PDA

View Full Version : Serie A 2009/2010

eika
30.07.09, 00:01
Kalender loositud, võib siis sellegi teema avada.

SERIE A 2009/2010
(andata date first, ritorno date second)
1) 23.08.09 17.01.10
bologna - fiorentina
catania - sampdoria
genoa - roma
inter - bari
juventus - chievo
lazio - atalanta
livorno - cagliari
palermo - napoli
siena - milan
udinese - parma

2) 30.08.09 24.01.10
atalanta - genoa
bari - bologna
cagliari - siena
chievo - lazio
fiorentina - palermo
milan - inter
napoli - livorno
parma - catania
roma - juventus
sampdoria - udinese

3) 13.09.09 31.01.10
atalanta - sampdoria
bologna - chievo
fiorentina - cagliari
genoa - napoli
inter - parma
lazio - juventus
livorno - milan
palermo - bari
siena - roma
udinese - catania

4) 20.09.09 07.02.10
bari - atalanta
cagliari - inter
catania - lazio
chievo - genoa
juventus - livorno
milan - bologna
napoli - udinese
parma - palermo
roma - fiorentina
sampdoria - siena

5) 23.09.09 14.02.10
atalanta - catania
bari - cagliari
bologna - livorno
fiorentina - sampdoria
genoa - juventus
inter - napoli
lazio - parma
palermo - roma
siena - chievo
udinese - milan

6) 27.09.09 21.02.10
catania - roma
chievo - atalanta
juventus - bologna
lazio - palermo
livorno - fiorentina
milan - bari
napoli - siena
parma - cagliari
sampdoria - inter
udinese - genoa

7) 04.10.09 28.02.10
atalanta - milan
bari - catania
bologna - genoa
cagliari - chievo
fiorentina - lazio
inter - udinese
palermo - juventus
roma - napoli
sampdoria - parma
siena - livorno

8) 18.10.09 07.03.10
catania - cagliari
chievo - bari
genoa - inter
juventus - fiorentina
lazio - sampdoria
livorno - palermo
milan - roma
napoli - bologna
parma - siena
udinese - atalanta

9) 25.10.09 14.03.10
atalanta - parma
bari - lazio
cagliari - genoa
chievo - milan
fiorentina - napoli
inter - catania
palermo - udinese
roma - livorno
sampdoria - bologna
siena - juventus

10) 28.10.09 21.03.10
bologna - siena
catania - chievo
genoa - fiorentina
inter - palermo
juventus - sampdoria
lazio - cagliari
livorno - atalanta
napoli - milan
parma - bari
udinese - roma

11) 01.11.09 24.03.10
cagliari - atalanta
chievo - udinese
fiorentina - catania
juventus - napoli
livorno - inter
milan - parma
palermo - genoa
roma - bologna
sampdoria - bari
siena - lazio

12) 08.11.09 28.03.10
atalanta - juventus
bari - livorno
bologna - palermo
cagliari - sampdoria
catania - napoli
genoa - siena
inter - roma
lazio - milan
parma - chievo
udinese - fiorentina

13) 22.11.09 03.04.10
bologna - inter
fiorentina - parma
juventus - udinese
livorno - genoa
milan - cagliari
napoli - lazio
palermo - catania
roma - bari
sampdoria - chievo
siena - atalanta

14) 29.11.09 11.04.10
atalanta - roma
bari - siena
cagliari - juventus
catania - milan
chievo - palermo
genoa - sampdoria
inter - fiorentina
lazio - bologna
parma - napoli
udinese - livorno

15) 06.12.09 18.04.10
bologna - udinese
fiorentina - atalanta
genoa - parma
juventus - inter
livorno - chievo
milan - sampdoria
napoli - bari
palermo - cagliari
roma - lazio
siena - catania

16) 13.12.09 25.04.10
atalanta - inter
bari - juventus
cagliari - napoli
catania - livorno
chievo - fiorentina
lazio - genoa
milan - palermo
parma - bologna
sampdoria - roma
siena - udinese

17) 20.12.09 02.05.10
bologna - atalanta
fiorentina - milan
genoa - bari
inter - lazio
juventus - catania
livorno - sampdoria
napoli - chievo
palermo - siena
roma - parma
udinese - cagliari

18) 06.01.10 09.05.10
atalanta - napoli
bari - udinese
cagliari - roma
catania - bologna
chievo - inter
lazio - livorno
milan - genoa
parma - juventus
sampdoria - palermo
siena - fiorentina

19) 10.01.10 16.05.10
bologna - cagliari
fiorentina - bari
genoa - catania
inter - siena
juventus - milan
livorno - parma
napoli - sampdoria
palermo - atalanta
roma - chievo
udinese - lazio

Saarlane
30.07.09, 00:06
Teeme ka mingi ennustuse ja burkse? Või taas mõne lastekodu toetamise.

eika
30.07.09, 00:08
Kõigepealt võiks mõni minust ässam mees teema stickyks teha :)

Saarlane
30.07.09, 00:17
Nii, mis edasi?

Tofoa
30.07.09, 00:20
AC Milan liigat ei võida. Kas on keegi, kes väidab vastupidist?

Saarlane
30.07.09, 00:32
Ma ütlen et Juventus võidab, Milan on kuidagimoodi üleperse teine nagu Liverpool Premis oli viimati ja Inter saab täiega tala - on kolmas.

eika
30.07.09, 00:44
Tänavu võiks igasuguseid julgeid ennustusi teha: Milan jääb CL kohtadelt välja, Lazio lõpetab eespool kui Roma, Juventus võidab tiitli jne. Aga enne peab siiski üleminekuakna lõpu ära ootama.

Jasper
30.07.09, 00:46
[

Week 8/27

Catania-Cagliari
Chievo-Bari
Genoa-Inter
Juventus-Fiorentina
Lazio-Sampdoria
Livorno-Palermo
Milan-Roma

Week 9/28

Atalanta-Parma
Bari-Lazio
Cagliari-Genoa
Chievo-Milan
Fiorentina-Napoli
Inter-Catania
Palermo-Udinese
Roma-Livorno
Ei viitsinud täielikult kontrollida, aga miks neis voorudes kaheksa paari on? 8/27 on muidugi suht magus värk - viimase hooaja top6 + coppa Italia finalistid.

kui tofoa hooaja lõpus normaalne tundub, siis ma söön kolm megaeinet ära.

Jasper
30.07.09, 00:47
Tänavu võiks igasuguseid julgeid ennustusi teha: Milan jääb CL kohtadelt välja, Lazio lõpetab eespool kui Roma, Juventus võidab tiitli jne. Aga enne peab siiski üleminekuakna lõpu ära ootama.

Kui kaks vooru peetud(sh. derbide ema), hakkad tarka panema?

eika
30.07.09, 00:52
Kui Milan endale ründejõudu juurde ei hangi ja tahab mängu Ronaldinho ümber ehitada, siis ma küll ei näe, kust need võidud just väiketiimide vastu tulema peaks.

Ja nende voorudega on Channel 4 või-misganes-selle-saidi-nimi-nüüd-on ise pange pannud.

flameas
30.07.09, 10:57
football-italia.net ikkagi...

Roma kahjuks Laziost ette ei jõua kuna Loriat pole enam meeskonnas.

cannuman
30.07.09, 13:07
Teeme ka mingi ennustuse ja burkse? Või taas mõne lastekodu toetamise.

huvitav kas meie lastekodulaps Uuu on rahad üle kandnud ka?

Ma ütlen et Juventus võidab, Milan on kuidagimoodi üleperse teine nagu Liverpool Premis oli viimati ja Inter saab täiega tala - on kolmas.

Ma võin sis burksi süüa kui Inter Serie A-s sitema koha saab kui Manjuuu Premm liigas

Blue Rock
30.07.09, 14:37
kui tofoa hooaja lõpus normaalne tundub, siis ma söön kolm megaeinet ära.

Ma võin sis burksi süüa kui Inter Serie A-s sitema koha saab kui Manjuuu Premm liigas

...ja burksi söömine tundub siis karistuselt?

cannuman
30.07.09, 16:45
kus nüüd alles käänas

Maarek
30.07.09, 17:14
Vähem möla. Hakkake nüüd ikka andma hinnaguid, millel ka mingi mõte on.

flameas
30.07.09, 20:08
Hinnanguid hakkan andma vahetult enne hooaja algust, lisaks võib viimastel ülemineku-akna päevadel toimuda ka midagi. Tänane Roma - Gent ehk annab ka aimu millega Spalletti on tegelenud.. Riise mängivat keskkaitses.. jeei.

Ainuke hinnang mille võib anda - Juve on tugev.

Saarlane
04.08.09, 00:27
Seletage mulle palun keegi, kas tõesti toimub Itaalia Superkarika finaal Pekingis? Ning mille kuradi pärast.

Uuu
04.08.09, 00:29
Lazio saabus Pekingisse pühapäeva õhtul...inter arvatavasti ka kohal.
Mis kohal häda???
Elioni Rai Uno kannab mängu üle ja ülekanne algab Eesti aja järgi 14.55

Sempre Forza Lazio!!!

Saarlane
04.08.09, 00:33
Itaalia superkarikafinaal. Hiinas????

cannuman
04.08.09, 00:45
rahaaaaaaaa

Blue Rock
04.08.09, 14:46
Seletage mulle palun keegi, kas tõesti toimub Itaalia Superkarika finaal Pekingis? Ning mille kuradi pärast.

Neutraalne pind sealgi. Kiirelt mõeldes ka nt Türgi superkarika finaali on mõned korral (kuigi mitte sel aastal) pallitud nahkpükste maapäral. Saksas on palju türklasi ja Aasias palju teismelisi, kellele meeldib jalgpalliteemalist ninni-nänni osta...ja ega eriti rohkem põhjusi otsima ei peagi.

Kasepats-Pidur
05.08.09, 04:34
Veidi jänkide juttu. (http://sportsillustrated.cnn.com/2009/writers/gabriele_marcotti/07/30/serie.a/index.html)

eika
05.08.09, 12:53
Mõnus pask jutt.

Palju on näiteks Inglismaa klubid ostnud mängijad väljastpoolt oma liigat? Või õigemini, mis klubid veel peale Man City ja kahe Hispaania hiiu on läinud antud üleminukuakna jooksul märgatavamalt tugevamaks?

Võtame Inglismaa: Man United kaotas Ronaldo ja Teveze, Arsenal kaotas Adebayori, Liverpool Alonso ja Arbeloa - samas mitte ükski neist klubidest pole oma kadumaläinud staare paremate mängijate vastu vahetanud- pigem ollakse muutunud nõrgemaks. Chelsea ja teised Inglismaa klubid on seni üsna vaiksed olnud. Sama lugu Hispaanias, kus kahe hiidklubi taga on vaikus ja Saksamaal, kus arvestatavaid oste on teinud Bayern ja Stuttgart (ja nemadki põhiliselt enda liigast).

Pigem on tegu lihtsalt kibestnud Milani või Roma fänni jutuga.

Jasper
08.08.09, 15:50

See kõlab suht retoorilise küsimusena, sest siililegi selge miks. Igatahes on neid varem ju ka mujal mängitud - Usas ja ... Liibüas (:eek:)

Kohe peab ennast teleka ette sättima ...

-e- või siis mitte

eika
08.08.09, 16:23
See on nunnu, et särgil olevad reklaamid Hiina keeles on.

Jasper
08.08.09, 17:00
See on nunnu, et särgil olevad reklaamid Hiina keeles on.
Interi puhul oleks olnud paras ime särgil ladina tähestikku näha.

eika
14.08.09, 17:25
Kuna enne hooaja algust eriti enam netti ei satu, siis teeks esimesena oma ennustuse ära.

1. Inter (eeldusel, et hangitakse Stankovicist parem mängujuht)
Kõik liinid näivad paigas olevat ja pingil üks maailma parimaid peatreenereid. Ei näe põhjust, miks Inter oma eelmiste hooaegade edu ei peaks kordama. Superkarikafinaal Lazioga näitas, et Milito-Eto`o ründeliin juba mõistis ennast väga hästi ja kui hangitakse endale mängujuht, kes neid suudab pallidega toita, siis on koos väga kõva tasemega meeskond. Euroopas põrutakse taaskord ja Lucio vajub paari mängu pärast pingile.

Selle hooaja võtmemängija: Samuel “Mourinho arvates uus maailma parim mängija” Eto`o

2. Juventus
Kuigi mängijateturul tehti üsna head tööd on õhus mitmeid küsimusi. Kes hakkavad lööma väravaid?- sõprusmängudes on kõik ründajad olnud äärmiselt mannetud. Kes hakkavad mängima äärekaitsjatena?- kõige problemaatilisematele positsioonidele ei toodud ühtegi maailmaklassi mängumeest, teist hooaega Grygera ja Molinaroga küll enam ei tahaks. Kas Ciro Ferrara suudab meeskonna 4-3-1-2 süsteemis mängima panna? Kas Diego suudab jätkata sealt, kus ta Bremenis pooleli jäi? Ciro Ferraral võib veel kogemusi nappida, et meeskonda õlitatult käima saada.

Võtmemängija: Diego

3. Milan
Kui Pirlo ja Ronaldinho suudaks sellel hooajal küündida ligilähedalegi oma hiigelaegadele, siis võiks sellelt meeskonnalt kõike oodata. Kuid kuna Pirlo on ikka mandunud ja Ronalts ikka paks, siis kolmandast kohast kõrgemale meeskond ei tõuse. Samas on tiimil piisavalt klassi, et ülejäänud konkurente edestada. Huntelaari näol saadi mängija, kes Zamrotta ja Janku tsenderused võrku lükkab ja Thiago tõuseb Serie A särvamate keskkaitsjate sekka.

Võtmemängija: Andrea “kaotatud platsinägemine ja maailmaklassi pikkade söötude andmis oskus. Ausal leidjal palun need tagastada vaevatasu eest” Pirlo

4. Fiorentina
Melo kaotamine väga meeskonda ei heiduta, sest meeskonnas on üksjagu klassiga mängumehi. Samas liiga teravaimasse tippu ei küündita, sest kaitseliinis on poolpidused mängumehed ja Mutu või Gilardino puudumisel muutub asi väga nutuseks. Kaks noort serblast teevad märgatava arenguhüppe ja muutuvad meeskonnas võtmemängijateks.

Võtmemängija: Adrian “ei teagi, kas jõuan kohtukeisside kõrvalt mängudele” Mutu

5. Lazio
On nüüd tegu Uuu eduka lobitööga või ma ei tea millega, aga Lazio koosseis näib tugev ja üllatusvõimeline. Kuigi meeskonna kõik keskkaitsjad on pigem huumorivennad, siis mul on usku sellesse, et Rossi leiab töötava kaitsepaari. Väravate löömisega ei tohiks meeskonnal probleeme tekkida, pigem on küsimus, keda Zarate kõrval mängitada ja keda pingitada.

Võtmemängija: Mauro “Kui löön mängus kakskümmend korda kaugelt peale, siis mõni ikka läheb siis” Zarate

6. Napoli
Napoli on niigi andekale koosseisule lisanud suvel nii mõnegi tippmehe, et imelik oleks meeskonda tahapoole pakkuda. Eelmisel hooajal oldi enne totaalset ärakukkumist tabeli eesotsas ja Itaalia koondise piirimail olev väravavaht de Santis, liiga üks paremaid äärekaitsjaid Zuniga ja koondise ründaja Quagliarella peaksid kindlustama selle, et säärane kollaps ei korduks. Suurim küsimärk meeskonna juures istub treeneripingil. Isiklikult pole eriti usku Doni võimetesse, kuid ehk mees üllatav mind

Võtmemängija: Marek “tegelikult ma vist polegi nii andekas mängumees, kui kõik arvasid” Hamsik

7. Roma
Meeskonna algkoosseis oleks võimeline võitlema kasvõi tiitli pärast, kuid Roma kahjuks on meeskonna pink täis sõnnikut. Iga algkoosseisu mängija vigastus tähendab koheselt ka suurt kukkumist mängutasemes ja eelmine hooaeg näitas, et vigastusalteid mehi on meeskond täis

Võtmemängija: Mirko “mina üksi pean rabelema, sellal kui teised ravivad vigastusi” Vucinic

8. Genoa
Gasperini näitas eelmisel hooajal, et oskab s*tast saia teha. Samas kui eelmisel hooajal oli see sitt täisväärtuslik sõnnik, siis tänavusel hooajal on tegu rohkem kuivanud koerapabulatega. Kolme põhitegijat (Milito, Motta, Ferrari) pole suudetud võrdvääriselt asendada. Eelmisel hooajal suutis Milito sageli üksi mängud ära teha, vaevalt Crespo ja Floccari seda teha suudavad. Lisame siia veel euromängudest tuleneva tiheda mängugraafiku ja meeskonnaga superhästi sobinud väravavahi Rubinho vahetamise Amelia vastu ning tabelis langemine näib paratamatu.

Võtmemängija: Sergio “Lõin eelmisel hooajal liigas 12 värat ja nüüd pean Militot asendama, ajuvaba” Floccari

9. Palermo
Hooaja eel näib, et noore Pastore õlgadele on pandud ränk vastutusekoorem. Mehelt oodatakse terve meeskonna käimatõmbamist ja see võib nooruki kiirelt läbipõletada. Samas juba eelmisel hooajal näidati, et antud meeskonnas on piisavalt skilli, et eurokohtade eest võidelda. Meeskond on täis noori täkke (Cavani, Kjaer, Pastore), kui arvatavasti peab Palermo veel aasta-kaks noortele liha luudele kasvatama, et teravaimasse tippu jõuda. Samas roosade tulevik näib helge.

Võtmemängija: Javier “this is the new shit ehk ma olen uus Kaka” Pastore

10. Udinese
Suurim küsimärk. Quagliarella müük pani kindlasti põntsu tervele meeskonnale, kuid samas on pingilt võtta väärilisi asendajaid. Ja näiteks mängiti eelmisel hooajal peapooled mängud ilma suurima staari Di Nataleta ja saavutati ikka kuues koht. Meeskonnal on liiga üks paremaid väravavahte, tugev kaitseliin, tugev poolkaitse eesotsas D`Agostinoga, Itaalia koondislastest koosnev ründeliin, kuid siiski mu sisetunne ütleb, et midagi jääb eurokohtade nimel võitlemisest puudu. Samas mul sisetunne paneb pidevalt puusse ja Udinese võib vabalt esineliku kohtade eest võidelda. Ennustamatu meeskond ühesõnaga.

Võtmemängija: Gaetano “olen Pozzo arvates maailma üks kallimaid mängumehi” D`Agostino

11. Sampdoria
Kuidagi ei taha Sampdoria kaitse- ja poolkaitseliin oma tasemelt ründeliinile järele jõuda. Juba eelmine aasta näitas, et meeskond peab kaitseliini suuri kulutusi tegema, kuid kedagi übersäravat juurde ei toodud. On ainult aja küsimus, millal Cassano virisema hakkab.

Võtmemängija: Antonio “Naised tahavad mind isegi oma kärnanäoga, mõnus on olla jalgpallur” Cassano

12. Atalanta
Eelmise hooaja põhituumik on säilinud, ainult Floccari on asendunud Acquafrescaga, mis minu silmis on pigem meeskonna tugevamaks muutumine. Kindel keskmik.

Võtmemängija: Roberto “Genoa veel kahetseb, et mind selleks hooajaks välja laenas” Acquafresca

13. Cagliari
Eelmisel hooajal murti märkamatult esikaheksasse, kuid sellel hooajal nii kõrget lendu on raske ennustada. Küsimärgiks jääb, kes tänavu väravaid hakkab lööma. Vaevalt Jeda suudab seda vankrit üksi vedada.

Võtmemängija: Meeskonna Vaim (höh-höh, viskasin kildu)

14. Catania
Suvel on meeskonda lisandunud pooleteise meeskonna jagu uusi mängijaid ja eks meeskonnal läheb omajagu aega, et mäng üles leida. Samas on klassiga mängumehi nii palju, et väljalangemise muret ei tohiks olla. Sümpaatselt komplekteeritud tiim.

Võtmemängija: Pablo “2 mängu Argentiina koondises, tehke järgi” Ledesma

15. Parma
Uustulnuka kohta on Parma saanud üllatavalt tugeva meeskonna kokku. On nii kogemusi (Panucci ja Zenoni näol) kui ka tulevikutähti (laenul olevate Paloschi, Dellafiore näol). Tuldi Serie A`sse selleks, et jääda.

Võtmemängija: Valeri “vigastatud” Bojinov

16. Siena
Mängijaturul üsna vaikne olnud Siena võiks oma koosseisu poolest kandideerida väljalangemisele, aga sunnikud suudavad alati õigele poole joont jääda. Miks mitte ka siis sellel aastal.

Võtmemängija: Massimo “Kunagi olin Itaalia liiga üks lootustandvamaid ründajaid ja vaata, mis minust nüüd saanud on” Maccarone

17. Bologna
Eelmisel hooajal tuldi näiliselt suurte plaanidega kõrgliigasse ja põruti totaalselt. Sellel hooajal on võetud rahulikumalt ja arvatavasti võideldakse ka sellel hooajal väljalangemistsooni piirimail.

Võtmemängija: Marco “mul on teine noorus” Di Vaio

18. Bari
Kaotasid suvel meeskonna kõrgemale tõstnud Conte ja on meeskonda täiendanud peamiselt Serie B`s säranud mängijatega. Ühtlane, ilma staarideta meeskond, kes võib vahest sähvatada, kuid pikas perspektiivis jääb klassi väheseks.

Võtmemängija: Barreto, lihtsalt Barreto

19. Chievo
Mittemidagi ütleva koosseisuga eeslid lendavad tänavu Serie B`sse. Oli tore.

Võtmemängija: Sergio “Itaalia koondises keskmiselt üks värav mängus” Pellisier

20. Livorno
Kui meeskonna ainus arvestatav uus mängija on pensionieelik Lucarelli, siis on midagi rohkem tobe oodata.

Cristano “teen äkki Di Vaiot” Lucarelli

Väravalööjate top 3: Eto`o, Gilardino, Huntelaar
Parim mängija: Diego
Suurim pettumus: Ronaldinho
Suve 3 parimat ostu: Huntelaar, Diego ja Eto`o
Suve 3 viletsaimat ostu: Onyewu, Lucio ja Motta
Karika võidab: Juventus
Esimese treenerina saab kinga: Giampiero Ventura vallandatakse peale paari kuud Bari pingilt ja Conte tuuakse tagasi

Jasper
14.08.09, 23:16
Suve 3 viletsaimat ostu: Onyewu, Lucio ja Motta

Onyewut pole keegi ostnud.

eika
14.08.09, 23:17
Vahet pole.

eika
14.08.09, 23:59
Trofeo TIMi esimene vastasseis Juve - Inter päädis 45 minuti järel viigiga 1-1 ja järgnenud penaltiseerias suutis pikema kõrre tõmmata Juventus.

Mõned märkmed:
* Mourinho võttis mängu jube tõsiselt, tegi lõpu eel taktikalisi vahetusi jne.
* Materazzi suutis nii tähtsusetus mängus saada punase kaardi ja üleüldse kogu Interi meeskond virises ja vingus.
* Rivas suutis platsil oldud 3 minutiga Interi mängu perse keerata. Mees on vist ametlikult Serie A kõige sitem kaitsja.
* Amauri on kunn.
* Quaresma ja Mancini jätkavad sealt, kus nad eelmisel hooajal pooleli jäid.
* IQ`l enam ei tohiks lasta penalte lüüa.

Jasper
15.08.09, 00:18
* Materazzi suutis nii tähtsusetus mängus saada punase kaardi ja üleüldse kogu Interi meeskond virises ja vingus.
* Rivas suutis platsil oldud 3 minutiga Interi mängu perse keerata. Mees on vist ametlikult Serie A kõige sitem kaitsja.
* Amauri on kunn.

Rivas on endiselt mu lemmikmängija Interis ja loodan, et ta jätkab oma karjääri sel aastal rohkemate esitustega. Igatahes on Rivas kunnim kui Amauri. Materazzi punase ajal oli mul kohvipaus - tuli see sellest penalti-intsidendist? Siis oleks vähe lamp ...

eika
15.08.09, 00:23
Materazzi punase ajal oli mul kohvipaus - tuli see sellest penalti-intsidendist? Siis oleks vähe lamp ...
Ma ei saanudki aru, kas sellest või siis järgnenud mokalaada eest.

eika
15.08.09, 00:56
Milan 0 - Inter 1

märkmed:
* Antonini on ainuke äärekaitsja maailmas, kelle tsenderdused on hullemad kui Molinarol
* Peaks oma ennustuse ümber tegema- Huntelaar ei jõua elu sees väravalööjate top3-e, sest pall lihtsalt ei jõua temani.
* Inter oli oma võidus nii kindel, et mängijad mängisid terve mängu lõbusat seltskonnamängu "tee viga Patole"
* Abate on täkk
* Milani standardolukorrad nii kaitses kui ka rünnakul imevad rohkem kui Jenna Jameson oma filmides.
* Leonardo oli mängu ajal seda nägu, et ta sai ka ise aru, et meeskond on perses.

seis enne viimast mängu:
Inter 4
Juventus 2
Milan 0

Saarlane
15.08.09, 00:57
Värskenda mu mälu selle punktijagamise osas...

eika
15.08.09, 01:00
võit- 3 punkti
võit penaltidega- 2 punkti
kaotus penaltidega- 1 punkt
kaotus- 0 punkti

eika
15.08.09, 01:56
Ja tuligi Juventuse selle hooaja esimene tiitel. Pohhuj, et Trofeo TIM, asi seegi :)

Iago :love:

cannuman
15.08.09, 13:52
Ja tuligi Juventuse selle hooaja esimene tiitel. Pohhuj, et Trofeo TIM, asi seegi :)

Iago :love:

lausa turniirivõit. Parem kui ühemängu karikad ;)

flameas
18.08.09, 00:41
Siit ka minu ennustus:

1. Juventus
Eeldan, et Juve lõpetab Interi valitsemisaja. Diego, Melo ja Cannavaro on vb just need mängijad kellest Juve eelmine hooaeg puudust tundis. Miinusena nõrgad ääre-kaitsjad ja noor, kogemusteta treener.

Võtmemängija: Diego Top-scorer: Amauri

2. Inter

Tugev nagu alati - pre-season pole aga eriti edukas olnud, eeldusel et AMFi ei signita jääb Inter sel hooajal Juvele alla. Võib-olla keskendub Inter rohkem ka Champions Leagule.

Võtmemängija : Eto`o Top-Scorer: Milito

3. AS Roma

Rooma klubi on taas valmis challengesima top-kolme ja vähegi parema õnne puhul vigastuste osas see ilmselt ka juhtub. Eeldaks Menezi esiletõusu ja head hooaega Tottilt.

Võtmemängija : Totti Topscorer: Totti

4. AC Milan

Peale Kaka lahkumist pole Milan kedagi ta asemele ostnud - loodetakse Ronnie peale, kas õigusega seda selgitab aeg. Leonardo 4-3-3 võib ostutuda probleemiks Serie A-s, pre-season on seda ka näidanud. Nõrgim koht äärekaitse.

Võtmemängija : Flamini Top-Scorer : Pato

5. Napoli

Edukas transfer-campaign on eduka hooaja märgiks. Õige formatsioon ja suhtumine võib muuta Napoli väga arvestatavaks jõuks. Lavezzi - Quag ründepartnerlus kõlab hirmutavana, keskväljal Cigarini, Hamsik and co.

Võtmemängija : Hamsik Top-scorer: Lavezzi

6. Lazio

Lazio on teinud nii mõnegi hea ostu, eeskätt Zarate "välja-ostmine". Probleemiks võib saada kaitse, Muslera on samas huvitav, noor väravavaht. Tahtmise taha ei tohiks Lazios asi jääda - tahe euroopasse jõuda motiveerib, sammuti Super Cupi võit.

Võtmemängija : Zarate Top-scorer: Zarate

7. Fiorentina

Pärast järjekordset CLi jõudmist võib Viola hoog hakkata raugema. Melo asendati Zanettiga, kaitsesse Torino mees. Palju raskeid mänge CLis mõjutab ilmselt nende Serie A esitlusi, sest sõltutakse alati samadest meestest.

Võtmemängija : Mutu Top-scorer: Mutu

8. Genoa

Eduka hooaja järel kaotati Motta, Ferrari ja Milito. Ründesse toodi Crespo, kes sooviks enne pensile jäämist veidi end tõestada ja raha kokku ajada. Samas ka Sergio Floccari, Marco Amelia, Houssine Kharja, Alberto Zapater jaEmiliano Moretti - ei usu, et top-kuute Genoal sel hooajal asja on.

Võtmemängija : Amelia Top-scorer: Crespo

9. Palermo

Palju huvitavaid oste ja suured ambitsioonid. Top-10 näib reaalsena.

Võtmemängija : Miccoli Top-scorer: Miccoli

10. Sampdoria

Cassano ja Pazzini koostöö oli eelmise aasta teisel poolel kena, kuid Euroopa kohtade jaoks hoogu ilmselt ei jätku.

Võtmemängija : Cassano Top-scorer: Pazzini

11. Udinese VM: D`Agostino TS: Di Natale
12. Atalanta VM: C.Doni TS: Aquafresca
13. Cagliari VM: Marchetti TS: Barone
14. Bari VM: Barreto TS: Batteto
15. Catania VM: Mascara TS: Morimoto
16. Siena VM: Curci TS: Maccarone
17. Parma VM: Panucci TS: Paloschi
--
18. Chievo VM: Sergio Pellissier TS: Sergio Pellissier
19. Bologna VM: Marco Di Vaio TS: Marco Di Vaio
20. Livorno VM : Lucarelli TS: Lucarelli

Väravalööjate top 3: Totti, Milito, Amauri
Suurim pettumus: Pirlo
Suve 3 parimat ostu: Diego, Melo, Lucio
Suve 3 viletsaimat ostu: Onyewu, Cruz, Huntelaar
Karika võidab: Roma
Esimese treenerina saab kinga: Leonardo..

Good day..

Jasper
18.08.09, 01:05
Võtmemängija: Diego Top-scorer: Amauri

2. Inter
Top-Scorer: Eto`o

Väravalööjate top 3: Totti, Milito, Amauri

1010101010

flameas
18.08.09, 01:18
my bad -_-

karl54
18.08.09, 03:37
1. Inter
Ülikindel võit
2. Juve
Interi vastu nad ei saa aga tagant poolt ka keegi ei ohusta.
3. Milan
4.Fiorentina
5.Roma
6. Udinese
7. Napoli
8. Lazio
9. Genoa
10. Paleromo
11. Sampdoria
12. Parma
13. Cagliari
14. Atalanta
15. Siena
16. Catania
17. Livorno
18. Bari
19. Bologna
20. Chievo

cannuman
18.08.09, 09:44
my bad -_-

Nojah sa panid lihtsalt paksa, aga ühel MM-il ma spetsiaalselt ennustasin kolmandat kohta Brasiiliale ja võitu Brasiiliale, et punkte rebida. Sain muidugi mõlemaga persest aga taktika oli hea :)

Blue Rock
18.08.09, 15:38
1. Juventus
Aeg võimude vahetuseks. Kollanokk treeneripostil näitab sinimustasid tüürivale kolleegile hooaja lõpuks pikka nina. Kartust tekitav ründeliin, hulganisti musklit poolkaitses ja mõned noored täkud, kes eeldatavasti löövad ennast läbi - kogu see kupatus ühte potti pannes on Scudetto kevadeks Torinos.

Jälgi teda: Giunluigi Buffon – planeedi parim suitsetav puurilukk lapib kaitsjate vead ja dirigeerib meeskonnakaaslased shampusevanni.

2. Internazionale
Viimastel aastatel saapamaa vutimurul võitma harjunud kombinatsioon on arvestatav võitjakandidaat ka tänavu, eelkõige siis, kui leitakse veel üks puuduv lüli poolkaitse ja ründeliini vahele. Eeldada võib, et kõht on kodumaa maastikul nüüdseks täis ja põhirõhk veelgi tugevamalt Euroopa vallatamises.

Jälgi teda: Esteban Cambiasso – mulluse meistritiitli peaarhidekti puudumine annab hooaja alguses valusalt tunda.

3. Fiorentina
Suvi on olnud üpris rahulik ja peab tõdema, et Viola puhul ei oskagi öelda, kas on kevadeks kolmas või kuues, kuid sinna vahemaastikku ta kusagile platseerub. Juventusega äri ajades kassasse jäi sedavõrd palju krabisevat taskusse et võiks selle eest veel augustis enda nõrgemaid sektoreid lappida ja sedasi veelgi väljavaateid parandada.

Jälgi teda: maarek – foorumi üks muhedamaid kujusid, kelle maailmavaade purpursete prillide läbi on omaette nauding.

4. Genoa
Criscito, Bocchetti, Palladino...ja uute täiendustena veel Zapater ja Palacio – potensiaali on rohkem kui piisavalt. Pakkus mullu üllatavalt publikusõbralikku vutti ning teeb seda tõenäoliselt ka tänavu hoides viiendast kohast kinni. Mõnus oleks, kui suudaks veel Milani varvastele astuda. Kohad 4.-5.

Jälgi teda: Domenico Criscito – Juventus veel kahetseb, et taolise pärli käest laskis. Peagi püsiv nimi Azzurri särgis.

5. AC Milan
Vilets preseason tõotavat head põhihooaega. Noo-o, kas just päris nii ka, sedavõrd mannetud esitused kui kord on oldud. Korralikku kapitaalremonti ei tulnud, ega ilmselt tule veel nii pea. Vana ja väsinud, kuid samas piisavalt hea põhituumik, kelle abil suudetakse ennast jälle viimastel meetritel jälle nelja-viie hulka suruda.

Jälgi teda: Massimo Ambrosini – keskvälja väsimatu tööhobune on liiga üks efektiivsemaid edasi-tagasi saagijaid, kuid suvine koondisekutse jääb sellegi poolest unistuseks.

6. Lazio
Davide Ballardini võib algaval hooajal päris kobeda koosseisu platsile jooksutada. Keskkaitse ja poolkaitse vajaksid veel pisut täiendusi, kuid nii üldpildis tundub, et kõik sümptomid vihjavad sellele, et mullune 10. koht vahetub sel korral vähemalt Euroopa Liiga koha vastu.

Jälgi teda: Pasquale Foggia – isiklik lemmik Lazios, kes kerkib ka Lippi suvisesse MM-koondisesse.

7. Sampdoria
Serie A väljakute üks parimaid ründeduosid, liiga potensiaalsemaid keskväljasid ja publikusõbralikku vutti pooldav treener garanteerib selle, et Sampdoria stardib seekordsele etapile rünnak on parim kaitse -põhimõttega. Üleeelmise hooaja kuuenda koha kordamine on õnnestumise puhul reaalsuse piirides.

Jälgi teda: Angelo Palombo – kui ka muud suudaksid järeleandmatust kaptenist eeskuju võtta, oleks lõpptulemus tunduvalt parem.

8. AS Roma
Vaene pole just kuigi mõnus olla, ennekõike siis, kui on harjunud viimasel ajal luksuslikumas seltskonnas viibima. Ja kui kapten sööb kuldtaldrikust, peavad ülejäänud laua alt jäänuseid noppima. Nii või naa, viimane pilet Euroopa liigasse on tänavu maksimum. Kriuksub ja logiseb, kuniks aur tuleb välja...

Jälgi teda: Daniele De Rossi – väike prints paneb järgmisel suvel lojaalsuse proovile, juhul kui hooaeg on aia taha läinud.

9. Udinese
Mõnus vaheldus rikaste seltskonnas, kes vahelduva eduga suudab suurematele kaikaid kodaratesse visata. Enda strateegiale truuks jäädes suudab, vaatamata nimekate mängumeeste stabiilsele müügile, alati uued talendid kusagilt välja urgitseda. Ei kahtle selles ka tänavu. Konkurendivõimeline.

Jälgi teda: Antonio Di Natale - Totò väravad on hindamatu kunst.

10. Napoli
Krabisevat on laotud letti mitu suurt kotitäit, kuid enamus sellest on laristatud topeltvarustuse peale, jättes sedasi meeskonna nõrgad lülid endiselt loperdama. Donadoni & Co on korra juba klubi presidendi poolt läbi sõimatud ning peagi on kalossi pilt tagumikus.

Jälgi teda: Roberto Donadoni – EM-fiasko Napolis kevadet ei näe.

11. Palermo
Potensiaali piisab, kuid töörahu ja kannatlikkusega on nii ja naa, sest nagu viimased aastad on näidanud, Palermo treeneripingil on sedavõrd tuuline, et tool tõmmatakse juba alt, enne kui on jõudnud end korralikult istuma sättida. Ega pruugi piisata ka sellest, kui on mitu tooli tagumikualust (http://www.youtube.com/watch?v=ra8gwSdrClE) kindlustamas. Guidolin, Colantuono, Zenga...

Jälgi teda: Maurizio ”You`re fired” Zamparini - Eviva Zamparini!

12. Atalanta
Saapamaa ühe ilusaima linna au ja uhkus on juba mõnda aega esikümne läheduses loksunud ning teeb seda tõenäoliselt ka tänavu. Olemasolevale vundamendile on hea toetuda. Uue juhendaja Angelo Greguzzi võimed enda ametikohal on üks suurimaid küsimärke.

Jälgi teda: Cristiano Doni – Jumal! 36 and still goin` strong...

13. Parma
Tere jälle, ole tore ja üllata! Ehk veel mitte sel aastal, kuid meeskonna andekale krundile toetudes võib tulevikus ehitada igati arvestatava pundi, kes mõne aasta pärast jälle europiletite eest võitleb.

Jälgi teda: .Antonio Mirante – tugevdab enda panusega veel pisut mullust Serie B parimat kaitset.

14. Siena
On viimastel aastatel sipelnud üllatavalt vapralt ning algava hooaja koosseisu piiludes näib meeskonnal olevat piisavalt palju tasemel mängumehi, kes suudavad meeskonna kindlalt liigas hoida.

Jälgi teda: Gianluca Curci – Itaalia noortekoondised läbi kamminud puurivaht on meeskonna üks võtmefiguure, kellele võib pikas jooksus ilusat tulevikku ennustada.

15. Cagliari
Eelmise hooaja positiivsemaid üllatajaid. Tõenäoliselt nõnda kõrgetesse sfääridesse sel korral enam ei kerki.. Massimiliano Allegri on tulevikus nõutud nimi, vaatamata sellele, et tänavu peab tagasihoidlikuma kohaga leppima.

Jälgi teda: Nenè – Cagliari mõõdupuu järgi kõva raha eest soetatud brasiillaselt oodatakse palju.

16. Bari
Legendaarne Bari kuulub tahes tahtmata eliitseltskonda, olgugi et viimastel aastatel teda seal just kuigi sagedane nähtus olnud. Serie B kinni pannud punt pole kindlasti mitte nõrk ka kõrgemal tasandil, kuigi säilimise nimel peab hulganisti vaeva nägema.

Jälgi teda: Jean-Francois Gillet – Belgia verega täidetud kaptenid pole Itaalia vutimurudel just kuigi igapäevane nähtus.

17. Chievo
Pisike ja sümpaatne käesoleva sajandi sensatsioon on seekordsel kõrgklassi visiidil nüüdseks jälle aasta võrra kogenum. Sellest ei pruugi piisata, sest Verona tiim õitleb Cataniaga viimasest ellujääja kohast.

Jälgi teda: Eriberto (loe:Luciano) – enamus Chievo rünnakutest käivitub keskväljamaestro söötudest.

18. Catania
Rahvast on sisse ja välja voolanud nagu uue kaubamaja avapidustustel, mis tahes tahtmata annab veel hooaja alguses tunda, enne kui ühisele lainepikkusele jõutakse. Artozil on kõva tööd pundi liigas hoidmisega.

Jälgi teda: Giuseppe Mascara – ripsmetussitagi suurepärane.

19. Livorno
”Ei midagi erilist”, öelnuks Hardi Volmer siinkohal. Selles on kahtlemata tõetera sees, sest juhul kui Livorno liigasse jääks, oleks juba omamoodi üllatus. Ah-nii-kesine, nii kuratlikult kesine...

Jälgi teda: Francesco Tavano – lammutas päris korralikult eelmisel hooajal. Potensiaalne 15+ kolli tegelinski...

20. Bologna
Ei tundu need väljavaated just kuigi roosilised olevat, vähemalt nii esmapilgul mitte. Läheb tagasi B-sse, tuleb ehk aasta pärast tagasi, kuniks kukub uuesti. Put me up, put me down....and make me happy.

Jälgi teda: Pablo Osvaldo – argentiinlane sahistab tänavu sedavõrd aktiivselt väravavõrke, et leiab endale järgmisel suvel parema tööandja.

Väravalööjate top 3: Pazzini (Sampdoria), Pato (AC Milan) , Palacio (Genoa)
Parim mängija: Gianluigi Buffon (Juventus)
Suurim pettumus: Napoli
Suve 3 parimat ostu: Palacios (Genoa), Zapater (Genoa), Tissone (Sampdoria)
Suve 3 viletsaimat ostu: Castillo (Fiorentina), Corradi (Udinese), Nene (Cagliari)
Karika võidab: AS Roma
Esimese treenerina saab kinga: Walter Zenga (Palermo)

Mask
18.08.09, 21:42
Mõnus kokkuvõte minule, kes ma eriti Itaalia jalgpalli ei jälgi.

count
18.08.09, 22:45
ise ei jälgi eriti seria a-d aga pakun ,et Internazionale super hooaega ei paku. Mängud pole just kõige paremad olnud. Pakun ise , et hooajal võivad head mängu teha : 1.Juventus 2.Fiorentina ja kolmas oleks siis Lazio või Milan.

Kolmas oleks Lazio??? segi oled sittunud ennas ve. Lazio lõpetab ikka stabiilselt oma hooaegasid esikümne lõpus ja ei suuda nad ka see hooaeg midagi paremat. Ja Juventust esimeseks pakkuda on ka natukene naljaka, eriti arvestades nende treenerit jne. Aga noh Fantasy Footballi võib ju teha, lihstalt pange poisid palun märge ka juurde!
Ja kui tabek teha kes mängib hooajal ilusamat jalgpalli, siis kindlasti on esikolmikus alati ka Roma, lihtsalt ilupunktide eest tiitleid ei saa...

Uuu
19.08.09, 00:11
Count youreself out with riomma.
Tunde järgi siis:

1. Inter
2. Juventus
3. Lazio
4. Genoa
5. Milan
6. Fiorentina
7. Napoli
8. Sampdoria
9. riomma
10. Parma
lõpp pole enam tähtis

eika....Lazio patreener on Nicola Ballardini mitte enam delio rossi :) See ka üks suurimaid uuendusi tulevaks hooajaks. Küll see oodatud keskkaistja tuleb ennem transfer windowi lõppu.

Forza Lazio!!!

Tofoa
19.08.09, 00:21
Kommentaare pole mõtet eriti juurde panna. Kordaksin vaid Eikat ja Blue Rock'i. Üldiselt ei ole ma nõus päris kõigis positsioonides, mida nemad arvasid.

1. Juventus
2. Inter
3. Lazio
4. AC Milan
5. Fiorentina
6. Napoli
7. Genoa
8. Sampdoria
9. Udinese
10. AS Roma
11. Palermo
12. Cagliari
13. Bari
14. Atalanta
15. Parma
16. Siena
17. Bologna
18. Chievo
19. Catania
20. Livorno

Väravalööjate top 3: Eto'o, Amauri, Diego
Suurim pettumus: AS Roma
Suve 3 parimat ostu: Diego, T. Silva, Motta
Suve 3 viletsaimat ostu: Castillo, Cruz, Crespo
Karika võidab: AC Milan
Esimese treenerina saab kinga: Atzori

count
19.08.09, 00:27
OK Tofoa, sa oled ka ikka soojaks sittunud ennast...parim väravakütt Ibrahimovic??? Sa ikka tead et ta on Barcas ve? Ma pilgutan nüüd silma kinni ja ei tee välja et sa just endal margi sajaga täis tegid. Ja ma ie saa aru kes seda Laziot 3ndaks pakub...palun tooge mnigi märk mis peaks neid TOP 10sgi hoidma, siis räägiks edasi....3s koht, ma irnun ennats täna vähemalt magama. Totaalsed Itaalia jalku spetsialistid :D:D

Tofoa
19.08.09, 00:29
OK Tofoa, sa oled ka ikka soojaks sittunud ennast...parim väravakütt Ibrahimovic??? Sa ikka tead et ta on Barcas ve? Ma pilgutan nüüd silma kinni ja ei tee välja et sa just endal margi sajaga täis tegid. Ja ma ie saa aru kes seda Laziot 3ndaks pakub...palun tooge mnigi märk mis peaks neid TOP 10sgi hoidma, siis räägiks edasi....3s koht, ma irnun ennats täna vähemalt magama. Totaalsed Itaalia jalku spetsialistid :D:D

ma usun, et Ibra ostetakse talvel tagasi ja siis ta lööb igas mängus kübara.

Tegelikult ei tule vist kasu see, kui 48h järjest üleval olla. Loomulikult mõtlesin ma Eto'o-d.

count
19.08.09, 00:43
Kui nüüd ilma naljata ja reaalselt tabelit paigutada, siis peaks jõudude vahekord välja nägema järgev:
1. Inter
2. Fiore
3. Juve
4. AC Milan
5. Napoli
6. Roma
7. Genoa
8. Udinese
9. Palermo
10. Lazio
jne.
Väravalööjate top 3: Eto'o, Pazzini, Vucinic
Parim mängija: Totti (Elu parim hooaeg)
Suurim pettumus: Milan
Suve 3 parimat ostu: Diego, Eto'o, Motta(Roma parem kaitsja) ;)
Karika võidab: AS Roma
Esimese treenerina saab kinga: esimene treener kes kõik 5 mängu kaotab, Leonardo :)

Tuli suht objektiivne ja see on kõigest minu arvamus, kui kelelgil on vastuväiteid, siis palun põhjendada ka!

Uuu
19.08.09, 00:44
count rahune maha ja põleta ennast ära.

4. AC Milan
5. Napoli
6. Roma---------- pigem unustasid 1 lisada kuue ette
7. Genoa
8. Udinese

Totti elu parim hooaeg :D:D:Dmees mine maga tõesti välja....väga unetu õhtu on olnud.

Mul on äärmiselt hea meel, et päris paljud saavad aru, et Lazio rahaline seis on paranenud ja sama on teinud ka mängijate kvaliteet. Augusti lõpuks on Lazio ostnud endale uue keskkaitsja ja keskväljakumootori, kui Ledesma siiski lahkub.

flameas
19.08.09, 02:27
count on tõesti veidi ära omadega..

kui totti teeks elu parima hooaja siis roma oleks kindlalt esi-nelikus.. kui mitte scudetto võitja..

mul on äärmiselt hea meel, et keegi aru ei saa, et Roma squad on endiselt tugevam kui kõigi peale Interi ja Juve..

WeThePeople
19.08.09, 02:52

kui totti teeks elu parima hooaja siis roma oleks kindlalt esi-nelikus.. kui mitte scudetto võitja..

mul on äärmiselt hea meel, et keegi aru ei saa, et Roma squad on endiselt tugevam kui kõigi peale Interi ja Juve..

no tra ma ei või, Totti ja esinelik :D

count
19.08.09, 03:21
Ei noh ma tean et kogu maailm on kadedusest roeline, et Totti pole oma hinge mitte hegi rahanumbri eest mitte kunai never ever mahamüünud, aga nüüd nii maha teda teha pole ka ilus :)
Mis räägib selle vastu et Totti ei tee oma elu parimat hooaega, peale 33 sünnipäeva???
Itaalia eest ta enam mängima ei lähe, CL pole ka see hooaeg asja, aind Euros mängivad, seega kogu rõhk ja eneria on Seria A-l , ja pingevaba Totti on see kõige ilusama jalgpalli esindaja eksju.

count
19.08.09, 03:33

ja milles sa Flameas mõõdad Interi ja Juve tugevust?? Meeskondlikkus võitlusvaimus on nt Roma üliedukalt NR. 1, mänguilu tabelis kandideeriks ka vabalt esikohale jne jne. eega ei ole mõtet Interit ja kohe kindlasti Juvet haipida siin, eksju, las kõik tegevlevad omade asjadega, Inter las mängib oma sohilastega ja Juve las makab kohtunikke kinni, Roma lihtsalt mängib maailma ilusamat ja rahavabamat jalgpalli ja las vähemalt mina naudin seda , eksju!

Jasper
19.08.09, 09:22
Ei noh ma tean et kogu maailm on kadedusest roeline, et Totti pole oma hinge mitte hegi rahanumbri eest mitte kunai never ever mahamüünud, aga nüüd nii maha teda teha pole ka ilus :)
Mis räägib selle vastu et Totti ei tee oma elu parimat hooaega, peale 33 sünnipäeva???
Itaalia eest ta enam mängima ei lähe, CL pole ka see hooaeg asja, aind Euros mängivad, seega kogu rõhk ja eneria on Seria A-l , ja pingevaba Totti on see kõige ilusama jalgpalli esindaja eksju.

http://www.corrieredellosport.it/images/33/C_3_Media_784433_immagine.jpg

F.Totti
19.08.09, 10:47
ja milles sa Flameas mõõdad Interi ja Juve tugevust?? Meeskondlikkus võitlusvaimus on nt Roma üliedukalt NR. 1, mänguilu tabelis kandideeriks ka vabalt esikohale jne jne. eega ei ole mõtet Interit ja kohe kindlasti Juvet haipida siin, eksju, las kõik tegevlevad omade asjadega, Inter las mängib oma sohilastega ja Juve las makab kohtunikke kinni, Roma lihtsalt mängib maailma ilusamat ja rahavabamat jalgpalli ja las vähemalt mina naudin seda , eksju!

PS! Lazio vendadel peaks olema keelustatud siia teemasse üldse trükkida, v keegi kes arvab et nad lõpetavad esikolmikus, ausalt see on aasta parim kild , ja juba on ju augustikuu :D

Duubeldan!

Ei noh ma tean et kogu maailm on kadedusest roeline, et Totti pole oma hinge mitte hegi rahanumbri eest mitte kunai never ever mahamüünud, aga nüüd nii maha teda teha pole ka ilus

Duubeldan jälle!

http://www.hispanicnashville.com/poker.jpg

Trumbid on ikka ja alati Roma käes, küsimus on ainult selles, et millisel hooajal suvatseme jokkerit kaardipakist persetpidi välja sikutada:rolleyes:

http://www.lisafamily.net/Sammy/Pix/joker-poster.jpg

flameas
19.08.09, 12:33
count kõik on tore, aga interi ja juve squad on parem kui romal.. näiteks:
("-" roma mees nõrgem, "+" roma mees kellestki tugevam, "=" roma mees enam-vähem võrdne) 4-3-1-2
doni vs buffon vs julio cecar -
motta vs maicon vs grygera +
mexes vs lucio vs cannavaro =
juan vs chivu vs chiellini =
riise vs santon vs molinaro +
de rossi vs cambiasso vs melo =
pizarro vs thiago motta vs sissoko -
brighi vs muntari vs camoranesi -
perrotta/baptista vs stankovic vs diego -
totti vs etoo vs del piero =
vucinic vs milito vs amauri -

Maarek
19.08.09, 14:05
Ei viitsi eriti süveneda, aga omapoolse nägemuse hooaja lõpptabelist siiski teen:

1. Inter
Poolkaitses on küsimärke, aga meeskond tundub siiski olevat piisavalt terav, et võtta Scudetto.
2. Juventus
Meeskonda nagu oleks piisavalt, aga liiga kaardimeistrid ja tagasihoidliku kogemusega treener võivad olla põhjused, miks tiitlit ei saada.
3. Fiorentina
Kui algselt tundus, et Melo lahkumise järel meeskond oluliselt nõrgem, siis tegelikkus on see, et ilma närvilise staarita suudeti võita kõige olulisemad mängud ja kogenud Zanetti näol võidakse isegi paremaid esitusi näidata. Suureks küsimärgiks on Mutu psüühiline seisukord, aga tal tundub, et tal hea backup JoJo näol vist olemas ;)
4. Genoa
"Ilma jäädi" küll nii mõnestki olulisest mängijast, aga järjekordseks tõusvaks staariks võib saada Palacio, seda enam, et vanem rahvuskaaslane Crespo näol kõrval olemas.
5. Milan
Liidri Kaka minek mõjub tiimile vägagi raskelt.
6. Napoli
Sel hooajal kestab hea minek pikemalt ja suudetakse tõenäoliselt isegi võidelda koha eest 4 parema hulgas.
7. Lazio
Kerge areng võrreldes möödunud hooajaga
8. Roma
See vist on isegi liiga optimistlik hinnang, sest arvata on, et liider vähemalt kolmandiku hooajast katki on.
9. Sampdoria
Ainult suurepärane rünnak neid kõrgematele kohtadele ei aita.
10. Udinese
Ära antakse parim skoorer ja asemele võetakse poolkõva Corradi, kes vähemalt penaltipunktist hästi skoorida oskab. Ei usu, et eelmise aasta kohta korratakse.
11. Palermo
12. Atalanta
13. Catania
14. Siena
15. Parma
16. Cagliari
17. Bologna
18. Bari
19. Livorno
20. Chievo

Viimase 10 meeskonna järjestusse panek võttis vähem kui 2 minutit :p
Eks hooaja lõpus näeb, kui mööda panna oskasin :D

WeThePeople
19.08.09, 16:04
totti vs etoo vs del piero ++++++++++++

count
19.08.09, 16:29
totti vs etoo vs del piero ++++++++++++

"naljakas" sarkasm, pese nõusid või midagi

a tegelt Etoo ei sobi sellesse võrdlusesse , Del Piero ja Totti natuke teise asetusega ja palju loovamad mängjad ja võrdusmärk on nede kahe viimase puhul küll jah igati õiglane, kahju et Del Piero pidi nende äraostetud mängude pärast häbi tundma...Juve fänn on tänapäeval ikka suht masendav olla :S Kui palju Del Piero teile andnud on ja teie lihtsalt sülitate raha nimel talle näkku :S:S pahad onud!

WeThePeople
19.08.09, 20:47
Kas sa ausalt arvad, et Totti veab Roma nelja hulka?

mul on nõudepesumasin...

Uuu
19.08.09, 20:52
Maarek sul on veel aega Lazio kõrgemale tõsta. riomma on tõesti väga optimisliku programmiga 8 kohale toodud.

F.Totti
19.08.09, 21:12
Roma Are Still Working On The Transfer Market - Luciano Spalletti

Roma töömesilased on terve suve teinud palehigis tööd transfer turul ja nagu näha on tulemused ja saavutused metsikud:)
Kuradi koomiline on selle kiilaka munakotti juttu kuulata...
Aga üleüldiselt Riomma komplekteerib veel koosseisu härra sõsarmusirullikene UUU.

count
20.08.09, 02:49
jäi teele ette ka üks ekspert arvamus, mis tundub vägagi reaalne ja põhjendatud, ning nneks pole siin ühtegi positiivset sõna mingist Lazio tuhats tõusmisest :
Blog: And the winner is…
Scott Fleming puts his neck on the line and predicts the winners and losers of the forthcoming campaign

CHAMPIONS - INTER
Ciro Ferrara’s Juventus should form the most significant threat yet posed to Inter’s dominance. Nonetheless the depth of quality in the Nerazzurri squad, allied to a winning mentality installed by their prior Scudetto triumphs, should see Jose Mourinho’s men over the line. Just.

CHAMPIONS LEAGUE

2ND - JUVENTUS
Expect a highly motivated and formidable Bianconeri this term, but the Scudetto will remain elusive unless Inter are overly concerned with the Champions League or hindered by Samuel Eto’o’s African Cup of Nations absence.

3RD - GENOA
Once more they’ve lost their best players, once more they start the season looking stronger than ever – the Grifoni really are Serie A’s best run club. A bold prediction I know, but with shrewd investment in all areas of the team and the retention of Gian Piero Gasperini’s services I’m expecting something very special from Genoa.

4TH - ROMA
Don’t be deceived by the takeover talk or lack of signings, money is no guarantee of success. The fact is that Roma still hold their most prized assets – Daniele De Rossi, Mirko Vucinic, Philippe Mexes – and they will be desperate to atone for last year’s failure and win back the respect of fans. Underestimate I Lupi at your peril.

EUROPA LEAGUE

5TH - MILAN
It’s not wise to draw too many conclusions from transfer campaigns or friendly results, so I may be way off with this one. It is, however, impossible to ignore such a shambolic summer for the Diavolo. Having failed to strengthen in key areas and led by a novice in Leonardo, Champions League qualification is the best they can hope for, but it may be out of reach.

6TH - PALERMO
The likes of Udinese, Fiorentina, Lazio and Napoli will ensure a fierce contest for the European places, but expect Palermo to excel with Coach Walter Zenga and Argentine protégé Javier Pastore signed up.

RELEGATION

SIENA
The plucky Robur are accustomed to losing their best players, but selling all three – Daniele Galloppa, Juan Zuniga and Houssine Kharja – in one summer, will be too much for the Tuscans to handle.

BOLOGNA
The Felsinei’s transfer campaign brought quantity not quality, consequently they have stood still while the majority of Serie A has reinforced. Figure in the ownership confusion and it’s hard to see the Rossoblu pulling off another dramatic escape.

LIVORNO
The play-off winners unsurprisingly appear the weakest of the three promoted sides, and with their awkward coaching situation a return to Serie B looks likely

COPPA ITALIA WINNERS - ROMA
The Giallorossi nicked the Scudetto off arch enemies Lazio in 2001, so don’t be surprised to see them do likewise with the Coppa this year, especially considering it’s a trophy they’ve already won twice under Luciano Spalletti.

CAPOCANNONIERE - GIAMPAOLO PAZZINI
Former La Liga and Eredivisie top scorers Samuel Eto’o and Klaas-Jan Huntelaar, goal poachers supreme Hernan Crespo and Alberto Gilardino – picking a Capocanniere isn’t easy in a Division with an abundance of striking talent.

Having prospered at Antonio Cassano’s side last term though, Sampdoria’s Giampaolo Pazzini is my bet. The 24-year-old and his strike partner will both go all out to earn a place in the World Cup squad, and as such Pazzini, the out-and-out frontman of the two, should rack up a serious tally.

Ma vist ise ei oleks osanud paremini Roma seisukorda sõnastadagi, niiet lugege see nüüd 5 korda läbi, mõelge hoolega , ja siis vastakse, või minge sellest ennustusest lihtsalt mööda ;)

Saarlane
20.08.09, 11:07
See Football Italia ajakirjaniku arvamus on puhas pask ju. Roma võidab Coppa Italia puhtalt selle pärast, et nad 2001. aastal Laziolt Scudetto võtsid? Ja Genoa kolmas? No ei usu.

flameas
20.08.09, 11:45
Praegune vaidlus on mõttetu - kui hooaeg 10 mängu juba kestnud on siis võib järeldusi tegema hakkata.

Jasper
20.08.09, 11:59
Statistika mõttes imen klaviatuurist absoluutse tõe tuleva hooaja kohta enne, kui on liiga hilja.

1. Milan - pole õrna aimu, kuidas nad seda teha suudaksid, aga koju ta tuleb. Silma hoian peal Thiago Silva läbilöögil.
2. Inter - ilmselge soosik, aga loodetavasti leiutatakse mingi kriis ja situtakse täis ennast. Silma hoian peal oma lemmikmängija Rivasel. Loodetavasti jätkub talle rohkesti algkoosseisu kohti, et poolajal pingiga liituda.
3. Juventus - kuradi hea näeb välja paberil, aga kellegi peab ju kolmandaks panema. Silma hoian peal Werderis väga sümpaatselt mänginud Diegol, et ikka leida tema Gobbi-külg.
4. Fiorentina - kaks aastat ennast CL-i mänginud, ei näe põhjust miks peaks seekord ebaõnnestuma. Silma hoian peal Gilardinol ning imestan iga kord, kui ta CL-is skoorib.
5. Roma - ei usu, et nad langevad oma fännide IQ tasemele. Miskipärast ennustan neile ka suhteliselt ilusat jaanuarikuist üleminekuakent. Silma hoiaks peal Mottal.
6. Napoli - kualliarella fanboy'na hindan neid üle, aga ehk suudavad üllatada nagu ka esimesele reale asetatud sats. Silm kuallirellal.
7. Lazio - Uuu trumm paugub palju, aga mulle tundub, et seal käärivad hetkel ebameeldivad asjad ja need võivad anda halba tooni eeloleval hooajal. Silma hoian peal Rocchil, sümpaatne mängumees.
8. Genoa - eelmise hooaja tulemus + üleminekud on teeninud neile paljude silmis positiivse üllataja kaubamärgi. Mulle tundus, et eelmise hooaja tulemus saadi suuresti tänu kahele maha müüdud mehele ning mitmetele hilistele väravatele. Ja kuna see piiritu optimism nende suhtes käib närvidele istutan nad täpselt nii taha. Silma ei hoia peal.
9. Palermo - mõned huvitavad üleminekud. Potensiaali on võidelda ka kõrgema koha eest. Silma hoian peal Zengal. Arvatavasti saab kinga ja võetakse uuesti tagasi.
10. Udinese - vaatasin, mis tiimid puudu ja Udinesel ju igas liinis huvitavaid täkke. Silma hoian peal Zapatal - kas suudab terve hooaja mängida nii hästi, kui suur haip teda saadab või teeb Santacrocet.
11. Atalanta - mõtlesin, et ühe tiimi peaks veel panema, enne kui Sampdoriani jõuda. Valikust meeldis enim Atalanta. Silmade peal hoian päikeseprille nagu Bergamot külastades. Triviaalse infona ei seganud see neegritel mulle korduvalt teisi päikeseprille pakkuda.
12. Sampdoria - kaks edurivimeest võiks saada mänguaega igas klubis, kuid üldiselt ei usu Doria kui tiimi löögivõimesse. Tasub vaadata kas Pazzini võistleb capocannoniere tiitlile ja kas Cassano hoiab suu lukus ja avab koondiseukse.
13. Parma - hinnangut njietu, loodame. Silm kindlalt Paloschil, sest ta ikkagist Milani mees.
14. Cagliari - nad olid eelmise hooaja teises pooles üks parimaid tiime ju? Silm treeneril.
15. Catania - veel rohkem lampi pakkumine kui eelnevad.
16. Bari - vt. eelmine
17. Chievo- vt eelmine eelmine
18. Bologna - vt eelmine eelmine eelmine
19. Livorno - vt eelmine eelmine eelmine eelmine
20. Siena - vaatasin eeloleva mängu eel nende üleminekuid ja tõusis lootus, et saab mini-juvele hooaja lõpus öelda GTFO, kuigi viimaste aastate sündmused seda eriti ei toeta.

Et Milan saaks võita peab Pato tegema Ibrale sarnase hooaja ehk capocannoniere on tema oma nagu ka parima mängija tiitel. Treeneritest saab loomulikult esimesena või kõige rohkem kinga Zenga, sest tal on nii hea ülemus. Coppa Italia? No paneme Genoa, sest neil on suht hea tabel ees.

(seda ennustust on ikka jube jorss teha, teiste omasid aasida on palju meeldivam)

F.Totti
20.08.09, 12:56
Nu kui aus siis miks paljud eelpool kõnelejad romat nii taha pakuvad.Eelmine hooaeg oli tegelikult 3-4 koht täiesti käegakatsutavad, kuid paraku just siis paljud mehed läksid katki ja algas hooajalõpu allakäik!
Võrreldes eelmise hooajaga pole me ju palju kaotanud:) Loriat ei nimetaks suureks kaotuseks, samuti mitte Montellat, kuna oli ka vigane ja kehvas vormis ja nüüdseks siis üldse pensionil.Aquilani läks nojah, kuid tema ei mänginud ka väga suurt rolli eelmisel hooajal, kuna oli palju katki.Kui mehed nüüd terved on ja noored täkud kenasti toetavad ja ennast tõestavad mängudes, siis nende poolt on juba täiendused olemas, kuna eelmine season olid nad laenul.Ja tundub, et seda Seasonit on võetud vähe tõsisemalt ja palju olulisemalt keskendutud uue hooaja eel.Ja loodetavasti uued mehed Menez ja Baptista on ka nüüd paremini kohandunud meeskonda- seega võib meilt kõike oodata.Kohad 3-5 on väga reaalsed, pakun, et CL koht mängitakse ka uuesti välja!

count
20.08.09, 14:40
Mina ootan vähemalt põnevusega Genoa vs Roma avapauku...see saab võimas mäng olema. Ja heameel on et inimesed on mõistuse pähe võtnud ja hakkavad arusaama et Lazio ei laeks jääb ehk kaheksas koht, kui ennats ületavalt mängivad jne jne. Ja selles vist peaksime ka nüüd kõik ühelmeelel olema, et Livornol pole see aasta üldse punkti lootust...vist tuleb mingi Serie A rekord, sest neil läheb punktide hankimisega ikka väääga raskeks, ehk kodus Lazio vastu saavad oma ühe võidu...

Tauri.T
20.08.09, 14:42
Et hooaja lõpus saaks oma asjatundmatust kinnitada.

1. Juventus - Peab pakkuma nii ju. fifty-sixty Interiga. Diego geniaalsus toob tiitli.
2. Inter - Euroopas ollakse edukamad kui tavaliselt, liiga kannatab selle arvelt.
3. Milan - Nesta püsib tervena ja kooslusele Zambrotta, Nesta, Thiago, Jankulovski lüüakse hooaja jooksul vähim väravaid.
4. Fiorentina - Stabiilsed esitused viivad neid ka järgmiseks hooajaks CL'i.
5. Napoli - Kohatadele 5-9 tuleb tihe rebimine. Ei alustata nii hästi, kui eelmine hooaeg, aga ei toimu ka ärakukkumist.
6. Roma - Nii suurt vigastustelaviini, nagu eelmine hooaeg ei tule ja Roma tõmbab neist viiest peaaegu, et pikeima kõrre.
7. Lazio - Kõrgem koht jääb kehva hooaja alguse taha.
8. Genoa - Tugev kuid ei usu, et suudavad eelmise hooaja edu korrata.
9. Sampdoria - Cassano-Pazzini ründeduo lööb kõige rohkem väravaid.
10. Palermo
11. Udinese
12. Atalanta
13. Catania
14. Parma
15. Cagliari
16. Siena
17. Bari
18. Chievo
19. Bologna
20. Livorno

Tim|
20.08.09, 15:35
lugedes counti vastust sellele inglise keelsele artiklile ja jasperi postitust ei oskagi ma arvata kumb on hullem troll

Jasper
20.08.09, 19:21
lugedes counti vastust sellele inglise keelsele artiklile ja jasperi postitust ei oskagi ma arvata kumb on hullem troll

http://images.starcraftmazter.net/4chan/for_forums/obvious_troll.jpg

Tanel
22.08.09, 16:37
mingi lühike eelvaade on siis ka üleval nüüdseks....

Saarlane
23.08.09, 19:00
Veel halamist vanade mängijate teemal... (http://sportsillustrated.cnn.com/2009/writers/world_soccer/08/20/italy.preview/index.html)

P.S. Varsti tuleb siia teemasse Saarlase selle hooaja superennustus!

eika
03.09.09, 17:17
Kõigi klubide väidetavad palganumbrid. Päris fann värk, Dida ja Vieira teenivad näiteks rohkem kui Diego :D
http://img4.imageshack.us/img4/5240/gioci.png

http://img44.imageshack.us/img44/7236/gioc3.png

eika
03.09.09, 17:21
http://img527.imageshack.us/img527/1380/gioc2.png
http://img181.imageshack.us/img181/6420/gioc4.png

Tofoa
03.09.09, 17:50
Juve kaitsjatest on Zebina kõige suuremapalgalisem :eek:
Roma uued ostud saavad ka räigelt pappi ikka.

F.Totti
03.09.09, 17:53
Milan oskab vähemalt korralikku palka maksta...IRW@DIDA palk!

Andri92
03.09.09, 20:17
Lobont saab üsna vähe ja Poulseni palk on küll päris (liiga) suur.

Tanel
03.09.09, 20:29
Kolarov teenib küll sandikopikaid.

hofnar
03.09.09, 21:00
Lobont saab üsna vähe ja Poulseni palk on küll päris (liiga) suur.

Poulsen murrab kõigil jalaluud ära kui vähem saama hakkab.

Saarlane
03.09.09, 21:10
Kaunis, Super-Brocchi saab sama palju raha nagu Super-Rocchi.

Maarek
04.09.09, 00:02
Milani vennad Patole küll seda lehte näidata ei tohi :D
Tagantpoolt 5. koht mõjuks talle vist üsna raskelt :p

Fiorentina palgad võrreldes fiorentina.it (http://www.fiorentina.it/notizia.asp?IDNotizia=75511) lehel toodud Corriere dello Sport andmetega laias laastus ühtivad.

Päris karmid vahed on küll :confused:
Kui Fiorentinal teenivad 2 milli ja rohkem vaid TOP3 mehed, siis Interis on vaid pensionär ja noored nolgid, kes hooajaga niipaju krõbisevat tasku ei pista.

Lucio oli ka Fiorentina üks sihtmärke, aga kui sellele puujalale maksab Moratti 4,5 milli, siis mis siin enam rääkida.

eika
04.09.09, 00:41
Milani vennad Patole küll seda lehte näidata ei tohi :D
Tagantpoolt 5. koht mõjuks talle vist üsna raskelt :p
Patoga tehti leping siis, kui ta oli veel alla 18-aastane oli ja nii noortele meestele ei tohigi rohkemat pakkuda. Balotelliga nt sama keiss. (See tabel muidu veidi vana, sest Juventuses on paar meest juba uue lepingud saanud).

Tabelist hakkab muidu silma, et Inter paneb hullu. Nendele summadele lisada veel Mourinho 11 miljoniline aastapalk ja saab teiste meeskondadega võrreldes üsna hirmuäratava summa. Iseasi muidugi, kuidas palgale lisanduvad boonused meeskonniti erinevad. Näiteks Juventuse ja Milani mängijate palgad on nii ebaloogiliselt erinevad, et saab olla kaks võimalikku põhjust: Juventuses on mängijatele üsna magused boonused või koosneb Milani juhtkond imbetsillidest.

Milanil näib pool meeskonda olevat ülemakstud ja kui veel mõelda sellele, et meeskond võitleb endast kolm korda väiksema eelarvega meeskondadega. Karm. Mõni ime, et meeskonnal pole pappi uut mängijate ostmiseks.

Üleüldse näib palganumber ja suuremasse klubisse siirdumise kuulujuttudel olevat omavahel seoses. Kelle ümber tiirlevad põhilised kuulujutud? Kjaeri palk 0,4 miljonit, D´Agostinol 0,75 miljonit, Cassanol 2,8 miljonit, Pandevil 0.45 miljonit jne. Lazio meeskonnas esinevad palgad on küll eriti WTF teema. Mingid Stendardod ja Brocchid on tabeli eesotsas ning Pandev ja Kolarov tabeli sabas. Ime, et meeskonna sisekliima normaalne püsib.

Ja suure respekti võiks visata ka Udinesele, kes on palganumbrite osas tabeli üks viimaseid, kuid muidu vägagi arvestatav meeskond.

PS: Keegi teab, milline seis teistes suurliigades on?

Maarek
04.09.09, 09:49
Patoga tehti leping siis, kui ta oli veel alla 18-aastane oli ja nii noortele meestele ei tohigi rohkemat pakkuda. Balotelliga nt sama keiss. (See tabel muidu veidi vana, sest Juventuses on paar meest juba uue lepingud saanud).

Keegi ei keelanud tal ju täiskasvanuks saades kohe rusikaga lauale lüüa ja põhimehele kohast palka nõuda :p

PS: Keegi teab, milline seis teistes suurliigades on?

Nojah, kui tulevad huulile Chelski, ManCity, Barca või Real, siis vist ahhetavad isegi Interi poolehoidjad :D

Maarek
06.09.09, 09:39
Arutelu Muslera võimaluste kohta koondist esindada liikus tema klubi teemasse. Jätkake seal ;)

eika
14.09.09, 17:02
Ma nii sitta vilet nagu Napoli ja Genoa mängus pole ammu näinud. Põhimõtteliselt olid kõik punased ja penaltid väga kahtlase väärtusega ning kui oli koht punase kaardi andmiseks, siis hoidis Tagliavento kaardid taskus. Eriti koomiline oli Napoli esimene punane, kus Sculli tõmbas Campagnaro selja tagant maha ja selle tulemusena sai Campagnaro oma teise kollase ja Genoa penalti. Ilusa mängu rikkus kohtunik ära.

Aga näib, et mu hooajaeelsetele kahtlustel Genoa osas polnud alust. Täitsa ilusat jalgpalli mängitakse.

vendetta
14.09.09, 17:30
Mäng oli täiesti Napoli kontrolli all kuni selle veidra penaltini, tundus et kohtunik lihtsalt otsis soodsat hetke, et mäng võrdsustada, sest hakkas ise ka kahtlema, kas Criscito punane selle toreda, V tähega sõna eest, oli kõige parem idee...Tagliavento on muidugi ka varem silma paistnud ebakindla vilega. Genoa mängis teise poolaja hästi ja on üks peamisi kandidaate kodumängude tabeli esikohtadele. Huvitav, et Donadoni Lavezzi nii hilja sisse tõi, Pia oli suht mõttetu minu arust kogu oma platsiloleku aja.

Saarlane
14.09.09, 23:09
Collina tunnistas, et vilemehed tegid tõesti nädalavahetusel vigu (http://www.football-italia.net/sep14u.html). Üks oli eelnevalt mainitud Genoa-Napoli mängus ja teine Lazio-Juve.

Uuu
15.09.09, 00:06
Mourinho ütles kõige teravamalt:"Vaatasin mängu, kuni Mauri väravani" Kas Luciano Moggi teeb väikestviisi altuurat juvele ei tea keegi :D

eika
22.09.09, 13:44
Atalanta have pulled off a shock move, not so much by firing Angelo Gregucci, but by hiring Antonio Conte in his place.

The knives were out for Gregucci after he suffered his fourth straight defeat since taking over from Gigi Del Neri this summer.

All the money was on either Daniele Arrigoni or Mario Beretta replacing him, but Atalanta have surprised everybody by luring Conte.

The man who led Bari back to the top flight earlier this summer was linked with the Juventus job when Claudio Ranieri got the boot.

He lost out to Ciro Ferrara and then resigned from his position with Bari.

Conte earned quite a name for himself while at the helm of the Galletti, playing thrilling attacking football, often lining his team up in a 4-2-4.

However, he is unproven at this level, but Bergamo is very excited about his appointment
Päris huvitav liigutus Atalanta poolt. Juhul kui Conte peaks Atalanta mängima panema, siis muuutub see härrasmees vägagi kuumaks kaubaks Itaalia treeneriturul.

lorenzo
24.09.09, 23:15
Jälgi teda: Nenè – Cagliari mõõdupuu järgi kõva raha eest soetatud brasiillaselt oodatakse palju.

kuidas Nenel läheb? Nacionalis räägitakse siiani temast ja vist jäädaksegi rääkima

Blue Rock
24.09.09, 23:23
kuidas Nenel läheb? Nacionalis räägitakse siiani temast ja vist jäädaksegi rääkima
Tegi eelmises mängus võiduvärava, mis oli ühtlasi ka mehikese esimeseks Cagliari särgis. Siiamaani alustanud kõik mängud pingilt, kuid ehk eilne koll avab teekonna algkoosseisu.

Blue Rock
17.10.09, 11:40
Juhul kui treeningväljakutelt kanduvaid uudiseid uskuda, siis on kaks suurt, Juventus ja Milan, vahetamas või vähemalt kaalumas, senini kasutusel olnud 4-3-1-2 mängusüsteemi mõnevõrra kompaktsema 4-2-3-1 vastu, et parandada enda kaitsetegevust, ning Milani puhul mõistagi ka ründetegevust.

Juventuse puhul see tähendaks midagi sellist:

_________________Buffon

__Zebina__Cannavaro__Chiellini___Grosso

_____________Tiago____Melo

___Camoranesi____Diego________Giovinco/Iaquinta/De Ceglie/Sissoko

________________Amauri

Miskipärast ka Sissokot on spekuleeritud vasakule tiivale, kuigi jõumürakas tõenäoliselt jätkab siiski keskvälja põhjal kondimurdja rollis. Kui nüüd üldse nädalavahetusel algkoosseisu on kerkimas veel.

Rossoneri treeningutel on nähtud, et Pirlo on siirdumas üles poole vabasse rolli, Pato oleks paremal teravalt sisse lõikamas ning ruumipuuduse üle kurtnud Ronaldinho omakorda oleks tagasi vasakule liigutatud, kus peaks olema rohkem tegutsemisruumi. Teisiti öeldes à la:

_____________Storari

_Abate___Nesta_____T.Silva____Zambrotta

___Gattuso/Flamini__Ambrosini

______Pato___Pirlo______Ronaldinho

________Huntelaar/Inzaghi

Eks peagi selgub, kuivõrd palju nendes spekulatsioonides ka tõetera sees on.

Raitsu
21.10.09, 18:09
Pärast kaheksat vooru on Serie A-s tänavu töö kaotanud juba viis peatreenerit, mis on omalaadne rekord.
Normaaaalne

eika
27.10.09, 21:49
Football-italia järjestas 10 suurimat wasted talenti (http://football-italia.net/topten/wastedtalents.html) Itaalia jalgpallis. Muidu on jutt üsna mõttetu, aga Re Cecconi õnnetust ja samas naljakast lõpust ma polnudki kuulnud.

7. Luciano Re Cecconi
Unlike most others on this list Re Cecconi’s talent was wasted through no fault of his own. Known as ‘The Blond Angel’, his surreal demise came just three years after he helped Lazio to their 1973-74 Scudetto win – the first in the club’s history. The midfield general was shot whilst pretending to rob a Rome jewellers shop. His last words were: ‘It’s a joke’.

eika
29.10.09, 16:43
Kuigi ilusaid väravaid oli eelmises voorus mitmed, siis Palladino värav Viola vastu oli kohe eriti ülbe.
http://www.youtube.com/v/KBf1Myrn0V8&feature=related

Raitsu
23.11.09, 15:11
Nüüd sai juba seitsmes! peatreener lennuki.Palermo otsustas minna eri teid oma senise juhendaja Walter Zengaga.

Jasper
23.11.09, 16:48
Kui Zenga pikka viha ei pea saab ta paari kuu jooksul pakkumise tagasi tulla. Kui suur on juba Zamparini couchcount? 28 säkki?

Raitsu
23.11.09, 19:13
Mhm, väga haige number ikka, arvestades ,et ta sidus ennast jalgpalliga 87nal aastal.

Jasper
23.11.09, 20:50
Mhm, väga haige number ikka, arvestades ,et ta sidus ennast jalgpalliga 87nal aastal.
:confused:

Tofoa
23.11.09, 20:53
:confused:

Viide siia (http://en.wikipedia.org/wiki/Maurizio_Zamparini) ilmselt.

Jasper
23.11.09, 20:59
Viide siia (http://en.wikipedia.org/wiki/Maurizio_Zamparini) ilmselt.

Ja edasi? Ma tean seda ise ka.

Tofoa
23.11.09, 21:02
Ja edasi? Ma tean seda ise ka.

Järgmiseks vaata hos7age avatari. Endiselt küsimusi?

Jasper
23.11.09, 21:07
Järgmiseks vaata hos7age avatari. Endiselt küsimusi?

Tyrabanks. Järgmisena sa ytled mulle, et vaata Tofoa nime.

Kysimused polnud sulle. Ära pressi foorumis igasse diskussiooni vahele, siis on vöimalus, et sinu nimi ei ole ignore listide top 1.

eika
24.11.09, 04:13
Mou attacks Juve fans

During Inter's Press conference ahead of the Barcelona game, Jose Mourinho claimed Juventus should be punished for their fans' treatment of Mario Balotelli. The Bianconeri supporters were accused by Mourinho for their chants about Balotelli during the Juventus-Udinese game.

The Portuguese went as far as claiming that their next League clash could be played on a neutral pitch. “While Balotelli was in Barcelona preparing for a Champions League match, in an Italian stadium people were saying things against him,” claimed the Inter boss.
“We will see what will happen. I would like to play Juventus-Inter in Turin, but there are rules and so it is possible that this game will be played elsewhere,” he concluded. The former Chelsea manager hinted that the Bianconeri fans were racist against his player.

(football-italia.net)

No t*ra, kust otsast on hüülause "Se saltelli, muore Balotelli" elik maakeeli "Kui sa hüppad, Balotelli sureb" rassistlik? Kuradima topeltmoraalid. Interi fännid laulavad siiani laule sellest, et Pessotto peaks uuesti aknast välja hüppama ja nad pole siiani veel bänni saanud. Mourinho võiks oma jutuga perse käia ja kui Juventus selle eest mingisuguse staadionbänni saab, siis võib kogu ussitanud Itaalia jalgpalliliit perse käia.

Maarek
24.11.09, 14:12
No t*ra, kust otsast on hüülause "Se saltelli, muore Balotelli" elik maakeeli "Kui sa hüppad, Balotelli sureb" rassistlik? Kuradima topeltmoraalid. Interi fännid laulavad siiani laule sellest, et Pessotto peaks uuesti aknast välja hüppama ja nad pole siiani veel bänni saanud. Mourinho võiks oma jutuga perse käia ja kui Juventus selle eest mingisuguse staadionbänni saab, siis võib kogu ussitanud Itaalia jalgpalliliit perse käia.

Nagu kindlasti oled märganud, siis on Mou'l absoluutselt iga asja kohta oma kommentaar ja loodan, et sarnaselt minule viitsivad ka jalgpalliametnikud need ajuhaige kommentaarid suurema tähelepanuta jätta.

Jasper
29.11.09, 11:09
Calcio üheks tähtsaimaks osaks on derbyd. Kui eelmises voorus peetud Sitsiilia derby jäi tähelepanuta, siis eile mängitud [I]Derby della Lanterna vajab kajastamist, sest see oli Derby suure algustähega. Fännid tegid koroegraafiat ja põletasid tõrvikuid nagu ennemuiste; mäng oli pingeline(skoorist hoolimata; mis derby see oleks, kui ta ei oleks pingeline :tagurpidiküsimärk:), kohtunik jagas kaarte - nii kollaseid kui punaseid - ja kogu linn jälgis pinevusega, kas peale jäävad siniringid või punasinised. Valitud hetked:
http://www.youtube.com/v/IUgZomRfj0w

___
Teises eilses mängus lõi Di Natale sel hooajal esimese pallurina Serie A-s kümnenda kotit, mis oli ilus nagu mehel kombeks. Udinese - Livorno 2-0:
http://www.youtube.com/v/1SLHb9eAAac

KeRRRt
29.11.09, 13:22
itaalia liiga on ikka ülipõnev. kahju, et ma seda varem pole jälginud nii hoolega :(

Jasper
29.11.09, 14:27
itaalia liiga on ikka ülipõnev. kahju, et ma seda varem pole jälginud nii hoolega :(

http://www.youtube.com/v/fbGkxcY7YFU

Tofoa
29.11.09, 20:03
http://www.youtube.com/v/fbGkxcY7YFU

F I X

Kasper
06.12.09, 01:23
Kasper says (0:13):
aa ja livescore'is ütles, et melo lõi värava...
Tanel says (0:14):
no c4 ütleb del piero
inter.it ütleb lucio omavärav
Kasper says (0:16):

Tanel says (0:16):
juventus.com ütleb chiellini

Päris huvitav liiga...

Maarek
14.12.09, 11:45
Selle nädalavahetuse kommentaariks võivad siis enamvähem kõik suured favoriidid öelda "täitsa ptsis nädalavahetus".

Kui see asi samas tempos jätkub, siis varsti CL kohtadel tiimid nagu Parma, Bari ja Chievo. Cagliaril samuti veel lootust :D

flameas
26.12.09, 16:52
keegi teab miks football-italia.net ei tööta?

Jasper
26.12.09, 19:32
Buon natale.?

Tim|
26.12.09, 23:05
päeva või 2 jäid küll hiljaks kuid siiski, grazie.

Mask
11.01.10, 14:34
Ma just väga tihti Serie A'd ei jälgi aga täna sai tabelile pilk visatud ja minu üllatuseks on Napoli juba neljandaks roninud. Peatreeneri vahetus vist aitas. Äkki Serie A fännid kommenteerivad pikemalt?

eika
11.01.10, 15:00
Ma just väga tihti Serie A'd ei jälgi aga täna sai tabelile pilk visatud ja minu üllatuseks on Napoli juba neljandaks roninud. Peatreeneri vahetus vist aitas. Äkki Serie A fännid kommenteerivad pikemalt?
Donadonit tõepoolest vaevalt lähiaastatel enam Serie A peatreenerina näeb. Mazzarri on meeskonna lihtsalt vastavalt suve kulutustele ja koosseisule mängima saanud ning meeskond on juba 13 mängu ilma kaotuseta. Kuigi meeskonna kolmemeheline kaitseliin on esmapilgul üsna hädine, siis komplektina toimib kaitseliin hästi. Ründeosastost ei tasu rääkidagi- isegi Lavezzi värava- ja vormipõud ei mõju meeskonnale kuidagi halvavalt, sest Hamsik on mängujuhi positsioonil geniaalne ja Quagliarella on oma lemmikklubis veel parem kui ta Udineses oli.

Tanel
11.01.10, 15:57
Teadsa ma ei ütleks, et see väga kehv kaitseliin just neil on. Campagnaro on näiteks väga tip-top mängija ja ega need teisedki korralikult kesmised/ülekeskmise itaallased.

Napoli koht pole minu jaoks üllatus ning nagu eika ütles, et lõpuks leiti lihtsalt treener, kes pani mehed vastavalt nende hinnale mängima. Ma arvan, et 2-3 hooaega stabiilsust (mille suunas tundub, et soovitakse liikuda ka uute lepingutega staaridega) ja Napoli võib tõusta vägagi arvestatavaks jõuks mitte ainult Itaalia, kuid ka Euroopa jalgpallis. Midagi nagu Sevilla on Hispaanias, kuid veidi suurema potentsiaaliga arenguks, sest taga on ikkagi terve jalgpallihull linn, fanaatilised rahabossid jms.

Jasper
19.01.10, 14:15
Calcio oscarid:

Parim mängija, parim võõrmängija: Vaffanculovic
Parim itaallane: De Rossi
Parim treener: Mourinho
Parim noormängija: Pato
Parim väravavavht: Julio Cesar
Parim kaitsja: Chiellini
Fännide lemmik: Diego Milito
Parim kohtunik: Rosetti
Ilusaim värav: kualliarella
http://www.youtube.com/v/O5OGNJO8OqI

eika
20.01.10, 02:49
Milito fännide lemmik? Ma küll ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellele Milito nüüd hirmus sümpaatne oleks :)

count
20.01.10, 07:20
Pööraks tähelepanu PARIMALE ITAALLASELE....enough said!

Jasper
20.01.10, 10:47
Milito fännide lemmik? Ma küll ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellele Milito nüüd hirmus sümpaatne oleks :)

Mulle ta mäng isegi meeldib(eriti arvestades sisse merdanista gay-koefitsendi). Aga tema seljataha on koondunud kahe võistkonna fännid - Genoa ja Inter. Lihtne.

Jasper
21.01.10, 17:15
* Milani standardolukorrad nii kaitses kui ka rünnakul imevad rohkem kui Jenna Jameson oma filmides.

Koperdasin selle otsa. Oh yes! OH YES! O-H Y-E-S!
http://www.youtube.com/v/PwkUzkju1Is

eika
21.01.10, 17:35
Mida Milan sellel hooajal üldse võitnud on? Mitte sittagi. Juve Trofeo TIMi ei võta mitte keegi ära!

Mask
21.01.10, 17:37
Mida Milan sellel hooajal üldse võitnud on? Mitte sittagi. Juve Trofeo TIMi ei võta mitte keegi ära!

Aga neil on Beckham! Kes teil on???:p

eika
21.01.10, 17:41
Šikke mehi igale maitsele
http://1.bp.blogspot.com/_kpA45f4pzBs/SXAEFMSOv0I/AAAAAAAABF8/bB0vVLnkXiY/s400/3298013469-l-oreal-paris-men-expert-in-rete-juventus.jpg

Jasper
21.01.10, 17:51

kalamälu - http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=1069739&postcount=4568

Lambimees
21.01.10, 20:18
Šikke mehi igale maitsele
http://1.bp.blogspot.com/_kpA45f4pzBs/SXAEFMSOv0I/AAAAAAAABF8/bB0vVLnkXiY/s400/3298013469-l-oreal-paris-men-expert-in-rete-juventus.jpg

Õõvastav.
_________

eika
22.01.10, 17:53
Catanias on peale Maxi Lopeze lisandumist koosseisus 11 Argentiinlast. Huvitav, kas mõni Euroopa meeskond suudab sitsiillased üle trumbata?

Saarlane
22.01.10, 18:23
Omal ajal jagas ilmselt Inter Valenciaga argentiinlaste rekordit.

Uuu
22.01.10, 22:41
Kui sama riiki esindavate mängijate kogumine on mingi meeletu saavutus siis oled küll millestki valesti aru saanud. Kvantiteet ja kvaliteet on väga erinevad asjad. Kui klubi suudab enda tiiva alla koondada parimad sama koondise esindajad ja nad hästi mängima panna siis Lazio on ilus näide(1/3 Argentiina koondisest). Muidugi läheme eelmise sajandi lõppu ja uue algusesse.....sest tänapäeval eksisteerib Laziost vaid hale nimi. Aitäh lotito...

Maarek
22.01.10, 23:44
Kui sama riiki esindavate mängijate kogumine on mingi meeletu saavutus siis oled küll millestki valesti aru saanud.

Ma ei loe küll eika postitusest välja, et ta seda meeletuks saavutuseks peaks. Lihtsalt huvitav fakt, mis pole väga tavapärane arvestades seda, et Serie A pole ju Argentiina liiga ;)

Jasper
25.01.10, 17:35
Mulle ta mäng isegi meeldib(eriti arvestades sisse merdanista gay-koefitsendi).

Keppige mind põigiti. Gay-koefitsent suurenes jõudsalt.

Saarlane
25.01.10, 18:02
Mulle ka ilmselt üks väheiseid sümpaatseid Interi mängijaid. Mitte ei tea, miks. Isegi pärast eilset.

vendetta
26.01.10, 01:38
Derbi pani Itaalia alafoorumi kihama :)
Aga teenimatult vähe tähelepanu on saanud teiste klubide seiklused.

Livorno - kaotus kodus ja Serse Cosmi pani ameti maha, viidates erimeelsustele juhtkonnaga (tulevikumehe Candreva müük väidetavalt oli üks viimaseid tilkasid karikasse). Kui mingit imemeest uueks lootsiks ei saada tuleb kindel relegatsioon, 21 liigamängus on suudetud lüüa vaid 13 väravat! Kahes järgmises mängus minnakse vastamisi Milani ja Juventusega, Milanos on saunas juba kütterezhiim sisse lülitatud.

Napoli - võit amaranto üle ei ole midagi märkmisväärset esmapilgul aga puudu oli väga palju põhitegijaid, need võisid olla väga otsustavad punktid hooaja lõpus. Mazzarri suurepärane seeria jätkub, juba oktoobri algusest pole liigas kaotusekibedust tuntud.

Palermo - pool hooaega seljataga ja kodus jätkuvalt kaotuseta! Zamparini juhtimisstiili üle on palju nalja visatud aga kes viimasena naerab... Igatahes on CL käeulatuses ja seda meeskonnaga, kus suurim staar on... no olgem ausad polegi ühtegi tõelist staari!! Ma tõesti ei tea, kes on see konkreetne isik Palermo õnnestunud meeskonna koostamise taga aga ma arvan, et enamus fänne võivad vaid unistada sellisest efektiivsusest oma lemmikklubi juures. Täpsustus, Lazio fännid ei oska isegi unistada, meie jaoks on tegu lihtsalt muinasjutuga :)

Sampdoria - Cassano jäeti meeskonnast üldse välja, eks lähitulevik peab näitama, mida see tegelikult tähendab. Itaalia pressil on lõbu laialt.

eika
26.01.10, 02:27
Ma just mõtlesin, et peaks Palermot suurema huviga jälgima hakkama- jube sümpaatselt koostatud meeskond. Sellal kui lõviosa Serie A klubisid on ätistunud ja noortele väga palju mänguaega anda ei taheta/julgeta, siis Palermo ujub julgelt vastuvoolu. Kjaer, Cavani, Pastore ning miks mitte ka eelmisel hooajal Genoas säranud Rubinho pingile lükanud Sirigu ja viimases voorus kaks väravat löönud noor Uruguailane on kõik potensiaalsed tuleviku superstaarid. Lisame siia veel mitu alahinnatud mängumeest nagu Cassani, värdkulm, miskipärast minu silmis nii loogilisena tundunud läbimurret mitte teinud Bresciano ja minu Juventuse Serie B meeskonna ehk lemmikmängija Nocerino ning edu ehk polegi nii ootamatu.

Võtmeküsimuseks jääb ikkagi kaua eelmainitud noori, eriti Kjaeri ja Cavanit Sitsiaalsias suudetakse hoida. Eriti just Kjaer on selline tüüp, et vaatad mehe mängu ja sageli ei suuda uskuda, et tüüp ainult 20 on. Lihtsalt sellise kindlusega peksab noormees kõik karistusalla tulevad pallid välja.

Jasper
26.01.10, 12:39
Mis see Palermo nüüd teinud on? (jah ma tean, et Milan sai neilt kodus ploomid)Zamparini rääkis minu meelest scudettost. Aga on seal staare küll. Nagu mainitud on neil parimad aastad alles ees.

Ikkagi ei pea neid eriliseks. Olid nad ju kunagi isegi Serie A liidrid või teised peale andata lõppu. Ning kas nad mitte ei olnud ka investeeringute tipus?

Pastore'i areng on mulle silma jäänud. Räägiti väikesest Kaka'st ja viimases mängus andiski üks-ühele kakaliku passi. Budani värav oli ka ilus. Ning muidu ei saa märkimata jätta ka Maggio löödud Van Basteni klooni.

Maarek
26.01.10, 12:59
Palermo on igal aastal teatud perioodidel hea olnud (paar aastat tagasi ei jäänud ka CL kohast palju puudu), aga nende probleemiks on see olnud, et kui mõni mees särama lööb, siis äritakse ta hea kopika eest maha ja hakatakse otsast peale.

Ka Kjaer on juba nii mõnegi tiimi ostunimekirja lisatud ja pruunikas Uruguay poiss tõenäoliselt hea vormi jätkudes lahkub hiljemalt suvel.

vendetta
26.01.10, 18:33
Zamparini rääkis hooaja plaanides eurokohast (võis olla ka CL kohast jutt) Scudetto jutuga tuli välja ämblikmees, paraku põletas ta sellega ka kõik sillad oma selja taga ja pärast viletsat algust saadeti ta kiirelt itaalia töötuse % suurendama. Staarideks loen mina serie a's mängijad kelle ostuhind on miski 10 milli eurofüüri või rohkem, palganumber miski mill euri ja ülespoole või siis lihtsalt vananev staar, kes minevikus mehetegusid teinud (Crespo tuleb näiteks kohe silme ette selles kategoorias) aga eks see staaride värk on selline maitse asi :)

Jasper
26.01.10, 18:37
Staarideks loen mina serie a's mängijad kelle ostuhind on miski 10 milli eurofüüri

Kjaer, Pastore, Cavani.

vendetta
26.01.10, 18:51
Kas sa panid nüüd puusalt või on kuskil mingi usaldusväärne allikas netis? http://www.transfermarkt.co.uk andmetel on nad kõik alla 10 milli läinud Palermole maksma. Mul pole õrna aimugi kui täpne see info seal on ja ausalt öeldes pole eluküsimus ka, aga olen seda sündroomi varemgi täheldanud, et kiputakse liiga suurte summadega alati arvestama. Uskuge mind, enamus klubisid loevad viimastel aastatel raha väga hoolega ja üle 10 milline tehing on suurtehing, peale üksikute erandite (cough real cough).

eika
26.01.10, 19:26
Kas sa panid nüüd puusalt või on kuskil mingi usaldusväärne allikas netis? http://www.transfermarkt.co.uk andmetel on nad kõik alla 10 milli läinud Palermole maksma.
See nüüd küll pädev loogika pole, sest mängijate väärtused ju tõusevad aastatega. Praegusel hetkel ei saaks Cavanit ega Kjaeri keegi alla 10 miljoni euro eest kätte. Noh, Moggi võib-olla saaks.

Maarek
26.01.10, 20:09
See nüüd küll pädev loogika pole, sest mängijate väärtused ju tõusevad aastatega. Praegusel hetkel ei saaks Cavanit ega Kjaeri keegi alla 10 miljoni euro eest kätte. Noh, Moggi võib-olla saaks.

Eks ta suhteline ole. Üle 10 milli kaitsemehe eest naljalt hetkel välja käida ei taheta, mistõttu pole väidetav Zamparini poolt küsitav 12 milli Eurot Kjaeri eest kellegi poolt konkreetset lähenemist põhjustanud.
Detsembris soiuti selle Taani noore kaitseässa teemadel tugevalt ja olid teda taga ajamas a'la kogu Euroopa eesotsas kohalike Juve ja Violaga.

Jasper
26.01.10, 21:18
Kas sa panid nüüd puusalt või on kuskil mingi usaldusväärne allikas netis? http://www.transfermarkt.co.uk andmetel on nad kõik alla 10 milli läinud Palermole maksma. Mul pole õrna aimugi kui täpne see info seal on ja ausalt öeldes pole eluküsimus ka, aga olen seda sündroomi varemgi täheldanud, et kiputakse liiga suurte summadega alati arvestama. Uskuge mind, enamus klubisid loevad viimastel aastatel raha väga hoolega ja üle 10 milline tehing on suurtehing, peale üksikute erandite (cough real cough).
Minu bläkk tõesti. Liiga palju Zamparinit lugenud vist. Ituvad ilusal kohal efficiency tabelis(enda 'klassi' esimesed). Aga veavalt, et keegi neid sealt alla 10 milli ära kangutab.

Saarlane
26.01.10, 21:48
Sa tohho pele (http://football-italia.net/jan26q.html). On ikka käbi see Spinelli.

Jasper
01.02.10, 16:46
Cagliari - nad olid eelmise hooaja teises pooles üks parimaid tiime ju? Silm treeneril.

Allegri named Coach of the Year
Monday 1 February, 2010
Cagliari boss Massimiliano Allegri has won the Panchina d'Oro, an award commemorating the Coach of the Year in Italy.

The 42-year-old beat off competition from Inter's Jose Mourinho after leading Cagliari to a ninth place finish in Serie A.

It caps a remarkable year for Allegri, especially after he started his tenure in Sardinian with five straight defeats.

He eventually turned things around and is now routinely linked with the top jobs in Italy, including those at Juventus and Milan.

Antonio Conte won the Panchina D'Argento for inspiring Bari to a historic promotion from Serie B last year while Pierpaolo Bisoli, the Cesena boss, was awarded the Lega Pro First Division Panchina d'Oro for getting his side into Italy's Second Tier.

http://www.football-italia.net/feb01m.html

Kes selle valiku tegid?

Blue Rock
01.02.10, 19:17
Kes selle valiku tegid?

Ei tea, aga väga asjalik valik. Isiklikult olen juba pikemat aega olnud sellel arvamusel, et Allegri on tulevane tipptreener, kes on tõenäoliselt paari-kolme aasta pärast veelgi suurematel areenidel. Ehk juba varem.

Jasper
01.02.10, 22:30
Ei tea, aga väga asjalik valik. Isiklikult olen juba pikemat aega olnud sellel arvamusel, et Allegri on tulevane tipptreener, kes on tõenäoliselt paari-kolme aasta pärast veelgi suurematel areenidel. Ehk juba varem.

Guugeldasin pisut ja näib, et tiitli taga on Associazione Italiana Allenatori Calcio ehk siis kolleegid. Hea valik tõesti. Seostati teda juba hooaja eel Milani ja Juventusega, kes otsustasid siiski valida treenerid oma perekonnast.

Maarek
01.02.10, 23:13
Guugeldasin pisut ja näib, et tiitli taga on Associazione Italiana Allenatori Calcio ehk siis kolleegid. Hea valik tõesti. Seostati teda juba hooaja eel Milani ja Juventusega, kes otsustasid siiski valida treenerid oma perekonnast.

Mis jääb mulle arusaamatuks on see, et sama tiim ehk AIC annab ka välja Oscar de Calcio tiitleid, kuhu alla kuulub ka parima treeneri (Miglior Allenatore) valik, kelleks 2009 oli Mou.

Ok, väike erinevus on see, et üks hooaja, aga teine aasta valik, kuid ma pole väga kindel, et on igal aastal vajalik välja hõigata Miglior Allenatore (Serie A coach of the year) ja Albo Panchina d'Oro. Kas on mõtet anda tiitel välja parimale italianost treenerile ja parimale treenerile valikust muulased + omad :confused: Tiitlite üldarvus Mourinhol siin raske Spalletti ja Prandelliga konkureerida :p

Blue Rock
01.02.10, 23:29
Hea valik tõesti. Seostati teda juba hooaja eel Milani ja Juventusega, kes otsustasid siiski valida treenerid oma perekonnast.

Tavaliselt nende tõusvate nimedega kipub olema nii, et enne gigantide lootsiks siirdumist on vaja ennast veel ühel hüppelaual tõestada. Ses suhtes ei üllatuks, juhul kui mehe järgmine aadress oleks mõni Genoa või Palermo sugune hea potensiaaliga meeskond, kelle võib õnnestudes ML-sse vedada, enne kui kutse Milanilt või Juventuselt tuleb.

Jasper
01.02.10, 23:29
Mis jääb mulle arusaamatuks on see, et sama tiim ehk AIC annab ka välja Oscar de Calcio tiitleid, kuhu alla kuulub ka parima treeneri (Miglior Allenatore) valik, kelleks 2009 oli Mou.

Ok, väike erinevus on see, et üks hooaja, aga teine aasta valik, kuid ma pole väga kindel, et on igal aastal vajalik välja hõigata Miglior Allenatore (Serie A coach of the year) ja Albo Panchina d'Oro. Kas on mõtet anda tiitel välja parimale italianost treenerile ja parimale treenerile valikust muulased + omad :confused: Tiitlite üldarvus Mourinhol siin raske Spalletti ja Prandelliga konkureerida :p

AIC on Associazione Italiana Calciatori ehk jalgpallurid. Kuldset pinki jagab Associazione Italiana Allenatori Calcio ehk treenerid.

Minu meelest jagatakse oscareid ka n-ö aasta lõikes ... a pole liialt süvenenud, sest tegu on nii või naa puhtalt austuseavaldustega, kus lüngad on kerged tulema.

Maarek
01.02.10, 23:36
AIC on Associazione Italiana Calciatori ehk jalgpallurid. Kuldset pinki jagab Associazione Italiana Allenatori Calcio ehk treenerid.

Minu meelest jagatakse oscareid ka n-ö aasta lõikes ... a pole liialt süvenenud, sest tegu on nii või naa puhtalt austuseavaldustega, kus lüngad on kerged tulema.

Oi kurask, on jah. Kuskilt on nagu silma jäänud, et seel Allenatorite "klubi" on AIC, aga ju siis valesti mäletasin.

Saarlane
02.02.10, 16:28
Catanias 12 argentiinlast - Real Betisist lisandus ründaja Mariano Pavone.

flameas
07.02.10, 19:36
Sampdoria on hakkand mängima ja Juve langeb endiselt. Inter püüdmatu.
Kas mingi kaklus vms oli Udinese ja Napoli mängus?

cannuman
23.03.10, 12:27
Tann või keegi äkki viitsiks teha väikese ülevaate nii scudetto kui viimase CL koha peale võitlevate meeskondade järelejäänud mängudest.

Endal hetkel niipalju aega ei ole, aga kiirelt vaadates, tundus Milani kalender väga keeruline (Palermo, Doria, Fiore, Juve..kui ma nüüd õigesti mäletan). Roma ja Interi oma vist oli laias laastus sama, aga lihtsam kui Milanil.

Maarek
23.03.10, 12:59
Tann või keegi äkki viitsiks teha väikese ülevaate nii scudetto kui viimase CL koha peale võitlevate meeskondade järelejäänud mängudest.

Endal hetkel niipalju aega ei ole, aga kiirelt vaadates, tundus Milani kalender väga keeruline (Palermo, Doria, Fiore, Juve..kui ma nüüd õigesti mäletan). Roma ja Interi oma vist oli laias laastus sama, aga lihtsam kui Milanil.

Fiorentina teemas CL viimase edasipääseja asja kergelt käsitlesin. Paistab, et eelis on Palermol, aga kuna kõik tiimid on suutnud punkte kaotada madalama kategooria tiimide vastu, siis tegelikult asi üsna lahtine.

Kuna hetkel väike puhkus, siis Scudetto kandidaatide kohta tekkis kohe täitsa tahtmine uurida. Eks päeva jooksul vaatab, kuidas õnnestub.

Jasper
23.03.10, 13:19
CL kohtadest:
Don't look now, but Fiorentina might just be steeling themselves for a late run at the Champions League places after thumping Genoa 3-0. They remain six points and five places behind Palermo with nine games to go, but nobody is exactly making that fourth spot their own right now and if Fiorentina can get their heads in the right place they are certainly good enough.

http://www.guardian.co.uk/football/blog/2010/mar/22/serie-a-milan-napoli-inter

Football Weeklys kõlas vist kommentaar, et kesiganes neljandaks tõuseb, saab järgmine nädal kotte. Palermo on nüüd paar nädalat suutnud kohta hoida ehk see annab neile eelise.
__ __ __

Kriban lisaks välkkommentaaridega Milani mängud siia:
Wed. 24 Parma v AC Milan - kolmepunktikoht!
Sun. 28 AC Milan v Lazio - anaalkolmepunktikoht!
Apr.
Sat. 3 Cagliari v AC Milan - kolm punkti, palun.
Sun. 11 AC Milan v Catania - kolm punkti, dai boh!
Sun. 18 Sampdoria v AC Milan - läbi maotüra 3 punni!
Sun. 25 Palermo v AC Milan - raske, aga revanši na!
May.
Sun. 2 AC Milan v Fiorentina - seekord ilma kohtunike abita.
Sun. 9 Genoa v AC Milan - eelviimae noh.
Sun. 16 AC Milan v Juventus - ok mäng näidata, kui pasad nad terve hooaja on olnud.

Jasper
23.03.10, 13:21
Samalajal inter -
Wed. 24 Forza Livorno (H)
Sat. 27 Forza Roma (A)
Apr.
Sat. 3 Forza Bologna (H)
Sun. 11 Forza Fiorentina (A)
Sun. 118 Forza Juventus (H)
Sun. 25 Forza Atalanta (H)
May.
Sun. 2 Forza Lazio (A)
Sun. 9 Forza Chievo Verona (H)
Sun. 16 Forza Siena (A)

(H) - interi kodumäng
(A) - interile võõrsilmäng

keenjus250
23.03.10, 13:33
Milan

Sun. 28 AC Milan v Lazio Giuseppe Meazza
Sat. 3 Cagliari v AC Milan Sant'Elia
Sun. 11 AC Milan v Catania Giuseppe Meazza
Sun. 18 Sampdoria v AC Milan Comunale Luigi Ferraris
Sun. 25 Palermo v AC Milan Renzo Barbera
Sun. 2 AC Milan v Fiorentina Giuseppe Meazza
Sun. 9 Genoa v AC Milan Comunale Luigi Ferraris
Sun. 16 AC Milan v Juventus Giuseppe Meazza

Kõige tähtsamad on kindlasti hooaja 5 viimast mängu. kui sealt suudetakse hea tulemus saada on liiga võit meie!!! Siiski ma kahtlustan et scudetto meile ei tule. pakuksin teist kohta. lazio cagliari ja catania vastu koperdada ei tohi, siis on põhieesmärk romat edestada.

Inter

Wed. 24 Internazionale v Livorno Giuseppe Meazza
Sat. 27 AS Roma v Internazionale Olimpico
Sat. 3 Internazionale v Bologna Giuseppe Meazza
Sat. 10 Fiorentina v Internazionale Artemio Franchi
Sat. 17 Internazionale v Juventus Giuseppe Meazza
Sun. 25 Internazionale v Atalanta Giuseppe Meazza
Sun. 2 Lazio v Internazionale Olimpico Italian
Sun. 9 Internazionale v Chievo Verona Giuseppe Meazza
Sun. 16 Siena v Internazionale Artemio Franchi Montepaschi Arena

Kindlasti ei saa ka interil olema kerge hooaja lõpp. Rasked mängud romaga, juvega ja fiorega. kui roma peaks mourinho pojukesi võitma on nende hoogu arvestades raske liigavõitu saada. siiski ma arvan et romaga tuleb viik ja mujal ka ei komistata, nii et liiga võit interile.

Roma

Wed. 24 Bologna v AS Roma Renato Dall'Ara
Sat. 27 AS Roma v Internazionale Olimpico
Sat. 3 Bari v AS Roma San Nicola
Sun. 11 AS Roma v Atalanta Olimpico
Sun. 18 Lazio v AS Roma Olimpico
Sun. 25 AS Roma v Sampdoria Olimpico
Sun. 2 Parma v AS Roma Ennio Tardini
Sun. 9 AS Roma v Cagliari Olimpico
Sun. 16 Chievo Verona v AS Roma Marc'Antonio Bentegodi

Roma kahjuks kesise kaitse tõttu kolmandast kohast enamat ei saa. interiga saate viigi aga parma ja doria vastu on, teil count, väga raske saada. Hooaja lõpus on teine koht juba käe ulatuses aga nagu ikka teil õnne pole ja saate auhinnalise kolmanda koha. totti varsti terveks saamine väga ei aita kuna vormi tal peale vigastust pole.

Palermo

Wed. 24 Genoa v Palermo Comunale Luigi Ferraris
Sat. 27 Palermo v Bologna Renzo Barbera

Sat. 3 Catania v Palermo Angelo Massimino
Sun. 11 Palermo v Chievo Verona Renzo Barbera
Sun. 18 Cagliari v Palermo Sant'Elia
Sun. 25 Palermo v AC Milan Renzo Barbera
Sun. 2 Siena v Palermo Artemio Franchi Montepaschi Arena
Sun. 9 Palermo v Sampdoria Renzo Barbera
Sun. 16 Atalanta v Palermo Atleti Azzurri d'Italia

Palermo ja sampi vahel tuleb kindlasti tugev heitlus CL koha pärast ja ega ka juve, napoli ja genoa kaugele ei jää. otsustav mäng on eelviimases voorus sampdoriaga. siiski see mäng võidetakse ja neljas koht kuulub sitsiilia klubile.

Sampdoria

Wed. 24 Bari v Sampdoria San Nicola
Sun. 28 Sampdoria v Cagliari Comunale Luigi Ferraris
Sat. 3 Chievo Verona v Sampdoria Marc'Antonio Bentegodi
Sun. 11 Sampdoria v Genoa Comunale Luigi Ferraris
Sun. 18 Sampdoria v AC Milan Comunale Luigi Ferraris
Sun. 2 Sampdoria v Livorno Comunale Luigi Ferraris
Sun. 9 Palermo v Sampdoria Renzo Barbera
Sun. 16 Sampdoria v Napoli Comunale Luigi Ferraris

Sampdoria hooaja lõpp on aga tuliselt raske. mängud võõrsil roma ja palermoga ning kodus milani ja napoliga. sellistest mängudest on raske midagi head loota. Kõve heitlus tuleb juvega aga sampdoriale kaotus tähendab doriale kuuendat kohta.

Juventus
Thu. 25 Napoli v Juventus San Paolo
Sun. 28 Juventus v Atalanta Olimpico Grande Torino
Sat. 3 Udinese v Juventus Friuli Italian Serie A
Sun. 11 Juventus v Cagliari Olimpico Grande Torino
Sun. 25 Juventus v Bari Olimpico Grande Torino
Sun. 2 Catania v Juventus Angelo Massimino
Sun. 9 Juventus v Parma Olimpico Grande Torino
Sun. 16 AC Milan v Juventus Giuseppe Meazza

Ka juventus ei pääse kergetest mängudest. napoli, inter ja milan võõrsil ja parma kodus. See hooaeg neile niikuinii katasroof olnud nii et mis see lõpp parem peaks olema. sampdoria raskete mängude taustal saate viienda koha.

flameas
23.03.10, 13:48
Roma kaitse tundub sitt olevat siis, kui Mexes mängib..kõlab imelikult aga tõsi see on. Burdisso on way parem hetkel. Riise kaitsmine on siiski kõige problemaatilisem.

@krissu04
Milani kaitse on siis parem kui Roma oma? Seltsimehed Favalli ja co? Päise päeva ajal nalja tegema siia..

Jr
23.03.10, 14:11
Väga hea ülevaade top 6 järelejäänud mängudest..kõigil on raske tõesti, aga krdi Siena ikka viimane jälle..võitlevad ellujäämise nimel ..

cannuman
23.03.10, 15:02
Äge oleks muidugi, kui Milanil ja Juvel oleks viimase voorus kindlasti 3p vaja mõlemal. Et siis ühel scudetto ja teisel 4 koha jaoks. Et viik jätaks mõlemad eesmärgist ilma. Oi saaks täie raha eest mänugu. Kohtunik saaks ka mõlemalt ilmselt ulmesummasid :)

Maarek
23.03.10, 18:01
Homme/ülehomme tuleb CL koha peale võitlejatel üsna karm andmine:

Genoa - Palermo
Kodumeeskonnal viimastes liigamängudes meeldinud kõvasti skoorida, aga samas on kaitse hooletusse jäetud ja lausa Bolognal enda võrku 4 vastuseta palli lastud lüüa. Palermol on kergeks erandiks olnud kuiv võit võõrsil Juve vastu, aga Udinese tagus neile 3 ja enne Juve mängu nii Bari kui ka Roma lausa 4 kolli.
Genoa võidu puhul astutaks ilus samm neljandast positsioonist kinni hoidvale Palermole lähemale ja lootused kasvaksid, kaotuse puhul aga külalistel lootus oma seisu kinnitada.
Fiorentina seisukohalt vist viik kõige parem tulemus.
Napoli - Juventus
Napolil pole kodus viimasel ajal väga positiivselt läinud ja võidurõõmu maitsti viimati 10.01 Doria vastu, aga peab tunnistama, et mängitud on kõigi otseste konkurentide vastu ja kaotatud vaid korra Fiorentinale. Palermo, Genoa ja ka Inter ei suutnud San Paolo'l ainsatki väravat lüüa ja kuigi Roma sai kahega hakkama, jäid nad siiski viimasel mänguminutil täispunktidest ilma. Juventus ei saanud Napolist ka omas kodus jagu ja kui arvestada veel mõningaid hilisemaid kohtumisi, siis vist eelis Napolil.
Mina ootan 0-0 või äärmisel juhul 1-1 viiki :p
Bari-Sampdoria
Ka Baril tegelikult veel võimalus end mängida Euroopa Liigasse ja arvestades seda, et kodus pandi mõnuga kotti nii Palermo kui ka Juventus ja mängitud Interiga viiki, siis ei tohiks ka Doriale kurbuse tekitamine ületamatu probleem olla. Sampdoria pole ka võõrsil teab mis tasemel meeskond. Sienat on võidetud ja Interi käest küll viik välja pigistatud, aga Bari vahetu konkurent Parma neid võitis ja Bologna vastu piirduti viigiga.
Bari on positiivne tiim ja mina hoian neile pöialt ;)
Catania - Fiorentina
Nojah, Catania pole aastal 2010 kodus veel kaotanud ja hiljuti pandi purki ka liiga liider Inter. Samas annab Fiorentinale kindlasti lootuse see, et hetkel üsna hea minek ja viimased 3 aastat on Catania väljakult tuldud täispunktidega.
Järjekordne "must-win" mäng Violale ja võidu puhul säilivad veel võimalused eesmärgiks, mis vahepeal juba maha kategooriasse "lootusetu" kanti.

cannuman
25.03.10, 00:45
Oi draama. Viimaste sekunditeni oli Palermo kinni kolmes punktis ja siis...

Genoa - Palermo 2:2 . Üleajal saadud penaltist viigistas Kharja. Olukorda nägemata ja mingit infot omamata võiksin kihla vedada, et kohtunik oli keegi maskeeritud Juve abitreener või keegi :)
Palun keegi lükake ruttu mu väide ümber.

edit:

Genoa poured forward and six minutes into stoppages Sirigu stretched out a hand to trip Criscito as he tried to dribble round the goalkeeper. It was a clear penalty and Houssine Kharja sent Sirigu the wrong way with the last kick of the game!

Jasper
25.03.10, 00:52
scudetto on pededele

eika
25.03.10, 04:42
scudetto on pededele
...õige asi on Trofeo TIM!

Tanel
25.03.10, 17:25
Palermo vastu oli jah puhas pennal.

http://www.football-italia.net/video/0910-gen-pal.html - kokkuvõte ka... aga postitasin selle tegelt humoorika kommentaatori pärast. :D

Tanel
28.03.10, 18:50
Mul pole küll mingeid betradari andmeid ja puhtalt kuuldud kellegi käest (ise pole järgi vaadanud), aga hommikul öeldi, et mõnel Itaalia mängul on viigi peale taaskord haigelt väikesed koefitsendid. Üllatus-üllatus - üks tiim oli taaskord Chievo Verona, kelle viik Parma vastu oli koefidega 1,65 olnud. Mängu tulemus? 0:0.

vendetta
28.03.10, 19:14
Italian job :)

Maarek
05.04.10, 23:42
Hooaja lõpp läheb järjest huvitamaks :)

Esikohale prententeerivad 3 klubi, Meistrite Liiga viimasele kohale käib pinev heitlus ning isegi 11.kohal paiknev Parma hellitab veel lootusi saada endale koht Euroopa Liigas. Võimalused küll väiksed, aga mitte veel olematud. Ega relegatsioonitsoonis samuti asi veel väga otsustatud pole, sest aeg-ajalt võitev Atalanta ei taha veel lasta Laziol, Bolognal ega Udinesel kergelt hingata.

Põhjarindel muutusteta :p
Roma ei anna tagasi ja ikka üritab jätkuvalt moepealinna meestele kohta kätte näidata. Saabuv nädalavahetus saab esimesel positsioonil oleva tiimi jaoks üsna otsustava tähtsusega olema, sest teisipäeval vaja külmal Venemaal armeesportlastele koht vaja kätte näidata ja pühapäeval külla sõita Firenzesse, et Euroopa Liiga koha eest võitlevale Fiorentinale tõsiselt vastu hakata. Ei tea, kas suudetakse Muntari ohver Sneijder mõlemaks mängukorraks piisavasse kondistsiooni remontida. Catania ja Atalanta võõrsil erilist mängu pole suutnud näidata, mistõttu peaks Milanil ja Romal 3 punkti kerge saak olema.

cannuman
06.04.10, 00:03
noh Atalantale on iga punkt nüüd kulla hinnaga...Aga üldiselt ei ole mingit küsimust, et Roma siis 3p ära võtma peab...Parimal juhul või Roma endale 1 viigi veel lubada, et säiliksid lootused tiitlile heitlemiseks. Muidugi Interil on samuti Atalantaga mäng ees vist.

Maarek
06.04.10, 00:25
noh Atalantale on iga punkt nüüd kulla hinnaga...Aga üldiselt ei ole mingit küsimust, et Roma siis 3p ära võtma peab...Parimal juhul või Roma endale 1 viigi veel lubada, et säiliksid lootused tiitlile heitlemiseks. Muidugi Interil on samuti Atalantaga mäng ees vist.

Hooaja jooksul 2 võitu oma klassi tiimide vastu (kahjuks Udinese sel hoojal nende klassi tiim on) teab mis saavutus ei saa olla, seega hundid peaksid omas urus asja ikka üsna konkreetselt ära lahendama. Kui Atalantast jagu ei saa, siis võib sellele järgnev "külaliskohtumine" Lazio vastu üsna raskeks minna.

Lazioga peab muidugi Olimpicol mängima ka Inter :D

cannuman
06.04.10, 00:33
Inter

Sat. 10 Fiorentina v Internazionale Artemio Franchi
Sun. 25 Internazionale v Atalanta Giuseppe Meazza
Sun. 2 Lazio v Internazionale Olimpico Italian
Sun. 9 Internazionale v Chievo Verona Giuseppe Meazza
Sun. 16 Siena v Internazionale Artemio Franchi Montepaschi Arena

Roma

Sun. 11 AS Roma v Atalanta Olimpico
Sun. 18 Lazio v AS Roma Olimpico
Sun. 2 Parma v AS Roma Ennio Tardini
Sun. 9 AS Roma v Cagliari Olimpico
Sun. 16 Chievo Verona v AS Roma Marc'Antonio Bentegodi

Interil ja Romal 3 vastast samad (lazio, Alalanta ja Chievo)...Ehk siis need ära unustades on:

Interi vastased: Fiorentina, Juve, Siena
Roma vastased: Sampdoaria, Parma, Cagliari...

Ehk lais laastus võrdne värk. Fiore ja Doria võitlevad euroopa kohtade pärast. Juventus võitleb ka seal, aga nende vorm on kohutav. Sienal pole ilmselt enam millegi nimel võidelda viimasel päeval ja Chievo istub tabeli keskel ja ka millegi erilise nimel rabeleda pole.

Ennustame kah? Inter teeb viimasel päeval viigi ja Roma kaotab. Inter meistriks 1p eduga.

Milani kalender tundub kole keeruline. Samas neile jääb väga suur roll euroopa kohtade jagamisel, vaadates vastaste nimekirja kalendrist.

Tanel
06.04.10, 01:26
Eks see üsna keerukas saab olema. Romal on küll väga võidetavad mängud ja ka Interil, kui elatakse järgmine mäng (järgmised kaks iseg, Juve vbl suudab Interi vastu mängides end natuke kokku võtta, ega ei tea) üle. Ma arvan, et Romas on see õige mentaliteet olemas isegi, sest sel hooajal on korduvalt seda näidatud, kui on rasketest võõrsilmängudest punkte võetud ja teinekord ka kehv esitus üle elatud ning ikka punktid võetud. Ma isegi peaks neid veidi favoriidiks. Aga jah, järgmised 2 mängu, siis saab vast öelda, kes on favoriit. Eriti Interi mäng Fiorentina vastu. Tõsiselt pingeline on tõesti, aga arvestades, et Interil on a) vaja keskenduda veel jätkuvalt Meistrite liigale või b) mentaalne tagasilöök Meistrite liigast väljalangemine, siis paneks nibin-nabin paremad võimalused Romale, keda ma näen vabalt viimast kuute mängu võitmas. Inter on kohati näidanud, et ei suudeta võõrsil väravaid lüüa viimasel poolel aastal (kui palju lihtsam oleks elu, kui poleks Milito löök posti läinud viimane minut).

Maarek
06.04.10, 10:58
Sienal pole ilmselt enam millegi nimel võidelda viimasel päeval ja Chievo istub tabeli keskel ja ka millegi erilise nimel rabeleda pole.

Jah, kuskilt jooksis läbi, et Catanial ju ka seis üsna lebo ja polekski nagu vaja eriti pingutada, aga sellest hoolimata pandi nädalavahetusel Palermo kuivalt kotti. Ka viimasel kohal paiknev Livorno rikkus Genoa ilusa kodumängu plaani pühade ajal ära, seega arvata on, et kõik tiimid oma positsioonist sõltumata annavad korraliku lahingu.
Fiorentinal samuti vähemalt 3 mängu sellises seisus tiimide vastu, aga karta on, et kergemalt ei tule sealt midagi.

Tanel
12.04.10, 01:17
Cataniast rääkides, siis Maxi Lopez on olnud fantastiline üleminek. Endine Barca mees on ikka näidanud, et mingi potentsiaal temas peidus oli ning niisama teda Katalooniasse ei toodud kunagi. 12 Serie A mänguga 7 väravat talt ja fantastiliselt on esinenud iga kord kui mina teda nägema olen juhtunud - tea, kas Catania temast ka suvel kinni suudab hoida. Endale väga meeldima ei hakka see mängija - soeng peletab ilmselt. :D

cannuman
12.04.10, 09:34
Endale väga meeldima ei hakka see mängija - soeng peletab ilmselt. :D

ega Zlatan vist ei suutnud ka lõpuks su südant võita

Tanel
12.04.10, 16:33
Zlatani polnud blond vähemalt.

eika
12.04.10, 22:04
Zlatani polnud blond vähemalt.
http://img.allposters.com/6/LRG/7/789/FAEI000Z.jpg

Aga see selleks.

Kopeerin vähe hokistiilis statistikat tänavusest hooajast:

Serie A, goals+assists

1. Di Natale 28 points (23 goals+5 assists)
2. Milito 23 points (19 goals+ 4 assists)
3. Miccoli 22 points (15 goals+7 assists)
4. Ronaldinho 22 points (9 goals+ 13 assists)
5. Matri 18 points (13 goals+ 5 assists)
6. Barreto 16 points (12 goals+ 4 assists)
7. Gilardino 16 points (15 goals+ 1 assist)
8. Hamsik 16 points (12 goals+4 assists)
9. Pazzini 16 points (14 goals + 2 assists)
10. Vucinic 16 points (11 goals + 5 assists)
11. Totti 15 points (10 goals+ 5 assists)
12. Borriello 14 points (13 goals+ 1 assist)
13. Cassano 14 points (7 goals + 7 assists)
14. Cossu 14 points (2 goals+12 assists)
15. Eto'o 14 points (11 goals+ 3 assists)
16. Mascara 14 points (8 goals + 6 assists)
17. Quagliarella 14 points (9 goals+ 5 assists)
18. Adailton 13 points (10 goals+ 3 assists)
19. Balotelli 13 points (8 goals + 5 assists)
20. Floccari 13 points (10 goals+ 3 assists)
21. Maccarone 13 points (11 goals+ 2 assists)
22. Maicon 13 points (5 goals+8 assists)
23. Di Vaio 12 points (9 goals+ 3 assists)
24. Jovetic 12 points (6 goals + 6 assists)
25. Pato 12 points (12 goals+ 0 assists)
26. Diego 11 points (5 goals+ 6 assists)

keenjus250
13.04.10, 13:31
Goal.com pani kokku serie a eelmise suve 10 halvimat üleminekut:

10) Sergio Floccari ja Hernan Crespo (Genoa) .
9) Klaas Jan Huntelaar (Milan)
8) Eliseu (Lazio)
7) Ricardo Quaresma (Inter)
6) Cristiano Lucarelli (Livorno)
5) Marco Amelia (Genoa)
4) Oguchi Onyewu (Milan)
3) Fabio Grosso (Juventus)
2) Felipe Melo (Juventus)
1) Diego (Juventus)

Nagu näha on 3 "parimat" kohta hõivanud juventus.

eika
13.04.10, 15:13
Esiteks: Normaalne jalgpallifänn hoiab goal.comist eemale nagu peaks ta ka hoidma häiretega Roma fännist (tervitaks siinkohal counti :baibai:). Vaadakem kasvõi seal samas olevat "jalgpallispetside" arvamust maailma viiest parimast üleminekust, kus on sees Serie A`s VÄGA keskpärane olev Sneijder.

Teiseks: Diego on esimene, sellal kui Huntelaar alles üheksas. Ahah. Diego on katastrofaalse Juventuses ainuke mängija, kes sellel hooajal on midagigi suutnud. Pole Diego süü, et Amauriboinikov ei suuda ühtegi palli võrku lüüa, Trezenogol, DP ja IQ on alatasa vigased, äärekaitsjad on flegmaatilised idioodid jne.

Kolmandaks: Melo järjepidev tampimine on minu silmis arusaamatu. Mees on Juventuse kümnetest poolkaitsjatest ainus, kes on terve olnud ja pole mehe mäng midagi nii hullu olnud. Võrreldes siis pidevalt vigaste ja vormist väljas olevate Sissoko, Marchisio, Camoranesi ja Poulseniga siis. See, et Ciro meest registana mängitas on sama idiootne, kui näiteks Hunterlaari mängitamine ääreründajana. Kui platsil on olnud 2 keskpoolkaitsjat (nt viimases mängus Cagliari vastu), siis on Melo pidevalt meeskonna ehk parim mängija olnud.

Neljandaks: Grosso oleks pidanud olema tabelis esimene ja Cannavaro (keda miskipärast pole üldse mainitud) teine.

Jr
13.04.10, 15:19
Üllatav, ma mõtlesin, et Goal on juventinide lemmiksait, kus "jumalad" Carlo Garganese ja Salvatore Landolina teevad väga erapooletudid arvamuslikke tekste , iseendast väga heal arvamusel olles, vb isegi "Serie A eksperdidele" vääriliselt:)

cannuman
13.04.10, 15:21
eikale:

No seal tabelis arvestati vast ka tehingu rahalist poolt, mitte ainult mängija vormi.

eika
13.04.10, 15:40
Sestap ma võrdlesingi Huntelaari ja Diegot. Mõlemal oli väga rasvane hinnalipik, kuid mänguliselt on Diego tegelikult parem olnud.

Üleüldse on see tabel paras pask. Amelia on viies, kuid vahetusdiilis teistpidi rännanud ja sama rängalt feilinud Rubinhot pole tabelis. Ja mida see Quaresma seal tabelis teeb, see ju sisuliselt väga ammune tehing. Ja vaevalt Livorno 34-aastasest Lucarellist enam päästjat ootas, vaid pigem toodi meeskonna vaat et ikoon klubisse tagasi.

Ja kus on Palacio, kes toodi (Genoa mõistes suure rahaga) Militod asendama? Kus näiteks pidulikult Udineses nr 9 särgi võtnud Corradi, kes on sama suur feil nagu Onyewu. Seda rida võiks jätkata pea lõputult.

Uuu
14.04.10, 10:09
Lazio Eliseu ei saaks isegi Eesti Meistirliigas hakkama, aga Floccari liikus talvel pealinna ja on ennast uuesti leidnud.

Tanel
18.04.10, 22:51
Miccoli taaskord arhitekt Palermo jaoks. Lippi teab ilmselt väga hästi, et ta lüüakse risti, kui MM'il midagi ei tule, sest ta on küll ainus treener maailmas, kes seda meest kaasa ei võtaks.

cannuman
18.04.10, 23:44
Noh üldiselt ma olen juma leppinud sellega, et kolakat saadakse. Samas eks kui asi pihta hakkab, siis kerkivad ka minu ootused...

Me kõik teame ja näeme Cassano ja Miccoli talenti aga noh...

Ja samas mida aeg edasi, seda rohkem olen ma veendunud, et Di Natale, Pepe ja Cossu on head valikud. Ja lõppude lõpuks piisab kui 1-0 ka edasi kobistada...

Ehk on suvel jälle nii, et lõpuks peame tõdema, et Lippi teab? ja see ei pea üldse tähendama tiitlit või medalit.

Tanel
18.04.10, 23:55
Pepe on Lippi armastatutest kõige jubedam. Täiesti suvaline mängija.

Eks Itaalia poolehoidjana loodan loomulikult, et edu saavutatakse, aga samas osa minust tahab näha suurt läbikukkumist, et Lippi saaks vajaliku peapesu. Peapesu ta ka saab, kui ebaõnnestumine tuleb - Itaalias on ju ammu selge olnud, et treenerit ei hinnata selle järgi, mida ta saavutanud on vaid selle järgi, mida ta viimati saavutas. Eks Lippi teab kogenud mehena loomulikult väga hästi, et tema reputatsioon on hetkel kaalul.

cannuman
18.04.10, 23:57
Mis sest peapesust kasu? me mõlemad ju teame, et pärast MM-i on ta pukist läinud.

vendetta
19.04.10, 00:00
Lippi teab muidugi aga ikkagi, mis saab kui Itaalia jälle väravate löömisega hädas on? Miccoli väljajätmine oleks katastroof. Vaadake mõni Palermo mängu ära, mees on oma elu parimas vormis! Kui näiteks Camo võetakse kaasa vanade teenete eest Miccoli arvelt siis mina olen igas mängus Itaalia ''vastu''. Sünnipärastel itaallastel on ilmselt veidi raskem seda teha aga skandaalne juhtum igatahes. Tanel ütles hästi - mitte ükski teine treener ei jätaks teda oma koondisest välja

Maarek
19.04.10, 11:28
Kui Lippi ei näinud temas piisavat väärtust Juve treenerina ning arvas ta hiljem koondise eesotsas esindusmeeskonnast välja pärast sõprusmängu Soomega (hoolimata löödud väravast), siis pole ju palju loota, et ta nüüd mõistuse pähe võtab ja ta koondisse kaasab.

Üldiselt pole ka erilist vahet, sest see koondis hävib MM'il temaga või temata.

cannuman
19.04.10, 11:39
Marek sa ju ikka tead, et mänguoskuse taha pole asi jäänud.

Maarek
19.04.10, 11:49
Marek sa ju ikka tead, et mänguoskuse taha pole asi jäänud.

Egas ma muidu poleks kasutanud väljendit "pole palju loota, et mõistuse pähe võtab" :p

count
19.04.10, 12:19
Egas ma muidu poleks kasutanud väljendit "pole palju loota, et mõistuse pähe võtab" :p

MM 2002 ja EM 2004 ei jäänud ka asi treenerite taha...siis olid juba kolmandad jõud mängus

Tanel
25.04.10, 00:18
Parim ründav Itaalia mängija... pika pika pika puuga. Isegi Cassano ei kannata võrdlust. Taaskord 2 söötu ja 1 imeline tühjast kohast tehtud värav. Täiesti uskumatu, tulgu sealt MM'ilt kasvõi võit, aga selle mehe väljajätmine on surmapatt. Ja Lippi võib oma primadonnade jutuga vait jääda, sest Miccoli ei lähe enam pikemat aega selle kategooria alla.

SoccerWorld
25.04.10, 01:07
Niisiis Milan on väljas ja Palermo ajutiseks neljandaks (loodan muidugi Sampi võitu või viiki roma vastu) ja päris huvitav oleks neid vaadata CL-is, väga huvitav meeskond :D

Jasper
25.04.10, 11:50
Parim ründav Itaalia mängija... pika pika pika puuga. Isegi Cassano ei kannata võrdlust. Taaskord 2 söötu ja 1 imeline tühjast kohast tehtud värav. Täiesti uskumatu, tulgu sealt MM'ilt kasvõi võit, aga selle mehe väljajätmine on surmapatt. Ja Lippi võib oma primadonnade jutuga vait jääda, sest Miccoli ei lähe enam pikemat aega selle kategooria alla.

Peab tunnistama, et ta ei ole päris suvaline Di Vaio; Maccarone tõesti ehk sul oli õigus. Koondiseväärilisust platsil korduvalt tõestanud see hooaeg ja nüüd eriti hea hoo sisse saanud.

(aga see värav ei olnud küll mittekusagilt - mees sai kastis palli; anti aega keerata ja ka peale seda oli 'dodo' endiselt sama kivistunult paari meetri kaugusel; ainult löö)

Tanel
25.04.10, 13:01
Eino Miccoli puhul pole talendis ju kunagi küsimus olnud. Pigem oli taaskord suhtumises probleem ühel mehel, keda juba varasest east järgmiseks Itaalia jalgpalli staariks hakati pidama.

eika
25.04.10, 19:17
3 vooru on veel mängida ja võitluses viimase Meistrite Liiga koha eest on ikka veel 4 klubi. Napoli tegi küll oma elu viimase vooruga väga raskeks ja sestap läheks helesinistel roppu moodi õnne vaja.

Palermo 58p: Siena (A), Sampdoria (H) ja Atalanta (A)
Esmapilgul näivad üsna lihtsad mängud- kaks mängu väljalangemistsoonis olevate Siena ja Atalantaga ning matš kodus, kus seni pole veel mitte kellelegi kaotatud, oma suurima konkurendi Sampdoriaga. Samas ei tohiks ära unustada, et Palermo on võõrsil tänavu suutnud võita 3 mängu 13st elik hädas on oldud pea kõigi meeskondadega. Julgen uskuda, et vähemalt ühes võõrsilmängus Palermo koperdab.

Sampdoria 57p: Roma (A), Livorno (H), Palermo (A) ja Napoli (H)
Vähe samasugune seis nagu Palermolgi. Võõrsil on meeskond üsna mannet ja kodus pidurdamatu. Miljoniküsimuseks jääb, kuidas kodus pidurtamatus hoos olevale Palermole vastu saada.

Juventus 54p: Catania (A), Parma (H) Milan (A)
Isegi kui Juventus peaks kolm viimast mängu võitma, siis sellest ei pruugi neljandale kohale tõusmiseks piisata. Samas Euroopa Liiga on ka äge!

Tanel
25.04.10, 19:17
Üsnagi positiivsed uudised minu jaoks vähemalt, et kaks Serie A kolmest miniklubist on põhimõtteliselt välja langenud - Atalanta ja Siena siis. Esimesel on küll mingi enamvähem võimalus end päästa, kuid see on üsnagi nadi. Chievo jääb siis veel üle nendest tiimidest, kes vaevu 10 000 inimest statkale suudavad meelitada. Siena langust olen ma juba aastaid oodanud. Kommunistide klubi siis ka väljas juba täiesti kindlalt.

Põhimõtteliselt hakkavad asjad juba siiski selguma ning põhiline tähelepanu läheb 4. koha võitlusele (Palermo vs Samp seal siis, favoriidikoorem vast Palermo kanda, kes omavahelises mängus kodus mängib ja ilmselt peale seda vooru taas 4. kohal on... juve vaevalt sinna sekkub) ja esimesele kohale loomulikult.

Jasper
25.04.10, 19:50
Sampdoria 57p: Roma (A), Livorno (H), Palermo (A) ja Napoli (H)

Juventus 54p: Catania (A), Parma (H) Milan (A)
Isegi kui Juventus peaks kolm viimast mängu võitma, siis sellest ei pruugi neljandale kohale tõusmiseks piisata. Samas Euroopa Liiga on ka äge!

täpsuse huvides olgu mainitud, et dorial on lisaks mäng romaga täna õhtul. ja Europa League'i jahtiv juventus võib napoli ka ette lasta, kuna roma ja interi finaaliga Coppas saab ka liiga seitsmes EL-i.

Jasper
26.04.10, 23:30
Cataniast rääkides, siis Maxi Lopez on olnud fantastiline üleminek...

Goal of the season?
http://www.youtube.com/v/qNI8l1tvAtE

flameas
30.04.10, 16:21
Italy will keep its fourth Champions League place from 2011-12 if Inter beat Bayern Munich in the Madrid final next month, according to Goal.com Italia.

Fulham's Europa League win over Hamburg has had an impact on Italy and Germany's UEFA co-efficient ranking race.

Italy are currently behind Germany by just a 0.155 margin. At this rate, Serie A would only be awarded three Champions League places for 2011-12.

However, an Inter win next month would see Italy leapfrog Germany in the rankings, a result that would ensure four places are maintained.

But, should the final go to penalties, even an Inter triumph would not be enough to keep the four spots.

Joks
07.05.10, 21:09
Kõva mees see Totti, pani seljatagant ära.. Kujutan ette, et Count on täpselt samasugune.

eika
09.05.10, 20:01
Seis enne viimast vooru:

Inter 79
Roma 77

Inter mängib võõrsil liiga eelviimase, Sienaga (kodusaldo 4-7-7). Meeskondade eelmine kohtumine oli küll sigapõnev (Inter võitis 4-3 tänu Sneijderi ja Samueli viimase minuti väravatele), aga pagan, ma ei näe seda Interit nii tähtsat mängu kaotamas. Roma ise mängib võõrsil Chievoga, kes täna skooriliselt (kuid mitte mängupildiliselt) suutis Interile hambaid näidata. Ühesõnaga kõik trumbid on Interi kätes. Juhul, kui Inter peaks viigistama ja Roma võitma, siis läheb tiitel pealinna, sest omavahelistes mängudes on Roma parem olnud.

Milan 67

Kolmas koht kindlustatud, sest isegi kui Sampdoria peaks Milani kinni püüdma, siis omavaheliste mängude põhjal on punamustadel eelis.

Sampdoria 64
Palermo 62

Mõlemal meeskonnal on viimases voorus üsna ette-ennustamatud mängud. Sampdoria mängib kodus Napoliga ja Palermo võõris täna väljalangemise kindlustanud Atalantaga. Ettearvamatud on need mängud just seetõttu, et nii Napolil kui ka Atalantal pole mängust midagi võita ega kaotada. Atalanta mängib järgmisel hooajal Serie B`s ja Napoli on olenemata tulemusest viies (võidu korral võiks Napoli küll Palermoga samadele punktidele tõusta, kuid taaskord on Palermol omavaheliste mängudega eelis). Juhul, kui Sampdoria viigistab Napoliga ja Palermo võidab Atalantat, siis otsustaks meeskondade Meistrite Liigasse pääsemise väravavahe (sest mõlemad omavahelised mängud lõppesid 1-1) ja kuna Palermol on juba praegu parem väravavahe (+9 Doria +7 vastu), siis võtaks neljanda koha roosad.

Napoli 59
Juventus 55

Mõlemal meeskonnal on koht Euroopa liigas juba taskus (Juvel seetõttu, et Coppa Italia finalistid olid Inter ja Roma ja sestap saab Euroopasse ka liiga seitsmes) ning viimases voorus on mängida ainult vastavalt Sampdoria ja Milaniga oma au eest.

...
väljalangejad

Atalanta 35
Siena 31
Livorno 29

Neid meeskondi järgmisel hooajal kõrgliigas ei näe. Üsna üllatav on Atalanta säherdune vähikäik, sest eelmisel hooajal lõpetati üsna tublil 11. kohal.

d-fox
09.05.10, 20:31
Seis enne viimast vooru:

Inter 79
Roma 77

Inter mängib võõrsil liiga eelviimase, Sienaga (kodusaldo 4-7-7). Meeskondade eelmine kohtumine oli küll sigapõnev (Inter võitis 4-3 tänu Sneijderi ja Samueli viimase minuti väravatele), aga pagan, ma ei näe seda Interit nii tähtsat mängu kaotamas. Roma ise mängib võõrsil Chievoga, kes täna skooriliselt (kuid mitte mängupildiliselt) suutis Interile hambaid näidata. Ühesõnaga kõik trumbid on Interi kätes. Juhul, kui Inter peaks viigistama ja Roma võitma, siis läheb tiitel pealinna, sest omavahelistes mängudes on Roma parem olnud.

Milan 67

Kolmas koht kindlustatud, sest isegi kui Sampdoria peaks Milani kinni püüdma, siis omavaheliste mängude põhjal on punamustadel eelis.

Sampdoria 64
Palermo 62

Mõlemal meeskonnal on viimases voorus üsna ette-ennustamatud mängud. Sampdoria mängib kodus Napoliga ja Palermo võõris täna väljalangemise kindlustanud Atalantaga. Ettearvamatud on need mängud just seetõttu, et nii Napolil kui ka Atalantal pole mängust midagi võita ega kaotada. Atalanta mängib järgmisel hooajal Serie B`s ja Napoli on olenemata tulemusest viies (võidu korral võiks Napoli küll Palermoga samadele punktidele tõusta, kuid taaskord on Palermol omavaheliste mängudega eelis). Juhul, kui Sampdoria viigistab Napoliga ja Palermo võidab Atalantat, siis otsustaks meeskondade Meistrite Liigasse pääsemise väravavahe (sest mõlemad omavahelised mängud lõppesid 1-1) ja kuna Palermol on juba praegu parem väravavahe (+9 Doria +7 vastu), siis võtaks neljanda koha roosad.

Napoli 59
Juventus 55

Mõlemal meeskonnal on koht Euroopa liigas juba taskus (Juvel seetõttu, et Coppa Italia finalistid olid Inter ja Roma ja sestap saab Euroopasse ka liiga seitsmes) ning viimases voorus on mängida ainult vastavalt Sampdoria ja Milaniga oma au eest.

...
väljalangejad

Atalanta 35
Siena 31
Livorno 29

Neid meeskondi järgmisel hooajal kõrgliigas ei näe. Üsna üllatav on Atalanta säherdune vähikäik, sest eelmisel hooajal lõpetati üsna tublil 11. kohal.

Kuna isiklikult valitseb kerge umbusaldus wikipedia jne allikate suhtes, siis Milani viimase kohutava-annan-alla-mängu jälgides mainis kommentaator, et Milani kaotuse ja Sampdoria võidu korral tuleb 3. koha peale playoff? Confirm/deny? Isiklikult sellist soga ise ei usu, aga siiski + antud foorum tundub olevat õige koht sääraste küsimuste/vastuste jaoks.

Tofoa
09.05.10, 20:35
Kuna isiklikult valitseb kerge umbusaldus wikipedia jne allikate suhtes, siis Milani viimase kohutava-annan-alla-mängu jälgides mainis kommentaator, et Milani kaotuse ja Sampdoria kaotuse korral tuleb 3. koha peale playoff? Confirm/deny? Isiklikult sellist soga ise ei usu, aga siiski + antud foorum tundub olevat õige koht sääraste küsimuste/vastuste jaoks.

no kui Milan ja Samp mõlemad kaotavad, siis ei tule küll mingit playoffi. A kui Samp peaks võitma, siis playoffi ka ei tule.

d-fox
09.05.10, 20:38
no kui Milan ja Samp mõlemad kaotavad, siis ei tule küll mingit playoffi. A kui Samp peaks võitma, siis playoffi ka ei tule.

Ai kurat, kirjaviga. Sorry.

Parandatud.

flameas
09.05.10, 23:08
Serie B-s, kus peaks olema veel kolm mängu pidada on seis pingeline
Kohad 2. kuni 8. mahuvad 7 punkti sisse. Kindlamalt tunneb ennast Lecce, kes on praktiliselt tõusu Serie Asse kindlustanud.

1 Lecce 39 20 13 6 65 45 +20 73
2 Brescia 39 19 9 11 54 41 +13 66
3 Cesena 39 17 14 8 50 27 +23 65
4 Sassuolo 39 16 14 9 53 39 +14 62
5 Torino 39 17 10 12 51 36 +15 61
6 Cittadella 39 16 12 11 56 40 +16 60
7 Crotone 39 17 10 12 50 43 +7 591
8 Grosseto 39 14 17 8 62 58 +4 59

Wikipedia andmetel toimub 3-6 koht playoff - kas vastab tõele?

Jasper
09.05.10, 23:23
Wikipedia andmetel toimub 3-6 koht playoff - kas vastab tõele?

mhmh, kui kolmas koht pole jälitajatest 10 või enama punniga ees.

keenjus250
15.05.10, 12:38
üks voor veel küll pidada aga panen enda serie 2009/2010 hooaja koondise:

Buffon;
maicon, nesta, lucio, riise;
Semioli, hamsik, sneijder, Vargas;
miccoli, di natale

ning paneks ka noortekoondise:

Muslera;
Astori, Bonucci, Kjaer, Kolarov;
Candreva, Hamsik, Asamoah, Jovetic;
Pato, Balotelli

Tanel
15.05.10, 17:11
Ei viitsi teisi mõtlema hakata, aga miks Buffon? Sel hooajal Julio Sergio ja Sirigu ja Castellazzi on pika puuga paremad olnud. Ja üsna mitmed võiks samale pulgale pista.

Uuu
16.05.10, 19:44
Fernando Muslera on Serie-A parim väravavaht!

Saarlane
16.05.10, 19:46
Fernando Muslera on Serie-A parim väravavaht!

http://3.bp.blogspot.com/_r73vx64Ewxs/R9OeLStg88I/AAAAAAAAADk/gnz2aqCZRk0/s400/Stop+Drugs+Poster.jpg

Uuu
16.05.10, 19:53
http://i.ytimg.com/vi/h5_dctXpQPE/0.jpg

count
16.05.10, 20:00
Vaatasin ajalukku. Täpsemalt selle teema algusesse, kus foorumi kasutajad on reastanud hooaja paremustabelid jne. Kes teeb otsa lahti ja hakkab häbenema et Lazio esikümnesse pani? Või kas neil oli samasuur ebaõnne hooaeg nagu Juventusel, kes oli suurfavoriit scudettole? Ootan kokkuvõtteid isuga ;)

Uuu
16.05.10, 20:26
Lootsin ju minagi super hooaega Laziole.....koos lotitoga järgmine aasta ei paku mingit emotsiooni. Selle aasta suurimaks rõõmuks on interi-riomma viimased 2 kohtumist, kus karikad läksid õiges suunas.
Ja ära hakka demagoogiat ajama....kes mida ennustas. Põhiline on, et kõige valusam on tiitel viimase mänguga kaotada ja seda te just kogesite....
Põlege põrgus pasapruunid.

count
16.05.10, 21:18
blah blah blah

OT: Kas su isa järjekordselt näppis su anust liiga tugevalt? Vali telefonil 110 ja äkki paistab kunagi päike ka sinu aknast sisse...

eika
16.05.10, 21:50
Viskaks ka mingisuguse hooaja dream teami (vägistades veidi mängijate loomupäraseid positsioone)

_______________Storari
Maicon____Nesta_____Samuel____Criscito
______Cambiasso_______Pizarro
____________Ronaldinho
Di Natale________Pazzini_________Miccoli

pink:
Julio Sergio, Kjaer, Bonucci, Hamsik, Vucinic, Cassano, Milito

peatreener:
Ranieri

Uuu
17.05.10, 01:44
Mis ainet tarvitad?

eika
17.05.10, 01:47
Mis valesti on?

Jasper
17.05.10, 02:08
Vaatasin ajalukku. Täpsemalt selle teema algusesse, kus foorumi kasutajad on reastanud hooaja paremustabelid jne. Kes teeb otsa lahti ja hakkab häbenema et Lazio esikümnesse pani? Või kas neil oli samasuur ebaõnne hooaeg nagu Juventusel, kes oli suurfavoriit scudettole? Ootan kokkuvõtteid isuga ;)

Kui nüüd ilma naljata ja reaalselt tabelit paigutada, siis peaks jõudude vahekord välja nägema järgev:
1. Inter pihtas
2. Fiore -9
3. Juve -4
4. AC Milan -1
5. Napoli -1
6. Roma -4 lol
7. Genoa -2
8. Udinese -7
9. Palermo -4
10. Lazio -2
jne.
Väravalööjate top 3: Eto'o, Pazzini, Vucinic mööda-mööda-mööda
Parim mängija: Totti (Elu parim hooaeg) mööda
Suurim pettumus: Milan kes teab, mis c*untoloogia selle kohta räägib
Suve 3 parimat ostu: Diego, Eto'o, Motta(Roma parem kaitsja) ;) mööda-pihta-mööda
Karika võidab: AS Roma mööda
Esimese treenerina saab kinga: esimene treener kes kõik 5 mängu kaotab, Leonardo :) väga mööda

Tuli suht objektiivne ja see on kõigest minu arvamus, kui kelelgil on vastuväiteid, siis palun põhjendada ka!
1010101010

Tanel
17.05.10, 16:59
Enda tiim (4-3-3 siis)

Sirigu
Maicon - Juan - Samuel - Zanetti
Cambiasso - Pizarro - De Rossi
Di Natale - Milito - Miccoli

Pistaks Ronaldinho küll kuskile, aga ei taha ühegi ründaja asemele panna ning Pizarro/De Rossi asemele ka mitte, sest siis läheks balansist ära tiim.

Pingil siis: Julio Sergio; Nesta, Riise; Ronaldinho, Pastore; Pazzini, Vucinic

flameas
18.05.10, 23:55
Pehmelt öeldes oli üllatav hooaeg, kui välja arvata Interi tiitlivõit.
Juve eepiline feilimine, Samp top neljas - põnev.:D

Parim koosseis ikka :
4-3-3

Julio Segio
Maicon, Samuel, Juan, Zanetti
Pizarro, Sneijder, Cambiasso
Cassano, Milito, Di Natale

pink: Storari, Burdisso, De Rossi, Vucinic, Totti, Pazzini, Pastore, Ronnie

palju häid mängijaid, kellest paljud MMile ei sõida..

Jasper
19.05.10, 00:52
Statistika mõttes imen klaviatuurist absoluutse tõe tuleva hooaja kohta enne, kui on liiga hilja.

1. Milan - pole õrna aimu, kuidas nad seda teha suudaksid, aga koju ta tuleb. Silma hoian peal Thiago Silva läbilöögil. -2, Thiago Silva oli Serie A-s parem kui Samuel või any other mofo, kelle nimi pole Nesta!
2. Inter - ilmselge soosik, aga loodetavasti leiutatakse mingi kriis ja situtakse täis ennast. Silma hoian peal oma lemmikmängija Rivasel. Loodetavasti jätkub talle rohkesti algkoosseisu kohti, et poolajal pingiga liituda. -1, Rivas tõmbas na vahetult peale minu postitust
3. Juventus - kuradi hea näeb välja paberil, aga kellegi peab ju kolmandaks panema. Silma hoian peal Werderis väga sümpaatselt mänginud Diegol, et ikka leida tema Gobbi-külg. -4, Diego ja gobbi sittusid ennast täis
4. Fiorentina - kaks aastat ennast CL-i mänginud, ei näe põhjust miks peaks seekord ebaõnnestuma. Silma hoian peal Gilardinol ning imestan iga kord, kui ta CL-is skoorib. -7, kõik nagu oli normaalne, kuid siis kukuti ära
5. Roma - ei usu, et nad langevad oma fännide IQ tasemele. Miskipärast ennustan neile ka suhteliselt ilusat jaanuarikuist üleminekuakent. Silma hoiaks peal Mottal. -3, üllatasid ja Motta oli pask
6. Napoli - kualliarella fanboy'na hindan neid üle, aga ehk suudavad üllatada nagu ka esimesele reale asetatud sats. Silm kuallirellal. täppis, Quags oli keskpärane
7. Lazio - Uuu trumm paugub palju, aga mulle tundub, et seal käärivad hetkel ebameeldivad asjad ja need võivad anda halba tooni eeloleval hooajal. Silma hoian peal Rocchil, sümpaatne mängumees. -5, käärisid rohkem kui küll. Rocchi lõi supercoppas interile värava
8. Genoa - eelmise hooaja tulemus + üleminekud on teeninud neile paljude silmis positiivse üllataja kaubamärgi. Mulle tundus, et eelmise hooaja tulemus saadi suuresti tänu kahele maha müüdud mehele ning mitmetele hilistele väravatele. Ja kuna see piiritu optimism nende suhtes käib närvidele istutan nad täpselt nii taha. Silma ei hoia peal. -1, oleks võinud veel tahapoole istutada
9. Palermo - mõned huvitavad üleminekud. Potensiaali on võidelda ka kõrgema koha eest. Silma hoian peal Zengal. Arvatavasti saab kinga ja võetakse uuesti tagasi. -4, Zenga sai loomulikult saabast, kuid tagasi ei võetud
10. Udinese - vaatasin, mis tiimid puudu ja Udinesel ju igas liinis huvitavaid täkke. Silma hoian peal Zapatal - kas suudab terve hooaja mängida nii hästi, kui suur haip teda saadab või teeb Santacrocet. -5, sittusid täis nagu teised bianconerid. Zapataga eesotsas
11. Atalanta - mõtlesin, et ühe tiimi peaks veel panema, enne kui Sampdoriani jõuda. Valikust meeldis enim Atalanta. Silmade peal hoian päikeseprille nagu Bergamot külastades. Triviaalse infona ei seganud see neegritel mulle korduvalt teisi päikeseprille pakkuda.-7, ämber. oleks pidanud ette nägema
12. Sampdoria - kaks edurivimeest võiks saada mänguaega igas klubis, kuid üldiselt ei usu Doria kui tiimi löögivõimesse. Tasub vaadata kas Pazzini võistleb capocannoniere tiitlile ja kas Cassano hoiab suu lukus ja avab koondiseukse. -8, suurim ämber. Pazzo ja Cassano vedasid hästi seda vankrit
13. Parma - hinnangut njietu, loodame. Silm kindlalt Paloschil, sest ta ikkagist Milani mees. -5, Paloschi oli palju vigastatud
14. Cagliari - nad olid eelmise hooaja teises pooles üks parimaid tiime ju? Silm treeneril. -2, Allegri sai hundipassi
15. Catania - veel rohkem lampi pakkumine kui eelnevad. -2
16. Bari - vt. eelmine -6
17. Chievo- vt eelmine eelmine -3
18. Bologna - vt eelmine eelmine eelmine -1
19. Livorno - vt eelmine eelmine eelmine eelmine -1
20. Siena - vaatasin eeloleva mängu eel nende üleminekuid ja tõusis lootus, et saab mini-juvele hooaja lõpus öelda GTFO, kuigi viimaste aastate sündmused seda eriti ei toeta. -1

Et Milan saaks võita peab Pato tegema Ibrale sarnase hooaja ehk capocannoniere on tema oma nagu ka parima mängija tiitel. Treeneritest saab loomulikult esimesena või kõige rohkem kinga Zenga, sest tal on nii hea ülemus. Coppa Italia? No paneme Genoa, sest neil on suht hea tabel ees. mööda-mööda-mööda

lemmikpost

Lazio patreener on Nicola Ballardini mitte enam delio rossi :)

count
19.05.10, 01:20
1. Inter / kahjuks täppi
2. Fiore / totaalne fail, kuigi CL väljakukkumine Bayerni vastu oli kohtunike süü...
3. Juve / hooaja suurim fail ever
4. AC Milan/ maandus sinna kuhu pidi maanduma , oleks rohkem vastupanu oodanud
5. Napoli/ sama mis eelmisel
6. Roma / ei osanud arvata et Ranieri nii positiivselt mõjub...shame on me
7. Genoa / FAIL
8. Udinese / FAIL
9. Palermo / alahindasin Miccoli ja co-d
10. Lazio / et kõik foorumi kasutajad mulle massirünnakut ei teeks, siis panin viisakusest Lazio 10 hulka... peas olin ta toppinud võitlema 15nda kohe eest...suht täppi...abordijääänused!
jne.
Väravalööjate top 3: Eto'o, Pazzini, Vucinic/ Eto FAIL, Pazzini OK, Vucinic OK
Parim mängija: Totti (Elu parim hooaeg) teine hooajapool vigastuse käes, muidu väga super hooaeg härrasmehelt
Suurim pettumus: Milan / seekord pean vabandama , suurimaks pettumuseks oli Juve ja lazio, et suutis püsida serie A-s
Suve 3 parimat ostu: Diego, Eto'o, Motta(Roma parem kaitsja) ;) / Diego TOTAL FAIL, Eto OK , Motta OK (liiga vähe mänguaega, kuid kui sai platsile siis vägagi korralikud esitlused, mitte mudiugi oodatud maailmaklass)
Karika võidab: AS Roma (polnud palju puudu, ei osanud näha ette, et üks klubi, lazio, suudab tasuta punkte hakata jagama, mis omakorda viis meeskonna endast täiesti välja ja mäng interiga oli rohkelem kaklus kui mäng
Esimese treenerina saab kinga: esimene treener kes kõik 5 mängu kaotab, Leonardo :)/ esimesena olekski pidanud saama Leonardo, kuid hoiti nagu sitta pilpa peal, tänu sellele ei suudetud mitte mingit survet tekitada Interile ja hooaeg jäi kergelt öeldes keskpäraseks!

1011101011010

eika
20.05.10, 01:19
Serie A attendances best in 17 years (http://www.football-italia.net/may19x.html)

ja siin mingisugune kogumik viimase hooaja kenamatest väravatest:
http://www.youtube.com/v/1vPu337RDN8&feature=player_embedded

Jasper
20.05.10, 01:28
Serie A attendances best in 17 years (http://www.football-italia.net/may19x.html)

vaatasin pealtvaatajatearve hooaja keskel ja siis olid nad languses. õnneks hakkas siis inter koprdama. v-o oli lihtsalt kerge variatsiooni küsimus(rohkem mänge väikestel staadionitel peetud), kuigi usun, et tiitlivõitlus + CL kohavõitlus andsid meeldiva tõuke.

eika
20.05.10, 01:36
Ma usun ka, et viimaste voorudeni säilinud pingest tulid need vaatajaarvud. Üldiselt oli hooaeg tasane terve tabeli ulatuses. Ehk ainult väljalangejad selgusid üsna varakult (tsiteerides zonalmarking.neti: From the final European place (7th) to survival (17th) there is a huge 28 points difference in the Premiership, compared to just 17 points in La Liga, and 13 in Serie A.)

http://img183.imageshack.us/img183/6263/leaguepoints.jpg

Jasper
04.04.11, 17:12
9. Palermo - mõned huvitavad üleminekud. Potensiaali on võidelda ka kõrgema koha eest. Silma hoian peal Zengal. Arvatavasti saab kinga ja võetakse uuesti tagasi.
tra ei võinud selle aasta lotos sama asjaga peale lennata. Forza Zamparini.