320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Toulon International Festival

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toulon International Festival

    Vaatan kavast ja peale eilseid mänge ka nagu reklaamis, et eurospordi pealt peaks tulemaToulon International Under-23 Festivali mäng aga kui kanali panen siis tuleb sealt miski tennise jura. Oskab keegi ütelda miiks sealt see jura tuleb ja õiget asja pole?

    #2
    Kuna "see tennise jura" läks tugevalt üle eeldatud aja (kaks viiesetist mängu), siis programm lihtsalt muutus. Hollandi-AÜE mängu näitavad homme 13.55, kui ma nüüd ekraanil jooksnud teatest õigesti meelde jätsin ja meie aega ümber arvestasin.


    Enne kui keegi küsib, miks nii - Suure Slämmi turniir on üldises mastaabis tuntavalt olulisem spordisündmus kui üks noorteturniir.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kuna "see tennise jura" läks tugevalt üle eeldatud aja (kaks viiesetist mängu), siis programm lihtsalt muutus. Hollandi-AÜE mängu näitavad homme 13.55, kui ma nüüd ekraanil jooksnud teatest õigesti meelde jätsin ja meie aega ümber arvestasin.


      Enne kui keegi küsib, miks nii - Suure Slämmi turniir on üldises mastaabis tuntavalt olulisem spordisündmus kui üks noorteturniir.
      Nojah..selge siis. Aga Argentiina pidi ju mängima. Seda ka millaski näitab?
      Tänud.

      Kommentaar


        #4
        Argentina praegu Egiptusega, suht tasavägiselt 1:1 Banega penaltist ja Gomez 2:1

        Kommentaar

        Working...
        X