320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Ungari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti-Ungari

    Mis arvate mis seis täna ka tuleb?
    Kui Kullamäe saaks oma viske tööle, siis läheks ma arvan üpris ilusti, kuigi Ungaril on jõulised mängijad....kui tuleb võit siis OK
    Kui kaotus siis on meeskond küll vist masendunud...ma arvan, et kaotus võib vabalt tulla.

    #2
    Loodaks jälle Kriisa peale

    Kommentaar


      #3
      Jumal tänatud ,et ma kossufänn ei ole ,peale sellist lutti
      ungarlaste käest tundub 5-0 hollandlaste vastu lausa
      kangelasteona.
      Ega midagi ikka tõelised EGERI TÄHED
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Mäng meenutas kangesti Novembrikuist mängu Läti B-Koondisega, kuigi siis läks lõpp vähe paremini! Egas midagi, kahjuks on vist selleks korraks lootused EM-ile jõuda läbi, kuigi seal alagrupis pole miski võimatu! Siis kujuneks kindlasti võtmekohtumiseks mäng võõrsil Lätiga, ülejäänud mängud v.a PRantsusmaaga tuleks loomulikult võita! Tuletan meelde, et siiski pääsevad 5 alagruppist edasi igast grupist 2 paremat + veel 4 paremat kolmanda koha meeskonda! Kui me aga siiski edasi Ei pääse, tuleks ilmselt läbi viia paljuräägitud põlvkondade vahetus, selleks oleks aeg ideaalne, sest karta on, et selle koosseisuga enam EM-il suurt ära ei teeks, Metstak siis nagu 42-43 juba(Minu suur austus temale!)

        Ungarlastelt siiski täna tõesti supermäng, seda neilt tõesti oodanud ei oleks! Tabavusprotsent võis küll ikka ülikõva olla, parem kui eelmises valiktsükklis meil Tsehhi vastu!
        Mehed ei olnud selgelt keskendunud kaheks mänguks nagu Prantsusmaa vastu, kahjuks! Enim on kahju nendest inimestest, kes nii kaugele kohale sõitisid, kuigi tõesti ilus oli kuulda Eesti hümni nii kõlamas välismaal...

        Lohutagem end sellega, et enam hullemini minna meil ei saaks!
        Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

        Kommentaar


          #5
          Küsimus: Millise näitaja järgi on Gert Kullamäe eespool Mart Poomist?

          Vastus: Kullamäe teeb koondise eest rohkem nullimänge

          Kommentaar

          Working...
          X