PDA

View Full Version : HOOAEG 2002

kotkas
01.02.02, 14:24
Paisab , et sel hooajal tuleb viies liiga jälle.Momendil on EJL andmetel registreerunud 20 uut meeskonda.Jalgpalli kandepind aina kasvab.
Kirjutage , milliseid uusi meeskondi on oodata ja kas on mingeid muutusi vanades.

Jeeg
02.02.02, 14:39
Üks uus võistkond on raudselt FC Soccernet

Uued võistkonnad paigutatakse kõik kõige madalamasse liigasse kui peaks viies liigagi tulema?

Jyrka
02.02.02, 15:03
Ei Jeeg FC Soccernet saab kohe meistriliigasse! :oih:

Ott
02.02.02, 15:10
Orginally posted by Jyrka

Ei Jeeg FC Soccernet saab kohe meistriliigasse! :oih:
IRW, eesti jalgpallis võib kõike juhtuda kui krt raha on:) :D

Jeeg
02.02.02, 16:16
Ma jätsin oma küsimuse sisu täpsustamata.
Mõte oli selles et vb on nii et 4. liiga piirkondade klubide arvu suurendatakse ja siis vb (kui ntx võetakse 12 klubi ühte liigasse) pannakse vabadele kohtadele enne registreerinud võistkonnad või pannakse uued kõik 5ndasse?

Samas kui vaadata uute võistkondade arvu (mis on 20), siis kindlasti ei saaks 4. liiga jääda igas piirkonnas mitte 10seks vaid osad tuleks 5endasse üle tuua, kui viimases tahakse samuti 4. piirkonda tekitada.

Mõm17
02.02.02, 21:47
Kust kohast te võtate infi uue hooaja kohta?:segadus: Mingit EJL- i kodukat pole ju, või on? :segadus: Tahaks ka enda teadmisi suurendada.;)

Stimpi
03.02.02, 00:23
Orginally posted by Mõm17

Kust kohast te võtate infi uue hooaja kohta?:segadus: Mingit EJL- i kodukat pole ju, või on? :segadus: Tahaks ka enda teadmisi suurendada.;)
helista EJL. info 5 liiga tõenäolisest tulekust on sealt pärit

willane
03.02.02, 16:57
Väidetavalt Narva Transiga treeniv Tarno Kink lõi laupäeval SC Real Tallinna eest Lellele 10!!!!! väravat.:D

marekfänn
03.02.02, 21:46
Orginally posted by willane

Väidetavalt Narva Transiga treeniv Tarno Kink lõi laupäeval SC Real Tallinna eest Lellele 10!!!!! väravat.:D

keegi Tarmo Kink lõi eelmisel hooajal FC Viimsi eest 31 väravat kolmanda liiga idapiirkonnas ja kellegi Tarmo Kingi pärast (mingi teine vene nimega kutt oli veel) sai eelmise aasta superkarika finaalis Trands disklaffi, kuna Kink ei tohtinud siis veel Transi eest vist veel mängida. väga põnev igatahes.

jots
03.02.02, 22:12
Ära jahvata, tarmo kinke eestis ainult üks. Ja see mees mängis eelmine aasta Viimi, Sc reali ja transi eest.

Edson
04.02.02, 10:58
V liiga tulekul? See on tore. Siis saavad kõik seni viimases liigas mänginud, oma ego rahuldades mõmiseda: "mängin neljandas liigas". St on veel nõrgemaid :)
Eks seal viiendas liigas hakkavad mängima mõne tugevama klubi duublid, elu näitab.
Mis muutusi toimunud vanade olijatega?
Vastus: Kõik on jäänud vanemaks ning samas on õllelihas kõvasti arenenud.

willane
13.02.02, 00:16
ilmselt EJL kinnitas eile/täna Kuressaares meeste meistrivõistluste liigad/alagrupid. igatahes V liiga on olemas. kaks piirkonda, kummaski 11 meeskonda (FC Soccernet nende hulgas, Ida/Põhi piirkonnas). tegelikult on mul kinnitamata alagruppide koosseisud olemas.

kotkas
13.02.02, 08:40
Eks saaksid tsoonid siia ka välja panna.

