320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lilleküla ARENA???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lilleküla ARENA???

    Sai veel kusagile teise teema alla kurdetud, kuid huvitaks ka teiste arvamus Lilleküla staadioni uue nime kohta.

    Asi selles, et "arena" pole eesti keelne sõna. kino kinoks ja plaza plazaks, kuid eesti rahvuskoondisel ei sobi pidada mänge mingisugusel umbluukeelse nimega staadionil. ingliskeelne nimi/märk las olla milline iganes, kuid nö sisetarbimiseks peaks olema ka eestikeelne variant

    fännidel peaks see ju südameasjaks olema, et sini-must-valgega ka adekvaatne nimetus kaasas käib. või läheme varsti arenale estlandi tiimi vaatama???

    #2
    Ei noh, mis siin ikka. Arena=Areen. Pole hullu midagi Ja täpsuse pärast - mitte Lilleküla areen, vaid selle õlletehase areen ikka.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      15 milli on päris suur fürka,selle eest saab midagi statal korda.Pohlak selle nimega,peaasi et rahatuli.Diil on juba tehtud ,meie omaltpoolt saame võib-olla logo muuta???Meie asi oleks raha voolamist toetada ,lingvistilised probleemid jäävad tahes-tahtmata.
      P.S. Ma pole kunagi suur Tartu õlle sõber olnud,eluaeg seda Saku kesvamärjukest rüübatud.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Mulle meeldis Zelinski arvamus peale loosimist, et tema ja fännide jaoks jääb see siiski Lilleküla stataks. AA jääb rohkem väljapoole Eestit suunatud nimeks. Kui aga fännilt küsid, et kuhu lähed, siis vastab ta ikka:Lillekülla mängu vaatama.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Mayhem

          Mulle meeldis Zelinski arvamus peale loosimist, et tema ja fännide jaoks jääb see siiski Lilleküla stataks.
          Jup... Mõtlesin just seda kirjutada http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=117581 Zelinski sõnad: Seejuures pruukis Zelinski koduväljakust rääkides sõna Lilleküla, olgugi et staadion A.Le Coq Arenaks ristiti. “Mulle oli, on ja jääb ta Lillekülaks! Arvan, et fännidele ka - Lilleküla on nii suupärane!”

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Mayhem

            Mulle meeldis Zelinski arvamus peale loosimist, et tema ja fännide jaoks jääb see siiski Lilleküla stataks. AA jääb rohkem väljapoole Eestit suunatud nimeks. Kui aga fännilt küsid, et kuhu lähed, siis vastab ta ikka:Lillekülla mängu vaatama.

            Täiesti nõus!
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Minu jaoks on see Lilleküla staadion nagu Kadrioru staadion on Kadrioru staadion isegi kui see olnuks Frederik Square.
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #8
                las olla see ALeCoq Arena

                Mulle Tartu õlu meeldib! ning uus nimi tõi sisse 15 milli, kui keegi teist irisejatest suudaks ka sama suure raha staadionile anda, siis oleks see uus nimi ehk ära jäänud....
                pealegi välismaalastele on ALeCoq Arena palju suupärasem kui maavillane Lilleküla, mida meie eestlased võime ikka oma keeles kasutada, keegi seda ju ei keela...
                kompromiss oleks a la lähen jalkat Lillekülla ALeCoq Arenale vaatama
                comandante

                Kommentaar


                  #9
                  raha pole paha aga nimi on küll paha. kui mõistust on palju raha teha siis võiks nime peale ka pisut kulutada. mitte lahmida a la maha kopeerida 'amsterdam arena' 'hartwall arena' jms. kui see nii läheb, et eestlases hakkavad AA asemel lilleküla kasutama, siis on AlC vaatepunktist 15 milli korstnasse kirjutatud. selle pappi eesmärgiks ongi ju luua märk, mis iga eestlase peakolus jalgpalli ja AlC vahel võrdusmärgi paneb.
                  ehh, eesti ärimehed... või olid need nüüd soome omad

                  Kommentaar


                    #10
                    pean nõustuma nimi on küll p#¤&%st võetud! Need kaks sõna (Lilleküla Arena) kohe ei klapi kuidagi omavahel. Pakun järgmised variandid:

                    Krisiine arena või Lilleküla staadion
                    Why do gorillas have big nostrils?
                    Because they have big fingers!

                    Kommentaar


                      #11
                      Alternatiiv

                      Mis siin ikka mingite nimede väljamõtlemisega jamada? Parem kohe inglise keelde tõlkida ning statta saaks nimeks Flower Village Stadium.

                      Kommentaar


                        #12
                        Viking:
                        Mis poolest see Krisiine (Kristiine?) Arena arukam on kui A le Coq Arena?

                        Juks:
                        Veel paremini kõlab Flowerville Stadium

                        Kommentaar


                          #13

                          Juks:
                          Veel paremini kõlab Flowerville Stadium
                          Yess!!! See meeldib mulle ka.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            perse see nimi. a le coq tõmbas ejl ja fcf ja pohlakul naha üle kõrvade. 15 milli 15 aasta eest. seda on ju reklaami eest kuradima vähe. ja nad saavad seal veel oma õlle ka parseldada

                            PS. a le coq on parem õlu kui saku

                            aga pohlak sai ikke vastu kotte ja see mulle meeldib

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by eston

                              perse see nimi. a le coq tõmbas ejl ja fcf ja pohlakul naha üle kõrvade. 15 milli 15 aasta eest. seda on ju reklaami eest kuradima vähe. ja nad saavad seal veel oma õlle ka parseldada

                              PS. a le coq on parem õlu kui saku

                              aga pohlak sai ikke vastu kotte ja see mulle meeldib
                              see pole kohe kindlasti vähe...ejl sai hea diili minu arust.
                              Howay the lads!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X