320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nostalgia minutid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nostalgia minutid

    Nii nii, rääkige mille järgi te enim igatsete? või puudust tunnete?
    http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
    Klavani debüüt Meistrite liigas!

    #2
    Algselt postitas stark Vaata postitust
    Nii nii, rääkige mille järgi te enim igatsete? või puudust tunnete?
    Et esitataks selline küsimus Spordiviktoriinis millelem mina saaksin peast vastata kohe

    Kommentaar


      #3
      ma ei tea.. aga mina tunnen puudust Dan Põldroosi huumorist

      http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
      Klavani debüüt Meistrite liigas!

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas stark Vaata postitust
        ma ei tea.. aga mina tunnen puudust Dan Põldroosi huumorist

        Oh jah, see ikkagi klassika, kahju et ta niivara läks

        Kommentaar


          #5
          Keegi nõukogude aega ka igatseb?

          Kommentaar


            #6
            ei igatse. ma olin siis nii väike ja poest ei saanud isegi panaani, rsk!

            Kommentaar


              #7
              Mina igatsen aega, kus jalgpall tundus eriti eluküsimus ja iga mäng oli põnev. Praegu ei viitsi ma üldiselt enam ühtegi mängu vaadata. See periood oli siis 1992-2004/5 umbes.

              Kommentaar


                #8
                Ma igatsen selle sajandi algust. Lihtsalt lahe aeg.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Mina igatsen aega, kus jalgpall tundus eriti eluküsimus ja iga mäng oli põnev. Praegu ei viitsi ma üldiselt enam ühtegi mängu vaadata. See periood oli siis 1992-2004/5 umbes.
                  Teeme veel rohkem spordikanaleid koos meistrite liiga, inglise liiga, bundesliga, konföderatsioonidekarikate ja klubide emmemmide ja euroväravate ja kohalike madistamistega. Lisaks veel koondisemängud ja pubituurid. Kaua keskmine täiskasvanud inimene (pere ja armukesed ja lapsed ja töö ja sügisene kartulivõtt maal ja... hoidku jumal, kui veel mõni hobikene) sellele tambile vastu peab? Täitsa mõistetav, miks inimesed tüdinevad ja paremal juhul naasevad telerite ette MM-ide ja EM-ide ajaks.

                  Teemasse: Norra - Brasiilia 2:1 (MM '98).

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    ei igatse. ma olin siis nii väike ja poest ei saanud isegi panaani, rsk!
                    Valutsi eest või tutvuste kaudu vahel sai
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      #11
                      Hommik!

                      Ja mis jutt see on et nõuka ajal polnud banaane saada .. Mina kui tubli Laagri aleviku mudilane ja muidu igati tubli poisiklutt , käisin küll Sagrost onude-tädide käest banaane ja muid eksootilisi puuvilju küsimas ja pean siinkohal tunnistma, et ei mäleta korda, kui ma sealt tühjade kätega tagasi oleks pidanud tulema. Isegi defitsiitne asi nimega kilekott pisteti tädide poolt alati ühes. Aga ju ma olin armas poiss siis lihtsalt
                      Nojah ja muidugi arbuuse tõi meie pisikesse Redise tänava korterisse toreda naabritädi poeg, kes meil siis kusagil väga-väga kaugel-kaugel Ukraina NSV-s elas ja alati kui ta siiakanti sattus tõi terve Moskvitši pagasnikutäie arbuuse, mille ta siis sugulastele ning nende armsatele naabritele lahkelt laiali jagas.. Hiljem kui vanemaks sain ja trükitähed selgeks sain ning muidu lugema õppisin, siis oli mul kohe üheks esimeseks sooviks teada saada, et kui kaugel see Ukraina NSV-e meil siis ka on ja siis ma võtsin kodust riiulilt ühe pisikese 16cmx12cm musta raamatu, mil nimeks A&O, ja siis ma sealt vaatasin kui kaugel Ukraina NSV on. Ja siis ma saingi kinnitust sellele, et see ongi väga-väga kaugel, kaugemal isegi kui Tartu, mis mulle pisikesele noormehele toona tundus üsna pika autosõidutee kaugusel. Tartus nimelt elasid meil tol ajal ühed kauged sugulased ja alati kui me siis enda Lada 02-ga sinna sügasime, tundus mulle see maa üüratult kaugena. Seda sel lihtsalt põhjusel, et näiteks tavaliselt kui me perega autoga kuhugi Nõmmele turule sõitsime või Õismäele loomaaeda või Pääskülla Koperatiivkauplusesse või Lauluväljakule Rock Summerlile sõitsime, siis ei jäänud ma mitte kunagi autos magama, aga kui Tartusse sõitsime, jäin ma tee peal tubli neli korda alati magama ja siis sel lihtsalt põhjusel tunduski mulle see tee jube pikana ja Tartu jube kaugel olevat. Aga ega ma selle pärast ei nugrutsenud ega virisenud, et nüüd mingi neli korda järjest magama pidin. Rõõmuga läksin alati kaasa. Seda sel lihtsal põhjusel, et ma teadmisi ammutava poisina oli enda vanaema ütluse meelde jätnud , et iga kahe magamise järjel tuleb sünnipäev päevakese võrra lähemale ja ma siis endamisi ikka mõtlesin, et küll on tore Tartusse minna, et kui ma nüüd seal teepeal neli korda magan, siis tuleb mul ju sünnipäev tervelt kahe päeva võrra lähemale . Oh neid väikse mehe rõõme ikka küll!!! Heldimusega meenuta

                      Aga tegelikult ei tahtnud ma mitte teps sellest rääkida, et igatsen tagasi oma lapsepõlveaega. Ega ikka eriti ei igatse küll.. kui siis natuke ..
                      Aa mida igatsen siis üldse? Igatsen näha tütarlast Kristiine Keskuse II korruselt , kes mulle endalegi uskumatul määral positiivselt mõjub ning mind kokkuvõtma on motiveerinud ning enda pahedest loobuma on sundinud. Näiteks pole juba tubli kolm ja pool nädalat siis hasartmängurlusega tegelenud. Täitsa hea tunne on kohe!


                      Ühtlasi tervitaks ka kõiki Soccerneti kokkutulekul juba olijaid või veel sinna minejaid ning tõenäoliselt kui nüüd ilusti ja kenasti end edasise õhtu jooksul üleval pean, maabun millalgi hommikul Aegviidus.

                      Terve!
                      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                      Kommentaar


                        #12
                        Tore lapsepõlv sul siis.

                        Kommentaar


                          #13
                          Kirsi koka ja "Wremja" saated.

                          Kommentaar


                            #14
                            Igatsen sooja Eestimaa suve. Mõned aastat tagasi oli täiesti normaalne, et on pea 30 kraadi soe. Nüüd juba antakse kuumahoiatus 25kraadi juures.

                            Kommentaar


                              #15
                              Tahan tagasi 3 kuud kestvat talve ja seda, et talvel temperatuur oleks keskmiselt -15 kraadi
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar

                              Working...
                              X