320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lipu talgud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lipu talgud

    Niisiis.

    Tartu suurepäraselt suur lipp on lähenemas 100% valmisolekule, kuid on vaja ületada veel viimane takistus. Lipu mustale osale peab õmblema tähed TARBATU.

    Kuna aga minu arnas neiu keeldub resulootselt üksi seda ettevõtmist ette võtma, siis pakun välja ürituse nimega: "Tarbatu lipu talgud MartinSi juures ehk õlut, jalgpalli ja õmblemist". Ürituse õnnestumiseks on vaja ütleme - vähemalt nime pikkuse arvu inimesi, kuid alati võib ju ka rohkem.

    Et kuupäevad oleksid sobivad, siis esmalt pakuks välja 3. veebruari ja nt. Leeds-Liverpool mängu. Sest 2. veebruaril on kõik vist juba Tallinnas. Või siis kunagi tulevikus, kuigi seda aega ei oska siis küll öelda.

    Aga igatahes - kas õmblejaid on? :P
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Kunagi kudusin omale salli.......
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      oot-oot, mis laupäevasest sunderlandi mängust sai?

      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by aiFo
        oot-oot, mis laupäevasest sunderlandi mängust sai?
        Kahjuks näeb seda minu juures hilinemisega - ehk siis kui on juba lõppenud (kordus). Samas kui keegi sulle ehk tulemust ei teata, siis äkki ajab asja ära? Otse näeb Arsenal v Southampton.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by Martin

          Orginally posted by aiFo
          oot-oot, mis laupäevasest sunderlandi mängust sai?
          Kahjuks näeb seda minu juures hilinemisega - ehk siis kui on juba lõppenud (kordus). Samas kui keegi sulle ehk tulemust ei teata, siis äkki ajab asja ära? Otse näeb Arsenal v Southampton.
          Mina näen otse :P:P
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Mhhm...
            halb aeg, kahju.
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar

            Working...
            X