320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mia teha kui putsa hõõrub....?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mia teha kui putsa hõõrub....?

    Ostsin endale ADIDAS F50.9 TUNIT ja tegin täna esimese trenni....ja putsa hakkas kanna tagant hõõruma....oskab keegi midagi selle vastu soovitada. Trenni lõpuks oli kannalt nahk maas.

    #2
    Pane kannale plaaster peale ning kanna edasi. Lõpuks ta enam ei hõõru. Uute jalanõudega ikka juhtub vahel.

    Kommentaar


      #3
      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...tsa+h%F5%F5rub Äkki leiad siit mingit abi .

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Max313 Vaata postitust
        mhm siit peab saama ega rohkem neid võimalusi erit ei olegi

        Kommentaar


          #5
          Need ADIDAS F50.9 TUNITid on ju tagant täitsa plastikust....need ei kipu eriti kusagile poole venima.....

          Kommentaar


            #6
            pane sokk peale

            Kommentaar


              #7
              njah.. ei kurb kohe reklaamiohvritest.. hiljuti kuulsin ka sellist varianti, et pand vett täis kilekoti jalanõusse ning jalanõu sügavkülma, see venitab ka - jää on teadupärast veest mahukam.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #8
                Mul h66ruvad F30.8 osade kedradega, aga 6nneks leidsin ka kedrad, millega ei h66ru - Uhlspordi omad, Tallinna kaubamaja spordiosakonnast leidsin Need siukesed tiba paksemast materjalist ka. Nyyd kingiti yhed adidased ka ja ka need ei h66ru. Muidu m2ngisin mingite suts vanemate adidastega, mis jah kahjuks l6hkusid lyhikese ajaga kannad p2ris 2ra. Loodan et olin abiks...

                Kommentaar


                  #9
                  tglt siinkohal küsiks kas on normaalne, et 3-4 tenni/mängukorrga on kedras auk sees? Tundub, et tegemist on tavalise kulumisega, sest talla all nagu mingit erilist hõõret olla ei saa. Milliseid kedrasid soovitate?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #10
                    Mul lähevad kedrad tavaliselt katki säärekaitsmete kinnituskohtadelt, sest nood on rohkem vastu kedrasid, aga siukesed väga õhukesed kedrad on kah läinud kanna juurest kuskil kuu ajaga katki(ehk siis kuskil 20 mängu/trenniga)

                    Ise ostsin kunagi talvel Puma kedrad Spantal Spordist Tartu Kaubamajast. Praeguseni täiesti terved ning ka kõige mugavamad kedrad, mis mul olnud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      tglt siinkohal küsiks kas on normaalne, et 3-4 tenni/mängukorrga on kedras auk sees? Tundub, et tegemist on tavalise kulumisega, sest talla all nagu mingit erilist hõõret olla ei saa. Milliseid kedrasid soovitate?
                      kui kedradel augud sees talla all, nagu aru sain, siis arvaks et sul on sussid suured....

                      Kommentaar


                        #12
                        hmm.. samas ostes väiksemat küll võtta ei kannatanud.. aga eks paistab, varsti tuleb neid vahetama hakata, vaatab mis siis juhtuma hakkab.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          #13
                          mul on endal ka f50.9 tunitid ja hõõrusid kanda soovitan panna alguses suured plaastrid hõõrutud kohtadele või panna kaks paari sokke lõpuks läheb jala järgi

                          Kommentaar


                            #14
                            Kedrasid soovitan Adidase ja Uhlspordi omi, uhlspordi omi sain 2 aastat kanda enne kui puru läksid . Putsad hõõruvad alguses kuna nad ei ole veel jala kuju võtnud, ehk sissemängitud .
                            Jalgpall

                            Kommentaar

                            Working...
                            X