320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kommentaarium

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaarium

    Mul tekkis selline küsimus viimasel ajal uudiste kommentaare lugedes, et kas keegi loeb ka neid kommentaare seal? Mul on selline tunne, et keegi lihtsalt meelega üritab teisi inimesi seal närvi ajada. Viimasel ajal näiteks T. Henry. Kas ei oleks võimalik ära keelata need kasutajad seal? Midagi tuleks ette võtta, sest päris ebameeldiv on kommentaare lugeda.

    Näide.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    #2
    hea nali
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Mul tekkis selline küsimus viimasel ajal uudiste kommentaare lugedes, et kas keegi loeb ka neid kommentaare seal? Mul on selline tunne, et keegi lihtsalt meelega üritab teisi inimesi seal närvi ajada. Viimasel ajal näiteks T. Henry. Kas ei oleks võimalik ära keelata need kasutajad seal? Midagi tuleks ette võtta, sest päris ebameeldiv on kommentaare lugeda.

      Näide.
      paistab, et sina loed räppar
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        #4
        eks nad lihtsalt peavad endale elu otsima

        Kommentaar

        Working...
        X