PDA

View Full Version : Portugali Liga Sagres 2009-2010



Leheküljed : [1] 2

lorenzo
10.08.09, 20:43
Ola!

Sel nädalavahetusel läheb Portugalis lahti ka liigajalgpall ja alustaks siis ka selle toreda liiga ennustamisega. Ennustamiskord on ikka endine ehk 1x2.
NB! Mänguajad on Portugali aja järgi (Eesti aja saate liites 2 tundi juurde)

http://www.abola.pt/img/fotos/log/ligasagres.gif

14-08 20:15 Leixões- Belenenses
15-08 19:15 Nacional- Sporting
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica
16-08 16:00 Naval- Olhanense
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto
16-08 20:15 Benfica- Marítimo
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães

Mõnuagent 007
10.08.09, 20:50
14-08 20:15 Leixões- Belenenses x
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Oldehansa x
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave x
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães 2

Lambiahv
10.08.09, 22:30
14-08 20:15 Leixões- Belenenses 2
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave x
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães x

thibramar
10.08.09, 22:32
14-08 20:15 Leixões- Belenenses 1
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense x
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave 1
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães 2

Ev0luti0n
10.08.09, 22:49
14-08 20:15 Leixões- Belenenses x
15-08 19:15 Nacional- Sporting 1
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 2
16-08 16:00 Naval- Olhanense 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave 1
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães x

karl54
11.08.09, 02:13
14-08 20:15 Leixões- Belenenses 2
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval - Oldehansa 1
16-08 17:00 U. Leiria - Rio Ave 1
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães x

Revolucion
11.08.09, 15:43
14-08 20:15 Leixões- Belenenses 1
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Oldehansa 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave x
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães 2

SiimFace
11.08.09, 23:00
14-08 20:15 Leixões- Belenenses x
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica x
16-08 16:00 Naval- Olhanense 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave x
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães x

Eeri
12.08.09, 10:54
14-08 20:15 Leixões- Belenenses 1
15-08 19:15 Nacional- Sporting x
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave x
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Mar?timo 1
17-08 18:00 V. Set?bal- V. Guimar?es 1

norsk
14.08.09, 00:57
1. voor

14-08 20:15 Leixões- Belenenses 1
15-08 19:15 Nacional- Sporting x
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Oldehansa 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave 1
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães 2

lorenzo
14.08.09, 01:00
14-08 20:15 Leixões- Belenenses x
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave 2
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães 2

Horatio
14.08.09, 01:22
I voor

14-08 20:15 Leixões- Belenenses 1
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense 1
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave 2
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães 2

2mSööt3mMööda
14.08.09, 18:53
14-08 20:15 Leixões- Belenenses 1
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense x
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave x
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães x

Tofoa
14.08.09, 19:00
14-08 20:15 Leixões- Belenenses 1
15-08 19:15 Nacional- Sporting x
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense x
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave x
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães x

Karla
15.08.09, 12:11
I voor

14-08 20:15 Leixões- Belenenses -
15-08 19:15 Nacional- Sporting 2
15-08 21:15 Sp. Braga- Académica 1
16-08 16:00 Naval- Olhanense x
16-08 17:00 U. Leiria- Rio Ave 1
16-08 18:00 P. Ferreira- F.C. Porto 2
16-08 20:15 Benfica- Marítimo 1
17-08 18:00 V. Setúbal- V. Guimarães 2

lorenzo
17.08.09, 21:12
uus voor ka juba üles!

2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira
23-08 16:00 Marítimo - Leixões
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal
23-08 18:00 Guimarães - Benfica
23-08 20:15 FC Porto - Nacional
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio

Lambiahv
18.08.09, 00:53
21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 2
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 1
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 2
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

SiimFace
18.08.09, 01:02
21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria x
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 2
23-08 16:00 Marítimo - Leixões x
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 1
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio x

Lauw
18.08.09, 01:40
21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria x
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 2
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio x

karl54
18.08.09, 03:44
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 2
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga x
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 2
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

Eeri
18.08.09, 13:29
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 2
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 1
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

Ev0luti0n
18.08.09, 15:26
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 1
23-08 16:00 Marítimo - Leixões x
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 2
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

lorenzo
18.08.09, 22:32
Esimese vooru tabel ka siis. Viigivooru võitis koguni 5 tabamusega Tofoa. Tofoa on siis ühtlasi ka selleaastase ennustusvõistluse esimene liider.

