320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aeg annab arutlust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aeg annab arutlust

    www.soccernet.ee esilehel olev küsitlus - tulemused kell 0.00 ning algab veebruar.

    Kas teate mis organisatsioon on Jalgpallihaigla?

    Variant Hääli Protsent
    Olen kuulnud, kuid täpselt ei tea 17 25.76 %
    Olen kuulnud ja tean piisavalt infot 25 37.88 %
    Ei ole iialgi kuulnud 17 25.76 %
    Olen Jalgpallihaigla liige 7 10.61 %

    Lühidalt: 50% jalgpalliportaali külalistest ei tea mida kujutab endast jalgpallisõpru ühendav organisatsioon Jalgpallihaigla.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Kahjux ei saa ma aru mida selle statistikaga öelda tahetakse.Küsitlused on juba kord sellised.Kui see peaks olema halvustav protsent,siis kipun vastu vaidlema.
    Paljud kes on liitunud viimasel ajal Soccernetiga,on seda teinud algselt vaid liikmeankeedi väljaprintimiseks,kuigi loodame et nad jäävad ka edaspidi külastama Soccerneti.
    630 Soccerneti liikmest osales küsitlusel kui suur protsent?Kui suur protsent avaldab ültse oma arvamust Soccerneti veergudel.
    Paljud registreeritud "Jalgpallihaigla" liikmed ei tea Soccernet-ist midagi ja ei osale mitmetel isiklikel põhjustel(arvuti puudumine j.n.e.) Soccerneti töös.
    Kui kõiki neid asjaolusid arvestada on see protsent mis väljatoodi üllatavalt suur ehk ainuke järeldus sellele on et me ajame õiget asja ja väga edukalt.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by kojamees
      630 Soccerneti liikmest osales küsitlusel kui suur protsent?
      Kuna ma ei viitsi hetkel lihtsalt hakata vaidlema statistilise materjali ja valemi koostamise ning saadud tulemuste selgitamise tagemaade ning printiipide üle, siis lihtsalt mainin ära seda, et sinu poolt välja pakutud süsteemi järgi, oleks natukenegi rahuldav protsent 70, sest see kooslus, mida sa siin välja pakud peaks olema enam kui tuttav Jalgpallihaigla ning selle tegevusega.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Kes tahab ,küll see ka meid üles leiab. Eks põhiline töö
        liikmete registreerimisel algasbki alles hooaja alguses, kui
        rahvas talveunest ärganud. Ja küll haigla ka oma eesmärgid
        selgitab,kui kevadistel suurmängudel tuhandeid inimesi kokku tuleb. Aga % on sellegi poolest üllatavalt hea.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Igati hea tulemus arvestades vähest hääletajate arvu.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Smutov poleks uskunud et su ego nii väike on
            Lootsin ,et oled natukenegi arenenud.
            Kuid arvestades sinu vanust siis arenguruumi peaks sul olema - ma vähemalt loodan

            Kommentaar


              #7

              hmm... minuarust igati asjalik ja m6tekas kysitlus. ja ka tulemused on ysna huvitavad. arvan, et selle asemel et kritiseerida, v6iks haigla selle polli täiega arvesse v6tta ning sellest omad järeldused teha, sest polli kysimus on ju igati asjalikult esitatud...

              aiFo. eisaaaru...
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #8
                Kas nüüd on see poll läbi või on ehk midagi juurde lisada.Vähe nüri värk see ninapeqale viskamise rida aga eks iga kingsepp tea ise kust king pigistab.Kuigi vanarahvas kobiseb et kingsepp puha paljajalu ja kommunist pealekauba.See meie Eesti ajaloo tegelane.
                Jalgpallihaigla liige.

                Kommentaar

                Working...
                X