PDA

View Full Version : Poks

Leheküljed : [1] 2

Mehhanisaator
10.07.09, 15:29
Kui palju tegelb siis foorumis poksiga? Kes tegeleb võib soovitada mingeid nippe ja värke, ise tegeln ka juba üpris pikka aega nii et võin ka midagi soovitada kui soovi on! Pange muidugi ka siia uusi poksi uudiseid.

Tofoa
10.07.09, 15:36
Mul tekkis küsimus. Tahaks korraga nii poksida, kui ka golfikepi ja pesapallikurikaga vehkida. On see võimalik?

Milanista
10.07.09, 22:20
Viska liiva näkku ja siis peksa kooma.
Aga nüüd ka nipp mida tahaks teada,mida teha siis kui vastane kannab prille?siis ei ole liivast kasu ja see mulle väga ei meeldiks,kui peab ausalt kaklema hakkama?

Mehhanisaator
10.07.09, 22:37
Mul tekkis küsimus. Tahaks korraga nii poksida, kui ka golfikepi ja pesapallikurikaga vehkida. On see võimalik?

Ma mõtlesin poksi all olümpiapoksi tegelt e. see mis on ringis jne.;)Nii et pöördu rumalad küs. ootavad vastuseid;):) Muidu on küll:D Arvan vähemalt.

Mehhanisaator
10.07.09, 22:38
Viska liiva näkku ja siis peksa kooma.
Aga nüüd ka nipp mida tahaks teada,mida teha siis kui vastane kannab prille?siis ei ole liivast kasu ja see mulle väga ei meeldiks,kui peab ausalt kaklema hakkama?

Sama jutt mis Tofoale, aga muidu nii palju kui olen näinud prillidega isikuid kaklemas /poksimas siis nad ikkagi eemaldavad oma prillid näost;):D

Warren
11.07.09, 00:26
Kle kui mul löömameest vaja, et keegi kuskil kangialuses ära taguda siis saab sinult abi?

Tofoa
11.07.09, 02:54
Anna oma number mulle ka.

Mehhanisaator
11.07.09, 13:12
Oleneb summast :D anna ise oma number siia:D

Tofoa
11.07.09, 15:42
Sa ei pea mulle ju helistama, mul sulle vaja helistada.

Mehhanisaator
11.07.09, 15:51
Sa ei pea mulle ju helistama, mul sulle vaja helistada.

MA saan sulle siis smsida oma numbri;)(I)

Lapeteus
13.07.09, 15:43
poksiga seoses tuleb üks vanasõna meelde. ole kui tahes kõva löömamees, alati leidub keegi kes su ära lööb!

kopli vanasõna :)

Mehhanisaator
13.07.09, 17:09
poksiga seoses tuleb üks vanasõna meelde. ole kui tahes kõva löömamees, alati leidub keegi kes su ära lööb!

kopli vanasõna :)

Kindlasti see nii ongi:)

Muidu üritasin teha korralikku teemat aga enamus ajavad siin mingit mõttetut sitta, tahate idiootsusi küsida siis pöörduge http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?p=1051915#post1051915 ja ärge nussige teemasid ära!

Mehhanisaator
16.07.09, 09:58
Esmaspäev Rinnalihased, Triitseseps
Harjutus Seer Kord

Rinnalt surumine 6 12-1
Hantlitega lennutamine 3-4 8
Ristivedu plokil 3 8
Surumine rööbaspuudel 4 8-10
Allasurumine plokil 4 6-8
Prantsuse surumine 3 10
Rinnalt surumine:esimesel nädalal tavalisel pingil,teisel postiivse kaldega pingil ja kolmandal negatiivse kaldega pingil.

Teisipäev Selg,Biitseps
Harjutus Seer Kord

Laia haardega lõuatõmme 4 6
Keskmise haardega lõuatõmme 4 6
Kitsa haardega lõuatõmme 4 6
Kitsa haardega alla tõmbed plokil 4 6
või,istes kangi tõmbed kõhu vastu plokil
Sirgete jalgadega jõutõmme 4 6
Jõutõmme 6 12-1
EZ-kangiga küünarvarte kõverdamine Scott-pingil 3 10
või,küünarvarte kõverdamine(haamer hoiak)Hantlitega
Istes küünarvarte kõverdamine hantlitega 3 10

Neljapäev Õlad
Harjutus Seer Kord

Hantlite ette tõsted sirgete kätega 3 10
Hantlite lennutamine kõrvale 3 10
Kangi tõmbed lõuaalla Smith masinal 4 6
Surumine üles kangiga 6 12-1
Istes hantlite surumine 4 6
Õlatõsted kangiga või hantlitega 4 15

Reede Reielihased
Harjutus Seer Kord

Säärte sirutamine 3 10
Säärte kõverdamine 3 10
Kükk Smith masinal kitsa harkseisuga 4 6
Kükk Smith masinal keskmise harkseisuga 4 6
Kükk Smith masinal laia harkseisuga 4 4-6
Jalapress 6 6

Niipalju siis lisaks et mul päevad teisiti jagatud et ma teen teisipäev rind ja triitseps, neljapäev selga ja biitseps, ning pühapäev õlad, jalga ma ei teegi erladi päevana kuna hommikused jooksud võtavad jala läbi teen peale poksi kükke ükskord nädalas.;)Loodan et on abiks see jõutsükkli kava siis ei soovita pikalt teha tõmbab kinni muidu:);)

Mehhanisaator
23.07.09, 18:22
Midagi poksi teemalist!

http://www.youtube.com/v/-nuL0GlBgVI

Mehhanisaator
23.07.09, 18:28
Roy´st ka midagi siis

http://www.youtube.com/v/UDWnMXzgeZo&feature=related

Tofoa
23.07.09, 19:02
Tännu tulevikust ka midagi:

http://www.youtube.com/v/e7yg9fC_qoI

Võitja sai surma.

cáñamo
23.07.09, 19:19
Tännnu sa ajast maas, juba aastast 1830 millegiga suudab maailma väiksem ja nõrgeim mees tappa maailma suurima ja tugevaima poksija sekundiga. Sellesmõttes on nagu mingi poksi trenn vms iganes mõtetu kui su vastane lihtsalt võtab vöö vahelt 9 mmi välja ja su maha laseb.

Mehhanisaator
23.07.09, 22:16
Tännnu sa ajast maas, juba aastast 1830 millegiga suudab maailma väiksem ja nõrgeim mees tappa maailma suurima ja tugevaima poksija sekundiga. Sellesmõttes on nagu mingi poksi trenn vms iganes mõtetu kui su vastane lihtsalt võtab vöö vahelt 9 mmi välja ja su maha laseb.

Tra Sa ajad tõesti nii idiootset jutt. On see mingi Streetfight kus kellegil 9mm kaasas??? Kui Sa poksist s****gi ei tea siis ära postita siia mingit mõttetut paska Tont!

Mehhanisaator
23.07.09, 22:18
Tännu tulevikust ka midagi:

http://www.youtube.com/v/e7yg9fC_qoI

Võitja sai surma.

See ei saa kindlalt olla mu tulevik;) Surm on nõrkadele;)

cáñamo
23.07.09, 22:22
Tra Sa ajad tõesti nii idiootset jutt. On see mingi Streetfight kus kellegil 9mm kaasas??? Kui Sa poksist s****gi ei tea siis ära postita siia mingit mõttetut paska Tont!

Tra saa aru keegi ei hakka siin sinuga streetfightima, tõmmatakse relv lihtsalt välja ja juba ongi asi lahendatud, krt kasva suureks. Pubeka unistused, saada kimboks. Saa aru keegi ei hakka sinuga tänaval ausalt võitlema ja kui sa seda loodad oled sa ikka väga perse pekstud mees.

Shermann
23.07.09, 22:25

Mis on sinu arvates poks? Homode kividega loopimine?

Mehhanisaator
23.07.09, 22:37
Mis on sinu arvates poks? Homode kividega loopimine?

Ei ole ja ma pole seda ka kordagi ütelnud, minu arust on poks olla vastasest teravam, kiirem, tugevam, ülbem, tehnilisem ja ettearvamatum. ´´Lennata nagu liblikas nõelata nagu mesilane´´;)

rallikas
23.07.09, 22:43

http://www.youtube.com/v/TQBLTB5f3j0

Mehhanisaator
23.07.09, 22:48
http://www.youtube.com/v/TQBLTB5f3j0

Mis on sellel videol pistmist poksiga???

Horatio
23.07.09, 23:00
Surm on nõrkadele;)

Sa oled sama nõrk kui kõik teised!

rallikas
23.07.09, 23:03
Mis on sellel videol pistmist poksiga???

Loe see tekst läbi, mis ma tsiteerisin eelmises postis

Mehhanisaator
23.07.09, 23:08
Siin nii mõttetu OT kui midagi asjaliku pole panna siis ärge pange palun,aitäh:)

WeThePeople
23.07.09, 23:22
canäaapfkjo on ikka erikuju küll, mis sa elad ikka oma üheksakümnendate ameerikas v? tõesti arvad et lähed näiteks vanalinnas kellegiga nokkima siis lastakse maha? teiseks on see poksi teema, nii et istu sisse oma 9mmi

JanK
23.07.09, 23:24
kas mitte see pole, et võidab see, kellel suurem relv kaasas ob

cáñamo
24.07.09, 00:22
canäaapfkjo on ikka erikuju küll, mis sa elad ikka oma üheksakümnendate ameerikas v? tõesti arvad et lähed näiteks vanalinnas kellegiga nokkima siis lastakse maha? teiseks on see poksi teema, nii et istu sisse oma 9mmi

ei mõtle, see oli lihtsalt näide et ei tasu oodata tänaval ausat kaklust, ikka võetakse maast kivi või lüüakse tšäksiga. Pealegi ma tean tüüpe kellel autos kasvõi revolver või nii. See jutt läks jah poksist nüüd kõvasti mööda, poks muidu lahe asi vaadata aga tegelikult suhteliselt mõtetu võitluskunst.

cáñamo
24.07.09, 00:23
kas mitte see pole, et võidab see, kellel suurem relv kaasas ob

võidab see kes on alatum ;)

Mehhanisaator
24.07.09, 12:50
ei mõtle, see oli lihtsalt näide et ei tasu oodata tänaval ausat kaklust, ikka võetakse maast kivi või lüüakse tšäksiga. Pealegi ma tean tüüpe kellel autos kasvõi revolver või nii. See jutt läks jah poksist nüüd kõvasti mööda, poks muidu lahe asi vaadata aga tegelikult suhteliselt mõtetu võitluskunst.

MA kordan veel see pole siin StreetFighti teema;) Aga ütle miks on see mõttetu võitluskunst!?

cáñamo
24.07.09, 12:59
MA kordan veel see pole siin StreetFighti teema;) Aga ütle miks on see mõttetu võitluskunst!?

Teised võitluskunstid on lihtsalt ohtlikumad, poksija lööb ainult kätega, samas karatekad ja sellised on võimelised kõigega ründama. Maadlejad ohtlikumad kuna kui nad sult kuskiltgi kinni saavad oles võimetult pasas. Poksija aga lihtsalt vehib kätega, seda küll kiiresti aga siiski mitte nii ootamatult kui seda teeb mõni karateka või dšudokas.

