320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Adidas F30(250.-) ning Adidase sisekad(250.-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Adidas F30(250.-) ning Adidase sisekad(250.-)


    (Ei saanud siia pilti panna, sest see liga suur.)

    Kuna ise jalgpalli enam ei mängi ja sattusin siia foorumisse mõtlesin, et võiks oma niisama seisvad putsad odava raha eest maha müüa.

    1.Adidas F30
    Suurus nr. 45.
    Ostsin need putsad umbes 2 aastat tagasi, olid natuke suured ja kasutasin neid umbes 5-7 korda ning jalgpalliga tegin ka sellel ajal lõpparve, sellepärast neid nii vähe ka kasutasin.

    2. Adidase sisekad.
    Suurus 44.
    Täpset mudeli nime ei tea, aga sellel ajal maksid 1300 krooni.
    Saali trennid toimusid mul november-märts, ehk siis 5 kuud, korra nädalas(ülejäänud toimususid kunstmurul ja nende putsadega ma seal ei mänginud), see teeb siis 20 trenni ning kuna saalis ma kohal eriti käia ei viitsinud, siis ma olen neid kandnud max 10 korda.

    Mõlemad putsad on puhtad/pestud ning lihtsalt riiulil seisnud. Kellel huvi postitage siia, või saatke privaatsõnum.

    #2
    up !

    Kommentaar


      #3
      Hmm, need sisekad tunduvud päris asjalikud, sõber rääkis ka et need on päris korralikud, mingi juuni keskel oleksin võimeline need täitsa ära ostma.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Lahekutt Vaata postitust
        Hmm, need sisekad tunduvud päris asjalikud, sõber rääkis ka et need on päris korralikud, mingi juuni keskel oleksin võimeline need täitsa ära ostma.
        Tahaks siiski varem neist lahti saada. Muidu sisekad on tõesti hea, hästi ümber jala ning mugavad.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas laatrOp Vaata postitust
          Tahaks siiski varem neist lahti saada. Muidu sisekad on tõesti hea, hästi ümber jala ning mugavad.
          Asoo, mul kiiremini ei anna, kui keegi ära pole ostnud selleks ajaks siis anna mulle teada.

          Kommentaar


            #6
            Putsad endiselt alles ning langetan mõlema hinna 200 peale.

            Kommentaar


              #7
              tahan adidas F30'ned kohe ära osta, vasta sõnumile.

              Kommentaar


                #8
                F30 vastu huvi

                Kommentaar


                  #9
                  kle f30 saab 250.- ?
                  ja siis saadate ise ka äa

                  Kommentaar

                  Working...
                  X