PDA

View Full Version : Atribuutika müük,ost

Leheküljed : [1] 2 3 4

kojamees
04.02.02, 12:43
On pakkuda kaks salli üks neist \"HOOLIGAN\" ja teine\"PIT BULL\".Need kes salle koguvad võivad tunda huvi,kuigi tegemist on väga spetsiifiliste sallidega ja paljud ei järgi seda ideoloogiat.Mõlema salli hind on 300.-.Tegu on originaalidega.:õlu:

ROOTSI KUNN
16.02.02, 21:21
Valmistume Venemaa mänguks korralikult. Nüüd siis teadmiseks kõigile fännidele, alates 15. märtsist saavadkõik soovijad oasta endale korraliku pasuna.Pasun töötab jahisarve põhimõttel ning ei vaja peale puhumise mingeid
erilisi oskusi. Pasuna pikkus ca-30 cm,värvid:roheline ja sinine. väga mugav kaasas kanda(saab kaela riputada)
Tohutult võimsa ja hea kõlaga.
HIND: 195.- EEK Jalgpallihaigla liikmetele 165.-EEK
Tellimusi võtan vastu alates 18.veebruarist tel: 052 14 160
või e-mail : taskupudel@hot.ee ,samuti võite saata siia
tellimusi.:õnnelik:

Miq
20.02.02, 15:18
Kui hollaandlased siin käisid, siis jagasid nad päris ohtralt oma oranze õhupalle - käisin eile Primos (no see Kristiine Kaubanduskeskuses) ja kui kellelgi huvi on, siis seal müüakse Eesti lippudega õhupalle. 8 krooni eest sai neid vist 4 lipuga ja lisaks veel siniseid ja musti.

Tembu
22.03.02, 09:42
Mul on soov endale muretseda Arsenali kodusärk.Kui keegi hea inimene on sellest tüdinenud ja tahab sellest vabaneda siis olen nõus diili tegema...Igatahes pakkuda võite telefonil 05200983

Kamikaze
22.03.02, 10:02
Ok! Läheb kiireks ja vajan abi, et mitte kõiki poode läbi otsida. Mis kauplused müüvad koondise salle?

aitähh

Siim
22.03.02, 10:05
Sportland, Tallinna Kaubamaja, Järve Selveri Hype.

Rohkem ei tea kindlalt öelda.

airmike
30.03.02, 22:22
kust saaks osta eesti jalgpalliliidu embleemi?olen raisk nii suur ,et originaalsärk ei mahu selga .nüüd sain ideaalse särgi aga seal pole sittagi peal .numbriga saab xeroxis hakkama,aga embleemi ei tõmba kuskilt välja.

DelPiero
31.03.02, 12:20
Orginally posted by tremboni

Mul on soov endale muretseda Arsenali kodusärk.Kui keegi hea inimene on sellest tüdinenud ja tahab sellest vabaneda siis olen nõus diili tegema...Igatahes pakkuda võite telefonil 056 985 362.

Rokalmaare Rademar Spordis oli Arsenali kodusärk + Barca kodusärk + mõlema meeskonna stuffi(dressid,mytsid,pyksid,joped)

Aabel
31.03.02, 19:49
Vaatake meeskonna kodulehtedelt. Seal on ka tavaliselt tellimis võimalused.;)

Jaan
31.03.02, 20:06
Orginally posted by Talukas

Vaatake meeskonna kodulehtedelt. Seal on ka tavaliselt tellimis võimalused.;)

Vaadake siis, kui teil palju raha on. Kuna enamusel inimestes seda va krabisevat just jalaga segada pole, siis on targem j2lgida igasugu secial offereid ja blowout sale'e. Kuna asjale lisanduvad ka postikulud, mis mitme kaubayhiku puhul on v2iksemad yhe yhiku kohta, siis on loomulikult targem tellida korraga mitu asja ehk s6braga koos asi 2ra teha.

ROOTSI KUNN
31.03.02, 21:44
Airmikele: soovitan ,helista Jalgpalliliittu või FCF kontorisse seal peaks neil neid embleeme olema , maksis vist 30-40.ee
Ja ikka saadaval pasunad ,mida nägite Eesti -vene mängul
vapralt Vibu poolt puhumas.

Yazid
01.04.02, 01:47
Orginally posted by ROOTSI KUNN
...soovitan ,helista Jalgpalliliittu või FCF kontorisse seal peaks neil neid embleeme olema , maksis vist 30-40.ee

Äkki saaksid midagi täpsemalt kah öelda(meil,tel vms) -oleks hea?EJL weeb oli küll vähe informatiivne.

Alo
01.04.02, 15:33
Orginally posted by airmike

nii suur ,et originaalsärk ei mahu selga .nüüd sain ideaalse särgi aga seal pole sittagi peal .numbriga saab xeroxis hakkama,aga embleemi ei tõmba kuskilt välja.

Äkki räägid, kust sa selle ideaalse särgi said?

Alo

airmike
01.04.02, 17:13
kõveriku esindusest sain muide

ROOTSI KUNN
01.04.02, 17:24
Eesti Jalgpalliliit
tel: 6542 715
FC Flora
tel:627 9940
fcflora@fcflora.ee

Andke tuld ja tellige embleeme.

Jyrka
01.04.02, 17:28
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Eesti Jalgpalliliit
tel: 6542 715
FC Flora
tel:627 9940
fcflora@fcflora.ee

Andke tuld ja tellige embleeme.
naljakas aadress EJL :(

Juks
01.04.02, 17:33
See ideaalne särk ehk Eesti koondise pikkade varrukatega särk on müügil aadressil: http://www.kitbag.com Tegemist on kusjuures praegu soodukaga, hinnaks on 24,95 naela ehk ligi 350 krooni ringis. Ainuke props ongi see, et logo pole peal. Võiks ju teha mingi suurema tellimuse (postikulude kokkuhoid = rohkem :õlu:) , nii et juba Eesti-Makedoonia mängul oleks sinised ülekaalus.

Jyrka
01.04.02, 17:45
http://www.kitbag.com/stores/kitbag_3_0/branded_stores/nike/nike_proddetails.asp?pid=2887
seda motled va?

kyps
01.04.02, 17:47
Orginally posted by Juks

See ideaalne särk ehk Eesti koondise pikkade varrukatega särk on müügil aadressil: http://www.kitbag.com Tegemist on kusjuures praegu soodukaga, hinnaks on 24,95 naela ehk ligi 350 krooni ringis. Ainuke props ongi see, et logo pole peal. Võiks ju teha mingi suurema tellimuse (postikulude kokkuhoid = rohkem :õlu:) , nii et juba Eesti-Makedoonia mängul oleks sinised ülekaalus.

Juks, mis naeladest sa räägid siin, et selline kurss? Inglise nael peaks maksma 25,5 eeku ja sellise arvestuse järgi tuleb särgi hinnaks kuskil 640 eeku.

tank
01.04.02, 18:59
Vahi aga vahi, on peris sarnane teine. Hind on u. 15 naela või 25 eurot. Midagi peab ette võtma!

Juks
01.04.02, 19:58
Sorri, sõbrad, et nüüd siin valuutaga mööda panin. See-eest parandan end ja annan täpsema aadressi:
http://www.kitbag.com/stores/kitbag_3_0/branded_stores/nike/nike_proddetails.asp?pid=2914

See on raudkull Eesti koondise oma, ainult numbreid-logo on puudu. Hind on 14,99 naela, seega ülinorm.

Paneks siis ruttu pundi kokku ja telliks mingi sada tükki.

Siniste terviseks :õlu:

tafka
01.04.02, 20:10
asi seesugune, et neid särkevärke on xl-i ja suurempit.
aifol on näituseks l ja ta pole ka peris peenike mees,
niiet need särgid kipuvad nigu tiba lotendama või miskit.

Yazid
01.04.02, 23:04
Orginally posted by Juks
See on raudkull Eesti koondise oma, ainult numbreid-logo on puudu. Hind on 14,99 naela, seega ülinorm.

Kui tõesti oleks võimalik tellida ,siis sellise hinnaga olen ise kah ostja.XL on norm.

Robyn
02.04.02, 01:12
A mis ma siis teen kui ma olen naine ja läheks S suurus või koguni xs?:(

kyps
02.04.02, 09:22
Orginally posted by Laudrup

A mis ma siis teen kui ma olen naine ja läheks S suurus või koguni xs?:(

Sant lugu jah:) 80-ndatel oleks ju korras old, et lai nahkrihm peale, juustesse hoogsalt vahtu ja ülimoodne neiu valmis. Paraku puhuvad nüüd moetandril teised tuuled ja nahkrihmgi on staadionil keelatud kaup (nagu eile selgus).:)

Alo
02.04.02, 10:24
Orginally posted by Juks

:õlu:

uurisin postikulusid sääl -

1 tk - £33,98 ~ 870 kr/tk
10tk - £194,74 ~ 499 kr/tk
25tk - £440,52 ~ 451 kr/tk

Niisiis, 10 saab küll kokku.. Minu poolt tuleks vähemalt 2 särki.. Hakake siis nimesid viskama siia. Või kasvõi mulle mailile alo@karus.org

On ikka juudid seal EJL's... :viha:

Alo

Alo
02.04.02, 10:32
Orginally posted by Alo
uurisin postikulusid sääl -
1 tk - £33,98 ~ 870 kr/tk
10tk - £194,74 ~ 499 kr/tk
25tk - £440,52 ~ 451 kr/tk

Need ei ole tegelikult siis mitte ainult postikulu, vaid särk+saatmine ikka.. :)

dreyd
02.04.02, 11:17
mis ajaks maksma peab, põhjusmõtteliselt omistaks ka ühe särgi. mis on lõpphind?

ROOTSI KUNN
02.04.02, 18:11
Kuum uudis on see,et pasunad mis olid müügil enne Vene
mängu ja maksid statal 200.eeki on nüüd ilma korraldajate juurdehindluse ja maaletooja allahindlusega müügil
Hind:150.- eeki
Teevad korraliku häält ,mitte mingid papist kossuviled.
Materjal on plastmass.
Tellige minu käest 052 14 160

vandersell
02.04.02, 18:14
kas kusagil testida ka saab?;)

ROOTSI KUNN
02.04.02, 18:26
Võtan reedel ühe kaasa ,kui FCF Lillekülas kell 18.00
Tallinna Levadiaga mängib.
Mind tunneb suure vaskpasuna järgi ära.