1. Tofoa 5p

2.-3. dannar 4p, daywalker 4p

4.-6. Lambiahv 3p, SiimFace 3p, Eeri 3p

7.-13. thibramar 2p, Ev0luti0n 2p, karl54 2p, Revolucion 2p, norsk 2p, lorenzo 2p, Karla 2p

14. Vapor IV 1p

Mõnuagent 007
19.08.09, 14:54
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria x
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 1
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica x
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

norsk
20.08.09, 10:56
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 2
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 1
23-08 16:00 Marítimo - Leixões x
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 1
23-08 18:00 Guimarães - Benfica x
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

Tofoa
20.08.09, 14:38
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira x
23-08 16:00 Marítimo - Leixões x
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

Revolucion
20.08.09, 21:56
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira x
23-08 16:00 Marítimo - Leixões x
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 1
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

2mSööt3mMööda
21.08.09, 02:29
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira x
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

lorenzo
21.08.09, 04:56
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira x
23-08 16:00 Marítimo - Leixões x
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio x

wal
21.08.09, 13:40
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira X
23-08 16:00 Marítimo - Leixões X
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 1
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio X

17
21.08.09, 14:16
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 2
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 1
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

Horatio
21.08.09, 20:05
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 1
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 1
23-08 16:00 Marítimo - Leixões x
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 2
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

KeRRRt
21.08.09, 20:53
nooh. proovime ka

2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 2
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira x
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 2

Karla
22.08.09, 12:59
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria -
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 2
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 2
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal x
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio x

lorenzo
24.08.09, 20:26
vahepeale paneme 3. vooru ka üles

3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses
30-08 20:15 Académica - Sporting
31-08 19:00 Nacional - Olhanense
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal

17
24.08.09, 21:56
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 2
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 2
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 1
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses x
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

thibramar
25.08.09, 00:28
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães x
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave x
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 1
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense x
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

SiimFace
25.08.09, 00:44
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães x
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto x
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 2
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 1
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 2
30-08 20:15 Académica - Sporting 1
31-08 19:00 Nacional - Olhanense x
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

Lauw
25.08.09, 00:53
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães x
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave x
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 1
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense x
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

Lambiahv
25.08.09, 01:32
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 1
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo x
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

Mõnuagent 007
25.08.09, 15:01
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 2
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 1
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

Ev0luti0n
26.08.09, 13:27
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 1
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave x
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 1
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

karl54
26.08.09, 13:56
2. voor

21-08 20:15 Olhanense - U. Leiria 2
22-08 21:15 Sporting - Sp. Braga 1
23-08 16:00 Académica - Paços Ferreira 2
23-08 16:00 Marítimo - Leixões 1
23-08 16:00 Rio Ave - V. Setúbal 2
23-08 18:00 Guimarães - Benfica 2
23-08 20:15 FC Porto - Nacional 1
24-08 20:15 Belenenses - Naval 1º Maio 1

Tofoa
26.08.09, 15:31
Karl, wtf?

Karla
27.08.09, 01:04
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 1
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 2
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

Eeri
27.08.09, 09:28
3. voor

29-08 19:15 Pa?os Ferreira - Guimar?es 1
29-08 21:15 Naval 1? Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave x
30-08 17:00 U. Leiria - Mar?timo x
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Set?bal 1

karl54
27.08.09, 15:29
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 2
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 1
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses x
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

Revolucion
27.08.09, 17:16
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 1
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave x
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 2
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense x
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

lorenzo
27.08.09, 19:48
Siin siis tabel peale 2. vooru. Vooru võitsid 5 tabamusega daywalker, Eeri ja Revolucion. Liidriks on duo Tofoa-daywalker.
Lisaks on mul hea meel tõdeda, et lisandunud on palju uusi ennustajaid. Loodetavasti jätkub Teil kõigil ka püsivust hooaja lõpuni!

