320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KES SEDA VEEL MÄLETAB?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    KES SEDA VEEL MÄLETAB?

    Jalgpall kaotab niikuinii:
    Eesti jalgpalli meistriliiga klubi Kohtla-Järve FC Lootuse president Sergei Dorofejev süüdistab Tallinna TVMK-d oma mängijatele altkäemaksu andmises, kuid pole seni asjale ametliku käiku andnud. Eile esitas Eesti Jalgpalli Liidule taotluse asja uurida hoopiski TVMK, kes nimetab
    altkäemaksusüüdis-tust absurdiks ja ähvardab laimaja kohtusse kaevata. Kaks korda kuus kogunev jalgpalliliidu distsiplinaarkomis-jon peab nüüd hakkama musta pesu pesema ette teades, et plekk jääb külge igal juhul. Kui Dorofejevil oma väiteid veenvalt tõestada ei õnnestu, siis parimal juhul suudab jalgpalliliit tüliosalised kohtuväliselt lepitada. Kindlasti eldab see avalikku vabandust Dorofejevi poolt. Kui distsiplinaarkomis-jon aga leiab, et tõendid-tunnistused on veenva, siis liigub asi edasi
    politsei ja kohtu pädevusse. Altkäemaksu tõestamine jalgpallis õnnestus viimati Prantsusmaa kohtus 1993. aastal, kui Marseille
    Olympique andis pistist Valenciennes`i mängijatele. Klubi kukutati madalamasse liigasse, karistada said ka skandaali segatud mängijad ja ametiisikud. See erandlik sündmus sai teoks tänu sellele, et nii raha üle andnud kui saanud mängijad tunnistasid oma süü üles ja pidasid tunnistusest kinni ka kohtus. Eesti kohtupraktikas on pretsedent (kohtunik Anne
    Kramer versus advokaat Monika Mägi), milles nähtub, et raha andmine ja vastuvõtmine- isegi kui see on tõestatud- ei ole veel altkäemaks.
    Seega võib võimalik jalgpalluris altkäemaksuvõtja isegi tunnistada raha saamist, kui ta vaid eitab seost jalgpalliga. Näiteks: ”Polnud oma klubist ammu palka saanud, sõber vastasmeeskonnast laenas ja ma ei lubanud selle eest halvasti mängida. Ja polegi altkäemaksu! Kui aga Dorofejevi süüdistused peaksid tõele vastama, siis on asi hoopis hull. 1993. aastal Prantsusmaal oli
    mängus maa meistritiitel. FC Lootus ja TVMK kohtumine oli kolmanda vooru mäng ehk Eesti meistrivõistlused pole veel õieti alanudki. Kui juba nüüd oli raha mängus, mis saab siis
    otsustavates kohtumistes, kus võideldakse medalite ja eurosarjade kohtade pärast?
    Eesti Päevaleht, kolmapäev, 18. aprill 2001

    Minul tekkis sellega küsimus, et mis sellest loost lõpuks sai? Kas vaikiti maha? Kes teab võiks valgustada ka teisi.
    lincoln kek tekkis huvi
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    ma olen ikka kuskil kivi all elanud, sest ma ei teadnudki sellisest asjast
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    Kommentaar


      #3
      ega minagi sellest teadnud. sellest teadsid vist vähesed.

      Kommentaar


        #4



        Siis te olete teadjad mehed küll ju

        Vastus: pole midagi uut kuulnud

        :P
        i don\\\'t want cos i just get

        Kommentaar


          #5
          tegelt asi vist selles et ma pole päevalehe lugeja. rohkem nagu saab postimeest loetud

          Kommentaar


            #6
            Jalgpall on parim SL Õhtulehes
            i don\\\'t want cos i just get

            Kommentaar


              #7
              Kuulen ka antud teemast esmakordselt. Ilmselt õnnestus asi maha vaikida. Ise ka muidu Päevalehe lugejate hulka ei kuulu; spordiosa on absoluutselt parim SL Õhtulehes.
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #8
                teadjamehed

                tegemist ikka tõeliste teadjameestega, kes samas suudavad ka teada sellest mida nad ei tea...

                Kommentaar


                  #9
                  Kahjuks vastust ma pole siiani saanud ja ma arvan, et see asi siiski vaibus ja mingit kohut ei tulnud. Aga see, et salatakse asjumaha mulle ei meeldi. OK üks asi miks Pohlak mulle ei meeldi on see, et ta lubab et need mehed eesti koondises enam mängida ei saa( viikmäe, kes purjutas ja svets, kes tegi tohverile tünga), aga lõpuks peab ta oma sõnu siiski sööma. Peab olema distsipliin, kuid Pohlak võiks siiski sellised avaldused tegemata jätta kui ta neid ei täida.
                  lincoln
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #10
                    Spordi osa on SLÕhtulehes tõesti korralik. Kuid leht iseenesest ei ole hea. TA ei ole puhtalt kollane ega ka nagu korrektne päevaleht.
                    Jalgpallihaigla liige NR. 69

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by LincolnSpordi osa on SLÕhtulehes tõesti korralik. Kuid leht iseenesest ei ole hea. TA ei ole puhtalt kollane ega ka nagu korrektne päevaleht.
                      Ei taha küll halvasti öelda, kuid teeks äkki nii, et ajalehtede sisu, kuid eriti just liigituse(!), paneksid paika isikud, kes suudavad seletada ka natuke põhjalikumalt, miks mingi leht mingisse kategooriasse kuulub ning ka seda, mis näiteks on massikommunikatsiooniteooria...

                      Muidu: SLÕhtuleht kuulub F-kategooriasse, ehk kõige madalamasse, mis on üldse võimalik. Ja kõrvalmärkusena võib öelda, et Eestis pole ühtegi ajalehte, mis kuuluks A-kategooriasse.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        teadjale Martinile

                        Kahjuks pean ma sulle vastu vaidlema. USA teatud lehti oled näinud?


                        By Martin; ei hakka ruumi raiskama. Jah olen näinud ja mitte ainult selle suure ja toreda maa lehti... Kas sa üldse tead, mis kriteeriumite alusel lehti hinnatakse? Njah.
                        i don\\\'t want cos i just get

                        Kommentaar


                          #13
                          Kõik eesti lehed hakkavad vaikselt ära keerama spordiuudiseid nagu enam kusagil pole võiks olla nagu erinevate liigade tabelid ja muu säärane aga meil ainult terve leht täis mingit "super" graafikat ja joonistusi paar reklaami on ka. ja kui on mõni uudis siis väga lühidalt või idiootsete kommentaaridega ja enamasti on erki noole saavutustest terve leht täis aga muu spordiala nagu kusagilmujal
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Martins, 1 küsimus

                            Kui SL Õhtuleht kuulub sinu arvates kõige madalamsse kategooriasse, siis kuhu käivad Nelli Teataja ex-Post ex Liivimaa Kuller ja sellised. Minu meelest on tasemevahe siiski veel märgatav. Võibolla eksin, aga mina paneks SL Õhtulehe siiski ühe taseme võrra kõrgemale.
                            memer of Gaskoff fan club

                            Kommentaar


                              #15
                              ühtin täiesti indreku arvamusega
                              aga ma Sooviks ka vastust mu küsimusele, et mis sellest jamast sai
                              jürgen
                              Jalgpallihaigla liige NR. 69

                              Kommentaar

                              Working...
                              X