320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tartu raffas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tartu raffas

    niih!

    nagu ma olen kahetsusega märganud, on tartu osakaal jalgpallihaigla patsientide seas uskumatult väike... milles asi? väheses infos? vaevalt. kas selles, et ei tunne yhtegi soovitajat? v6ibolla...

    tartus ei ole ju nii vähe futifänne?! v6iks ike jalad k6hu alt välja t6mmata ja organiseeruda eesti jalgpalli hyvanguks... oleks tore, kui juba lähitulevikus saaks öelda, et jalgpallihaiglal on tartus täiesti tegija ja arvestusväärne palat! pärnust kuulukse, et seal toimub organiseerumine juba täie hooga... me ei ole ju ometi kehvemad kui pärnu?!

    niisiis -- isegi kui sa ei leia endale yhtegi soovitajat, saada ära ankeet ja v6id olla peaaegu täiesti kindel, et saad liikmeks! njaaah! vaat nii on lood...

    pRmt!

    aiFo. yritab seda asja siin tartus ajada...

    p.s. kel on miskiseid kysimusi v6i muidu toredaid arvamisi, v6ib seda vabalt teha minu meiliaadressil aif@ut.ee v6i siinsamas foorumis.
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Palju selleks välismänge peab olema?

    Mul pole veel ühtegi, loodetavasti selle EM-tsüksliga tuleb!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Toon hea ja juba vana näite.Rootsi kunnil on sõps kes on Futifänn ja kahjuks ratastoolis,seega välis- ja kodumängud nagu tekitavad probleeme.Probleem on pigem inimestes ,kui sa oled ikka huvitatud liitumisest ei ole sulle ka mingeid takistusi.Nii nagu te leiate neid agasid võite need agad ka julgelt koos ankeediga saata.Äkki leiame raha ja saadame teid mõnele välismängule???
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Kas U21 mängud kah arvesse lähevad??
        tulevik ruulib

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Keedumuna

          Kas U21 mängud kah arvesse lähevad??
          Siis saad ainult lapsliikmeks.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Koja ja teised juhatuse liikmed võivad mind parandada aga mina arvan, et olulisem on see, mida sa tulevikus tegema hakkad s.t. kui aktiivselt mänge vaatama tuled jne jne.
            Seega ei tohiks keegi vähest nn. isiklikku mängukontot karta, samuti poleks vaja hakata "mänge välja mõtlema"
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Mayhem

              Koja ja teised juhatuse liikmed võivad mind parandada aga mina arvan, et olulisem on see, mida sa tulevikus tegema hakkad s.t. kui aktiivselt mänge vaatama tuled jne jne.
              Seega ei tohiks keegi vähest nn. isiklikku mängukontot karta, samuti poleks vaja hakata "mänge välja mõtlema"
              Ma ei sa nägu hästi aru, kas siis mul oleks näiteks mõtet kandideerida, kui olen vaadand 8 kodumängu ja ühtegi välismängu pole aga kavatsen?
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8

                ehhhhh....

                muidugi on m6tet!!!! krt-krt-krt... minu arust koja viimased 2 kuud muust pole rääkinudki, et igal juhul on m6tet liikmeks astuda...
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #9
                  ok
                  Mulle tundub, et see asi siin tekitab üha enam probleeme ja küsimusi. Seega pakun ma välja idee lähiajal väikese koosviibimise Tartus korraldada.
                  Oodatud oleks kõik asjahuvilised ja loomulikult ka olemasolevad liikmed. Saaks küsimustele vastuseid, selgema pildi sellest suurepärasest organisatsioonist ja mida ma ise väga loodan, ka mitmeid uusi lahedaid liikmeid.
                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Kokkusaamine Tartus hea mõte. Ise kah võimalusel venitaks end välja. Tartu nagu Võrule lähemal ka kui Tallinn.... Pange siis mingi aeg kinni ja...
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #11
                      Üks koosviibimise aeg oleks see laupäev, kui toimuvad TÜ meistrivõistlused saalijalgpallis. Mängude vahel jõuaks seal igasugu asju arutada. Nii et tulge kohale, sest tean Tartu kandist nii mõndagi meest, kellele julgeksin oma soovituse anda

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by kyps

                        Üks koosviibimise aeg oleks see laupäev, kui toimuvad TÜ meistrivõistlused saalijalgpallis. Mängude vahel jõuaks seal igasugu asju arutada. Nii et tulge kohale, sest tean Tartu kandist nii mõndagi meest, kellele julgeksin oma soovituse anda
                        Just õige! See tuleb üks suur jalgpalli PAA-TII!
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13

                          niisiis! asi otsustatud!!! krt, et ma ise selle variandi peale ei tulnud...:P laupäeval turniiril saap siis kokku k6ik see raffas, kes tartu-kandis jalgpallihaigla töödest-tegemistest-liikmeksastumisest huvitet' on! usinamad v6iksid ankeete kaasa rebida ja ennast heast kyljest näidata, et omale kiiremas korras sobilik soovitus saada...

                          olge kohal! kaeme, kas saab asja liikuma!!!

                          pRmt!

                          aiFo.
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #14
                            Tore idee, kuid kahjuks jääb mulle see Meistrivõisluste asi pisut poolikuks - esmaspäeval on eksam, seega ei saa suurt riotit korraldada.
                            Ps aga ärge unustage, et ka peale üliõpilaste on ka huvitatuid, kes sinna ei saa tulla. Ma ise pidasin silmas sellist varianti, et ühel õhtul kuskil rahulikult kokku saada ja arutada. Hea oleks kui see kattuks mingi vutimänguga. Varsti hakkavad ju Champions League'i uued voorud.
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              #15
                              Turniiri ajal asja arutamine täitsa teretulnud idee. Koostasin meelega ajakava sellise, mis sunnib kogu päeva kohal olema, et raffas ikka saalis püsiks, mitte kohe pärast oma mänge jeehat ei tõmbaks. Muuseas kust neid ankeete saab ja üleüldse mida nagu tegema peab et vutihaigla liikmeks saada, endal mõte juba vaikselt liigub sinnapoole ning loodetavasti leidub ka keegi soovitajaks.
                              Nägudeni laupäeval.

                              P.S. Lähen täna A. Le Coqq-i auhinnaõllede järgi. Nämma :-)
                              http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                              Kommentaar

                              Working...
                              X