320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall Võrus 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rannajalgpall Võrus 2009

    11-12. juulil 2009 a. toimub traditsiooniline rannajalgpalliturniir Silja Sport Cup 2009 Tamula rannas. Esimesel päeval selgitatakse välja parim võistkond Firmade arvestuses. Järgneval päeval lüüakse pall mängu Klubide turniiril.




    #2
    rannajalgpalli turnad(Y) ala hakkab populaarsemaks muutuma
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas ELauter Vaata postitust
      rannajalgpalli turnad(Y) ala hakkab populaarsemaks muutuma
      see turniir oli küll üks kõige kehvemaid kus osalenud olen minu meelest!! esiteks liiv määrib tohutult!! teiseks väravad väiksed ja kättega kaitsta ei või ning kolmandaks keha mängu lastakse mängida sama sugust nagu murul nii et spaagaate lasti igale maitsele absurdne varjant!! ja karistuslöögid müüriga!! ning ka korraldus jättis soovida kui mängisime ühe mängu hommikul siis järgmine oli alles suure vahega ja siis kolm mängu järjest nii et korraldajatel on veel arenemis ruumi ja soovitaks vahel tulla tallinna või pärnu vaatama mõnd meitriliiga etappi või esiliiga oma et näha kuidas seda mängu mängitakse!! sest see mis seal toimus on tõesti pigem loomade jalgpall!!!

      Kommentaar


        #4
        Asi selles,et see rannaturniir on uks aegade esimesi,juba mitme-mitme aastase traditsiooniga.Mangitakse veel poortedega,kui ei eksi.Tamulas saab peale iga mangu ujuda ja puhastada end.Aga jah,koik nagu algaegadest,muudatusi pole ellu viidud ja asi on niimoodi toiminud,ju siis on koik okas.Vile soosib natuke louna-eesti kollektiive,aga see on ka isajanesestmoistetav.Meile moned aastad tagasi isegi meeldis,parem ikka kui niisama rannas juua.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #5
          pole raske ju muudatusi teha Tuleksid ka tugevamad meeskonnad sinna võsitlema!
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            #6
            Kas selle aasta pildid ka mingi aeg üles pannakse?

            Kommentaar

            Working...
            X