PDA

View Full Version : Arno ostud

jots
29.08.01, 17:55
Väga huvitav, kõik Arno ajal Florasse ostetud mängijad on väga suured tegelased - tundub, et Flora peatreenerit tõmbavad kangesti hiiglasekasvu mängijad.
Arno ostud: Novikov, Tarasenkov, Kulik, Pruss - kõik neli tegelast on ikka keskmisest suuremad tüübid.
Kusjuures ka äärmiselt kummalist tegelane Ahjupera - teda üritas Arno ka meeletult Floras mängitada. Tema puhul saadi siiski aru, et pikkus ei võrdu mänguoskustega.

raido
29.08.01, 19:48
Ja need kõik on ka Eesti venelased:viha:

Nr.17
31.08.01, 22:36
Ta on kahjuks hästi aeglane, liigub nagu robot!

-Loom-
01.09.01, 21:56
njah...arno on ju ainult koondise treener olnud...2kki ta ei oska osta:P

Pätu
02.09.01, 03:23
ta peax valima ühe ameti vahel kas koondise treener või flora treener aga kahte korraga nüüd pole tal mõtet teha

Lincoln
04.09.01, 16:37
ma päris su arvamusega päri ei ole sest floras mängivad enamus eesti koondislasi ja seega on tal võimalus samaaegselt arendada fc florat kui ka koondis
lincoln
vot nii on lood

Jeeg
04.09.01, 19:31
Oled ikka kindel?
Opi ja Ints - Aab
Lemsalu - Start
Viikmäe - Valerengä
U.Rooba - Midtjylland

Need ju kõik põhikooseisu vennad ja ma usun, et KINDLASTi suudaks Pijpers meie koondisest rohkem välja võtta, kui Florat treeniks keegi teine

-Loom-
06.09.01, 10:07
..njaaa.......2kki siis me polex 5:0 saanud

vibu
06.09.01, 14:15
seda räägin kogu aeg, et mehele tuleks vaid koondis kätte anda, ja Florast eemale kupatada. Siis saaks mees objektiivne natukenegi olla. ja mis kuradi pärast pannakse selliseid nõrku koondist juhtima? Sest tugevad ei laseks endale dikteerida, keda kutsuda ja keda mitte. Sry. tean, et võib-olla pole mul õigus, kuid eilne mäng ajas ikke tugevalt marru....

kojamees
19.10.01, 19:17
Arno pole mingi rusikaga lauale pörutaja ja otsustada.Ta on lihtsalt taas üks seotud kätega Pohlaku TANKIST.Kelle kaela saab ajada kaotused ja ebaönnestunud ostud.;)

Wingback
22.10.01, 17:30
Orginally posted by raido

Ja need kõik on ka Eesti venelased:viha:

Lisaks on ta soovi avaldanud, ka mõnda neist mängijaist Eesti koondise eest mängima saada.:(

eston maravilha
22.10.01, 17:36
a mis selles halba on kui kulik eesti eest mängima hakkab. või tahate et juhtuks nii nagu karpiniga et läheb venemaale ja sealt edasi maailma vallutama.

Kebab
22.10.01, 17:46
Aga huvitav, miks Karpiniga nii läks:(