PDA

View Full Version : Ocime ca mängijaid

-Loom-
01.02.02, 15:38
Aegund!aegund!aegund!

greenday
01.02.02, 17:33
Võiks mainida ka, mis linnas meeskond asub.

-Loom-
01.02.02, 18:07
ma siis mainin: Tallinnas

MUSTA
05.02.02, 13:19
Orginally posted by Chobram

kui keegi on huvitatud m2ngimisest, yhe uue klubi eest, siis mailige mulle hattrick@hot.ee
on juba mansa siis koos või?

Heinri
16.02.10, 00:07
Olen võibolla huviline.

v50
16.02.10, 00:43
Olen võibolla huviline.

Vaata aastat ka.

-Loom-
16.02.10, 09:37
Vägev värk:D Ei mansa ei ole koos ja mansa ei saandki kokku päris kunagi. Enne said närvid, mõistus ja kõik muu otsa.

elBiD
17.02.10, 20:10
Olen võibolla huviline.

Mis võibolla, kamoon nad on sind 8 aastat oodanud ja sa ikka mõtled.

-Loom-
18.02.10, 16:43
Olge tublid poisid ja ärge mulle enam kirjutage ja joonistage.

hannes10
19.02.10, 01:20
Kus ja millal trennid on?

PraS
19.02.10, 01:21
Kus ja millal trennid on?

vormsil...

hannes10
19.02.10, 13:59
vormsil...

? Mida ? ...aga mis päevadel... ja ma ei usu, et Vormsil ... Tallinnas ikka vä=?

ertz
19.02.10, 14:57
? Mida ? ...aga mis päevadel... ja ma ei usu, et Vormsil ... Tallinnas ikka vä=?

4real?

kordame üle.. trennid on Vormsil 3 x nädalas, aegadel E kl 10.15, R kl 21.15 ja L kl 8.30. kui sobib, siis vea end kohale..

elx
19.02.10, 16:22
viimane aeg sinna poole liikuma hakata..

hannes10
19.02.10, 16:52
4real?

kordame üle.. trennid on Vormsil 3 x nädalas, aegadel E kl 10.15, R kl 21.15 ja L kl 8.30. kui sobib, siis vea end kohale..

Aa...siis ma pole ikka huvitatud, kui see jutt nüüd õige on ikka.

rauulo
19.02.10, 17:37
(facepalm)

Shermann
19.02.10, 17:39
Aa...siis ma pole ikka huvitatud, kui see jutt nüüd õige on ikka.

Meeskonna laev väljub kell 19.00 Tallinna sadamast. Jõuad veel ümber mõelda...

hannes10
19.02.10, 18:49

Mingi nali vä? Mis need trennid on kusagil sadama kandis siis vä?

PraS
19.02.10, 19:57

Ma ei tea kes sa oled, kuid meie satsi vend sa pole. Praegu laev ei käi. Sõidad Heltermaale ja sealt paned jooksuga Vormsile ning palli trenni teeme ilusal ja rohelisel kunstmurul. Näeme trennis.

hannes10
19.02.10, 22:15
Ma ei saa aru, mis Vormist te siin räägite? Mul üks tuttav elab seal, uurisin natuke... ja Vormsil ei olegi jalgpalli trenne! Mis keiss on siis???

PraS
19.02.10, 22:26
Ma ei saa aru, mis Vormist te siin räägite? Mul üks tuttav elab seal, uurisin natuke... ja Vormsil ei olegi jalgpalli trenne! Mis keiss on siis???

me oleme enda tegemisi hästi varjanud. ei taha meedia tähelepanu.

Jaanus Seapilastaja
19.02.10, 22:44
Kas see laupäev toimub? Kuuldavasti Vormsil tuiskab ja lahti pole lükatud.

ertz
19.02.10, 22:53
seal on ju see suur tuulik, mis tööle pannakse kui on vaja plats puhtaks tuulutada.. usun, et pole muret..

fcfloraforever
19.02.10, 23:15

Appi kui loll sa oled!

hannes10
19.02.10, 23:18
Appi kui loll sa oled!

Mis loll? Sa ei pea kohe nii ütlema. Kui sa ise nii tark oled, eks siis nimeta mõni Vormsi jalgpalli meeskond.

fcfloraforever
19.02.10, 23:23
Mis loll? Sa ei pea kohe nii ütlema. Kui sa ise nii tark oled, eks siis nimeta mõni Vormsi jalgpalli meeskond.

Loe ülevalt teksti ja saad ehk ise ka aru...

hannes10
19.02.10, 23:28
Lugesin praegu... ei leidnud ka sealt ühegi Vormsi satsi nime. Paistab et lolliks jääd ikkagi sina või mis?

fcfloraforever
19.02.10, 23:47
Lugesin praegu... ei leidnud ka sealt ühegi Vormsi satsi nime. Paistab et lolliks jääd ikkagi sina või mis?

Appi.... loe veel korra ja siis mõtle kas on mingi Vormsi sats olemas või mitte?

hannes10
19.02.10, 23:53
Appi.... loe veel korra ja siis mõtle kas on mingi Vormsi sats olemas või mitte?

Ma lugesingi ennem päris mitu korda juba. Tead, kui sul mingeid vettpidavaid fakte pole, siis ära enam seda teemat risusta! Rääkisin oma tuttavaga msn-is ka veel ja tema ka mitu korda kinnitas mulle, et mul, mitte sul on õigus. Vot! Kes siin laupäeval trenni tahtis minna, siis ma võin kindlalt öelda, et trennid toimuvad kuskil mujal!!! Igatahes mitte Vormsil.

fcfloraforever
20.02.10, 00:04
Ma lugesingi ennem päris mitu korda juba. Tead, kui sul mingeid vettpidavaid fakte pole, siis ära enam seda teemat risusta! Rääkisin oma tuttavaga msn-is ka veel ja tema ka mitu korda kinnitas mulle, et mul, mitte sul on õigus. Vot! Kes siin laupäeval trenni tahtis minna, siis ma võin kindlalt öelda, et trennid toimuvad kuskil mujal!!! Igatahes mitte Vormsil.

Esmalt, see kuulutus on ainult kaheksa aastat vana, sina muidugi ei pannud seda tähele, järgmiseks tehti su kulul nalja ja öeldi, et Vormsil on trennid, sina kergeusklikult uskusid seda kõike ja nagu näha pole sa sellest siiani aru saanud, et mingeid trenne tegelikult polegi.

Jaanus Seapilastaja
20.02.10, 00:08
Vormsi Võitleja täitsa tegudel.

hannes10
20.02.10, 00:12
Esmalt, see kuulutus on ainult kaheksa aastat vana, sina muidugi ei pannud seda tähele, järgmiseks tehti su kulul nalja ja öeldi, et Vormsil on trennid, sina kergeusklikult uskusid seda kõike ja nagu näha pole sa sellest siiani aru saanud, et mingeid trenne tegelikult polegi.

Ma arvan, et mingid trennid ikka kuskil on. Ma kahtlustan ainult, et need ei ole Vormsil! Türa tahad mu sõbra msn-i vä, ta võib sulle öelda? Ja legendaarne Vormsi Võitleja ei tegutse enam aastast 1994!

fcfloraforever
20.02.10, 00:14
Ma arvan, et mingid trennid ikka kuskil on. Ma kahtlustan ainult, et need ei ole Vormsil! Türa tahad mu sõbra msn-i vä? Ja legendaarne Vormsi Võitleja ei tegutse enam aastast 1994!

Antud teemas ei ole mingeid trenne, täitsa persses kui tainas võib üks inimene olla... sinu üle tehti nalja kui öeldi, et trennid on Vormsil, türa mis sa sõidad Vormsile Tallinna sadamast või? Vormsil ei ole mingeid trenne ja antud teemas pole kaheksa aastat juba mingeid trenne!

