PDA

View Full Version : Flora Kõrgestani turniir

Aramis
02.02.02, 17:36
Esimene mäng jäi viiki mingi imeliku klubiga -Shharov 54 lõi meid ette ja nagu kombeks on saime lõpuminuteil ehk 89 tagasi ehk siis viik.

ROOTSI KUNN
02.02.02, 23:37
Mis turniir ? Millest jutt? hmm
Kas keegi ehk seletab... ja kust sellised andmed?:doh:

ROOTSI KUNN
13.02.02, 17:41
Turkmeeni turniir algas alles nüüd. Aramis oli ilselt pilves
kui mingist tulemusest postitas.:P
FCF-paistab pikemat aega viigilainel olevat. Homme on jälle
leedukad vastas kas seekord paneme nad ahju? Selle turniiri
peaksid nad hea mängu korral isegi ära võitma.
Esikoht saab auhinnaks kaameli.

dieter
13.02.02, 17:46
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Esikoht saab auhinnaks kaameli.

Tõsiselt räägid või? Kurat see oleks küll lahe kui Flora näiteks enne järgmise aasta euromänge kaameliga statale ilmuks (nt Saksamaal on Bremenil maskotiks mingi hobune, kes tsirkusetrikke teeb). Kaamel võiks veel kohtunikule igaks juhuks näkku ka sülitada :D

Hellik
13.02.02, 18:05
http://www.turkmenistan.ru/index.cfm?r=2&d=1476&op=viw

Selle järgi vaatas esimese päeva mänge(Flora-Kutaisi ja Atletas-Kiievi CSKA) kuni 10.000 inimest. Samuti pidavat seal olema suurepärases korras väljakud ja hea ilm

ROOTSI KUNN
13.02.02, 18:09
Jutt jumala õige ,kusjuures kui võidad ühe väravaga saad üheküürulise, kui aga kahe või rohkem väravaga saad kahe-
küürulise dromedari. Need kaamelid pidid olema presidendi isiklikust tallist ning samatähtsad nagu pühad lehmad indias
:doh: :lahe:

Aramis
13.02.02, 18:13
No see minu thread tuli tol päeval kui ma hästi pilves olin ja maailma asjadest midagi ei taibanud.siis jäi mul kuskil portaalis ette siuke uudis:
CIS Cup: Flora Estonia 1 - SKA PVO Kyrgyzstan 1: result
MOSCOW, January 20 (DS) - CIS Cup result Flora Tallinn Estonia 1 - Aleksander Sakharov 54 SKA PVO Bishkek Kyrgyzstan 1 - Vyacheslav Pryanishnikov 89 Halftime: 0-0;....More
Ja ega ma ei vaadanudki ,et tegemist on põneva turniiriga,mis kaks nädalat tagasi lõppes.Ei,seda mitte.Muudkui kohe threadi tegema.Teate kyll ,kuidas need pilvevennad käituvad - et saaks aga threadi teha!

vibu
14.02.02, 11:27
Blue Camels??? Siis Camel suursponsoriks ning tubakalõhn Flora mängu ajal kõrgele!!!

ROOTSI KUNN
14.02.02, 23:45
Leedu pandi lõpuks ahju. Oleme kaameli võitmisele päris lähedal. A LeCoq Arenal oleks teda hea karjatada.:D