Mehhanisaator
24.07.09, 13:06
Teised võitluskunstid on lihtsalt ohtlikumad, poksia lööb ainult kätega, samas karatekad ja sellised on võimelised kõigega ründama. Maadlejad ohtlikumad kuna kui nad sult kuskiltgi kinni saavad oles võimetult pasas. Poksia aga lihtsalt vehib kätega, seda küll kiiresti aga siiski mitte nii ootamatult kui seda teeb mõni karateka või dšudokas.

Tegelikult ära ole selles nii kindel, ma olen 80% kindel et kui tänaval on vastamisi karatega vi poksija võidab poksija. Ma ei pane seda lampi kuna olen ise karates käinud u pool aastat! Ma ton näita see vb sitt aga siisgi, Tyson miks ei kaotanud ta kunagi ühtegi kaklust tänaval aga kaotas ringis??? Selleks et tal oli tohutu julgus, supperhüber tugev ja kiirelöök mida pole ennem ega ka tegelikult siiamaani pärast nähtud! Ta ei kaotanud isegi siis kui talle oli löödud kurikaga vastu pead, ta lih. tahtis võta ja ta uskus endasse! Ja Sa seda tead et Karates ei tohi näkku lüüa! Ja dsuudod pole ültse lööke ja samal ajal kui ta sulle minigt heidet teeb jõuab tark poskija ta 10 korda nokki lüüa!

cáñamo
24.07.09, 13:14
Tegelikult ära ole selles nii kindel, ma olen 80% kindel et kui tänaval on vastamisi karatega vi poksija võidab poksija. Ma ei pane seda lampi kuna olen ise karates käinud u pool aastat! Ma ton näita see vb sitt aga siisgi, Tyson miks ei kaotanud ta kunagi ühtegi kaklust tänaval aga kaotas ringis??? Selleks et tal oli tohutu julgus, supperhüber tugev ja kiirelöök mida pole ennem ega ka tegelikult siiamaani pärast nähtud! Ta ei kaotanud isegi siis kui talle oli löödud kurikaga vastu pead, ta lih. tahtis võta ja ta uskus endasse! Ja Sa seda tead et Karates ei tohi näkku lüüa! Ja dsuudod pole ültse lööke ja samal ajal kui ta sulle minigt heidet teeb jõuab tark poskija ta 10 korda nokki lüüa!

ei ole nii, karatekad oskavad vägagi hästi näkku lüüa ja nad teevad seda ikka väga valusalt. Kui sa tõid juba teemaks jälle tänavakakluse siis seal ikka vehitakse tsäks käes või kaikaga. Halvemal juhul millegi ohtlikumaga (lõuna eestis nuga tavaline). Millegi pärast ma arvan et Bruce Lee oleks Tysonile ära pannud :D Kimbot tead ikka jah, ta sai ka ainsa knockoudi mingilt karated õppind mehelt, jalaga põmmdi näkku ja ko.

Mehhanisaator
24.07.09, 13:17
ei ole nii, karatekad oskavad vägagi hästi näkku lüüa ja nad teevad seda ikka väga valusalt. Kui sa tõid juba teemaks jälle tänavakakluse siis seal ikka vehitakse tsäks käes või kaikaga. Halvemal juhul millegi ohtlikumaga (lõuna eestis nuga tavaline):

Kurikatega möllatakse Tallinnas ka, aga sellest tsäksist ei saa ma ültse sotti!:D Muidu kurika või kaika nagu Sa nimetad eest on lihtne ära saada lihtsam kui mõne venna löökide kombo eest! Kuna kurika lööja tuleb Sind virutama hirmsalt kõvasti ja ts löögi suuund ja punkt on juba löögi alguses selged! Aga nüüd võiks ikkagi Poksi teemast edasi rääkida. Võib Teha läbusse ju StreetFighti teema;)

cáñamo
24.07.09, 13:19
Kurikatega möllatakse Tallinnas ka, aga sellest tsäksist ei saa ma ültse sotti!:D Muidu kurika või kaika nagu Sa nimetad eest on lihtne ära saada lihtsam kui mõne venna löökide kombo eest! Kuna kurika lööja tuleb Sind virutama hirmsalt kõvasti ja ts löögi suuund ja punkt on juba löögi alguses selged! Aga nüüd võiks ikkagi Poksi teemast edasi rääkida. Võib Teha läbusse ju StreetFighti teema;)

Aa te ei löögi tsäksiga w ? kui tšäks käes siis löök lihtsalt mitu korda tugevam, ei pea olema tsäks, lüüakse ka 1 kroonise või lihtsalt kiviga.

Mehhanisaator
24.07.09, 13:21
Aa te ei löögi tsäksiga w ? kui tšäks käes siis löök lihtsalt mitu korda tugevam, ei pea olema tsäks, lüüakse ka 1 kroonise või lihtsalt kiviga.

Kivi või raua tükk juba loogilisem, tsäga nii kerge juh! Kroonine ka kerge juh!

Montag
24.07.09, 14:11
Kui palju sa aeroobset teed nädalas, Mehhanisaator ?

Mehhanisaator
24.07.09, 14:25
Kui palju sa aeroobset teed nädalas, Mehhanisaator ?

Tavaliselt 5 korda nädal ex siis iga hommiku. PLus Poksitrenn ka suhteliselt aeroobne vähemalt 2h sellest siis ülejäänud jõuosa!

Mehhanisaator
24.07.09, 15:05
Matchy sa tegeled poksiga?

Montag
24.07.09, 15:37
Okei, ei tegele, niisama huvitas.

Mehhanisaator
24.07.09, 15:43
Okei, ei tegele, niisama huvitas.

Sellge!

1010101010

Mehhanisaator
24.07.09, 22:07
Mehhikos lõppes kurvalt profipoksimatš, kus Omar Chavez võitis neljandas raundis nokaudiga Marco Antonio Nazarethi, kes hiljem haiglas suri.

Kohe pärast matši viidi 23-aastane Nazareth haiglasse, kus kiiresti tehti ajuoperatsioon. Kuid see ei aidanud - mees suri neli päeva pärast saadud hoopi.

R.I.P

lorenzo
24.07.09, 22:22
Mehhikos lõppes kurvalt profipoksimatš, kus Omar Chavez võitis neljandas raundis nokaudiga Marco Antonio Nazarethi, kes hiljem haiglas suri.

Kohe pärast matši viidi 23-aastane Nazareth haiglasse, kus kiiresti tehti ajuoperatsioon. Kuid see ei aidanud - mees suri neli päeva pärast saadud hoopi.

R.I.P

selle pärast mulle poks ei meeldigi. spordist on asi ses suhtes kaugel
muideks, ma ei taha küll kedagi halvustada, niipalju kui ma oma tutvusringkonnas poksijaid tean, siis neil on mõistusega ikka suht korrast ära. eriti psühhikaga

Mehhanisaator
24.07.09, 22:39
selle pärast mulle poks ei meeldigi. spordist on asi ses suhtes kaugel
muideks, ma ei taha küll kedagi halvustada, niipalju kui ma oma tutvusringkonnas poksijaid tean, siis neil on mõistusega ikka suht korrast ära. eriti psühhikaga

Tegelikult on poks vägagi spordlik sama moodi võib saada surma jalkas või kus iganes. Aga mõned keeravad ära jah, tean ka mõningaid tuttavaid, kuigi ka mu sugulane oli päris hea poksija ja veel paar tuttavat kes täitsa okei! Aga muidu eks see tulene sellest et iga trenn Sa saad minig väikese peapõrutuse jne.

lorenzo
24.07.09, 23:11
Tegelikult on poks vägagi spordlik sama moodi võib saada surma jalkas või kus iganes. Aga mõned keeravad ära jah, tean ka mõningaid tuttavaid, kuigi ka mu sugulane oli päris hea poksija ja veel paar tuttavat kes täitsa okei! Aga muidu eks see tulene sellest et iga trenn Sa saad minig väikese peapõrutuse jne.

Poks kaitsmetega on ok. ehk siis nn. olümpiapoks. mu on tapmine.
Jalkas saadakse tõesti viimasel ajal palju surma, kuid tegu ikka mingi ületreenituse ja südamehäiretega, mis tegelt tähendab, et surnu poleks tohtinud sporti teha sellisel tasemel sellistel koormustel.
Poksi puhul on aga nõrk koht just aju, mis on inimesel siiski õrneim koht.

Mehhanisaator
24.07.09, 23:20
No jah, aga eks igaüks tahab olla maailmaparim ja poksis vaadatakse just profipoksi järgi seda parimat. Aga oled Sa kindel et need kellel on vaimsed probleemid et need probleemid on tulnud poksimisest, need ju võisid olla ka millestgi muust või ültse inimene on lihtsalt ära keeranud ja kuna tegeles poksiga aetakse see kohe selle nahka!;)

Mehhanisaator
24.07.09, 23:40
Päris häid tehnilisi sooritusi võib siit leida:)

http://www.youtube.com/v/t6UU23oisTk&NR=1

krissucool
25.07.09, 00:58
No jah, aga eks igaüks tahab olla maailmaparim ja poksis vaadatakse just profipoksi järgi seda parimat. Aga oled Sa kindel et need kellel on vaimsed probleemid et need probleemid on tulnud poksimisest, need ju võisid olla ka millestgi muust või ültse inimene on lihtsalt ära keeranud ja kuna tegeles poksiga aetakse see kohe selle nahka!;)

Noo päris loogiline ,et kui sa päevastpäeva vastu pead saad siis su mõistus varsti enam päris kodus ei ole nagu mõnest foorumlasest näha.

Mehhanisaator
25.07.09, 11:45
Noo päris loogiline ,et kui sa päevastpäeva vastu pead saad siis su mõistus varsti enam päris kodus ei ole nagu mõnest foorumlasest näha.

No ja kes niisama on ära keeranud mis neil siis viga on olnud!?

Felipe
25.07.09, 11:47
Harjutus Seer Kord

Rinnalt surumine 6 12-1
Ristivedu plokil 3 8
Prantsuse surumine 3 10
Rinnalt surumine:esimesel nädalal tavalisel pingil,teisel postiivse kaldega pingil ja kolmandal negatiivse kaldega pingil.

Teisipäev Selg,Biitseps
Harjutus Seer Kord

Jõutõmme 6 12-1

Neljapäev Õlad
Harjutus Seer Kord

Reede Reielihased
Harjutus Seer Kord

Säärte sirutamine 3 10
Säärte kõverdamine 3 10
Jalapress 6 6

Niipalju siis lisaks et mul päevad teisiti jagatud et ma teen teisipäev rind ja triitseps, neljapäev selga ja biitseps, ning pühapäev õlad, jalga ma ei teegi erladi päevana kuna hommikused jooksud võtavad jala läbi teen peale poksi kükke ükskord nädalas.;)Loodan et on abiks see jõutsükkli kava siis ei soovita pikalt teha tõmbab kinni muidu:);)

Ja mis päevadel sa poksitrennis käid ? Tamp päris korralik. Ja teiseks mis kus poksimas käid?

E: Kas toidulisandeid ka tarvitad või saad valgud ja süsikad tavatoidust kätte?

Mehhanisaator
25.07.09, 11:59
Ja mis päevadel sa poksitrennis käid ? Tamp päris korralik. Ja teiseks mis kus poksimas käid?

E: Kas toidulisandeid ka tarvitad või saad valgud ja süsikad tavatoidust kätte?