Jaanus Seapilastaja
20.02.10, 00:16
Ma arvan, et mingid trennid ikka kuskil on. Ma kahtlustan ainult, et need ei ole Vormsil! Türa tahad mu sõbra msn-i vä, ta võib sulle öelda? Ja legendaarne Vormsi Võitleja ei tegutse enam aastast 1994!

Panime uueks hooajaks mansa taas kokku.

hannes10
20.02.10, 00:20
Antud teemas ei ole mingeid trenne, täitsa persses kui tainas võib üks inimene olla... sinu üle tehti nalja kui öeldi, et trennid on Vormsil, türa mis sa sõidad Vormsile Tallinna sadamast või? Vormsil ei ole mingeid trenne ja antud teemas pole kaheksa aastat juba mingeid trenne!

Ma ju räägingi, et kahtlustasin natuke algusest peale, kas ikka toimuvad seal Vormsil trennid. See kui sa pole kaheksa aastat viitsinud trenni teha, ei anna küll mingit õigust teiste üle nalja teha siin. Tahaks ikka vastuseid meestelt kes teemast midagi teavad kah!

indahell
20.02.10, 00:26
See Teema On 8 Aastat Vana Idikas.

PETSINHO
20.02.10, 00:34
Hea töö Hannes, ootamisvaev sai tasutud, mõni "terav pliiats" suutis ikka orki lennata :D
Häbi-häbi Brandon :D

hannes10
20.02.10, 00:41
See Teema On 8 Aastat Vana Idikas.

No kuule, 8 aastaga võib ju nii mõndagi muutuda, erinevad meeskonnad ühinevad, mõned loobuvad, teised jälle alustavad puhtalt lehelt jne...jne. Mul pohhui, naerge kõik, kes tahate! Mina olen igatahes käpp, kui koha üles leian! Jaanus kas mängisid ka hooajal 1989/1990 Võitleja ridades. Üks Jaanuse nimeline ründav keskkaitsja oli seal küll...

Jaanus Seapilastaja
20.02.10, 00:48
No kuule, 8 aastaga võib ju nii mõndagi muutuda, erinevad meeskonnad ühinevad, mõned loobuvad, teised jälle alustavad puhtalt lehelt jne...jne. Mul pohhui, naerge kõik, kes tahate! Mina olen igatahes käpp, kui koha üles leian! Jaanus kas mängisid ka hooajal 1989/1990 Võitleja ridades. Üks Jaanuse nimeline ründav keskkaitsja oli seal küll...Olin täitsa olemas, häguselt veel mäletan neid aegu. Kahju, et Võitleja pidi niimoodi lõpetama, aga ehk koos minu ja veel mõne vana leegionäriga saab jalad taas alla.

PraS
20.02.10, 04:12
Praegu just käisin välajkut uurimas. Memmed on kenasti luuda kasutand ja plats on puhas. Homme teeme kindlasti trenni. Kõik haapsallu bussiga ja paneme jala vormsile :)
Näeme seal :)

alx
20.02.10, 10:54
Mul pohhui, naerge kõik, kes tahate!

Tänud, ma sain küll korralikult naerda.

ek
20.02.10, 11:57
Appi kui loll sa oled!

Sa kutsud sulle koti pähe tõmmanut pimedaks. Appi kui loll sa oled!

imperia
20.02.10, 12:47
Ma ei saa aru,ma olen Vormsil ja leidsin väljaku ka üles,see on siis nii et tuuliku juurest tuleb kohe paremale keerata ja umbes 1,5 km otse sõita ja siis juba paistabki,aga ma ei saa aru,et trenn pidi täna kl 12.00 hakkama aga ma olen ainuke kes kohal on .... fakk ... mismõttes nagu??? Kus siis kõik kindlad lubajad on kes tahtsid trenni teha??? Istun autos soojas ja õnneks mul läppar kaasas ja wifi ka toimib. Hea et võtsin termosega teed ja võikud kaasa!!! Aga ma ootan kella 14.00-ni ja siis tõmban küll minekut kui keegi kohale ei ilmu!!!!

