PDA

View Full Version : Liverpool - Bayern

erx
25.08.01, 17:37
sa raisk, kuidas see juhtuda sai ??? 2-3 :segadus: :( :viha: ? ma tean, et kumbki võistkond ei võtnud mängu tõsiselt, aga ikkagi ma ootasin 90% 3:1 võitu ja 8% et tuleb mingi kott võit, aga kaotus, nuuks nuuks. hea lohutus on see, et bayern paneb meistrite liiga kinni...
Mis on kommentaarid ?

sicmic
25.08.01, 17:59
ma arvan, et bayern ei olnud valmis sellex, et liverpool m2ngu nii t6siselt v6tab( Houllier tegi kaudseid vihjeid selle kohta) ja ehk ei suhtunud ka ise m2ngu sellise t6sidusega nagu UCL finaalis. nii et 2ra kurvasta, UCL v6i UEFA karika v6it on t2htsam.

Manchester
25.08.01, 18:04
Oli kuda oli , aga mäng oli vägev

Jeeg
25.08.01, 19:00
LIVERPOOL! LIVERPOOL! Tsah-tsah-tsah...

elan siin kaasa :)

Ei, HEA mäng oli, aga lõpus sai Bayern kah mängu käima ja pidi äärepealt viigi kätte saama, Liverpool on maailams parim pika palli mängija :)

erx
25.08.01, 19:07
eks mõnikord ikka joppab:P :doh: :idee:
aga tegelt päris hästi pani Owen & Co. :(:oih:

Wuppi
25.08.01, 19:12
hea lohutus on see, et bayern paneb meistrite liiga kinni...
Mis on kommentaarid ?

Ei usu seda, sest Bayern on see aasta nö. kehvasti mänginud. Ta võib küll kuhugi veerandfinaali jõuda aga võittu ta ei saa. Lõpuks peab ju ka keegi teine võitma.:õnnelik:

Siim
25.08.01, 19:17
Liverpool oli lihtsalt liiga hea ja kõik! Bayern andis endast parima ja kaotas. Lihtne ja selge.

eston maravilha
25.08.01, 19:20
mis kuradi jama te ajate et ei võtnud tõsiselt. hea et vähemalt briti meeskond võitis mitte kraudid

jah ja niipalju veel et ainult eesti 4. liigas ei võeta jalgpalli tõsiselt

Undi
25.08.01, 19:20
jeeess, liverpool näitas, milleks ta sel hooajal võimeline on. ainuke, mis mind mansas häirib, on heskey--tüüp on valus ülbik, iga asja peale oli midagi öelda ja käsi oli ka valmis mängu panema...

eston maravilha
25.08.01, 19:26
oli jah kuradi metslane. ja üks asi ajas veel närvi. nimelt see kuidas ta iga väikese kehalise kontakti peale pikali kukkus. kurat küll ise suur loom ja kui mingi väike junn lükkab oli koha näoli maas

erx
25.08.01, 19:46
ütle nüüd, et võeti mängu TÄIE tõsidusega

Aramis
25.08.01, 22:50
Mäng oli aus ja Pool oli hea.Lihtsalt Bayerniga on nii, et kui tahad neid täies headuses näha siis võta neilt ära vigastused ja suru nad vastu seina - siis nad tulevad.Yhes ma olen kindel -see kaotus tuleb Bayernile kasux.Kas nad see aasta võidavad?Ei yhti kyll Heikirebiga,kes ytles ,et bayern ei võida ,sest on kehvalt mänginud.Probleem selles ,et eelmine aasta mängisid nad alguses veel kehvemini.Aga jah , tiitlit kaicta on väga raske.