Jaak
13.02.02, 09:31
Orginally posted by willane

ilmselt EJL kinnitas eile/täna Kuressaares meeste meistrivõistluste liigad/alagrupid. igatahes V liiga on olemas. kaks piirkonda, kummaski 11 meeskonda (FC Soccernet nende hulgas, Ida/Põhi piirkonnas). tegelikult on mul kinnitamata alagruppide koosseisud olemas.

Ehk on sul kõikide liigade koosseisud olemas? Kui saladus pole siis ehk paned siia üles?

Stimpi
13.02.02, 10:18
viienda Põhi-Idas hakkab mängima kindlasti JK Pelgulinn, FC Reaal, Soccernett ja hulk tundmatuid (minule) nimesid, kokku 11 meeskonda, 10 Tallinnas ja 1 Kernust, nii et suuri reise ei tule ette võtta.

pastakanovic
13.02.02, 10:32
Fc Kuristiku kolis maardusse.

willane
13.02.02, 12:54
kordan, pole kinnitatud listi näinud!
5.liiga
Ida/Põhi- FC Reaal, FC Levadia Tallinn-86, FC Eurouniv, FC Soccernet, Tiigrid, Prantsuse Lütseum JK, JK Minevik, FC Ajax Estel-86, Pelgulinna JK, FC Q United, FC Haiba Kernu
Lääs/Lõuna- Rapla JK Alti, JK Merkuur II Tartu, Muhumaa JK, JK Tajak Ülenurme, FC Comwell Pärnu, T.F.T.Töfting Kaagvere, FC Haapsalu, JK Tribling Järvakandi, Pärnu JK, Kespo II Kehtna, Turba NJK II.

teised proovin hiljem lisada.

Andy
13.02.02, 14:28
Kõva värk, ootan huviga hooaja algust ning loodan väga et tuleb tasavägin hooaeg ning et FC Reaal parandab oma eelmise aasta kohta st tuleb kõrgemale kui eelviimane koht.

Stimpi
13.02.02, 15:19
Levaadia Tallinn 86 - noored kiired tehnilised??
arvatavasti sarnased TJK 86-ga, kindlasti ühed põhja favoriidid

Jokker
13.02.02, 16:20
willane,
äkki oskad ka 2.liiga tsoonide kohta midagi öelda?

willane
13.02.02, 16:46
Orginally posted by Jokker

willane,
äkki oskad ka 2.liiga tsoonide kohta midagi öelda?

ida/põhi- Alstom Kick Sai, FS Junior, MC Tallinn, SK Dvigatel, Tartü Ülikool Fauna, FC Ajax Estel
lääs/lõuna- HÜJK Emmaste, JK Tervis Pärnu, Pärnu JK Vaprus, JK Sörve (oli 2001.a Muhumaa JK), FC Hiiu Kalur Kotkas (oli 2001.a FC Hiiu Kalur), Märjamaa Kompanii

willane
13.02.02, 16:50
ida/põhi- Alstom Kick Sai, FS Junior, MC Tallinn, SK Dvigatel, Tartü Ülikool Fauna, FC Ajax Estel
lääs/lõuna- HÜJK Emmaste, JK Tervis Pärnu, Pärnu JK Vaprus, JK Sörve (oli 2001.a Muhumaa JK), FC Hiiu Kalur Kotkas (oli 2001.a FC Hiiu Kalur), Märjamaa Kompanii[/quote]
Sillamäe ja Alstom Kick Sai vahetasid nimed ära (2001.a Sillamäe kukkus 2.liigasse ja Alstom tõusis 1.liigasse)
Maardu SC Real on nüüd Maardu JK, TJK-83 on nüüd Tallinna JK, Eesti Telefoni SK on nüüd Haapsalu ETSK, Aseri SK on nüüd Flexa Aseri, Tallinna JK Puuma on nüüd JK Puuma VKS, kõik Ajax Lasnamäes on sel aastal Ajax Estel

Aff
13.02.02, 16:52
Willane!
kui sa juba siin kõike tasapisi paljastad, siis äkki viitsid siia loetleda kõikide liigade osavõtjameeskonnad.

suured tänud juba ette.:хlu:

Andy
13.02.02, 17:24
Vutiliit on segi või- Fauna ida/põhjatsoonis????