1.-2. Tofoa (4)9p, daywalker (5)9p
3.-4. dannar (4)8p, Eeri (5)8p
5.-6. SiimFace (4)7p, Revolucion (5)7p
7.-8. Lambiahv (3)6p, karl54 (4)6p
9.-11. Ev0luti0n (3)5p, norsk (3)5p, lorenzo (3)5p
12.-17. Vapor IV (3)4p, Karla (2)4p, Lauw 4p, wal 4p, 17 4p, KeRRt 4p
18. thibramar 2p

wal
28.08.09, 14:10
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães X
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo X
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

norsk
28.08.09, 15:31
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães x
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo x
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

2mSööt3mMööda
28.08.09, 15:57
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães x
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo x
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

lorenzo
28.08.09, 18:00
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães 2
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave x
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo 2
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

Tofoa
29.08.09, 12:53
3. voor

29-08 19:15 Paços Ferreira - Guimarães x
29-08 21:15 Naval 1º Maio - FC Porto 2
30-08 17:00 Leixões - Rio Ave 1
30-08 17:00 U. Leiria - Marítimo x
30-08 18:00 Sp. Braga - Belenenses 1
30-08 20:15 Académica - Sporting 2
31-08 19:00 Nacional - Olhanense 1
31-08 20:15 Benfica - V. Setúbal 1

lorenzo
04.09.09, 23:02
ja tabel peale 3. vooru. päris hea voor oli, mille võitsid koguni 7 tabamusega Lauw ja thibramar. liidrina jätkab duo Tofoa-daywalker

1.-2. Tofoa (6)15p, daywalker (6)15p
3. Eeri (6)14p
4. Revolucion (6)13p
5. dannar (4)12p
6.-8. Lambiahv (5)11p, norsk (6)11p, Lauw (7)11p
9.-12. SiimFace (3)10p, Ev0luti0n (5)10p, lorenzo (5)10p, wal (6)10p
13.-14. karl54 (3)9p, thibramar (7)9p
15. Karla (4)8p
16. 17 (3)7p
17.-18. Vapor IV 4p, KeRRt 4p

lorenzo
04.09.09, 23:06
uus voor ka üles!

4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria
13-09 16:00 Olhanense - Académica
13-09 18:00 Belenenses - Benfica
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga

Lauw
05.09.09, 00:48
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 2
13-09 16:00 Olhanense - Académica 1
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 2

thibramar
05.09.09, 14:38
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval x
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria x
13-09 16:00 Olhanense - Académica 2
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 2

KeRRRt
06.09.09, 12:10
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 1
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 2
13-09 16:00 Olhanense - Académica 1
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga x

Lambiahv
06.09.09, 13:00
11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões x
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 2
13-09 16:00 Olhanense - Académica x
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 2

Revolucion
06.09.09, 14:24
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria x
13-09 16:00 Olhanense - Académica 2
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 2

Ev0luti0n
09.09.09, 14:15
11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional x
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 2
13-09 16:00 Olhanense - Académica 2
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga x

karl54
09.09.09, 16:29
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 1
13-09 16:00 Olhanense - Académica 2
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga x

Mõnuagent 007
10.09.09, 02:23
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 1
13-09 16:00 Olhanense - Académica x
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 1

Eeri
10.09.09, 22:37
4. voor

11-09 20:15 V. Guimar?es - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Set?bal - U. Leiria x
13-09 16:00 Olhanense - Académica 1
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Mar?timo - Sp. Braga 2

2mSööt3mMööda
10.09.09, 22:58
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 1
13-09 16:00 Olhanense - Académica x
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga x

Tofoa
10.09.09, 23:46
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional x
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria x
13-09 16:00 Olhanense - Académica 1
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga x

wal
11.09.09, 14:33
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional X
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria X
13-09 16:00 Olhanense - Académica 1
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga X

lorenzo
11.09.09, 14:52
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria x
13-09 16:00 Olhanense - Académica x
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 2

Horatio
11.09.09, 22:33
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval 1
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria x
13-09 16:00 Olhanense - Académica 2
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 2

