PDA

View Full Version : Portugali Liga Sagres 2009-2010



Leheküljed : 1 [2]

norsk
19.12.09, 12:23
15. voor

19-12 19:15 V. Guimaraes - Rio Ave x
19-12 21:15 Naval - Sporting x
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setubal - Maritimo 2
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 1
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

lorenzo
23.12.09, 17:13
14. vooru tabel ka enne jõule. Päris hea vooru võitis 7 tabamusega daywalker. Liidrina jätkab endiselt Revolucion, kuid tema edu vähenes.

1. Revolucion (4)61p
2.-3. Eeri (6)56p, Tofoa (6)56p
4.-5. lorenzo (6)55p, daywalker (7)55p
6. Ev0luti0n (6)53p
7. norsk (3)52p
8. karl54 (5)51p
9. Lambiahv (5)48p
10.-11. Lauw 45p, dannar (3)45p
12.-13. wal 43p, Vapor IV (6)43p
14. Karla (4)41p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. SiimFace 10p

lorenzo
23.12.09, 17:17
Nüüd siis paar nädalat pausi, kuid panen juba uue vooru ka üles!

15. voor

08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional
09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães
09-01 19:15 Sporting - Leixões
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica
10-01 Olhanense - P. Ferreira
10-01 18:00 Académica - Naval
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal

wal
07.01.10, 12:26
15. voor

08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães X
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira X
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal 1

karl54
07.01.10, 12:46
15. voor

08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães 1
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira 1
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal 1

lorenzo
07.01.10, 23:12
15. voor

08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães x
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira x
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal x

Revolucion
08.01.10, 19:21
15. voor

08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães 1
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira x
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal 1

Mõnuagent 007
08.01.10, 19:23
15. voor

08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães x
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira 1
10-01 18:00 Académica - Naval x
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal 1

Karla
08.01.10, 21:20
15. voor

08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães 2
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira 2
10-01 18:00 Académica - Naval 2
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal 1

Eeri
08.01.10, 21:41
08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Mar?timo - V. Guimar?es 1
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira 2
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Set?bal 1

Lambiahv
08.01.10, 21:44
08-01 20:15 Sp. Braga - Nacional 1
09-01 17:00 Mar?timo - V. Guimar?es 1
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira 2
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Set?bal x

norsk
09.01.10, 00:22
15. voor

09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães 1
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica x
10-01 Olhanense - P. Ferreira x
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal 1

Tofoa
09.01.10, 14:40
15. voor

09-01 17:00 Marítimo - V. Guimarães 1
09-01 19:15 Sporting - Leixões 1
09-01 21:15 Rio Ave - Benfica 2
10-01 Olhanense - P. Ferreira 1
10-01 18:00 Académica - Naval 1
10-01 20:15 F.C. Porto - U. Leiria 1
11-01 20:15 Belenenses - V. Setúbal 1

kurja, kindel punkt läks kaduma.

lorenzo
11.01.10, 21:59
uus voor üles!

16. voor

16-01 Olhanense - Naval
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira
16-01 21:15 Sporting - Nacional
17-01 Belenenses - Leixões
17-01 Rio Ave - U. Leiria
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga
17-01 20:15 Marítimo - Benfica

karl54
12.01.10, 10:52
16. voor

16-01 Olhanense - Naval 2
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal 2
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões 1
17-01 Rio Ave - U. Leiria 1
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 2
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

wal
14.01.10, 14:49
16. voor

16-01 Olhanense - Naval X
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal 1
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões 1
17-01 Rio Ave - U. Leiria X
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 2
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

lorenzo
15.01.10, 11:53
16. voor

16-01 Olhanense - Naval x
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal 1
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões x
17-01 Rio Ave - U. Leiria 2
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 2
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

Mõnuagent 007
15.01.10, 14:13
16. voor

16-01 Olhanense - Naval x
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal 1
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões 1
17-01 Rio Ave - U. Leiria 1
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga x
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

norsk
15.01.10, 14:21
16. voor

16-01 Olhanense - Naval 1
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal 1
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões x
17-01 Rio Ave - U. Leiria x
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga x
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

Karla
15.01.10, 20:10
16. voor

16-01 Olhanense - Naval x
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal x
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões 1
17-01 Rio Ave - U. Leiria 1
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 1
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

Revolucion
15.01.10, 21:03
16. voor

16-01 Olhanense - Naval x
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal 1
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões x
17-01 Rio Ave - U. Leiria x
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 2
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

Eeri
16.01.10, 13:29
16. voor

16-01 Olhanense - Naval 1
16-01 17:00 V. Guimar?es - V. Set?bal 1
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões 1
17-01 Rio Ave - U. Leiria 2
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 2
17-01 20:15 Mar?timo - Benfica 2

Tofoa
16.01.10, 17:31
16. voor

16-01 Olhanense - Naval 1
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal 1
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira 1
16-01 21:15 Sporting - Nacional 1
17-01 Belenenses - Leixões 2
17-01 Rio Ave - U. Leiria 2
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 2
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

Lambiahv
17.01.10, 16:44
16. voor

16-01 Olhanense - Naval -
16-01 17:00 V. Guimarães - V. Setúbal -
16-01 19:15 F.C. Porto - P. Ferreira -
16-01 21:15 Sporting - Nacional -
17-01 Belenenses - Leixões x
17-01 Rio Ave - U. Leiria x
17-01 18:00 Académica - Sp. Braga 2
17-01 20:15 Marítimo - Benfica 2

lorenzo
25.01.10, 10:42
uus voor üles!

