PDA

View Full Version : Ascoli Calcio 1898 SpA

Mehhanisaator
20.07.09, 00:08
Full name Ascoli Calcio 1898 SpA

Nickname(s) Picchio (Woodpecker),

Bianconeri (White-blacks)

Founded 1898

Ground Stadio Cino e Lillo Del Duca,

Ascoli Piceno, Italy

(Capacity: 20,000)

Chairman Roberto Benigni

Head Coach Alessandro Pane

League Serie B

2008–09 Serie B, 16th

Ei osanud midagi rohkem tarka ega uut infot lisada siia!

1892
20.07.09, 00:28
Tänud, ega ise vist tõesti Googlet või Wikit kasutada ei oskaks...

kuuraa
20.07.09, 14:34
Tänud, ega ise vist tõesti Googlet või Wikit kasutada ei oskaks...

on midagi väga halvasti, et teema tehti ja et siin saab lähemalt rääkida klubist kus eestlane mängib?

1892
20.07.09, 16:03
on midagi väga halvasti, et teema tehti ja et siin saab lähemalt rääkida klubist kus eestlane mängib?
Ma ei näe siin foorumis tõsiseid Ascoli fänne. Jäägerist saab rääkida Jäägeri teemas.

fcfloraforever
20.07.09, 17:25
Ma ei näe siin foorumis tõsiseid Ascoli fänne. Jäägerist saab rääkida Jäägeri teemas.

Et klubist rääkida, peab olema kohe fänn?

Maarek
20.07.09, 20:33

See, et Eestis pole hetkel Ascoli poolehoidjaid, ei tähenda, et seda ei võiks olla uuel hooajal, eriti kui Enaril seal ka veel hästi hakkab minema :doh:

Mina ja ka kindlasti üsna mitmed siinsed Itaalia jalgpalli pooldajad hakkavad selle klubi tegemistel silma peal hoidma ja ma ei peaks teemaalgatust mõttetuks.

PS. Mõttetuks pean aga tegelaste sõnavõtte, kes siia foorumi sektorisse üldjuhul oma teed ei leia ja nüüd oma arusaamatuid sõnavõtte korraldavad :doh:

F.Totti
20.07.09, 20:49
See, et Eestis pole hetkel Ascoli poolehoidjaid, ei tähenda, et seda ei võiks olla uuel hooajal, eriti kui Enaril seal ka veel hästi hakkab minema :doh:

Mina ja ka kindlasti üsna mitmed siinsed Itaalia jalgpalli pooldajad hakkavad selle klubi tegemistel silma peal hoidma ja ma ei peaks teemaalgatust mõttetuks.

PS. Mõttetuks pean aga tegelaste sõnavõtte, kes siia foorumi sektorisse üldjuhul oma teed ei leia ja nüüd oma arusaamatuid sõnavõtte korraldavad :doh:

100% nõus!

http://www.ascolicalcio.net/default.asp

Siin siis klubi koduleht kui kedagi huvitab:)

flameas
20.07.09, 22:34
tundub, et iga klubi koduleht on parem kui Romal..

Tofoa
20.07.09, 22:44
tundub, et iga klubi koduleht on parem kui Romal..

Varsti mõistad, et iga klubi on parem kui Roma.

Maarek
21.07.09, 00:47
Varsti mõistad, et iga klubi on parem kui Roma.

Tofoa, püsime ikka teemas, eksole.

superpippo
21.07.09, 17:22
Täitsa põhjustatud teema siin see nüüd.
Kas keegi teab ka millal ja kellega Ascoli järgmine mäng on?

flameas
21.07.09, 17:48
Kodulehelt isiklikult välja ei lugenud, ehk keegi suudab.

- Kui Ascoli oleks saanud 4 punkti rohkem oleksid olnud 10. kohal Serie Bs. Top 3mst jäi puudu 17 punkti. -

Thugie
21.07.09, 17:49
La Squadra alt Enarit veel igaljuhul ei leia.

1892
21.07.09, 18:14
Jääger eile juba mängis esimest korda, tegi teise poolaja kaasa. Mäng oli siis oma Udinese vastu ja lõppes 2-2 viigiga.

http://sport.postimees.ee/?id=143679

flameas
21.07.09, 18:19
Klubi uudiste all oli Jäägeri ost ilusti olemas. Tõsi seal oli kirjutatud "Jagger"..

orbitaaljaam
21.07.09, 20:10
Enar Mick Jagger

Mehhanisaator
22.07.09, 16:02
http://www.ascolicalcio.net/default.asp

Siin siis klubi koduleht kui kedagi huvitab:)

Em, tekkis küsimus kas seal kodukal kuskil inglise keele peale saab ümber lükata?:) Ise ei leidnud.

Maarek
22.07.09, 16:12
Em, tekkis küsimus kas seal kodukal kuskil inglise keele peale saab ümber lükata?:) Ise ei leidnud.

Itaalia meeskondadest on ainult gloorihunterite lemmiktiimidel ingliskeelne versioon :D

eika
22.07.09, 16:15
...ütleb mees, kelle lemmikklubi ametlik koduleht asub aadressil it.violachannel.tv :p

(edit: ega ma pange ei pannud?)

Maarek
22.07.09, 16:31
...ütleb mees, kelle lemmikklubi ametlik koduleht asub aadressil it.violachannel.tv :p

(edit: ega ma pange ei pannud?)

Mis sel nimel siis viga? Sa võid ju aadressiribale acffiorentina.it ka kirjutada, kui see nimi ei meeldi :D
Vähemalt pole mingi a'la goal.com/acffiorentina või midagi sellist, mis siin kunagi vist üritati :p

eika
22.07.09, 16:41
Nunnu lihtsalt, et klubi fännid oma klubi üle lasevad.