Esmaspäev, Kolmapäev ja Reede siis poksitrenn. Rein Pajuri SK.

Ei kasuta, üritan süüa võimalikult palju ja tihti, muna ja taolist valgu ja süsivesikute andijat! Joon ainult Isostari.

elx
25.07.09, 14:05
Rääkides sellest "ärakeeramisest", siis mulle on jäänud pigem seemulje, et poksijate ja ka lihtsalt suurte jõusaali külaliste puhul pole probleemmitte pähe löömine, vaid see, etsaadakse oma lihasest nii palju enesekindlust, et nende arvates saab iga asja jõuga lahendatud - muud suhtlust pole vaja ja ma ei pea seda eriti eluterveks. Kusjuures see suhtumine ei pruugi muidu välja tulla, kuid anna poistele natuke tilka ja mõistus kaob.

Felipe
25.07.09, 15:39
Rein Pajuri SK tegeleb, kus ning kas suvel ka trennid toimuvad, minu oma on suvepuhkusel hetkel ning mõtlen end vaikselt taas liigutama hakata. :)

Mõnuagent 007
26.07.09, 13:53
vaatasin seda parimate nokautide videot ja ikka ei saa aru, et miks peab olema spordiala, kus su eesmärk on vastane lüüa ajuvapustusse ehk siis meelemärkusetuks.

allars
26.07.09, 14:09
Absurd jah, nina on ka raudselt pärast mõningast ajalist poksitrennis käimist nagu Ali-Baba 40-nel röövlil.

Mehhanisaator
26.07.09, 14:20
Rein Pajuri SK tegeleb, kus ning kas suvel ka trennid toimuvad, minu oma on suvepuhkusel hetkel ning mõtlen end vaikselt taas liigutama hakata. :)

Suvel ikka ka toimub, aga tead kus on MUstamäe linna osa valitsus? Lakiotsa bussi peatuse ja Zolnoki peatuse vahel! kuumaks on 200.- kr. ja korra maks on 30.-kr. Trennid on Esmasp. Kolmap. ja Reede kell 18.00.

Mehhanisaator
26.07.09, 14:23
Siin enamuste jutt on selline et näha et te olete poksi kauged inimesed, arvate et poks on see kuhu tulevad mingid poolearulised kõverate ninadega kaagid kohale ja hakkavad üksteisel vastu pead virutama! Tegelikult kui Sa käiksid kas või ühe korra poksi trennis ära ma arvan et Sinu arvamus muutuks ka poksist päris ruttu;)

Shermann
27.07.09, 09:13
arvate et poks on see kuhu tulevad mingid poolearulised kõverate ninadega kaagid kohale ja hakkavad üksteisel vastu pead virutama!
Paraku nii ongi. Sina oled selle väite parim tõestus.

Mehhanisaator
27.07.09, 14:23
Paraku nii ongi. Sina oled selle väite parim tõestus.

Paraku on nii et Sa ei tea poksist midagi, Sa võid olla väga tark aga poksi koha pealt oled Sa idioot.;)Mitte midagi isikliku:)

Tofoa
27.07.09, 23:18
Viimastel päevadel on veel väga palju kurba juhtunud.

Olümpiahõbe Mark Leduc on 47 aastaselt otsa andnud ning ka 38-aastane Vernon Forrest on kuuli saanud.

Jäägem järgmisi ohvreid ootama. See kuu on kõigest 6 kuulsat poksijat surnud.

Mehhanisaator
28.07.09, 00:12
Viimastel päevadel on veel väga palju kurba juhtunud.

Olümpiahõbe Mark Leduc on 47 aastaselt otsa andnud ning ka 38-aastane Vernon Forrest on kuuli saanud.

Jäägem järgmisi ohvreid ootama. See kuu on kõigest 6 kuulsat poksijat surnud.

R.I.P
1010101010

krissucool
28.07.09, 00:46
Siin enamuste jutt on selline et näha et te olete poksi kauged inimesed, arvate et poks on see kuhu tulevad mingid poolearulised kõverate ninadega kaagid kohale ja hakkavad üksteisel vastu pead virutama! Tegelikult kui Sa käiksid kas või ühe korra poksi trennis ära ma arvan et Sinu arvamus muutuks ka poksist päris ruttu;)

Ei poks ei ole mitte see kuhu tulevad kokku poolearulised ja kõverate ninadega kaagid vaid poks on see mis muudab nad poolearulisteks ja kõverte ninadega kaakideks.

Tofoa
28.07.09, 00:47
Ei poks ei ole mitte see kuhu tulevad kokku poolearulised ja kõverate ninadega kaagid vaid poks on see mis muudab nad poolearulisteks ja kõverte ninadega kaakideks.

Ütle seda talle näkku:

http://geagea.files.wordpress.com/2008/10/nikolai_valuev.jpg

Mehhanisaator
28.07.09, 01:38
Ütle seda talle näkku:

http://geagea.files.wordpress.com/2008/10/nikolai_valuev.jpg

ˇTegelikult on tal nina sirge ja koopainimese moodi oli ta juba ennem poksima hakkamist;)

Tofoa
28.07.09, 01:56
ˇTegelikult on tal nina sirge ja koopainimese moodi oli ta juba ennem poksima hakkamist;)

No, kui talle ei või seda näkku öelda, siis võtame teise samast mastist mehe ette:
http://pics.rate.ee/dating/1/3/e/13e915070723.jpg

Mehhanisaator
28.07.09, 03:07
No, kui talle ei või seda näkku öelda, siis võtame teise samast mastist mehe ette:
http://pics.rate.ee/dating/1/3/e/13e915070723.jpg

Tegelt on mul nina sirge, ja nahhui Sa mu piltisiia topid?

Tofoa
28.07.09, 03:12
Tegelt on mul nina sirge, ja nahhui Sa mu piltisiia topid?

Häbi ?

Mehhanisaator
28.07.09, 03:28
Häbi ?

ei, miks peaks? Lihtsalt mulle ei meeldi kui mu pilti pannakse igale poole.
Palun mitte OT rohkem

Tofoa
28.07.09, 13:55
ei, miks peaks? Lihtsalt mulle ei meeldi kui mu pilti pannakse igale poole.
Palun mitte OT rohkem

Suurtest poksijatest pannakse igal pool maailmas pilte üles, miks mitte ka Sinust?

Mehhanisaator
28.07.09, 14:27
Suurtest poksijatest pannakse igal pool maailmas pilte üles, miks mitte ka Sinust?

Miks Sa ajad mingit mõttetut OT?

Tofoa
28.07.09, 14:39
Miks Sa ajad mingit mõttetut OT?

Kuidas see OT on? Me räägime ju poksist siin teemas, Sa oled ka poksija ju.

Horatio
28.07.09, 14:48
OT: Mehhanisaator, kuidas sa üldse jalgpalliga seotud oled ja kuidas sa siia foorumisse sattusid. Su viimasest 25st postitusest on ainult 3 posti jalgpalliga seotud.:confused:

Mehhanisaator
28.07.09, 15:07
OT: Mehhanisaator, kuidas sa üldse jalgpalliga seotud oled ja kuidas sa siia foorumisse sattusid. Su viimasest 25st postitusest on ainult 3 posti jalgpalliga seotud.:confused:

Käisin kunagi jalka trennis, käin Hollandi mängust alates vaatamas A-koondise mänge(sealt alates väga vähe kodumänge vahelejäänud). Käin Meistriteliigat vaatamas. Käin Eesti välismängevaatamas.;)

PALUNI MITTE OT ROHKEM

allars
28.07.09, 15:28
Käisin kunagi jalka trennis, käin Hollandi mängust alates vaatamas A-koondise mänge(sealt alates väga vähe kodumänge vahelejäänud). Käin Meistriteliigat vaatamas. Käin Eesti välismängevaatamas.;)

PALUNI MITTE OT ROHKEM

Sul tühik ei tööta või on muud probleemid?

Mehhanisaator
28.07.09, 16:18
Sul tühik ei tööta või on muud probleemid?

Tühikut peab ja kõvasti suruma, vahepeal ei funka ültse!?

Mehhanisaator
28.07.09, 16:21
Ivan Calderon Vs Rodel Mayol Rematch is set on September 21

By Benjie Varella: Finally, the rematch between WBO light flyweight champion of Puerto Rico, Ivan Calderon (32-0-1, 6Ko’s) and tough Filipino challenger Rodel Mayol (25-3-1, 19Ko’s) has been set on September 21 in the champ’s homeland.

It can be recalled that the battle of these two little-but-toughie men resulted to a controversial technical draw at the famed Madison Square Garden during the recent Puerto Rico festival.

Judges scored it 58-56 for Mayol, 58-56 for Calderon while the third saw it dead even at 57-57 on the scorecard.

The match between the two was eventually stopped in the 6th round due to an accidental headbutt by the Filipino which resulted to an excessive bleeding from Calderon’s forehead. But that was not the first headbutt of the match. The two boxers clashed heads in the 3rd, 4th and 5th round of the match without any points deducted from either of the two.

Many boxing experts believed that Mayol may have stolen the title due to his clear connections and has done more damage to the Puerto Rican who persistently was running and playing like a mouse inside the canvass.

This time, there are no more excuses and a rematch is just what fight-fans would love to see. At the main undercard will be another Filipino Michael Farenas (25-2-3, 22Ko’s) who also recently scored a draw against Arturo Gomez.

The vicious Farenas, a protégé of two time world champion Gerry Penalosa will challenge WBO Super Featherweight Champion Roman Martinez for the title who also hails from Puerto Rico. Martinez has a decent record of 13Ko’s and a draw out of 22 fights.

Lõpuks!

Aílton
14.08.09, 14:33
Harjutus Seer Kord

Rinnalt surumine 6 12-1
Ristivedu plokil 3 8
Prantsuse surumine 3 10

Teisipäev Selg,Biitseps
Harjutus Seer Kord

Jõutõmme 6 12-1

Neljapäev Õlad
Harjutus Seer Kord

Reede Reielihased
Harjutus Seer Kord

Säärte sirutamine 3 10
Säärte kõverdamine 3 10
Jalapress 6 6

Kava on iseenesest ok, aga minu arvates on isoleeritud harjutused jamad, eelistada ikkagi vabasid raskusi, keha areneb mitmekülgsemalt.
Küsiks, milline on aasta plaan, millal millele rõhku pannakse, erinevad kavad?
Noh näiteks, baasiladumine, millised treeningud, siis võistlusteks valmistumine jne. Oleks huvitav näha.
Tore oleks kui saaksid siia panna ka mõne täiskasvanud sportlase treeningkava või aastaplaani, mis ma usun erineb kindlasti sinu kavast.

Mehhanisaator
17.08.09, 15:21
Kava on iseenesest ok, aga minu arvates on isoleeritud harjutused jamad, eelistada ikkagi vabasid raskusi, keha areneb mitmekülgsemalt.
Küsiks, milline on aasta plaan, millal millele rõhku pannakse, erinevad kavad?
Noh näiteks, baasiladumine, millised treeningud, siis võistlusteks valmistumine jne. Oleks huvitav näha.
Tore oleks kui saaksid siia panna ka mõne täiskasvanud sportlase treeningkava või aastaplaani, mis ma usun erineb kindlasti sinu kavast.

