PDA

View Full Version : A Le Coq Arena

kojamees
27.01.02, 18:12
Sai enda mure kurtud ja vastati ,tehke siis konkurss kui praegune väljakäidud logo ei meeldi.Kas ka meie logod arvesse lähevad igaljuhul on meil võimalus oma nägemust välja käija.Kas ka mingi auhind tuleb sellest hiljem.Edu teile,jääme siia ootama teie kavandeid logost."Jalgpallihaigla" paneb auhinnaks kasti A.Le .Coq-i.:õlu:

Pätu
27.01.02, 18:26
hmm peaks oma ühel vennal laskma sirgeldada

aiFo
27.01.02, 23:19
aiiijaaah! vennad-6ed, kes te kavandeid koostama hakkate, ärge unustage alekoki originaallogo ja punast värvi kasutamast, sest siis on teil ka shansid umbes 30 korda suuremad... pRmt!

aiFo. r66mus.

Martin
27.01.02, 23:38
Orginally posted by aiFo
aiiijaaah! vennad-6ed, kes te kavandeid koostama hakkate, ärge unustage alekoki originaallogo ja punast värvi kasutamast, sest siis on teil ka shansid umbes 30 korda suuremad... pRmt!
aiFo. r66mus.

Mitte, et ma seda juba ideed välja pakkudes öelnud pole :)

Kuid samas lisan siia ära ka selle, et pean võimalust, et see tehtud logo kasutusele võtakse suhteliselt minimaalseks. Ainuke reaalne võimalus oleks see kui Jalgpallihaigla nüüd siis oma kasulikkust ka tõestaks ning parima kavandi, mis siin tehakse, ka välja valiks ning siis Florale esitaks ning selle läbi suruks.

Tegemist oleks nö. esimese tõelise katsumusega.

Siim
28.01.02, 00:00
http://www.hot.ee/siim88web/valmis.jpg

Tekin otsa lahti ja pakkusin välja esimese kavandi. Õigemini ei ole see kavand vaid väike muudatus flora leheküljel olevast. Võtsin ära mõningaid häirivad "kergejõustikurajad";) . Lähipäevil üritan midagi tõsisemat välja mõelda.

Inimesed pange oma ajud tööle. Peaauhinnaks lisaks a le coqile veel ju ka Eesti rahvustaadioni logo autori kuulsus!:lahe:

kojamees
28.01.02, 10:45
Tubli Siim jätkake samas vaimus.Teistele rahustuseks ,et suusõnaline kokkulepe juba on ja Jalgpalli liitu vaibale on aegki kinni pandud.:õlu:

Pätu
28.01.02, 12:32
millal see aeg siis on

kojamees
28.01.02, 13:18
Nagu elu on näidand on iga asjaga kiire,muidu võib õige aja maha magada.TULD.:õlu:

priity
28.01.02, 19:48
ma millegipärast ei näe seda siimu tehtud logo... :suurnutt:

ja teiseks veel. "arena" pole eesti keelne sõna. kino kinoks, kuid eesti rahvuskoondisel ei sobi pidada mänge mingisugusel umbluukeelse nimega staadionil. ingliskeelne nimi/märk las olla milline iganes, kuid nö sisetarbimiseks peaks olema ka eestikeelne variant :viha:

ROOTSI KUNN
28.01.02, 21:28
Noojah egas staadiongi eestikeelne sõna ole,see ju hoopis
kreeka keel. Ka suurhallil on sõna teine pool ,, hall,, laenatud
inglastelt. Eestlastel on loomulikult suupärasem mõni
teine sõna ,näit: Areen- sobiv sportlikus ja artistlikkus mõttes.
Kui just väga rahvuslikku joont ajada siis pakuks välja
kesapõld-murumätas või roheline aas ,ette muidugi
sõna A Le Co.:P :õnnelik:

Fazz
29.01.02, 01:47
A Le Coqi aas või aruniit sobiks küll neile, kellele areen nii vastukarva on :D

Pätu
29.01.02, 11:16
"Lähme aasale" saab siis ütelda... vot kui tore on

kojamees
29.01.02, 12:28
Aitab läbust,kui kavandit pole - ära virise."TEE ISE PAREM" on selle mõte ja teile kõigile on antud võimalus.:õlu:

