320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fänniturniir leedus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fänniturniir leedus

    tähendab asi on nii, et lahedad inimesed sõidavad leetu fänniturniirle!!! hädasti oleks veel kahte meest vaja, sest muidu ei saa nagu satsi kokku, et lüpsta leedukaid ja lätlastest rongiga üle sõita......
    nii et palun, olge nüüd lahedad ja võtke ennast kokku-----> [b]2 meest on vähemalt vaja juurde saada

    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    No ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et eestis on palju toredaid jalkafänne, aga keekgi pole huvitatud toredast nädalavahetusest Leedus- baltiriikide jalkafännidega koos vuti toksimisest ja väiksest õllest.
    Mina igatahes kuskilt laenan piletiraha kokku ja lähen kohale.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Võib olla on juba raffas koos ,lihtsalt Ottil pole juurdepääsu Soccerile.Helistage Papale küll tema teab.Ise kahjux ei saa minna.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Eile oligi just PaPa see, kes mulle kurtis, et 2 meest puudu on....

        Tore, et lõpuks ikka passi üles leidsin

        yeg, kunagi saad siis ühe rocki
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #5
          Eks teisipäeva õhtul trennis selgub enamat.Aga kõik kel huvi võivad tasapisi arvestada et sõidukulud on ümmarguselt 700.-.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Mina olen vana puujalg aga ,kui keegi viitsiks täpsema sõiduplaani üles riputada tuleksin ehk tantsutüdrukuna kaasa
            või pole teil fänngruppi vaja. (tantsutüdrukut paluks polgulitsiga mitte segamini ajada)
            FCF Forever

            Kommentaar


              #7
              Sõiduplaan on järgmine:
              Reede 8.02.02 kella 22:00 paiku start Tallinnast
              Laupäeva hommikul jõuame Kaunasesse
              Mängud alagruppides
              Vastased :
              SKONTO RIIA
              ZALGIRIS VILNJUS

              Laupäeva õhtul võidu õlle joomine leedukate ja lätlastega
              Ööbimine kohalike juures

              Pühapäev kohamängud

              Tagasi Tallinnas Esmaspäeva varahommikul

              sõidu orienteeruv hind 700 -750 EEK

              Täpsem info 050 51 754 Papa

              Kommentaar


                #8
                papa palju inimesi koos on, kui mõni vaba koht bussis on siis tuleks ka kaasa elama. mitmekohaline buss välja on valitud?
                http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

                Kommentaar


                  #9
                  Hetke seisuga on sõitjad:
                  Ott
                  Tarmo
                  Priit
                  Kosk
                  Klut
                  Papa

                  Huvi on üles näidanud veel paar tegelast.

                  Bussi suurus selgub täna

                  Kommentaar


                    #10
                    Igal juhul edu teile! Muidu oleks ise ka tulija ,kasvõi oma transaga-aga liialt hilja sain teada. Graafikut ei anna kuidgi ümber teha.... Muidugi oleks variant tervisepäev aga seda kasutan vaid erandjuhtudel.... Igatahes- pange täiega!!!!!
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #11
                      tehke eelnevalt karmilt trenni ,et oleks ka tulemust.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Pats õllejoomises võin ma sinuga igakell trenni teha

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma mõtlesin, et ma võtan omale karske nädalavahetuse:P
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kosk palun ära aja avalikult rumalat juttu

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by PAPA

                              Kosk palun ära aja avalikult rumalat juttu
                              Hea küll, hea küll.....[b]Leedu õlletehased värisege!!!! , sest Õllekunn on liikumas lõuna poole
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X