320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atribuutika müük,ost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Originally posted by ROOTSI KUNN


    SELGITUS


    Isetegevuslikult numbri või nime särgile kritseldamine on keelatud.
    Lihtsalt huvi pärast küsin, mis mõttes on keelatud?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #47
      Nüüd nii, et särgid on võimalik juba kätte saada Poolareisuks juhul, kui hästi kiiresti saame piisavalt palju tellijaid kokku. Hetkel on veel nagu vähe initsiatiivi näidatud. Nii et julgemalt härrased!!! Seda enam, et hind on minimaalseim, millega sellise särgi üldse saab.
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        #48
        niih.... ma saan raha paari päeva pärast, eks siis maksan ära
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #49
          ma saan raha järgmiseks esmapäevaks kokku vast...siis maksaks kah ära
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #50
            Pasuna pikkus ca-30 cm,värvid:roheline ja sinine. väga mugav kaasas kanda(saab kaela riputada)
            Tohutult võimsa ja hea kõlaga.
            nii räägib ROOTSI KUNN
            tahtsin küsida, et kas see on samasugune mis viru valgega kaasa sai ? `viru valge pasun kutsub`
            kirjelduse järgi tundub küll *kratsip kukalt*
            *oleme sõbrad edasi*

            Kommentaar


              #51
              Särkidest lõplikult

              Nii. Nüüd on nii, et ootan kõikidelt tellijatelt veelkord meili. Need, kes veel öelnud ei ole, peaks sinna kirjutama suuruse ja numbri, mida nad seljale soovivad. KÕIKIDELT ootan aga seda, kas tahetakse särki pikkade varrukatega või lühikestega ja nendel, kes veel andnud pole, paluks ka oma telefoninr igaks juhuks juurde panna. Ja valget särki saab ka tellida, siiski eeldan, et siiamaani tellijad (v.a. Rootsi Kunn) on huvitatud sinisest. Maksmisest niipalju, et ootan ka siis 785.- ülekandmist. Niipea kui kõik on maksnud (loodan et järgmise nädala alguseks), annan tellimuse sisse, mis täidetakse max nädalaga. Arvenumber on 221007107332. Arve omanik on Mihkel Keinast. Selgitusse pange Särk ja oma nimi/hüüdnimi, mille all olete tellimuse esitanud. Järgmine info tuleb siis, kui jälle miskit öelda on.

              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #52
                Vastan paarile küsimusele.
                Greenday- Jalgpallihaigla soovib ,et nende käest ostetud särgid näeksid võimalikult korrektsed välja ja numbrid ning tähed oleksid ühestehnikas tehtud. Sellepärast ei lubagi me
                neid ostjal endal maalida.Loodan ,et said mu mõttest aru.
                Winki- need ei ole mingid viru valge papist pasunad.
                Kahju ,et pean jälle selgitama ,loe mu postitus korralikult läbi seal on ju kõik öeldud.
                Minu pasunad on korralikud väiksemat sortti jahipasunad.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #53

                  Jube Tige Kala

                  Kommentaar


                    #54
                    Selgituseks

                    See särk, mille ma tellinud olen pole mulle, vaid sõbrale sünnipäevaks. Seletus selleks, et keegi ei tuleks sõpra süüdistama minu sigadustes :P või siis niisama vale inimesega juttu puhuma. Endal on plaanis tellida suvel see 400 kroonine särk. Ja ütlen ette ära- number tuleb seljale 77 (on ka JH liikmekaardi nr) ja ärgu keegi üritagu sama nr-it võtta
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #55
                      Originally posted by vandersell


                      See särk, mille ma tellinud olen pole mulle, vaid sõbrale sünnipäevaks. Seletus selleks, et keegi ei tuleks sõpra süüdistama minu sigadustes :P või siis niisama vale inimesega juttu puhuma. Endal on plaanis tellida suvel see 400 kroonine särk. Ja ütlen ette ära- number tuleb seljale 77 (on ka JH liikmekaardi nr) ja ärgu keegi üritagu sama nr-it võtta
                      Näänäänänäänää ma teen 100 tükki 77meid ja hakkan neid Lillekülas 100ga müüma!:P
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #56
                        Originally posted by greenday

                        Näänäänänäänää ma teen 100 tükki 77meid ja hakkan neid Lillekülas 100ga müüma!:P
                        Mulle sobib, siis saan sama raha eest neli särki :P
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #57
                          kiidan vanderselli idee heaks,et...

                          ..et lasta juunikuus saadavale särgile oma liikmekaardi number. Lihtsam oleks eristada inimesi,kui seljal oleks näiteks minu puhul nr61...Igati kiiduväärt idee.
                          Bronniks nr.61 ära kui seda vaid saaks!!

                          Kommentaar


                            #58
                            Originally posted by tremboni


                            ..et lasta juunikuus saadavale särgile oma liikmekaardi number. Lihtsam oleks eristada inimesi,kui seljal oleks näiteks minu puhul nr61...Igati kiiduväärt idee.
                            Bronniks nr.61 ära kui seda vaid saaks!!
                            kolmekohalised numbrid näeksid päris lahedad välja
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              #59
                              Originally posted by tremboni


                              ..et lasta juunikuus saadavale särgile oma liikmekaardi number. Lihtsam oleks eristada inimesi,kui seljal oleks näiteks minu puhul nr61...Igati kiiduväärt idee.
                              Bronniks nr.61 ära kui seda vaid saaks!!
                              Selliste ideedega on selline probleem, et nendega on tahes tahtmata väga väike osa seltskonnast nõus.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #60
                                Arvestades sellega et liikmeskond pidevalt kasvab siis pole miski ime kui nr.1897 oleks varsti kellegi kaasvõitleja seljal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X