320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora laul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora laul

    Ma tuli meelde, et kunagi ühes jalkpallipäevikus kanti üht flora laulu ette mida esitasid flora mängijad.

    Kas keegi võiks öelda selle laulu nime.

    #2
    Hmmm

    Ivo Linnaga koos igatahes, peaks jalgpalliliidult küsima!

    On keegi jalgpallihaiglast niipalju kursis?
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #3
      Olen ka seda laulu kuulnud ja Linna laulis. Ega see laul
      just mingi hitt ei olnud aga shitt kah mitte. Ühesõnaga mingi väga keskpärane variant-nime küll ei mäleta. Huvitaval kombel jäi isegi natuke viisi meelde. Ta oli lihtsalt Flora laul
      ja kõik.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Olen kah laulu kuulnud. Refrään oli algas sõnadega "Flora, jalgpall ja Flora ..." vms. Võibolla on see ka laulu pealkiri. Mäletan et Flora kodumängudel lasti seda üsna tihti.

        Kommentaar


          #5
          Neid Flora laule peaks minu mäletamist mööda üsna mitu olema.Aga kõige täpsem inff on Flora kodukas.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Linna esitatud laul oli võrreldes selle Kojamehe quasi-pungiga ikka maailma tasemel. Kahju, et Linna sugune tegija aga nii sita võistkonna laulu laulab.
            Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

            Kommentaar


              #7
              Boratist-asjahuviline ,oled kõva mees sõna võtma.
              See sitt meeskond ,keda sa siin mainisid on VIIMASE AASTA
              EESTI MEISTER. Kes oled sina ja kes on Ivo Linna?
              Vastan: Linna on eesti piires tuntud endine estraadilaulja
              ja sina oled ilmselt hilispuberteedieas koolijüts.
              Sellega ongi kõik öeldud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                IMO oli see laul igati ebaõnnestusnud üllitis, seepärast see muidugi ka kuulsust pole saavutand. Loodan, et selline jura ei esinda enam eelmise aasta Eesti parimat klubi.
                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by ROOTSI KUNN

                  Boratist-asjahuviline ,oled kõva mees sõna võtma.
                  See sitt meeskond ,keda sa siin mainisid on VIIMASE AASTA
                  EESTI MEISTER. Kes oled sina ja kes on Ivo Linna?
                  Vastan: Linna on eesti piires tuntud endine estraadilaulja
                  ja sina oled ilmselt hilispuberteedieas koolijüts.
                  Sellega ongi kõik öeldud.
                  Rootsi munn ega sina pole ometi see Eesti koondise särgis perverdi näoga kitarrist, kes lava peal proovib tegija moodi välja näha?
                  Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by borat

                    Orginally posted by ROOTSI KUNN

                    Boratist-asjahuviline ,oled kõva mees sõna võtma.
                    See sitt meeskond ,keda sa siin mainisid on VIIMASE AASTA
                    EESTI MEISTER. Kes oled sina ja kes on Ivo Linna?
                    Vastan: Linna on eesti piires tuntud endine estraadilaulja
                    ja sina oled ilmselt hilispuberteedieas koolijüts.
                    Sellega ongi kõik öeldud.
                    Rootsi munn ega sina pole ometi see Eesti koondise särgis perverdi näoga kitarrist, kes lava peal proovib tegija moodi välja näha?
                    .................................................. ...................................

                    sa borat oled seal Kashastanis päris kõva mees vist..kael ikka kannab juba või?
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma olen tähele pannud et igasugune flora vastane tegevus siin foorumis on keelatud

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Jyrka

                        Ma olen tähele pannud et igasugune flora vastane tegevus siin foorumis on keelatud
                        Igasugune idiootne tegevus on siin foorumis keelatud. Või vähemalt võiks olla, kui vaadata siin borati üllitisi
                        Jube Tige Kala

                        Kommentaar


                          #13
                          Borat!
                          saan aru, et sul on vaja end kuskil välja elada, aga see pole siin teps mitte õige koht.

                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            #14
                            Mõtlesin ,et kuhu ma selle loo postitaks ja leidsin et kõige õigem koht ongi Flora laul. Tegelt ei taha ma rääkida sellrst
                            Linna laulust ,mida aeg ajalt enne mängu eelmisel hooajal lasti vaid ,FCF-i fännide lauludest laiemalt.
                            Reedene mäng näitas selgelt ,et hakkame nende vanade heade laulujuppidega vaikselt alla käima ning ausalt öeldes olen ka juba natuke nendest tüdinud.Seda ütles kohapeal ka üks nende laulude autoreid Ott Pruun ise.Hädasti oleks värsket verd uute laulude näol vaja. Jah ,Levadia seltskond
                            oli väike kuid neil oli repertuaar mitmekesisem(ma ei pea silmas roppusi ,mida nad kooris karjusid).
                            Milles ikkagi on probleem ,et me kuidagi ei jõua arutelust kaugemale ja uusi laule või vaimukaid hüüdlauseid juurde ei tule.Tegelikult kehtib sama mure ka juba koondise puhul.
                            ON ja hädasti on vaja uut.
                            See oleks muidugi Jalgpallihaiglale üks väga tähtis pähkel
                            pureda,mille peame peale vene mängu kohe ette võtma.
                            Kuid nüüd FCFjuurde tagasi. Teen sellise avalduse ja kuulutan
                            välja väikese konkursi FCF-toetavatele lauludele.
                            Tingimused on enesestmõistetavad: sõnad võrdlemisi lühikesed ,meeldejäävad,riimis ja viis olgu tingimatta hästi
                            tuntud kas vutilauluna või siis lihtasalt rahvusvaheliselt.

                            Kolmele paremale panen auhinnaks korraliku Jahipasuna(hinnaga 200.-)
                            millega mängul hea omadele kaasa elada. Proovige kätt ja
                            krabistage sulge eriti noorem raffas.Konkurss lõpeb siis ,kui piisav hulk laulukesi tehtud ja kolm parimat kasutusele võetud.Ütleme siis et Poola mänguks.
                            Ootan rohket osavõttu ja postitusi sel teemal.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              karm värk, hakkame siis krabistama, ega midagi üle ei jää!!
                              mhmh a kas me paneme need siia foorumisse üles või mis?? et selline küsimus siis! ja HÄID LIHAVÕTTEPÜHI kõigile ja veel üks küsimus tegelt et kas see võib või peab olema teada-tuntud viisiga??? ja nii...
                              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X