Jyrka
07.04.02, 03:21
Aga kui te tellite sealt neid koondise särke kas ma võin midagi muud ka tellide koos teiega? :kaval:

Miq
19.04.02, 19:46
Väike rõõmustav uudis nendele, kel kukkus kitbag.com-ga äri p*rse ja noh teistele ka, kes ei taha hingehinna eest särki lunastada - tekkis võimalus tellida partii Eesti koondise särke. Särgid on Nike viimane mudel (vist oli tehtud mingeid väikeseid muudatusi võrreldes eelnevaga, aga ma päris kindel pole ka). Igatahes hinnaks oleks 785 kr/tk ehk siis odavam, kui kuskil müüdud on. Tore oleks näha järgmises valiktsüklis kogu fännitribüüni ja miks ka mitte kogu staadionit ilusas sinises särgis. Nii et kõik kel vähegi huvi on ja finants lubab, särke tellima. Ja oma sõpradele-tuttavatele-õdedele-vendadele-isadele-emadele-jne-jne võiks ka öelda, äkki tuleb tänu sellele ka staadionile rahvast juurde. Ja mida rohkem tellijaid seda uhkem. Kui huvi on, siis privasse anna teada või meiliga punkar@hot.ee

silverman
19.04.02, 20:24
Originally posted by Miq

Väike rõõmustav uudis nendele, kel kukkus kitbag.com-ga äri p*rse ja noh teistele ka, kes ei taha hingehinna eest särki lunastada - tekkis võimalus tellida partii Eesti koondise särke. Särgid on Nike viimane mudel (vist oli tehtud mingeid väikeseid muudatusi võrreldes eelnevaga, aga ma päris kindel pole ka). Igatahes hinnaks oleks 750 kr/tk ehk siis odavam, kui kuskil müüdud on.

Kas kuskil seda särki näha ka saab (netis näiteks) või peab põrsast kotis ostma?

Miq
19.04.02, 22:02
No koondisesärk on koondisesärk. Võid vaadata ju staadionil või mõnes poes vms. Kui mõtled neid muudatusi, mis on võimalik et tehti (kordan veel, et ma pole üldse kindel, et mingeid muudatusi tehti), siis need on nii minimaalsed, et siinkirjutaja neid küll ei märganud.

Robyn
19.04.02, 22:05
Ma nüüd ei taha jälle hädaldama hakata:doh: , aga kas väiksemaid suurusi ka on või ikka kõik XXLid?:sega3:

Litmanen37
20.04.02, 23:58
Tahaks müüa ära ühe Poomi kinda!Keegi tahab osta.Mul kaks tükki.Üks on uhiuus,millega pole ta kordagi mänginud.Ainult autogramm on peal.Teine aga millega ta mängis ja võttis vastu Derby aasta palluri tiitli vastu.Sel on kah autogramm peal.Paljuga olete nõus ostma???

greenday
21.04.02, 05:27
Originally posted by Litmanen37

Tahaks müüa ära ühe Poomi kinda!Keegi tahab osta.Mul kaks tükki.Üks on uhiuus,millega pole ta kordagi mänginud.Ainult autogramm on peal.Teine aga millega ta mängis ja võttis vastu Derby aasta palluri tiitli vastu.Sel on kah autogramm peal.Paljuga olete nõus ostma???Noh, 50 kulli laoks letti lõdvalt.

vandersell
22.04.02, 12:47
Originally posted by Miq

Väike rõõmustav uudis nendele, kel kukkus kitbag.com-ga äri p*rse ja noh teistele ka, kes ei taha hingehinna eest särki lunastada - tekkis võimalus tellida partii Eesti koondise särke. Särgid on Nike viimane mudel (vist oli tehtud mingeid väikeseid muudatusi võrreldes eelnevaga, aga ma päris kindel pole ka). Igatahes hinnaks oleks 750 kr/tk ehk siis odavam, kui kuskil müüdud on. Tore oleks näha järgmises valiktsüklis kogu fännitribüüni ja miks ka mitte kogu staadionit ilusas sinises särgis. Nii et kõik kel vähegi huvi on ja finants lubab, särke tellima. Ja oma sõpradele-tuttavatele-õdedele-vendadele-isadele-emadele-jne-jne võiks ka öelda, äkki tuleb tänu sellele ka staadionile rahvast juurde. Ja mida rohkem tellijaid seda uhkem. Kui huvi on, siis privasse anna teada või meiliga punkar@hot.ee

sooviks ka esmalt teada, mis suurusi saadaval on ja kas seljanumbrid ka peal??

ROOTSI KUNN
23.04.02, 14:13
KOONDISE SÄRK

ÄRGE SÄRGI OSTMISEGA LIIALT KIIRUSTAGE ,SEST JUUNI KESKEL TULEB JALGPALLIHAIGLA KAUDU MÜÜGILE 5OO EESTI
KOONDISE SÄRKI KOLMES SUURUSES L ,XL JA XXL.
ORIENTEERUV HIND 400.- EEKI
JH-liikmed saavad veel odavamalt.

vandersell
23.04.02, 14:35
Võta endale kasvõi teine särk lisaks!! :) Aga ma ei väsi küsimast, kas nendel särkidel ka seljanumbrid on ?

Miq
23.04.02, 17:41
Kuradikurat!!! Juhtus selline asi nagu kommunikatsioonihäire särkide tarnijaga. Ja selle tulemusena tuli välja, et särgi hind ei ole mitte 750 vaid 785. See on negatiivne. AGA - ei ole halba ilma heata ja selle papi eest sai väljakaubeldud võimalus saada särk ükskõik mis suurusega ja ükskõik mis numbriga seljal. Nii et ka veidi väiksemat kasvu persoonidele on nüüd siis avanenud võimalus sinisena mängule tulla. Tellimise aeg on täpselt nii kiire, kui kiired te ise olete ja juba on igatahes päris mitmeid soovijaid. Igatahes seltsimehed - edasi!!!

gnat
23.04.02, 18:29
aga Rootsi Kunn kas need särgid on siis kõikjalt kätte saadavad või võib sinu käest varsti tellima hakata???

ROOTSI KUNN
24.04.02, 13:22
SELGITUS

Juuni keskel müügile tulevaid särke saab osta
Jalgpallihaigla kaudu ja ettebroneerimist ei toimu.Kuid JH-liikmed saavad osta esmakorras.Kauplustesse särgid müüki ei lähe.
Ja veel:need särgid ei ole NIKE toodang ,kuid on vastavuses
kõikidele koondise särgi nõuetele.
särgid on ilma numbrita ja lühikeste varrukatega. Numbrite panek toimub ainult ühes konkreetses firmas,kui ostja seda soovib. Samuti saab selles firmas ka oma nime või hüüdnime särgile panna.
Isetegevuslikult numbri või nime särgile kritseldamine on keelatud.

Kui keegi aga soovib siiski konkreetselt NIKE toodangut siis palun ,selleks on kõigil võimalus MIg- i kaudu tellida.
Rõhutan ,et meie NIKE ei müü.

Devil
25.04.02, 18:57
Originally posted by ROOTSI KUNN

SELGITUS

Juuni keskel müügile tulevaid särke saab osta
Jalgpallihaigla kaudu ja ettebroneerimist ei toimu.Kuid JH-liikmed saavad osta esmakorras.Kauplustesse särgid müüki ei lähe.
Ja veel:need särgid ei ole NIKE toodang ,kuid on vastavuses
kõikidele koondise särgi nõuetele.
särgid on ilma numbrita ja lühikeste varrukatega. Numbrite panek toimub ainult ühes konkreetses firmas,kui ostja seda soovib. Samuti saab selles firmas ka oma nime või hüüdnime särgile panna.

Kui keegi aga soovib siiski konkreetselt NIKE toodangut siis palun ,selleks on kõigil võimalus MIg- i kaudu tellida.
Rõhutan ,et meie NIKE ei müü.
nii palju see numbri ja hyydnimepanek maksab et nagu palju lisa tasu tuleb 400le ... aga idee on kyll 5+ nike märk jätab kylmaks :õlu:

greenday
26.04.02, 07:14

SELGITUS

Lihtsalt huvi pärast küsin, mis mõttes on keelatud?:prill4:

Miq
26.04.02, 22:47
Nüüd nii, et särgid on võimalik juba kätte saada Poolareisuks juhul, kui hästi kiiresti saame piisavalt palju tellijaid kokku. Hetkel on veel nagu vähe initsiatiivi näidatud. Nii et julgemalt härrased!!! Seda enam, et hind on minimaalseim, millega sellise särgi üldse saab.

Pätu
29.04.02, 20:01
niih.... ma saan raha paari päeva pärast, eks siis maksan ära ;)

sicmic
30.04.02, 00:39
ma saan raha järgmiseks esmapäevaks kokku vast...siis maksaks kah ära :)

winki
30.04.02, 16:20
Pasuna pikkus ca-30 cm,värvid:roheline ja sinine. väga mugav kaasas kanda(saab kaela riputada)
Tohutult võimsa ja hea kõlaga.
nii räägib ROOTSI KUNN
tahtsin küsida, et kas see on samasugune mis viru valgega kaasa sai ? `viru valge pasun kutsub`
kirjelduse järgi tundub küll *kratsip kukalt*:oih:

Miq
02.05.02, 19:35
Nii. Nüüd on nii, et ootan kõikidelt tellijatelt veelkord meili. Need, kes veel öelnud ei ole, peaks sinna kirjutama suuruse ja numbri, mida nad seljale soovivad. KÕIKIDELT ootan aga seda, kas tahetakse särki pikkade varrukatega või lühikestega ja nendel, kes veel andnud pole, paluks ka oma telefoninr igaks juhuks juurde panna. Ja valget särki saab ka tellida, siiski eeldan, et siiamaani tellijad (v.a. Rootsi Kunn) on huvitatud sinisest. Maksmisest niipalju, et ootan ka siis 785.- ülekandmist. Niipea kui kõik on maksnud (loodan et järgmise nädala alguseks), annan tellimuse sisse, mis täidetakse max nädalaga. Arvenumber on 221007107332. Arve omanik on Mihkel Keinast. Selgitusse pange Särk ja oma nimi/hüüdnimi, mille all olete tellimuse esitanud. Järgmine info tuleb siis, kui jälle miskit öelda on.

ROOTSI KUNN
02.05.02, 21:49
Vastan paarile küsimusele.
Greenday- Jalgpallihaigla soovib ,et nende käest ostetud särgid näeksid võimalikult korrektsed välja ja numbrid ning tähed oleksid ühestehnikas tehtud. Sellepärast ei lubagi me
neid ostjal endal maalida.Loodan ,et said mu mõttest aru.
Winki- need ei ole mingid viru valge papist pasunad.
Kahju ,et pean jälle selgitama ,loe mu postitus korralikult läbi seal on ju kõik öeldud.
Minu pasunad on korralikud väiksemat sortti jahipasunad.

Miq
03.05.02, 02:09

vandersell
03.05.02, 17:12
See särk, mille ma tellinud olen pole mulle, vaid sõbrale sünnipäevaks. Seletus selleks, et keegi ei tuleks sõpra süüdistama minu sigadustes :P või siis niisama vale inimesega juttu puhuma. Endal on plaanis tellida suvel see 400 kroonine särk. Ja ütlen ette ära- number tuleb seljale 77 (on ka JH liikmekaardi nr) ja ärgu keegi üritagu sama nr-it võtta :D

greenday
05.05.02, 03:13
Originally posted by vandersell

See särk, mille ma tellinud olen pole mulle, vaid sõbrale sünnipäevaks. Seletus selleks, et keegi ei tuleks sõpra süüdistama minu sigadustes :P või siis niisama vale inimesega juttu puhuma. Endal on plaanis tellida suvel see 400 kroonine särk. Ja ütlen ette ära- number tuleb seljale 77 (on ka JH liikmekaardi nr) ja ärgu keegi üritagu sama nr-it võtta :D Näänäänänäänää ma teen 100 tükki 77meid ja hakkan neid Lillekülas 100ga müüma!:P

vandersell
06.05.02, 11:28
Originally posted by greenday

Näänäänänäänää ma teen 100 tükki 77meid ja hakkan neid Lillekülas 100ga müüma!:P

Mulle sobib, siis saan sama raha eest neli särki :P

Tembu
08.05.02, 15:48
..et lasta juunikuus saadavale särgile oma liikmekaardi number. Lihtsam oleks eristada inimesi,kui seljal oleks näiteks minu puhul nr61...Igati kiiduväärt idee.
Bronniks nr.61 ära kui seda vaid saaks!!:)

elx
11.05.02, 19:20
Originally posted by tremboni

..et lasta juunikuus saadavale särgile oma liikmekaardi number. Lihtsam oleks eristada inimesi,kui seljal oleks näiteks minu puhul nr61...Igati kiiduväärt idee.
Bronniks nr.61 ära kui seda vaid saaks!!:)

kolmekohalised numbrid näeksid päris lahedad välja:D

greenday
12.05.02, 01:17

Bronniks nr.61 ära kui seda vaid saaks!!:)Selliste ideedega on selline probleem, et nendega on tahes tahtmata väga väike osa seltskonnast nõus.

Tembu
13.05.02, 13:17
Arvestades sellega et liikmeskond pidevalt kasvab siis pole miski ime kui nr.1897 oleks varsti kellegi kaasvõitleja seljal:õnnelik: :D

vandersell
13.05.02, 13:48

Selliste ideedega on selline probleem, et nendega on tahes tahtmata väga väike osa seltskonnast nõus.

See ei peagi olema mingi üldine trend ega ka kohustuslik, kes tahab, see paneb ja nendel, kellel on ühe- või kahekohaline nr. on lihtsalt kergem, või midagi sinnapoole...

Tembu
13.05.02, 16:58
Minu jaoks oleks see lihtsalt lahe...Ja egas teist sellist polekski,seega oleks juba kaugelt näha et "omad" on liikvel.
Ainult esimesed 20 numbrit kipuks korduma:)Sorry guys

nr.61 - uunikum

vandersell
13.05.02, 17:06
Minu jaoks oleks see lihtsalt lahe...Ja egas teist sellist polekski,seega oleks juba kaugelt näha et "omad" on liikvel.
Ainult esimesed 20 numbrit kipuks korduma:)Sorry guys

mii tuu, mii tuuu :D

ROOTSI KUNN
13.05.02, 22:47
Vastan ,kuna olen üks särgitegijatest. Põhimõtteliselt on selline asi võimalik ja ka ainulaatse nime või siis kaardinumbri panek seljale. Jalgpallihaigla peab selle korralikult läbi mõtlema ja mingi kindlalt toimiva süsteemi kehtestama. Näit: soovikorral saab numbri osta, nagu autol
ja teised seda ei saa või midagi sarnast.

ROOTSI KUNN
13.05.02, 23:02
14. mail siis Poola -Eesti märgid müügil ning alates 17.maist
saab osta Jalgpallihaigla logoga roostevabast terasest väga
mõnusaid taaskupläskusid (240 ml) mahtuvusega. Praktiline ning alati stiilne ning hea tasku pista. Muideks testitud ka staadionile sisseminekul- turvamehe jaoks on ta rahakott põuetaskus ja läheb alati läbi.
Märgi hind- 25.eeki
Põuepudel- 195.eeki(orienteeruvalt)
Pasunad saadaval- 150.-
Kiirustage ,kaupa ei ole lõputult.

vandersell
14.05.02, 12:07
. Näit: soovikorral saab numbri osta, nagu autol
ja teised seda ei saa või midagi sarnast.
No kuule, ma seda särki suurelt jaolt selleks tahangi, et ta nõnna soodne on, aga kui hakatakse eraldi mingeid räigeid numbrimakse panema, siis... aidaa! :deemon:

greenday
14.05.02, 15:44

No kuule, ma seda särki suurelt jaolt selleks tahangi, et ta nõnna soodne on, aga kui hakatakse eraldi mingeid räigeid numbrimakse panema, siis... aidaa! :deemon: Number pole kohustuslik :)

vandersell
15.05.02, 13:08
Number pole kohustuslik :)

Ei ole jah, aga lihtsalt mulle ei meeldi kui iga asja pärast hakatakse nöörima. Ja ega ma ei pretendeerigi sellele, et ainult mina võiksin nr. 77 kanda. Kui tuleb eraldi numbrimaks, siis võib minu poolest terve ilm neid 77-d täis olla. :deemon:

greenday
17.05.02, 15:13

Ei ole jah, aga lihtsalt mulle ei meeldi kui iga asja pärast hakatakse nöörima. Ja ega ma ei pretendeerigi sellele, et ainult mina võiksin nr. 77 kanda. Kui tuleb eraldi numbrimaks, siis võib minu poolest terve ilm neid 77-d täis olla. :deemon: Mis nöörimine? Numbri tegemine maksab ju lisaraha?

vandersell
17.05.02, 15:25

Mis nöörimine? Numbri tegemine maksab ju lisaraha?

seda küll. selle vastu ma ei protesteerigi. Lihtsalt mina sain Kunni jutust aru, et kui on mingi eriline number, siis pannakse veel lisamaks juurde. sellisele asjale olen ma lihtsalt põhimõtteliselt vastu. aga me võime selle üle bussis diskuteerida...

ROOTSI KUNN
26.05.02, 21:01
On pakkuda veel mõned Poola -Eesti mängu rinnamärgid
näit: kogujad ja muidu huvilised ning hind odavam ,kui enne mängu 15.-
Samuti saab Jalgpallihaigla logoga taskuplaskusid hind 200.-
kel huvi tellige taskupudel@hot.ee või postitage siia

Poborsky
20.06.02, 23:49
Aga logokonkurss pole ju läbi veel?!

Sass (45)
21.06.02, 12:34
kas see EK särgi teema on veel õhus?

ugla
17.07.02, 16:14
Kus kohas on üldse normaale valik vutisärke-värke ? Suuremates spordikauplustes
ainult näpuotsatäis tavaliselt.

jyriöö
07.08.02, 02:14
Ostaks (väga) hea meelega kasutatud jalgpalliputsad, nr. 44,5-45 (44 võib ka sobida). Üle 200.- eriti ei tahaks maksta. Asjaga suht kiire. Kui kellelgi juhtub üleliigne paar kapis vedelema, andke PM\'i kaudu teada.
Ette tänades,

indrek
23.08.02, 16:31
Oleks vaja kiiresti osta Flora särk. Mitte liiga kantud.
Palun pakkumine panna indrek@indigo.ee
Suurus L või XL
Nõudlust on pühapäeva õhtuni/esmaspäeva hommikuni.

rauno
23.08.02, 16:41
indrek ma nägin flora särke müügil kristiine keskuse uue korpuse teise korruse spordipoes:)
citysport vist,nime ei mäleta(mitte see itaalaste oma)

hind oli 500-600 eesti raha.

ehk sellest infost veits abi:õnnelik:

indrek
23.08.02, 16:46
Aitähh.
Sportlandis oli oma 900. Pean seda liiga kalliks.

vaherhar
07.09.02, 12:29
Sartex toodab valgeid sokke, ülal sinine ja must triip ning kiri EESTI, 18 krooni paar.:õnnelik:

Wingback
08.09.02, 14:18
Kas kellelgi oleks võimalus siia pilt üles riputada uuest Eesti sallist?:prill5:

Undi
08.09.02, 14:26
Originally posted by Vince

Kas kellelgi oleks võimalus siia pilt üles riputada uuest Eesti sallist?:prill5:
vaatad ehk siia (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1685)

Devil
08.09.02, 16:06
Originally posted by vaherhar

Sartex toodab valgeid sokke, ülal sinine ja must triip ning kiri EESTI, 18 krooni paar.:õnnelik: ja kust neid osta saab ?:doh:

Alo
10.09.02, 14:46
Sartex toodab valgeid sokke, ülal sinine ja must triip ning kiri EESTI, 18 krooni paar.:õnnelik:

Ausõna, ütle, kus müüakse. Tahaks ka.

Alo

Poborsky
10.09.02, 18:20
Devil, salli asjus helista Stiffile: 051 18 371.

Vaherhar, sokid võtaks kohe ligi! Kust saab?

vaherhar
10.09.02, 19:23
Ise ostsin Makrose hulgimüügilaost Kuressaares, kuid telefoniraamatus on, et tehas ise on Orissaares ja telefon on (045)45500.

Alo
10.09.02, 19:43
Ise ostsin Makrose hulgimüügilaost Kuressaares, kuid telefoniraamatus on, et tehas ise on Orissaares ja telefon on (045)45500.

Tallinnas Punane 42 (Selveri taga) on Sartexi ladu. Enne tuleb müügimehega kokku leppida numbril 051 42336. Äkki keegi tallinlane võtaks asja enda peale, ostaks miski koguse välja?

Ise võtaks näiteks 3 paari ligi.

Alo

guru
11.09.02, 02:26
Müüa praktiliselt tutikas pikkade varrukatega Eesti koondise särk. Suurus XL ja hinnaks 850.- eesti krooni.

leimano@hotmail.com

andres
25.09.02, 19:09
kas keegi oskab soovitada internetis mõnda poodi kus special offereid on või siis soodsamad hinnad? Ei tahaks eriti 1500 eeku välja käia(Kitbag)?

Jaan
26.09.02, 07:01
www.subside.co.uk lehel on special offers sektsioon. Siis on prodirectsoccer.com, kus on aeg-ajalt odavamalt s2rke. Ebay-st v6ib alati vaadata, samuti proovida otsingumootoreid - seal siis v6tmes6nadeks \"special offer\" \"sale\" ja vastavalt kas tegemist j2nkide v6i inglaste lehekyljega soccer, football, jerseys, replica shirts...

Tembu
26.09.02, 16:25
Nii, sai siis ebay.com´is ää käidud...Silma jäi nii mõndagi ilusat..Kuid kas keegi oskab lühidalt selgitada ostmise põhimõtet ja seda,kas see on ikka turvaline...Ntx ma ei kujuta ette kuidas ma maksaksin matsile Taimaal ja et oleks kindel et tavaar ikke minuni jõuab...Aa sellest sain küll aru,et seal liigub ka igasugu vuffel kraami...Seega Kadaka Tori people, see koht on just Teile!:)

jyriöö
26.09.02, 17:12
Nii palju kui mina aru saan, võid matsi Taimaal kohtusse kaevata. Sinu, kui pakkumise võitja, ja müüja vahel jõustub automaatselt leping. Üks on kohustatud ostam, teine müüma. Teisalt jälle kuidas sa pilusilma kohtusse annad, vahemaa kauge ja bürokraatiat palju. eBays on veel selline tore asi nagu Fraud Protection Program (http://pages.ebay.com/help/community/insurance.html). Selle alusel on enamik asju kindlustatud max. $175. Nii et kui väga suurt asja ei osta, võidakse kahju täielikult korvata. Minul isiklikult pole siiani probleeme tekkinud.

Jaan
27.09.02, 06:08
Selle ebay asjus v6ime j6uda uue vaidluseni. Kui särk on sama tootja sama mudel, mis ametlik särk, peal on ka klubi embleem ning sponsori embleem (enam-vähem sama materjal), kas siis on tegemist vuhvliga v6i mitte? No näiteks kui osta Nike\'i see mudel, mida Eesti koondise jaoks kasutatakse ja panna EJL-i embleem peale, siis on nagu päris ju... Selle kohaletoimetamise osas seda, et mulle pandi kuskil Aasias eelmine nädal asi posti. Eks annan siis teada kui kohale j6uab. Asi oli lihtsalt nii odav, et pidi järgi proovima. Pildi peal nägi suht ehtne välja ka... No kurat, 5 taala + 10 taala postikulusid särgi eest... Too oksjon algas nimelt 0.01 dollari pealt ja ma sattusin vahetult enne l6ppu peale ning saingi niimoodi. Teine, milleks ebay hea on, on vanemad särgid - lausa paradiis. Eesti rahas 200-400 kr eest saab u 3-10 aastaseid särke dohhujaa. Lisan veel, et seal on ka ametlikke särke palju müügil, p6hiliselt Briti, Argentiina ja P6hja-Ameerika pakujatelt. Mingil juhul ärge ostke austraallastelt - need on nii vuhvlid kui vuhvlid. Seda kinnitasid paar ebay klienti, kellelt ma n6u pärisin.

greenday
28.09.02, 00:07
Mind huvitab, mis moodi te ebays maksate? Kas krediitkaardiga?

Jaan
30.09.02, 01:16
Krediitkaart jah.

greenday
30.09.02, 06:08
Originally posted by Jaan

Krediitkaart jah.Deem. Kust te sellised nikerdised saite? ... selleks peab ju ..... :ingel3:TÖÖL:ingel3:....... käima või midagi....

Jaan
30.09.02, 06:19
OK, ma parandan ennast - peab olema VISA/Mastercard?American Express, aga mitte ilmtingimata krediitkaart. V6ib olla ka deebetkaart, nagu mul. Kusjuures mujal maailmas määritakse krediitkaarte rahvale pähe, mitte nagu Eestis, kus pead oma eluloo pangale kolmes eksemplaris viima ning lisaks ka oma varanduse pangahärrade jaoks üles tähendama. Arvatavasti. Seevastu väldivad Eesti pangad jällegi vastutustundetute kulujtajate p6hjustatud kahjumeid.

boarder33
30.09.02, 23:04
Ebay-s maksmiseks sobib imehästi Ühispanga U-kaart. Lähemalt saate selle kohta lugeda aadressil: http://www.eyp.ee/pages.php3/01010418
Ise just lähiajal maksin selle U-kaardiga ja kõik toimis nagu õlitatud.

Jaan
30.09.02, 23:09
Kas Sa ostsid midagi vutiga seotut, kui see saladus pole?

Jaan
09.10.02, 17:23
Kirjutasin siin, et prooviks tellisin ebay\'st ähe särgi. Asi siis selline, et nagu arvata oli, on v6etud tavaline särgimudel adidaselt ja sellele peale pandud Newcastle\'i tikitud vapp ja pressitud peale mingist vildilaadsest asjast sponsori logo. Kvaliteet pole just super, aga 250 krooni eest rohkem tahta oleks ka patt. Mina selliseid igatahes rohkem osta ei kavatse. Samas on seal aga ka originaalsärke suhteliselt soodsa hinnaga müügil, kui huvi on.

Litmanen37
19.11.02, 13:48
keegi äkki soovib ära osta mõne poomi kinda.

mjkk
19.11.02, 20:50

Poomihigine kinnas, juhhuuu, mina pakkun suisa miljoneid, et sellinne mul kodus haiseks....:P

Tegelikult ära pahanda, see pole halva pärast. Muideks, niisama, kust said selle?

:lahe: :lahe:

guru
05.03.03, 03:47
....endiselt müügis praktiliselt tutikas, pikkade varrukatega, ilma numbrita Eesti koondise särk. Suuruseks XL ja hinnaks 700.- eesti krooni.

leimano@hotmail.com

audrius
13.03.03, 11:51
Badges,pins
Hi friends,
I am football badges (pins) collector from Lithuania.Maybe you can help me,where I can buy or exchange Estonians football club pins.

Audrius
Audrka@takas.lt

apunkto
23.03.03, 20:14
Selline asi, et ma ostsin eelmine aasta puutsad numbriga 45. Tundusid veidi suured aga 44 oli väike ja kuna kohe oli vaja ostsin ära. Hiljem osutus, et ma ei saand nendega siiski kuigi edukalt mängida, sest nad olid ikka suht suured mulle. Sai nendega mängitus umbes pool hooaega...

Puutsad on Diadora omad, maksid poes miski 600 krooni. All on 12 plastmasskorki, saab ka kõvemal pinnasel edukalt mängida. Ise ostan ilmselt needsamad aga seekord pool numbrit väiksemad, igati head olid muidu....

Et kui kellelgi oleks niisama vaja kasvõi trenni jaoks puutsasid, siis miski 250-300 krooniga oleks nõus neist loobuma, nad on heas korras ja terved...

Võin postiga saata ja raha tagasi maksta kui ei sobi, Tartu piirkonnas viibin enamiku nädalast, kellel vähegi huvi on siis aojalgpall@hot.ee või 051994444

Tembu
27.03.03, 09:35
Müügikuulutus tühistatud:P

rauno
27.03.03, 09:50
Tembuu kui kiire peaks ju odavamaks minema?:D
T6ll müüs 300.- neid st.müüb

Asjahuviline
Liitumisaeg:
09:02 01-07-02
T6ll Replying to Topic \'Uus koondise särk JPH liikmetele\' postitati: 15-03-03 11:24:49

--------------------------------------------------------------------------------

Kui huvi on siis oleks pakkuda müügiks mõned endiste aegade Eesti vutikoondise särgid (Lotto).

Mudeleid on nii sinist kui ka valget värvi, samuti erinevate varruka pikkustega, suuruseks on XL. Lisan veel niipalju, et neid kõiki on kandnud kunagi koondise mängijad ise.

Hinnaks on 300!

Soovist andke teada, kas privaatsõnumina või e-mailiga (markoid@hot.ee)!

--------------------
Yea, though I walk thruogh the valley of the shadow of death,
I will fear no evil: for thou art with me; Thy rod and thy staff
they comfort me.

IP: Hidden

--------------------------------------------------------------------------------

:D

Cravedigga
21.04.03, 12:09
hea meelega müüks teile torino juventuse fännipüksid. ja ma ütlen, need on ülikõvad.

mjkk
21.04.03, 12:19
Originally posted by Cravedigga

hea meelega müüks teile torino juventuse fännipüksid. ja ma ütlen, need on ülikõvad.

Misasjad on fännipüksid? :oih:

Kaarel
21.04.03, 12:51
Ilmselt püksid, mida fännid kannavad...:doh:

Cravedigga
21.04.03, 12:52
püksid, millel on juve logo ja sponsorid.

mjkk
21.04.03, 13:01

püksid, millel on juve logo ja sponsorid.

Neid nimetatakse mängupüksteks (või vormipüksid vms.), mitte fännipüksteks..:doh:

Jaan
21.04.03, 14:25
Ylik6va, ma eeldan, t2hendab, et nende kandmise ajal eraldunud higi on pykstesse kandunud ja seal kivistunud?

Silver
21.04.03, 19:49

hea meelega müüks teile torino juventuse fännipüksid. ja ma ütlen, need on ülikõvad. Ja küsiksid nende eest, kui palju? Teinekord oleks ehk normaalne, kui hinna ka postitusse kirjuta...

greenday
22.04.03, 00:07
Originally posted by treze

hea meelega müüks teile torino juventuse fännipüksid. ja ma ütlen, need on ülikõvad. Ja küsiksid nende eest, kui palju? Teinekord oleks ehk normaalne, kui hinna ka postitusse kirjuta...Äkki ta üritab vanat head müügimehe kavalust nimega \"Palju sa pakud?\"

Pealik
29.04.03, 16:52
Müüa putsad Nike Air Zoom Total 90. Heas korras ja vähe mängitud a kuna nummer on natuke väike siis peab kahjuks turgu panema. Pildi riputan pildi kah üles. Ja nende eest tahaks saada 700 Eesti krooni. Nr on Eur. 42,5 ja USA 9. Kel huvi võib saata maili alevstrom21@hotmail.com või helistada 053948186. Papud asuvad Tallinnnas. Raiu või tükkideks a pildi üles riputamisega akkama ei saanud seega peate lingiga leppima

http://www.atlassoccer.com/shoes/Nike%20Air%20Zoom%20Total%2090%20II%20FG.jpg

priit
29.05.03, 09:50
:idee:
MÜÜA:

Adidas Gammanova FG jalgpalliputsad

*vähekasutatud
*nr 42
*12 korki (plastik)
*musta värvi
*põhjus miks müün: ostsin liiga suured (esimene putsade ost :oih: )

hind: 400.-

056 659 196 - priit

gianluca
10.06.03, 00:49
kui kellegil on pakkuda \"vana kooli\" lotto särki, võiks privaatsõnumiga ühendust võtta

guru
24.06.03, 17:10
Originally posted by gianluca

kui kellegil on pakkuda \"vana kooli\" lotto särki, võiks privaatsõnumiga ühendust võtta

...kahjuks mitte, aga mul on pakkuda eelmise põlvkonna nike särki, parameetrtega :

- kantud 2 korda
- extra large
- pikad varukad
- 550 eesti raha

Peku
24.06.03, 17:30
rahune, guru.. hinna oled kõvasti alla lasknud. ise ei taha kanda või...

greenday
24.06.03, 20:00
Originally posted by guru

Originally posted by gianluca

...kahjuks mitte, aga mul on pakkuda eelmise põlvkonna nike särki, parameetrtega :

- kantud 2 korda
- extra large
- pikad varukad
- 550 eesti raha
rootsi kunn hiljuti otsis sellist...

-Antz-
27.06.03, 13:28
Müügiks olev kaup:
Nike Total 90 putsad. Paar korda mängitud-kasutatud, 12 korki, nöörid küljepeal.
Suurus: 45
Hind: 700.-

pepe
25.08.03, 18:31
Ostan Eesti koondise vana Lotto särgi (kirjuta otse pepe@ut.ee). Märtsikuise müügikuulutuse siin magasin maha ja vot otsas väärt kraam :kurb4:

Litmanen37
30.08.03, 08:27
Originally posted by Magpie

Poomihigine kinnas, juhhuuu, mina pakkun suisa miljoneid, et sellinne mul kodus haiseks....:P

Tegelikult ära pahanda, see pole halva pärast. Muideks, niisama, kust said selle?

:lahe: :lahe:

Yhe sain mingilt sõprusmängult Kadriorus.....Poom lennutas kindad publikusse
Teise sain FLORA-Derby mängult....samamoodi

vandersell
22.10.03, 12:31
Müüa Amsterdami Ajaxi sall, 250 krooni, ja Ajaxi kirjadega võtmepael 100 krooni.
Kaup on tuttuus, kasutamata, just Ajaxi fännipoest ostetud.

Sõber tõi veits liiga palju stuffi, seepärast lähebki müüki :)

Ahjaa... ostusoovid edastada kas siia PM-i näol või sellisele meiliaadressile --> vd_sell@hotmail.com

vandersell
23.10.03, 12:53

Müüa Amsterdami Ajaxi sall, 250 krooni, ja Ajaxi kirjadega võtmepael 100 krooni.
Kaup on tuttuus, kasutamata, just Ajaxi fännipoest ostetud.

Sall läinud, võtmepael veel saadaval :)

dimaggio
23.10.03, 17:00
Oleks pakkuda Liverpooli Reeboki talvemüts. Punast värvi. Tegemist ei ole uue mütsiga.(ei ole kantud, kuid väheke aegunud teine)

dreyd
23.10.03, 17:19
kuna mul on kodus juba terve hunnik HAKA nokatseid, siis paneks ühe ka müüki, hind kokkuleppel, soovitan soojalt :silm4:

pesa
23.10.03, 19:14
kas kellegil pole vana Arsenali särki kodus, mida oleks nõus müüma, mõtlen 90ndate särki kus JVC sponsor

vandersell
24.10.03, 22:00
Originally posted by pesa

kas kellegil pole vana Arsenali särki kodus, mida oleks nõus müüma, mõtlen 90ndate särki kus JVC sponsor
kui kellelgi on, siis olen nõus võidupakkumises osalema ;)

PS. kui see Ajaxi võtmepael veel kedagi huvitab, siis võin ju paar krooni hinda alla ka lasta

Jaan
25.10.03, 01:00
Mõnel pool on neid jalaga segada. Võin aidata, kui võtate ühendust PM kaudu.

Peku
27.10.03, 10:08
ma oleks huvitet ajaxi särgist. et kui keegi kusagil silmaotsast juhtub midagi nägema või kuulma, võiss asjast teavitada...

jyriöö
27.10.03, 11:45
Kiirelt (täna õhtuks) vaja Eesti koondise salli. Kõlbavad kõik, v.a. võitle, Eesti, võitle. Soovitavalt uus või väga vähe kasutatud. Kui keegi saab aidata, siis PM on abiks.

zaz
29.10.03, 21:56
Kui kellelgi on huvi siis Marja poe juures asuvas teise-käe poes nägin müügil Ajaxi staadioni töötajate vesti:P (need kollased selja peal kirjas steward), adidase oma isegi;) Ise aga jätkan otsinguid inglise, itaalia ja saksa liiga klubide särkidele, eriti ocin aga bayerni, chelsea ja interi särke:kaval:

Peku
30.10.03, 23:19
balti jaama turul on terve hunnik mingeid täiesti tundmatute klubide jalkasärke, kui keegi tahab:D

Even
09.11.03, 22:27
kas kellegi on mingeid newcastle träni üle. kirjutage siia teemasse

Jaan
10.11.03, 02:05
Üle ei ole seda kunagi, aga mis sind konkreetsemalt huvitab? Ehk saab aidata. INCE on ka kohe-kohe Mekasse minemas.

Even
10.11.03, 22:14
oleks huvitatud nagu sallist mütsist või pearätist. kõige rohkwm tahaks ikka salli

Jaan
11.11.03, 01:16
Siin on vist parim variant INCE\'le PM saata oma murega.

INCE
11.11.03, 22:47
Originally posted by Evu

oleks huvitatud nagu sallist mütsist või pearätist. kõige rohkwm tahaks ikka salli

vali NUFC nännipoest endale sobiv välja löö hind kokku ja anna enne 25.nov teada. Kui kõik laabub , siis 3.detsembril oled juba oma uute asjade :õnnelik: omanik

siidi
11.11.03, 23:31
kas newcastle kruusi saaks tellida?:kaval:

-Antz-
21.11.03, 13:10
Niih!
Pakkuda oleks mõned eelmiste aastate putsade mudelid:

Nike Tiempo 650 FG TPU (mustad, 12 korki)
suurused: 43; 44,5 ja 45.
Hind: orienteeruvalt 500.-

Puma Torcida R HG (mustad, 16 korki)
suurused: 40,5; 41 ja 45.
Hind: orienteeruvalt 460.-

Kõik on uued ja karbis, mängitud nendega pole.

Kel huvi, see kontakteerugu PM-i kaudu. ;)

ROOTSI KUNN
21.11.03, 14:58
10.detsembril toimub Hiiu Pubis miski oksjon ,kus enampakkumisele tulevad välisklubides pallivate eestlaste särgid. Pidid olema Opi,Taki,Piraaja,Rooba jne. mängu särgid. Kas keegi kavatseb minna? Ise ilmselt lähen kaema ,kuigi vaevalt ,et rahajõmmidega sammu suudan pidada aga ikkagi ,äkki näkkab.;)

teadjamees2
25.11.03, 08:15

10.detsembril toimub Hiiu Pubis miski oksjon ,kus enampakkumisele tulevad välisklubides pallivate eestlaste särgid. Pidid olema Opi,Taki,Piraaja,Rooba jne. mängu särgid. Kas keegi kavatseb minna? Ise ilmselt lähen kaema ,kuigi vaevalt ,et rahajõmmidega sammu suudan pidada aga ikkagi ,äkki näkkab.;)

kes korraldab selle oksjoni?

ROOTSI KUNN
25.11.03, 08:53
Originally posted by teadjamees2

Kui ma ei eksi siis korraldaja on A.Operi nimeline :D jalgpallikool.

yheksa
25.11.03, 09:09

Sa ei vääri oma nime :õnnelik: vöi siis ei loe sa portaali (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5254) üldse? :myts7:

teadjamees2
25.11.03, 11:41
Originally posted by yheksa

Sa ei vääri oma nime :õnnelik: vöi siis ei loe sa portaali (http://www.soccernet.ee/news.php?id=5254) üldse? :myts7:

teadjamees2 häbeneb:doh:

xKxAxPxUx
25.11.03, 14:35
Originally posted by zaz

Kui kellelgi on huvi siis Marja poe juures asuvas teise-käe poes nägin müügil Ajaxi staadioni töötajate vesti:P (need kollased selja peal kirjas steward), adidase oma isegi;) Ise aga jätkan otsinguid inglise, itaalia ja saksa liiga klubide särkidele, eriti ocin aga bayerni, chelsea ja interi särke:kaval: Mul interi särk olemas kui huvitab jumala tutikas 2001/02 hooaja oma

xKxAxPxUx
25.11.03, 14:38
Home Jersey ja SIZE on L

zaz
25.11.03, 14:58
Palju nõuad särgi eest? kuigi jah vaevalt ma seda hetkel osta saan:( nimelt pole ma hetkel rahadega eriti heas seisus:kurb9:

xKxAxPxUx
25.11.03, 15:03
ma ei oska öeda , aga räägime sõnumi teel edasi saatsin sulle juba sõnumi vaata!

ROOTSI KUNN
04.12.03, 19:11
Väike roostevabast terasest nägus taskupudel kuulub iga jalgpallifänni abivahendite hulka. Hea jõuludeks sõbrale kinkida ning ergutavat märjukest ka staadionile kaasa võtta. Minu käest otse maaletooja hindadega 150.- eeki
Helista 052 14 160 või saada meil- taskupudel@hot.ee ;)

Jux
10.12.03, 12:25
Kui kellegil on huvi Ajaxi või Feyenoordi fänniatribuutika vastu ning tahab jõulude puhul endale kingituse teha, siis andku endast teada, sest sõidan järgmisel nädalal Hollandisse kingituste järele! ;)

Ühesõnaga, huvilistel ühendust võtta aadressil siim@soccernet.ee või siis ka priva kaudu.

Tembu
11.12.03, 12:33
On väljapakkuda kvaliteetvõrkpalle USA firmalt Wilson, jaehind oli 1500.-, minu käest saaks 400.- /tk. Pall üleni valge. PILT (http://www.wilson.com/wilson/products/category_product_browse.jsp?FOLDER%3C%3Efolder_id= 2534374302747372&PRODUCT%3C%3Eprd_id=8455244423436 17&bmUID=1071138547270&bmLocale=en_GB)

Samas pakun ka harrastajatele jalgpalle hinnaga 300.-

jyriöö
11.12.03, 13:28
See pall peab küll mingist erilisest materjalist tehtud olema ;). Kõige kallim pall, mida mina olen näinud on Mikasa VLS200, mis on ka OM ametlik pall (väga hea pall) ja see maksab Eesti kõige kallimas poes alla 1300.-

Tembu
11.12.03, 15:33
On ka pakkuda palli, mille jaehind on 1800.-:) Toote kirjeldusest võid näha, et pall on kaetud jaapanlaste nahaga:P

ROOTSI KUNN
12.12.03, 13:07
Käisin 10. detsembril Hiiu Pubis, Operi Jalgpallikooli poolt korraldatud jalgpallisärkide oksjonil lootusega midagi omandada ,kuid võta näpust . Huvi oli nõnda suur ,et rahakott oleks pidanud puuga seljas olema. Toon mõned hinnad ,millega särgid läksid.
Mart Poomi, Sunderlandi mängusärk- 6100.-eeki
õlu ,,POOMINATOR,, -1000.-eeki
Andres Operi ,Torpeedo särk- 3000.-eeki
Tarmo Kingi Spartaki särk-3100.- eeki
U.Rooba Kopenhageni särk-3000.-eeki
Jari Litmaneni autogrammiga ,Soome koondise särk- 4500.-eeki
Piiroja, Valerenga -1700.-eeki
Mõni särk võis isegi kallim olla ,panin praegu mälu järgi. Igatahes oli oksjon hästi korraldatud ja lastele korjati hulka raha.
Ausalt öeldes poleks uskunud ,et rahvas nii jalgpallihuviline on ja särgid selliste hindadega ära müüakse . Kõik ostjad teenisid publikult vägeva aplausi.
Kohal oli ka üks särgi kandja ise- Tarmo Kink, kellelt soovijad said hiljem autogramme korjata. Tarmoga põgusalt vesteldes selgus ,et peatselt seisab tal Spartakiga ees kolm laagrit Türgis ,Hispaanias ja veel kusagil. Tervis pidi peaaegu korras olema ,põlv tegevat hetkel valu. Uuest treenerist ei osanud veel midagi kosta. Eesti alagrupi vastastest arvas tulevikutäht ,et päris rasked ,kuid oli optimistlik .Taki tahab kindlasti juba peatselt ka A-koondise uksele koputada. Ta teab ,et peab meeletult palju tööd tegema ,et hollandlastest treeneripaarile ennast tõestada aga ta on selleks valmis .
Kokkuvõttes oli tore üritus ,millegipärast ei näinud seal aga ühtegi leheneegrit ja ka soccernetist polnud kedagi näha. Uudis on ju esilehte väärt.

gamer
12.12.03, 22:45
Kas keegi teab, kas kuskil eestis müüakse ManU kindaid, salle, talvemütse? Või teab keegi mõnda netipoodi, kus neid oleks ja mis kaupa ka EESTISSE tooks.

Peku
13.12.03, 19:04
mu naabril on kusagilt ostetud manu talvemüts. ma arvan, et nõmme turult, viimasel ajal olen seda vanameeste peades kah näinud:D ega ta eriline iluduse tipp tegelikult juat pole

miki
14.12.03, 11:43
www.subside.co.uk

Originally posted by gamer

Kas keegi teab, kas kuskil eestis müüakse ManU kindaid, salle, talvemütse? Või teab keegi mõnda netipoodi, kus neid oleks ja mis kaupa ka EESTISSE tooks.

gamer
14.12.03, 15:01
njah, aga seal ei saa ma payment detail\'de all valida courier\'i. ja järelikult ei saa ma sealt tellida

kyps
18.12.03, 09:26
Originally posted by jyriöö

See pall peab küll mingist erilisest materjalist tehtud olema ;). Kõige kallim pall, mida mina olen näinud on Mikasa VLS200, mis on ka OM ametlik pall (väga hea pall) ja see maksab Eesti kõige kallimas poes alla 1300.-

See pall on pärit filmist \"Kaldale uhutud\", sealt ka selline väärtus. I\'m sorry mr Wilson!

Tembu
18.12.03, 09:56
Originally posted by kyps

Originally posted by jyriöö

See pall on pärit filmist \"Kaldale uhutud\", sealt ka selline väärtus. I\'m sorry mr Wilson!

...aga ilma vereplekkideta:P

vibu
20.12.03, 17:32
Manu atribuutikat on vabaduse platsi juures Hansapanga kõrval olevas poes- särgid jne. Nimni ei tule hetkel meelde. Hindu pole vaadanud.

-Loom-
14.02.04, 14:44
myyn ManU salli. v2ga v2he kasutatud, hind 150eeq. TINGI!

Even
14.02.04, 16:55
Originally posted by vibu

Manu atribuutikat on vabaduse platsi juures Hansapanga kõrval olevas poes- särgid jne. Nimni ei tule hetkel meelde. Hindu pole vaadanud.

Kas see mitte ei ole Nike CitySport

HardcoreFan
22.02.04, 20:08
saksa koondise pudi-padi, et portugalis lemmikut fännata...
rohelinemaailm@hotmail.com

dimaggio
28.02.04, 13:29
Oleks väike küsimus, kas keegi foorumlastest teab, kas mõnes Eesti poes on müügil Nigeeria jalkasärki.
NB! ärge tulgegi kadaka turgudest siia jahuma...;)

U2
29.02.04, 17:17
Müüa oleks Arsenali sall

17
29.02.04, 17:52
Küsiks siis ka, kas keegi ei tea midagi Kameruni sellest ühest osast koosnevast rõivasusest, sest kuna see ära keelati siis võiks see päris haruldane olla.Et siis kellegil pakkuda pole või ei tea kust osta saaks?

bianconeri
02.03.04, 16:06
Originally posted by dimaggio

Oleks väike küsimus, kas keegi foorumlastest teab, kas mõnes Eesti poes on müügil Nigeeria jalkasärki.
NB! ärge tulgegi kadaka turgudest siia jahuma...;)
Särgist pole küll aimugi, aga äkki Sind rõõmustaks üks kiri neilt niggeri-poistelt:D
Endal postkastis vedeleb neid:D

kaala
02.03.04, 16:25
Originally posted by Roberto Carlos

Küsiks siis ka, kas keegi ei tea midagi Kameruni sellest ühest osast koosnevast rõivasusest, sest kuna see ära keelati siis võiks see päris haruldane olla.Et siis kellegil pakkuda pole või ei tea kust osta saaks? praegu ma küll pakun et pole haruldane. kümne aasta pärast äki. siis hea meenutada:)

vandersell
16.06.04, 16:11
Müüa selline Nottingham Foresti kodusärk

http://www.hot.ee/fitti/ship.jpg

Kahjuks ma ei tea mis aasta oma ta on, aga see kel huvi, teab vast ise :)
Särk ja embleem heas korras, suurus XL. Annaks ära hea raha eest, täpsemalt räägiks privas.

fitti
16.06.04, 16:39
kui leidub huvitet suurekasvulisemaid ManU fänne, siis võiksin sobiva hinna korral ära anda säändse särgi:

http://www.hot.ee/fitti/mufc.gif

paremat pilti pole võtta, ja NB! kõiki nalju ennetades: neeger pildil on illustratiivne ning pole müügiks..
särk on XL ehk minu seljas nagu telk, superheas korras (praktiliselt kandmata) ja tavapärasest erinevast materjalist ehk puuvillane.

pakkumised privasse. üldiselt kui sobivat hinda ei tule, siis ootan ise 20 aastat, kuni õllekõht piisavalt suur.;)

skint
16.06.04, 17:34
No ma ei saa aru, kas sa oled lihtsalt italjaanode stiili austaja või midagi muud... Mina ka just erilise jämedusega silma ei paista, aga vutisärgid on mul enamuses ikka XL või vähemalt L. Ja ma ei ütleks, et nad telki meenutaksid... Kuigi jaah, meie kliimas peab koondisesärgile midagi soojemat alla mahtuma küll ;).
Või on asi selles konkreetses eksemplaris?

PS. Ei huvitu mainitet särgist! ;)

fitti
16.06.04, 17:42
tjah,
1. \'jämedusega ei hiilga\' on minu puhul eriti pehmelt öeldud
2. on mulgi asju, mis XL, aga sellesse särki mahuks kaks fittibaldit.

ja nagu öeldud, müüki müügi enda pärast ei tule, pigem kasvatan ise polstrit, kuni särk paras.

cannuman
23.06.04, 20:48
Kui kellelgi peaks olema itaalia koondise salli või pearätikut, siis andku teada
cannuman@hot.ee..võib ka muud itaalia stuffi pakkuda

Adidas
27.06.04, 14:55
Mul oleks vaja butsadele uusi korke, aga ma ei tea, kust neid saada! Kui ültse selliseid kusagilt saada.
Butsad on: Adidas Predator Precision II XTRX SG Football Boots (soft ground). Äkki kellelgi on neid mulle müüa, või siis teab, kust neid osta või tellida?

Võib anda ka personaalselt teada aadressil miku009@hotmail.com

vandersell
29.06.04, 11:40

Müüa selline Nottingham Foresti kodusärk

http://www.hot.ee/fitti/ship.jpg

Kahjuks ma ei tea mis aasta oma ta on, aga see kel huvi, teab vast ise :)
Särk ja embleem heas korras, suurus XL. Annaks ära hea raha eest, täpsemalt räägiks privas.

Nii et mitte kellegil ei ole huvi? Isegi härra presidendil mitte? Suurus oleks ju paras ;)

mjkk
06.07.04, 16:42
Tulin just kaltsukast ja tõin rõõmusõnumeid kloori-kloori-manu fännidele ja inglismaa koondise noortele agaratele toetajatele. kaks särki pakkuda, glasgow\' celticu üle-eelmise hooaja kodusärgi jätan endale :)

1) Youth suurus inglismaa koondise vv särk. praktiliselt uus, täiesti korras, kollane-must värvus ilustamas... sobib sellistele ca. 160-165 cm tüüpidele, ütleb silt kaelal, küllap venitab ka 170-stele ära ja käed mahuvad välja ka 155-stel ;) pilti pole leidnud, kel huvi, andku teada. hind 80 krooni...

2) mingi fergusoni-hullu särk. manu särk, mis ülistab sir alexit, igast karikad ja glory-glory peal, nagu kord ja kohus. tavaline t-särk siis, suurus m. hind: 40 kr.

:myts1:

sicmic
07.07.04, 14:52
Tervist!

Mingeid särke ja värke praegu ei taha, aga kas kellelgi oleks pakkuda enam-vähem heas korras sise- või kunstmurubutsasid, suurusega 45-46. Võiksite pakkumisele mingi esialgse hinna ka lisada ;).

Tänan juba ette.

xKxAxPxUx
08.07.04, 22:54
Aga mina müün sellist asja:

Real Madrid Avay JSY 2002-03 ees toetaja Siemens Mobile. Suurus M. HIND: 625.- Eesti Vabariigi Krooni

dimaggio
15.07.04, 22:49
Heh...kas kellegil on pakkuda Sheffield Wednesday särki? Kui on, andke teada:)

Tembu
20.07.04, 15:27
Väike off-topic, aga ei hakanud uut teemat tegema. Lugu järgmine siis. Ära anda CD plaat THE CORRS \"BORROWED HEAVEN\" 2004a. Sai ostetud just ja nüüd selgus et olen selle sama albumi ka Raadio 2st võitnud. Hind 100.-

Silver
23.07.04, 14:04
Jätkan ka mina off-topicut: nimelt sain endale palm pihuarvuti m505, kasutatud, kuid heas korras ning väga tegija asi.. kuna endal on juba üks selline olemas varasematest aegadest, siis sooviksin selle maha müüa. Summat ei oska öelda, aga jakobson ja natukene peale oleks täitsa sobiv. Kui kellegil on huvi, võtku ühendust privaatsõnumi teel.

kaupz
23.07.04, 15:14
ostaks jalakaitsmed. uued või vanad. soovitatavalt plastist tugevdusega(mitte ainult vahtkumm)

ja hind siis ka asja juurde kui tuleb mingi pakkumine

cobras
01.08.04, 16:15
Originally posted by kaupz

ostaks jalakaitsmed. uued või vanad. soovitatavalt plastist tugevdusega(mitte ainult vahtkumm)

poiss, mine turule :D
või siis kohe poodi... see paar sotti pole tänapäeval midagi!

greenday
01.08.04, 18:40
ma näiteks ostsin endale 35 krooni eest uued kaitsmed, ma kasutan neid väga harva, ehk ajavad asja ära.

rohelineKonn
09.08.04, 17:19
äparduse tõttu, milles ka mul omal väike süü lasub, on minu omandusse sattunud üks Villa särk. värvikombinatsioon on must-punane-roheline. särgina täitsa kena. samas et säilitada natukenegi Oku lugupidamist, ei tohi ma seda enam puutuda. võin ta pintsettidega kilekotti panna ja soovijani toimetada.

kaaLer
09.08.04, 21:10
Originally posted by kaupz

kle jahh...poodi vast... kui palju jalkat mmängid ka siis...kui kohe mingi trennina siis see paarsotti pole tõesti midagi... ja kui niisama lampi siis, poes müüakse odavamaid ju... H-pommisty saaksid vb isegi väga odavalt :kaval: :P

Ott
19.08.04, 00:21
Müüa uued putsad, jalanumber on 43 normaalhind eestis poes on 800

HIND: 450

Telefoni number: 55 91 26 63

pilt: javascript:loadFrames(\'menu\',\'menu.asp?kategori e=produkte&produktid=8825&produktuntergruppeid=51& produktgruppeid=6\',\'middle\',\'produkt.asp?produ ktID=8825&farbeID=159&spracheID=en_us\',\'\',\'\') ;

cobras
26.08.04, 13:42
soovin osta tallinas Rottedam Feyenoordi kodusärki... peax olema normaalses seisukorras ja veidi uuem
suurus võiks olla L kuni XL
pakkumine tehke PM-iga ja lisage telefoni nr kaa

skint
30.08.04, 18:52
Suurepärane pakkumine kõikidele väikestele ja suurtele Manchester Unitedi toetajatele:

http://img50.exs.cx/img50/4644/manure.jpg

Tegelikult siiski ennekõike keskmistele, sest suuruseks särgil M. Tegemist siis kuskil 90nendate keskpaigas tarvitusel olnud kodusärgiga. Asi on väga heas korras...

Ostusoovid pakkumistega saata privasse.

Edit: Out of stock.

kaala
30.08.04, 22:45
miks privasse? siin võiks kah ju, saakski teada palju sellise eest pakutakse:)

cobras
31.08.04, 11:34
Algselt postitas cobar10

soovin osta tallinas Rottedam Feyenoordi kodusärki... peax olema normaalses seisukorras ja veidi uuem
suurus võiks olla L kuni XL
pakkumine tehke PM-iga ja lisage telefoni nr kaa

privaatsus on inimõigus!:D

Peku
07.09.04, 19:03
ma ostaks amsterdami ajaxi või glasgow celticu kodusärgid. et oleks ilusad ja heas korras...

:õnnelik:

Hughes
07.09.04, 21:21
Algselt postitas Peku

ma ostaks amsterdami ajaxi või glasgow celticu kodusärgid. et oleks ilusad ja heas korras...

:õnnelik:

siit leiad kindlasti (www.ebay.com)

SleepWalking
07.09.04, 23:02
Algselt postitas Hughes

vihje ebay\'le on suhteliselt mõttetu, mu meelest. igaüks teab ju seda isegi jne.
sama kui suvalisele jalkaküsimusele annaks vastuseks lingi www.soccernet.ee ...

Hughes
08.09.04, 20:24
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Hughes

vihje ebay\'le on suhteliselt mõttetu, mu meelest. igaüks teab ju seda isegi jne.

minu arust on selles topicus särkide küsimine ka suht mõttetu...kui keegi ikka tahab särki müüa, siis ta paneb selle müüki. ja kui ta tuleb seda siit küsima, siis võin ju anda lingi kust kindlalt leiab soovitud särke

Peku
09.09.04, 18:31
noh, ma panin küsimuse selle mõttega suhteliselt, et äkki kellegil suht vedeleb kuskil või nii, et kas keegi oleks sümboolse (:doh: ) rahasumma eest sellest nõus loobuma või nii.

EgoTrip
12.09.04, 22:27
on kellegil soovi osta minu käest Jamie Redknappi särki. See oli veel see aeg kui Jamie mängis Liverpoolis. Särk on punane ja number on 11 + Redknappi nimi. Mis hooaja särgiga tegu ei oska öelda. Hind kokkuleppel

kaala
12.09.04, 23:25
suurus? mis olukorras see särk on? pilt äki?

EgoTrip
13.09.04, 15:13
sry pilti pole pakkuda. Suurus on XXL, särk ise heas korras, ei narmenda kuskilt, vähe kantud.

Devil
16.09.04, 13:58
Hello hei, tähendab, mul istuvad kodus siuksed Umbro putsad, mida pole kordagi kasutatud ehk siis uhiuued(lipik on kah kyljes(A)). Numbriks neil on väidetavalt 42.
Nad on mõeldud saalis mängimiseks, must-valged ja ägeda oranzhi kummist vms tallaga :), pealt nahk(osaliselt ka seest)
Kasutaks ise aga mulle suured.

5073278 või PM abiks

tahaks umbes neli sotti saada ;)

Wiking
19.09.04, 15:05
Inglise jalgpallikoondise 2002 aasta Maailm,ameistrivõistulste valget Umbro särki. Suurus on XL, väga heas korras, kantud vaid korra. Vastu tahaks siis kas: a) Eesti koondise 2000 aasta sinist musta kraega nike mängusärki b). saksamaa 2002 aasta maailmameistrivõistluste valget adidase mängusärki või c). hollandi oranzi mängusärki, huvitab 2000 aasta EM\'i oma või 2002 aasta valikmängude oma. Mõlemad on musta oranzi kombinatsiooniga.
suurused samuti XL. Kui küsimusi on siis küsige.

olegtoivo
19.09.04, 18:08
Oleks ära ärida Saksamaa koondise särk 2000EM aegadest (see väike climacool märk on ka juba peal) , suurus oli vist XL. Kunagi Saksamaalt toodi endale, aga suurusega on tõsiselt mööda pandud ja mul sellega suurt peale pole hakata.

17
19.09.04, 19:05
Algselt postitas olegtoivo

Oleks ära ärida Saksamaa koondise särk 2000EM aegadest (see väike climacool märk on ka juba peal) , suurus oli vist XL. Kunagi Saksamaalt toodi endale, aga suurusega on tõsiselt mööda pandud ja mul sellega suurt peale pole hakata.

Kui palju?

olegtoivo
19.09.04, 21:03
Kuna ma paar korda teda jube entusiastlikult ja uhkelt kandsin ka siis mingi 250 näiteks.

cobras
21.09.04, 09:18
ja kus olegtoivo elab? kui tallinnas näitan minagi huvi yles sest igale poole ka ikka tulla ei viitsi

Even
26.09.04, 18:55
Ise käisin Võrumaal \"teise käe poodides\" ja leidsin päris huvitavaid asju. Ostsin kogusummaga 25 krooni, 2 raamatut ja ühe video.

Raamatud:

Soccer Quiz Book Gary Lineker 5.krooni
Book of Soccer lists Ian StJohns 5.krooni

Video:

1991/92 Leeds United The Champions Video*. 15.krooni.

*Video endast kujutab 91/92 hooaega Premier Leagues, mis ka võideti. Video peal on olemas kõik 74 hooajal löödud väravat ja veel tipphetki erinevatest mängudest.

17
26.09.04, 21:34
Algselt postitas Evu

Ise käisin Võrumaal \"teise käe poodides\" ja leidsin päris huvitavaid asju.

Võrus on üldse väga head kaltsukad. Tean inimesi kes sealt suurepärases korras eelmise/üle-eelmise hooaja särke saanud.

Even
26.09.04, 23:22
Võrus on jah head kaltsukad, olen isegi seal paar head särki saanud:

See on 10.kroonine Inglismaa väravavahi särk (velzatis.pri.ee/s2rgid/1.jpg)
See on 20.kroonine Manchester City üleeelmise hooaja [vist] särk (velzatis.pri.ee/s2rgid/3.jpg)

See on ka 20.kroonine Sheffield Wednesday särk (velzatis.pri.ee/s2rgid/5.jpg)

Shrek
27.09.04, 14:46
Algselt postitas Evu

Kas seal on pehmendused ka? Ja mis suuruses see on?

Even
27.09.04, 21:52
Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

Ei sellel särgil ei ole pehmendusi, aga sellel Sheffieldi särgil on küll pehmendused. Inglismaa särk on öeldud et 12-13 aastasele, aga mina olen 13 ja käised on künnarnukkidest natuke madalamal.

Shrek
28.09.04, 12:22
Algselt postitas Evu

Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

Ei sellel särgil ei ole pehmendusi, aga sellel Sheffieldi särgil on küll pehmendused. Inglismaa särk on öeldud et 12-13 aastasele, aga mina olen 13 ja käised on künnarnukkidest natuke madalamal.

Äkki on seal ka pikkus märgitud?

Even
28.09.04, 14:15
Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

Vabandust, ma vaatasin valesti. Suurus sellel särgil on 158 cm.

Shrek
28.09.04, 14:33
Algselt postitas Evu

Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

kahju, siis jääb väikeseks.

Scooter
30.09.04, 01:33
Pakkuge ~44-45 suuruses siseputsasi. Soovitavalt uusi ikka.

eston maravilha
30.09.04, 01:52
mine poodi seal pidi olema

eston maravilha
30.09.04, 01:54
Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

viimati sa küll veel 160 täis polnud. või tahad venda üllatada :r66m9:

Scooter
30.09.04, 10:55
Algselt postitas eston#21
mine poodi seal pidi olema
Oi, tänks! Ma selle peale ei tulnudki. :doh:

Shrek
01.10.04, 12:29

Algselt postitas Shrek

Algselt postitas Evu

viimati sa küll veel 160 täis polnud. või tahad venda üllatada :r66m9:

Nüüd olen lausa 166 cm pikk.

siimsorokin
02.10.04, 19:50
Müüa siis Converse siseputsad! Number on 44. Putsad ise on täiesti uued, ainult jalga proovitud, mängitud ega midagi pole! Ma täpset mudeli nimetust ei leidnud, aga annan lingi enda tehtud pildiga! :) Hinnaks siis algul 300-400 EEK\'i kanti! Kui kellegil on küsimusi või ostusoove siis priva teel!
Tegu
Ootan pakkumisi!;)

-EDIT- lisasin numbri

http://www.pilt.ee/photo/209801/4014941/

Robinho
02.10.04, 19:56
Algselt postitas siimsorokin

Müüa siis Converse siseputsad! Putsad ise on täiesti uued, ainult jalga proovitud, mängitud ega midagi pole! Ma täpset mudeli nimetust ei leidnud, aga annan lingi enda tehtud pildiga! :) Hinnaks siis algul 300-400 EEK\'i kanti! Kui kellegil on küsimusi või ostusoove siis priva teel!

Ootan pakkumisi!;)

http://www.pilt.ee/photo/209801/4014941/
Mul sõbral lasti samasugused rotti! Mis number putsadega on tegemist? Kuidas nendega mängitud pole? Miks siis sisevooder juba toppe täis on?

siimsorokin
02.10.04, 20:03
Algselt postitas Robinho
Mul sõbral lasti samasugused rotti! Mis number putsadega on tegemist? Kuidas nendega mängitud pole? Miks siis sisevooder juba toppe täis on?

Sellele vastaks ma siis niimodi, et selle sisemine materljal on selline, mis võtab igasuguse sita sokkide küljest külge! Ja seda proovimise ajal!

Usu või ära usu! Talda ega muud ma pole puhtaks küürinud! ;)

Even
02.10.04, 20:49
Selline värk, et ega kellegil ei ole juhuslikult sellist jalgpalli nänni. Pean muidu silmas täpsemalt selliseid väikseid mehikesi suurte peadega, igast videosi ja raamatuid.

Hughes
06.10.04, 19:21
Oleks pakkuda Iirimaa fännisall. Ühtegi plekki ega lahtist niiti pole. Hinnaks 100 eesti krooni.

Robinho
06.10.04, 20:01
Ega kellegil Tartu kandis pole väravavahi särki pakkuda? Peaks olema S suuruses. Kasuks tuleb odav hind ja et oleks enamvähem korras.

DEDE junior
06.10.04, 22:27
Algselt postitas Robinho

Ega kellegil Tartu kandis pole väravavahi särki pakkuda? Peaks olema S suuruses. Kasuks tuleb odav hind ja et oleks enamvähem korras.

Bob ära aja sitta sa ei sa ju osta sul pole raha. sa oled ROTT ju:D Sul oleks vaja osta parem kt-le midagi ilusat mitte vv särki. Pealegi sa ple ju kunagi väravas seisnud. Kõigele lisaks sa oled suht kilu kyll:D aga ma kardan et s suurus sulle ikka ei lähe!!!:õnnelik:

17
06.10.04, 22:28
Algselt postitas Evu

Selline värk, et ega kellegil ei ole juhuslikult sellist jalgpalli nänni. Pean muidu silmas täpsemalt selliseid väikseid mehikesi suurte peadega, igast videosi ja raamatuid.

Üks suure peaga mehike mul on:)

jansa
06.10.04, 22:36
Algselt postitas Hughes

Oleks pakkuda Iirimaa fännisall. Ühtegi plekki ega lahtist niiti pole. Hinnaks 100 eesti krooni.

..egas sul pilti pole võimalik ülesse panna..või oled Tallinnast...
niimoodi pimesi osta küll ei taha...
...siinkohal mõnele mehele tervitused Tartust kes siin Eesti koondise särkidega äritsevad ja siis ära kaovad..:kaval:
Jansa

Robinho
07.10.04, 07:50
Algselt postitas DEDE junior

Algselt postitas Robinho

Bob ära aja sitta sa ei sa ju osta sul pole raha. sa oled ROTT ju:D Sul oleks vaja osta parem kt-le midagi ilusat mitte vv särki. Pealegi sa ple ju kunagi väravas seisnud. Kõigele lisaks sa oled suht kilu kyll:D aga ma kardan et s suurus sulle ikka ei lähe!!!:õnnelik:
Kui sa ei tea midagi, siis ära haise siin!

Scooter
07.10.04, 18:10
Palju võiks maksta üks koondise särk? Soovitavalt uus ikka ja suurus nt. L. Pakub keegi?

PS! Estoni sugustel geeniustel paluks mitte pakkuda võimalust poodi vaatama minna. :D

dimaggio
07.10.04, 18:13
1000 krooni ringis julgelt, kuid cityspordis pidavat allahindlus olema...seega peaks paar sotti all olema

zaz
07.10.04, 18:19
Rademaris olid nii nädal aega tagasi uued koondise särgid 799.-

xKxAxPxUx
07.10.04, 18:20
Algselt postitas Scooter

Palju võiks maksta üks koondise särk? Soovitavalt uus ikka ja suurus nt. L. Pakub keegi?

PS! Estoni sugustel geeniustel paluks mitte pakkuda võimalust poodi vaatama minna. :D Kui oled huvitatud, siis on mul täitsa olemas L suurus ja puha. nr.6
ja v.h korras. Oleneb mis hinda pakud.

Even
07.10.04, 21:08
Algselt postitas 17

Algselt postitas Evu

Mis mängija sul on muidu olemas, see suurepeaga. Kui on korvpalli omad siis ei taha.

SleepWalking
07.10.04, 21:15
Algselt postitas Evu
Mis mängija sul on muidu olemas, see suurepeaga. Kui on korvpalli omad siis ei taha.

alex fergusonil on ka üks suure peaga ... tagus türklastele hiljuti kolm kolli ja puha. samas ei usu, et alex ta odavalt ära annab, sai alles hiljuti endale ja pole ilmselt veel tüdinenud.

17
07.10.04, 22:08
Algselt postitas Evu

Algselt postitas 17

Algselt postitas Evu

Paistab, et mingi Liverpooli vennike ja seljale kirjutatud Barnes.

Scooter
07.10.04, 23:53
Algselt postitas dimaggio
1000 krooni ringis julgelt, kuid cityspordis pidavat allahindlus olema...seega peaks paar sotti all olema
Poe hindadega olen kursis küll. Huvitas, mis hinnaga siit saada võiks. ;)

A selline küsimus küll, et miks need särgid poodised nüüd ilma numbriteta on?

Algselt postitas xKxAxPxUx
Kui oled huvitatud, siis on mul täitsa olemas L suurus ja puha. nr.6
ja v.h korras. Oleneb mis hinda pakud.
Minu pärast võid niisama ka anda. :) Sa müüd ütle hind ka.
Krt a see nr. 6 kuidagi ei sümpatiseeri. :oih:

eston maravilha
08.10.04, 01:49
Algselt postitas 17

Paistab, et mingi Liverpooli vennike ja seljale kirjutatud Barnes.

john barnes oli jah mingi mõttetu vennike

fitti
08.10.04, 02:46
püha masendus, mis kuradi mängijad SUURE PEAGA?
mars attacks?

Hughes
08.10.04, 09:03
Algselt postitas fittibaldi

püha masendus, mis kuradi mängijad SUURE PEAGA?
mars attacks?

on sellised kujukesed mängijatest järgi tehtud. ja miskipärast on nad tehtud suurte peadega.:õnnelik:

eston maravilha
08.10.04, 10:57
miskipärast on neil ka nimi - corinthian\'id

Hughes
08.10.04, 17:14
Algselt postitas Hughes

müüdud Pekule:õnnelik:

Scooter
11.10.04, 16:23
No säänks! Kuna keegi siit peale xKxAxPxUx (kel pole vist kombeks siin oma privaatsõnumitele operatiivselt vastata) midagi ei pakkunud, siis saigi omale üks särk soetatud Cityspordist, hinnaga 580.-. :õnnelik:

eston maravilha
11.10.04, 16:28
no mis ma ütlesin et poest saab..

Scooter
11.10.04, 17:23
no mis ma ütlesin et poest saab..
KAPU on flegma lissalt... :D

dimaggio
12.10.04, 18:44
Oleks müüa kollane Leedsi särk...tegu on vist treeningsärgiga
Rinna peal on must nikefootballi logo.
Parema käise peal aga Leedsi logo
Üliheas korras
Suurus XL

xKxAxPxUx
15.10.04, 20:41
Algselt postitas Scooter

No säänks! Kuna keegi siit peale xKxAxPxUx (kel pole vist kombeks siin oma privaatsõnumitele operatiivselt vastata) midagi ei pakkunud, siis saigi omale üks särk soetatud Cityspordist, hinnaga 580.-. :õnnelik: Kas see, et mul ei olnud võimalust miski 4 päeva foorumit külastada, kas see teeb mind kohe FLEGMAKS ?
( Enne kui ütled, et pole kombeks privaatsõnumitele vastata, siis soovitan pigem: uuri järgi nt. kuna oli minu viimane külastus... kasvõi)

Tänan!

silver014
15.10.04, 22:58
Kas kellegil olex müüa FC Barcelona atrbuutikat (sallid, särgid, märgid, mütsid jne...)