Aff
13.02.02, 17:31
Käivad mingid jutud jah, et Fauna pidigi minema põhja tsooni. Ma täpselt ei mäleta, aga vist oli mingi kohtade jama.

Jokker
13.02.02, 23:20
Krt, ida/põhi tsoon on ju tunduvalt tugevam kui lääs/lõuna.

Jaan
14.02.02, 04:03
P6hja/ida tsoon on alati tugevamad on. Aga kuidas Tartu geograafiliselt rohkem p6hjatsoonis on kui M2rjamaa v6i Hiiumaa satsid, ma ei tea...

Glazza
14.02.02, 13:28
ida/põhi- Alstom Kick Sai, FS Junior, MC Tallinn, SK Dvigatel,
Tartü Ülikool Fauna, FC Ajax Estel
lääs/lõuna- HÜJK Emmaste, JK Tervis Pärnu, Pärnu JK Vaprus,
JK Sörve (oli 2001.a Muhumaa JK), FC Hiiu Kalur Kotkas
(oli 2001.a FC Hiiu Kalur), Märjamaa Kompanii

Kui vaadata, kes lõunasse jäid, siis 4 klubi puhtalt Flora taustaga ning kaks ka mingite kahtlase väärtusega lähemate sugemetega kui seda omab Fauna, nii
et kerge scam'i mulje jätab see diil küll. Samas kui nüüd Tammeka ka Pohlaku tiiva all kergelt paistab olevat ning Fauna on viimaste duubel, siis
sidemed jälle sees.

Kõik teed viivad rockstaarini, kas pole..

rix
14.02.02, 13:59
äkki paned ka III ja IV liiga ülesse? Oleks väga kena.

Jaak
15.02.02, 10:30
Orginally posted by rix

äkki paned ka III ja IV liiga ülesse? Oleks väga kena.

HALLOO, teadjad mehed!!

Kuidas nende ülejäänud liigade koosseisudega siis jääb? Kas kellelgi on neid võimalik avaldada?

willane
15.02.02, 11:22
minul on, aga tulen ca 45 min pärast tagasi. see päris pikk list sisse toksida. aga võtan siis ca tunni pärast ette.

willane
15.02.02, 13:03
esiliiga- FC Kuressaare, FC Valga, Maardu JK, JK Merkuur Tartu, FC Elva, Sillamäe Kalev, JK Tammeka Tartu, Tallinna JK.

3.liiga
põhi- JK Dünamo, SK ESS, JK Puuma VKS, Nõmme Kalju, Trummi SK, Saue JK, FC Concordia, S.C. Real Tallinn, Haapsalu ETSK, FC Ajax Estel-85

lõuna- JK Sakala Malev Karksi, Tarvastu JK, JK Võru, Võhma Linnameeskond, Koeru SK, SK Lemons Pärnu, Põltsamaa JK Sport, Viljandi PT JK, FC Valga II, Pärnu Pataljoni JK

ida- Tamme Auto Kiviõli, Paide JK, FC Viimsi, JK Alko Kohtla-Järve, SK Rada Kuusalu, SK Tapa, FK Spartak, Sillamäe Kalev-Junior, Jõhvi JK Orbiit, Flexa Aseri

lääs- FC Lelle, Keila JK Alibi, FC Kose, FC Mõigu- Rae, Turba NJK, FC Kernu Kadakas, FC Hansa United, Tabasalu Palliklubi, FC Klooga, Pakri SK Paldiski.

4. liiga tuleb hiljem ...

Jaak
15.02.02, 14:06
Tänud, willane!

Kui 4.liiga paned, kas sul ka ML-i kohta infi on? Mitte, et ma põhimõtteliselt ei teaks mis meeskonnad seal on, vaid küsimus on rohkem selles, mis nimedega Levada satsid välja tulevad lõpuks.

willane
15.02.02, 15:12
meistriliiga- FC Flora, FC TVMK, FC Levadia Maardu, JK Narva Trans, JK Viljandi Tulevik, FC Levadia Tallinn, FC Lootus Kohtla-Järve, FC Pärnu Levadia. selline on registreeritud nimekiri. mängude graafikud on kinnitatud. samas on klubide litsentseerimine veel toimumata. reglemendis on kirjas, et hooaja keskel nime muuta ei saa.