See ongi nagu jõutsüklikava või nii kus peaks olema isoleeritud harjutused minuarvates, aga plaan selline, et enamus aeg teravuse peale harjutused (tavalisedbaas harjutused, muidugi tuleks neid muuta tihti)Siis jõutsüklid mõned korrad aastas, Eriti sellist lihase punniajamis kavasid ei tee. See kava mis siin on postitatud see ongi täiskasvanud sportlase oma;) Ühe UFC venna oma;)

Pepe_Šmõud
17.08.09, 15:32
Ühe UFC venna oma;)

Kelle oma?

Mehhanisaator
17.08.09, 15:55
Kelle oma?

Kurivaim ma ei suutnud seda ajakirja leida kus see artikkel sees oli ja ma ei mäleta ta nime ka. valge igatahes.

Pepe_Šmõud
17.08.09, 15:58
Päris üks valge on seal :D
anyway kui kunagi selle artikli üles leiad võid teada anda..

Aílton
17.08.09, 19:51
Kui arvestada et teed veel erialalist trenni+jooksu, siis kuhu jääb taastumisaeg?

Kava tehakse ju vastavalt võimetele ja treenitusele, kas sa oled siis ühel tasemel selle UFC vennaga või?

Mehhanisaator
17.08.09, 21:11
Kui arvestada et teed veel erialalist trenni+jooksu, siis kuhu jääb taastumisaeg?

Kava tehakse ju vastavalt võimetele ja treenitusele, kas sa oled siis ühel tasemel selle UFC vennaga või?

Taastumis aeg ükskord nädalas, ei kindlasti ma pole temaga ühel tasemel, aga ega ma tee samade raskustega mis tema ju.

Peeter I
17.08.09, 21:24
Kuule mehhakas mis on sinu tuleviku väljavaated?

Mehhanisaator
17.08.09, 21:31
Kuule mehhakas mis on sinu tuleviku väljavaated?

Lähitulevikus tahks tulla teistkordselt Eesti meistriks(põhi ülessanne), pääs koondisesse, välis võistlused jne.

Kunagi üritan profipoksis läbi lüüa:)

Utoopilised plaanid, aga ma arvan et peab seadama endale suured eesmärgid, et ültse läbi lüüa.

Pepe_Šmõud
17.08.09, 22:14
Lähitulevikus õpi õigekeel ära ja siis räägime poksist :D

Mehhanisaator
29.09.09, 23:33
Ukrainlane Vitali Klitško alistas laupäeva öösel Los Angeleses profipoksi WBC-versiooni raskekaalu tiitlimatšis ameeriklase Cristobal Arreloa ja säilitas meistritiitli.

Matš lõppes 10. raundiga, sest 11. raundis väljakutsuja Arreola enam kohtumist jätkata ei suutnud ning ukrainlane võitis tehnilise nokaudiga.

Juhiks tähelepanu sellele, et Arreola hakkas peale matsi lakkamatult nutma. Mida just väga tihti ei näe, et keegi nutaks peale matsi.

Kasepats-Pidur
29.09.09, 23:35
Ma olen aru saanud, et sinu vastased teevad täpselt samamoodi.

Mehhanisaator
29.09.09, 23:38
Ma olen aru saanud, et sinu vastased teevad täpselt samamoodi.

Ma olen aru saanud et teemasse pole mõtet postitada kui Sa jatsu ei jaga.

Peeter I
29.09.09, 23:40
Ma olen aru saanud et teemasse pole mõtet postitada kui Sa jatsu ei jaga.

Ega siin eriti jatsu pole vaja jagada.

Pepe_Šmõud
30.09.09, 02:04
aga miks sa sellele tähelepanu juhid? Osad nutavad ka õnnest, sest võidavad.. jah ka poksijad ja muud võitluskunstide harrastajad... sest kõik on inimesed seal.
Ma ei postita, et sinuga norida niiet ära hakka kohe lahmima.. lihtsalt ma ei saa aru miks see märkimisväärne on?

Mehhanisaator
30.09.09, 10:12
aga miks sa sellele tähelepanu juhid? Osad nutavad ka õnnest, sest võidavad.. jah ka poksijad ja muud võitluskunstide harrastajad... sest kõik on inimesed seal.
Ma ei postita, et sinuga norida niiet ära hakka kohe lahmima.. lihtsalt ma ei saa aru miks see märkimisväärne on?
Aga seda et möni poksija nutaks peale vöistlust, see pole just tavaline. Ma saan aru et kui lemmik mängija peaks olema C.R siix tundub see normaaln.:D

Peeter I
04.11.09, 18:37
Mehhakas, kas sellel ülbel vennal David Hayel on Valujevi vastu mingitki võimalust?

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/valujeviga-voitluseks-valmistuv-haye-hotell-on-vilets-ja-mats-algab-liiga-vara.d?id=26693533

Mehhanisaator
04.11.09, 23:53
Mehhakas, kas sellel ülbel vennal David Hayel on Valujevi vastu mingitki võimalust?

http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/valujeviga-voitluseks-valmistuv-haye-hotell-on-vilets-ja-mats-algab-liiga-vara.d?id=26693533

Ma arvan et VAlujevi vastu on igal vähegi tugeval poksjorril vöimalus. Kuigi Hayel pole just kõigekövem ja arvan et Valujev on soosik siis Hayel võib üllatada!

Peeter I
06.11.09, 00:06
Sihuke uudis siis: http://sport.postimees.ee/?id=184391

Mehhanisaator
06.11.09, 00:11
Sihuke uudis siis: http://sport.postimees.ee/?id=184391

Sul on igav, vöi on Sind poks hakanud huvitama järsult?:D

eston maravilha
07.11.09, 02:20
mehakas on malaislane?

PraS
08.11.09, 01:54
Tehtud ! Elagu David.

rallikas
08.11.09, 01:54
Igav Matš...

dimaggio
08.11.09, 01:56
Seda tasus küll vaadata! Mõnus!

freestyle01
08.11.09, 01:58
114-114, 116-112, 116-112 olid siis punktid Haye kasuks. Kuna Haye enne matši suure suuga kõike lubas, siis kellegi poolt ma nagu ei olnudki. Matš iseenesest oli tõesti kuidagi igav, oleks loodanud midagi põnevamat ehk siis KO-d. Enne matši olin suht kindel, et Valujev võidab, aga võta näpust. :D Haye taktika tasus seekord ära ja Valuev oli täna küll suht sitt, niiet Haye vääris küll seda võitu.
Hea töö, David!

Mehhanisaator
08.11.09, 15:11
Valujevi matse on mõttetu vaadata, eriti sellisel inimesel kes muidu poksiga eitegela või ei jälgi seda väga huviga!

Peeter I
08.11.09, 15:58
Matši põnevaima momendi tekitaski tegelikult Haye ise.

17
08.11.09, 16:11
http://sport.postimees.ee/?id=185362

Mehhakas, sina või?

Shermann
08.11.09, 16:31
Mehhakas oleks ise musta poisi esimeses raundis nokki löönud.

Aílton
08.11.09, 17:21
Mina ei ütleks et see mats igav oleks olnud, kes tiitlimatse enne vaadanud, siis teab mida oodata on, eriti kes Valujevi matse on vaadanud. Loomulikult ei saa seda võrrelda K-1 või kergemate kaaluklassidega poksiga.
Hayemaker vääris eile seda tiitlit!

sziczinche
08.11.09, 19:58
Nii, Heiki Nabi tegi siis puhta töö:

http://sport.postimees.ee/?id=185387

Aílton
08.11.09, 20:35
Nii, Heiki Nabi tegi siis puhta töö:

http://sport.postimees.ee/?id=185387

Poks?

See on sama kui postitada autoralli uudiseid F1-teemas!

Mehhanisaator
09.11.09, 00:29
Mina ei ütleks et see mats igav oleks olnud, kes tiitlimatse enne vaadanud, siis teab mida oodata on, eriti kes Valujevi matse on vaadanud. Loomulikult ei saa seda võrrelda K-1 või kergemate kaaluklassidega poksiga.
Hayemaker vääris eile seda tiitlit!

Noo aga samas kui vaadata Tysoni matse vöi LEnnoxi matse vöi Holifieldy omi ei ütleks et need igavad oleks olnud, see on präegune raskekaalu tase ja pole midagi paremat saada!

Aílton
09.11.09, 00:42
Noo aga samas kui vaadata Tysoni matse vöi LEnnoxi matse vöi Holifieldy omi ei ütleks et need igavad oleks olnud, see on präegune raskekaalu tase ja pole midagi paremat saada!

Eks siin mängib oma rolli Valujevi pikkus, ei ole mõistlik kohe Tysoni kombel hullu panema minna. Olgugi et tihti tuuakse Valujevi eeliseks pikkust, sellest hoolimata on ta väga hea poksija. Võin mürki võtta, et ka Klitško ei läheks Valujevi vastu lihtsalt peale. Aga nüüd on Hayel tiitel ja Valujev lubas rematchi. Jääme ootama!

Mehhanisaator
09.11.09, 09:34
Eks siin mängib oma rolli Valujevi pikkus, ei ole mõistlik kohe Tysoni kombel hullu panema minna. Olgugi et tihti tuuakse Valujevi eeliseks pikkust, sellest hoolimata on ta väga hea poksija. Võin mürki võtta, et ka Klitško ei läheks Valujevi vastu lihtsalt peale. Aga nüüd on Hayel tiitel ja Valujev lubas rematchi. Jääme ootama!
Noo Haye on Tysoni möötu aga tal polnud julgust minna lammutama mida Tyson oleks teinud. Otan juba Haye vs Klichko, kuigi oleks tahtnud embakumba näha valujeviga poksimas. Kuigi sealt tuleks ka igav mats millest väljuks Klichko vöutjana, arvatavasti.

Rein
09.11.09, 09:43
Kas mitte poks pole spordiala kus on kõige rohkem kokkuleppematshe?
Mina seda kirbutsirkust ei viitsi jälgida. Ausast spordist on ikka asi väga kaugel. Tipptasemel on võitja juba selge enne kohtumist.

eston maravilha
09.11.09, 12:21
Mina seda kirbutsirkust ei viitsi jälgida. Ausast spordist on ikka asi väga kaugel. Tipptasemel on võitja juba selge enne kohtumist.

ei, see on wrestling.

Aílton
09.11.09, 15:30

Rein, sa pead minema kängurutega tõuklema, siis saad ausat poksi;)

vincent
09.11.09, 16:13
Rein, sa pead minema kängurutega tõuklema, siis saad ausat poksi;)
tea midagi...

http://mindcrap.com/media/gifdump/05/17.gif

freestyle01
09.11.09, 17:11
http://sport.postimees.ee/?id=185681

Klitško(d) võiks Haye kiiremas korras paika panna juba :D

Mehhanisaator
15.11.09, 23:01
Kelle oma?

Brock Lesnari, tuli see meelde ja vaatasin järgi nüüd, ei tea palju sellest muidugi kasu on!

Svenniid
16.11.09, 15:26
http://www.youtube.com/watch?v=y3w-IXbJ1pc
Haye eestlase vastu.

päkapikk
13.12.09, 14:11
Vahepeal on toimunud raskekaalu tiitlimatš,kuid siin mitte sõnagi.
Ootan mehhanisaatori kommentaare.

Johnson tegi enne matši suuri sõnu,Klitško tegi ringis tegusid.

Raoy
13.12.09, 18:15
Nägin alates viiendast roundist ja minuarust ei tekkinud Johnsonil variantigi, Klitško ikka domineeris koguaeg.
Muidu tore vaheldus.

Mehhanisaator
16.12.09, 09:43
Vahepeal on toimunud raskekaalu tiitlimatš,kuid siin mitte sõnagi.
Ootan mehhanisaatori kommentaare.

Johnson tegi enne matši suuri sõnu,Klitško tegi ringis tegusid.
Ma ei ütleks et ta väga midagi ringis tegi , K.J oli ju sitt mis sitt, aga doktor oli argpüks nr.1. Pole neil tänapäeva raskekaalu poksijatel seda tapjalikuhimu vms. Doktor oleks pidanud selle matchi vara ära löpetama.

olll
13.01.10, 01:10
Raskekaalu tiitlimatside osas hetkel niipalju et

20. märts Düsseldorf Vladimir Klitsko - Eddie Chambers
? aprill London David Haye - John Ruiz

Aga eks ole ka teada kui kergesti matshe ära jäetakse või edasi lükatakse

Mehhanisaator
19.04.10, 22:19
http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/profipoksi-maailmameister-sooritas-enesetapu.d?id=30529307
Vot siis selline kurb lugu.

imgoinghome
28.06.11, 01:56
Elustaks siis väheke teemat. Juba sel laupävel 2.juulil on ringis vastamisi Vladimir Klitško ja David Haye (http://en.wikipedia.org/wiki/Wladimir_Klitschko_vs._David_Haye). Kaalul on WBA, WBO, IBF, IBO ja The Ring raskekaalu meistritiitlid. Tulemas on üks põnev kahevõitlus. RTL teeb ülekande aga netis peaks ka häid striime leiduma.

tempo
28.06.11, 12:32
Mis kell meie aja järgi Haye kolkimist näha saab?

imgoinghome
28.06.11, 14:22
Kell 23:45 peaks hakkama.

Kasepats-Pidur
01.07.11, 13:22
Selgitage nüüd teadjamad natuke seda vööde asja.

Saan aru, et rahvuvahelisi poksiliite on palju ja igal ühel on oma meister. Aga kui nüüd üks mees võidab, korjab 5 vööd kokku, siis kas ei jää need vööd igaveseks ajaks koos liikuma? Et kui nüüd selle matši võitja poksib kellegi teisega, siis saab omakorda uus tšempion 5 rihma omale? Või saab vööhunniku omanik otsustada, et a la täna panen WBO tiitli mängu, järgmises matšis IBF-i oma jne?

lenc
01.07.11, 13:39
Selgitage nüüd teadjamad natuke seda vööde asja.

Saan aru, et rahvuvahelisi poksiliite on palju ja igal ühel on oma meister. Aga kui nüüd üks mees võidab, korjab 5 vööd kokku, siis kas ei jää need vööd igaveseks ajaks koos liikuma? Et kui nüüd selle matši võitja poksib kellegi teisega, siis saab omakorda uus tšempion 5 rihma omale? Või saab vööhunniku omanik otsustada, et a la täna panen WBO tiitli mängu, järgmises matšis IBF-i oma jne?

Otsustajad on ikka organisatsioonid ise. Näiteks WBA ja IBF otsustavad oma tiitli mängu panna samas kui WBO seda ei soovi. Samas on organisatsioonidel võimalus tiitel lihtsalt ära võtta kui tšempion ei soostu nende määratud vastasega poksima. Väga paljude tiitlitega poksijatelt hakatakse neid enamasti niimoodi vähemaks võtma.

allars
01.07.11, 19:42
Oskab keegi öelda, kas peale RTL'i veel mõni tuntum kanal matši üle kannab?

imgoinghome
01.07.11, 20:35
Oskab keegi öelda, kas peale RTL'i veel mõni tuntum kanal matši üle kannab?

Eesti kaabelvõrkudes olevad kanalid peale RTL'i ei tohiks ülekanda, samas pole kindel. Kui sat on olemas, siis valik suurem (http://en.wikipedia.org/wiki/Wladimir_Klitschko_vs._David_Haye#International_br oadcasting). Loodetavasti hea kvaliteediga striime leiab siit (http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=121555&part=sports)

SDK
03.07.11, 02:22
booooooooooooring

sambo1
03.07.11, 02:28
Haye võib oma patsid lahti sõlmida nüüd.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTkfVSu6i69R4OxgMi1HoWSSozYeN9xP y4YXkGrl43Quz8Fk4UZ
Cнова!

boobek
03.07.11, 02:35
Algus oli isegi paljulubav aga lõpukks ikka sama igav passimine. Must oli rohkem põlvili kui püsti ja ukrainlasel jookseb peale kahte lööki kõvaketas kinni mistõttu vastane saab pakku minna. K - 1 -es või mingis sellises saaksid mõlemad kolki.

marv3llous
03.07.11, 02:36
Läks nagu minema pidi - lõuapoolik kohtus esimest korda korraliku mehega ja polnud tast asja. Valujev ja Harrison olid ikka kraad-kaks nõrgemad kui Wladimir.

wordprez
03.07.11, 02:39
Algus oli isegi paljulubav aga lõpukks ikka sama igav passimine. Must oli rohkem põlvili kui püsti ja ukrainlasel jookseb peale kahte lööki kõvaketas kinni mistõttu vastane saab pakku minna. K - 1 -es või mingis sellises saaksid mõlemad kolki.

Ma enamvähem vaatasingi seda ufc 132 soojenduseks :D oli veits igavavõitu küll.

sambo1
03.07.11, 17:48
Must oli rohkem põlvili kui püsti ja ukrainlasel jookseb peale kahte lööki kõvaketas kinni mistõttu vastane saab pakku minna..

http://www.youtube.com/watch?v=e_LYXtiusI8
Vidjopilt ka siis sellest.

Aílton
18.09.11, 11:53
Floyd Mayweather- aplaus sulle sportmehelikkuse eest!

NOT!

JanK
18.09.11, 13:13
Aga JOKK ju, kindad löödi kokku, matš jätkus - an open spot, küttis 1-2 ja korras.

Mida siis oleks ta pidanud hoopiski tegema?

karl54
18.02.12, 22:23
Täna on mingi poks ka? Ukrainlane arvatavasti jälle võidab ja tuleb igav lahing.

olll
18.02.12, 23:12
minu teada peaks seda näitama "unistustekanal" RTL
eilsel kaalumisel oli neeger andnud lahtise käega kõrvakiilu vanemale Klitshkole, hiljem Viktor kommentaaris et Chisora lööb nagu naine
loodame et hohol lööb selle ülbe nigga kummuli

Crackerz
19.02.12, 00:35
kas see mitte homme ei ole?

Daz Booob
19.02.12, 00:41
eipsti

karl54
19.02.12, 00:48
Mis kell põhimäng on? praegu mingid kergemad mehed madistamas.

Crackerz
19.02.12, 00:53
Aga kas kuskilt striim on ka saadaval? olen päris pikalt juba otsinud.

karl54
19.02.12, 00:54
http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=145488&part=sports

Crackerz
19.02.12, 00:55
tänud.

Daz Booob
19.02.12, 12:02
http://news.bbcimg.co.uk/media/images/58583000/jpg/_58583470_dereck_chisora_david_haye_reuters2.jpg

well done lads, well done

Rein
19.02.12, 12:11
Eilse õhtu erdaim hetk oli see kui neku nooremale Klitškole vett näkku lasi.
Ise jäin poole pealt magama, igav oli.

F.Totti
19.02.12, 12:28
Läks siis vähe lappama:

http://www.youtube.com/watch?v=lWrNGUeW2i8&feature=player_embedded

Siskamäel ma ei käi ja bockimäel ma ei kõndi, sellesmõttes võid rahulikult võtta.

Eilne matś oli sport, see mis pressikal toimus oli Poks.

Sellesmõttes hea, et seda nõmedat kallistamist oli suhteliselt vähe, rohem lõpupoole.

fcfloraforever
19.02.12, 14:45
Läks siis vähe lappama:

http://www.youtube.com/watch?v=lWrNGUeW2i8&feature=player_embedded

Siskamäel ma ei käi ja bockimäel ma ei kõndi, sellesmõttes võid rahulikult võtta.

Eilne matś oli sport, see mis pressikal toimus oli Poks.

Sellesmõttes hea, et seda nõmedat kallistamist oli suhteliselt vähe, rohem lõpupoole.

Pigem oli just terve matš üks suur 12 roundiline hõõrumine ja kallistamine ning kohutavalt igav. Kohe kui Chisora vähe lähemale läks siis Klitško haaras ta embusesse. Chisora oli kordades aktiivsem. Minu arust isegi parem kui Klitško aga see ju reegel, et ukrainlased punktidega alati võidavad. Üldiselt see Euroopa poks on kohutavalt igav ja alla käinud. Lõuna-Ameerika matše kannatab vähemalt vaadata.

count
19.02.12, 14:54
Pigem oli just terve matš üks suur 12 roundiline hõõrumine ja kallistamine ning kohutavalt igav. Kohe kui Chisora vähe lähemale läks siis Klitško haaras ta embusesse. Chisora oli kordades aktiivsem. Minu arust isegi parem kui Klitško aga see ju reegel, et ukrainlased punktidega alati võidavad. Üldiselt see Euroopa poks on kohutavalt igav ja alla käinud. Lõuna-Ameerika matše kannatab vähemalt vaadata.

Ma ei ütleks küll et härra Klitško halvem oli. Klitško poksib mõistusega. Tal on oma rahulik taktika ja ta teab mis viib võiduni. Lased väiksel neegrikesel seal vehkida ja appi karjuda, samas ise oled vana rahu ise, hoiad käega eemal (paar äkilisemat kohta tuli sellel neegrinärul siis kui Klitško lõdvaks lasi ja ta endale lähedale lasi) ja kui näed vabat auku siis virutad. Väga ilus ja tehniline poks, ainult 15 aastased liivakasti action filmi kaklejad said siin mingit igavust näha. Strateegiliselt vastase täielik üle mängimine. Ja viimati kui ma kontrollisin oli ka puntkidega teenitud võit (eriti veel nii üleolevate numbritega) võit, alati ei pea vastast nokki lööma, kuigi Klitško 2 korda oli võimalus, kuid milelgipärast otsustas kaitses edasi olla , mitte peale vajutada.
Tulevikku vaadates , 40 aastane... kõik nagu juba nähtud tehtud ja võidetud... ei tea ühtegi meest kes talle mantlipärijaks võiks hakata :S Andre Ward on kahjuks madalamast kaaluklassist, muidu oma oskuste ja värkide poolest sobiks tema selleks uueks kuningaks.

e: Matshi alguses kandis see sohilapsest neegrinäru Manchester Unitedi number 7 särki , Sharpi reklaamiga...Cantona? Ise ta ju peaks "pärit olema" Londonist , sündinud kuskil aafrika dzunglis ja fännab Manut? Ja selle asemel et selle Haye sugusega kutsikaga poksiringis asju arutada lubab ta hoopis teda relvaga maha laskma hakata...see on nagu juba 10 aastaste laste jaoks mõeldud WWF , see sama jama mida fcfloraforever vist vaadata tahab poksi asemel

