320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Butsade parandamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Butsade parandamine

    Tekkis selline küsimus kas butsasi on võimalik parandada ja kas sellel on mõtet? Täitsa katki muidugi pole aga küljelt hakkab vaikselt lahti tulema... Kellel on sellealast kogemust võiks jagada infot.....kas kusagil kinksepa juures või saab ise liimiga lahtise koha kinni liimida....? Oleks info eest väga tänulik.

    #2
    Teip tuuning.

    Kommentaar


      #3
      eks ta jah kahtlane lugu ole, ega kingsepad seda suure rõõmuga vastu ei võta ja reeglina pole võimalikki sussidest asja saada.

      Kommentaar


        #4
        reeglina pikendatakse jah veidi elupäevi teibiga.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #5
          ei hakka uut teemat tegema aga küsiks jalgpallide kohta. mul mingi 4-5 sellist umbes 300-500 kroonist nike palli kõikidel pallidel olen tähelepannud on elupäevad lõpetanud see et pall hakkab ventiili kohast õhku läbi laskma, ega selle vastu mingit ravi pole?
          www.netsoccer2.com

          Kommentaar


            #6
            Tekkis siinkohal küsimus kas te ostate siis iga poole aasta tagant endale uued jalka jalanõud? Ostsin miski pool aastat tagasi endale need kängurunahast ronaldinho 10r.....lootes, et need on profi kraam ja peavad ehk veidi kauem vastu aga praeguseks hakkab liim järgi andma.....

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
              ei hakka uut teemat tegema aga küsiks jalgpallide kohta. mul mingi 4-5 sellist umbes 300-500 kroonist nike palli kõikidel pallidel olen tähelepannud on elupäevad lõpetanud see et pall hakkab ventiili kohast õhku läbi laskma, ega selle vastu mingit ravi pole?
              Paika ära, mul on mingi spets komplekt mis vähemalt mingi aeg hoiab tervena palli.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas trip24 Vaata postitust
                Tekkis siinkohal küsimus kas te ostate siis iga poole aasta tagant endale uued jalka jalanõud? Ostsin miski pool aastat tagasi endale need kängurunahast ronaldinho 10r.....lootes, et need on profi kraam ja peavad ehk veidi kauem vastu aga praeguseks hakkab liim järgi andma.....
                Kuna mul jalg veel tsipa kasvab siis olen tõesti ostnud iga kevad omale uued välikad ja sügisel uued sisekad. Välikad ei ole tavaliselt läbi läinud aga mõned saalikad on küll kevadeks suht ribadeks olnud.


                Aga parandamiseks ma pakun Shoe-Goo'd vms mis on müügil surfhouses ja mida kasutatakse rulakosside parandamiseks. Kuna rulaga sõites saavad kah ketsid suht palju vatti siis ma arvan, et shoe-goo peaks sobima.

                Aga kui sa alles pool aastat tagasi ostsid siis mine äkki poodi ja ehk läheb garantii alla ja saad uued jalavarjud.

                Kommentaar


                  #9
                  jah ma soovitaks ka minna poodi, proovida tasub ikka, enne kui lähed tee puhtaks ja valetada loomulikult et krt korra nädalas oled max nendega mänginud! ja muidu tasuks kõrva taha panna, et mõne kõlava mängija nimega ketsid ei ole reeglina need kõige parema vastupidavusega.

                  Kommentaar


                    #10
                    aga mis mudel oleks üks hästi vastupidav?
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      #11
                      Otsisin arve üles....ja garantii on just läbi saanud....seega pean ise üritama neid veidi kohendada....üritan neid siis Shoe-Goo'diga liimida.... Kui keegi omab sellealast kogemust võiks öelda kas sellel on mõtet ja kas sedasi saab eluiga pikendada....
                      Nugisemees....kas saaksid öelda mis komplektist jutt on ja kus seda osta saab....mul vedeleb ka selliseid palle, mis pumpamise kohast lasevad õhku läbi?

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas trip24 Vaata postitust
                        Otsisin arve üles....ja garantii on just läbi saanud....seega pean ise üritama neid veidi kohendada....üritan neid siis Shoe-Goo'diga liimida.... Kui keegi omab sellealast kogemust võiks öelda kas sellel on mõtet ja kas sedasi saab eluiga pikendada....
                        Nugisemees....kas saaksid öelda mis komplektist jutt on ja kus seda osta saab....mul vedeleb ka selliseid palle, mis pumpamise kohast lasevad õhku läbi?
                        seal vist läheb sama teema mis jalgratta õhukummile
                        www.netsoccer2.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                          seal vist läheb sama teema mis jalgratta õhukummile
                          Ja mul ongi jalgratta õhukummi paikamis komplekt, aga praegu on üks jalgpall ja üks korvpall sellega kinni pandud ja peavad vastu küll.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas trip24 Vaata postitust
                            Otsisin arve üles....ja garantii on just läbi saanud....seega pean ise üritama neid veidi kohendada....
                            Jalatsitele kehtib Eestis garantii 2 aastat. Kui jalats tagastatakse esimese 6 kuu jooksul, siis peab tegema pood ekspertiisi oma kulude ja kirjadega ning kui ekspertiis ütleb, et oli tehasepraak, siis peab müüja raha tagastama (kandja praak on tavaliselt olnud pretensiooni esitajal nii 1 juht 30st keskmiselt, aga kunagi ei tea). Osad poed rakendavad ka varianti, kus makstakse raha lihtsalt kohe tagasi ja ekspertiisi ei hakata saatma. Ülejäänud garantii aja jooksul peab aga klient maksma ekspertiisi eest ise (võib küsida, et äkki pood ise nõus maksma, ent see ei ole enam nende kohustus). Tavaliselt kui tald on pooleks on see tehasepraak, kui liimist lahti, siis lastakse lihtsalt ära parandada.

                            Kui aga ise oma jõududega hakkad asju parandama, siis üldjuhul võid öelda garantiile aidaa... Sportjalanõude puhul tasub tähele panna ka asjaolu, et osad on mõeldud vaid siseruumis kasutamiseks (mul ühtedele adidele suurelt nii peale kirjutatud) ja kui neid väljas kannad, siis taas garantiiga sisuliselt aidaa...

                            krt kunagi selle äriga kokku puudutud, küll siis tava kingapoodidega.

                            Kommentaar


                              #15
                              Lihtsalt soovitan, kui välikaid viite garantiise, siis puhastage põhjalikult kunstmuru jamast see ära (talla alt võta kummipuru ära jne). Omad kogemused maksavad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X