PDA

View Full Version : Girondins de Bordeaux

Mask
12.06.09, 17:02
Prantsusmaa värske meister väärib ka eraldi teemat!

http://www.girondins.com/jcms_girondins/upload/docs/image/jpeg/joueurs-coupe-ligue.jpg

Mõned faktid klubi kohta:

Loodi 1881 spordiklubina. Jalgpall alana võeti klubisse aastal 1910
Esimene ametlik mäng mängiti aastal 1919
Proffiklubiks saadi aastal 1937
Kodustaadion: Stade Chaban Delmas, Bordeaux (mahutavus 34,327)
Hüüdnimed: FCGB, les Girondins, Le club au scapulaire, Les marine et blanc
Kuuekordne Prantsusmaa kõrgliiga meister: 1950, 1984, 1985, 1987, 1999, 2009
Ühekordne Prantsusmaa esiliiga meister: 1992
Kolmekordne Prantsusmaa karikavõitja: 1941, 1986, 1987
Kolmekordne Prantsusmaa liiga karikavõitja: 2002, 2007, 2009
UEFA karika (nüüdse nimega UEFA Euroopa Liiga) finalistid hooajal 1995/96, kus kaotati Bayerni Münchenile kokkuvõttes 1:5
UEFA Intertoto karikavõitja hooajal 1995/96
Klubi president: Jean-Louis Triaud (alates 1996. aastats, valiti tagasi 2002 aastal)
Klubi peatreener: Jean Tigana (alates 2010. aastast suvest)
Ametlik koduleht: www.girondins.com (http://www.girondins.com)

Kooseis:
(Suvi 2010)

Väravavahid:
1 Cedric Carrasso
16 Ulrich Ramé
30 Kevin Olimpa
40 Abdoulaye Keita

Kaitsjad:
2 Michaël Ciani
3 Carlos Henrique
15 Vujadin Savić
21 Mathieu Chalmé
23 Florian Marange
29 Ludovic Sané
27 Marc Planus
28 Benoît Trémoulinas

Poolkaitsjad:
4 Alou Diarra (c)
5 Fernando Menegazzo
6 Grégory Sertic
7 Yoan Gouffran
8 Fahid Ben Khalfallah
17 Wendel
18 Jaroslav Plašil
19 Pierre Ducasse
24 Abdou Traoré

Ründajad:
10 Jussiê
11 David Bellion
20 Henri Saivet
22 Anthony Modeste
25 Cheick Diabaté
26 Ouwo Moussa Maazou
14 Floyd Ayité

Peatreener: Jean Tigana

er1k
12.06.09, 17:56
Pisike eksimus:

Mask
12.06.09, 19:41
Pisike eksimus:

Saarlane parandas juba ära, mis mul siis seal oli?

Mask
13.06.09, 13:54
Igaljuhul head uudised Bordeaux'le, sest Alou Diarra on klubiga lepingut pikendamas, kuigi mehest on huvi tundnud teiste seas ka Hispaania "pronksine" Sevilla. Praegune leping Bordeaux'ga kestab Diarral 2011 hooaja lõpuni.
Inglise keelne link (http://www.ligue1.com/ligue1/lireArticle.asp?idArticle=13473)

Tofoa
14.06.09, 17:45
Saarlane parandas juba ära, mis mul siis seal oli?

1995/06
1010

Mask
29.06.09, 15:44
Bordeaux on endale hankinud väga hea väravavahi Cedric Carrasso, kes eelmine hooaeg mängis Toulouse eest ja kaks hooaega tagasi Marseille eest. Carrasso on Prantsusmaa koondise kolmas väravavaht.

metssiga
30.06.09, 03:22
tea kas vana hea rame d hakatakse vaikselt pensile sättima? ja carasso on ka mu jaoks kuidagi märkamatult 30 saanud, harjunud teda nooreks ja andekaks pidama miskipärast...

metssiga
30.06.09, 12:17
ja et siis carasso asmele toodi Yohann Pelé ma saan aru.

Mask
30.06.09, 12:38
tea kas vana hea rame d hakatakse vaikselt pensile sättima? ja carasso on ka mu jaoks kuidagi märkamatult 30 saanud, harjunud teda nooreks ja andekaks pidama miskipärast...

Cedric Carrasso on 27.

ja et siis carasso asmele toodi Yohann Pelé ma saan aru.

Pele jah Toulouse'i.

metssiga
30.06.09, 13:30
Cedric Carrasso on 27.

No ei tea kus ma selle 30 siis võtsin:D Aga siis ta ongi väravavahi kohta üsna noor:D

Mask
30.06.09, 14:41
Bordeaux uue hooaja vormid:
http://www.footballshirtculture.com/images/stories/bordeaux-09-10-puma-kits.jpg

Esimene neist siis away, teine 3rd ja viimane home.

5+ parimad Puma vormid sellel hooajal.

Jasper
30.06.09, 18:20
Eelmine aasta ei olnud ju Atletico särgid, või olid?

Blue Rock
30.06.09, 18:47
Eelmine aasta ei olnud ju Atletico särgid, või olid?

Ei olnud. Ainuüksi peasponsor oli sama. Nike on Atleti särke ja püksikesi vorpinud juba käesoleva sajandi algusest alates.

Jasper
30.06.09, 19:38
Millest selline muutus siis? Ajalugu?

Blue Rock
30.06.09, 19:42
Millest selline muutus siis? Ajalugu?

Millist muutust Sa silmas pead?

Jasper
30.06.09, 22:22
Millist muutust Sa silmas pead?

Koduvormi värvide.

Mask
30.06.09, 22:24
Koduvormi värvide.

See oli minu näpukas, kuna vahetasin pilti aga unustasin muuta juttu pildi all.
Koduvorm on ikka tumesinine. See Atletico Madridi särgi sarnane vorm on kolmas vorm.

Jasper
30.06.09, 22:29
See oli minu näpukas, kuna vahetasin pilti aga unustasin muuta juttu pildi all.
Koduvorm on ikka tumesinine. See Atletico Madridi särgi sarnane vorm on kolmas vorm.

Nojah, siis pole suurt vahet. Pealiskaudselt isegi guugeldasin, aga suurt ei leidnud ja pidasin loogiliseks, et keskele pannakse ikka tähtsaim särk.

Epic
06.07.09, 14:28
Gabriel Obertan on mingi väga täkk? Sama täkk, kui FM07-s? :)

Mask
06.07.09, 14:41
Gabriel Obertan on mingi väga täkk? Sama täkk, kui FM07-s? :)

On küll!
U21 eest lammutas päris kõvasti ka Inglismaa ja Eesti U21 koondiste vastu. Oma debüüdi Bordeaux eest tegi noormees juba 17-aastaselt kaks hooaega tagasi Valenciennese vastu. Jaanuaris anti Obertan küll Lorientile laenule, kus ta mängis kaasa enamus mänge ja lõi ühe värava.

Noormees on ka ristitud uueks Zidaneks (nagu enamus noored ja andekad prantslased)- seega kindlasti tulevikulootus.

metssiga
09.07.09, 21:03
Ja uudiseks nii palju, et Jaroslav Plasil on liitunud klubiga. Mulle on meelde jäänud üsna asjaliku mehena Emilt ja MMilt vähemalt. Endise klubi Osasuna mänge pole eriti näinud paraku.

Mask
09.07.09, 21:14
Ja uudiseks nii palju, et Jaroslav Plasil on liitunud klubiga. Mulle on meelde jäänud üsna asjaliku mehena Emilt ja MMilt vähemalt. Endise klubi Osasuna mänge pole eriti näinud paraku.

4-aastase lepingu sõlmis ta siis Bordeaux'ga. Ligue 1 Plasilile tundmatu liiga ei ole, kuna hooaegadel 2000-2007 mängis ta Monaco eest.
Numbriks saab 18.
http://www.girondins.com/jcms_girondins/upload/docs/image/jpeg/plasil-conf.jpg

Blue Rock
03.08.09, 15:50
Näib, et ka Chamakh on omal ajal pirtsutanud Essieni ja Diarra jalajälgedes kõndimas - mees, kui kord on vaikselt ühe mehe streiki korraldamas. Skysportsi andmetel mehike viibivat parajasti Londonis, mis vihjab sellele, et jonnipunni väljapääs ei pruugi just kuigi kaugel olla...

Mask
05.08.09, 13:49
Bordeaux on endale soetanud Michaël Ciani Lorient' meeskonnast. Ciani on Blanc'i sõnade kohaselt ideaalne asendaja Souleymane Diawarale, kes sellel suvel liitus Marseille'ga.

25-aastane keskkaitsja sõlmis Bordeaux'ga 4-aastase lepingu.

Mask
28.09.09, 01:21
Kuradima Rennes! Meie vastu tavaliselt punnitavad nii ,et surm silme ees aga täna Bordeaux vastu mängis ikka suht hale punt. Aga eks mängitakse nii nagu vastane seda lubab.

Bordeaux aga mängib jätkuvalt kadestusväärselt hästi. 18 viimasest mängust 17 võitu ja 1 viik liigas (mille just meie suutsime neile pakkuda). Eks nende kasuks räägib juba 2-3 aastat kokkumänginud kooseis ja väga hea treener .
Kena oli vaadata kuidas Gourcuff ja Chamakh trikitasid täna. :)

Ega hetkel ei näegi kedagi, kes suudaks neid peatada. Loodetavasti suudavad nad ka Meistrite Liigas edukalt esineda.

Mõnuagent 007
28.09.09, 01:47
põrgulikult igav mäng oli, ausalt. Bordoo ei tahtnud, Rennes ei osanud. Ja nii käiski müstiline munemine. Järgmisel nädalal VSB eetris siis Lens-Lyon ja Monaco-MArseille

Blue Rock
28.09.09, 01:53
Kena oli vaadata kuidas Gourcuff ja Chamakh trikitasid täna.
Gourcuffi pole asjatult Zidane`i mantlipärijaks kutsutud. Ülearuseid tsirkusetrikke ei esita, kuid pallikontroll ja efektiivsus palliga on klass omaette.

Mask
28.09.09, 01:54
Nagu te ka eetris mainisite võttis Bordeaux rahulikult hoo maha pärast esimest väravat ja "hiilis" niisama ringi.
Tegelt oleks võinud vabalt ka 3:0 või 4:0 olla aga Rennesi väravavaht Nicolas Douchez tegi paar imetõrjet.

Eks Gourcuff ole jah kõikide nende "uute Zidanide" hulgast temale just kõige sarnasem nii stiili poolest, kui ka natuke klubikarjääri poolest.

M13
28.09.09, 17:42
Ja härrad kommentaatorid, Bordeaux mängib tumesinises võistlusvormis, mitte mustas

Mask
03.10.09, 22:58
Nonii! Hooaja esimene kaotus kirjas suhteliselt kehvalt alustanud St. Etienne vastu. Vabanduseks võib vast tuua selle, et paljud põhimehed (Chamakh, Wendel, Cavenaghi) said puhkust ja Gourcuff on vigastatud.

Blue Rock
04.10.09, 05:54
Nonii! Hooaja esimene kaotus kirjas suhteliselt kehvalt alustanud St. Etienne vastu. Vabanduseks võib vast tuua selle, et paljud põhimehed (Chamakh, Wendel, Cavenaghi) said puhkust ja Gourcuff on vigastatud.

Ei mingeid vabandusi, härra Mask....

Mask
04.10.09, 13:18
Mis tähendab seda ,et teine kooseis siiski välja ei vea.

Tim|
04.10.09, 16:00
[QUOTE=Mask;1089474]Nicolas Douchez
QUOTE]

Ma pole kindlasti esimene inimene kes selle nime esile toob kuid ossa põrguline oleks mul selline perekonna nimi siis ma oleks lähimal ajal seda muutmas :eek: . nägin ka muidu seda st. etienne'i mängu ja ei saa öelda, et teine koosseis just välja päris ei veaks kuid jah küllap peab on targem koormata põhivendi lihtsalt rohkem ;//.

Mask
04.10.09, 16:17
Nimi ei riku meest!

Aga Saint-Etiennest rääkides, siis paistab ,et nad hakkavad ka tasapisi august välja ronima. Kooseis kindlasti lubaks esikümne koha eest võidelda.

Saarlane
04.10.09, 17:31
Mis selle nimega on?

Shermann
04.10.09, 17:34
tomahook anna sõnale 'douche' tähenduseks 'tuppe veega puhastama'.

M13
22.10.09, 00:45
Päris huvitav mäng oli. No jumalaaut, Chamakh on ikka paras jobu küll, kaart näitlemsie eest all ja siis kukub jälle maha nagu kuulist lastud, hea, et kohtunik pendla andis, mille gourcuff väga graatsiliselt perse keeras.
Kuid iseenesest võib bordoo päris kaugele veel minna.

metssiga
22.10.09, 00:49
eks jah teeskles mõlema pendla puhul parasjagu, samas vead olid mõlemil olemas, no ja see kuidas penalteid annab kaks korda sama moodi erinevate meeste poolt persse keerata on kyll märkimist väärt! ytleme et oli õnne bayernil, ja korra ka bordeuxil, sest see kuidas carasso seal segaduse korraldas ja toni tyhjast väravast siis mööda suutis 2m lyya peaga oli õnne nime väärt kyll. oleks väga nutune old see mäng viigis lõpetada. nii et lõpp hea kõik hea, 3 punni kotis.

Mask
22.10.09, 00:56
See kui Toni tühjast väravast 2 meetrit mööda lööb ei ole mingi õnn. :P
Aga väga tore, et Prantsusmaa klubid selle nädalal tegid puhta töö Meistrite Liigas.

metssiga
22.10.09, 01:23
arvad et on mehel rutiin:D

Blue Rock
22.10.09, 01:59
Selle mehe puhul polnud see esimene kord :)

Mask
22.10.09, 01:59

Viimasel kahel hooajal küll :D

Aga, kuidas see Gourcuff graatsiline pennu eksimine välja nägi (videot hetkel ei leidnud sellest)?

vincent
22.10.09, 02:16
Aga, kuidas see Gourcuff graatsiline pennu eksimine välja nägi (videot hetkel ei leidnud sellest)?
Üritas mingit äärmiselt kahtlase väärtusega chippi suht keskele, juba hüpanud Buttil oli aega ennast veel istuli tagasi keerata ja lihtsalt käsi ette tõsta. Ise sai veel reboundist uuesti löögile, aga vedas sellegi palli raami tabamise asemel hoopis värava eest nii meetrikauguselt läbi.

metssiga
22.10.09, 02:31
eino vähe sellest jussie pani samasuguse läbraka otsa.

Mask
22.10.09, 14:35
Seda pulli saab siit (http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3704130/) näha.

lorenzo
22.10.09, 22:36
kle miks Bordeaux kodus mängis nende "vaese mehe Atletico" särkidega? pidi ju 3. vorm olema?

Mask
22.10.09, 22:43
Kolmas vorm ehk Euroopa vorm. Millegipärast on kombeks Prantsusmaa klubidel enamus Euroopa mänge just 3ndas vormis mängida.

lorenzo
22.10.09, 23:00
naljamehed siis. krt ma olin siin eile õhtul shokiäärel. vaatasin Atletico mängu kuni seal hakkas hispaanlastel kiiva kiskuma ja mul läks kops üle maksa. siis vahetasin teisele kanalile ja näe imet- jälle punavalgetriibulised silkamas, KIA logo ka veel ees. alguses ei saanud pihtagi et mingi tobe nali või mis, aga siis tundus neid triipe särgil kuidagi imelikult vähe:)

metssiga
23.10.09, 15:39
mul tekkis kysimus kas see Montpelleir Carraso on Bordeaux Carraso vend?

Mask
23.10.09, 15:58
mul tekkis kysimus kas see Montpelleir Carraso on Bordeaux Carraso vend?

Nii ta on. Johann nimeks siis.

metssiga
04.11.09, 00:47
ja peale tänast head esitust astuti suur samm meistrite liiga alagrupist edasipääsemise suunas. praeguse seisuga siis oma alagrupi liidrid 10 silmaga juve 8 ja bayerni 4 vastu. prantsuse klubide hea hoog senini jätkub. väga viis.

Mask
04.11.09, 00:51
SUper! Väravaid nägin TV6 vahendusel ja tundus ,et Bayerni väravas oli täna ikka täielik käkardis. Chamakh mängis kenasti kaitsja kiirrünnakul üle ja väravavaht tuli väga halvasti välja.

vincent
04.11.09, 01:11
ja peale tänast head esitust astuti suur samm meistrite liiga alagrupist edasipääsemise suunas. praeguse seisuga siis oma alagrupi liidrid 10 silmaga juve 8 ja bayerni 4 vastu. prantsuse klubide hea hoog senini jätkub. väga viis.
Bordeaux ongi ju juba edasi, Bayerniga kuus punkti vahet ja omavahelised mängud prantslaste kasuks.

Mask
26.11.09, 01:01
Aplaus Bordeaux' meeskonnale.

Reaal Madriid
26.11.09, 10:42
Bordeaux on võimas. Real Madrid - Bordeaux Champions League finaali !

Mask
26.11.09, 14:16
Gourcuff ei mänginudki eile ja nagu kokkuvõttest sai näha, siis väravad sündisid taas standardolukordadest, nagu Bordeaux'l ikka kombeks. Wendel sai siis oma esimese värava Meistrite Liigas kirja.

Väravad ja kokkuvõte. (http://www.uefa.com/competitions/ucl/fixturesresults/round=2000028/match=2000428/report=rp.html)

resorte
26.11.09, 19:11
Wendel ja Fernando on erinevad inimesed siiski.

eika
26.11.09, 21:20
Gourcuff ei mänginudki eile ja nagu kokkuvõttest sai näha, siis väravad sündisid taas standardolukordadest, nagu Bordeaux'l ikka kombeks.
Kui ma eksi, siis Pordoo on CLIS laksanud seitse väravat kaheksast standraditest. Blanc teab, kuidas mänge võidetakse.

Mask
26.11.09, 22:06
Wendel ja Fernando on erinevad inimesed siiski.

Tõsiselt ka või?
Ei aga sealt, kus mina kokkuvõtet vaatasin räägiti ,et värava lõi Wendel. Minu viga, vabandused.

Kui ma eksi, siis Pordoo on CLIS laksanud seitse väravat kaheksast standraditest. Blanc teab, kuidas mänge võidetakse.

Ka liigas on nad ikka päris palju väravid standraditest löönud. Täpselt arvu ei ei oska hetkel öelda.

Mask
09.12.09, 16:24
Bordeaux` Meistrite Liiga võitjaks!
Sellises raskes alagrupis 5 võitu, 1 viik ja 0 kaotust on ikka väga kõva tulemus. Hetkel on kõikide alagruppide peale kogutud kõige rohkem punkte, 16. Ainukesena võib sama tulemusega hakkama täna saada Arsenal.

Eilses viimases mängus saadi Maccabi Haifa vastu võõrsil 1:0 võit Jussie väravast ja ära tuleb mainida, et Blanc kasutas sisuliselt teist koosseisu:
Rame,
Jurietti, Sane, Placente, Wendel,
Sertic, Fernando, Jussie,
Bellion, Cavenaghi, Saivet

Loodetavasti väga valusat vastast 16 seas ei saada.

metssiga
14.12.09, 00:58
kurat kuni värava sööduni tundus, et keegi siga jookseb Gourcuffi särgiga ringi ja õige Gourcuff istub peldikus kinni, nii harjumatult aeglane ja mannetu oli kuidagi.

Mask
14.12.09, 01:02
Terve see Bordeaux` mäng on sellel hooajal nii kinniseks ja igavaks muutunud, aga samas see neid toidab. Tasapisi hiilivad ja löövad ära.

Blanc on geenius!

kuuraa
23.12.09, 22:21
Terve see Bordeaux` mäng on sellel hooajal nii kinniseks ja igavaks muutunud, aga samas see neid toidab. Tasapisi hiilivad ja löövad ära.

Blanc on geenius!

blanc on kindlasti geenius.
tema või mou - üks neist võiks old traffordile rokkima tulla, kui pealik on rääkinud.

Mask
23.12.09, 23:05
Mina sooviks küll ,et Blanc Prantsusmaale jäeks kas klubi treenerina või koondise treenerina. Liiga tiitel kipub küll sellel hooajal Bordeaux`le taas minema, sest suuremad konkurendid (Lyon ja OM) on hetkel nagu hunnik s***a.

sten21
25.12.09, 01:00
Ei , võit oli kena . Tänu Viasat Sport Balticule sai siis nähtud . Chamakh pani veits hullu . Aga jahh , Wendel tuli nägi ja võitis .

metssiga
01.01.10, 15:15
seoses sellega, et Goal.com valis Planus senise hooaja sümboolsesse 11 sse, tekkis mul küsimus, kas on mõni objektiivne põhjus, miks eelaminit härra senini koondise kutset saanud pole?

M13
01.01.10, 16:44
seoses sellega, et Goal.com valis Planus senise hooaja sümboolsesse 11 sse, tekkis mul küsimus, kas on mõni objektiivne põhjus, miks eelaminit härra senini koondise kutset saanud pole?

Domenech on loll?!
Aga tegelt, mingi maailmatipp ta ikka ei ole, aga samas pole Abidalid jt ka mitte.
Aga kui bordoo meistrite liigas kaugele jõuab ja liigas edukas on, siis ju teda ikka proovitakse. Korra on ta vist isegi mänginud?

Mask
02.01.10, 00:43
Meeste koondise eest Planus minu teada mänginud pole, küll aga U-21 eest on tal mõned mängud kirjas. Selle hooaja esitusi vaadates vääriks tõesti kutset. Samas ega Michaël Ciani pole ka halvem mees olnud sellel hooajal.

M13
08.01.10, 00:32
Bordoo omanik olla öelnud, et täiendusi jaanuaris ei tule.

Mask
09.01.10, 13:49
Ja ega Bordeaux`l pole ka uuendusi vaja. Lahkujate seas võib aga olla Fernando Menegazzo, kellest olevat tugevasti huvitatud itaallaste Genoa meeskond. Pigem siiski kaldun arvama, et Feranando jääb veel vähemalt suveks klubisse nagu ka hetke teine kuum kaup Marouane Chamakh.

Shermann
24.02.10, 00:56
Sellise Olympiakose vastu oleks patt olnud kaotada. Bordeaux esitus polnud eriti särava, aga kreeklaste oma oli ikka ekstra kehva. 92 minutit ei suudetud mitte midagi teha, lõpus korraks suudeti midagi tekitada, aga siis oli Carasso õiges kohas.

soccer90
24.02.10, 01:29
Ise tahaks Bordeauxi ja Manut finaalis näha aga, Bordool on tõesti vorm kuidagi alla läinud. Ei olda enam nii teravad ja sööt ei liigu nii nagu grupi faasis. Aga järgmine mäng sõidetakse Olympiakosest üle!!

Mask
24.02.10, 01:29
Natukene muret tekitas Blanci hoolealuste mäng teise poolajal teises pooles, kus võeti hoog täiesti maha ja hakati seisu hoidma. Aga 1:0 oli selline tulemus, mille järgi tuldi. Half way there.

Jätkuvalt on Bordeaux standardolukordade realiseerimine muljetavaldav.
Päevakangelane:
http://i.telegraph.co.uk/telegraph/multimedia/archive/01584/Michael-Ciani_r_1584590c.jpg

lorenzo
24.02.10, 01:59
Ise tahaks Bordeauxi ja Manut finaalis näha aga, Bordool on tõesti vorm kuidagi alla läinud. Ei olda enam nii teravad ja sööt ei liigu nii nagu grupi faasis. Aga järgmine mäng sõidetakse Olympiakosest üle!!

tõsiselt või? selle meeskonna piiriks jääb järgmine ring

Mask
24.02.10, 02:02

Oleneb, kes vastaseks tuleb. Blanc on väga kõva taktik ja kui vaja suudab kaitse ikka väga lukku panna. Bordeaux`d kindlasti ei tohiks alahinnata. Võivad vabalt koos Portoga üks musti hobuseid sellel hooajal olla.

Tanel
24.02.10, 05:40
Ilmselt on sul õigus, aga ma ei kipuks prantslasi väga maha kandma, sest see, mis nad seni on teinud, on olnud fantastiline ja minu jaoks tunduvad nad ohtlikumad kui kunagine CL'i suur must hobune Lyon üldse olnud on.

Mask
07.03.10, 23:43
Carrasso on kunn!

Aílton
07.03.10, 23:50
Carrasso on kunn!

Fännid ka hõiskasid ta nime. Aga see üks punane kaart ei pruugi viimaseks jääda, tunded keevad päris korralikult:)

Epic
07.03.10, 23:54
Peaks juba olemagi kaks. Chalme sai ilmselgelt armu.

Aga no, see Bordeaux ei ole enam tõepoolest see sama, mis 2009. aastal robotina kõik maha lõi.

metssiga
07.03.10, 23:57
ma leian et just chalme olekski punase pidanud saama. ciani olukord oli kordades kahtlasem, üle kollase ei oleks vast pidanud andma.

Mask
08.03.10, 00:56
Milline lõpp. Ma olin juba liigatiitli Bordeaux`le kaela riputamas, kui oleks nüüd võit tulnud.

plain
08.03.10, 01:02
Noojah Carrasso suutis lõpus sisse pudistada ei midagi muud.

M13
08.04.10, 00:37
no johmaidoo see kohtunik

Mask
08.04.10, 02:19
Vähemalt lõpetati 3 mänguline kaotusseeria. Väike lohutus ikka.

