PDA

View Full Version : Missugusel Meistriliiga klubil on parimad fännid?

erxu
21.04.09, 22:20
Kuna eelmine teema oli aegunud, ning paljudel tekkis seal erimeelsusi siis võtsin kätte ja tegin uue küsitluse - Missugusel Meistriliiga klubil on parimad fännid?

Laske aga tulla!

Tofoa
21.04.09, 22:36
Ma ei saa hääletada, õiget varianti pole ikkagi.

Jasper
21.04.09, 23:12
Kindlasti sellel klubi, kelle fännid ei tule siia enda eest hääletama.

elx
21.04.09, 23:13
Kuna eelmine teema oli aegunud, ning paljudel tekkis seal erimeelsusi siis võtsin kätte ja tegin uue küsitluse - Missugusel Meistriliiga klubil on parimad fännid?

Laske aga tulla!

irw, mis mõte küsitlusel on, kui erimeelusi pole?:D aga miks ikkagi ainult Meistriliiga?

erxu
21.04.09, 23:18
Üritasin lihtsalt adekvaatne olla,

No eks ikka selletõttu ainult ML sest eriti ju teisi klubide fänne ei ole? V.a Pärnu loomulikult ja mõned veel, aga rohkem ju ei ole..

fcfloraforever
21.04.09, 23:24
hääletasin Tammeka fännide poolt, kuna tõesti suur kummardus neile, et toetavad niimodi selliste tulemustega ja tulevad staadionile vaatamata mitte just hiilgavale tabeliseisule ja tulemustele.

Glasgow Celtic FC
21.04.09, 23:47
Mina, kes olen käinud ühel Floora mängul(kuid mulle sellest piisas, et aru saada). Ütlen, et parimad fännid ongi FC Floral. Ilma nende fännideta ei oleks see klubi pooltki seda, mis ta on praegu. Ja et ilma võituteda ajal fännid nende kõrval püsisid. Ja see, kuidas mängu ajal klubile kaasa elatakse, lihtsalt fantast.
Respect, mehed!

Cerny Petr
22.04.09, 01:04
Welco Elektrit ei ole sees. Tehke uus hääletus.

Ray
22.04.09, 20:59
Hääl Kaljule loomulikult!

Tofoa
22.04.09, 21:09
Ma ei saa hääletada, õiget varianti pole ikkagi.

Siiski, vaatamata halbadele valikuvariantidele, läks minu hääl Narva Transile.

elx
23.04.09, 09:52
Ja et ilma võituteda ajal fännid nende kõrval püsisid.
millal see oli?

Hybrid Soldier
23.04.09, 16:45
millal see oli?

Mul tekkis ka sama küsimus.

Siis kui Flora kaotas olid fännid foorumis hoopis sellise jutuga, et ärme lähe järgmisele mängule ja las saavad ilma meieta hakkama jms.

Mondotek
23.04.09, 17:54
No see Celtic on opakas.

fcfloraforever
23.04.09, 18:10
no jutte oli aga siiski oleme me mängudel kohal olnud ja häält teinud...

-RoMaRiO-
23.04.09, 19:27
no jutte oli aga siiski oleme me mängudel kohal olnud ja häält teinud...

Kalju II ja karikas :)

fcfloraforever
23.04.09, 21:04
Kalju II ja karikas :)

1 ainuke mäng...siis oli ka väga vähe meie omi kohal ja ei tea miks nad häält ei teinud..
ML-is hetkel kõik mängud häält teind...

sarvedega eesti mees
24.04.09, 07:37
Hääl Kaljule loomulikult!

AGA kuhu siis veel

North
27.04.09, 21:17
Oleks hea, et kes hääletab, see mängudes ka käib :D
Aga ikkagi see on mõttetu hääletus... Kellel on rohkem aega ja kliikida endale rohkem hääle... :cool:
Parem staadionil, igal mängul üks teisele näidata kes on parem.. voot see on Õige Asi:D

Elari#3
03.05.09, 03:17
Irw, ainult Levadia ja Flora on Football clubid :D. Oleks ikka võinud kõik klubid korralikult välja kirjutada :P :D

ballack
03.05.09, 10:52
Küsimus on vale sellel teemal. Küsimus peaks olema selline: "Mis meistriliiga klubi fänne käib fänluse alajaotuses kõige rohkem?".