17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense
30-01 16:00 Naval - Belenenses
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica
01-02 20:15 Leixões - Marítimo

viimaste voorude tabelitega on aga nii, et neid ma ei jõua kahjuks varem tehtud kui olen jälle tagasi puhkuselt. ehk siis järgmise nädala jooksul likvideerin kõik võlgnevused Teie ees!

karl54
25.01.10, 13:41
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting x
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses 1
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave 1
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 1
01-02 20:15 Leixões - Marítimo x

JT8055
27.01.10, 20:05
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting 1
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense x
30-01 16:00 Naval - Belenenses 2
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave 2
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 1
01-02 20:15 Leixões - Marítimo x

wal
28.01.10, 15:44
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting X
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses 1
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave X
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 1
01-02 20:15 Leixões - Marítimo X

lorenzo
29.01.10, 12:21
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting x
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses x
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave x
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 2
01-02 20:15 Leixões - Marítimo 2

Mõnuagent 007
29.01.10, 12:52
uus voor üles!

17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting x
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses x
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave 1
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 1
01-02 20:15 Leixões - Marítimo 1

norsk
29.01.10, 13:55
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting 1
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses x
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto x
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave 2
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 1
01-02 20:15 Leixões - Marítimo x

Revolucion
29.01.10, 17:16
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting 2
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses x
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave 1
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 2
01-02 20:15 Leixões - Marítimo x

Karla
29.01.10, 20:17
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting 2
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses 1
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave x
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 2
01-02 20:15 Leixões - Marítimo 1

Eeri
29.01.10, 21:31
17. voor

29-01 20:45 Sp. Braga - Sporting 1
30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses 1
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto x
30-01 19:15 Benfica - V. Guimar?es 1
31-01 16:00 V. Set?bal - Rio Ave 1
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 1
01-02 20:15 Leixões - Mar?timo 1

Tofoa
30.01.10, 17:44
17. voor

30-01 16:00 U. Leiria - Olhanense 1
30-01 16:00 Naval - Belenenses 1
30-01 17:00 Nacional - F.C. Porto 2
30-01 19:15 Benfica - V. Guimarães 1
31-01 16:00 V. Setúbal - Rio Ave 1
31-01 18:00 P. Ferreira - Académica 1
01-02 20:15 Leixões - Marítimo x

lorenzo
02.02.10, 16:35
vabandan, et nüüd vist hilinesin veidi, kuid sel nädalal tuleb lisaks 18. vooru mängule ka homme ettepeetav 20. vooru Benfica-Leiria mäng ennustada. loodetavasti siis kõik osalejad siiski jõuavad ära ennustada!

20. vooru mäng

03-02 21:00 Benfica-Leiria

18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica
07-02 15:00 Olhanense - Nacional
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga

karl54
02.02.10, 20:11
20. vooru mäng

03-02 21:00 Benfica-Leiria 1

18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional 2
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 1
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga x

Lambiahv
02.02.10, 21:21
20. vooru mäng

03-02 21:00 Benfica-Leiria 1

18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional 1
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 2
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

Mõnuagent 007
02.02.10, 21:52
20. vooru mäng

03-02 21:00 Benfica-Leiria 1

18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional x
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 1
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga x

lorenzo
03.02.10, 16:14
20. vooru mäng

03-02 21:00 Benfica-Leiria 1

18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional 2
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria x
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

lorenzo
03.02.10, 17:04
Hakkan siis vaikselt võlgasid likvideerima...

15. vooru tabel Teie ees! Vooru võitis seekord 7 tabamusega lorenzo. Liidrina jätkab Revolucion.

1. Revolucion (6)67p
2. lorenzo (7)62p
3. Eeri (5)61p
4. Tofoa (4)60p
5.-6. norsk (4)56p, karl54 (5)56p
7. daywalker 55p
8. Lambiahv (6)54p
9. Ev0luti0n 53p
10.-11.dannar (4)49p, wal (6)49p
12. Karla (5)46p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. SiimFace 10p

lorenzo
03.02.10, 17:18
..ja kohe otsa 16. vooru tabel.
Vooru võitis sedakorda 6 tabamusega Tofoa ja liidrina jätkab endiselt Revolucion.

1. Revolucion (3)70p
2.-4. lorenzo (4)66p, Eeri (5)66p, Tofoa (6)66p
5.-6. norsk (3)59p, karl54 (3)59p
7. Lambiahv (2)56p
8. daywalker 55p
9. Ev0luti0n 53p
10. wal (3)52p
11. dannar (2)51p
12. Karla (3)49p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. SiimFace 10p

lorenzo
03.02.10, 17:36
ja ühe soojaga ka 17. vooru tabel. Seekordse vooru võitis 6 tabamusega wal. Liidrina jätkab Revolucion, kelle edu jälitajate ees on peaaegu kokku sulanud

1. Revolucion (3)73p
2.-4. lorenzo (5)71p, Eeri (5)71p, Tofoa (5)71p
5. karl54 (5)64p
6. norsk (4)63p
7. wal (6)58p
8. Lambiahv 56p
9.-10. daywalker 55p, dannar (4)55p
11. Karla (5)54p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. SiimFace 10p
19. JT8055 (4)4p

Tofoa
04.02.10, 00:59
20. vooru mäng

03-02 21:00 Benfica-Leiria x

pole tulemusega kursis veel :D

wal
05.02.10, 15:27
18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional X
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 1
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

Revolucion
05.02.10, 16:56
18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional 2
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 2
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

JT8055
05.02.10, 18:22
18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional 1
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 1
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 2
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

Karla
05.02.10, 19:08
18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional 2
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 2
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 2
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

norsk
05.02.10, 19:10
18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional x
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria 1
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

Eeri
05.02.10, 21:11
18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Set?bal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional x
07-02 16:00 Mar?timo - U. Leiria 2
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões 1
07-02 18:00 V. Guimar?es - P. Ferreira 1
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

Tofoa
06.02.10, 18:22
18. voor

06-02 19:15 Sporting - Académica 1
06-02 21:15 V. Setúbal - Benfica 2
07-02 15:00 Olhanense - Nacional x
07-02 16:00 Marítimo - U. Leiria x
07-02 16:00 Rio Ave - Leixões x
07-02 18:00 V. Guimarães - P. Ferreira x
07-02 20:15 F.C. Porto - Naval 1
08-02 20:15 Belenenses - Sp. Braga 2

lorenzo
08.02.10, 02:15
uus voor üles!

