320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaebus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaebus


    kuule 11 aastane nolgist tattnokk (oi kui hea on nii kirjutada ) mina pole ühtegi kirja postinud ja kui sul seal kirjas mingit pedelikku armastusjuttu pole siis sul pole nagu midagi häbeneda kui see postitakse

    Kas see jutt on kõlbulik?

    #2
    Orginally posted by Alessandro Del Piero


    kuule 11 aastane nolgist tattnokk (oi kui hea on nii kirjutada ) mina pole ühtegi kirja postinud ja kui sul seal kirjas mingit pedelikku armastusjuttu pole siis sul pole nagu midagi häbeneda kui see postitakse

    Kas see jutt on kõlbulik?
    Ise provotseerisid ju:P
    Ja siin küll pole midagi imelikku...tattnokk pole ropp...see pole ka otsene solvamine kuna oled ju nooruke ja austust vanemate vastu pole, pealegi on kirjas, et soolise eelistuse tõttu ei tohi kedagi solvata, nii et minu arvates pole midagi hullu

    Kommentaar


      #3
      minu arust on see täiesti kõlblik... hmm... ma vaatan et sa oled kaebus isegi õigesti kirjutanud... teil seal 5ndas klassis on vist hea emakeele õpetaja
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #4
        Enitaim parem kui sinul

        Be sure... (Peale selle on mul hea inka õpetaja ka)

        To Ertai: Ma avaldasin arvamust oma mittelemmiku klubi kohta

        Kommentaar


          #5
          njah... seegi topic kisub metsa... kle sa avaldasid oma arvamust väga vale topicu all koos veel kahe vandiga... ja pärast hakkasid sa juba kobisema

          muideks kas siis nii noorelt õpitakse inkade ajalugu ja teil on selleks eraldi õpetaja... imelik
          Pärtel Tomberg

          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
          http://www.isepankur.ee
          info@isepankur.ee

          Kommentaar


            #6
            Kui sa asjast mitte si**agi ei möhka siis soovitan sõbralikult oma larhv(pauka võib ka öelda) kinni hoida

            Kommentaar


              #7
              Alessandro Del Piero, see oli sinu jagelemine eestieestiga, kui tema bännida, tuleks ka sind bännida ning vaevalt, et see sulle väga meeldiks. Te mõlemad ei kasutanud üksteise kohta mitte just kõige ilusamaid väljendeid ning sinu kobisemine on suht mõttetu ning ilma põhjuseta. Edaspidi soovitan teil mõlemal lihtsalt üksteisest hoiduda.

              Kõik.

              Kommentaar

              Working...
              X