North
03.05.09, 21:45
Küsimus on vale sellel teemal. Küsimus peaks olema selline: "Mis meistriliiga klubi fänne käib fänluse alajaotuses kõige rohkem?".
.
.
+100 ;)

meesmuiste
12.05.09, 15:09
oma silmadega nähtu põhjal:
1. Pärnu Vaprus
2. Tartu Tammeka

ise ei ole aktiivne ühegi klubi fänn, enim ehk sümpatiseerib kodulinna meeskond :)

jansa
13.05.09, 00:47
..olles tänast mängu ja sellega kaasnevat melu vastastribüünilt (e. endisel fännitribüünil) väljaku keskjoone juurest jälginud peab nentima et Kalju fänniarmee on Flora-fännidelt juhtpositsiooni oma laulude ja müraga täiega üle võtnud...On nad siis varateismelised või mitte..lärm ja kaasaelamine ja ka vaimsus oli kordades parem kui u. samasuurel floorafännide grupeeringul!

fcfloraforever
13.05.09, 00:48
Kalju fännid olid katuse all ka ja seal kajab asi palju palju paremini.

jansa
13.05.09, 00:50
Kalju fännid olid katuse all ka ja seal kajab asi palju palju paremini.

..see on küll pseudovabandus...

fcfloraforever
13.05.09, 00:58
..see on küll pseudovabandus...

ei kaja siis w??
ma ei väida, et me üle olime kalju fännidest aga üsna võrdne tundus asi ja võrreldes koondise hetkefänlusega, kus ei suudeta ühte hüüetki kooris karjuda vaid segamini kõik, siis oli super fiiling ja atmosfäär ja tänud kalju fännidele, et seda atmosfääri tekitada aitasite!

Jasper
13.05.09, 09:13
..olles tänast mängu ja sellega kaasnevat melu vastastribüünilt (e. endisel fännitribüünil) väljaku keskjoone juurest jälginud peab nentima et Kalju fänniarmee on Flora-fännidelt juhtpositsiooni oma laulude ja müraga täiega üle võtnud...On nad siis varateismelised või mitte..lärm ja kaasaelamine ja ka vaimsus oli kordades parem kui u. samasuurel floorafännide grupeeringul!
kaljul tuli asi väga ühtselt välja. mingi dirigent oli ka vist määratud ja see võis olla suuresti otsustav. lisaks oli flora 'fännide' seas vahepeal katk, kui teatud kontingent mängu jälgimata õlletsoonis melu nautis.

ps! maris r2-e hommikuprogrammist hindas florakaid rohkem, sest nad olid uudsemad

pps! flora ainuke ühtne laul oli minu hinnangul 'naised platsilt koju' - miks te oma mängijaid ära tahtsite saata. (konsa on diving wanker)

elx
13.05.09, 10:51
no konsa saadetigi ju lõpuks välja:P

ballack
16.05.09, 13:19
miks te oma mängijaid ära tahtsite saata. (konsa on diving wanker)

See on küll nüüd huvitav küsimus. Millal me OMA mängijaid koju tahtsime saata? Enda mälu järgi saatsime Kalju mängijaid koju, aga no võib-olla tekivad kaine peaga samuti mäluaugud mine sa tea :D

2mSööt3mMööda
19.05.09, 17:35
Nonii, diehard fännidele tehti nüüd isegi võistlus. See klubi, kelle fännidest kõige rohkem top kümnesse saab on võitja ;)

http://www.euronics.ee/article.aspx?id=142&topic=25&lang=1&brand=0

youngGun
20.05.09, 20:59
Pärnul on päris häälekad fännid, niipalju kui mina olen näinud.

Tofoa
21.06.09, 14:11
Paide 2 häält on päris õigustatud peaks mainima.

rennu
07.04.10, 17:21
nõmme kaljul parimad:)

North
07.04.10, 20:18

Sina rennu oled parim :D

Piksenool
07.04.10, 23:48

Parim nende juures on need metsikud järelpeod! Tantsu, tralli, tee ja küpsistega.

gize
25.08.10, 02:05
mina andsin hääle tammeka fännidele, teevad mis fännid tegema peavad.. v.a see Tammeka - Paide mäng, kus said neil natuke üle võetud. Nendega oli siis ikka tükk tegemist:D

818
25.08.10, 14:44
Nõme Kaljul on mõni organiseeritud rott veel mängudel käimas ka üldse v?
:D