PDA

View Full Version : tartu raffas

aiFo
29.01.02, 15:31
niih!

nagu ma olen kahetsusega märganud, on tartu osakaal jalgpallihaigla patsientide seas uskumatult väike... milles asi? väheses infos? vaevalt. kas selles, et ei tunne yhtegi soovitajat? v6ibolla...

tartus ei ole ju nii vähe futifänne?! v6iks ike jalad k6hu alt välja t6mmata ja organiseeruda eesti jalgpalli hyvanguks... oleks tore, kui juba lähitulevikus saaks öelda, et jalgpallihaiglal on tartus täiesti tegija ja arvestusväärne palat! pärnust kuulukse, et seal toimub organiseerumine juba täie hooga... me ei ole ju ometi kehvemad kui pärnu?!

niisiis -- isegi kui sa ei leia endale yhtegi soovitajat, saada ära ankeet ja v6id olla peaaegu täiesti kindel, et saad liikmeks! njaaah! vaat nii on lood...

pRmt!

aiFo. yritab seda asja siin tartus ajada...

p.s. kel on miskiseid kysimusi v6i muidu toredaid arvamisi, v6ib seda vabalt teha minu meiliaadressil aif@ut.ee v6i siinsamas foorumis.

greenday
29.01.02, 17:06
Palju selleks välismänge peab olema?

Mul pole veel ühtegi, loodetavasti selle EM-tsüksliga tuleb!

kojamees
29.01.02, 17:26
Toon hea ja juba vana näite.Rootsi kunnil on sõps kes on Futifänn ja kahjuks ratastoolis,seega välis- ja kodumängud nagu tekitavad probleeme.Probleem on pigem inimestes ,kui sa oled ikka huvitatud liitumisest ei ole sulle ka mingeid takistusi.Nii nagu te leiate neid agasid võite need agad ka julgelt koos ankeediga saata.Äkki leiame raha ja saadame teid mõnele välismängule???:kratsti:

Keedumuna
04.02.02, 13:43
Kas U21 mängud kah arvesse lähevad??

greenday
04.02.02, 17:02
Orginally posted by Keedumuna

Kas U21 mängud kah arvesse lähevad??Siis saad ainult lapsliikmeks. :D

Hellik
04.02.02, 17:21
Koja ja teised juhatuse liikmed võivad mind parandada aga mina arvan, et olulisem on see, mida sa tulevikus tegema hakkad s.t. kui aktiivselt mänge vaatama tuled jne jne.
Seega ei tohiks keegi vähest nn. isiklikku mängukontot karta, samuti poleks vaja hakata "mänge välja mõtlema"

greenday
04.02.02, 19:19
Orginally posted by Mayhem

Koja ja teised juhatuse liikmed võivad mind parandada aga mina arvan, et olulisem on see, mida sa tulevikus tegema hakkad s.t. kui aktiivselt mänge vaatama tuled jne jne.
Seega ei tohiks keegi vähest nn. isiklikku mängukontot karta, samuti poleks vaja hakata "mänge välja mõtlema"Ma ei sa nägu hästi aru, kas siis mul oleks näiteks mõtet kandideerida, kui olen vaadand 8 kodumängu ja ühtegi välismängu pole aga kavatsen?

aiFo
05.02.02, 10:10
ehhhhh....:(

muidugi on m6tet!!!! krt-krt-krt... minu arust koja viimased 2 kuud muust pole rääkinudki, et igal juhul on m6tet liikmeks astuda...