Wuppi
26.08.01, 19:21
Ega peagi arvamused ühtima, sest igal ühel on kindlasti oma favoriidid olemas. Aga, kui nüüd aus olla ei meeldi mulle saksa jalgpall.

erx
27.08.01, 09:38
bayern katsetas 3.4.3 .... See juba näitas, et mängu ei võetud väga tõsiselt

dieter
27.08.01, 10:27
:lahe:
tore vähemalt see, et Jancker oma jõuga värava ära lõi. ;) Kui ta veel tehnikat ka suudaks lihvida...
Kuigi jah, lõpus oleks veidi täpsema mängu korral FCB poolt võinud ka tulemus teistsugune olla. Kahjuks ei näinud ühtegi Pooli väravat, kuid arvatavasti olid need ilusad, nagu Poolil tihtilugu satuvad olema.

Andy
28.08.01, 01:52
Jaah, huvitav mäng oli. Samas loodetavasti toob see sakslased pilvedest tagasi. Rõõm on näha, et uued ostud on end igati õigustanud- nii Kovacid, Pizzarro kui ka Thiam on juba pikemat aega algkooseisus. Janckeri värav oli muidugi tase omaette. Jään huviga ootama CL-i.

Kaarel
28.08.01, 12:44
Bayerni kaitse oli väga aeglane ja passiive, eriti paistis see silma Heskey värava juures. Mees lihtsalt sai palli ja jooksis kahe keskkaitsja vahelt läbi, kes mingit vastupanu ei osutanud.

Ka Oweni värav oli keskkaitsja süü, kes hindas valesti kõrget söötu, lastes selle üle oma pea Owenile, kes ka olukorra suurepäraselt ära kasutas.

wal
28.08.01, 15:48
Orginally posted by eston

. ja üks asi ajas veel närvi. nimelt see kuidas ta iga väikese kehalise kontakti peale pikali kukkus. kurat küll ise suur loom ja kui mingi väike junn lükkab oli koha näoli maas

Ja mida mina kõik see aeg Heskeyst rääkinud olen? Ta on samasugune sült nagu Filippo Inzaghi, kes iga tuuleiili järel maha langeb ja ootab, et penalti antaks

Filippo
29.08.01, 15:24
Ma mängu ei näinud aga ma olen tulemusega rahul.see ei tähenda,et mul midagi Bayerni vastu on.

erx
29.08.01, 15:55
Ja mida mina kõik see aeg Heskeyst rääkinud olen? Ta on samasugune sült nagu Filippo Inzaghi, kes iga tuuleiili järel maha langeb ja ootab, et penalti antaks

Baggio on veel lahedam mees, mängus PSG vastu nägi, et väravavaht on pikali, jooksis kutist mööda ja kukkus heast peast pikali... see on muidugi nahaalsus, aga kui Baggio seda tegi tundus, et selline asi on kvaliteetsele mängijale omane. Vaatan Inzghit, see kutt ei oskagi näidelda lihtsalt jookseb vastasele otsa ja kukub pikali

eston maravilha
29.08.01, 19:00
tegelt siuke värk on neil lõunamaalastel(ning mõnel phjakollil ka) veres. kukkumist ässitavad isegi treenerid tagant.

eston maravilha
29.08.01, 19:03
seda ka muidugi. siis ju mänguolukorras selge kuda näolikukkuda

erx
29.08.01, 19:28
kle zaurist ärme räägi, kuskilt ma kuulsin, et ta tegi nii: kutil(mängijal) läks mingi jalaluu kuskil mängus ja siis kui ta pika aja pärast tagasi tuli, siis zaur ytles talle tadaa ja viskas trennist välja, andekas mis?

eston maravilha
29.08.01, 19:34
kessee zaur on. mingi tsurka vä?

erx
29.08.01, 19:37
vastan ühe sõnaga:
"treener"

eston maravilha
29.08.01, 19:43
seda saab aru et ta treener on aga mingi tegelene eestis vä

Manchester
03.09.01, 18:35
Viimased 15 mintsa olid lahedad. Terve mäng
oleks võinud sellinne olla ja ei ta miks nad
küll nii väiksel statal pidid mängima?

Aramis
07.09.01, 00:14
See teema on end ammendanud, nagu ka viimased kommentaarid seda on näidanud.Seega käesolevaga on ta suletud!