Natukene kardan, et Bordeaux võib suvel meestest tühjaks voolata, kui Blanc otsustab lahkuda suuremasse klubisse või koondise etteotsa. Gourcuff rääkis, et tema on nõus Blanciga kaasa minema, kui teda vajatakse. Chamakh lahkumine on juba kindel. Fernando lahkumisest räägiti juba möödunud suvel. Diarra, Tremoulinas ja Wendel on ka hetkel kuum kaup.

Loodetavasti Blanc siiski veel vähemalt aastakese püsib ja suudab ka meeskonda koos hoida.

Mõnuagent 007
08.04.10, 02:39
Pean saladuskatte all tunnistama, et nii siirast värava ajal rõõmustamist ma sellel hooajal kommentaatoripuldis ei mäleta, kui viimane Chamakhi värav.

Mask
08.04.10, 02:57
Ise hoidsin ka veidi pöialt Bordeaux` pundile, sest mul on rohkem usku Blanci taktikasse. Oleks mehed natukene rohkem puhata saanud või pink pikem olnud, siis oleks võinud vabalt finaali välja jõuda. Seekord sai siis jõud kahjuks veerandfinaalis otsa.

Mõnuagent 007
08.04.10, 02:59
Et keegi valesti aru ei saaks, siis mul pole Lyoni vastu midagi, aga Bordoo eelmine aasta vääris autasu. Samas on Lyon kindlasti meeskond, kes suudab poolfinaalist edasi murda. Bordoo on aga nagu suure auguga rehv, mis kiirelt tühjeneb.

_AI_
08.04.10, 11:58
Et keegi valesti aru ei saaks, siis mul pole Lyoni vastu midagi, aga Bordoo eelmine aasta vääris autasu. Samas on Lyon kindlasti meeskond, kes suudab poolfinaalist edasi murda. Bordoo on aga nagu suure auguga rehv, mis kiirelt tühjeneb.

No ma ütleks, et Lyoni Reali nokki löömine Bernabeul andis neile minu silmis (moraalse) õiguse siit paarist edasi minna. Bordoo pole kindlasti vaid õhku täis rehv, kuid lihtsalt sellise rahakotiga ning sellest tulenevalt kvaliteetmeeste arvuga meeskonnas pole võimalik kolme sarja võiduka lõpuni mängida, lõppeks maksis see kätte. Karikas, liiga ja ML, seda kõike on pisut palju tiimi jaoks, mis on nagu Eesti riik pärast oravate rullimist 15 aasta jooksul- liialt õhuke.

Mask
08.04.10, 13:04
Ega kergemaks ka ei lähe, sest nädalavahetusel ootab ees juba mäng PSG`ga võõrsil ja juba päev vähem, kui nädala pärast mäng Le Mansiga. Lyonile saab kätte maksta aga juba järmise nädala laupäeval, kui liigamängus kohtutakse taas Bordeaux koduplatsil.

metssiga
29.04.10, 19:06
krt nad on ikka eriliselt ära lagunenud, on keegi prantsuse või muukeelset ajakirjandust jälginud, et mis seal ka põhjusteks arvatakse? endale tundub ikka suht müstiline.

Mask
29.04.10, 21:26
Eneseusk on kadunud. Ega muud midagi erilist polegi.

Laurent Blanc "We no longer have the technical, mental or physical force to put our opponents in danger. You get the impression that our adversaries are playing good matches, with strong individual performances. That was certainly the case for Valenciennes, but it was certainly also due to our weaknesses. We had the right intentions going into the match but as soon as it kicked off, we were shaky. At the moment, we’re playing too poorly to really hope for anything. We conceded after 15 minutes. Once the opposition scores, it’s tough for us to get back into the frame. We were close to incapable of scoring. The match was like many of the matches since our elimination from the Champions League [at the hands of Lyon]. We missed the boat, and it’s hard to take. Is a European place a utopian dream? At the moment, it seems utopian to hope for a win. We need to lift our game."

Ega neil enam midagi kaotada pole. Meistrite Liigassa arvatavasti ei jõuta enam. Euroopa liiga koht on neil aga juba käes, kuna Liigakarikas jõuti finaali, kus kaotati küll Marseillele aga kuna Marseille on juba endale koha Euroopasse järgmiseks hooajaks kindlustanud, siis liigakarikast saadav koht läheb Bordeaux`le.

metssiga
29.04.10, 22:19
eks see mitte cli jõudmine nüüd võib mõningaid mehi lahkuma sundida.jama muidugi.

Mask
29.04.10, 22:57
Kui Blanc läbi ime jääb, siis ehk väga palju lahkujaid ei ole.

metssiga
29.04.10, 23:33
ma pidasin blanci ka silmas ausaltöeldes. kuigi eks tema aktsiadki on langenud selle lagunemisega.

Mask
29.04.10, 23:41
Mina temas süüd ei näe. Pink oli lühike, mänge palju ja lõpuks kaduski meestel enesekindlus ja usk, kui järjest kaotused tulid. Viimastest liigamängudes on ju mänge domineeritud, kuid pall ei ole tahtnud kuidagi väravasse teed leida.

Omajagu näen ma siin süüd ka meedial.

Mask
05.05.10, 01:13
Meedias räägitakse, et kui Laurent Blanc lahkub, siis asendajaks üritatakse tuua Paul Le Gueni või minu lemmikut Eric Geretsit. Geretsi tuleku puhul ei kahtleks ma üldse, et klubi ka järgmine hooaeg kõrgete kohtade eest heitleb. Le Guen on ka kindlasti hea treener, kuid PSG'ga tal just hästi ei läinud ja ka Kameruniga ebaõnnestuti Aafrika rahvuste karikal. MM-ile suutis ta siiski Kameruni tüürida suhteliselt lootusetust seisust.

Pärast seda, kui Deschamps ütles, et ta ei kavatse lähiajal Prantsusmaa koondise etteotsa asuda on just Blanci taas koondisega kõvasti seostama hakatud. Blanc ise aga tulevikust veel rääkida ei soovi ja tahab keskenduda järelejäänud mängudeks, et päästa koht Meistrite Liigasse.

Eks näis, mis saab aga mõlemad varjandid tunduvad üldist pilti vaadates positiivsed.

Mask
10.05.10, 00:20
See mees pidas siis eile oma viimase mängu kodupubliku ees Bordeaux särgis, kui Bordeaux võitis Sochaux`d tulemusega 2:0.
http://img.lequipe.fr/Medias/Football/201005/650x475/chamakh-emu-par-l-hommage-de-chaban-delmas.jpg

Marouane Chamakh: "My last home game… my eight seasons here have been a pure pleasure. There have been ups and downs for the club, but I’ve always had complete support here. All my family and friends were here and whatever happens, Bordeaux will stay close to my heart."

Laurent Blanc: "We absolutely wanted to win this home game, for various reasons. It was tough but we did it for Marouane [Chamakh] and the fans, who have been fantastic this season. At Lens [next weekend], we’ll have to give it everything as other results haven’t been going our way. Marouane has kept on improving every year he’s been here, with an exemplary mentality. It’s emotional to see him go, but when you know he’s going to a big club in a big league, the club can be proud to have given him his start."

M13
10.05.10, 15:04
Jimmy Briand lahkub ka hooaja lõppedes Rennes'ist, et miks mitte Chamakhi asendajaks. Oleks päris hea lahendus mu arust.

TheGunner
10.05.10, 20:54
Kurat, nüüd kui Chamakhi lahkumine on pm kindel, siis kes Bordeauxi eest väravaid lööma hakkab?
Cavenaghi ja Bellion? ei usu väga.
Suvelt vist ka midagi väga oodata pole.

Mask
10.05.10, 21:06
Jimmy Briand lahkub ka hooaja lõppedes Rennes'ist, et miks mitte Chamakhi asendajaks. Oleks päris hea lahendus mu arust.

Briandi ukse taga ei tohiks kosilastest puudu jääda. Üks nendest peaks ka olema see klubi kelle avatari ma kannan.

Kurat, nüüd kui Chamakhi lahkumine on pm kindel, siis kes Bordeauxi eest väravaid lööma hakkab?
Cavenaghi ja Bellion? ei usu väga.
Suvelt vist ka midagi väga oodata pole.

Loodus tühja kohta ei salli. Küll keegi asemele tuuakse.

Mask
25.05.10, 13:07
Uueks peatreeneriks sai Jean Tigana , kes on kunagi ka mängijana Bordeaux`d esinadanud.
Treenerina on ta veel juhendanud Lyoni, Monacot, Fulhami ja Besiktast.
Ausalt öeldes ei oska väga öelda, kui hea treeneriga tegu on. Eks sügisel ole näha.

Mask
27.06.10, 13:49
Uue hooaja vormid:
http://i49.tinypic.com/23m8zsy.jpg

metssiga
27.06.10, 16:54
Tiganaga meenub, et ta on olnud küll võrdlemisi edukas treenerina tulemuste poolest, kuid lahkunud on ta skandaaliga. eriliselt lahe oli ju see fulhami kohtu saaga.

Mask
08.07.10, 17:36
Peale Chamakhi on veel suve jooksul klubist lahkunud kaks vanameistrit: Diego Placente ja Franck Jurietti. Placente leping sai juunis otsa ja Juriettiga lõpetati leping. Uusi tulijaid klubisse veel ei ole.

metssiga
08.07.10, 18:57
kuhu jurietti läks ei tea?

Mask
08.07.10, 19:58
kuhu jurietti läks ei tea?

Hetkel on mõlemad vabaagendid. Juriettil on samas juba vanust 35 aastat. Kes teab äkki riputab üldse jalavarjud varna.

Mask
23.07.10, 14:58
Bordeaux`ga on kohe-kohe liitumas noor Serbia talent Vujadin Savic. Tegemist on 20-aastase keskkaitsjaga, kel pikkust lausa 1.94 m. Kui uskuda papa Savici juttu, siis noormees sõlmib klubiga 4-aastase lepingu.

Edit:
http://i29.tinypic.com/30w6vz8.jpg

Diego Placente uueks koduks on Argentiina klubi San Lorenzo. Franck Juriette riputas oodatult butsad varna.

Mask
13.08.10, 21:19
Marouane Chamakhi poolt tühjaks jäetud tipuründaja positsioonile on klubisse toodud nüüd noor Anthony Modeste (huvitav mida Cavenaghi asjast arvab), kes saabus Nice`ist. Eelmise hooaja veetis Modeste laenul Ligue 2 klubis Angers, kelle eest lõi ta lausa 20 väravat. Prantsusmaa U-21 koondislane sõlmis Bordeaux`ga 4-aastase lepingu.

http://i36.tinypic.com/m8ojdt.jpg

Mask
23.08.10, 00:54
Annan Bordoo koosseisu nähes ennustusvihje, et pange julgelt PSG peale. Bordoo jättis Gourcuffi pingile ja ühtegi puhast ründajat pole ka väljakul.

Kolin selle teemaga siia üle ja selgitan ka veidi. Nimelt ütles klubi uus peatreener Jean Tigana pärast eelmise nädala kaotusmängu Toulouse`ile ,et meeskonnal on eelmisest hooajast "halvad harjumused" küles, millest tuleb kiiresti lahti saada. Selle all mõtles Tigan, et meeskond mängib jätkuvalt väga ebakindlalt, mida näitavad ka hooaja esimesed kaks kaotust. Eks ta üritab veidi koosseisuga katsetada ja proovida ka neid mehi, kes eelmine hooaeg väga tihti algkoosseisu ei kuulunud.

Gourcuffi algkoosseisust väljajäämist võib seletada tänase kuulujutuga, et mees on kohe-kohe konkurendi Lyoni rüppe minemas. Kui Canal+`i "püstolreporter" küsis tänase mängu ajal pingil istunud Gourcuffi käest, et kas mees on klubist lahkumas, vastas Yoann: "eks me näe, eks me näe."

Ja kellel neid ründajaid ikka vaja on, kui sul on karistus-ja nurgalöökideks ette panna sellised kapid nagu Alou Diarra ja Michaël Ciani, kes siis PSG vastu täna võidu tõid. :) Ludovic Sané võib ka sinna kategooriasse paigutada.

Mõnuagent 007
23.08.10, 13:05
[Concerning leaving Yoann Gourcuff on the bench at kick-off] Yesterday, he went to see the president and asked to leave the club. He can go, but you don’t say that on the eve of a match when you’ve lost two in a row.

Paistab, et see asi hakkab selgeks saama. Guugeltränsleiti löögu fännid ise see sisse.

Mask
23.08.10, 14:41
Lyoni jah:

Gourcuffi algkoosseisust väljajäämist võib seletada tänase kuulujutuga, et mees on kohe-kohe konkurendi Lyoni rüppe minemas. Kui Canal+`i "püstolreporter" küsis tänase mängu ajal pingil istunud Gourcuffi käest, et kas mees on klubist lahkumas, vastas Yoann: "eks me näe, eks me näe."