4.liiga
põhi- Saku JK, SK Mercury, JK Piraaja, LiVal Sport, FC Olympic, I.F.K., Silja Line, FC Kuristiku, Kristiine JK, FC Goll

lõuna- FC Lootos Põlva, SK Kirm Suure-Jaani, FC Warrior Valga, Jõgeva SK Tähe, Roosna-Alliku SK, Räpina SK, SK Patarey Lustivere, FC Elva II, FC Flora Järva-Jaani, Olümpia-2000 Kallaste

ida- Loksa RSK, JK Voka, JK Tempori Kehra, Dünamo Kopli, JK Kaitseliit/Kalev, FC Muuga, FC Energia Maardu, FC Jyri, Tallinna JK II, FC Joker Raasiku.

lääs- Lelle SK, International Tallinn, Emmaste JK, Keskerakonna NK, FC Toompea, Kehra SK Kespo, FC Rõõba, FC Spiriras, FC EBS Team, 1188 Infoabi.

Naised
Tallinna KSK VISA, FC Ajax Estel, Pärnu JK, Pärnu Bussipark, FC Flora Tallinn, JK Tulevik Viljandi, Kehtna EVL / OLEE.

jots
15.02.02, 15:24
ida/põhi- Alstom Kick Sai, FS Junior, MC Tallinn, SK Dvigatel,
Tartü Ülikool Fauna, FC Ajax Estel
lääs/lõuna- HÜJK Emmaste, JK Tervis Pärnu, Pärnu JK Vaprus,
JK Sörve (oli 2001.a Muhumaa JK), FC Hiiu Kalur Kotkas
(oli 2001.a FC Hiiu Kalur), Märjamaa Kompanii

Kui vaadata, kes lõunasse jäid, siis 4 klubi puhtalt Flora taustaga ning kaks ka mingite kahtlase väärtusega lähemate sugemetega kui seda omab Fauna, nii
et kerge scam'i mulje jätab see diil küll. Samas kui nüüd Tammeka ka Pohlaku tiiva all kergelt paistab olevat ning Fauna on viimaste duubel, siis
sidemed jälle sees.

Tegelikult vaadates meeskondade kodustaadioneid, siis Faunal vedas, lääne-lõuna alagrupis oleks sõitmist kõvasti rohkem olnud.

Millegipärast arvan, et 4 korda Tallinnas mängudel käia on tunduvalt mõnusam, kui 2 korda Hiiumaale ja korra Saaremaale praamiga põrutada.

Mina pakkumine on, et fauna mehed ise soovisid sinna alagruppi saada - ju neil on rahalist mõtlemist.

jots
15.02.02, 15:35
Tegelikult tuleb see hooaeg äärmiselt põnev, EJL eelmise aasta otsus madalamates liigades meeskondade arvu 10 suurendada on ootamatult edukaks osutunud - juba eelmine aasta olid äärmiselt tasavägised MV. Selle aasta suurim üllatus oli see, et II liiga mõlema piirkonna meeskondade arvuks jäi 6 .. seda numbrit oleks küll võinud suurendada.

ML kuni 3 liigani võib oodata äärmiselt tasavägiseid mänge - 4 liigas on tase samuti rohkem ühtlustunud - ainuke naljaks liiga on 5 liiga, minu pakkumine on, et 2-3 meeskonda võidavad kõiki väga suurelt, siis tuleb mingi keskmine ühtlane punt, ja lõpuks on 2-3 grupp, kes hävib suurelt kõigile.

Aff
15.02.02, 15:57
Tohoh!
Nagu näha muudeti minu võistkond Lustivereks - see juba ruulib! :hüppenöör :õlu:

Jaan
15.02.02, 19:00
Orginally posted by jots

Tegelikult vaadates meeskondade kodustaadioneid, siis Faunal vedas, lääne-lõuna alagrupis oleks sõitmist kõvasti rohkem olnud.

Millegipärast arvan, et 4 korda Tallinnas mängudel käia on tunduvalt mõnusam, kui 2 korda Hiiumaale ja korra Saaremaale praamiga põrutada.

Mina pakkumine on, et fauna mehed ise soovisid sinna alagruppi saada - ju neil on rahalist mõtlemist.

