320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peeretav draakon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peeretav draakon

    Kas keegi on seda olevust millegiga vihastanud,et igas teemas kus ta oma ropu suu avab tuleb vaid puhast paska.Miks inimese iga teine väljend peab ropp olema?tegemist nagu ikka jalgpallifoorumiga mitte mingite pervertide kokkusaamis kohaga.Isiklikult soovitan antud inimolevusel pöörduda Jämejala puhkekeskusesse ehk seal leitakse sobiv ravi
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Peab täitsa budukaga nõus olema, oh neid momente. Aga kui PD foorumi bänni ei saa/pole saand on midagi ikka väga mööda siin. Uskumatuid vendi tekib ikka aegajalt.

    Kommentaar


      #3
      Ta võiks end ära peeretada siit!

      Kommentaar


        #4
        Anname talle teise võimaluse
        sigpic

        Kommentaar


          #5
          Selle inimesega pole kõik korras, vaadaku kasvõi kasutaja nime.

          Kommentaar


            #6
            Tegemist on sarnase haige hälvikuga nagu 10 Lopez Saldana. Mõlemad peaks eemaldama mõneks ajaks siit.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Tegemist on sarnase haige hälvikuga nagu 10 Lopez Saldana. Mõlemad peaks eemaldama mõneks ajaks siit.
              Lopez oskab ju nalja ka teha minu arust. Budu on aint korra nalja teind

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Lopez oskab ju nalja ka teha minu arust. Budu on aint korra nalja teind
                krt mis naljaga mina siis hakkama sain?üritan üldiselt tõsist joont ajada
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  krt mis naljaga mina siis hakkama sain?üritan üldiselt tõsist joont ajada
                  mingis teemas ma naersin su posti üle korra. andestust. enam ei tee nii.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    mingis teemas ma naersin su posti üle korra. andestust. enam ei tee nii.
                    krt ehk leiad selle posti üles,oleks meeldiv teada millega ma selle au ära teenisin,et Hr.Pras isiklikult naeris minu posti üle
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Tegelt ma olen ka naernud.

                      E:Nalja üle ikka.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma naeran iga teise buduka posti peale. Teeb tuju heaks kohe alati.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ma naeran iga teise buduka posti peale. Teeb tuju heaks kohe alati.
                          Ma enam nalja taga ei aja,pole aega
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Ma enam nalja taga ei aja,pole aega
                            Plz, tee rohkem nalja, ma võin Sulle korraliku klubi avatari otsida siis, kui Sa teed.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #15
                              Boltonile võiks tegelt ka korraliku avatari otsida.

                              See on vist normaalne küll

                              Kommentaar

                              Working...
                              X