320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes teil ManU treeneriks hakkab

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes teil ManU treeneriks hakkab

    Küsimus cm01/02 kohta.

    Sir Alex läheb aasta pärast teatavasti pinsile. Sellega seoses küsimus, et kes teil ManU treeneriks valitakse. Minul valitakse reeglina Martin O'Neill Celticust ja harva ka O'Leary. Muid variante pole kohanudki.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    #2
    Mul on iga kord O'Leary tulnud. Kusjuures iga kord on inglise klubid (Manu, Arsenal, Pool, Leicester) hullult Euroopas lammutanud.
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #3
      O'Leary või O'Neill.

      Ükskord oli selline huvitav juhus, et O'Neill saades ManU manageriks ostis kohe Celticust oma "pojakese" Neil Lennoni ManU-sse

      Kommentaar


        #4
        O'Leary jah. Ja myyb Beckhami ja Giggsi maha. O'Neill l2heb aga Chelseasse, sest makaron saab kinga. Aga selline huvitav kysimus - kes saab Robby Bobsoni asemel Newcastle'i treeneriks?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Mul saab alati esimese hooaja alguses Mänju treeneriks Mart Jürisoo... vist mingi bug

          huiat

          Kommentaar


            #6
            Mul sai ükskord charltoni manager cushpy mingi

            Ja Manu langes kohe premier leaguest välja

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale 'Kes teil ManU treeneriks hakkab'

              O'Leary ikke.
              Ja Leedsi manageriks saab Davidi asemel Steve McLaren. Leeds käib kergelt alla, ManU aga võtab, mida võtta annab: 2001 - 2011 kaheksa liigatiitlit, ülejäänud korrad 2. koht...

              Kommentaar

              Working...
              X