Aff
05.02.02, 17:59
ok
Mulle tundub, et see asi siin tekitab üha enam probleeme ja küsimusi. Seega pakun ma välja idee lähiajal väikese koosviibimise Tartus korraldada.
Oodatud oleks kõik asjahuvilised ja loomulikult ka olemasolevad liikmed. Saaks küsimustele vastuseid, selgema pildi sellest suurepärasest organisatsioonist ja mida ma ise väga loodan, ka mitmeid uusi lahedaid liikmeid.
:õnnelik: :õlu:

vibu
05.02.02, 18:07
Kokkusaamine Tartus hea mõte. Ise kah võimalusel venitaks end välja. Tartu nagu Võrule lähemal ka kui Tallinn.... Pange siis mingi aeg kinni ja...

kyps
06.02.02, 09:56
Üks koosviibimise aeg oleks see laupäev, kui toimuvad TÜ meistrivõistlused saalijalgpallis. Mängude vahel jõuaks seal igasugu asju arutada. Nii et tulge kohale, sest tean Tartu kandist nii mõndagi meest, kellele julgeksin oma soovituse anda:)

greenday
06.02.02, 18:15
Orginally posted by kyps

Üks koosviibimise aeg oleks see laupäev, kui toimuvad TÜ meistrivõistlused saalijalgpallis. Mängude vahel jõuaks seal igasugu asju arutada. Nii et tulge kohale, sest tean Tartu kandist nii mõndagi meest, kellele julgeksin oma soovituse anda:)Just õige! See tuleb üks suur jalgpalli PAA-TII!

aiFo
06.02.02, 19:46
niisiis! asi otsustatud!!! krt, et ma ise selle variandi peale ei tulnud...:P laupäeval turniiril saap siis kokku k6ik see raffas, kes tartu-kandis jalgpallihaigla töödest-tegemistest-liikmeksastumisest huvitet' on! usinamad v6iksid ankeete kaasa rebida ja ennast heast kyljest näidata, et omale kiiremas korras sobilik soovitus saada...

olge kohal! kaeme, kas saab asja liikuma!!!

pRmt!

aiFo.

Aff
07.02.02, 15:52
Tore idee, kuid kahjuks jääb mulle see Meistrivõisluste asi pisut poolikuks - esmaspäeval on eksam, seega ei saa suurt riotit korraldada. :kratsti:
Ps aga ärge unustage, et ka peale üliõpilaste on ka huvitatuid, kes sinna ei saa tulla. Ma ise pidasin silmas sellist varianti, et ühel õhtul kuskil rahulikult kokku saada ja arutada. Hea oleks kui see kattuks mingi vutimänguga. Varsti hakkavad ju Champions League'i uued voorud.

Andy
07.02.02, 16:10
Turniiri ajal asja arutamine täitsa teretulnud idee. Koostasin meelega ajakava sellise, mis sunnib kogu päeva kohal olema, et raffas ikka saalis püsiks, mitte kohe pärast oma mänge jeehat ei tõmbaks. Muuseas kust neid ankeete saab ja üleüldse mida nagu tegema peab et vutihaigla liikmeks saada, endal mõte juba vaikselt liigub sinnapoole ning loodetavasti leidub ka keegi soovitajaks.
Nägudeni laupäeval.

P.S. Lähen täna A. Le Coqq-i auhinnaõllede järgi. Nämma :-)

Hellik
07.02.02, 16:22
Ankeet leidub siin

http://www.soccernet.ee/haigla_ankeet.xls

Vaja läheb kahte fotot (1 ankeedile ja teine kaasa) ja siis soovitajat leidma :)
P.S. Tartlaste mõte on hea, tooge siis palju liikmeid kaasa.

Andy
07.02.02, 17:00
Tore, tänu sulle Mayhem. Eks ma siis toimeta ankeedi ja pildi Aifole, tema vist seda Tartu asja siin ajab.

kyps
07.02.02, 17:15
Ei, ei fantoom. Ankeeti võid küll aiFole näidata, aga lõpuks pead sa ikka selle päälinna saatma. Näiteks üks sobiv persoon on Kojamees.

aiFo
07.02.02, 19:32
ei-ei kyps! :) andy v6ib vabalt selle ankeedi ja pildid ka minu kätte anda, kyll sellega juba yht-teist osatakse ette v6tta...

kojamees
07.02.02, 20:50
Kuna kahjuks ise ei saa Tartu tulla ,leian et ankeete võib mõni Jalgpallihaigla liige kohapeal korjata ja hiljem ise nad Tallinna tuua :Sellega säästaks nii postikulusid kui ka aega ja loomulikult saaksid inimesed juba kohapeal vestelda.Edu tele kõigile.:õlu:

mel21
08.02.02, 03:42
Kahjuks ei jõua laupäeval Tartus turniirile, sest vuran ühe hoopis teise linna kurvilistel kruusateedel. Edu ja parimat neile, kes siis mängivad või niisama sõpru ergutama lähevad.