Fernando Cavenaghi oli aga sootuks koosseisust puudu ja kuigi Tigana väitis, et mees on vigastatud, arvatakse, et ta on hoopiski klubist lahkumast. Argentiinlast seostatakse Premier League`i klubiga Sunderland.

Epic
23.08.10, 16:55
Huvitav, mis Miralem Pjanic asjast arvab. Eelmine hooaeg oli tõeline läbimurre, aga stiili poolest on ta Gourcuffiga väga sarnane. Mõlemad korraga platsil on ka kuidagi kaheldav idee.

Mask
24.08.10, 01:48
Bordeaux ja OL on Gourcuffi üleminekus Lyoni kokkuleppele jõudnud. (http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=fr&u=http://www.olweb.fr/fr/Accueil/100007/Article/53861/Accord-avec-Bordeaux-pour-le-transfert-de-Yoann-Gourcuff&ei=g-xyTK2SJo3OswbRxoWBDg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBgQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.olweb.fr/fr/Accueil/100007/Article/53861/Accord-avec-Bordeaux-pour-le-transfert-de-Yoann-Gourcuff%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D5Yf%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official)
Ka minul tekib küsimus, kus ta mängima hakkab ja mis saab Pjanicist? Aga parem ikka, et ta Ligue 1-i jääb selle asemel ,et kuskil Citys või Realis pinki soojendada.

Mask
26.08.10, 01:30
Eelmine hooaeg edukalt AS Monacos laenul olnud ründaja Moussa Maazou on nüüd hooajaks Bordeaux`sse laenule saabunud. Maazout, kelle mängijaõigused kuuluvad Moskva CSKA-le, võidakse hooaja lõpus soovi korral venelastelt ära osta.

Mask
27.08.10, 01:14
Fernando Cavenaghi ka nüüd lahkunud, Real Mallorca ridadesse. Yoann Gourcuffi asendajana nähakse aga Valenciennes`i mängujuhti Fahid Ben Khalfallahi, kes peaks järgmiste päevade jooksul ka klubiga liituma, kuna Valenciennes`iga on juba kokkuleppele jõutud. Valenciennes asendab Ben Khalfallah Mathieu Dosseviga, kes saabus relegeeritud Le Mansi meeskonnast.

Edit: Asi ametlik nüüd:
http://i33.tinypic.com/2m43ddu.jpg

marrrtin
27.08.10, 12:58
Väga tühjaks jääb Bordeaux ju, on kedagi veel oodata viimaste päevade jooksul?

Mask
27.08.10, 13:30
Ei jää tühjaks. Müüdud meestele on ka asendajad toodud. Iseasi kui head asendajad.

Välja:
Chamakh (Arsenal) - Ründaja
Cavenaghi (Real Mallorca) - ründaja
Gourcuff (Lyon) - poolkaitsja
Placente (San Lorenzo) - kaitsja
Jurietti (-) - kaitsja

Sisse:
Maazou (CSKA) - ründaja
Modeste (Nice) - ründaja
Ben Khalfallah (Valenciennes) - poolkaitsja
Savic (Belgradi Red Star) - kaitsja
Plus veel hulganisti laenult tagasi tulnud mängijaid, kelle seas noor ründaja Ayite ja kaitsja Marange, kes sai ka päris palju Nancy eest eelmine hooaeg mängida.

Epic
27.08.10, 16:54
Press kitis väga huvitavalt Henrique kohta märgitud - (medical secret) came back to France this summer injured after holidaying in Brazil.

Huvitav, et keegi ei ole Bordeaux's selle peale mõelnud, et võiks ju Gameiro osta sinna ründesse. Lorienti presidendi väitel piisaks 15m eurost, mis peaks nüüd ju ka olemas olema. Ja üleüldse huvitav, kuidas Gameiro ikkagi klubi ei ole suvel vahetanud. Arvasin, et temast saab üks kuumimaid kaupu üldse.

_AI_
27.08.10, 17:02
Press kitis väga huvitavalt Henrique kohta märgitud - (medical secret) came back to France this summer injured after holidaying in Brazil.

Huvitav, et keegi ei ole Bordeaux's selle peale mõelnud, et võiks ju Gameiro osta sinna ründesse. Lorienti presidendi väitel piisaks 15m eurost, mis peaks nüüd ju ka olemas olema. Ja üleüldse huvitav, kuidas Gameiro ikkagi klubi ei ole suvel vahetanud. Arvasin, et temast saab üks kuumimaid kaupu üldse.

Kallis. Euroopas on need ajad nagu on, mõnel šeigil võib ju puuga püsti olla seljas, kuid isegi Inglismaal on nad erandid, Hispaanias vallanadatakse pea koondise mängijaid, kuna keegi ei jõua palkasid teenindada. Prantsuse jalkas on sellist 15 miljonit võimeline välja käima hetkel vaid Lyon, Olympique tegi oma kulutused juba ära. Cave ja Gourcouffi müügist saadi nutsu, aga arvestada tuleb ka, et klubi jäi see aasta meepottidest kaugele. Ei ole võimalik kõike kohe sirgeks lüüa.

Mask
27.08.10, 17:11
Cavenaghit muide ei müüdad. Läks hooajaks laenule koos võimalusega järgmine hooaeg päriseks Mallorcasse jääda.

Aga Gameirot on sellel suvel seostatud ka Bordeaux`ga, kuid senimaani pole midagi toimunud. Viimase uudisena proovis West Ham teda endale osta, kuid nemad ei pakkunud piisavalt suurt summat. Oleks Remy diil Marseille`s ära jäänud oleks ka arvatavasti Gameiro poole pilk pööratud.

soccer90
30.08.10, 00:01
Kahju jah, et Gourcuff maha müüdi, kuigi summa mis tema eest saadi on päris mahlane aga kuidas seda kasutatakse on iseasi. See uus vend kes Valencienne´ist tuli tundub päris huvitav.

Marseille vastu poolajal taga 0-1

soccer90
20.09.10, 01:22
Tuli siis Lyoni üle 2-0 võit. Carrasso on ikka parimaid vv maailmas. Loodan, et see oli see murdepunkt kust Bordeaux nüüd liiga võidab.

Mask
20.09.10, 02:15
Carrasso oli täna täitsa tubli jah. Tegelikult oli kogu Bordeaux kaitseliin vägagi soliidne, kuid kui arvestada ,et Lyoni rünnak on sellel hooajal olnud alla igasuguse arvestuse, siis mine võta kinni.

Jussiê värav oli meistriklass. Tegelikult oleks võinud ka kohe peale tulistada, kui Llorisi pealöök tema saagiks sai, kuna Hugol oli veel pikk tee jõudmaks tagasi väravasse.
http://video.rutube.ru/35eff9ba2c2a1085618617e51bbf0b41

Iceman
20.09.10, 18:10
Jah, see mida Jussie tegi oli ikka paras maailmaklass. Parem kui Messi. :)

Inista
20.09.10, 18:23
Jah, see mida Jussie tegi oli ikka paras maailmaklass. Parem kui Messi. :)

Sittagi.

Mask
02.03.11, 00:24
Bordeaux peatreener Jean Tigana oli valmis oma töökohalt tagasi astuma pärast viimaste mängude ebaõnnestumisi aga klubi president Jean-Louis Triaud suutis mehele siiski selgeks teha, et teda jätkuvalt vajatakse klubis. Tigana ütles meediale, et ta tundis ennast klubis "pidurina" aga jutuajamine Triaud`ga taastas usu iseendasse. Küll aga lahkus klubist senine abitreener Michel Pavon.

Bordeaux hooaeg on senini olnud kehvapoolne. Liigas ollakse alles kümnendal kohal, 12-punkti kaugusel liidritest. Prantsusmaa karikas ja liigakarikas pudeneti konkurentsis varajases staadiumis.

Mask
24.02.12, 14:21
Bordeaux uue aasta tegemistest veidi: SPIRO BLOG: Gillot triggers Bordeaux revival (http://www.ligue1.com/ligue1/article/spiro-blog-gillot-triggers-bordeaux-revival.htm)

Mask
04.01.14, 17:42
Tôstame teemat!

Bordeaux on oma ôhukest ründeliini täiendamas kunagise koondislase ja PSG ründaja Guillaume Hoarauga, kes möödunud aasta veetis Hiina liigas, mitte just kôige edukamalt. Kui arstliku kontrolli edukalt läbib, siis peaks 29-aastane ründaja klubiga kahe-ja poole-aastase lepingu sôlmima.

Bordeaux esisnaiprit Cheick Diabatet on vaevamas pôlvevigastus ning teised nime poolest rûndajad on seni pigem tagasihoidlikult esinenud.

Edit:

Asi ametlik:
http://static.lexpress.fr/medias_9090/w_605,h_350,c_fill,g_north/l-entraineur-de-bordeaux-francis-gillot-g-le-president-du-club-jean-louis-triaud-et-la-recrue-des-girondins-guillaume-hoarau-le-6-janvier-2014-au-haillan_4654432.jpg

Leping siiski vaid kuueks kuuks.

football2u
12.08.14, 02:11
Toodi siis ära neljaaastase lepinguga Diego Contento, kes näib, et on lausa igavesti Bayernis mänginud. Tõsiselt hea täiendus vasakkaitsesse, kust on lahkunud vahepeal märkamatult argentiinlane Lucas Orban, kes mullu põhimees oli. Kuigi Contento roll Bayernis oli pigem tagasihoidlik, on tal siiski kirjas palju suuri mänge ning on väga hea tunne Bordeaux tänavuse hooaja eel!

http://www.spox.com/de/sport/fussball/bundesliga/1408/Bilder/diego-contento2-600.jpg

Mask
12.08.14, 15:28
Van Gaali ajal, kui hollandlane massiliselt noori nagu Müller, Badstuber ja ka Contento esindusmeeskonda edutas, oli isegi periood, kus Diego algkoosseisumees vasakkaitses oli, kuid siis liigutati veel noorem Alaba poolkaitsest kaitsesse, kes Contento pingisügavustesse lükkas. Ma usun, et Bordeaux's õnnestub tal oma noorele karjäärile uuesti hoo sisse saada. On ta ju vaid 24-aastane.

https://pbs.twimg.com/media/Bu1TBCgCUAAs2Wa.jpg

Aga Bordeaux'd peaks ise sel hooajal liigas üheks mustaks hobuseks. Pool suve aeti Zidane'i taga aga "lepiti" lõpuks seni U21 koondist juhendanud teise endise koondislase Willy Sagnoliga, kes minu arvates on isegi hetkel kindlam ja parem valik, kui Zidane, kes seni oli saanud vaid abitreenerina kätt proovida. Erinevalt Zizoust on siis Sagnolil peatreeneri kogemus juba all ning tema tulemused U21 koondise eesotsas olid kergelt öeldes muljetavaldavad (6-2-0).

Suviste kontrollkohtumiste ja avavooru mängu põhjal on Francis Gillot' aegne pisut nurgeline ja enamasti tulemusele orienteeritud stiil vahetunud Sagnoli juhendamisel tänapäevasema, pallivaldamisele keskendunud stiili vastu.

Suvel on klubisse toodud just pigem tehnilisemaid mängijaid. Bastiast toodi alles 23-aastane ründav poolik Wahbi Khazri, kes juba paar hooaega Korsika klubi eest häid esitusi on teinud. Lisaks siis jutuks olnud Diego Contento vasakule äärekaitsesse, kus avavoorus näiteks pallis hoopiski rohkem äärepoolikuna tuntud Julien Faubert. Tagasi on vanameister Jaroslav Plašil, kes vähemalt minu jaoks suure üllatusena möödunud suvel Itaaliasse laenule saadeti olles sellele eelneval hooajal Bordeaux's väga hästi mänginud.

Murekohaks olnud keskkaitsesse, kust on lahkunud vanameistrid Mathieu Chalme, Henrique ja Jeremie Brechet, on saabunud Nicolas Pallois (Niort) ja viimaste uudiste kohaselt ka Liverpooli nooruke Tiago Ilori, kes hooajaks laenule saabub.

Hooaja avamängus alustas näiteks Ludovic Sané keskkaitsepartnerina hoopiski keskpoolikuna tuntud Gregory Sertic. Mingi hetk käisid ka jutud, et Sané on lahkumas, kuid selle vältimiseks otsustas Sagnol senegaallasest meeskonna uue kapteni teha.

Peale eelpool mainitud keskkaitsjate ning Orbani, on suve jooksul Bordeaux' tolmu jalge alt pühkinud veel ka kunagine Machester Unitedi flop David Bellion, Gillot' lemmiklaps Laundry N'Guemo ning varuväravavaht Kevin Olimpa.

