320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Oper Hansa Rostocki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oper Hansa Rostocki?


    Ma muidu väga tihti ei vaata seda Super-AaB saiti, kuid täna sattusin peale ning üsna huvitav info. Üritan oma rootsi keele oskusega taani keelest tõlkida, sry kõik selle keele oskajad.

    Der er noget som tyder på at der er fokus på de mange store talenter i AaB i øjeblikket.

    "On mõndasid, kes arvavad, et hetkel on fookus mitmel AaB suurel talendil"

    Samme dag som Thomas Gaardsøe bliver solgt har flere estiske medier en historie om at AaB har modtaget et konkret bud på Andres Oper.

    "Samal päeval kui Thomas Gaardsoe müüakse, on mitmel Eesti meediaväljaandel infot sellest, et AaB-l on konkreetne pakkumine Andres Operile." Khmm, ei täheldanud küll tänasest meediast sellist infot, kuid võisin tähelepanuta jätta või saan taani keelest valesti aru.

    Det skulle være tyske Hansa Rostock som er villige til at betale 2,5 millioner D-mark for 2 målsskytten fra i søndags.

    "Pakkumise tegija võiks olla Saksa Hansa Rostock, kes on valmis maksma 2,5 miljonit DEM-i (20 MEEK) väravakütist, kes pühapäeval lõi 2 väravat."

    Det er selvfølgelig umuligt at få en kommentar hos AaB til dette pga børsreglerne, men mon ikke det er i underkanten af hvad AaB forventer at kunne få for Oper...men måske med et bud på det dobbelte kan Hansa Rostock blive inviteret til seriøse forhandlinger.

    "Loomulikult on võimatu selles osas saada kommentaari AaB-lt, kuna seda ei võimalda börsireeglid." Siis ei saa eriti jutust aru, kuid vist on point selline, et sellise hinna juures ei taha nagu eriti müüa, aga kui Hansa Rostock kahekordistaks oma pakkumist, võiks alata tõsised läbirääkimised.

    Huvitav, kas sellel asjal ka mingi tõepõhi all on? Krt kui Opi Saksa saaks, siis oleks kyll vägev. Ning ka Saksa liigat hakkaks vast Eestis rohkem inimesi jälgima

    Hansa Rostockis mängis muideks 86. aastast kuni müüri lagunemiseni ka minu praeguse hetke lemmikmängija Carsten Jancker. :P Sel hooajal on Rostockil Bundesligas 1 võit ja 3 kaotust.
    ¡No Pasarán!

    #2
    Jah kas lähevad koos või jäävad Aalborgi!
    C’mon Man United!!!

    Kommentaar


      #3
      kui just eriti head pakkumist ei tule, laseb aalborg neil ikka koos edasi m2ngida ja v2ravaid lyya, see on kasulik klubile, opile ja zelinskile ja Eesti koondisele, arvan, et Oper siiski saxamaale veel ei l2he.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #4
        ei ei ei

        tee olete asjast valesti aru saanud jalgpallis ei loe see midagi et hästi koos mängivad(eriti veel kui nad kuskil väiksemas liigas on). loeb ainult RAHA RAHA RAHA

        Kommentaar


          #5
          Ma proovin loogiliselt mõelda. Mis tuleb mul harva hästi välja muideks. Oper osteti kallima raha eest, kui Indrek, Indrek paneb neid väravaid nii mis kole, Oper lõi alles selle hooaja esimesed. miks ei tehta pakkumist Indreku peale, aga hoopis Operi peale. Mehed, siin on midagi mäda....
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by vibu

            Ma proovin loogiliselt mõelda. Mis tuleb mul harva hästi välja muideks. Oper osteti kallima raha eest, kui Indrek, Indrek paneb neid väravaid nii mis kole, Oper lõi alles selle hooaja esimesed. miks ei tehta pakkumist Indreku peale, aga hoopis Operi peale. Mehed, siin on midagi mäda....
            See loogiline mõtlemine tuleb sul tõesti harva välja. Loogiline ei ole see, et kes lööb rohkem väravaid, see on parem (ka ründajate puhul). Valitakse ikkagi mees, kes on meeskonna huvidest lähtuvalt parim variant. Üldsegi ei imesta, kui Operi hind on endiselt kõrgem, kui Zelinski oma.

            Kommentaar


              #7
              minu loogiline vastus sine loogilisele küsimusele: ilmselt on juba Rostockis olemas siukene mängija nagu zelinski, kes olukorrad ära lööb. Aga neil on vaja mängijat a la overmars, kes on kiire läbimurretel ja annab tsenderdusi, muidugi vahest lööb ka ise ära
              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

              Kommentaar


                #8
                Vibu.

                Ma pole nüüd küll päris kindel, aga tavaliselt nii need asjad päris ei käi, et ostetakse Indy Aalborgi ja siis müüakse kohe kasuga saksa.

                Pealegi on ehk nüüd, kui Aalborg on avastanud värske talendi, kergem kätte saada ehk veidi teisejärgulisemaks jäänud Operit?

                Meest ei osteta ju ka löödud väravate arvu pärast, ma pole ise neid mänge küll näinud, kuid võibolla on zelinskil olnud ka veidi rohkem õnne või meeskonna head eeltööd, kui tavaliselt, ja ehk Oper vaatamata ainult kahele väravale, on oma mänguga Hansa vaatlejatele rohkem silma jäänud?
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #9
                  Tõepoolest, ka Saksa kuluaarides sosistatakse Rostocki huvist Operi vastu. Kuid mitte ainult - ka Bröndby Ruben Bagger olevat Hansale (veelgi rohkem) silma jäänud.
                  Juhtkond loomulikult dementeerib, alles osteti ju Beierle ja di Salvio. Kuid äpardunud start hooaega ja eriti mannetu ründeliin lubavad küll spekuleerida teemal, kuhu peaks täiendust hankima. Lisaks tahtvat veel Kovacec jalga lasta.

                  Kui Oper (kui Janckeri, Neuville'i, Akpoborie, Agali mantlipärija) peaks tõepoolest Rostocki minema, siis ehk saab Hansa-fännidest Eestis varsti mitmuses rääkida
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    #10
                    Siis ma hakkan Saksa jalgpalli jälgima Kanal selleks on täiesti olemas - NTV+ Football
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar


                      #11
                      Jee, tore on näha, et ma pole ainus, kes taani (loe: rootsi) keelest mingilgi määral sotti saab. Või mis, dieter. Lemmikklubi meil ka sama ja puha, nagu vennad juba :-)
                      http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                      Kommentaar


                        #12
                        Ah et nüüd on ilmunud potentsiaalsed Hansa fännid välja, kes enne ei tahtnud sellest Bayerni alalisest kirstunaelast midagi teada? Kardan, et see tehing jääb siiski toimumata, kui AaB tahab poole priskemat summat. Hansa pole kindlasti Bundesliga rikkamate klubide seast, pigem vastupidi. Eriti, kui nad juba paar mängijat tänavu ostnud on.

                        Ja muidugi tänab osside klubide austaja Bayernit mulluse abi eest (Hansale 6, Energiele 3 punkti), tänu millele saab Cottbus hetkel 3. kohal troonida.
                        Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                        Kommentaar


                          #13
                          "Ah et nüüd on ilmunud potentsiaalsed Hansa fännid välja, kes enne ei tahtnud sellest Bayerni alalisest kirstunaelast midagi teada? "

                          Ma loodan et sa mind potentsiaalse Hansa fännina ei käsitlenud Pidasin silmas rohkem seda, et Opi minekul Saksa tekiks praeguste kõrval teisigi Saksa jalgpalli jälgijaid juurde. Ma ei usu, et eriti selle (või mõne teise) klubi uusi fänne niivõrd juurde tuleks, sest nagu teada, on Saksa jalgpall ju eriti ühe saareriigi vuti austajate arvates üks jubedamaid asju, mida üldse maamuna peal olla saab.
                          Isegi juhul kui Opi saaks Hansasse (milles ka mina julgen kahelda, kuid samas miks mitte), ei vahetaks mina küll sellepärast oma lemmikut, mis pole tekkinud ainul tänu sellele, et nad võitsid 2000/2001 CL-i vms. :P

                          PS Bayerni kirstunael pole mitte Hansa Rostock või mõni teine-kolmas veidi väiksem/vaesem klubi, vaid põhiliselt ikka nad ise. St ka Hansaga mängides on tihtipeale välja löönud see FC Hollywood, mis tähtsates mängudes tavapäraselt suudetakse efektiivseks ja võitjahingega FCB-ks muuta. Kuid see jutt sobiks juba Saksa jalgpalli teema alla.
                          ¡No Pasarán!

                          Kommentaar


                            #14
                            See jutt mis hommikul seal oli on muudetud peale intervjuud AAB treeneri või mingi muu tüübiga ta ütles et Oper veel ei lähe kuhugi ja kui ta müüakse siis suurema summa eest õigel ajal

                            Siin on see jutt inglise keeles

                            The stories about Andres Oper going to Hansa Rostock is false rumours, Onside.dk launched the story this morning, but change it after they talk to Director Of Sport in AalborgBK Lynge Jacobsen. He told Onside.dk that he hasn’t heard anything from Hansa Rostock or any other clubs. Andres Oper was going to be sold for 2.5 DM. (10 mill. D Kr.) Onside then asked if he is for sale right now? Mr. Jacobsen answered: \"Oper can be sold for the right price at the right time

                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Õige kah, Oper on paremat väärt. Rahulikult võib temaga hooaja lõpuni odata ja müüa kuhugi tõelislt tegijasse klubisse. Näiteks Arsenali, kuhu ta juba peaaegu sattus.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X