320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhakas vs. Dannar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mehhakas vs. Dannar

    Uuest hooajast algamas uus tõsielusariaal, kahe tõsiselt karmi põki vahel, Mehhakas ja Dannar! Kahjuks on inff juba netti lekkinud et selline asi toimub, aga see ajas Mehhaka veel vihasemaks kuna selle põhjustaja oli Dannar isiklikult!
    Filmimine algab homme, aga küsimus on see, et kumb on parem?????
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    #2
    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    aga küsimus on see, et kumb on parem?????
    Panen oma panuse mehhakale.

    Kommentaar


      #3
      Panus dannarile, teda kaitsevad homod.

      Kommentaar


        #4
        Kas kihlveod toimuvad??
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          #5
          ooot kui ma õigesti mäletan siis eelmises poolfinaalis kohtusid Põnn ja JanK?

          Täna oli kuulutuski veel seinal:


          Et siis kumb sealt edasi pääses, Põnn või JanK? Et kes siis Mehhakaga finnalis on (sry dannar ei usu sinusse ) ???

          Kommentaar


            #6
            JanK küll võitis, aga sai vigastada, WanK võeti tema asendajaks.

            Kommentaar


              #7
              sport võitku

              Kommentaar


                #8
                Kui löömine on lahtise käega, siis Dannar võidab.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Tegelt ma tahtsin sellist asja küsida, et kui ma nüüd mööda Narva mnt-d lauluväljaku juurest mäest alla tulen ja Viru Keskusesse minna tahan, siis kas ma sealt Jõe tn ning Narva mnt ristmikult ikka autoga läbi mahun , kui seal mingi suurem rahvamass koguneneb ja löömaks läheb? ..... Ah hakkan nüüd ma jah mingi ringiga kuskilt minema.. Te lihtsalt vaadake seal, et kui ma nüüd sealt tulen oma musta Sidruniga , ning te siis seal parasjagu loobite üksteist, siis vaadake et keegiteist mul seal kapotile ei maanduks, kuna mina küll ei kavatse sellisel juhul seal viisakalt pidama jääda ja kedagi kapotil maha aitama hakata. Igal juhul võtan kaamera kaasa. Pärast saan ka mingi kriminaalasja kaela , kellegi "kapotil" sõidutamise eest

                  edit:
                  ps.. Dannar, palju sa muidu kaalud? Pildi pealt on raske aru saada. Egas ma muidu ei küsikski, aga vaata kui ma üksvahe siin aaastat kaks tagasi ca 40-50 kg kaalunud põdravasikaga teepeal kokku sain, siis too lõhkus mul ikka auto esiosa kaunis kenasti ära, ja ma siis nagu mõtlesin, et kui sa mul seal kapotile peaksid lendama, siis mis mu vaesest autost niimoodi järgi küll jääb.. nuuks-nuuks.. Peab rattaga ikka vist tulema, on kindlam
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #10
                    Kas kihla vedada on juba hilja? Tänavad on juba üsna umbes rahvamassidega kes liiguvad kesklinna poole. Kas ühistransport liigub?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Kas kihla vedada on juba hilja? Tänavad on juba üsna umbes rahvamassidega kes liiguvad kesklinna poole. Kas ühistransport liigub?
                      Ei liigu. Kõik on umbes.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Kui löömine on lahtise käega, siis Dannar võidab.
                        Aga kui on käega lahti löömine, kes siis võidab?

                        Kommentaar


                          #13
                          Teeme parem kõik koos mõned õlled ja oleme sõbrad edasi!

                          Edit: Mehha teeb mõned Limpad, ta veel liiga noor.
                          Last edited by Rein; 07.08.09, 14:56. Põhjus: Mehha vanus meenus
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ettevaatust, pärast võib kuidagi A le Coqi kalja välja nuruda

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                              JanK küll võitis, aga sai vigastada, WanK võeti tema asendajaks.
                              miks ma alles nüüd sellest kuulen? kus on õiglus?
                              slimm.ee

                              Kommentaar

                              Working...
                              X