PDA

View Full Version : Flora laul

raido
02.02.02, 14:55
Ma tuli meelde, et kunagi ühes jalkpallipäevikus kanti üht flora laulu ette mida esitasid flora mängijad.

Kas keegi võiks öelda selle laulu nime.

Jeeg
02.02.02, 15:40
Hmmm

Ivo Linnaga koos igatahes, peaks jalgpalliliidult küsima!

On keegi jalgpallihaiglast niipalju kursis?

ROOTSI KUNN
02.02.02, 23:45
Olen ka seda laulu kuulnud ja Linna laulis. Ega see laul
just mingi hitt ei olnud aga shitt kah mitte. Ühesõnaga mingi väga keskpärane variant-nime küll ei mäleta. Huvitaval kombel jäi isegi natuke viisi meelde. Ta oli lihtsalt Flora laul
ja kõik.

zilde
03.02.02, 00:24
Olen kah laulu kuulnud. Refrään oli algas sõnadega "Flora, jalgpall ja Flora ..." vms. Võibolla on see ka laulu pealkiri. Mäletan et Flora kodumängudel lasti seda üsna tihti.

kojamees
17.02.02, 20:04
Neid Flora laule peaks minu mäletamist mööda üsna mitu olema.Aga kõige täpsem inff on Flora kodukas.:õlu:

borat
18.02.02, 13:25
Linna esitatud laul oli võrreldes selle Kojamehe quasi-pungiga ikka maailma tasemel. Kahju, et Linna sugune tegija aga nii sita võistkonna laulu laulab.

ROOTSI KUNN
19.02.02, 12:52
Boratist-asjahuviline ,oled kõva mees sõna võtma.
See sitt meeskond ,keda sa siin mainisid on VIIMASE AASTA
EESTI MEISTER. Kes oled sina ja kes on Ivo Linna?
Vastan: Linna on eesti piires tuntud endine estraadilaulja
ja sina oled ilmselt hilispuberteedieas koolijüts.
Sellega ongi kõik öeldud.

Aff
20.02.02, 00:32
IMO oli see laul igati ebaõnnestusnud üllitis, seepärast see muidugi ka kuulsust pole saavutand. Loodan, et selline jura ei esinda enam eelmise aasta Eesti parimat klubi. :õlu:

borat
20.02.02, 13:26
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Rootsi munn ega sina pole ometi see Eesti koondise särgis perverdi näoga kitarrist, kes lava peal proovib tegija moodi välja näha?

jansa
20.02.02, 13:33
Orginally posted by borat

Orginally posted by ROOTSI KUNN

Rootsi munn ega sina pole ometi see Eesti koondise särgis perverdi näoga kitarrist, kes lava peal proovib tegija moodi välja näha?
.................................................. ...................................

sa borat oled seal Kashastanis päris kõva mees vist..kael ikka kannab juba või?

Jyrka
20.02.02, 15:27
Ma olen tähele pannud et igasugune flora vastane tegevus siin foorumis on keelatud :(

Miq
20.02.02, 16:03
Orginally posted by Jyrka

Ma olen tähele pannud et igasugune flora vastane tegevus siin foorumis on keelatud :(

Igasugune idiootne tegevus on siin foorumis keelatud. Või vähemalt võiks olla, kui vaadata siin borati üllitisi :kaval:

Aff
20.02.02, 17:35
Borat!
saan aru, et sul on vaja end kuskil välja elada, aga see pole siin teps mitte õige koht. :viha: :viha: :viha:

:õlu:

ROOTSI KUNN
24.03.02, 14:01
Mõtlesin ,et kuhu ma selle loo postitaks ja leidsin et kõige õigem koht ongi Flora laul. Tegelt ei taha ma rääkida sellrst
Linna laulust ,mida aeg ajalt enne mängu eelmisel hooajal lasti vaid ,FCF-i fännide lauludest laiemalt.
Reedene mäng näitas selgelt ,et hakkame nende vanade heade laulujuppidega vaikselt alla käima ning ausalt öeldes olen ka juba natuke nendest tüdinud.Seda ütles kohapeal ka üks nende laulude autoreid Ott Pruun ise.Hädasti oleks värsket verd uute laulude näol vaja. Jah ,Levadia seltskond
oli väike kuid neil oli repertuaar mitmekesisem(ma ei pea silmas roppusi ,mida nad kooris karjusid).
Milles ikkagi on probleem ,et me kuidagi ei jõua arutelust kaugemale ja uusi laule või vaimukaid hüüdlauseid juurde ei tule.Tegelikult kehtib sama mure ka juba koondise puhul.
ON ja hädasti on vaja uut.
See oleks muidugi Jalgpallihaiglale üks väga tähtis pähkel
pureda,mille peame peale vene mängu kohe ette võtma.
Kuid nüüd FCFjuurde tagasi. Teen sellise avalduse ja kuulutan
välja väikese konkursi FCF-toetavatele lauludele.
Tingimused on enesestmõistetavad: sõnad võrdlemisi lühikesed ,meeldejäävad,riimis ja viis olgu tingimatta hästi
tuntud kas vutilauluna või siis lihtasalt rahvusvaheliselt.

Kolmele paremale panen auhinnaks korraliku Jahipasuna(hinnaga 200.-)
millega mängul hea omadele kaasa elada. Proovige kätt ja
krabistage sulge eriti noorem raffas.Konkurss lõpeb siis ,kui piisav hulk laulukesi tehtud ja kolm parimat kasutusele võetud.Ütleme siis et Poola mänguks.
Ootan rohket osavõttu ja postitusi sel teemal.

Peku
30.03.02, 00:24
karm värk, hakkame siis krabistama, ega midagi üle ei jää!!:D
mhmh a kas me paneme need siia foorumisse üles või mis?? et selline küsimus siis! ja HÄID LIHAVÕTTEPÜHI kõigile:õnnelik: ja veel üks küsimus tegelt et kas see võib või peab olema teada-tuntud viisiga??? ja nii...:õlu:

Peku
30.03.02, 00:25
oih vabaNdust viimasele küsimusele sain juba vastuse

Peku
02.04.02, 22:35
siin minu laul:D Guantanamera visiga:
Ma elan linnas, kus Flora
on kodumeeskonnaks
Ma elan linnas, kus Flora
on meie meeskonnaks
Ja fännid karjuvad:"FLOORA!!"
ja Flora lööbki ju värava!
Üks FC Flora,
on ainult üks FC Flora
võitle Flora
ona ainult üks FC Flora

see siis minu laul!! selgitused: teises ja neljandas reas meeskonna(k)s venitatakse eee-d ja neljandas läheb lõpp madalaks ja FLOORA karjutakse, siis on selline huvitavam koht kah! ja võitle Flora venitatakse kah!!niisiis :D :õlu:

Ariol
27.04.02, 18:43
Hea oleks kasutada vanu s6ja laule. N2iteks see TULEN TAGASI SEALT V6ITJANA... k6las v2ga h2sti. S6nu v6ib neil lauludel veits muuta. Pakun v6lja

Kui ainus mees me tulle tormame
ja tagasi me l'o''o'me julma vastase.
Kaotust ei tunne FC Flora read
ei iial ennast alistada lase nad.

Kindlam, kui raud on florakate meeled
v6it neil v6i haud, nii kinnitavad keeled
EI V6I keegi ytelda,
et Flora andnud 'a'ra tiitli Eestimaal:reiv:

ROOTSI KUNN
29.04.02, 22:54
Sellel laulul ei ole küll vaja sõnu muuta,me laulame teda niigi.
Küll oleks aga tuntud vutiviisidele vaja lühikesi ,löövaid ja hästi meeldejäävaid sõnu.