Eksid, s6brake, eksid. Valitsevad siiski sportlikud eesm2rgid. Ehk siis spordiklubi jaoks hea tulemus kirja saada.

Bobik
17.02.02, 23:00
Uus võistkond !!! Pole see vana,mida kõik siin arvavad ja spekuleerivad. Mingit erilist iseloomustust ei tule, sest ei tea ka teiste võistkondade tugevust,seega ootame huviga esimesi mänge

Ajaxi 86 võistkond pole nüüd küll midagi erilist ma arvan. Noored ja tehnilised ehk küll,aga kui 100 kilo jalgpalluri ilu vastu jookseb,siis....aiaa.

:üllatus:

Brasco
20.02.02, 12:23
Minu teada on see aasta FC Lelle ka II liigas nii et pole midagi paremat öelda kui
TEINE LIIGA KARTKE

Jaan
21.02.02, 00:38
Eelmine aasta polnud Lelle vastastel suurt midagi karta...

Aramis
21.02.02, 16:09
Elu on näidanud, et selliste Levadia86 ja TVMK86tega kaasnevad alati ka mõned vanemad mängjad.sest eks asja mõte on poisid korralikule tasemele ehk II.Liigasse saada ja kui nad momendi sinnapoole liikuma hakkavad,siis mõne aasta pärast on nad teises ja siis on poistel juba parajalt liha ka luudel.Aga momendil on neile kindlasti abi vaja ja ma ei imesta kui hooaja esimesel poolel neid mõni esiliiga sell aitab paaris mängus.

Brasco
21.02.02, 18:21
:kaval: nüüd on Lelle meestel ka palju abimehi ja seda ka et kõigil uutel ja vanadel olijatel....FC Lelles olijatel on rohkem liha luudel...:oih:

Jaan
21.02.02, 20:27
Ja samal ajal kui Lelle teeb seitsmepenikoorma saabastega arenguhyppeid, seisavad teised paigal v6i?

greenday
22.02.02, 02:50
Orginally posted by Jaan

Ja samal ajal kui Lelle teeb seitsmepenikoorma saabastega arenguhyppeid, seisavad teised paigal v6i?Jaan, vaata korra http://www.bigsoccer.com/forum/showthread.php?s=&threadid=132145 äkki huvitab?:)

Jaan
22.02.02, 03:21
Ei ole minu rida. Ma olen kogu aeg aia taga koolis ja v2lja ei p22se. V2hemalt n2dala sees. Ja tema ei p22se sisse ilmselt.

Jyrka
22.02.02, 15:08
Kuskil noorte kurjategijate koolis käid?

Undi
22.02.02, 15:23
selle 'kooli' nimi on midagi "institution for juvenile delinquents" eksju ;) :P

Jaan
23.02.02, 00:12
Vhaatha khui tharrghad inimesedh shiin on! Theie khindlasthi lhoethe vh2ga phalju!

Undi
23.02.02, 00:38
Orginally posted by Jaan

Vhaatha khui tharrghad inimesedh shiin on! Theie khindlasthi lhoethe vh2ga phalju!
mis keeledefekt sul tuli ? ja ega ma lugematusega saa tõesti kiidelda :)

Jaan
23.02.02, 00:58
Kas see ongi see tuntud kodu-Eesti huumor?

Undi
23.02.02, 14:07
ma ei leia selles midagi naljakat, et ma imbetsill POLE (ma muide ei arva sinu kohta midagi halvasti,niisama norisin..jyrka mõjub halvasti). said usas mingisse erakooli sisse, oled tubli mees.
respect :D

Jyrka
23.02.02, 16:45
Mis molised?

Jaan
24.02.02, 05:17
Noo, mehed. Siin ma oletan, et m6ni mees tahtis nalja visata, m6ne teise mehe kohta ei tea. Mis tuli v2lja? V2hemalt yks nendest sai kellegi peale pahaseks? Kelle peale? Vastust teab vaid tuul...

INCE
24.02.02, 11:13
Kurat! Faunal läheb küll raskeks, pakun , et pääle paari võidu ja viigi tulevad ülejäänud mängudest kaotused ja oma tsooni viimane koht a la Paide JK möödunud aastal.:õnnelik: :kaval: