PDA

View Full Version : Pokker

holdempokker
08.06.09, 02:13
kes veel jalgpalluritest aktiivsed pokkerimängijad? Ise veel mängin mänguraha peale sellises kohas http://www.firstrealpoker.com kuid plaanin ka raha peale mängima hakata ja palju võitma ka :)

Aramis
08.06.09, 07:10
No ära kujuta ette. Selles mõttes, et plaan on aus, aga ükski tippmees maailmas pole kohe võitma hakanud, Kõvsti saab ikka ennem sisse, kui midagi tõsist tulema hakkab. Pole mingi suur mängumees, aga netis ikka aeaajalt tinistan, tava elus paar korda kasiinos mänginud ja momendi WSOPel oleva mänguri vastu cash games plussi jäänud ;)

barackobama
13.06.09, 01:24
loe pokkeri raamatuid, siis kui nõksu kätte saad siis hakka face 2 face ikka raha tegema

KeRRRt
15.06.09, 23:45
No ära kujuta ette. Selles mõttes, et plaan on aus, aga ükski tippmees maailmas pole kohe võitma hakanud, Kõvsti saab ikka ennem sisse, kui midagi tõsist tulema hakkab. Pole mingi suur mängumees, aga netis ikka aeaajalt tinistan, tava elus paar korda kasiinos mänginud ja momendi WSOPel oleva mänguri vastu cash games plussi jäänud ;)

on ikka küll.
eesti oma poiss estpätrik pole ühtegi penni pannud pokkerile oma rahakotist.
ja võite juba vägagi palju

Aramis
16.06.09, 00:14
Sellist asja pole olemas, kui just ainult freerolle ei mängi.
Tsekkasin, mis ta teeb - kindlasti on ta elus palju kaotanud, aga tore, kui ta plussis on.

lenc
16.06.09, 02:02
Sellist asja pole olemas, kui just ainult freerolle ei mängi.

Ei pea ainult freerolle mängima. Algul võidad natuke freerollist raha, siis hakkad rahalaudades mängima, teenid juurde jne.

päkapikk
16.06.09, 10:59
Ei pea ainult freerolle mängima. Algul võidad natuke freerollist raha, siis hakkad rahalaudades mängima, teenid juurde jne.Freerollides raha võitmine võtab ikka kuradima kaua aega.....olen triobetis mänginud freerolle.10 esimest saavad 5 euri,7000 osalejat on kokku,mul võttis umbes 5 tundi aega et see 5 euri ära võtta.Natuke kiiremini on läinud frerollis kus saavad ennast regada ainult Eesti mängijad....seal osalejaid vähem,seega turniir lühem.Ajakulu on liiga suur,et selle 5 euri pärast tõmblema hakata.

-Silver-
16.06.09, 11:23
Freerollides raha võitmine võtab ikka kuradima kaua aega.....olen triobetis mänginud freerolle.10 esimest saavad 5 euri,7000 osalejat on kokku,mul võttis umbes 5 tundi aega et see 5 euri ära võtta.Natuke kiiremini on läinud frerollis kus saavad ennast regada ainult Eesti mängijad....seal osalejaid vähem,seega turniir lühem.Ajakulu on liiga suur,et selle 5 euri pärast tõmblema hakata.

7000 osalejat seal küll pole. 1500-3000 on tavaliselt.
/ja rahasse jõudmine võtab u. 3-3,5h aega.

päkapikk
16.06.09, 11:31
7000 osalejat seal küll pole. 1500-3000 on tavaliselt.No 100€ freerollides on ikka olnud küll.......nüüd pole pikka aega osalenud,kuid raudpolt kindel,et midagi sinnakanti neid osalejaid oli.

Daz Booob
16.06.09, 11:32
+ suurusjärk 3 tundi kulub ühe turna peale

päkapikk
17.06.09, 20:50
7000 osalejat seal küll pole. 1500-3000 on tavaliselt.
/ja rahasse jõudmine võtab u. 3-3,5h aega.Panin ennast just freerolli kirja(100€) 11 minutit enne registreerimise lõppemist on regatud mängijaid täpselt 7325

6 minutit enne registreerimise lõppu ületas osalejate arv 8000 piiri.

Lõplik arv 8995 inimest.

-Silver-
17.06.09, 23:19
Panin ennast just freerolli kirja(100€) 11 minutit enne registreerimise lõppemist on regatud mängijaid täpselt 7325

6 minutit enne registreerimise lõppu ületas osalejate arv 8000 piiri.

Lõplik arv 8995 inimest.

Sa pead silmas siis seda 100$ freerolli? Aga nendes saavad raha ju esimesed 260, mitte 10. 10 parimat saavad 5 eurot €50 prizepooliga turnadel.
Seal ongi see kala, miks on lahkarvamused. Trios on €100 turnad ju ainult mingid erijuhud.

päkapikk
18.06.09, 01:41
Sa pead silmas siis seda 100$ freerolli? Aga nendes saavad raha ju esimesed 260, mitte 10. 10 parimat saavad 5 eurot €50 prizepooliga turnadel.
Seal ongi see kala, miks on lahkarvamused. Trios on €100 turnad ju ainult mingid erijuhud.Õigust räägid....ajasin segamini 100 ja 50 eurised turnad.Sorry.

lenc
31.07.09, 15:31
Üle pika aja saab jälle EPT-d televisioonis näha, nüüd ka eesti keeles: http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=340011

Kasepats-Pidur
29.09.09, 06:31
http://www.elu24.ee/?id=168850

Kes siis Soccernetti esindasid ja kuidas nii läks?

Maarek
29.09.09, 11:58
http://www.elu24.ee/?id=168850

Kes siis Soccernetti esindasid ja kuidas nii läks?

Nagu individuaalsest paremusjärjestusest näed, siis Siimul päris hästi ;)

Kasepats-Pidur
29.09.09, 16:33
Aga teised? :)

szandor
14.01.14, 01:27
Asjapulgad ja muidu erialamehed tõenäoliselt juba ammu jälgivad, aga Bahamal toimub EPT Pokerstars Caribbean Adventure main event. Eestlane (FC Pokkeriprode hingekirjaski figureeriv) Madis Müür on finaallauas ja paneb väga väga ässalt - tänast päeva alustas chipleaderina.

Link on siin (http://www.pokerstars.tv/live/) ja oi oi kui põnev on eesti poisi tegemistel silma peal hoida.

Tofoa
14.01.14, 08:16
Asjapulgad ja muidu erialamehed tõenäoliselt juba ammu jälgivad, aga Bahamal toimub EPT Pokerstars Caribbean Adventure main event. Eestlane (FC Pokkeriprode hingekirjaski figureeriv) Madis Müür on finaallauas ja paneb väga väga ässalt - tänast päeva alustas chipleaderina.

Link on siin (http://www.pokerstars.tv/live/) ja oi oi kui põnev on eesti poisi tegemistel silma peal hoida.

Game over - 4. koht, klotsi sai pisut alla 600k dollari.

Viimase 4-5 tunni põhjal julgeks öelda, et kolm parimat meest jäid mängu, Müür oli ebakindel ja läks liiga vara all-in'i.

ericbana
14.01.14, 10:24
Ei jaga pokkerist suurt midagi, aga kas ta Mike Mcdonaldi vastu ei võinuks all-in minna vahetult enne ühte pausi?

Svenniid
14.01.14, 12:52
Ei jaga pokkerist suurt midagi, aga kas ta Mike Mcdonaldi vastu ei võinuks all-in minna vahetult enne ühte pausi?

See oleks tulnud puhas coinflip kahe deepstacki vahel, AK vs QQ. Eks esimest korda suurel turniiril nii kaugele jõudnud, siis ei julgenud minna, 7 oli alles ka veel

-RoMaRiO-
14.01.14, 13:20

Seal käes tegi ta vea, aga mitte McDonaldi 6b shovele foldides, vaid oma 5betiga keeras ta mutid blufiks kui ei soovi neid stackide peale mängida. 4bet call ja vaadaku flopis edasi. Raha vahed on nii suured, et ei ole mingit põhjust nii deepilt flipata. McDonaldi range sellises kohas on ka küllaltki kitsas. Julgeks pakkuda, et JJ+, AK. Samas võimalik, et ka JJ jääb välja.

Rein
14.01.14, 13:39
Minu arvamus on, et QQga oleks ta pidanud McDonaldi all ini ära callima.
Peale seda kui Müür näitas oma kätt ja lahkus lauas, ohkas McDonald kergendatult.
Samas nõustun Sveniga, eks ta paras coinflip oleks olnud.

Francesco
14.01.14, 16:21
Minu arvamus on, et QQga oleks ta pidanud McDonaldi all ini ära callima.
Peale seda kui Müür näitas oma kätt ja lahkus lauas, ohkas McDonald kergendatult.
Samas nõustun Sveniga, eks ta paras coinflip oleks olnud.

Ohohohohoh. Ma olen Reinuga täpselt ühte meelt. High five bro!

Rein
14.01.14, 17:06
Ohohohohoh. Ma olen Reinuga täpselt ühte meelt. High five bro!

http://vinofreakism.com/wp-content/uploads/2011/07/Internet-High-Five.jpg

Martin
14.01.14, 18:09
Ei ole üldse nõus. Te ju teate, mis vastasel käes oli, nii on hea targutada. Ise samas olukorras olles poleks iialgi callinud.

difender
14.01.14, 18:21
Kui ise ei pidanud seal lauas mängima ja just selline otsus teha, siis kõrvalt on alati kergem seletada, et oih ma oleks nii ja nii teinud. Pigem tuleb respekti anda Müürile, et ta niigi tegi suurepärase mängu ja teenis Eesti läbi aegade suurima summa pokkerimängijana. Loodame tulevikus veelgi suuremaid korda minekuid pokkerilauas!

karl54
14.01.14, 18:31
Esikolmik oli muidugi ülihea ka, Müür ikka tegi kohati päris huvitavaid otsueid, ilmselgelt ei suutnud ta enam sellest QQ olukorrast taastuda, aga tasemevahe oli esikolmikuga siiski veel sees, või siis just kogemused. Mitu korda andis kehakeelega ka märku, et ta on nõrk, esikolmik seda ei teinud.

WeThePeople
14.01.14, 18:41
Mõttetu võtta sellist thin ICM spotti nii deepilt. McDonaldi allin oli kogu käe juures kõige lollim lüke.

Jr
14.01.14, 19:19
Aastaid juba EPT turnasid vt ja Stapesi möla kuulanud , nii suurel üritusel nagu PCA main event seda on ja finaalis eestlast näha oli supercool. Eks väsimus tegi ka oma töö lõpus, aga 400k+ euri saada on ka tugev.

Madis sai sellise kogemuse selle deep runiga, eks näeb teda tulevikus veel EPT'del.

Rein
14.01.14, 19:32
Ei ole üldse nõus. Te ju teate, mis vastasel käes oli, nii on hea targutada. Ise samas olukorras olles poleks iialgi callinud.

QQ ei julgenud all inni callida, aga ise 10 Q läks all inni.

Kõva saavutus enivei ja jõudu ning jaksu edaspidiseks.

petteri
14.01.14, 19:53
McDonaldi allin oli kogu käe juures kõige lollim lüke.

McDonald leveldas end ära mu arust (button vs small blind võitluses juhtub seda tihti) ja pani Müüri bluffi peale. Või siis McDonald pani Müüri AQ, AK, JJ peale seal ja uskus, et kõik need käed foldivad või kui callivad, siis peaks ta flippama halvimal juhul. Keegi mainis kuskil, et McDonald oli väga kergendatud ilmega, kui peale seda kohe pausile mindi, ei pannud ta iial Müüri seal QQ peale.

Mikrolimiidi mängija kaks senti, muud midagi. Aga muidu, Müür, hästi mängitud! Megapõnev oli jälgida seda asja. :)

Martin
14.01.14, 22:50
QQ ei julgenud all inni callida, aga ise 10 Q läks all inni.

Kõva saavutus enivei ja jõudu ning jaksu edaspidiseks.

Olukord oli muidugi täpselt samasugune. Okei.

ek
15.01.14, 11:39
Kogu aeg oli kartus, et Müüril jooksevad rattad alt ära ja lahe oli vaadata, et nii kaua rahulikult mängida suutis. Kahjuks küll mitte lõpuni.
AK vs QQ oleks võinud peale vastase ületõstet ise all-in minna ja tõenäoliselt oleks vastane foldinud.
Õnneks saab varsti TV6's kokkuvõtet vaadata ja ma ei imestaks kui Müür kaaskommentaator on ja oma mõtted lahti räägib.

WeThePeople
15.01.14, 19:42
Timexi enda seletus AK vs QQ käele:

I may have gotten lucky in this spot to get the right result for the wrong reason.

All tournament I felt like Muur was 3betting a bit too much out of position when super deep (several spots where I would have anticipated most people were 3betting 0% he 3bet fairly often). That said it may be he was just 3betting say 6% but happened to get dealt it 15%. Anyways my thoughts were he was 3betting often (possibly a bad read given after the 6bet he folded ATo sbvbu), he rarely liked playing OOP without the initiative so I thought it was quite likely he'd 5bet fold. After his fairly quick timing and small sizing I just thought he most likely had hands that he felt comfortable 3bet 5betting but less likely to just have AA. If I had to guess his most likely hands I'd say AK and AQ and that he'd likely 7bet the former but fold it to a shove. I figured with pairs its kinda suicide to call it off with worse than KK (even if I show AK) and with blockers and the perceived semiwide 5bet range I just thought it wasn't KK+ all that often.

That said its such an icm nightmare to get it in and its very possible his 5bet range is much tighter than I originally thought since after this hand it felt like he was going to war much less than my perception from earlier days

cannuman
16.01.14, 01:17
Vahva oli jälgida, aga järjekordne unetu öö. Endale muidugi ajas hullu isu peale netipokkerit mängida, aga noh ma loodan et ma suuda ennast tagasi hoida ja uuesti mängima ei hakka. Keeraks unereziimi täiesti perse.

Tofoa
16.01.14, 01:20
Vahva oli jälgida, aga järjekordne unetu öö. Endale muidugi ajas hullu isu peale netipokkerit mängida, aga noh ma loodan et ma suuda ennast tagasi hoida ja uuesti mängima ei hakka. Keeraks unereziimi täiesti perse.

+ 1

Jr
03.02.14, 22:50
Eilsel Sunday Millionil 215$ BuyIn jõudis eestlane finaali jälle. Rava123 ja 7 koht. 31 000$

Naisssssssss

karl54
13.04.14, 22:43
Järjekordne pühapäev ja Sunday Storm, mäng on kestnud umbes 10 minta, BB oli ikka veel 20 ja ma ikka rahulikult 5000 peal. Olin SB ja kätte sattus 1010, mingi vend tõstis 80 peale ja keegi enne mind läks kaasa, otustasin siis ka mängida ja kuigi oleks võinud tõsta siis otustasin rahulikult võtta, kuna venelased tulevad igast pasaga nagunii kaasa. BB foldis, flop - 4 A 10 ja tegin väikse panuse ja mingi venelane läks All inni ja teine vend foldis, kuna väga tõsiselt ei saa neid venelasi võtta, kes algfaasis mängivad siis välistasin AA paari ta käes ära ja eeldasin, et tal A ja midagi, rea tõmbe võimalus oli ka muidugi, aga all inn on sellises olukorras igati õigustatud? teine variant on muidugi foldida, kuna alles nii turniiri algfaas, aga kuna eesmärk ei ole esimesed auhinnalised kohad ja seega mängin julgemalt ja agressiivsemalt siis muidugi läksin ka All inni ja tal oligi käes A5 suited, tema mastist polnud midagi lauas, ehk minu võidu võimalus oli 97,08%, edasi võite ise arvata :D, lauda tulid 3 ja 2, ehk kuradima valus kaotus ja sai rumalat venelast veidi oma peas kirutud ja unistus 100 000. peavõidust haihtus esimese 10 minutiga. Ehk kas keegi oleks sellises olukorras foldinud kolmikuga, enamus ilmselt mitte. Ehk õnneks seekord ei saa enda peale vihane olla. Ehk veidi on õnne ka vaja, et võita.

cannuman
13.04.14, 22:59
no suure osalusega turniiri puhul oli see ainuõige lüke ju.

wordprez
14.04.14, 01:46
Ma läksin 40 kohta enne rahasid bustosse :(

Amos
04.07.14, 19:18
Soovitaks teil lugeda One Drop võitja Dan Colmani postitust 2+2 foorumis selle kohta miks ta peale 15mln dollari võitmist intervjuid jne ei andnud.

Ülim respect sellele mehele.

wordprez
04.07.14, 20:09
Soovitaks teil lugeda One Drop võitja Dan Colmani postitust 2+2 foorumis selle kohta miks ta peale 15mln dollari võitmist intervjuid jne ei andnud.

Ülim respect sellele mehele.

Ära sa jumala eest lingi :)

rahvaspordipäev
08.07.14, 17:26
Ära sa jumala eest lingi :)

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=43862667&postcount=2552

Amos
15.12.14, 03:33
Keegi oskab nõu anda kuhu saidile deposiit teha?
Proovinud igasuguseid, aga räägitakse, et 888 on suht fishe täis, any comments?

Seti
15.12.14, 03:42
Keegi oskab nõu anda kuhu saidile deposiit teha?
Proovinud igasuguseid, aga räägitakse, et 888 on suht fishe täis, any comments?

triobet

Amos
15.12.14, 04:55
triobet

pokkeri-east on veel veidikene puudu seal saidil... :/

Amos
24.12.14, 17:41
Keegi siin üldse jälgib high stakes pokkerit? Isildur1, Galfond, Carlooo, Barcode jne?

sanderos
30.12.14, 23:49
https://www.youtube.com/watch?v=jCO0c7fJ1pQ

$$$
31.12.14, 00:08
https://www.youtube.com/watch?v=jCO0c7fJ1pQ

Idiootne fold.

Amos
03.01.15, 16:13
Panna nelja kolmikuga (+ sitt kicker) oma turniir ohtu (pidi ju callimiseks all-ini minema) ei ole kohe kindlasti idiootne fold.
Ainuke asi miks see käsi üldse mingisugustki tähelepanu saab ongi see, et seal on kuum tots ja vsjo. Standard/regular.

-RoMaRiO-
03.01.15, 17:16
Suhteliselt halb fold siiski imo. Pmst repib miss ainult viite seti, olgu ehk ta limbib QQga ka, aga vaevalt. Samas naisterahvalt väga selliseid move`i ei oota kui ta just meesnaine Selbst ei ole, et eks see ka andis ehk alust foldiks, aga ise küll foldi ei leiaks.

cbulls13
18.08.16, 12:29
Daniel Negreanul on ka nüüd oma podcast
https://soundcloud.com/user-603347096