Rein
19.02.12, 15:15
Kui nüüd õigesti mäletan on ukrainlane pidanud aastast 1996 45 matši millest on võitnud 43 ja nendest 40 nokki löömisega. Mina isiklikult eeldasin küll, et ta paneb neegri ööbikuid kuulama. Tagant järgi tarkusena võib öelda, et olin naiivne.
Count, kui sa väidad, et see matš polnud igav, siis sa tead poksist veel vähem kui mina.

count
19.02.12, 15:23
Count, kui sa väidad, et see matš polnud igav, siis sa tead poksist veel vähem kui mina.
See on väga libedat teed minemine, poksist ma tean rohkem kui jalgpallist :) Ja ma väitsin et kellele meeldib WWF või muu tsirkus siis mudiugi vaadake seda, aga poks on taktikaline spordiala ja Klitško on selles meister. Vaata kuidas see neegrinäru üritas teda endast välja viia , tegi kõike et teda "alandada" ja saada ta rapsima, aga ei miskit, ikka sama keskendunud ja igat liigutust kalkuleriv proffesionaal.
Ainuke mees kes on puhtalt oma füüsilise tuhhiga peale lennanud ja enamvähem kõiki võitnud oli Tyson, aga selliseks stiilisk peab sul ikka kuradima kiire liikumine olema ja jube kõva pauk, mida praegusel ajal pole küll mitte kellegil, seega saabki troonil istuda ainult kõige helgema peaga poksija!

olll
19.02.12, 15:34
eile peale matshi olid vist pressikal läinud kaklema Chisora ja Haye, pihta sai vist ka esimese treener
just lugesin vene saidilt et Müncheni lennujaamas võttis saksa politsei kinni Chisora ; Haye asukoht hetkel veel teadmata
poksiringis need lollpead ukrainlaste vastu ei saa, eks peavad siis kuidagi teisiti ennast nähtavaks tegema

olll
19.02.12, 15:48
siit tuleb ka välja et alates juba 4. raundist pidi Klitsko hakkama saama sisuliselt ainult parema käega

http://sports.yahoo.com/box/news;_ylt=An_1JIqQGeczSqcuHgvxeY2UxLYF?slug=ap-klitschko-chisora

Rein
19.02.12, 15:51
Ainuke mees kes on puhtalt oma füüsilise tuhhiga peale lennanud ja enamvähem kõiki võitnud oli Tyson, aga selliseks stiilisk peab sul ikka kuradima kiire liikumine olema ja jube kõva pauk, mida praegusel ajal pole küll mitte kellegil, seega saabki troonil istuda ainult kõige helgema peaga poksija!

Aga Ali?

count
19.02.12, 16:39
Aga Ali?
Alil olid need mõelmad omadused, ehk siis ideaalne poksja, aga ta kuulub ka väheke teise ajajäjärku, ma võiks siin siis juba oma isast rääkima hakata :D

Rein
19.02.12, 16:45
Alil olid need mõelmad omadused, ehk siis ideaalne poksja, aga ta kuulub ka väheke teise ajajäjärku, ma võiks siin siis juba oma isast rääkima hakata :D

Ma võin sulle soovitada ühte head raamatut. Pealkirjaks on "Suur äri", välja antud on see 80ndatel. Seal on küll ka nõuka aegset propagandat, aga samas huvitav lugemine vanakooli poksijatest nagu Joe Luis, Schmeling, Ali jne. Õigemini räägitakse seal poksi telgitagustest rohkem, aga huvitav lugemine siiski.

2mSööt3mMööda
20.02.12, 01:02
Ainuke mees kes on puhtalt oma füüsilise tuhhiga peale lennanud ja enamvähem kõiki võitnud oli Tyson, aga selliseks stiilisk peab sul ikka kuradima kiire liikumine olema ja jube kõva pauk, mida praegusel ajal pole küll mitte kellegil,
See ei tohiks paika pidada. Kõvem löök on käes soomlasel Heleniuksel. Selle koha pealt kui võrdne neid üldse võrrelda on(suuruse vahe?) jään vastuse võlgu.
Artiklis räägitakse, et seda löögitugevust mõõdeti tal mingis 4 raundilises testis. Võib-olla on Heleniuksel pikema aja peale stabiilselt tugevam löök aga ühe nätaka võrdluses võitnuks siiski Tyson, ei tea.

http://www.mtv3.fi/urheilu/muutlajit/uutiset.shtml/2011/11/1427282/heleniukselle-lyontivoimaennatys-lintsilla

count
04.03.12, 02:20
Härra Vladimiril täitus täna 50 nokkaut. Ei ütleks et ta väga vaeva aind nägema pidi. Teises roundis oli see prantsuse sohipoeg juba knokktaunis aga tuli kohtuniku abiga püsti. Rohkem magu selline poksikoti mulje jäi. Aga vähemalt ei sülitanud kellegile näkku ega ei teinud litsilakse. Ei saanud üldse aru mis mõte oli 39 aastasel neegril , kes pole 2 aastat ühtegi matshi pidanud, Klitsko vastu üldse minna?
Õnne veeldkord Valdimirile!

lenc
04.03.12, 10:56
Ei saanud üldse aru mis mõte oli 39 aastasel neegril , kes pole 2 aastat ühtegi matshi pidanud, Klitsko vastu üldse minna?
Paar miljonit eurot on sinu jaoks mõttetu kommiraha?

ericbana
14.07.12, 23:21
mis kuradi kell see matš eesti aja järgi reaalselt pihta hakkab täna?

Scarhead
15.07.12, 00:07
mis kuradi kell see matš eesti aja järgi reaalselt pihta hakkab täna?

Siis kui Walsh ja Urbano oma nagistamise lõpetavad. Pakun, et hiljemalt kaksteist.

Super Mario
15.07.12, 01:17
http://www.sportlemon.tv/v-4/2/50/v-425061.html

Mask
15.07.12, 01:30
Hea matš oli. Nagu VSB kommentaatoridki mainisid, siis parem kui enamus viimase aja tiitlimatšid.

cbulls13
15.07.12, 01:31
Haye vs Vitali - tehke ära.

Haye on muidugi hea pullimees, pani twitterisse pildi captioniga "Ain't Toe stopping us now"

olll
06.10.13, 02:20
ei mäletagi mitu aastat venelased on lärmanud - andke ainult võimalust, Povetkin tuleb kohe ilmamesitriks
tuli võimalus - no täiesti lootusetu üritus
aga nende endi kommentaar selle kõige taustal oli õiglane - sirgjooneline ja kavalusteta poks Povetkinilt, saadaks nagu telegrammi ette vastasele mis ta järgmiseks teha plaanib

budu
06.10.13, 09:51
No vanasti oli poks ikka poks, aga nüüd suht suur kallistamise maraton!

ericbana
06.10.13, 11:29
Nõus. Tänapäeva poksist mõttetumat ala on raske välja mõelda. Pidev kallistamine. Umbes nagu raskekaalu maadlus, aga see kestab vähemalt kordades vähem.

cannuman
06.10.13, 11:40
raha igatahes oskavad teha ja rahval huvi on. Seega ei muutu see asi kahjuks või õnneks.

olll
26.10.13, 18:43
Kasahhimaal , Alma-Atas sai läbi AIBA n-ö amatööride MM
lühipilk medalitabelile, saamaks aru jõudude vahekorrast

http://en.wikipedia.org/wiki/2013_AIBA_World_Boxing_Championships

kuidas ma ka finaalidepäeval striime ei otsinud - lootusetu üritus, mitte ainsamatki

idikas
27.04.14, 01:44
See oli nüüd küll päris ühesuunaline poks.

Amos
02.05.15, 19:19
Come on You Floyd!???!

http://www.tottenhamblog.com/wp-content/uploads/2015/05/manny_sized1.jpg

Tofoa
02.05.15, 20:04
Sooviks kohtumist näha. Mis on parimad võimalused selleks? Ma saan aru, et telekanalid seda ei näita. Järelikult loodame striimide peale? Linkige siia teemasse neid kohtumise ajal (ilmselt kisutakse neid kohtumise ajal pidevalt maha).

zelee
02.05.15, 20:17
Parim võimalus on homme hommikul panna silmaklapp ette ja vaadata järgi. Või siis otsida mõni baar mis on omale näitamise sebinud. Pakuks et striimidega saab asi olema hapu.

ericbana
02.05.15, 20:34
No ma tahaks seda väga näha, et mingit normaalset striimi ei leia selleks matšiks. See on udujutt, et korraldajad suudavad kõik striimid kinni panna. Reaalsus on see, et asi on sama kättesaadav kui iga muu suur spordiüritus. Eks täpsemalt selguvad lingid siis, kui asi lähemale jõuab.

olll
02.05.15, 22:01
liveonsat ütleb et näitavad järgmised kanalid

http://liveonsat.com/los_other_boxing.php

satelliidiomanikel mingid võimalused ju on , ning kuna ka venelaste põhikanal 1. ehk Pervõi on ära toodud - leiab kindlasti ka ohtralt striime
millalgi peale kella 1 öösel on ka müütiline Kentucky Derby :)
distantsi pikkuseks 10 furlongit !!!

Auba
03.05.15, 02:37
Mis kell fight algab?

Brick
03.05.15, 04:00
Mis kell fight algab?

6:00 Eesti aja järgi.

Amos
03.05.15, 04:10
Reaalsus on see, et asi on sama kättesaadav kui iga muu suur spordiüritus.

And here's your answer.
Kõikidest ifeedidest, sportlemonitest jne saab seda näha.

j6u1uv4n4
03.05.15, 07:08
http://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2011/01/pac-man-pacman-mobile-game.png

författare
03.05.15, 09:37
Suht pettumus oli terve fait, jääme rematchi ootama.

Staadium
03.05.15, 11:42
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/17918_10206693191628891_6904193339352721289_n.jpg? oh=8e5757a562b53d65fc07b9cd2f1618cf&oe=55DE5DC9&__gda__=1441040823_66de45cf8f9ad8ec92a951e6efd34e6 8

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/p75x225/11027997_10205472261639088_7309698769806913354_n.j pg?oh=9857f4e7b296830da5602b4298fcdde1&oe=55C95C65&__gda__=1439303406_5d271df7b07fdb34c561cd44090ed3d d

https://scontent-arn.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11202571_10155508663215156_7494165154085402359_n.j pg?oh=6d9893510183c64e20bb2f42e9fecfb4&oe=55DBDBFC

https://scontent-arn.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11109203_10203303902513064_2447925416397393827_n.j pg?oh=7165bb1e3c97b1f4072352ccf603be01&oe=55CEF867

Mõnuagent 007
03.05.15, 12:27
Üldse ei imesta, et poks nii tugevalt vaatajaid kaotab. Sisuliselt tehti pool aastat eeltööd, et näidata poksi huvitavust, PR-veski küttis täiega. Aga kui reaalseks matšiks läks, siis ei saanud keegi lõpuks aru, et kumb siis nii palju parem oli. MMA ja muu vabavõitlus päris sellist joga ei luba, et üks tüüp eest ära jookseb ja käib koguaeg mingi kallistamine. Ehk kogu projekt tundub üsna suure feilina tõesti.

Daz Booob
03.05.15, 12:35
Ma ei tea küll poksist suurt midagi, kuid passiivsust a la nagu maadluses tuleks karistada. Seda vist praegu ei tehta?

Mõnuagent 007
03.05.15, 12:39
Ma ei tea küll poksist suurt midagi, kuid passiivsust a la nagu maadluses tuleks karistada. Seda vist praegu ei tehta?

Noh, eks see ole taktika poksis. Rocky oleks ju ka Apollo Creedi vastu kiirelt kaotajaks kuulutatud, kuna teine oli kõvasti üle. Ehk sellised koleda vasturünnakuga tüübid ootavadki enda võimalust, kuni vastane vehkimisest ära väsib. Seekord siis vist seda võimalust ei tulnudki.

Daz Booob
03.05.15, 12:45
Igav taktika. Praegu. Aga nende tüüpide liikuvus on muidugi vägev ja Floyd jättis juba kaalumisel mulje, et ta nalja ta ei mõista. Kahju muidugi... sest füüsis lubaks neil korralikult mürada. Noh, oleks vaatemängulisem ja nii.

j6u1uv4n4
03.05.15, 12:48
Ma subjektiivselt eeldan, et need inimesed kes poksi natukene rohkem jagavad (need kellele poksi tehniline ja taktikaline pool on selgem kui tavalisele televaatajale), nende jaoks oli see kohtumine umbes sama lõbus nagu Roy Hodgsoni jaoks oli ManU vs Chelsea 0:0 mäng.

Mõnuagent 007
03.05.15, 12:52
Ma subjektiivselt eeldan, et need inimesed kes poksi natukene rohkem jagavad (need kellele poksi tehniline ja taktikaline pool on selgem kui tavalisele televaatajale), nende jaoks oli see kohtumine umbes sama lõbus nagu Roy Hodgsoni jaoks oli ManU vs Chelsea 0:0 mäng.

Noh, neile küll, aga üldiselt on poksi praegune probleem siiski selles, et vaatajaid väga enam ei tõmba. Mingid eksperdid vaatavad snuukrit või nooleviset ka ja naudivad, aga raha see väga sisse ei too.

Daz Booob
03.05.15, 13:08
Kui sul on n.ö sajandi matš ja üks osalisest kukub kabetama, siis võiks reeglid ümber vaadata. Jalkas on sisuliselt iga nädal sajandi matš - siis, kui Liverpool mängib ;)

cbulls13
03.05.15, 15:31
Pullikaka.

olll
03.05.15, 18:58
kui poks on igav ja jama , ning too MMA nii huvitav - siis palju viimase staarid ka teenivad ?
et siis ka samas suurusjärgus vä

JanK
03.05.15, 20:06
erinev ülesehitus - seal on liiga (UFC), poksis olukord veits teine. Reklaamrahad ka erinevad, sest poks on olnud maailmas kümnendeid korraliku tähelepanu all. Suurem kõlapind jne. MMA on uuem teema - UFC loodi 1993, populaarsemaks sai ca 10 a tagasi. Aega läheb.

Mõnuagent 007
03.05.15, 20:54
Noh, üldiselt kritiseeritakse seda, et liiga palju on igasugu tiitleid tekkinud poksi, siis USA pole suutnud raskekaalus pärast Holyfieldi ühtegi poksijat toota ja just USA-s on poks kõige populaarsem. MMA-s ja muus säärases ei ole kallistamist, matšid on lühemad ja matše saab tihemini pidada, kuna võitluse järel pole tavaliselt mehed nii läbi klohmitud.

cbulls13
03.05.15, 21:41
Noh, üldiselt kritiseeritakse seda, et liiga palju on igasugu tiitleid tekkinud poksi, siis USA pole suutnud raskekaalus pärast Holyfieldi ühtegi poksijat toota ja just USA-s on poks kõige populaarsem. MMA-s ja muus säärases ei ole kallistamist, matšid on lühemad ja matše saab tihemini pidada, kuna võitluse järel pole tavaliselt mehed nii läbi klohmitud.

MMAs on liiga palju kuivalt kargamist.

JanK
03.05.15, 21:45
Mida see tähendab? Enne matši hõõrutakse mehed vaseliiniga kokku ju.

noname
03.05.15, 23:28
Kuskohast matchi järgi saaks vaadata ? Ei saa hetkel torrentiga alla tirida.

Felipe
03.05.15, 23:40
Poks kaotab oma vaatajaid passiivsete poksijate pärast nagu Klitško, Floyd eile jne. Selles suhtes ei saa pahaks panna, et keegi võitleb ringis vastavalt oma stiilile, nende puhul siis kaitsest lähtuvalt ja rõhudes kontrarünnakutele. Ei ole ma absoluutselt ei selle kasahstanis sündinud ukrainlase või selle väikse floydi poolt, aga kui keegi neid ei suuda ära lüüa siis probleem pole nende passiivsuses või heas kaitsetöös vaid selles, et ei ole neile lihtsalt vastaseid. Ma usun et tippvormi Mike oleks vabalt ukrainlase 4-6 põrandale saatnud. Aastaid 15-30 tagasi oli raskekaalus pidevalt tiitlile valmis võitlema palju rohkem mehi kui nüüd. Hetkel kes suudaks mingit ohtu kujutada Klitskolegi on Deontay Wilder, millal see veel juhtub on omaette teema.

Samas on profipoksi allakäigu põhjustanud ka promootorid ja nende rahaahnus, hetkel vähemalt minu arvamus on, et asi kisub rohkem kokkulepete ja kinnimakstud fightide peale ning varsti on kogu profipoks nagu ameeriklaste WWE, kus kõik on feik.

Kui tahate kontaktsporti vaadata kus on hea tase siis alternatiiviks on alati kompromissitu K-1- eriti hea turniir on venelaste Taftnet Cup Kaasanis ja loomulikult K-1 World MAX, ning Glory sari. Vähe on nende sarjade puhul ka kokkumängu kohtunikega, sest näiteks Taftnetil on hästi esinenud nii meie Max Võrovski kui ka Rain Kärkinen, Võrovski oli ka Glory üritusel Moskvas, kus pani võrdselt maailma tipu Dzhabar Askeroviga ning matš läks extra roundile, oleks tegemist olnud suvalise kokkuklopsitud üritusega oleks punktidega võit läinud Askerovile kohe peale roundide lõppu.

Aga poks ei sure kunagi, elagu poks.

Amos
04.05.15, 01:00
Deontay on mu lemmikpoksija (peale fighti Steve'iga), kuid HETKEL ta mingit ohtu Klitškole nüüd küll ei kujuta :D :D
Ja kui kujutab on klõtskõ pensil juba.

UFC-d vaataks ka, kuid liiga paljudele meestele meeldib seal maas püherdada ning lukke teha, igav. Kõige kõvem vend on Alexander Gustafsson ;)

Felipe
04.05.15, 19:42
Deontay on mu lemmikpoksija (peale fighti Steve'iga), kuid HETKEL ta mingit ohtu Klitškole nüüd küll ei kujuta :D :D
Ja kui kujutab on klõtskõ pensil juba.

UFC-d vaataks ka, kuid liiga paljudele meestele meeldib seal maas püherdada ning lukke teha, igav. Kõige kõvem vend on Alexander Gustafsson ;)

Pool aastat - aasta tagasi oli netis treeningvideo kus Wilder sparris Hayega. Või noo video järgi pigem Haye Wilderiga, sest Wilderi kaitse on täielik null, väike britt ronis igalt poolt ligidale ja oli vägagi terav. Iseasi mis neil kavas oli, ehk oligi plaan Wilderi kaitset treenida sparrides stiilis Hayel on initsatiiv ning Wilder vastab kontratega.

Hetkel pole tõesti midagi temast veel loota, seni kuni kaitse ja tehnika ei parane, kahjuks pole kedagi teist ka tulemas, kõik Furyd, Heleniused ja muud on ühel pulgal omadega.

zelee
07.09.15, 18:00
https://www.youtube.com/watch?v=RyCFoDa9kEk

https://www.youtube.com/watch?v=73o7DYRuIN4

ericbana
07.09.15, 19:31
https://www.youtube.com/watch?v=RyCFoDa9kEk

https://www.youtube.com/watch?v=73o7DYRuIN4

Totaalne c*nt ikka.

olll
15.10.15, 22:41
Setanta näitas paar õhtut AIBA nö amatöör-poksi MMi finaale
toimumispaigaks Doha, Katar - seegi ajastule iseloomulik, kaks eelmist korraldajat Bakuu ja Alma-Ata
ning ringis ei olegi enam peas neid kandilisi peakaitseid ! näevad täitsa inimlikud välja, ringis polegi enam robotid
ei teagi, on see nüüd esimest korda üle pika aja

nüüd sai kirjatükk shovinistlik, ei maininud et tegu oli MEESTE turniiriga

Rebellion
29.11.15, 02:17
Klitschko valitsemisaeg on läbi.

cannuman
29.11.15, 02:24
Nojah jälle mingi kallistamine ja punktide lugemine. Loodetavasti siis poksivad varsti uuesti ja on põnevam.

Redman
29.11.15, 02:25
Klitschko valitsemisaeg on läbi.

Uus raskekaalu maailmameister.

https://www.youtube.com/watch?v=Wf5y-r-9zZM

https://pbs.twimg.com/media/CU72B6cWUAI26oy.jpg

marcello
29.11.15, 02:46
Nojah jälle mingi kallistamine ja punktide lugemine. Loodetavasti siis poksivad varsti uuesti ja on põnevam.
Võrreldes mõne eelneva tiitlimatšiga siis oli täna poksi rohkem kui küll! Ei meeldi sellised eputrillad ja käed selja taha tyybid aga Fury üllatas hea vastupidavusega ja sai teenitud võidu!
Tänase päeva raskekaallane on ikkagi Mart Seim!

Gallacher
29.11.15, 04:14
Võrreldes mõne eelneva tiitlimatšiga siis oli täna poksi rohkem kui küll! Ei meeldi sellised eputrillad ja käed selja taha tyybid aga Fury üllatas hea vastupidavusega ja sai teenitud võidu!
Tänase päeva raskekaallane on ikkagi Mart Seim!

Nõus!

Aílton
11.12.16, 13:24
Whyte- Chisora oli mõnus andmine. 12 raundi, mõlemad tabasid korralike lööke ja olid lõpuks nii väsinud, et kippusid oma löökide peale pikali lendama. Tundus, et oli hea sissejuhatus Molina- Joshua matšile. Kahjuks oli Joshua nii võimas, et tuli täiesti ühepoolne värk.

Pints
29.04.17, 23:17
Äratame selle teema siis uuesti elule. TÄNA!!!! Anthony Joshua vs. Wladimir Klitschko

mjaasa
29.04.17, 23:20
Kui keegi head striimi leiab, mida kannatab ka telefonis vaadata, siis visake siia :)

JuriM
30.04.17, 01:55
Uus Kuningas.

mjaasa
30.04.17, 02:02
Striimid kyll hakkisid, kuid arvasin et Klitschko võtab enda oma ära siit tarkusega. Kuid siis tuli 11. raund. Selliseid lööke jagada, arvestades seda, et eelmistes raundides tundus juba täiesti läbi olevat. Joshua saatis kenasti Klitschko pensionile

Navas
27.08.17, 12:01
kuradima hea meel ikka et see Mayweather sellele iiri nolgile ikka ära tegi. :)

https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21083712_647028065492567_8441157649480895946_o.jpg ?oh=4bbc25dfad2a1123dba2266897716874&oe=5A5EF3CD

wordprez
27.08.17, 12:18

Elagu naisepeksjad innit

maamesilane
27.08.17, 12:25
Pildilt paistab ,et Ojasoo saab lõuksi! Ja Semper ringi äärest vaatab!

