320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora Kõrgestani turniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora Kõrgestani turniir

    Esimene mäng jäi viiki mingi imeliku klubiga -Shharov 54 lõi meid ette ja nagu kombeks on saime lõpuminuteil ehk 89 tagasi ehk siis viik.

    #2
    Mis turniir ? Millest jutt? hmm
    Kas keegi ehk seletab... ja kust sellised andmed?
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Turkmeeni turniir algas alles nüüd. Aramis oli ilselt pilves
      kui mingist tulemusest postitas.:P
      FCF-paistab pikemat aega viigilainel olevat. Homme on jälle
      leedukad vastas kas seekord paneme nad ahju? Selle turniiri
      peaksid nad hea mängu korral isegi ära võitma.
      Esikoht saab auhinnaks kaameli.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by ROOTSI KUNN

        Esikoht saab auhinnaks kaameli.
        Tõsiselt räägid või? Kurat see oleks küll lahe kui Flora näiteks enne järgmise aasta euromänge kaameliga statale ilmuks (nt Saksamaal on Bremenil maskotiks mingi hobune, kes tsirkusetrikke teeb). Kaamel võiks veel kohtunikule igaks juhuks näkku ka sülitada
        ¡No Pasarán!

        Kommentaar


          #5



          Selle järgi vaatas esimese päeva mänge(Flora-Kutaisi ja Atletas-Kiievi CSKA) kuni 10.000 inimest. Samuti pidavat seal olema suurepärases korras väljakud ja hea ilm
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            #6
            Jutt jumala õige ,kusjuures kui võidad ühe väravaga saad üheküürulise, kui aga kahe või rohkem väravaga saad kahe-
            küürulise dromedari. Need kaamelid pidid olema presidendi isiklikust tallist ning samatähtsad nagu pühad lehmad indias
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              No see minu thread tuli tol päeval kui ma hästi pilves olin ja maailma asjadest midagi ei taibanud.siis jäi mul kuskil portaalis ette siuke uudis:
              CIS Cup: Flora Estonia 1 - SKA PVO Kyrgyzstan 1: result
              MOSCOW, January 20 (DS) - CIS Cup result Flora Tallinn Estonia 1 - Aleksander Sakharov 54 SKA PVO Bishkek Kyrgyzstan 1 - Vyacheslav Pryanishnikov 89 Halftime: 0-0;....More
              Ja ega ma ei vaadanudki ,et tegemist on põneva turniiriga,mis kaks nädalat tagasi lõppes.Ei,seda mitte.Muudkui kohe threadi tegema.Teate kyll ,kuidas need pilvevennad käituvad - et saaks aga threadi teha!

              Kommentaar


                #8
                Blue Camels??? Siis Camel suursponsoriks ning tubakalõhn Flora mängu ajal kõrgele!!!
                keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                Kommentaar


                  #9
                  Leedu pandi lõpuks ahju. Oleme kaameli võitmisele päris lähedal. A LeCoq Arenal oleks teda hea karjatada.
                  FCF Forever

                  Kommentaar

                  Working...
                  X