P.S. Väljak on jah ikka väga puhtaks lükatud, nii et poisid ruttu trenni!!!

hannes10
20.02.10, 13:15
AHHAAHHHHHAAAAA..... kurat ma olen üliõnnelik, et täna ennast kohale ei vedanud, perse ööläbi kaalusin erinevaid variante! Kas tulla või mittetulla, mis kell, kuskohta jne...! Aga seda ma arvasin õigesti ikka, et ega seal Vormsi spordibaasis talvel mingeid trenne pole. Fakk jube kaugelt oleks ikka tulema pidanud...

Algselt postitas ertz
4real?

Täna pidi muidu 8.30 olema Imperia! Jäid hiljaks kahjuks!

urmar
20.02.10, 14:06
Ma ei saa aru, kes siin keda petta üritab. Trenn igatahes praegu just toimub. FC Flora TV teeb sealt otseülekannet. Otselink on paraku ülemaailmselt kanalilt, kuna Vormsi wifi levib täna vaid allatuult Rootsi poole ja jõuab alles suure ringiga Tallinnasse tagasi.
http://www.youtube.com/watch?v=h9ELHV3amGc

hannes10
20.02.10, 14:25
Kuulge, kas Kanada-Eesti mäng toimus ka Vormsil? Jube sarnased staadionid ikka.

Lahekutt
20.02.10, 15:26
Mulle meeldib Vormsi.

PraS
20.02.10, 19:19
Ma ei tea kuidas teistele tundus, kuid urmar feilis küll nüüd täiega.

ertz
20.02.10, 21:39
Ma ei tea kuidas teistele tundus, kuid urmar feilis küll nüüd täiega.

see feil oli juba enne postituse lõpuni lugemist ja ilma juutuubi linki avamata ;)

ertz
20.02.10, 21:44
Täna pidi muidu 8.30 olema Imperia! Jäid hiljaks kahjuks!

täpselt nii. totaalne ämber. trenn toimus ilusti, pooled mehed läksid otse Igamehe pubist.. väga viimase peal oli..

salajane33
21.02.10, 17:52
täpselt nii. totaalne ämber. trenn toimus ilusti, pooled mehed läksid otse Igamehe pubist.. väga viimase peal oli..

Läbi Vormsi Hiiumaale jalutasin siis oli ka teid seal näha. Millal tribüünid saate, memmed elasid teil seal küll hoogsalt kaasa.

budu
26.02.10, 13:00
No Vormsi omad kas Hannes10 jõudis lõpuks ka trenni?

hannes10
27.02.10, 15:21
No Vormsi omad kas Hannes10 jõudis lõpuks ka trenni?

Oot,oot.....nüüd ma olen küll segaduses:confused: :confused: :confused:
Fcfloraforever ja mõned veel siin, suutsid mulle lõpuks selgeks teha, et mingeid trenne tegelikult ei olegi! Lihtsalt kamp pahatahtlike kiusajaid said mu üle naerda siin! Naerame kõik koos... HAHAHAHA HAHA, värdjad!!! Nii, et ikka on mingid trennid kuskil vä? Tundub, et kes viimasena naerab naerab ka seekord paremini! Aga trennimehed, kui pakkumine jõus ikka on, siis suhtleme msn-is edasi. vvõitleja@hotmail.com Võtke ühendust siis! Tsau!

alx
27.02.10, 17:59
Ei ikka pahatahtlikud kiusajad naeravad viimasena. Sa hannes10 oled ikka eriline naiivitar. Aga üldiselt võiks selle teema nüüd kaheksaks aastaks jälle unustada.

AllanJ.
07.03.10, 18:56
Eilne trenn oli ikka kohutav algul ei saanud Tallinnast tulema ja pärast ei saanud Vormsilt minema. Aga memmed on head tööd teinud plats puhas ja jääd ka pole.
Kiitus memmedele