Saver
27.08.17, 14:36

Mees mine õige vittu! Tra kui sa midagi ei tea, siis pea oma suu kinni!

JanK
27.08.17, 23:49

:D

wtf?

Saver
27.08.17, 23:55
:D

wtf?

Pole midagi hullu, las poiss karastub.

Enne kui "iiri nolgi" suunas sõna võtta, las tutvub mehe elulooga. Siis võib uuesti arvamust avaldada.

JanK
27.08.17, 23:57
ehk siis? self-made fighter? või mida sa täpsemalt mõtled nüüd.

Saver
28.08.17, 00:07
ehk siis?

Liiga pikk lugu, et siin kritseldama hakata. Kel huvi, onu google aitab.

krissucool
28.08.17, 00:44
Liiga pikk lugu, et siin kritseldama hakata. Kel huvi, onu google aitab.

Sa oled nii loll. Miks sa üldse üritad? Kõik siin foorumis on sulle üritanud selgeks teha kui loll sa oled aga sa ikka ei usu. Ikka jätkad samamoodi. Miks?
Miks sa olemas oled?
Miks sa siia postitad kui sa tead et igaüks, kes näeb et sa postitasid hoiab juba ette kahe käega peast kinni.
Miks?
Eks see jääb ilmselt üheks elu suureks müsteeriumiks.

Matšist rääkides, siis kuidas saab väga rõõmustada matši tulemuse üle. See oli ju ette teada. See on umbes sama kui Saksamaa jalgpallikoondis väga rõõmustaks, et Eestit võitis. Jess, tegime ära, näitasime neile koha kätte. Mis sellest, et neil enne mängu mingi võimalust ei olnud, aga jumal tänatud et me neile koha kätte näitasime.

Noo johhaidii, üks on läbiaegade parimaid poksijaid ja teine ei ole poksija.

Navas
28.08.17, 01:10

Tema elulugu ma tean väga hästi ja austasin teda sitaks. aga ausalt on ajanud juba närvi tema iba mida ta räägib. " Löön 4 raundiga Mayweatheri nokki" ja kõike muud..

Mõnuagent 007
28.08.17, 08:23
Tema elulugu ma tean väga hästi ja austasin teda sitaks. aga ausalt on ajanud juba närvi tema iba mida ta räägib. " Löön 4 raundiga Mayweatheri nokki" ja kõike muud..

See on ju lihtsalt PR-etendus, mida mõlemad pidasid. See oli sisuliselt show-match, kus mõlemad said rahhi. See oleks umbes sama üritus, kui Barcelona kuldne meeskond ajaks taaskord in corpore putsad jalga ja võtaks Nou Campil Golden State Warriorsi vastu, aga Curry ja Co hakkaksid rääkima, kuidas nad Barca täiega ära ownivad, kuna nad on enda alal nii tugevad. Noh, samas on neil ju spordialad ka sarnased, kuna mõlemal on pall, väljak, fännid. Barca ütleb vastu, et ei võida midagi, GSW lubab ikka võita, kuna nad hakkavad kaugelt kolmeseid Valdesi väravasse lööma.

Sinusugused huilgavad, istuvad öösel üleval, maksavad meeletu papi vaatamiseks ja panustavad end lolliks. Meeskonnad tulevad väljakule, Barca mängib esimene poolaeg nagu vähihaigele lapsele korraldatud heategevusmängus, kus ta lööb värava ja juubeldab. Kommentaatorid kisendavad, et oi, nüüd saime küll kõva mängu, GSW juhib!!! Teine poolaeg keerutab Messi kohe algul ühe ära, siis teise ka, kolmandagi. Mõeldakse, et "küll ikka GSW väsis, kuna NBA-s on ju time-outid, aga siin pole". Mäng lõppeb 9-1, rahvas huilgab, sina saabud foorumisse ja kirjutad "kuradima hea meel ikka et see Messi nendele USA niggadele ikka ära tegi", Saver saadab su vittu. Samal ajal lähevad meeskonnad riietusruumi, käivad kullast vetsupoti peal sital, lakuvad Taylor Swifti, Bejoonsi ja teiste esinema kutsutud superstaaride paljastelt rindadelt kaaviari ja irvitavad, kuidas kõik sai nüüd ikka mõnuga ära lollitatud.

Samal ajal mängivad Real Madrid ja PSG Meistrite Liiga finaali, aga see ei koti kedagi. Ajakirjandus kirjutab samal ajal "Jalgpall on päästetud!"

cbulls13
28.08.17, 09:57
http://i.imgur.com/VH7x5hr.gif

mjaasa
16.09.17, 16:32
Mis kell Canelo vs GGG algab?

E. Juba leidsin. Kuskil kell kuus hommikul

Mõmmik
17.09.17, 06:52
Kellelgi head striimi?

JuriM
23.09.18, 01:50
Big Aj did it again.. Kuigi venelane oli alguses väga tubli.

j6u1uv4n4
27.10.18, 03:00
https://www.youtube.com/watch?v=vNZtibrPo0g

j6u1uv4n4
01.11.18, 13:06
https://www.youtube.com/watch?v=-H7JabVd7ZQ

j6u1uv4n4
02.11.18, 18:58
https://www.youtube.com/watch?v=01i-OsBwceQ

Nasfal
02.12.18, 13:45
Täielik naljanumber, mis siin viimaselajal toimub... Golovin vs Alvarez, kus mingi täiesti arusaamatu viik tehti... Nüüd eilne Fury vs Wilder no mis kuradi pask otsusus see taaskord oli??? Nähti, et rahvale hakkab see peale minema ja huvi hakkas alles lõpus kasvama ja mõeldi, et suva hääletage nii, et jääb viiki ning saame kordusmatchi teha. Pask lihtsalt pask.

olll
02.12.18, 21:15
lugesin arvamusi et ilma kahe nokdaunita oleks Fury ilmselt võitnud ...
ning tänu neile kahele nokdaunile päästis Wilder endale viigi ... et ta oli nagu aktiivsem , aga pihta eriti ei saanud
aga noh , kui võrdsed vastased, las madistavad veel , ikka huvitavam kui kedagi nõrgemat taovad

j6u1uv4n4
08.06.19, 12:35
keegi deemmteed on proovinud?

https://www.youtube.com/watch?v=jYcnaYEzX7Y

Nasfal
21.02.20, 19:10
Wilder vs Fury

Mida foorum ennustab ja arvab?

Wilder lööb Fury 7mendas nokki

mjaasa
21.02.20, 20:31
Mõlemad jäävad püsti ning võidab Fury.

Nasfal
21.02.20, 20:34
Mõlemad jäävad püsti ning võidab Fury.

Antud stsenaariumi puhul oleks tõesti raske näha Wilderi võitu.

j6u1uv4n4
21.02.20, 20:35
Long live the Gypsy King!

Nasfal
21.02.20, 20:50
Long live the Gypsy King!

Its Bronzebomber era!

j6u1uv4n4
21.02.20, 21:04
Its Bronzebomber era!

He's a dosser

Nasfal
23.02.20, 08:23
Esimese kahe roundi põhjal pole Wilderil lootustki :( :( Ei suuda vaadata Fury võitu :(

Nasfal
23.02.20, 08:29
Nagu õudusfilmi vaataks.... Wilder on täiesti küpse... niipalju siis megamatchist

Nasfal
23.02.20, 08:42
Wilderil oli ikkagi kõrva seest midagi puru ja see lõi tasakaalust välja totaalselt... väga väga kahju.

ericbana
23.02.20, 09:36
Ei tea küll poksi peensusi, aga see Wilder tundub küll paras udu olevat.

Nasfal
23.02.20, 09:53
Ei tea küll poksi peensusi, aga see Wilder tundub küll paras udu olevat.

See kõrvakile purustav löök muutis ta selliseks. Ebaõnn lihtsalt.

check
23.02.20, 09:55
Päris muljetavaldav esitus Fury poolt täna. Kui ta asja tõsiselt võtab, siis talle ikka väga vastast ei ole. Ilmselt Joshua otsib peale seda esitust veel vabandusi, miks mitte kohtuda...

Nasfal
23.02.20, 10:06
Päris muljetavaldav esitus Fury poolt täna. Kui ta asja tõsiselt võtab, siis talle ikka väga vastast ei ole. Ilmselt Joshua otsib peale seda esitust veel vabandusi, miks mitte kohtuda...

Tegelt kuni sinna kõrvalöögini oli asi ikka väga väga võrdne. Üks lucky punch ja kogu saatus oli määratletud. Väga paljud eskperdid ja endised/praegused poksijad imestasid twitteris ja igalpool, et kuidas Wilder üldse suutis edasi poksida. Aga noh õnn soosib tugevamaid ja loodetavasti 3mas match coming soon.

Mehhanisaator
23.02.20, 13:30
Fury tegi seda mis tegema läks. Ilma üllatusteta matš. Okei, veidike üllatas Wilderi seesugune saamatus, aga olin päris päris kindel, Fury siit võitjana väljub. Kohtumine näitas selle eeskujulikult ära. Üleolek oli mäekõrgune. Tehniliselt parem, liikuvam. Suudab paremini kohaneda. Julgen arvata, et ka ilma väidetava kõrvakile purunemiseta, oleks matš läinud täpselt samasse auku. Isiklikult ootan Fury vs. Joshua matši. Grande finale. Kaks parimat poksijat maailmas. Go Tyson!!!

Tegelikult tulin postitama selle pärast. Ehk kedagi huvitab. Suure maailma kõrval, on meil siin väikeses Eestis käimas meistrivõistlused poksis. Kus üle-aastate on väga huvitavad poksijad ja paarid. Täna on finaalide päev.
Matše on palju. Mõned kehvemad, mõned paremad. Täiskasvanute kergkeskaalu finaal tõotab eriti eriti magus tulla, Pavel Kamanin vs. Semjon Karhanin. Lisaks...Kas raskekaalus saab Karlson oma kaotuse kätte lõpuks ? Kuidas läheb ühel lootust andvamal kutil, Stiiven Aasil. Üliraskekaalu kohtumine. Kus eks-tšempionil Roman Rajevskil on võimalus taas võita. Läheb kokku Jevgeni Buslavskiga. Lisaks noored kes esimest korda meeste seas tegusid teevad. Võidu puhul võimalus lüüa kaasa olümpia kvalifikatsiooniturniiridel.
Üldiselt tore, et peale Aleksandr Rubjuki on Eestil jälle tulemas noori kindamehi, kes võiks evida mingisugustki lootust OMile pääsemiseks.
Soovitan vaadata, kas siis kohapeal või delfist(netist näeb ainult meeste finaale). Programm ning kogu üritus on tehtud viisakaks ja koht on normaalne. Poksiliit on viimasel ajal vaeva näinud ala populariseerimisel. Pole enam nii nagu 10-15 aastat tagasi. Kus tõmmati kuskile keldrisse või saali ring püsti. Ümber olid treenerid, poksijad, liidu tegelased ning mantlite ja sonidega härrad. Lisaks mingisugusest delfi kajastusest võis tol ajal unistada ainult.
Aga nüüd täitsa okei minna ka näiteks lastega.

Kell 13:00 hakkavad noorte finaalid. 17:00 täiskasvanute omad. Kalevi spordihall.