Karla
12.09.09, 10:58
4. voor

11-09 20:15 V. Guimarães - Naval -
12-09 18:00 Rio Ave - Nacional 2
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 2
13-09 16:00 Olhanense - Académica X
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 2

norsk
12.09.09, 17:01
4. voor

12-09 18:00 Rio Ave - Nacional x
12-09 19:00 F.C. Porto - Leixões 1
13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria x
13-09 16:00 Olhanense - Académica 2
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 1

17
13.09.09, 01:38
4. voor

13-09 16:00 V. Setúbal - U. Leiria 1
13-09 16:00 Olhanense - Académica 2
13-09 18:00 Belenenses - Benfica 2
13-09 20:15 Sporting - P. Ferreira 1
14-09 20:15 Marítimo - Sp. Braga 1

lorenzo
13.09.09, 23:50
uus voor üles!

5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto
20-09 16:00 Académica - Belenenses
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal
20-09 18:00 Nacional - Marítimo
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica
21-09 20:15 Sporting - Olhanense

Lambiahv
14.09.09, 00:24
18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 1
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 2
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses x
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal x
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 2
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Mõnuagent 007
14.09.09, 17:50
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 2
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal x
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

thibramar
14.09.09, 22:33
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães x
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 2
20-09 18:00 Nacional - Marítimo x
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

lorenzo
14.09.09, 22:59
tabel peale 4. vooru. päris hea vooru võitsid 7 tabamusega jälle Lauw ja seekord KeRRt. liiderduos toimus väike vahetus- nüüd on selleks Tofoa-Eeri

1.-2. Tofoa (5)20p, Eeri (6)20p
3. daywalker (4)19p
4.-5. Revolucion (5)18p, Lauw (7)18p
6.-7. dannar (4)16p, Lambiahv (5)16p
8.-10. Ev0luti0n (5)15p, lorenzo (5)15p, wal (5)15p
11. norsk (3)14p
12.-14. karl54 (4)13p, thibramar (4)13p, Karla (5)13p
15. KeRRt (7)11p
16. SiimFace 10p
17.-18. 17 (2)9p, Vapor IV (5)9p

17
14.09.09, 23:11
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 1
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 2
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 2
20-09 18:00 Nacional - Marítimo x
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

karl54
14.09.09, 23:40
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 2
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 2
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 2
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Ev0luti0n
15.09.09, 16:49
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 2
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 2
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica x
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Lauw
15.09.09, 19:30
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 2
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 2
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Horatio
16.09.09, 07:40
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 2
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 2
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 2
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Revolucion
17.09.09, 14:48
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães x
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses x
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 2
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

wal
17.09.09, 16:54
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães X
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave X
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 1
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

2mSööt3mMööda
18.09.09, 01:35
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães x
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 1
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Eeri
18.09.09, 11:13
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimar?es x
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Set?bal 1
20-09 18:00 Nacional - Mar?timo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Tofoa
18.09.09, 16:26
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 1
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave x
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto x
20-09 16:00 Académica - Belenenses x
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal x
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 1
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

norsk
18.09.09, 17:05
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 1
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 1
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses x
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 1
20-09 18:00 Nacional - Marítimo x
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

lorenzo
18.09.09, 20:21
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 2
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave x
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses 1
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 1
20-09 18:00 Nacional - Marítimo x
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

Karla
18.09.09, 22:49
5. voor

18-09 20:15 Leixões -V. Guimarães 2
19-09 18:00 P. Ferreira - Rio Ave 2
19-09 21:15 Sp. Braga - F.C. Porto 2
20-09 16:00 Académica - Belenenses x
20-09 17:00 Naval - V. Setúbal 1
20-09 18:00 Nacional - Marítimo 2
20-09 20:15 U. Leiria - Benfica 2
21-09 20:15 Sporting - Olhanense 1

lorenzo
21.09.09, 22:06
uus voor üles!
NB! Belenensese ja Nacionali vaheline kohtumine on lükatud 10.oktoobrile!

6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira
26-09 16:00 Rio Ave - Académica
26-09 16:00 Marítimo - Naval
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting
26-09 21:15 Benfica - Leixões
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria
10-10 Belenenses - Nacional

Lauw
21.09.09, 22:55
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 2
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 1
26-09 16:00 Marítimo - Naval 2
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 2
10-10 Belenenses - Nacional 2

Lambiahv
21.09.09, 23:20
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga x
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 2
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 2
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting x
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 2
10-10 Belenenses - Nacional 1

17
22.09.09, 00:49
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica x
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria x
10-10 Belenenses - Nacional 1

Mõnuagent 007
22.09.09, 12:41
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga x
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 2
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional x

Ev0luti0n
22.09.09, 22:12
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira x
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 2
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 2
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 2
10-10 Belenenses - Nacional 2

thibramar
23.09.09, 09:11
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica x
26-09 16:00 Marítimo - Naval x
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria x
10-10 Belenenses - Nacional 2

norsk
23.09.09, 11:00
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira x
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 2
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional x

KeRRRt
23.09.09, 18:54
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 1
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria x
10-10 Belenenses - Nacional 1

Eeri
24.09.09, 16:38
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira x
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 1
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional 1

wal
24.09.09, 18:18
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga X
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira X
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 1
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria X
10-10 Belenenses - Nacional 1

2mSööt3mMööda
24.09.09, 18:37
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 1
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting x
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional 2

lorenzo
24.09.09, 21:49
5. vooru tabel ka vahelduseks. Vooru võitis 6 tabamusega Tofoa, kes tõusis ka ülekaalukaks liidriks

1. Tofoa (6)26p
2.-3. Eeri (3)23p, Revolucion (5)23p
4.-5. daywalker (3)22p, Lauw (4)22p
6. Lambiahv (4)20p
7.-8. dannar (3)19p, wal (4)19p
9.-11. Ev0luti0n (3)18p, lorenzo (3)18p, norsk (4)18p
12. karl54 (4)17p
13.-14. thibramar (3)16p, Karla (3)16p
15.-16. 17 (4)13p, Vapor IV (4)13p
17. KeRRt 11p
18. SiimFace 10p

lorenzo
24.09.09, 21:50
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 2
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 1
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria x
10-10 Belenenses - Nacional 2

Tofoa
25.09.09, 18:04
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga x
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica x
26-09 16:00 Marítimo - Naval x
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional x

karl54
25.09.09, 19:22
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica x
26-09 16:00 Marítimo - Naval 2
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional x

Revolucion
25.09.09, 22:10
6. voor

25-09 20:15 Olhanense - Sp. Braga 2
26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica x
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional 2

Horatio
26.09.09, 14:41
6. voor

26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 2
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 1
10-10 Belenenses - Nacional 2

Karla
26.09.09, 17:10
6. voor

26-09 16:00 V. Setúbal - P. Ferreira 1
26-09 16:00 Rio Ave - Académica 2
26-09 16:00 Marítimo - Naval 1
26-09 19:15 F.C. Porto - Sporting 1
26-09 21:15 Benfica - Leixões 1
28-09 20:15 V. Guimarães - U. Leiria 2
10-10 Belenenses - Nacional 1

lorenzo
28.09.09, 20:34
uus voor üles!

7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo
03-10 17:00 Naval - Rio Ave
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria
04-10 18:00 Sporting - Belenenses
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica

Ev0luti0n
28.09.09, 22:05
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave x
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 2
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

karl54
29.09.09, 00:21
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo x
03-10 17:00 Naval - Rio Ave x
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 2
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 1
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

17
29.09.09, 02:23
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo x
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 2
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 2
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 2
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

norsk
29.09.09, 13:26
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 2
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 1
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria x
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica x

Lauw
29.09.09, 18:52
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 2
03-10 17:00 Naval - Rio Ave x
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria x
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 2
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 2
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

thibramar
01.10.09, 01:59
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 2
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 2
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

wal
01.10.09, 16:15
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo X
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 2
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

lorenzo
01.10.09, 21:03
6. vooru tabel teie ees. 1 mäng on veel pidamata, kuid otsustasin siiski tabeli ära teha. Pärast tuleb lihtsalt lisatabel. Vooru võitsid 5 tabamusega Lauw, lorenzo, karl54, thibramar ja 17. Liidrina jätkab Tofoa

1. Tofoa (3)29p
2.-3. Revolucion (4)27p, Lauw (5)27p
4. Eeri (3)26p
5. daywalker (2)24p
6. lorenzo (5)23p
7.-9. Lambiahv (2)22p, wal (3)22p, karl54 (5)22p
10.-12. norsk (3)21p, dannar (2)21p, thibramar (5)21p
13. Ev0luti0n (2)20p
14. 17 (5)18p
15. Karla (2)17p
16.-17. Vapor IV (2)15p, KeRRt (4)15p
18. SiimFace 10p

lorenzo
01.10.09, 23:06
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 2
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 1
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães x
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

KeRRRt
01.10.09, 23:26
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria x
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães x
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

2mSööt3mMööda
02.10.09, 03:52
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave x
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria x
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

Horatio
02.10.09, 07:26
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 1
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

Eeri
02.10.09, 10:58
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria x
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

Mõnuagent 007
02.10.09, 11:43
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave x
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 2
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 2
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

Tofoa
02.10.09, 16:46
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave x
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 1
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

Revolucion
02.10.09, 18:36
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave x
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 1
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

Karla
03.10.09, 13:49
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo 1
03-10 17:00 Naval - Rio Ave 2
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria x
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães 1
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

Lambiahv
03.10.09, 21:01
7. voor

02-10 20:15 Académica - Marítimo -
03-10 17:00 Naval - Rio Ave -
03-10 21:15 Sp. Braga - V. Setúbal 1
04-10 16:00 Leixões - U. Leiria 1
04-10 18:00 Sporting - Belenenses 1
04-10 20:15 Olhanense - F.C. Porto 2
05-10 18:00 Nacional - V. Guimarães x
05-10 20:15 P. Ferreira - Benfica 2

lorenzo
06.10.09, 21:30
uus voor üles, mis tõsi alles 3 nädala pärast

8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense
24-10 16:00 U. Leiria - Naval
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica
26-10 20:15 Benfica - Nacional
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting

17
08.10.09, 21:58
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

karl54
10.10.09, 01:03
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval x
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting x

Lambiahv
10.10.09, 11:47
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval x
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 2
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Mõnuagent 007
12.10.09, 12:30
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões x
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 1

Ev0luti0n
13.10.09, 22:45
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense x
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira x
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Lauw
14.10.09, 21:48
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 2
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 1
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 2
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões x
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Revolucion
15.10.09, 23:25
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense x
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga x
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões x
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

wal
16.10.09, 14:42
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense X
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões X
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

thibramar
16.10.09, 15:23
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense x
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 2
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira x
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Horatio
16.10.09, 21:35
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 2
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 2
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Ev0luti0n
21.10.09, 00:00
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense x
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira x
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

norsk
22.10.09, 13:28
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval x
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga x
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões x
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Eeri
22.10.09, 20:05
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga x
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 2
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting x

Tofoa
22.10.09, 20:46
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira x
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões x
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

lorenzo
22.10.09, 21:15
siin siis 7. vooru tabel + 1 mäng 6. voorust

1. Tofoa (5+0)34p
2. Revolucion (5+1)33p
3. Lauw (4+1)32p
4. Eeri (4+0)30p
5.-6. daywalker (4+1)29p, lorenzo (5+1)29p
7.-10. Lambiahv (4+0)26p, wal (4+0)26p, karl54 (4+0)26p, norsk (5+0)26p
11.-12. thibramar (3+1)25p, Ev0luti0n (4+1)25p
13. dannar (3+0)24p
14.-15. Karla (4+0)21p, Vapor IV (5+1)21p
16. 17 (2+0)20p
17. KeRRt (3+0)18p
18. SiimFace 10p

2mSööt3mMööda
23.10.09, 17:38
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Mõnuagent 007
23.10.09, 18:48
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval x
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões x
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting x

lorenzo
23.10.09, 19:00
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense x
24-10 16:00 U. Leiria - Naval x
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 2
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

thibramar
23.10.09, 20:01
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense 1
24-10 16:00 U. Leiria - Naval 1
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 2
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

Karla
24.10.09, 12:53
8. voor

23-10 20:15 Belenenses - Olhanense -
24-10 16:00 U. Leiria - Naval x
24-10 21:15 Rio Ave - Sp. Braga 2
25-10 16:00 Marítimo - P. Ferreira 1
25-10 18:00 V. Setúbal - Leixões 1
25-10 20:15 F.C. Porto - Académica 1
26-10 20:15 Benfica - Nacional 1
27-10 20:15 V. Guimarães - Sporting 2

lorenzo
26.10.09, 20:27
uus voor üles!

9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses
31-10 16:00 Naval - Leixões
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal
01-11 20:15 Sporting - Marítimo
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães

Mõnuagent 007
27.10.09, 09:27
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica x
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave x
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 1
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

Lauw
28.10.09, 18:34
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões 1
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 2
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 2
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

Ev0luti0n
28.10.09, 20:03
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 1
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 1
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 1

Lambiahv
28.10.09, 21:12
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 1
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal x
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

17
28.10.09, 23:55
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões 2
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 2
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 2
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

wal
29.10.09, 09:56
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões X
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica X
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 1
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 2
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

lorenzo
29.10.09, 21:28
8. vooru tabel ka valmis. Vooru võitsid 6 tabamusega Revolucion ja Eeri. Vahetus nüüd ka liider ja ainuliidriks tõusis nüüd Revolucion

1. Revolucion (6)39p
2. Tofoa (3)37p
3. Eeri (6)36p
4. Lauw (3)35p
5. daywalker (5)34p
6. lorenzo (4)33p
7.-8. wal (5)31p, karl54 (5)31p
9.-10. norsk (4)30p, Ev0luti0n (5)30p
11.-12. Lambiahv (3)29p, thibramar (4)29p
13. dannar (4)28p
14.-15. Karla (4)25p, 17 (5)25p
16. Vapor IV (3)24p
17. KeRRt 18p
18. SiimFace 10p

lorenzo
29.10.09, 21:30
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave x
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

thibramar
30.10.09, 01:07
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 2
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 1
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 2
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães x

Horatio
30.10.09, 01:25
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões 2
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 2
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 2
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

2mSööt3mMööda
30.10.09, 02:31
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 2
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

Revolucion
30.10.09, 09:36
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões 2
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 2
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

Tofoa
30.10.09, 15:21
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 1
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave x
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães x

KeRRRt
30.10.09, 15:34
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões 1
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 1
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 1
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

norsk
30.10.09, 17:18
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões 1
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave x
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria x
01-11 18:00 Nacional - V. Setúbal 1
01-11 20:15 Sporting - Marítimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimarães 2

Eeri
30.10.09, 21:37
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões 1
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 1
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 1
01-11 18:00 Nacional - V. Set?bal 1
01-11 20:15 Sporting - Mar?timo x
02-11 20:15 Académica - V. Guimar?es 1

Karla
30.10.09, 22:42
9. voor

30-10 20:15 F.C. Porto - Belenenses 1
31-10 16:00 Naval - Leixões x
31-10 21:15 Sp. Braga - Benfica 2
01-11 16:00 Olhanense - Rio Ave 1
01-11 16:00 P. Ferreira - U. Leiria 2
01-11 18:00 Nacional - V. Setubal 1
01-11 20:15 Sporting - Maritimo 1
02-11 20:15 Académica - V. Guimaraes 2

lorenzo
02.11.09, 21:14
uus voor üles!

10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga
08-11 16:00 U. Leiria - Académica
08-11 16:00 Leixões - Nacional
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting
09-11 20:15 Benfica - Naval

17
02.11.09, 23:56
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 1
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional 1
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

Ev0luti0n
04.11.09, 22:48
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 2
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense x
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 2
08-11 16:00 Leixões - Nacional 2
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

karl54
05.11.09, 22:20
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 1
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga x
08-11 16:00 U. Leiria - Académica x
08-11 16:00 Leixões - Nacional x
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

norsk
06.11.09, 11:46
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 1
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense x
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 1
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional x
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

lorenzo
06.11.09, 12:27
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira x
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense x
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 2
08-11 16:00 Leixões - Nacional 2
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

Revolucion
06.11.09, 13:10
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 2
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense x
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional 2
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

KeRRRt
06.11.09, 14:23
uus voor üles!

10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira x
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional 2
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

Lauw
06.11.09, 17:41
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira x
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional x
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

Mõnuagent 007
06.11.09, 19:07
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 1
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga x
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional 2
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

thibramar
06.11.09, 19:15
uus voor üles!

10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira x
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 2
08-11 16:00 Leixões - Nacional 2
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval x

Eeri
06.11.09, 20:01
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira X
07-11 16:00 V. Set?bal - Olhanense 2
07-11 21:15 V. Guimar?es - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional 1
08-11 18:00 Mar?timo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 1
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

2mSööt3mMööda
06.11.09, 20:03
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira x
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense x
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional x
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 1
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

Tofoa
06.11.09, 20:59
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 1
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional 1
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

Horatio
06.11.09, 22:25
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 1
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional x
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

lorenzo
07.11.09, 00:46
siin 9. vooru tabel. äärmiselt kesise vooru võitsid 4 tabamusega Eeri ja Lauw, kõik suutis mööda panna Lambiahv. Samas ega ta eriti sellega ei kaotanud, sest enamus ennustajaid suutsid täppi panna ainult 2 kohtumist.
Liidrina jätkab Revolucion.

1. Revolucion (2)41p
2. Eeri (4)40p
3.-4. Tofoa (2)39p, Lauw (4)39p
5. daywalker (2)36p
6. lorenzo (1)34p
7. wal (2)33p
8.-9. norsk (2)32p, Ev0luti0n (2)32p
10. karl54 31p
11. thibramar (1)30p
12.-13. Lambiahv (0)29p, dannar (1)29p
14. Karla (2)27p
15. 7 (1)26p
16. Vapor IV (1)25p
17. KeRRt (2)20p
18. SiimFace 10p

Lambiahv
07.11.09, 01:01
Ma olen osav ikka :D
Proovime uuesti

10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira 1
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense x
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica 1
08-11 16:00 Leixões - Nacional 1
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting x
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

Karla
07.11.09, 12:22
10. voor

06-11 20:15 Belenenses - P. Ferreira -
07-11 16:00 V. Setúbal - Olhanense 1
07-11 21:15 V. Guimarães - Sp. Braga 2
08-11 16:00 U. Leiria - Académica x
08-11 16:00 Leixões - Nacional 1
08-11 18:00 Marítimo - F.C. Porto 2
08-11 20:15 Rio Ave - Sporting 2
09-11 20:15 Benfica - Naval 1

lorenzo
13.11.09, 18:24
uus voor ka üles!

11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães
28-11 17:00 Nacional - Naval
28-11 21:15 Sporting - Benfica
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria

wal
19.11.09, 17:09
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães X
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 1
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões X
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal X
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 2
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Mõnuagent 007
19.11.09, 17:14
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães x
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica x
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 1
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

karl54
19.11.09, 18:13
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 2
28-11 21:15 Sporting - Benfica 2
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 2
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 2
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

KeRRRt
20.11.09, 00:16
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica x
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 2
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 1
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Revolucion
20.11.09, 12:07
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 1
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões x
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 1
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Horatio
20.11.09, 12:17
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 1
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 2
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 2
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

17
20.11.09, 18:42
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 2
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 2
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

norsk
20.11.09, 22:22
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães x
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica x
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 1
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo x
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Lambiahv
20.11.09, 23:00
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 2
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões x
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal x
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Ev0luti0n
26.11.09, 13:41
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 1
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 2
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 1
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

lorenzo
26.11.09, 15:41
10. vooru tabel ka. Kesise vooru võitsid 4 tabamusega Revolucion ja Ev0luti0n. