320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Masu!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Masu!!!

    Siia võite kõike postitada MASUST. Näiteks kuidas teid see kriis mõjutanud on.

    #2
    Raha on kahtlaselt väheks jäänud.

    Kommentaar


      #3
      Mul ei ole kunagi nii palju raha olnud, kui praegu

      Samas ilma MASU-ta oleks seda veel rohkem

      Kommentaar


        #4
        Mulle masu meeldib (vähemalt sinnani, kui endal tööd on). Taksohinnad on all, restoranides ei maksa klaas kraanivett enam 25 eeku, mingid 5-klassiharidusega ehitusmehed ei mängi enam laia lehte, riidepoodides on meeletud aled jne.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Mulle masu meeldib (vähemalt sinnani, kui endal tööd on). Taksohinnad on all, restoranides ei maksa klaas kraanivett enam 25 eeku, mingid 5-klassiharidusega ehitusmehed ei mängi enam laia lehte, riidepoodides on meeletud aled jne.
          ... ja töö juures on kõik närvilised, ajalehtedest muust ei loe, et ainult mingi krdi masu ja seda kuidas kõike valesti tehakse jne.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            elan osta.ee-s.

            Kommentaar


              #7
              Tahaks osta bensiini.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                ... ja töö juures on kõik närvilised, ajalehtedest muust ei loe, et ainult mingi krdi masu ja seda kuidas kõike valesti tehakse jne.
                Meil küll tööjuures kõik närvilised pole. Mina olen aga kurb, sest meil on jube kena disainerineiu, kelle mingi jobu on käimapeale säädnud. Neetud, kurvaks teeb, rsk.

                Kommentaar


                  #9
                  Mis imeloom see Maasu on?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Mida rohkem rääkida MaSust seda rohkem PuPu on..

                    Kommentaar


                      #11
                      PuPu ja TäPe naljad on IMO väga lamedad.

                      Kommentaar


                        #12
                        üllatage maakat ka
                        PuPu ja TäPe?
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Meil küll tööjuures kõik närvilised pole. Mina olen aga kurb, sest meil on jube kena disainerineiu, kelle mingi jobu on käimapeale säädnud. Neetud, kurvaks teeb, rsk.
                          No mis sul viga, EPL-i tellimuse hind on paari aastaga 2 korda tõusnud, samas kui leht on sama palju õhemaks jäänud. Ise pean tööl sama raha eest 2 korda rohkem tööd tehema. Kus on õiglus?

                          Kommentaar


                            #14
                            Hattrick tuleb ära keelata ja aega jääb teil siis ülegi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              üllatage maakat ka
                              PuPu ja TäPe?
                              Ma pole ka antud väljendeid kuulnud, aga talupojaloogika ütleb, et need tähendavad "puhta p*tsis" ja "täitsa perses". Samas mul talupojaloogika veab mind alatasa alt.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X