Kosk
29.01.02, 19:05
Kojamees, see on muidugi tore, et kõigile on võimalus antud, aga kuna auhinnaks on kast alekokki, siis minu võimaluse võib see võll omale saada, kes oma võimaluse hukanud on.

aiFo
29.01.02, 20:10
kosk! ära jonni ja pirtsuta ja skandaalitse ja staaritse! jood alekokki nigu nugis! j6id eile, jood täna ja jood ka homme!!!

kojamees
30.01.02, 11:42
Kosk ma suudan ainult ühe järelduse teha,mina ei saa konkursist osa võtta kuna A. Le. Coq alkovaba ei tee???:D

dieter
30.01.02, 11:55
Koja kui nüüd norida:kaabu: , siis Saku ja Frederik ka ei tee, vaid toovad üks vist Rootsist ja teine Taanist seda lurri sisse.
Kui alkovaba õlu, siis mulle maitseb ainsana Eestis müüdavatest Beck's - kuigi õllega on alati nii, et mis ühele hea, seda ei võta teine suu sissegi ja kolmas joob rohkem kui esimene :õlu: :mupet: Näiteks ühele mu sõbrale Beck's üldse ei meeldi.

kojamees
30.01.02, 12:40
Vastan,üle prahi on "Holsten"i alkovaba aga siin on juttu eelkõige sellest :kui me pole rahul praeguse Staadioni logoga ,siis on meile antud võimalus teha oma kavand.Kast A.Le.Coq-i on "Jalgpallihaigla" poolt paremale kavandi disainiale.:D

priity
31.01.02, 23:37
muideks, veel irisemist... kas nüüd peale nime leidmist värvitakse staadionihoone punaseks. või piirdutakse lihtsalt punase logoga väljaku keskel :jäätis: :õlu:

Kosk
01.02.02, 13:29
Orginally posted by priity

muideks, veel irisemist... kas nüüd peale nime leidmist värvitakse staadionihoone punaseks. või piirdutakse lihtsalt punase logoga väljaku keskel :jäätis: :õlu:

Loll küsimus.
Loomulikult värvitakse FC Flora ja koondise kodustaadion punaseks:P .

pats
01.02.02, 13:41
Ja fännid hakkavad kandma punaseid särke ja nina peab ka punane olema.:lahe:

sicmic
02.02.02, 18:44
Nii, pakun ametlikult välja oma variandi nr1(võibolla tuleb neid juurde):

http://www.hot.ee/vainikm/logoalecoq0.jpg

Seda ma natuke parandan veel, valget osa eriti.

veidi hiljem ilmus ka variant(muudetud ja parandatud) 2:
http://www.hot.ee/vainikm/logoalecoq2.jpg

Ertai
02.02.02, 18:48
Orginally posted by m1ck

Nii, pakun ametlikult välja oma variandi nr1(võibolla tuleb neid juurde):

http://www.hot.ee/vainikm/logoalecoq.jpg

Seda ma natuke parandan veel, valget osa eriti.

üpris norm:)veidi parandamist ja OK....rohkem commentida ei viitsi...

Jyrka
02.02.02, 18:52
mikkul on kyll ehtne tite kritseldus

sicmic
02.02.02, 18:58
Orginally posted by Jyrka

mikkul on kyll ehtne tite kritseldus

vähemalt mul on midagi. niikuinii kohendatakse seda logo veel minu poolt ja juhul kui see tõesti peaks valitama, siis ka teiste poolt.

mina käisin oma idee välja, kus sinu oma on, Jyrka?

sicmic
02.02.02, 20:35
Orginally posted by kojamees

Härrased ma üritan siia ülesse riputada oma kavandi
aga muchvigi ei õnnestund.:õlu:

mismõttes ei õnnestunud? kas ülesriputamine või kavand? Kui kavand, siis riputa ikka üles, siiamaani on neid väga vähe.

pats
02.02.02, 20:38
Selline ta siis ongi:)

kojamees
02.02.02, 20:49
Niisiis

http://www.hot.ee/arena2002/arena_v.jpg

Ertai
02.02.02, 21:03
Kojamehe kavand oli minu meelest parem, lihtne ning detailne;) or vice versa:)
Igatahes selle kavandi võib ju ära saata, kuna ma arvan, et sellele ligilähedane ta ongi!:)ning poleks eriti mööda pakkuda, kui see võidab...:)

Jyrka
03.02.02, 00:14
jess Kojamehel on jumala ilus :D

Jaan
03.02.02, 22:08
Orginally posted by Jyrka

jess Kojamehel on jumala ilus :D

Jah, aga aastaarv 2002 ei sobi minu arvates. Miks? Sest nimemuutus on suhteliselt abstraktne. 6igem oleks panna 2001, sest siis sai staadion valmis. V6i 6igemini peeti esimene m2ng.

Jeeg
03.02.02, 22:15
Kojamehel on parim siiamaani!

Aga jah, see punane on nii krdi nõme...

kojamees
04.02.02, 12:45
Niipaljukest meil neid teostajaid siis ongi võrreldes selle virisejate armeele.Täna viime me kavandid Jalkaliitu.Eks hiljem selgu tulemused.Tänan osavõtmast.Kast õlut ripub õhus???:õlu:

aanvaller
01.04.09, 14:54
http://futisforum2.org/index.php?topic=57785.0

Natuke soomlaste mõtteid meie kohalikust jalgpallist ja ka Arenast.

Kes keelest aru ei saa, siis sommid olid üllatunud, kui ilus staadion meil on ning Soome staadioneid ei anna sellega võrreldagi.

Nad on aga kohkunud, kui vähe publikut meil on, kuigi Tallinnas elab siiski pea pool milj. elanikku.

eston maravilha
09.04.09, 18:46
potjomkini küla nägi eestvaates ka kena välja...

zip
09.04.09, 22:24
seest on Arena üsna jube.

erxu
10.04.09, 00:20
seest on Arena üsna jube.Vähemalt on talveti soe, mis mulle on kõige tähtsam..

ballack
10.04.09, 11:51
A. Le Coq Arena on ilus ja armas. Kui ainult seal korterid ka oleks mõne VIP boxi asemel siis elakski seal.

aanvaller
10.04.09, 19:16
aga neid annab ju välja üürida :)

Eelmine aasta jäneda laadal oli võimalus sinna üürida 3ks kuuks. Hinda ei mäleta.

PraS
10.04.09, 19:24
A. Le Coq Arena on ilus ja armas. Kui ainult seal korterid ka oleks mõne VIP boxi asemel siis elakski seal.

Aivaril oli ju selline plaan ka,et teha sinna oma noortele pallivõrluritele mõned korterid ka, kuid nagu näha siis pole ka enamus VIPe valmis ega ka ...

vaikiv mees
10.04.09, 21:51
2001 apr (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=105623):
Pohlak soovitab staadionile korteri soetada

“Üle poole neljakümnest VIP-loožist on broneeritud,” märgib staadioni omaniku FC Flora president Aivar Pohlak . “Nõutuim, 12-kohaline boks maksab poolteist miljonit krooni.”
Looži soetaja saab kulutatud mammona eest vastutasuks tublisti privaatsust. “Staadioniboksi ostmine ei erine millegi poolest korteri ostmisest. Lõpuvile kõlades ei pea otsemaid loožist lahkuma. See on ostja eluaegne omand, meie poolest võib ta seal ka elada. Ruumis on rõdu, toolid ja telekaabel - ülejäänud sisustamine on omaniku enda teha. Kes soovib, saab “tuppa” mängu ajal söögi tellida. Kui on soe, vaatad kohtumist rõdult, külma ilma korral läbi klaasi,” kirjeldab Pohlak.
Loože saab olema neljas suuruses: 6-, 12-, 18- ja 24kohalised. “Kõige arvukamalt soovitakse 12kohalist, müüdud on ka üks 18-kohaline,” räägib Pohlak. Lepingupartnerite nimedest ta ei räägi. “Enamasti on ostjateks firmad. Aga need lepingud pole avalikud, võin vaid kinnitada, et huviliste sekka kuulub tuntud inimesi.”

1892
10.04.09, 22:44
Mis neist korteritestki rääkida, ei suudeta ju isegi katust valmis teha.

Mehhanisaator
18.04.09, 12:48
Seda küll jah ennem võiks katuse,triibüüne katuse ja põranda vahele ja tuua lõpuks ka ekraan staadionile:( Ja miks ültse see ekraan ära võeti mis oli ühe mängu ajal!?

NIRK
18.04.09, 14:13
Seda küll jah ennem võiks katuse,triibüüne katuse ja põranda vahele ja tuua lõpuks ka ekraan staadionile:( Ja miks ültse see ekraan ära võeti mis oli ühe mängu ajal!?
"triibüüne katuse ja põranda vahele " jäi segaseks mulle ..
--
"Ja miks ültse see ekraan ära võeti mis oli ühe mängu ajal" Viimase Venemaa mängu ajal oli jah ekraan (ehk mõnel veel) aga see oligi ajutiselt mõeldud sinna. Ega seal näitas aint mängijata pilte mängu alguses,korduseid ega midagi sarnast küll polnud.Ja isegi nende piltidega ei saanud korralikult hakkama,ka Eesti koondisel oli valed nimed osade piltide juures.

JanK
18.04.09, 18:14
Ronaldinho kõksis seal juu

elx
19.04.09, 20:30
--
"Ja miks ültse see ekraan ära võeti mis oli ühe mängu ajal" Viimase Venemaa mängu ajal oli jah ekraan (ehk mõnel veel) aga see oligi ajutiselt mõeldud sinna. Ega seal näitas aint mängijata pilte mängu alguses,korduseid ega midagi sarnast küll polnud.Ja isegi nende piltidega ei saanud korralikult hakkama,ka Eesti koondisel oli valed nimed osade piltide juures.

korduseid ei näidata kusagil ja põhjus on lihtne - kui juba niigi polda kohtuniku tegevusega rahul, siis kordus võiks situatsiooni eriti pingeliseks teha.

Mehhanisaator
22.04.09, 17:21
--

Vaat Pohlaku jutu järgi pidid juurde ehitatavad tribüünid tulema katuse ja siis teise korruse tasapinna vahele!

vaikiv mees
22.04.09, 21:04
kas nagu yheksa siin (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=290) teemas seletab, et praeguse viimase rea ja katuse vahele pressib veel ca 7 rida (mis korrutades kohtade arvuga reas annabki u 5000 lisakohta?

Mehhanisaator
22.04.09, 22:16
kas nagu yheksa siin (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=290) teemas seletab, et praeguse viimase rea ja katuse vahele pressib veel ca 7 rida (mis korrutades kohtade arvuga reas annabki u 5000 lisakohta?

Juu siis:)Midagi sihukest oli jah!

elx
23.04.09, 09:55
no tegelikult pole neid lisakohti nii kiiresti vaja, kui isegi Türgi mänguks ei suudetud täismaja saada. kui kunagi peaks tõesti see nii vajalikuks osutuma, siis on ehk jalgpall nii popp, et tuleks uus arena ehitada;)

Mehhanisaator
23.04.09, 14:44
no tegelikult pole neid lisakohti nii kiiresti vaja, kui isegi Türgi mänguks ei suudetud täismaja saada. kui kunagi peaks tõesti see nii vajalikuks osutuma, siis on ehk jalgpall nii popp, et tuleks uus arena ehitada;)

Samas ütles Pohlak et kui tehtaks need tribüünid juurde siis oleks ntks. Eesti-Brasiliaa pilet ka tunduvalt odavam;)Samas see pidi nõudma minigt 20millionilist välja minekut!

elx
23.04.09, 15:01
ühe mängu jaoks kuhu välismaist publikut meelitada pole ju ka mõtet staadionit ümber ehitada.

Mehhanisaator
23.04.09, 23:00
ühe mängu jaoks kuhu välismaist publikut meelitada pole ju ka mõtet staadionit ümber ehitada.

Noo jaa! Aga staadion pidi siis palju võimsamaks muutuma:)

yheksa
24.04.09, 11:04
Vöimsamaks muutub staadion siis, kui ta on päris valmis ehitatud. Esialgu ilma, et peaks juurde ehitama lisaistekohti. Pole mötet paari väljamüüdud mängu pärast endale (ja riigile vöi linnale?) lisakohustusi vötta. Seda eriti arvestades praegust aega. Kah asi kui mönel wannabel jääb Ronaldo nägemata, kah asi.

Muide, kuidas selle Brasiilia mängu väljamüümisega läheb?