320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by ROOTSI KUNN



    Eesti Jalgpalliliit
    tel: 6542 715
    FC Flora
    tel:627 9940
    fcflora@fcflora.ee

    Andke tuld ja tellige embleeme.
    naljakas aadress EJL

    Kommentaar


      #17
      See ideaalne särk ehk Eesti koondise pikkade varrukatega särk on müügil aadressil: http://www.kitbag.com Tegemist on kusjuures praegu soodukaga, hinnaks on 24,95 naela ehk ligi 350 krooni ringis. Ainuke props ongi see, et logo pole peal. Võiks ju teha mingi suurema tellimuse (postikulude kokkuhoid = rohkem ) , nii et juba Eesti-Makedoonia mängul oleks sinised ülekaalus.



      Kommentaar


        #18
        http://www.kitbag.com/stores/kitbag_3_0/branded_stores/nike/nike_proddetails.asp?pid=2887
        seda motled va?

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by Juks

          See ideaalne särk ehk Eesti koondise pikkade varrukatega särk on müügil aadressil: http://www.kitbag.com Tegemist on kusjuures praegu soodukaga, hinnaks on 24,95 naela ehk ligi 350 krooni ringis. Ainuke props ongi see, et logo pole peal. Võiks ju teha mingi suurema tellimuse (postikulude kokkuhoid = rohkem ) , nii et juba Eesti-Makedoonia mängul oleks sinised ülekaalus.


          Juks, mis naeladest sa räägid siin, et selline kurss? Inglise nael peaks maksma 25,5 eeku ja sellise arvestuse järgi tuleb särgi hinnaks kuskil 640 eeku.

          Kommentaar


            #20
            Vahi aga vahi, on peris sarnane teine. Hind on u. 15 naela või 25 eurot. Midagi peab ette võtma!

            Kommentaar


              #21
              Sorri, sõbrad, et nüüd siin valuutaga mööda panin. See-eest parandan end ja annan täpsema aadressi:
              http://www.kitbag.com/stores/kitbag_3_0/branded_stores/nike/nike_proddetails.asp?pid=2914

              See on raudkull Eesti koondise oma, ainult numbreid-logo on puudu. Hind on 14,99 naela, seega ülinorm.

              Paneks siis ruttu pundi kokku ja telliks mingi sada tükki.

              Siniste terviseks

              Kommentaar


                #22
                asi seesugune, et neid särkevärke on xl-i ja suurempit.
                aifol on näituseks l ja ta pole ka peris peenike mees,
                niiet need särgid kipuvad nigu tiba lotendama või miskit.
                Bolo should be drugged tested, and if found clear should be banned for 6 months.

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Juks
                  See on raudkull Eesti koondise oma, ainult numbreid-logo on puudu. Hind on 14,99 naela, seega ülinorm.
                  Paneks siis ruttu pundi kokku ja telliks mingi sada tükki.
                  Kui tõesti oleks võimalik tellida ,siis sellise hinnaga olen ise kah ostja.XL on norm.

                  Kommentaar


                    #24
                    A mis ma siis teen kui ma olen naine ja läheks S suurus või koguni xs?
                    Aga Lillekülas paistab alati päike...

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Laudrup

                      A mis ma siis teen kui ma olen naine ja läheks S suurus või koguni xs?
                      Sant lugu jah 80-ndatel oleks ju korras old, et lai nahkrihm peale, juustesse hoogsalt vahtu ja ülimoodne neiu valmis. Paraku puhuvad nüüd moetandril teised tuuled ja nahkrihmgi on staadionil keelatud kaup (nagu eile selgus).

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by Juks

                        See on raudkull Eesti koondise oma, ainult numbreid-logo on puudu. Hind on 14,99 naela, seega ülinorm.

                        Paneks siis ruttu pundi kokku ja telliks mingi sada tükki.

                        uurisin postikulusid sääl -

                        1 tk - £33,98 ~ 870 kr/tk
                        10tk - £194,74 ~ 499 kr/tk
                        25tk - £440,52 ~ 451 kr/tk

                        Niisiis, 10 saab küll kokku.. Minu poolt tuleks vähemalt 2 särki.. Hakake siis nimesid viskama siia. Või kasvõi mulle mailile alo@karus.org

                        On ikka juudid seal EJL's...

                        Alo

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Alo
                          uurisin postikulusid sääl -
                          1 tk - £33,98 ~ 870 kr/tk
                          10tk - £194,74 ~ 499 kr/tk
                          25tk - £440,52 ~ 451 kr/tk
                          Need ei ole tegelikult siis mitte ainult postikulu, vaid särk+saatmine ikka..

                          Kommentaar


                            #28
                            mis ajaks maksma peab, põhjusmõtteliselt omistaks ka ühe särgi. mis on lõpphind?

                            Kommentaar


                              #29
                              Pasunad!

                              Kuum uudis on see,et pasunad mis olid müügil enne Vene
                              mängu ja maksid statal 200.eeki on nüüd ilma korraldajate juurdehindluse ja maaletooja allahindlusega müügil
                              Hind:150.- eeki
                              Teevad korraliku häält ,mitte mingid papist kossuviled.
                              Materjal on plastmass.
                              Tellige minu käest 052 14 160
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #30
                                kas kusagil testida ka saab?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X