19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting
13-02 17:00 Benfica - Belenenses
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave
14-02 16:00 Académica - Olhanense
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães

karl54
09.02.10, 00:03
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães 1

lorenzo
10.02.10, 16:28
siin siis 18. vooru tabel koos ette peetud 20. vooru mänguga. Vooru võitis 6 tabamusega JT8055. Liidrina jätkab veel Revolucion, kuid edu jälitajate ees on minimaalne.

1. Revolucion (3)76p
2. lorenzo (4)75p
3. Eeri (3)74p
4. Tofoa (2)73p
5. karl54 (4)68p
6. norsk (4)67p
7. wal (4)62p
8. Lambiahv (5)61p
9. dannar (4)59p
10. Karla (4)58p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18.-19. SiimFace 10p, JT8055 (6)10p

wal
11.02.10, 12:34
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães X

Tofoa
12.02.10, 13:40
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães 1

lorenzo
12.02.10, 13:43
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães 2

Mõnuagent 007
12.02.10, 17:03
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave x
14-02 16:00 Académica - Olhanense x
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo x
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães 1

Karla
12.02.10, 18:07
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal x
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães 1

Revolucion
12.02.10, 18:56
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães x

Eeri
12.02.10, 21:32
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães x

Lambiahv
12.02.10, 21:44
12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães 2

norsk
13.02.10, 11:21
19. voor

13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 1
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães x

JT8055
13.02.10, 12:33
19. voor

12-02 20:15 P. Ferreira - Sporting 2
13-02 17:00 Benfica - Belenenses 1
13-02 21:15 Leixões - F.C. Porto 2
14-02 16:00 Nacional - Rio Ave 1
14-02 16:00 Académica - Olhanense 1
14-02 16:00 U. Leiria - V. Setúbal 2
14-02 18:00 Sp. Braga - Marítimo 1
15-02 20:15 Naval - V. Guimarães x

lorenzo
16.02.10, 01:18
uus voor ka üles! üks mäng on siis juba ette peetud Benfica ja Leiria vahel

20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões
20-02 20:15 Olhanense - Sporting
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga
22-02 20:15 Belenenses - Académica

karl54
16.02.10, 10:10
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira 2
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 1
22-02 20:15 Belenenses - Académica 1

wal
18.02.10, 15:08
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval X
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira X
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 1
22-02 20:15 Belenenses - Académica 2

Eeri
18.02.10, 22:21
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting x
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira x
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 2
22-02 20:15 Belenenses - Académica 1

JT8055
18.02.10, 22:22
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira x
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 2
22-02 20:15 Belenenses - Académica 1

lorenzo
19.02.10, 01:58
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional x
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval x
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira 1
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 1
22-02 20:15 Belenenses - Académica 2

lorenzo
19.02.10, 02:21
19. vooru tabel ka siis. Viigivooru võitsid 3 tabamusega Revolucion, Eeri, norsk, wal, dannar, Karla ja JT8055. Liidrina jätkab endiselt Revolucion

1. Revolucion (3)79p
2.-3. lorenzo (2)77p, Eeri (3)77p
4. Tofoa (2)75p
5.-6. karl54 (2)70p, norsk (3)70p
7. wal (3)65p
8. Lambiahv (2)63p
9. dannar (3)62p
10. Karla (3)61p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. JT8055 (3)13p
19. SiimFace 10p,

Tofoa
19.02.10, 11:55
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 2
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira 1
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 1
22-02 20:15 Belenenses - Académica 1

norsk
19.02.10, 16:36
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional x
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval x
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira 1
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 1
22-02 20:15 Belenenses - Académica x

Revolucion
19.02.10, 18:11
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval x
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira 1
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 1
22-02 20:15 Belenenses - Académica 1

Mõnuagent 007
19.02.10, 19:33
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira x
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga x
22-02 20:15 Belenenses - Académica x

Eeri
20.02.10, 12:24
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting x
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira x
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga x
22-02 20:15 Belenenses - Académica 2

Lambiahv
20.02.10, 12:27
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira x
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 2
22-02 20:15 Belenenses - Académica 2

Karla
20.02.10, 12:36
20. voor

19-02 20:15 Marítimo - Nacional 1
20-02 19:15 V. Guimarães - Leixões 1
20-02 20:15 Olhanense - Sporting 2
21-02 16:00 V. Setúbal - Naval 1
21-02 16:00 Rio Ave - P. Ferreira 2
21-02 20:15 F.C. Porto - Sp. Braga 1
22-02 20:15 Belenenses - Académica x

lorenzo
22.02.10, 00:54
uus voor üles!

21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães
27-02 16:00 Naval - Marítimo
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense
27-02 21:15 Leixões - Benfica
28-02 16:00 Académica - Rio Ave
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto
01-03 20:15 Nacional - Belenenses

Mõnuagent 007
22.02.10, 08:55
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães 2
27-02 16:00 Naval - Marítimo x
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave x
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal 1
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto 2
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

karl54
22.02.10, 17:30
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães 1
27-02 16:00 Naval - Marítimo 2
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave 2
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal 1
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto x
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

lorenzo
24.02.10, 14:57
20. vooru tabel ka siis. Seekordse vooru võitis 4 tabamusega lorenzo, kes tõusis ühtlasi liidrikohta jagama koos pikalt ees olnud Revolucioniga.

1. Revolucion (2)81p, lorenzo (4)81p
2.-3. Eeri (3)80p
4. Tofoa (1)76p
5.-6. karl54 (3)73p, norsk (3)73p
7. wal (3)68p
8. Lambiahv (2)65p
9. Karla (3)64p
10. dannar (1)63p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. JT8055 (1)14p
19. SiimFace 10p

lorenzo
24.02.10, 14:58
20. vooru tabel ka siis. Seekordse vooru võitis 4 tabamusega lorenzo, kes tõusis ühtlasi liidrikohta jagama koos pikalt ees olnud Revolucioniga.

1.-2. Revolucion (2)81p, lorenzo (4)81p
3. Eeri (3)80p
4. Tofoa (1)76p
5.-6. karl54 (3)73p, norsk (3)73p
7. wal (3)68p
8. Lambiahv (2)65p
9. Karla (3)64p
10. dannar (1)63p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. JT8055 (1)14p
19. SiimFace 10p

norsk
26.02.10, 15:31
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães 1
27-02 16:00 Naval - Marítimo x
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave x
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal 1
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto 1
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

JT8055
26.02.10, 15:56
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães 1
27-02 16:00 Naval - Marítimo 1
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave 1
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal 1
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto 2
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

Revolucion
26.02.10, 17:53
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães 1
27-02 16:00 Naval - Marítimo 2
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave x
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal x
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto x
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

lorenzo
26.02.10, 17:59
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães x
27-02 16:00 Naval - Marítimo 2
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave x
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal 1
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto x
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

Lambiahv
26.02.10, 18:47
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães 1
27-02 16:00 Naval - Marítimo 2
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave x
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal x
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto 2
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

Karla
27.02.10, 13:18
21. voor

26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães -
27-02 16:00 Naval - Marítimo 2
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave 2
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal 2
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto 2
01-03 20:15 Nacional - Belenenses x

Eeri
27.02.10, 15:26
26-02 20:15 U. Leiria - V. Guimarães
27-02 16:00 Naval - Marítimo x
27-02 19:15 Sp. Braga - Olhanense 1
27-02 21:15 Leixões - Benfica 2
28-02 16:00 Académica - Rio Ave 1
28-02 16:00 P. Ferreira - V. Setúbal 1
28-02 20:15 Sporting - F.C. Porto x
01-03 20:15 Nacional - Belenenses 1

lorenzo
01.03.10, 14:12
uus voor üles!

22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense
06-03 19:00 Rio Ave - Naval
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga
07-03 16:00 Marítimo - Académica
07-03 18:00 Belenenses - Sporting
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional

Tofoa
02.03.10, 22:57
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval x
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

karl54
03.03.10, 01:15
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga x
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

lorenzo
03.03.10, 17:47
21. vooru tabel. vooru võitsid 5 tabamusega karl54, norsk, dannar ja JT8055. vahetus liider- uueks liidriks on nüüd lorenzo

1. lorenzo (4)85p
2.-3. Revolucion (3)84p, Eeri (4)84p
4.-5. karl54 (5)78p, norsk (5)78p
6. Tofoa 76p
7.-9. wal 68p, Lambiahv (3)68p, dannar (5)68p
10. Karla (3)67p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. JT8055 (5)19p
19. SiimFace 10p

Lambiahv
03.03.10, 22:00
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

lorenzo
04.03.10, 23:11
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica x
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional x

wal
05.03.10, 13:48
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval X
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

norsk
05.03.10, 18:19
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

Karla
05.03.10, 18:49
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga x
07-03 16:00 Marítimo - Académica x
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

Revolucion
05.03.10, 19:53
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

JT8055
05.03.10, 19:59
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 2
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 2

Mõnuagent 007
06.03.10, 10:13
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões 1
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting x
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

Eeri
06.03.10, 10:38
22. voor

05-03 20:15 U. Leiria - Leixões
06-03 17:00 F.C. Porto - Olhanense 1
06-03 19:00 Rio Ave - Naval 1
06-03 21:15 V. Setúbal - Sp. Braga 2
07-03 16:00 Marítimo - Académica 1
07-03 18:00 Belenenses - Sporting 2
07-03 20:15 Benfica - P. Ferreira 1
08-03 20:15 V. Guimarães - Nacional 1

lorenzo
08.03.10, 14:45
uus voor üles!

23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal
14-03 18:00 Nacional - Benfica
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo

karl54
08.03.10, 14:47
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria 2
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses 2
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal 2
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo 2

lorenzo
11.03.10, 00:33
22. vooru tabel. Vooru võitis seekord 6 tabamusega Karla. Liidrina jätkab lorenzo

1. lorenzo (4)89p
2. Revolucion (4)88p
3. Eeri (3)87p
4. karl54 (5)83p
5. norsk (4)82p
6. Tofoa (5)81p
7.-8. wal (5)73p, Karla (6)73p
9. Lambiahv (4)72p
10. dannar (2)70p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. JT8055 (3)22p
19. SiimFace 10p

tomy06
11.03.10, 15:46
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria 2
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses x
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal 2
14-03 18:00 Nacional - Benfica x
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo 1

norsk
12.03.10, 11:08
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria x
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto x
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses 1
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal 1
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo x

lorenzo
12.03.10, 13:18
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria 2
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses 1
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal x
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo x

Lambiahv
12.03.10, 15:15
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria 2
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses 2
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal 2
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1

Revolucion
12.03.10, 17:41
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria 2
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses 1
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal 1
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo 1

Mõnuagent 007
12.03.10, 20:26
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria 1
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses x
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal 1
14-03 18:00 Nacional - Benfica x
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo 1

wal
12.03.10, 21:20
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria X
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses 1
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal X
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo X

JT8055
13.03.10, 02:43
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria X
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto 2
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses 1
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal 2
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo 2

Eeri
13.03.10, 09:26
23. voor

12-03 20:15 Naval - U. Leiria
13-03 19:15 Sp. Braga - Rio Ave 1
13-03 21:15 Académica - F.C. Porto x
14-03 15:00 Olhanense - Belenenses x
14-03 16:00 Leixões - V. Setúbal x
14-03 18:00 Nacional - Benfica 2
14-03 20:15 Sporting - V. Guimarães 1
15-03 20:15 P. Ferreira - Marítimo 1

Tofoa
17.03.10, 01:34
koduvõidud hooaja lõpuni paluks.

lorenzo
17.03.10, 12:33
koduvõidud hooaja lõpuni paluks.

see on su pakkumine edaspidiseks?

lorenzo
17.03.10, 13:57
uus voor üles, mis alles järgmisel nädalal

24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense
28-03 16:00 Leixões - Naval
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto

karl54
17.03.10, 14:06
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting x
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense 1
28-03 16:00 Leixões - Naval x
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional x
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

Tofoa
17.03.10, 17:55
see on su pakkumine edaspidiseks?

Just nii.

Lambiahv
17.03.10, 18:33
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense 1
28-03 16:00 Leixões - Naval 1
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional x
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

lorenzo
17.03.10, 21:06
Just nii.

ok, võtan arvesse. alates siis 24. voorust

lorenzo
18.03.10, 18:16
23. vooru tabel. Vooru võitsid 6 tabamusega karl54 ja Lambiahv. Jällegi on meil kaksikjuhtimine- liidrina jätkab duo lorenzo-Revolucion

1.-2. lorenzo (4)93p, Revolucion (5)93p
3. Eeri (4)91p
4. karl54 (6)89p
5. norsk (3)85p
6. Tofoa 81p
7. Lambiahv (6)78p
8. wal (4)77p
9. dannar (5)75p
10. Karla 73p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17.-18. KeRRt 27p, JT8055 (5)27p
19. SiimFace 10p
20. tomy06 (5)5p

JT8055
20.03.10, 07:45
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense 2
28-03 16:00 Leixões - Naval 2
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional 2
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

tomy06
24.03.10, 09:34
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense x
28-03 16:00 Leixões - Naval 2
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional 1
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

lorenzo
26.03.10, 14:01
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense x
28-03 16:00 Leixões - Naval x
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional 2
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

norsk
26.03.10, 14:59
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense 1
28-03 16:00 Leixões - Naval x
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional 1
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

Eeri
26.03.10, 19:04
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense 1
28-03 16:00 Leixões - Naval 1
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional 1
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira x
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

Revolucion
26.03.10, 21:01
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense x
28-03 16:00 Leixões - Naval 2
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional x
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

Mõnuagent 007
27.03.10, 10:22
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting 2
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga x
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense 1
28-03 16:00 Leixões - Naval 2
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional 1
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

Karla
27.03.10, 17:47
24. voor

26-03 20:15 Marítimo - Sporting -
27-03 18:00 V. Guimarães - Académica 1
27-03 20:15 Benfica - Sp. Braga 1
28-03 16:00 Rio Ave - Olhanense 1
28-03 16:00 Leixões - Naval x
28-03 16:00 V. Setúbal - Nacional 1
28-03 18:00 U. Leiria - P. Ferreira 1
28-03 20:15 Belenenses - F.C. Porto 2

lorenzo
29.03.10, 16:37
uus voor üles!

25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães
02-04 Nacional - Leixões
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave
03-04 P. Ferreira - Belenenses
03-04 Olhanense - V. Setúbal
03-04 18:00 Académica - U. Leiria
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo
05-04 21:00 Naval - Benfica

karl54
30.03.10, 17:07
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses 1
03-04 Olhanense - V. Setúbal 2
03-04 18:00 Académica - U. Leiria 1
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

tomy06
01.04.10, 17:32
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses 1
03-04 Olhanense - V. Setúbal 2
03-04 18:00 Académica - U. Leiria x
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

lorenzo
02.04.10, 01:31
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses 1
03-04 Olhanense - V. Setúbal 1
03-04 18:00 Académica - U. Leiria 2
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

Lambiahv
02.04.10, 12:20
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses x
03-04 Olhanense - V. Setúbal 1
03-04 18:00 Académica - U. Leiria 2
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

JT8055
02.04.10, 15:07
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses 1
03-04 Olhanense - V. Setúbal x
03-04 18:00 Académica - U. Leiria 2
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

Mõnuagent 007
02.04.10, 15:23
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões x
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses 1
03-04 Olhanense - V. Setúbal 1
03-04 18:00 Académica - U. Leiria x
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

norsk
02.04.10, 16:16
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses 1
03-04 Olhanense - V. Setúbal 1
03-04 18:00 Académica - U. Leiria x
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

Eeri
02.04.10, 17:06
25. voor

02-04 18:00 Sp. Braga - V. Guimarães 1
02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses x
03-04 Olhanense - V. Setúbal x
03-04 18:00 Académica - U. Leiria 1
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

Revolucion
02.04.10, 20:39
25. voor


02-04 Nacional - Leixões 1
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave 1
03-04 P. Ferreira - Belenenses x
03-04 Olhanense - V. Setúbal 1
03-04 18:00 Académica - U. Leiria x
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

Karla
03.04.10, 11:59
25. voor


02-04 Nacional - Leixões -
02-04 20:15 Sporting - Rio Ave -
03-04 P. Ferreira - Belenenses 2
03-04 Olhanense - V. Setúbal 2
03-04 18:00 Académica - U. Leiria 2
03-04 20:15 F.C. Porto - Marítimo 1
05-04 21:00 Naval - Benfica 2

lorenzo
05.04.10, 13:33
panen uue vooru üles. tabelid tulevad ka lähiajal

26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto
11-04 Marítimo - Belenenses
11-04 Leixões - P. Ferreira
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica
13-04 20:45 Benfica - Sporting

karl54
05.04.10, 14:06
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional 1
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga 2
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira 1
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica 1
13-04 20:45 Benfica - Sporting x

lorenzo
05.04.10, 14:19
lõpuks siis 24. vooru tabel. seekordse vooru võitis 6 tabamusega Tofoa. liidrina jätkab endiselt duo lorenzo-Revolucion

1.-2. lorenzo (4)97p, Revolucion (4)97p
3. Eeri (5)96p
4. karl54 (4)93p
5. norsk (5)90p
6. Tofoa (6)87p
7. Lambiahv (5)83p
8. dannar (4)79p
9. Karla (5)78p
10. wal 77p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. 17 36p
16. JT8055 (5)32p
17. thibramar 31p
18. KeRRt 27p
19.-20. SiimFace 10p, tomy06 (5)10p

JT8055
08.04.10, 14:14
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional x
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga 2
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira 1
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica 1
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

tomy06
08.04.10, 22:08
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional 1
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga 2
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira 1
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica 1
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

norsk
09.04.10, 13:59
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional x
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga x
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira 1
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica x
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

lorenzo
09.04.10, 14:29
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional 2
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga 2
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira x
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense x
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica 2
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

lorenzo
09.04.10, 17:09
ja siin siis 25. vooru tabel. päris hea vooru võitis 7 tabamusega Eeri, kes tõusis ühtlasi liidrikohta jagama Revolucioniga.

1.-2. Revolucion (6)103p, Eeri (7)103p
3. lorenzo (5)102p
4. karl54 (5)98p
5. norsk (6)96p
6. Tofoa (4)91p
7. Lambiahv (6)89p
8. dannar (5)84p
9. Karla (2)80p
10. wal 77p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14. Vapor IV 43p
15. JT8055 (6)38p
16. 17 36p
17. thibramar 31p
18. KeRRt 27p
19. tomy06 (6)16p
20. SiimFace 10p

Mõnuagent 007
09.04.10, 19:10
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional 1
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga 2
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira 1
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica x
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

Karla
09.04.10, 19:28
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional x
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga 1
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 2
11-04 Leixões - P. Ferreira 1
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica 1
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

Eeri
09.04.10, 20:07
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional 1
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga x
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Mar?timo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira x
11-04 20:15 V. Guimar?es - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Set?bal - Académica 1
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

Revolucion
09.04.10, 21:48
26. voor


10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga 2
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira x
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica x
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

wal
10.04.10, 15:39
26. voor

10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga X
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto 2
11-04 Marítimo - Belenenses 1
11-04 Leixões - P. Ferreira 1
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense 1
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica 1
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

lorenzo
12.04.10, 15:52
panen juba uue vooru üles!

27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave
18-04 18:00 Académica - Benfica
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal

Lambiahv
12.04.10, 22:05
26. voor

09-04 20:15 Naval - Nacional -
10-04 19:15 U. Leiria - Sp. Braga -
10-04 21:15 Rio Ave - F.C. Porto -
11-04 Marítimo - Belenenses -
11-04 Leixões - P. Ferreira -
11-04 20:15 V. Guimarães - Olhanense -
12-04 20:15 V. Setúbal - Académica -
13-04 20:45 Benfica - Sporting 1

karl54
12.04.10, 23:38
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo 2
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval x
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria x
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave x
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

tomy06
15.04.10, 19:42
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo 2
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval x
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria 1
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave x
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

lorenzo
15.04.10, 21:07
siin siis 26. vooru tabel. vooru võitsid 5 tabamusega norsk, dannar ja JT8055. ainuliidrina jätkab nüüd Revolucion.

1. Revolucion (4)107p
2. lorenzo (4)106p
3. Eeri (2)105p
4.-5. karl54 (2)101p, norsk (5)101p
6. Tofoa (2)93p
7. Lambiahv (1)90p
8. dannar (5)89p
9. Karla (4)84p
10. wal (3)80p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. Lauw 45p
14.-15. Vapor IV 43p, JT8055 (5)43p
16. 17 36p
17. thibramar 31p
18. KeRRt 27p
19. tomy06 (4)20p
20. SiimFace 10p

wal
16.04.10, 11:52
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo 2
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval X
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria 1
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave 1
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

Lambiahv
16.04.10, 13:18
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo x
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval 2
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria 1
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave x
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

lorenzo
16.04.10, 13:58
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo 2
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval 1
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria x
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave 2
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

norsk
16.04.10, 17:50
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo x
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval x
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria 1
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave 1
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

Revolucion
16.04.10, 19:23
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo x
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval x
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria x
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave 2
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

Mõnuagent 007
16.04.10, 19:27
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo 1
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval x
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria 1
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave 1
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

Eeri
16.04.10, 21:52
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo x
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval 1
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria x
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave 2
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

JT8055
17.04.10, 01:09
27. voor

16-04 20:15 Olhanense - Marítimo x
17-04 19:15 P. Ferreira - Naval 1
17-04 21:15 Sp. Braga - Leixões 1
18-04 16:00 Nacional - U. Leiria 1
18-04 16:00 Belenenses - Rio Ave 1
18-04 18:00 Académica - Benfica 2
18-04 20:15 F.C. Porto - V. Guimarães 1
19-04 20:15 Sporting - V. Setúbal 1

lorenzo
19.04.10, 16:38
uus voor üles!

28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto
24-04 21:15 Benfica - Olhanense
25-04 16:00 Leixões - Académica
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses

karl54
20.04.10, 15:44
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo 2
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica x
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses 1

tomy06
22.04.10, 17:59
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo 2
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica x
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses 1

lorenzo
23.04.10, 15:11
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo x
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica x
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses 1

Revolucion
23.04.10, 19:11
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo x
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica 1
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses 1

norsk
23.04.10, 19:15
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo x
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica 1
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting x
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses 1

wal
23.04.10, 20:02
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo X
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica 1
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses 1

Karla
23.04.10, 22:38
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Marítimo 1
24-04 19:15 V. Setúbal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica 1
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira x
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimarães - Belenenses 1

Eeri
23.04.10, 22:51
28. voor

23-04 20:15 Rio Ave - Mar?timo
24-04 19:15 V. Set?bal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica 1
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimar?es - Belenenses 1

Mõnuagent 007
24.04.10, 07:31
24-04 19:15 V. Set?bal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica x
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting x
26-04 20:15 V. Guimar?es - Belenenses 1

JT8055
24.04.10, 16:36
24-04 19:15 V. Setubal - F.C. Porto 2
24-04 21:15 Benfica - Olhanense 1
25-04 16:00 Leixões - Académica 2
25-04 16:00 Nacional - P. Ferreira 1
25-04 18:00 Naval - Sp. Braga 2
25-04 20:15 U. Leiria - Sporting 2
26-04 20:15 V. Guimaraes - Belenenses 1

lorenzo
26.04.10, 02:12
siin veel 27. vooru tabel. päris hea vooru võitsid 7 tabamusega Lambiahv ja tomy06. jällegi on meil liidriks duo Revolucion-lorenzo.

1.-2. Revolucion (4)111p, lorenzo (5)111p
3. Eeri (4)109p
4. karl54 (6)107p
5. norsk (5)106p
6.-7. Tofoa (4)97p, Lambiahv (7)97p
8. dannar (5)94p
9. wal (6)86p
10. Karla 84p
11. daywalker 55p
12. Ev0luti0n 53p
13. JT8055 (5)48p
14. Lauw 45p
15. Vapor IV 43p
16. 17 36p
17. thibramar 31p
18.-19. KeRRt 27p, tomy06 (7)27p
20. SiimFace 10p

lorenzo
26.04.10, 19:10
uus voor üles! NB! Kõik kohtumised toimuvad ühel ja samal ajal!

29. voor

02-05 20:15 Sporting - Naval
02-05 20:15 Rio Ave - V. Guimarães
02-05 20:15 Marítimo - V. Setúbal
02-05 20:15 Belenenses - U. Leiria
02-05 20:15 Olhanense - Leixões
02-05 20:15 Académica - Nacional
02-05 20:15 F.C. Porto - Benfica
02-05 20:15 Sp. Braga - P. Ferreira

lorenzo
29.04.10, 17:09
seis peale 28. vooru on järgmine: vooru võitis 6 tabamusega norsk. liidrina jätkab endiselt duo Revolucion-lorenzo.

1.-2. Revolucion (5)116p, lorenzo (5)116p
3. Eeri (4)113p
4. norsk (6)112p
5. karl54 (4)111p
6.-7. Tofoa (2)99p, dannar (5)99p
8. Lambiahv 97p
9. wal (5)91p
10. Karla (5)89p
11. daywalker 55p
12.-13. Ev0luti0n 53p, JT8055 (5)53p
14. Lauw 45p
15. Vapor IV 43p
16. 17 36p
17.-18. thibramar 31p, tomy06 (4)31p
19. KeRRt 27p
20. SiimFace 10p

norsk
30.04.10, 22:37
29. voor

02-05 20:15 Sporting - Naval 1
02-05 20:15 Rio Ave - V. Guimarães x
02-05 20:15 Marítimo - V. Setúbal 1
02-05 20:15 Belenenses - U. Leiria 2
02-05 20:15 Olhanense - Leixões 1
02-05 20:15 Académica - Nacional x
02-05 20:15 F.C. Porto - Benfica x
02-05 20:15 Sp. Braga - P. Ferreira 1

lorenzo
30.04.10, 23:56
29. voor

02-05 20:15 Sporting - Naval 1
02-05 20:15 Rio Ave - V. Guimarães 2
02-05 20:15 Marítimo - V. Setúbal 1
02-05 20:15 Belenenses - U. Leiria 2
02-05 20:15 Olhanense - Leixões 1
02-05 20:15 Académica - Nacional 2
02-05 20:15 F.C. Porto - Benfica 2
02-05 20:15 Sp. Braga - P. Ferreira 1

Mõnuagent 007
01.05.10, 11:58
29. voor

02-05 20:15 Sporting - Naval 1
02-05 20:15 Rio Ave - V. Guimarães 1
02-05 20:15 Marítimo - V. Setúbal x
02-05 20:15 Belenenses - U. Leiria 1
02-05 20:15 Olhanense - Leixões x
02-05 20:15 Académica - Nacional 1
02-05 20:15 F.C. Porto - Benfica x
02-05 20:15 Sp. Braga - P. Ferreira 1

Eeri
01.05.10, 13:14
29. voor

02-05 20:15 Sporting - Naval 1
02-05 20:15 Rio Ave - V. Guimar?es 2
02-05 20:15 Mar?timo - V. Set?bal 1
02-05 20:15 Belenenses - U. Leiria x
02-05 20:15 Olhanense - Leixões 1
02-05 20:15 Académica - Nacional 1
02-05 20:15 F.C. Porto - Benfica 1
02-05 20:15 Sp. Braga - P. Ferreira 1

Revolucion
01.05.10, 14:27
29. voor

02-05 20:15 Sporting - Naval 1
02-05 20:15 Rio Ave - V. Guimarães 2
02-05 20:15 Marítimo - V. Setúbal 1
02-05 20:15 Belenenses - U. Leiria 2
02-05 20:15 Olhanense - Leixões 1
02-05 20:15 Académica - Nacional 2
02-05 20:15 F.C. Porto - Benfica x
02-05 20:15 Sp. Braga - P. Ferreira 1

lorenzo
03.05.10, 17:43
Ja tasapisi oleme jõudmas hooaja lõpule..
Viimane voor üles!

30. voor

08-05 19:15 U. Leiria - F.C. Porto
08-05 21:15 Leixões - Sporting
08-05 V. Setúbal - Belenenses
09-05 P. Ferreira - Olhanense
09-05 18:00 V. Guimarães - Marítimo
09-05 18:00 Benfica - Rio Ave
09-05 18:00 Nacional - Sp. Braga
09-05 Naval - Académica

karl54
03.05.10, 17:51
30. voor

08-05 19:15 U. Leiria - F.C. Porto 2
08-05 21:15 Leixões - Sporting 2
08-05 V. Setúbal - Belenenses 1
09-05 P. Ferreira - Olhanense 1
09-05 18:00 V. Guimarães - Marítimo 1
09-05 18:00 Benfica - Rio Ave 1
09-05 18:00 Nacional - Sp. Braga 2
09-05 Naval - Académica 1

norsk
06.05.10, 09:57
30. voor

08-05 19:15 U. Leiria - F.C. Porto 2
08-05 21:15 Leixões - Sporting 2
08-05 V. Setúbal - Belenenses 1
09-05 P. Ferreira - Olhanense 1
09-05 18:00 V. Guimarães - Marítimo 1
09-05 18:00 Benfica - Rio Ave 1
09-05 18:00 Nacional - Sp. Braga x
09-05 Naval - Académica x

lorenzo
06.05.10, 19:18
29. vooru tabel ka. Pikk hooaeg on paistab et paljud ennustajad ära väsitanud ja viimases voorus oli osavõtt päris nigel.
Vooru võitsid seekord 5 tabamusega norsk ja Tofoa. Liidriks on meil endiselt duo Revolucion-lorenzo. Hooaja üldvõidu peale peavad lahingut veel 4 võistlejat.

1.-2. Revolucion (3)119p, lorenzo (3)119p
3. Eeri (4)117p, norsk (5)117p
4. karl54 111p
5. Tofoa (5)104p
6.-7. dannar (2)101p
8. Lambiahv 97p
9. wal 91p
10. Karla 89p
11. daywalker 55p
12.-13. Ev0luti0n 53p, JT8055 53p
14. Lauw 45p
15. Vapor IV 43p
16. 17 36p
17.-18. thibramar 31p, tomy06 31p
19. KeRRt 27p
20. SiimFace 10p

lorenzo
06.05.10, 19:19
29. vooru tabel ka. Pikk hooaeg on paistab et paljud ennustajad ära väsitanud ja viimases voorus oli osavõtt päris nigel.
Vooru võitsid seekord 5 tabamusega norsk ja Tofoa. Liidriks on meil endiselt duo Revolucion-lorenzo. Hooaja üldvõidu peale peavad lahingut veel 4 võistlejat.

õige tabel on selline:

1.-2. Revolucion (3)119p, lorenzo (3)119p
3.-4. Eeri (4)117p, norsk (5)117p
5. karl54 111p
6. Tofoa (5)104p
7. dannar (2)101p
8. Lambiahv 97p
9. wal 91p
10. Karla 89p
11. daywalker 55p
12.-13. Ev0luti0n 53p, JT8055 53p
14. Lauw 45p
15. Vapor IV 43p
16. 17 36p
17.-18. thibramar 31p, tomy06 31p
19. KeRRt 27p
20. SiimFace 10p

Revolucion
07.05.10, 16:36
30. voor

08-05 19:15 U. Leiria - F.C. Porto 2
08-05 21:15 Leixões - Sporting 2
08-05 V. Setúbal - Belenenses 1
09-05 P. Ferreira - Olhanense x
09-05 18:00 V. Guimarães - Marítimo 1
09-05 18:00 Benfica - Rio Ave 1
09-05 18:00 Nacional - Sp. Braga 2
09-05 Naval - Académica 1

Eeri
07.05.10, 17:36
30. voor

08-05 19:15 U. Leiria - F.C. Porto 2
08-05 21:15 Leixões - Sporting 2
08-05 V. Setúbal - Belenenses 1
09-05 P. Ferreira - Olhanense 1
09-05 18:00 V. Guimarães - Marítimo 1
09-05 18:00 Benfica - Rio Ave 1
09-05 18:00 Nacional - Sp. Braga 2
09-05 Naval - Académica 1

Karla
07.05.10, 22:58
30. voor

08-05 19:15 U. Leiria - F.C. Porto 2
08-05 21:15 Leixões - Sporting 2
08-05 V. Setúbal - Belenenses x
09-05 P. Ferreira - Olhanense x
09-05 18:00 V. Guimarães - Marítimo 1
09-05 18:00 Benfica - Rio Ave 1
09-05 18:00 Nacional - Sp. Braga 2
09-05 Naval - Académica 1

lorenzo
08.05.10, 13:05
30. voor

08-05 19:15 U. Leiria - F.C. Porto 2
08-05 21:15 Leixões - Sporting 2
08-05 V. Setúbal - Belenenses 1
09-05 P. Ferreira - Olhanense 2
09-05 18:00 V. Guimarães - Marítimo 1
09-05 18:00 Benfica - Rio Ave 1
09-05 18:00 Nacional - Sp. Braga 2
09-05 Naval - Académica 2

lorenzo
11.05.10, 15:06
Viimase ehk 30. vooru tabel siin siis. Vooru võitsid 4 tabamusega Revolucion, lorenzo, norsk ja Karla.
Seekord on meil ennustuse võitjaks duo Revolucion-lorenzo. Seekord oli pinget isegi veel rohkem kui eelmisel aastal, mille krooniks siis ka kaksikvõit.
Tänud kõigile osavõtjatele! Järgmisel hooajal jälle!

1.-2. Revolucion (4)123p, lorenzo (4)123p
3. norsk (4)121p
4. Eeri (3)120p
5. karl54 (3)114p
6. Tofoa (1)105p
7. dannar 101p
8. Lambiahv 97p
9. Karla (4)93p
10. wal 91p
11. daywalker 55p
12.-13. Ev0luti0n 53p, JT8055 53p
14. Lauw 45p
15. Vapor IV 43p
16. 17 36p
17.-18. thibramar 31p, tomy06 31p
19. KeRRt 27p
20. SiimFace 10p