320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kes on tellind www.sportsdirect.comist??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes on tellind www.sportsdirect.comist??

    llalalaaaaaaaaal

    #2
    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    On tõesti nii raske ise leida?
    Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
    ma isegi sain nädalaga oma kauba kätte sealt.

    Spec here!

    Küsin veel, et mitu teemat sa kavatsed veel teha selle poe kohta?

    Kommentaar


      #3
      Olen 3 korda tellinud sportsdirectist, iga kord on pakk kätte tulnud umbes 7päevaga. Viimati sai kevade poole tellitud

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Stok
        Kas keegi on hiljuti Sportsdirectist tellinud ja kauba kätte ka saanud? Üks sõber proovis alates aprillist või maist kolm korda ja kõige lähemale jõudis pakk Malmösse. Proovisin nüüd ise ka ja pakk jäi Gatwicki pidama. Tea kas paksul Mike'il on DHLi ees võlgnevus või milles asi?
        Eile sain kätte, 24. augusti tellimus. Tuli läbi Brüsseli ja Riia.

        Kommentaar


          #5
          Tellisin ka augusti keskel ja sain lausa 5 tööpäevaga kätte, kuigi nende laost läks lausa 2 päeva kaup välja, aga kõik oli kena.

          Kommentaar


            #6
            5. juuli tellimus tuli vist 14. kohale
            7. augusti tellimus tuli 21. kohale
            11. septembri hilisõhtune tellimus on 13.septembri keskpäevaks juba "With Courier", aga ahela esimesed lülid(Processing ja Awaiting Courier Pickup) ei võtagi tavaliselt eriti aega, kuna tundub, et seal vist käib töö kas päris ööni või öö läbi.

            Häirib ausalt öeldes see, et DHL ei suuda ise oma asju korraldada, vaid usaldab SPDRCT-teemad saamatu Eesti Posti kätte, pidevalt on kas kuller m*nn, pühade tõttu nende graafik häiritud või lihtsalt läheb alates nende paki nende kätte sattumisest veidralt kaua aega(jutt pole ainult Minu kolmest tellimusest). Olen mõlemal eelneval korral helistanud DHL-i ja palunud, et DHL ise paki tooks, aga keelduvad sellest viidates sellele, et SPDRCT-st tuleb kohati 8-10 alust(!!!) kaupa päevas ja ma ei ole eriline(see on Teie asi Express-teenuse nime õigustada). Eesti Posti infotelefon on üldse täiesti hallar koht, pidin tellimuse numbri ütlema, leidmiseni läks paar sekundit ja selle ajaga visati telefon tuimalt ära...

            Sportsdirect - nice
            DHL - mediocre
            Eesti Post - šait
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Stok
              Viga peab olema kuskil mujal, sest ma olen Liverpooli official poest tellinud kümneid kordi ja üle 5 päeva pole vist kunagi pakk tulnud, kiireim on kahe päevaga kohale jõudnud ning alati DHL ise ukse taga, mitte Postikuller, nagu täna. Minu hinnangul on Sportsdirect DHLi jaoks low priority klient ja seetõttu mingi triatleet tassib pakke seljas.
              No selles ongi ju point,et SD tuleb DHLi kaudu sadu pakke päevas ning nad ei suuda Eesti siseselt neid kiiresti laiali jaotada, seega annavad osa(või kõik) ELS kulleritele. Kui aga tellida kuskilt vähem popimast kohast, siis DHL-l ei tasu ELS kullerile maksta,vaid lihtsa on see ära ise tuua. Olen saanud nii ELS kullerilt kui DHL kullerilt mõlemalt SD paki. Minul siiani kõik korras (ptui ptui ptui), linnaks Tartu. Maale olen ka 2x tellinud, tõi ELS kuller ja ka kõik korras, aga teistelt olen küll nurinat kuulnud. Pealinlased ei tohiks aga absull kurta ja ise oma pakile järgi minna, kui kullerid nii vastikud ja pahad on.

              Mina olen isiklikult ka selle pool,et saaks pakid ise ära otsida(kahjuks lõuna pool sellist võimalust pole). Oleks nii kulleritel lihtsam, kui minul - pole närveerimist,et kuna saab ja kas saab.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Stok
                Ei päris nii lihtne see ei ole. Minu 4. septembri tellimus jõudis alles eile Tallinnasse ja täna Tartusse: http://www.dhl.co.uk/content/gb/en/e...AWB=6662554780. Terve marsruut on väga veider, nii et pidur on ikka DHL ise.
                Ei ole siin midagi veidrat. Kui sa vaatad,et esmaspäeval sai Gatwickist minema ja neljapäevaks oli Tallinnas, siis on tegu ju täpselt 5 tööpäevaga, nagu lubatud. Millegipärast( ei oska öelda miks), tuleb mõni pakk läbi Riia, teised aga läbi Rootsi(nagu antud juhul). Ja see Gatwick - Brüssel - Malmö - Stockholm - Tallinn on täitsa tavaline ja siin pole küll põhjust nurisemiseks. See on tavapärane, nii nad liiguvadki.
                Veider on siis, kui põikab tavapärasest mujale( on olnud juhtumeid, kus peale Tallinnasse jõudmist, liigub edasi Riiga).

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Stok
                  Olles harjunud sellega, et pakk tuleb Liverpoolist 2 päevaga ja enamvähem otselendudega, tundub väga kummaline selle paki marsruut, aga iseäranis 9- kuni 15-tunnised protsessimised iga peatuspunktis. Ja teekond ei alanud mitte 7. septembril Gatwickis, vaid 5. septembril Leedsis, kätte sain täna, 9 päeva hiljem, millest 8 päeva oli pakk DHLi ja ühe päeva Eesti Posti käes.

                  Aga võib-olla ongi kõik normaalne ja hoopis Liverpool on DHLi vip klient? Ma ei ole kuskilt mujalt DHLi abil midagi tellinud, nii et ei oska võrrelda.
                  Shipment information received peaks tähendama seda hetke, mil pakk koostatakse. Mina olen alati lugenud alguseks seda, kui pakk jõuab Gatwicki, aga see selleks.

                  Kas Liverpoolist tellides kaup tuleb sama teenusega? SD tulevad pakid ju maanteetranspordiga. Kui tellida lennukiga, siis tuleb ilmselgelt asi kiiremini, sest maanteetranspordil on õnneks/kahjuks mitmed reeglid, mis ei luba kahe punkti vahelist teed ühe jutiga ära sõita. Samuti on loogiline,et vahepunktides pakide jagamine võtab aega. Kas Liverpooli poest tellides on saatmine sama hinnaga, või kallim/odavam?

                  Guugeldasin ise ja leidsin,et üle 50naela on saatmine tasuta, vähemaga on 8 naela, ehk siis enam vähem sama mis DHL-ga.
                  Seega jah, imelik,et sama hinnaga üks toob siis maanteetranspordiga teine aga lennukiga.

                  Kommentaar


                    #10
                    Tellisin ka 11ndal ning hetkel Gatwickis. Tellisin paralleelselt ka prodirectsoccerist. Prodirecti oma on hetkel rahvusvahelises jaamas ning ootab välismaale viimist. Kõige häirivam on see, et Sportsdirectis kasutasin ma täpitähti oma aadressis. Eeldan, et saan kätte kuidagi. Prodirectist olen varem tellinud täpitähtedega ning mingit probleemi polnud (mõlemad UKs), aga seekord panin aadressiks kogemata 47a Sõle 47a-2. Panin order cancel ning saatsin meili, aga processisid ära tellimuse juba ning meilile pole ka vastust tulnud. Loodame, et mõlemad pakid jõuavad kohale...

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma tegin 22. augusti õhtul tellimuse ja 30. augustil tõi kuller kenasti koju ära. Et ei oska nuriseda.
                      Samas paki teekond oli natuke teistsugne kui siinkireldatud teekonnad: läbi Brüsseli ja Vilniuse.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                        Tellisin ka 11ndal ning hetkel Gatwickis. Tellisin paralleelselt ka prodirectsoccerist. Prodirecti oma on hetkel rahvusvahelises jaamas ning ootab välismaale viimist. Kõige häirivam on see, et Sportsdirectis kasutasin ma täpitähti oma aadressis. Eeldan, et saan kätte kuidagi. Prodirectist olen varem tellinud täpitähtedega ning mingit probleemi polnud (mõlemad UKs), aga seekord panin aadressiks kogemata 47a Sõle 47a-2. Panin order cancel ning saatsin meili, aga processisid ära tellimuse juba ning meilile pole ka vastust tulnud. Loodame, et mõlemad pakid jõuavad kohale...
                        Prodirecti pakk on kohal ning Sportsdirect ka homme/ülehomme jõudmas (Y)

                        Kommentaar


                          #13
                          ise tellisin 10nda õhtul paki ja eile jõudis pakk saarde kohale.

                          Kommentaar


                            #14
                            Heia, tellijad! Juhuslikult saadeti mulle number suuremad NIKE papud ning kas keegi oleks huvitatud nende äravõtmisest?
                            Hind: 40.- / Suurus 46 /
                            Ülikiire!

                            Kommentaar


                              #15
                              Tegin reede õhtul tellimuse. Laupäeval saadeti Leedsist välja, Esmaspäeval Gatwick, siis Brüssel ja Samal päeval saadeti ka välja. Eile lõunaks jõudis eestisse. Tuli mööda maad järelikult. Äkki täna homme saab kätte.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X