Aga selle inglise keele kohta ütleks seda, et pole just väga palju inglise klubisid, kelle sait oleks itaalia keeles loetav. Miks peaks siis vastupidi olema?

Maarek
22.07.09, 17:14
Aga selle inglise keele kohta ütleks seda, et pole just väga palju inglise klubisid, kelle sait oleks itaalia keeles loetav. Miks peaks siis vastupidi olema?

Hispaania ja Portugali, rääkimata Hiina keele kõnelejaid on maailmas kordades rohkem, aga millegipärast ei nähta vajadust klubide lehtesid nendesse keeltesse tõlkida, ikka ainult oma :(

Isegi Flora arvab, et võiks ainult kohalikus keeles kirjutada. Ei imesta, et kõik Vene keelt kõnelevad Eestis elavad inimesed Levadia fännid on.

F.Totti
22.07.09, 17:16
La Squadra alt Enarit veel igaljuhul ei leia.

Nüüd on juba olemas seal, paraku pilti veel pole- ei tea miks 21 sajandil need asjad nii aeglaselt liiguvad -nagu täi märja t+ra peal:)

Aga kodukat tundub, et tõesti aint itaalia keeles lugeda saab, nuh eks mõningatest asjadest saa aru ka, ja kui tulebki mingi uudis jäägeri kohta, eks see jõua ka eestimaa lehekülgedele.Ega itaallased väga inglise keelega sinapeal ei ole ka:)

Kunagi tehti ju Del Pierole ka üsna humoorikas inglise keele test:D

http://www.youtube.com/v/NYdxokfN7VE

krissucool
22.07.09, 17:17
Nunnu lihtsalt, et klubi fännid oma klubi üle lasevad.

Ma ei tea,äkki on see sellega seotud ,et inglise keel on rahvusvaheline suhtluskeel,aga mida mina ka tean.

Maarek
22.07.09, 17:26
Ma ei tea,äkki on see sellega seotud ,et inglise keel on rahvusvaheline suhtluskeel,aga mida mina ka tean.

Räägi seda juttu prantslasele, itaallasele, hispaanlasele või lausa sakslasele :D

Nad kõik ju arvavad, et maailmas kehtiv keel vaid nende oma ja eks nad ole läbi ajaloo ka küllalt selle heaks tööd teinud :p

Meintz
25.07.09, 11:56
See on siiski teema kus räägitakse klubist nimega Ascoli mitte keeltest

Mehhanisaator
25.07.09, 12:03
Kellel Ascoliga esimene liiga mäng on?

allars
25.07.09, 19:51
Kellel Ascoliga esimene liiga mäng on?

Sul on internet ning seal on olemas ka google.com.

Lambimees
25.07.09, 20:10

Ja kellega see mäng on siis? On kalender väljas üldse juba w?

Maarek
25.07.09, 20:21
Ja kellega see mäng on siis? On kalender väljas üldse juba w?

Kalender pole veel välja loositud, seega aega on selle kiire asjaga ;)

picchio
25.07.09, 22:56
Tomorrow Ascoli will play a friendly game against Figline, a 3rd division club that has Moreno Torricelli as coach and Enrico Chiesa as player (he will retire next year).
Next week there will be other friendlies against weaker teams (on Tuesday and on Friday) and on Wednesday the draw for Serie A & B. 9th August first official game against Crotone, 2nd round of Coppa Italia.

Tofoa
30.07.09, 00:32

Eksid, tal pole kumbagi.

Mis teemasse puutub, siis tundub, et Jäägeril on hea võimalus põhisse tõusta.

hofnar
30.07.09, 00:36
http://www.football-italia.net/jul29s.html
Serie B kalender

Mehhanisaator
10.08.09, 08:58
Ascoli sai Itaaliakarikas 3-1 võidu.

Muidu küsimus milla Jääger mängima saab seal hakata?

Peeter I
10.08.09, 11:58
Minuarust võiks Enar Jäägerist siin teemas võimalikult vähe juttu teha. Selleks on ju tema enda nimeline teema.

Maarek
10.08.09, 13:24
Minuarust võiks Enar Jäägerist siin teemas võimalikult vähe juttu teha. Selleks on ju tema enda nimeline teema.

Ja kui küsida tohiks, siis millest siin teemas juttu võiks teha :doh:

Mehhanisaator
22.08.09, 14:14
Enar Jäägeri koduklubi Ascoli viigistas Itaalia Serie B avavoorus Gallipoli meeskonnaga 1:1.

Hooaja eel Norrast Aalesundist Ascolisse siirdunud Enar Jääger tegi kaasa kogu kohtumise ja teenis ka 26. minutil kollase hoiatuskaardi.

Tabelis asub Ascoli avavooru järel ühe punktiga kümnendal kohal, kuid Reggina ja Cesena mängivad omavahel alles esmaspäeval.

Järgmine mäng Modenaga võõrsil, muuseas Modena on ainuke võistkond kes on võitnud Anglo-Italian Cupi kaks korda järjest;) Praegu asuvad tabelis 18 pulgal.

Maarek
22.08.09, 16:21
Enar Jäägeri koduklubi Ascoli viigistas Itaalia Serie B avavoorus Gallipoli meeskonnaga 1:1.

Mainimata jätsid väikese tõsiasja, et Gallipoli on Serie B uustulnuk, kes vaid vähem kui 2 nädalat tagasi sai endale uue omaniku ja mängijatele lepingud, mistõttu koduväljakul saadud (vaid) 1 punkt tõenäoliselt Ascolile pettumuseks.