Üle pika aja tundub Bordeaux'l jällegi üsna huvitav meeskond koos olevat koos noore ja ambitsioonika peatreeneriga. Sagnoli debüüt liigamängus oli igatahes edukas, kui avavoorus võõrsil Montpellier Cheick Diabaté väravast alistati. Sellega on Willy Sagniol muide esimene Bordeaux peatreener peale Laurent Blanci, kes meeskonna avavoorus võidule on suutnud tüüride. Sagnol on sel hooajal ka noorim peatreener liigas 37-eluaastaga. Aasta noorem, kui liiga vanim mängija - Cedric Barbosa (Evian).

JuriM
12.08.14, 18:08
Tiago Ilori ka vist tulekul? (http://talksport.com/football/liverpool-starlet-set-bordeaux-loan-140811106933)

Mask
18.08.14, 23:43
Tiago Ilori ka vist tulekul? (http://talksport.com/football/liverpool-starlet-set-bordeaux-loan-140811106933)

Liverpool kinnitab:

Liverpool FC @ LFC

#LFC can confirm Tiago Ilori has joined Bordeaux on a season-long loan.

Contento oli nädalavahetusel väga hea võidumängus Monaco vastu. Andis ühe väravasöödu ja oli osaline ka teises.

Mask
18.12.14, 21:21
Sel hooajal tugevalt Bordeaux' eest esile kerkinud 20-aastane äärepoolik Thomas Toure on klubiga lepingut pikendanud 2019. aastani.
https://pbs.twimg.com/media/B5JE9eyCEAAovEX.jpg

Vahepeal liikusid koguni kuuldused, et Zidane tahab noort meest Madriidi viia (esialgu ilmselt duublisse, mida Zidane juhendab) aga sellest õnneks asja ei saanud. Bordeaux on sobiv koht ja Sagnol sobiv treener, kelle näpunäidete järgi edasi areneda.

telekavaataja
18.12.14, 22:00
Bordeauxi selle vooru omavärav oli päris naljakas.

Mask
19.12.14, 20:21
Bordeauxi selle vooru omavärav oli päris naljakas.

Tegijal ikka juhtub.

youtube.com/watch?v=oDEM7ZHhyao

Mask
20.01.15, 23:59
Bordeaux on Diabatest (3 kuud vigastusega väljas) tühjaks jäänud tipuründesse toomas Rootsi koondislast Isaac Kiese Thelini, kes homme medicali saabub. Tegemist on 22-aastase mehega, kes seni üsna lühikest perioodi Meistrite Liiga alagrupiturniirile jõudnud Malmös pallis.
http://img.cdn.svenskafans.com/Image/7/465006/Kalmar-MFF-1-1-Isaacs-forsta.jpg

Vahepeal on maininata jäänud, et klubi on lisaks Thomas Tourele ka teise noore - 20-aastase keskkaitsja Cedric Yamberega lepingut pikendanud. 2019. aasta suveni.

Rocheteau
23.01.15, 16:55
Bordeaux presidendi teatel on prioriteediks tuua klubisse Chantome PSG'st

Mask
23.01.15, 17:16
Bordeaux presidendi teatel on prioriteediks tuua klubisse Chantome PSG'st

Pidavalt sõltuma sellest, kas Rabiot' läheb laenule või mitte. Rabiot ise soovivat laenule siirdumist, et rohkem mänguaega saada. Klubi pigem eelistaks tema paigale jäämist. Chantome oleks Bordeaux'le kindlasti väga kasulik täiendus, ja ilmselt tuleks mehele endale ka kasuks PSG-st lahkumine. Nagu Jallet Lyonis.

Traditsiooniline särk peos pilt Thelinist, kes sõlmis siis lepingu 2019. aasta suveni.
http://photos-b.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/t51.2885-15/10932231_365158140335553_1246641801_n.jpg

Mask
30.01.15, 15:14
Clement Chantome on saabunud:
https://pbs.twimg.com/media/B8mAnBtIcAIQrQ9.jpg

Rocheteau
25.01.16, 18:25
Bordeaux väravavahi Cédric Carrasso hooaeg on läbi, laupäeval Nantes vastu saadud põlvevigastus osutus väga tõsiseks. Vanust ka juba all, loodame, et ketse veel varna ei riputa.

Rocheteau
27.01.16, 16:56
Bordeaux oli pöördunud uue väravavahi otsingutel PSG poole, et uurida Sirigu võimalikku laenudiili aga mängija ise ei olnud huvitatud. Sirigu loodab jätkuvalt pakkumist mõnelt atraktiivsemlt klubilt. Samas kui seda pakkumist ei tule, siis pole ta koht suvisel EM'il midagi garanteeritud.

Mask
27.01.16, 23:22
Prantsusmaa liiga jälgijate jaoks lausa legendaarne Memo Ochoa nimi on samuti läbi käinud. Oleks ütlemata vahva küll, kui see mees tagasi Prantsusmaale tuuakse. Hispaanias, Malagas on ta kahjuks pingisügavustesse kadunud.

Rocheteau
28.01.16, 11:37
Korsiklaste jaoks veel legendaarsem ;)

Mask
29.01.16, 13:19
Nojah. Bordeaux tõmmatakse siis see jaanuar laiali. Suvel pääsetigi suuremate kadudeta. Saivet juba müüdi Inglismaale. Üks liiga edukamaid väravasöötude jagajaid Khazri, kes on ka hetkel meeskonna suurim väravakütt, on järgmine, kes 11 miljoni € eest Inglismaale on liikumas. Esikinnas Carrasso on siis hooaja lõpuni vigastusega väljas. Ründajat Diabate`d on seostamas Araabia klubidega ning meeskonna kaptenit - keskkaitsjat Sané`d taaskord Inglismaa klubidega.

693015568413298689

Rocheteau
29.01.16, 14:58
kahju jah, eks saab parema lepingu aga klubi suure tõenäosusega kukkub chamionshippi

ElNino9
29.01.16, 15:54
Sunderland ostab Khazri??? Omgg.
Sry aga mängijatel võiks endal ka midagi muud silme ees olla, kui raha.

Mask
29.01.16, 16:14
kahju jah, eks saab parema lepingu aga klubi suure tõenäosusega kukkub chamionshippi

Ma ses kukkumises nii kindel ei oleks. Big Sam on pigem tuntud, kui s*tast saia tegija. Lisaks on nad jõuliselt end talvel täiendanud. Lisaks Khazrile, kelle üleminekut Bordeaux juba sisuliselt kinnitas, osteti ka Lorient`ist keskkaitsja Koné ja igasugu muid Kirchhoffe ja Dame N'Doyesi on ka toodud. Khazri on neile kindlasti hea täiendus, kui suudavad tal tuju hea hoida. Kui aga asjad kehvasti on, siis jonn on tal kiire tulema.

Bordeaux juhtkond igatahes lubas fännidele, et Khazrile tuuakse kindlasti teenitud raha eest hea asendus Labrune lubas ka suvel OM-i fännidele sama Thauvino raha eest aga siiani ootame (ja ilmselt jäegi ootama) Gignaci asendust. Näis kas Triaud ja co on rohkem sõna pidajad mehed. Meedia on neid igal juhul juba vaid 18-aastase brasiillase Malcomiga paari pannud, kes pallib Corinthiansi ridades. 18-aastase noormehe kohta on tal muidugi juba väga korralikud statistilised näitajad kirjas. Wiki andmetel on tal pooleteist-kahe aastaga juba 71 mängu ja 10 väravat turjal.

Mask
31.01.16, 20:34
Ochoa ei tule. Tuleb aga noor 18-aastane Paul Bernardoni, kes sel hooajal tõusis Troyes`s esikindaks, lükates eelmise hooaja Ligue 2` parima väravavahi Denis Petrici pingile. Esialgu saabub laenule ja suvel ostetakse suure tõenäosusega Troyes`lt välja.

693822349385269248

Troyes` aga tundub täiesti alla andnud olevat ja üritatakse kõik, keda vähegi annab, kiirelt rahaks teha. Petric müüdi juba Angers`sse. Noor ründaja Jimmy Cabot on liikumas Lorient`i ja Bernardoni siis tuleb Bordeaux`sse.

ElNino9
01.02.16, 08:13
Üpris üllatus, et saadi Corinthiansi talent Malcom, keda paljud tippklubid ikka jahtisid.

Mask
01.02.16, 13:55
Üpris üllatus, et saadi Corinthiansi talent Malcom, keda paljud tippklubid ikka jahtisid.

Lisaks ka kellegi Uruguai noorhärra Mauro Arambarri:
693876392451313664

Malcom:
693875414234693633

Aga eks neid Lõuna Ameerika talente ole varemgi Bordeaux kaudu Euroopasse liikunud, et sealt edasi suurematesse klubidesse minna (alati pole muidugi õnnestunud). Mariano (Sevilla) ja Lucas Orban (Valencia) näiteks viimastest nimedest. Diego Rolanist oodati ka suuri tegusi sel hooajal ja keelduti teda seetõttu suvel suure raha eest müüma aga see mees on käimasoleval hooajal täitsa ära vajunud.

Rocheteau
01.02.16, 13:59
oodata on veel uusi mängijaid, sest omaniku teatel pole nad veel shoppamist lõpetanud

Mask
01.02.16, 15:38
L'Equipe`i andmetel on võib ùheks selleks mängijaks olla Mathieu Debuchy. Kui tõsi, siis veider aga ülimalt äge!

Mask
01.02.16, 23:36
Debuchy ka olemas:
694256728175681537

Tubli poiss! Hea valik! Willy teab täpselt, kuidas Mathieu peab paremal äätekaitses mängima, et koondisesse pääseda. Prantsusmaal parem ka Deschampsile silma jääda.

Rocheteau
02.02.16, 00:16
see on küll hea täiendus meeskonnale :r66m7:

Rocheteau
04.02.16, 14:37
meeskonna mänguline vorm on nagu Ameerika mäed, kord võidavad Rennes 4-0 ja siis kaotavad Lyonile 3-0

Rocheteau
11.02.16, 13:24
Sisekliima on Bordeux meeskonnal jube halvaks läinud. Peale eilset kaotust Nantes'ele Prantsusmaa karikas olid kaitsja Lamina Sane ja väravavaht Jerome Prio riietusruumis omavahel kaklema läinud.

Rocheteau
16.02.16, 14:47
olukord on muutus veel halvemaks Bordeaux jaoks, sest nende tähtis keskväljamootor Plasil on vigastusega 6-7 nädalat eemal.

699507899605852160

Mask
16.02.16, 16:13
Kehva lugu jah. Sertic ja Gaijc ka pikalt väljas ning Saivet`d enam pole meeskonnas. Aga pole hullu. Liigutatakse Chantome pisut ründavamasse rolli ja Saivet` asendus Arambarri lülitatakse algkoosseisu või teise variandina lihtsalt Vada Plasili asemele.

Üldiselt ma arvan, et Bordeaux venitab end ära sinna EL-i kohtade lähistele hooaja lõpuks. Relegatsioon neid kindlasti ei ohusta. Siin paarile suurema skoorilisele kaotusele vastate nädalavahetusel jälle kena 4-2 võõrsilvõiduga Guingamp` üle. Hetkel ollakse üheksandad aga näiteks aste kõrgemal.olev Angers` tuleb kiirelt selg ees vastu.

Rocheteau
13.03.16, 12:46
ei tundu, et neil asja on see hoaaeg EL kohtadele, eile saadi masendav 4-0 kaotus Toulouse'lt :(

Mask
14.03.16, 22:32
Saun Toulouse`i vastu sai paraku Willy Sagnolile ka saatuslikuks:
709436984520011776
Klubi pikaajaline väravavaht Ulrich Rame asendab.

Minu arvates oleks võinud hooaja lõpuni oodata, sest vaevalt relegatsioon Bordeaux`jaoks reaalne oleks. Aga ma ei tea ka tagamaid. Võimalik, et asi meeskonna siseselt kääris, sest saunad Reims`i (1-4), Lille`i (1-5) ja Toulouse`i (0-4) vastu olid ülimalt veidrad, vaadates, kus need meeskonnad liigatabelis paiknevad.

Edit: Jeremy Smith selgitab Sagnoli vallandamise tagamaid: http://frenchfootballweekly.com/2016/03/15/freed-willy-what-went-wrong-for-sagnol-at-bordeaux

Rocheteau
21.03.16, 16:18
Bordeaux sai küll punkti juurde viigi näol aga seis pole ikkagi kiita. Relegatsioon on kuue punkti kaugusel ning järgmised neli mängu tulevad rasked, kuna vastu tuleb minnna Monaco, Marseille, PSG ja Angersi vastu. Peale seda tuleb alles kohtumine Troyes'ga, kelle vastu 3 punni peaks olema kerge võtta.

JuriM
21.03.16, 17:17
Bordeaux sai küll punkti juurde viigi näol aga seis pole ikkagi kiita. Relegatsioon on kuue punkti kaugusel ning järgmised neli mängu tulevad rasked, kuna vastu tuleb minnna Monaco, Marseille, PSG ja Angersi vastu. Peale seda tuleb alles kohtumine Troyes'ga, kelle vastu 3 punni peaks olema kerge võtta.

No praegune Marseille on ka suht 3 punkti..

Mask
21.03.16, 17:29

Alatu laim! Ega Bordeaux Rennes ole. Üks punkt. Viimase minuti värav Rolando selja põrkest.

Rocheteau
21.03.16, 17:50

pigem jah 1 punkt, nad ju viigimeistrid

Mask
08.05.16, 19:16
Bordeaux fännid "Neile, kes unistavad Inglismaast - Newcastle`i pingil on veel ruumi"
https://pbs.twimg.com/media/Ch7sUmUWUAAOFpH.jpg

Terav torge Saivet`de ja Gouffranidele. :)

GoldenEagle
15.05.16, 06:20
Bordeaux fännid "Neile, kes unistavad Inglismaast - Newcastle`i pingil on veel ruumi"
https://pbs.twimg.com/media/Ch7sUmUWUAAOFpH.jpg

Terav torge Saivet`de ja Gouffranidele. :)

Gouffran ja Obertan lasti Njuukast vabaks vist juba, said liitudes pika lepingu kõrge plönniga ja ilmselt kadus motivatsioon ära.
Imestan, et isegi Cabaye, kellel ju peaks kvaliteeti ka vähemalt EL-kohtadele mängivate satside jaoks olema, valis Palace'i, kahju, et klots ambitsioonid üles kaalub.

Mask
28.05.16, 16:18
Näe, ununes vastata Cabaye kommentaarile. Tema ilmselgelt läks Palace`i Pardew tõttu, kes ta ju ka omal ajal Newcastle`isse tõi. Ma arvan, et otsus ei olnud lõppkokkuvõttes vale. CP-l tundus ja tundub ka hetkel huvitav projekt käsil olevat ning seal on Cabaye selge alustaja, ja sellega seoses on mehe koondise koht ka taas kindlam võrreldes PSG aegadega.

Aga Bordeaux juurde tagasi tulles, siis on nad juba üsna tegusad olnud:
- Kõrgelt hinnatud noor treener Jocelyn Gourvennec toodi Guingamp'st järgmiseks kolmeks aastaks meeskonda juhendama.
- Viimastel aastatel meeskonna esiründaja saapaid täitnud Cheick Diabate on Türki kolinud.
- Ning järgmisel hooajal mängitakse sellistes õudsates mänguvormides:

Kodus
https://pbs.twimg.com/media/CjdUhnbWEAAJ8dy.jpg

3.
https://pbs.twimg.com/media/CjEKv0fW0AANcij.jpg

metssiga
28.05.16, 19:51
kodusärk ju väga õudne polegi, muidugi see 3s on ikka raju

GoldenEagle
01.06.16, 17:18
3.
https://pbs.twimg.com/media/CjEKv0fW0AANcij.jpg

Sellist porri pole särkide seas ammu näinud.

Mask
22.06.16, 19:22
Nii Bordeaux`lik ost: Jeremy Toulalan Monacost Bordeaux'sse.

745635076009041920

Mask
31.07.16, 20:25
Veel üks "vana peer" maandub Bordeaux's. 759781469816369152

ElNino9
31.07.16, 20:35
Veel üks "vana peer" maandub Bordeaux's. 759781469816369152
Veri naiss.

football2u
01.08.16, 08:49
Kaks suurepãrast úleminekut. Mòlemad omajagu ùllatavad.

ElNino9
04.08.16, 00:52
http://www.thesportbible.com/football/foul-play-news-nsfw-jeremy-menez-loses-an-ear-during-bordeaux-debut-20160803

Mask
04.08.16, 00:59
Vaesel Menezil astuti debüüdil pool kõrva peast ära Lorient`i poolkaitsja Didier Ndongi poolt:
https://pbs.twimg.com/media/Co9kSQ-WEAEdwz5.jpg
Bordeaux selle kontrollmängu siiski 3:1 võitis.

Bordeaux tegemistest veel nii palju, et nooremapoolne parem äärekaitsja Youssouf Sabaly (23), kes eelmise hooaja veetis Nantes`is, laenati PSG-lt hooajaks täitma Debuchy'st tühjaks jäänud saapaid. Noor ründaja Enzo Crivelli on aga oma lepingut klubiga pikendanud 2019. aasta suveni, kuid on liikumas hooajaks laenule Bastiasse. Vähemalt mängija ise oli seda palunud, et rohkem mänguaega teenida.

Edit: Kurjam, vormistasin nii kaua, et jõuti juba ette.:p

Mask
04.08.16, 19:58
Menezil õmmeldi eile õhtul kõrv tagasi kokku ja vast midagi hullu pole. Näis kaua paranemine aega võtab ja mil ta platsile naaseb. Patuoinas Ndong vabandas kannatanu ja ka Bordeaux ees. Õnnetu õnnetus.

Didier Ndong: "I apologise fully to Jeremy Menez and to Girondins de Bordeaux after this totally involuntary aspect of the game had unfortunate consequences for the Bordeaux attacker,"

"I lend him all my support for the coming days and I hope to see him back on the pitches of Ligue 1 very soon."

Edit: Eelmise hooaja komeet, 19-aastane ründav poolik Adam Ounas on klubiga lepingut pikendanud 2021. aasta suveni, mis ilmselt tõmbab potentsiaalsete huviliste (Napolit on mainitud) lootustele kiirelt vee peale.

761215450512551936

Rocheteau
30.08.16, 17:58
Bordeaux tahtis endale Hoffenheimist Fabian Schäri tuua aga viimase klubi lükkas laen + ostu taotluse tagasi

Rocheteau
03.10.16, 16:15
https://pbs.twimg.com/media/Ct1NLL0XYAA2Dzb.jpg

Peale 0-2 kaotust PSG vastu, unustati tagasi tulles bussiga üks mängija maha. Nimelt jäi nooruke Thomas Touré bussist maha, kuna keegi ei suvatsenud teda oodata.

Rocheteau
14.12.16, 22:51
Liiga karikas murti maha Ligue1 liider Nice 3-2. Laborde kostitas Nice kahe väravaga.

Rocheteau
10.02.17, 23:52
Üks huvitav fakt Menezi kohta, et ta on noorim mängija, kes löönud hat-tricki Ligue 1. Vanust oli tal tollel hetkel 17 aastat ning selle sooritusega sai ta hakkama just Bordeaux vastu.

Rocheteau
01.03.17, 12:01
Peale comeback võitu Lille üle suudeti karikas samuti 0-1 kaotuseisust 2-1 võit Lorienti üle võtta. Kui Lille vastu tõusis kangelaseks Ounas siis seekord tõi kastanid tulest välja Gaetan Laborde oma kahe tabamusega.

Rocheteau
03.03.17, 17:51
õhtul võetakse Lyoni meeskonda kodus vastu, võidu korral saaks euro kohale lähemale astuda.

GoldenEagle
03.03.17, 23:37
Kohtunikult muidu tore partii. Bordeaux'l loetakse sulust löödud värav ära ja siis jäetakse pennal andmata.

ElNino9
04.03.17, 01:43
Kohtunikult muidu tore partii. Bordeaux'l loetakse sulust löödud värav ära ja siis jäetakse pennal andmata.

Balanss?

GoldenEagle
04.03.17, 09:32
Balanss?

Ilmselt jah, Bordeaux' mängija, kes maha tõmmati, sai kollase daivimise eest. :)

Rocheteau
04.03.17, 13:35
Ise ikka kingiti see võit ära, nii vabalt lasta Mammanal peaga löögile :fpalm:

ElNino9
04.03.17, 14:15
Ise ikka kingiti see võit ära, nii vabalt lasta Mammanal peaga löögile :fpalm:
Või Vada vabaks jätmine, mida soodustas ka pool meetrit sulus olemine.
Kokkuvõttes selline kirik keset küla.

Rocheteau
25.04.17, 13:09
Bordeuax jaoks suurepärane, kui tõeks osutub.

Rennes goalkeeper Benoît Costil has reached an agreement to join Bordeaux at the end of the season, according to Le Télégramme.

The French international goalkeeper is a long-term target of Serie A side Fiorentina, and will be leaving Rennes at the end of the season on a free transfer when his contract expires.

The 29-year-old appears set to join up with Jocelyn Gourvennec at the end of the current campaign.

football2u
25.04.17, 14:01
Bordeaux on taas sümpaatselt edukalt asju ajamas, suvel vast tühjaks ei jookse ja pigem tehakse loodetavasti samm edasi.

ElNino9
25.04.17, 14:41
Selle kõige kõrval on kahju Jeremy Menez´t. Tuli nö eelmise hooaja Ben Arfat tegema aga nüüd teeb hoopis tänavuse hooaja Ben Arfat, kuigi isegi temast on .. parem hooaeg. Selgelt oodati enamat, kui 3 väravat ja 2 söötu. Tõsi, ka vigastustega on probleeme olnud.

Mask
25.04.17, 15:43
Costilile pidi teed tegema meeskonna kauaaegne esinumber Cedric Carrasso, kes kuulduste kohaselt liigub suvel Montpellier'sse. Bordeaux'l on varus ka sellised noored mehed nagu Jerome Prior ja möödunud suvise U19 Euroopa meister Paul Bernardoni, kes möödunud hooajal Troyes'lt üsnagi arvestatava summa eest ära osteti (2-3m€).

Mask
26.05.17, 12:22
Benoit Costil nüüd ka ametlikult Bordeaux` mängumees järgmised neli aastat:
https://pbs.twimg.com/media/DAmdyokXYAAZyXK.jpg

Eelmised kaheksa hooaega klubi esikinnas olnud Cedric Carrasso on kuulduste kohaselt Montpellier`sse liikumas. Teine variant pidavat olema Monacos varuväravavahi roll. Montpellier`s oleks ta ilmselt esinumber.

Costilist ja tema klubivahetusest rääkides, siis hetkel tundub ikkagi Bordeaux`l märksa rohkem ambitsiooni olevat, kui nüüdseks mehe endisel tööandjal Rennes`il, kes ikkagi tundub selline tore noorte kasvataja ja arendaja olevat, kuid kes oma parimad pojad pigem esimesel võimalusel rahaks teeb. Ilmselt oli see ka peamine põhjus, miks Costil nendega enam uut lepingut teha ei tahtnud. Tegelikult soovis ta juba eelmine suvi lahkuda ja Rennes oli ka talle juba asenduse vaadanud Monacolt laenatud noore Paul Nardi näol, aga Costili üleminekust Marseille`sse siiski lõpuks ikkagi asja ei saanud OM-i tollaste finantsprobleemide tõttu (+ Rennes` susis seal vahel ka ise) ning Nardi saadeti ka talvel nutu ja halaga tagasi Monacosse.

Rocheteau
26.05.17, 12:52
Hea täiendus meeskonda, kuigi kas ta on parem kui Carrasco, eks siis ole näha. Ju siis taheti nooremat väravavahti, kuna Carasso juba 35-aastane, kuid siiani suhteliselt hea väravavah vähemalt Ligue1 tasemel.

Rocheteau
26.06.17, 17:38
Bordeaux on saatnud noore andeka väravavahi Paul Bernardoni Ligue2 meeskonna Clermonti juurde aastaks laenule, et saaks mänguaega ning seeläbi areneks edasi.

Rocheteau
27.06.17, 17:42
Bordeaux annab talendika noore suht odavalt ära imo. Kardan, et Napolis ta kohe peale ei saa ning laenatakse kusagile välja esialgu.

Serie A side Napoli have reached an agreement for the transfer of talented Algerian winger Adam Ounas from Bordeaux for a deal worth over €10m, according to RMC.

Mask
28.06.17, 12:25
Ounas' puhul oodati eelmine hooaeg pisut suuremat arenguhüpet, sest oma läbimurdehooajal (2015-16) oli ta väga hea, aga eelmisel jäi noormehe areng pigem toppama. Eks see ka võibolla seletab pisut ta üleminekusummat (10m+boonused). Aga ta on vaid 20, nii et aega on. Napoli ründav mängustiil võib talle ka rohkem sobida, kui Bordeaux` konservatiivsem.

Bordeaux`ga seoses veel selline uudis, et möödunud hooajal Bastias laenul viibinud noor ründaja Enzo Crivelli, kes korsiklaste eest tegi ka korraliku hooaja, lüües kümme väravat, on edasi Angers`sse müüdud. Kui üleminekus endas midagi erilist ei ole, siis huvitav oli Gourvenneci kommentaar:

Last year I wanted him but he said he wanted to go to Bastia. If a player doesn't want to play for Bordeaux they won't. Simple.

football2u
28.06.17, 13:29
Tundub, et Bordeaux on toomas veel ühte väga head täiendust, Leicesteri Kantet asendama toodud Nampalys Mendyt, kes tunamullu Nice eest säras, aga siis hooaja Leicesteris pinki/laatsa nühkis. Loodetavasti läheb üleminek läbi, nühitakse rooste maha ja temast saab taas Ligue 1 üks keskväljakunnidest.

Rocheteau
28.06.17, 13:39
Mendy oli juba varem meedias teada andnud, et kui peaks Ligue1 naasma siis ta sooviks ainult Bordeaux ridadesse. Tundub, et peab ka oma sõna.

Mask
28.06.17, 15:34
Nampalys Mendy puhul sõltub kõik ikkagi mehe klubist. Esmalt, kas Leicester on nõus teda laenama, sest vaevalt Bordeaux jõuaks teda osta (Mendy ise liikus eelmine suvi 15-16m eest) ja sealjuures sarnast palka maksta, mida inglased. Kui Leicester on nõus teda laenama, siis kui suures ulatuses on nad nõus Mendy palga maksmisega aitama. Gourvennec ise ei tundunud ka eriti optimistlik, et ta sel suvel Bordeaux's maandub, kuigi mängija ise talle meeldib ja keskväljale neil kedagi oleks vaja, sest ega Toulalan ja Plasil ka enam nooremaks jää.

Aga üks Mendy on Bordeaux`l järgmiseks hooajaks igal juhul kotis. Nimeks Alexandre ja positsiooniks ründaja. Osteti ta siis Guinhamp'lt.

Rocheteau
11.07.17, 16:49
Noor serblane toodi endale päriseks.

Bordeaux have completed a deal with Zenit St Petersburg for Serbian defender Vukasin Jovanovic, according to L’Équipe.

The 21-year-old spent last season on loan with les Girondins, a move that the Ligue 1 side have now been able to make permanent.

A deal has been reached at €3m and Jovanovic will sign a 4-year contract.

Rocheteau
28.07.17, 14:01
Võitluses edasipääsu eest EL alagrupituriirile kohtuti eile kodus Nõmme Kalju välja lülitanud Videotoniga. Tänu Sankhare kahele tabamusele suudeti kodus minimaalne 2-1 võit saada. Võõrsilt kätte saadud värav jätab mingid võimalused ka Videotonile, kuid usun et edasi läheb siit paarist ikkagi Bordeaux.;

Rocheteau
04.08.17, 15:20
Võitluses edasipääsu eest EL alagrupituriirile kohtuti eile kodus Nõmme Kalju välja lülitanud Videotoniga. Tänu Sankhare kahele tabamusele suudeti kodus minimaalne 2-1 võit saada. Võõrsilt kätte saadud värav jätab mingid võimalused ka Videotonile, kuid usun et edasi läheb siit paarist ikkagi Bordeaux.;

Nujah võõrsil kaotati üllatuslikult 0-1 Videotonile ning langeti välja võõrsil löödud värava tõttu. Suur feil ikkagi :fpalm:

Rocheteau
07.08.17, 12:12
Angersi vastu hädine viik. Bordeux'l on vaja selliseid vastaseid võita, kui tahetakse see hooaeg euro kohti püüda.

football2u
07.08.17, 13:39
Angersi vastu hädine viik. Bordeux'l on vaja selliseid vastaseid võita, kui tahetakse see hooaeg euro kohti püüda.

Samas koosseis on ka äärmiselt noor. Alustajatest olid 27+ vaid Toulalan, Costil (vv) ja Sankhare, kes on kõik vanad kalad. Vaja oleks ka Rolani seis ära otsustada, kuna ta annaks ründemängule palju juurde. Hetkeseisuga tundub, et mees läheb siiski müügiks.

Tipuründajana alustanud Mendy debüütvärava üle aga hea meel, kellele see on 5. kõrgliigavärav karjääris. Rohkem ootaks ka Thomas Toure esiletõusu taas siin lähikuudega, eile alustas mees pingilt.

88. minuti viigivärav oli muidugi mõru.

Rocheteau
07.08.17, 15:16
. Vaja oleks ka Rolani seis ära otsustada, kuna ta annaks ründemängule palju juurde.

Ta võiks rahaks teha, siis saaks Gaëtan Laborde korralikult minuteid ja teeks oma suure läbimurde juba(ma loodan).

Rocheteau
24.08.17, 13:25
Bordeaux kapi fännina oleksin rahul kui taoline kogenud ründaja toodaks. Laborde saaks treeningul motti juurde, et rohkem pingutada jne

Ligue 1 side Bordeaux have submitted a €6m offer to PSV for Dutch international attacker Luuk de Jong, according to*L’Équipe.
PSV’s asking price is €12m, but the fact that the player is actively seeking to join Les Girondins could make all the difference in getting those demands from the Dutch club down.

Rocheteau
01.09.17, 12:24
https://pbs.twimg.com/media/DIkpCC_W0AAtWnc.jpg

Bordeuaux suutis enda ridadesse tuua Lilles säranud Nicolas De Preville. Temaga sõlmiti 4-aastane leping. Natuke üllatav, et Lille lasi tal minna. Oli ta ju nende eest suht h8sti mänginud ja puha.

The 26-year-old Frenchman is a versatile forward who can play on either flank or through the middle.
He scored 14 league goals in 30 games last season and has two in four so far.
De Preville left Lille with a reminder of his ability, scoring with a curling shot from 25 meters (yards) out against Angers last weekend.
It was his fifth league goal from outside the penalty area in 2017 -- more than any other player in Ligue 1.

Lisaks toodi Juventusest aastaks laenule talendikas keskväljamees Matheus Pereira. Teda on võimalus ka välja osta, kui vajadus peaks teekima.

Kahju on aga sellest, et Thomas Tourel lasti tühise 2 milli eest Angersiga liituda. Tema eest oleks saanud oluliselt rohkem küsida. Ning ise oleks eelistanud, et teda oleks ikkagi meeskonnas hoitud. Aga ju siis Gourvennec talle palju mänguaega ei lubanud selleks hooajaks.

Rocheteau
15.09.17, 22:15
Täna näidatakse Setanta pealt mängu Toulouse vastu. Oleks tore kui kodus ikka kolm punkti võetaks.

https://pbs.twimg.com/media/DJyFjQTX0AEj_mT.jpg

ElNino9
16.09.17, 18:21
Malcom on ikka väga võimsat hooaja algust tegemas. Naiivne oleks arvata, et ta peale tänavust hooaega klubis jätkab.
6 mängu ja statistikas 3+3.
Oleks aeg härrale Brasiilia koondisekutse saata! Kujutan ette juba neid Jesusega koos.

Mask
16.09.17, 18:47
Malcom on ikka väga võimsat hooaja algust tegemas. Naiivne oleks arvata, et ta peale tänavust hooaega klubis jätkab.
6 mängu ja statistikas 3+3.
Oleks aeg härrale Brasiilia koondisekutse saata! Kujutan ette juba neid Jesusega koos.

Juba möödunud suvel tegelikult huvilistest puudu ei olevat olnud eesotsas Dortmundiga, kes teda Dembele asendajana nägid. 30milline hinnasilt oli siiski paljud ära hirmutanud. Aga pole hullu, järgmine suvi saavad poole rohkem plekkida.

Mask
28.09.17, 12:16
Malcom on nüüd klubiga lepingut pikendanud 2021 aasta suveni. Ehk tuleval suvel saab veelgi rohkem tema eest küsida.
912996046799872005

Rocheteau
02.10.17, 14:33
Bordeaux fännid polnud rahul, et Malcolm peale mängu rõõmsalt Neymariga selfie tegi. Üks Bordeaux ultrate eestvedajatest juhtis sellele ka tähelepanu.

914536325528866818

Rocheteau
10.01.18, 17:27
Paul Baysse on tagasi Ligue1 tulemas. Huvitav, et sellise hinna juures Nice ei üritanud teda tagasi tuua. Ju siis suhted lahkudes kõige paremad ei olnud.

Bordeaux have struck an agreement with La Liga side Malaga to sign French central defender Paul Baysse, according to RMC.

A €1m initial fee has been hashed out, with bonuses in this deal having the potential to reach as high as €500k.

The 29-year-old is now set to sign a 3.5 year contract with Les Girondins, subject to a medical that the former Nice man will undergo imminently.

ElNino9
18.01.18, 19:30
January 15th: Jeremy Toulalan is included In the Ligue 1 team of the week.
January 18th: Gets released by Bordeaux.
21 - Jérémy Toulalan is the only Bordeaux player to have appeared in all the games in Ligue 1 this season.

Mask
18.01.18, 20:12
January 15th: Jeremy Toulalan is included In the Ligue 1 team of the week.
January 18th: Gets released by Bordeaux.
21 - Jérémy Toulalan is the only Bordeaux player to have appeared in all the games in Ligue 1 this season.

Oli väidetavalt ise palunud ka enda lepingu lõpetamist pärast peatreeneri Jocelyn Gourvenneci tänast vallandamist, mis näitab, et mängijad üldiselt toetasid peatreenerit, sest ka oma lepingu lõpetamist oli palunud teine klubi mängumees Younousse Sankhare.

Mask
20.01.18, 22:13
Peatreenerita Bordeaux alistas täna võõrsil Atlantique`i derbis Nantes`i Nicolas De Previllie`i väravast ja määras seejärel klubi uueks juhendajaks Gus Poyeti, kelle tagumikul väga enam uueks kingajäljeks vist ruumi ei ole.

954787092449636352

Halb ründaja
20.01.18, 23:52
Treenerita või Poyetiga, vahet vist väga pole.

Kohutav treener

Rocheteau
02.02.18, 17:49
https://pbs.twimg.com/media/DU-lPsuWAAITNsL.jpg

Martin Braithwaite on tagasi Ligue1. Seekord siis laenuga ja Bordeaux ridadesse.

Talendikas noor keskkaitsja Vukasin Jovanovic aga saadeti Eibarisse laenule.

Eibar have signed Serbian defender Vukasin Jovanovic on a loan deal with an option to buy, it has been confirmed by Bordeaux.

Rocheteau
04.02.18, 11:00
Treenerita või Poyetiga, vahet vist väga pole.

Kohutav treener

No hetkel on hea algus olnud, kaks võitu jutti :)

Ning huvitava faktina võib ära mainida, et viimati võitis Bordeaux Strasbourgi kodus 18-aastat tagasi.

Rocheteau
07.02.18, 22:24
Bordeuax pole Poyeti käe all veel kaotust tundnud, tõsi ka ainult kaks mängu peetud. Kuid järsku mänguaega teeninud Laborde selgitas, et klubi uuesti leitud edu taga on see, et treener on kaasanud rotatsiooni mängijaid, kes varem olid pingil või viimasel ajal soosingu kaotanud. Ka tema ise on selle ehedaks näiteks. Eelmise hooaja lõppedes oli heas vormis. Temalt oodati palju see hooaeg, kuid sama minekut ta kohe ei näidanud ning siis oli pikalt vigastusega väljas. Terveks saades aga ta enam eelmise treeneri usaldust tagasi ei suutnudki võita.

Rocheteau
11.02.18, 15:47
Poyetil siis kolmest kolm hetkel. Kodus suudeti Amiens alistada 3-2. Tegelt oli 3-0 eduseis kuni 80.minutini, siis lasti kaks väravat lüüa tagasi. Kuid näha on Bordeuax on kindlust tagasi saamas ning mängijad usuvad ka rohkem endasse. Hetkel tõusti tabelis lausa seitsmendale kohale. Järgmine mäng on saab raske olemas, sest minnakse külla Marseille meeskonnale, keda pole liigas võõrsil pea 11 aaastat suudetud võita. Oleks muidugi tore, kui võiduseeria saaks jätku aga selleks peab end ületama, sest Marseille see hooaeg end leidnud ning nende alistamine kerge pole.

Rocheteau
16.02.18, 14:35
Malcom sai siis ühe mängu bänni häbiväärse sukeldumise eest Lyoni vastu. Minu meelest õiglane karistus. Ning tundub, et suvel loodab noor brass juba suuremasse klubisse edasi liikuda. Tema arvates on aeg selleks küps.

Speaking in an interview with UOL, Bordeaux winger Malcom confirmed that he will leave the Ligue 1 side this summer, and that he has autonomy over his next destination.

“I choose the club and Bordeaux will let me go.”

He also had some views on whether he could make it into Tite’s Brazil squad for the summer’s World Cup and the fact that he is on the national team’s radar:

“I thought that the squad was sorted. I am happy to see my work recognised. Now, I will give the maximum and see if a call-up arrives.”

This interview was given the day that Malcom received a one-match ban after the LFP determined that the Brazilian winger had dived to win a penalty in a recent Ligue 1 match vs Lyon.

Rocheteau
20.02.18, 09:42
Järgmine mäng on saab raske olemas, sest minnakse külla Marseille meeskonnale, keda pole liigas võõrsil pea 11 aaastat suudetud võita. Oleks muidugi tore, kui võiduseeria saaks jätku aga selleks peab end ületama, sest Marseille see hooaeg end leidnud ning nende alistamine kerge pole.

Arvata oli, et Marseille vastu võõrsil saab raske olema ning esimene kaotus Poyeti käe all on tõsiasi. Kaotus oli küll minimaalne, kuid sellegipoolest oli Marseille mänguliselt üle Bordeaux'st. Ainult Costili head tõrjed hoidsid suurema kaotuse ära. Egas midagi vaja end ruttu kokku võtta, sest järgmises voorus tuleb külla Nice, kes on küll kohati ebastabiilne see hooaeg olnud, kuid kelle vastu on alati rasked mängud olnud.

Rocheteau
23.02.18, 20:44
Malcom sai siis ühe mängu bänni häbiväärse sukeldumise eest Lyoni vastu.

Seda s***a on raske kommenteerida. Ühesõnaga Bordeaux ja Malcolm protesteerisid selle otsuse vastu ning distsiplinaarkomisjon otsutas selle peale kaks mängu bänni veel otsa anda :mad:

With Lyon forward Mariano Diaz having been cleared in a similar incident in December, Bordeaux were optimistic the sanction would be lifted.

Instead, Malcom was hit with two-game ban when he presented his case to the French Football Federation (FFF), meaning he will miss a Ligue 1 game against Nice at home on Sunday and the trip to Monaco on March 2.

Bordeaux had appealed because the referee, Francois Letexier, had provided a report that was -- according to Martin -- "word for word" the same as he had written about the Diaz incident.

Rocheteau
03.03.18, 17:46
Tundub, et see Poyet'i maagia on otsa saamas. Viimasest kolmest mängust saadi juba teine kaotus. Suht ideetu mäng oli Monaco vastu. Suudeti üks ja ainus olukord realiseerida aga muidu midagi positiivset ei olnud. Poyet otsus tuua reservidest Youssouf Monaco vastu mängima oli täielik feil. Noormees oli puhas võõrkeha platsil.

Rocheteau
17.03.18, 23:21
https://pbs.twimg.com/media/DYgqqQjXcAAN_Y-.jpg

Poyeti maagia ongi läbi. Juba kolmas kaotus viimasest viiest mängust. Seekord kaotati kodus Rennes 0-2. Kusjuure ühe värava löi endine Bordeaux mängija Khazri ning väravasöödu andis endine Bordeaux legend* Gourcuff.

* Legend selles suhtes, et legendaarsel 2009-09 hooajal aitas ta Bordeaux'l meistritiitili võita ning ta valiti samal aastal ka Ligue1 parimaks mängijaks.

Rocheteau
30.03.18, 23:49
Tundub, et Bordeaux klubi tahetakse maha müüa. Vähemalt kõlakad on liikvel, et otsitakse aktiivselt uut omanikku.

The report says that M6 president Nicolas De Tavernost hosted Joseph DaGrosa Jr at a home match against Nice (nil-nil draw) on 25 February at their state-of-the-art 42,000-seater Matmut Atlantique Stadium.

DaGrosa Jr is the cofounder of 1848 Capital Partners, a Miami-based private equity firm.

If the bid were successful, the newspaper said, the Florida investors would seek to develop the marketing, merchandising and sponsorship side of the club.

Last week the French business magazine Challenges said M6 were actively seeking a buyer for Bordeaux and had set a minimum price of 70 million euros.

Any future investor would have to cover the annual rent of 3.85 million euros until 2045 for the new stadium, designed by Swiss architects Herzog and de Meuron.

Rocheteau
20.06.18, 14:12
Hetkel käimas läbirääkimised Bordeaux ja Interi vahel Malcomi üleminekuks.

Inter have now entered negotiations with Bordeaux for Malcom, according to Gianluca Di Marzio.

Inter’s first offer is a loan with an option to buy set at a high price.

The French club’s request is a €7-8 million loan plus an option to buy for €30-32 million.

It is yet to be seen if Inter will satisfy Bordeaux’s demands for the Brazilian winger.

Tofoa
26.06.18, 03:06
Hetkel käimas läbirääkimised Bordeaux ja Interi vahel Malcomi üleminekuks.

Tõenäoliselt läheb läbi ja teeb väga kõva hooaja Interis. Seejärel 2019 suvel Inter ei raatsi pappi välja köhida, tuleb Juventus, kes võtab mehe endale ning edasine on ajalugu.

LeeRomeno
24.07.18, 23:57
kas @mask või keegi muu Ligue 1 jälgija oskab Malcomi ka iseloomustada? youtubei highlightisid pole vast parim lahendus.

Mask
17.08.18, 15:55
Bordeaux on skandaali saatel peatreenerita jäänud. Nimelt otsustas klubi nüüdseks endise peatreeneri Gus Poyeti vastuseisust hoolimata ründaja Gaetan Laborde'i 3 milli eest Montpellier'sse müüa, mille peale Poyet eilsel EL-i mängu järgsel (vs Mariupoli, keda võideti ja play-offis Gentiga mängitakse) pressikal täiesti ära flippis:

“Today is my worst day at this club. What happened today with Gaëtan Laborde is a disgrace. And I think we need to stop here. I asked the club not to sell him until we bring in a player. They didn’t listen to me, they let Laborde leave. We arrived at the hotel today at 11:45, Laborde was not there. We called him, he was at Montpellier. Nobody said anything to us.”

“So I will speak to my agent tomorrow, and I will take a decision. I don’t know if things will finish or not… It is a disgrace that they have done this to me, the players and the supporters. I cannot accept that. So I demand an explanation from the president and the owners. If they can explain it to me tomorrow, then I will decide whether or not I will stay, but I want an explanation.”

A journalist then asked: “It is my understanding that you were aware of the Laborde sale…”

Poyet: “Who said that to you? A Bordeaux representative? If you don’t tell me, I won’t speak to you. Ok, fine thank you (as he receives no answer). I don’t give a f*** about these Bordeaux representatives who speak to you. They tell you lies, and you don’t have the cojones to say the truth.”

“I will tell you, nobody has called me, I have a text that I sent to the club that read “Laborde does not leave until we replace him with another attacker.” Do I need to show it to you in front of the cameras. I am telling you… Nobody told me he had left until we arrived at the hotel this morning. Be careful. I don’t give a f*** about Bordeaux representatives who try and kill me from behind to make me leave. I am not going to leave like this. It is up to them to speak to you. It doesn’t work like this.”

Bordeaux press officer: “We finish there.”

Gus Poyet: “No we don’t actually. I decide when we finish, not you.”

Journalist: “Are you going to resign now?”[i]

Poyet: [i]“No, I am going to ask for an explanation. Tomorrow, I will speak to my agent and make a decision after the club explains itself… You watch yourself eh, you watch yourself, there is only one owner today, one owner. I don’t know what you are talking about, I am talking about something that happened today. I asked for Gaetan not to be sold, he left, so I want an explanation. Because we arrived at the hotel at 11:45 and nobody in my staff knew that Gaetan wasn’t here. I spoke with Gaetan and he had permission to leave, that is the truth. So if I receive an explanation, we can speak on Saturday again, and I will give you all the news that I have received from the club. Am I speaking about something that is not clear?”

“Last week, there was information that came out in L’Équipe and Sud Ouest that only 3 people knew about, and I am one of those 3 people. The other two I know well. That is something very important. I know who is speaking behind my back. We have arrived at a point where people need to be careful. All that I am asking for is respect and professionalism. Not more, not less. Respect and professionalism. If we have that, then we can move forward. If we don’t, then it is finished.”

Poyet sai täna hommikul oodatult sule sappa, mille järel enamus klubi mängijaid keeldusid hommikul esialgu treenimast, näitamaks sellega Poyetil toetust. Hiljem küll tehti trenn kaasa.

Mask
17.08.18, 16:11
Liikuv pilt antud pressikalt:
1030199717530099712

Mask
22.08.18, 14:41
https://pbs.twimg.com/media/DkyzjgXXsAAtFKh?format=jpg

Epic
22.08.18, 15:29
Esimene Nice'iga mäng 27. oktoobril. Kus see võib alles üks kehaväline kogemus olla nende jaoks, kes värskeid peatreenereid koos mängimas näinud.

ChiefK
22.08.18, 21:41
Esimene Nice'iga mäng 27. oktoobril. Kus see võib alles üks kehaväline kogemus olla nende jaoks, kes värskeid peatreenereid koos mängimas näinud.

Can’t wait 😊

Epic
27.08.18, 16:53
Nonoh, ei lähegi asjaks või? (http://www.skysports.com/football/news/11808/11483458/thierry-henry-set-to-turn-down-bordeaux-head-coach-role)

Rocheteau
12.03.19, 15:21
Kui talle antakse aega ja võimalust ise meeskonda ehitada võib Bordeaux järgmine hooaeg jälle Euroopa kohtadele kandideerida.

https://pbs.twimg.com/media/D1Kl7bqWwAArNaY.jpg

Rocheteau
06.04.19, 15:53
See on ikka täiesti uskumatu, et OM pole Bordeaux nende kodus suutnud vōita juba 42 aastat.

Rocheteau
02.08.19, 16:57
Cristian Pavon on tulemas kui uskuda viimaseid uudiseis. Uskumatu, et selline talent suudetakse endale meelitada.

Shparkz
02.08.19, 21:16
Vist juba enam ei ole. Palk ei sobinud..läheb vist ikka jänkide juurde laenule. Samas siin uudised muutuvad 3 korda päevas, et eks paistab.

Cristian Pavon on tulemas kui uskuda viimaseid uudiseis. Uskumatu, et selline talent suudetakse endale meelitada.

Rocheteau
03.08.19, 08:23
Vist juba enam ei ole. Palk ei sobinud..läheb vist ikka jänkide juurde laenule. Samas siin uudised muutuvad 3 korda päevas, et eks paistab.

Viimaste uudiste järgi oli Bordeaux pakkumine rahaliselt sama kui LA Galaxil. Sportlikus mõttes oleks Ligue1 hea hüppelava, et tulevikus suures klubis mängida. Aga noormängijale võib ka meeldida LA glamuur ja feim.

Shparkz
03.08.19, 14:42
Minu arust oleks ka Prantsusmaa vähe asjalikum sihtkoht, aga Pavon ongi peast natuke lollakas. Lisaks on Galaxys tema endine treener Bocast kes teda usaldas koguaeg. Kindlasti mõjutab ka see korralikult.

Viimaste uudiste järgi oli Bordeaux pakkumine rahaliselt sama kui LA Galaxil. Sportlikus mõttes oleks Ligue1 hea hüppelava, et tulevikus suures klubis mängida. Aga noormängijale võib ka meeldida LA glamuur ja feim.

Rocheteau
04.08.19, 16:10
Tundub, et Boca imelik nõudmine sai saatuslikuks siin hoopis

Ligue 1 side Bordeaux have ended talks with Boca Juniors for Argentinian winger Cristian Pavon, after the latter club demanded that a clause could be inserted in the proposed 2-year long loan that would allow them to sell the player to another team at any point, according to the well-sourced local outlet Girondinfos.

Conversely, LA Galaxy have agreed to this same condition and are therefore set to land the 23-year-old.

Shparkz
04.08.19, 17:25
Päris hea nõudmine. Samas Bocasse ei ole sellel noormehel enam asja, et arusaadav nõudmine..kuigi tsipa ebatavaline jah.

ChiefK
05.08.19, 21:43
Päris hea nõudmine. Samas Bocasse ei ole sellel noormehel enam asja, et arusaadav nõudmine..kuigi tsipa ebatavaline jah.
Miks tal asja ei ole? Oli ju Boca next big thing. Mis juhtus, ausalt ei tea.

Shparkz
05.08.19, 22:00
MM keppis ta pea läbi. Pärast seda on täiesti kadunud olnud ja Bocas mängimise survega ta sellest seisundist välja ei tuleks mitte kunagi. Lisaks on ta niisama peast natuke lihtne ja ega see ka kaasa ei aita. Tal on vaja värsket õhku, mida MLS kindlasti annab. Mõnikord saab mängija aeg klubis lihtsalt otsa ja tema on üks selline.

Miks tal asja ei ole? Oli ju Boca next big thing. Mis juhtus, ausalt ei tea.

JuriM
06.08.19, 11:50
1158636848509415425

Meh?

1158767162640732160

ChiefK
07.08.19, 01:03
MM keppis ta pea läbi. Pärast seda on täiesti kadunud olnud ja Bocas mängimise survega ta sellest seisundist välja ei tuleks mitte kunagi. Lisaks on ta niisama peast natuke lihtne ja ega see ka kaasa ei aita. Tal on vaja värsket õhku, mida MLS kindlasti annab. Mõnikord saab mängija aeg klubis lihtsalt otsa ja tema on üks selline.
Tänud.

Rocheteau
25.08.19, 15:13
Palju õnne tõesti. Müüa Vada maha 700k eest kuhugi Hispaania teise liigasse kuigi turuväärtus 4M€ :fpalm: