320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M:Üks Eesti-Brasiilia mängu pilet 600.- eest.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M:Üks Eesti-Brasiilia mängu pilet 600.- eest.

    12. augustil peetava Eesti - Brasiilia mängu piletihindades on toimunud muudatus - seni 1500 krooni maksnud pääsmed on nüüdsest müügil hinnaga 750 krooni. Uue hinnaga pääsmeid on võimalik osta alates tänasest Piletilevi müügikohtadest üle Eesti.

    Müüa üks pilet 600.- eest, muidu maksab üks pilet 750.-. Ise ostsin pileti 1500.- eest ja saan nüüd ühe pileti lisaks 400.- eest. Ostja saab koha ise valida, kuna ma pole seda 400.- välja veel ostnud, kui keegi soovib soetada 150.- odavama pileti, siis võtke ühendust.
    Tingimise võimalus ka olemas.

    Kontakt(MSN): nik3-6ddy@hotmail.com

    #2
    Müü 400.-ga mulle siis.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas rauninho Vaata postitust
      Müü 400.-ga mulle siis.
      Siis see poleks mulle kasulik ju, esialgu 600.- ikka.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas maikko15 Vaata postitust
        12. augustil peetava Eesti - Brasiilia mängu piletihindades on toimunud muudatus - seni 1500 krooni maksnud pääsmed on nüüdsest müügil hinnaga 750 krooni. Uue hinnaga pääsmeid on võimalik osta alates tänasest Piletilevi müügikohtadest üle Eesti.

        Müüa üks pilet 600.- eest, muidu maksab üks pilet 750.-. Ise ostsin pileti 1500.- eest ja saan nüüd ühe pileti lisaks 400.- eest. Ostja saab koha ise valida, kuna ma pole seda 400.- välja veel ostnud, kui keegi soovib soetada 150.- odavama pileti, siis võtke ühendust.
        Tingimise võimalus ka olemas.

        Kontakt(MSN): nik3-6ddy@hotmail.com
        ..saada mulle enda telf.nr või e-mail ...mul pole MSNi
        Olen huvitet....
        Minu enda kontakt 50 54366 või rumma@propartnerid.ee
        Jansa.
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #5
          vaata jansa, et raha ikka käest kätte liiguks. siin soccernetis on viimasel ajal scammereid liikumas olnud.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
            vaata jansa, et raha ikka käest kätte liiguks. siin soccernetis on viimasel ajal scammereid liikumas olnud.
            .. no peab ikka headusesse ka uskuma...BT 2008a. ikka mäletad
            RummaBastards!

            Kommentaar

            Working...
            X