Need käputäis (aga suure käe :) ) Tartu elamisloaga vutifänni võiks ka hiljem näiteks, nagu Aff välja pakub, mõnel CLi mängupäeval kokku saada. Hea võimalus vutti vaadata, liikmetel Jalgpallihaiglat tutvustada ja lihtsalt...(värvi ise!)

Jorgan
08.02.02, 12:15
Orginally posted by kyps

Üks koosviibimise aeg oleks see laupäev, kui toimuvad TÜ meistrivõistlused saalijalgpallis. Mängude vahel jõuaks seal igasugu asju arutada. Nii et tulge kohale, sest tean Tartu kandist nii mõndagi meest, kellele julgeksin oma soovituse anda:)

Mis kell ja kus kohas see üritus siis aset leiab?

aiFo
08.02.02, 13:16
www.hot.ee/tymv2002

Aff
14.02.02, 20:01
Heia heia

Kuna algamas on taas CL, siis pakun välja järgmisel kolmapäeval minu juures väikese olemise korraldada. :õlu:
Vaatame Barca - Roma mängu, võtame paar õltsi/limpsi ja saame targemaks muudelgi teemadel.
Et mida siis rahvas arvab ka, või äkki on kellelgi mingi muu koht vaatamiseks välja pakkuda. Igal-juhul andke teada.
:õlu:

jjriado
14.02.02, 20:37
No näed siis nüüd, alles avastasin enda jaoks selle foorumi ja juba teised Tartu inimesed aretavad midagi huvitavat:D . Just nüüd, kui tundub, et Tartu jalkafännid kokku saavad ja meistriteliiga pihta hakkab, lõpeb minu puhkus ja esmaspäeval pean jälle sõjaväkke tagasi minema:suurnutt: Nii ei saa ju rallit sõita, või mis veel hullem, jalgpalli mängida:viha: !

Andy
14.02.02, 20:59
Aff- mõte väärt. Edu sulle Sakalas :-)

Martin
17.02.02, 21:23
Njaaaa....kolmapäev on lahe, kuid miks mitte vaadata mänge ka teisipäeval. Ka siis on huvitavaid lahinguid:
Real Madrid v Porto
Sparta Prague v Panathanaikos
Bayer Leverkusen v Arsenal
Juventus v Deportivo

Kohtume?

Aff
18.02.02, 18:16
Teisipäeval vaatame ka, aga vist sinu juures.
Kolmapäevase mängu vaatamine toimub vist ikka minu juures. :хlu:
Igal juhul eriti ootan külla Jalgpallihaigla liikmeid ja liitumisest huvitatuid, aga ka kõik teised on loomulikult oodatud. :хlu:
ps hea oleks kui eelnevalt teatataks kui tullakse, ntx meili või telefoni teel. Siis annan täpsemad juhised, kuidas kohale jõuab. :хlu:

lookene@ut.ee
056 615730

greenday
19.02.02, 04:39
Orginally posted by Martin

Njaaaa....kolmapäev on lahe, kuid miks mitte vaadata mänge ka teisipäeval. Ka siis on huvitavaid lahinguid:
Real Madrid v Porto
Juventus v Deportivo

Kohtume?Ma tuleks ka! Mis kell mängud hakkavad?

Artur
19.02.02, 08:34
Orginally posted by greenday

Orginally posted by Martin

Real Madrid v Porto
Juventus v Deportivo

Kohtume?Ma tuleks ka! Mis kell mängud hakkavad?

Greenday, mängud hakkavad 21.30. Ma tuleks samuti. Muideks, edaspidi kui tekib vajadus mänguaegu või kanalit, mis mingit teatud mängu näitab, võiksite vaadata ka Soccernet.ee telekavade lehekülge ---> http://www.soccernet.ee/telekavad.php

Aff
20.02.02, 00:20
nii, kes soovib, see tuleb, aadress on Veeriku 8-14. Kui alt on uks kinni, siis tuleb siiski helistada. Kohaletulek pole raske - üle raudtee ülekäigu ja juba paistab 1 kollane maja, see ongi see. :arm2:
ps "Vitamiini hulgi on lähedal!":õlu: :õlu:

aiFo
26.02.02, 12:17
atsihh!!!

järjekordne yritis, kus tartu JH ja muud huvilised kokku saaksid, v6iks toimuda homme, st. kolmapäeval... k6rtsudest pakuks välja ehk ristiisa pubi kaubahalli all... seda enam, et seal on igal kolmapäeval käidud guinessi joomas, seega miks peaks seekord teisiti olema?... aeg v6iks tavapärase kella 7 asemel tiba hilisem olla... alates kella 9-st? niih, mida ytlete tartu inimesed....

keegi hää inime v6iks ntx täna ristiisast läbi minna ja uurida, kas nad homme tv3 näitavad... ja et kas ntx laudu saab reserveerida teleka lähedusse...

'tähh!!!

aiFo-paiFo :õnnelik:

AnZ Antzon
26.02.02, 12:36
mõte on hea ja üritus samuti meeldiv ning guiness mokkamööda.
mina ise olen kohal nigu viis kopkat, see ei tähenda muidugi et ma sinna ainult õlle pärast tuleks. aga kui ristiisas pole võimalik jalkat jälgida siis peaks ikkagi varem seal kokku saama ning hiljem siis näituseks Affi või herr Smutovi juurde liikuma.
minu arvamus lihtsalt

vahetusmängija

Juks
26.02.02, 14:48
Arvan ka, et homme peaksime vähemalt Tartu palati pundi kokku võtma. Oleks ülim aeg enne Eesti-Venemaa mängu plaani pidada ja igasuguseid detaile arutada.

Iseasi, kas Ristiisa pubi nüüd sobib, suuremad lauad on Manhattanis, aga kõige parem ekraan vist ZumZumis. Ise pakkun aga siiski Manhattanit, kuna kohal niigi spordimaik juures. Kellaaeg võiks olla mingi 8 või umbes nii, siis saab enne mängu mõned joogid tehtud ja sõbramehe juttu puhutud. :õlu:

aiFo
26.02.02, 15:33
Orginally posted by Juks

Arvan ka, et homme peaksime vähemalt Tartu palati pundi kokku võtma. Oleks ülim aeg enne Eesti-Venemaa mängu plaani pidada ja igasuguseid detaile arutada.

jep, n6us!

Iseasi, kas Ristiisa pubi nüüd sobib, suuremad lauad on Manhattanis, aga kõige parem ekraan vist ZumZumis. Ise pakkun aga siiski Manhattanit, kuna kohal niigi spordimaik juures. Kellaaeg võiks olla mingi 8 või umbes nii, siis saab enne mängu mõned joogid tehtud ja sõbramehe juttu puhutud. :õlu:

manhattan -- ei!!! pärast seda kuidas meiega seal enne portugalimängu käituti, ma seal mitte jalgpalli vaadata ei taha...:(

zum-zum --- p6him6tteliselt ok, 6lle on kah vist miski 20 jeeku, yhes6naga m6istlik... samas arvan, et ristiisasse niikuinii miskeid masse kokku ei voola ja kuna laudu annab kokku t6mmata hädapärast ja muid vigureid teha ning 6lle nimi on guiness, siis :)

pakun endiselt välja ristiisa... kui ei sobi v6ib zum'i edasi minna, arvan ma... nyyd jääb oodata, mis aff ytleb...

pRmt!

aif.

Juks
26.02.02, 15:41
No hää küll, oleme pubis kokku leppinud - Ristiisa pubis teeme siis mõned Guinnessid :õlu:

Nüüd aga kellaajast, pakun välja 9 paiku, siis pole pikka ootamist. Igatahes pane sa aeg paika, oled juba vana orgunnija;)

Andy
26.02.02, 19:30
Olen kohal. Viva la futebol! Viva la Guiness!

Aff
27.02.02, 17:00
Igal juhul Ristiisa. Guiness ruulib!!!!:Уlu:
Kell 21 ole´ks väga hea, ise enne ei jõua.
:Уlu:

Aff
11.03.02, 17:19
Võttes arvesse fakti, et ülehomme on kolmapäev ning toimub ka CL'i järgmine mängudevoor, pakun välja taas ühise vaatamise/kaasaelamise/õllelimpsimise/lihtsaltolemise korraldada. Näitab mängu ManU - Bayern.
Et siis kui miskit muud kellelgi välja pakkuda ei ole, siis ehk minu juures?:kratsti:
Igal juhul mina ootan. ;)
:õlu: :õlu: :õlu:

Andy
11.03.02, 17:49
Kuna minu sümpaatia jalgpalli suhtes on mäekõrgune ning Bayern juhtub pärast FC Reaali olevat lemmikklubi siis vaataks mängu kindlalt, koht pole oluline, Affi juures aga minu arvates võiks ju täiesti õllekest libistada.

aiFo
12.03.02, 01:51
seega affi juurde k6ik see rafas kes muidu ristiisas istub! :)

greenday
12.03.02, 18:33
Orginally posted by aiFo

seega affi juurde k6ik see rafas kes muidu ristiisas istub! :)selge pops

Juks
19.03.02, 19:40
Aga mis see kolmapäev toimub? Kelle juures või kus kokku saab ning väikse :õlu: kõrvale ka juttu ning pilti näeb?
Enne Vene mängu tuleks ikka jõud koondada:õlu:

aiFo
19.03.02, 20:32
hmm... see kolmapäev minu poolt puhkepäev... kevad tarvis vastu v6tta... loodetavasti kusagil metsa sees ja väikse saunaga, nii et... :lahe:

pRmt!

aif.

Jyrka
19.03.02, 20:51
Orginally posted by aiFo

hmm... see kolmapäev minu poolt puhkepäev... kevad tarvis vastu v6tta... loodetavasti kusagil metsa sees ja väikse saunaga, nii et... :lahe:

pRmt!

aif.
Kuule mida see pRmt tähendab? :oih:

apunkto
19.03.02, 21:46
pRmt! =parimat! kui ma ei eksi
aga see võib tähendada ka parmotti:D

ROOTSI KUNN
07.05.02, 14:23
Oodatakse rohket ja aktiivset osavõttu.

Spordifännamine :kultuur või kultuuritus?
Tartus 31.mail kell 12.00-14.00 Rüütli tn.15 Eesti Spordimuuseumi ruumes.
Taust:ESM foorum on ürituste sari,kus arutletakse erinevate sporti ja spordikultuuri puudutavate küsimuste üle asjatundlike esinejate osavõtul. Kuivõrd foorumi teemad võivad kõikuda seinast seina on sama muutuv ka foorumi auditoorium.
Sisu: ESM II foorumi teema on: Spordifännamine- kultuur või kultuuritus? Arutelu üheks peateljeks saavad olema samal päeval algavad jalgpalli MM- võistlused.
Väljapakutud teemad:
Mis on spordifännamise peamine mõte?
Ehk: Kas fännamine on kultuurivorm?
Millised on fännamise välised ja sisemised vormid?
Kas fännid ja vägivald kuuluvad kokku?
Millised on fänninduse võimalikud arengusuunad eestis?
Osavõtma on kutsutud Eesti jalgpalli ,korvpalli ja kergejõustikufännid.

Sissepääs kõigile prii niipalju ,kui ruumi jätkub.Peale foorumit
toimub ühine MM-avamängu Prantsusmaa-Senegal vaatamine

äkker
09.05.02, 20:58
Kui palju Tartus JH liikmeid on?
Palju neid Eestis üldse on?:naer5: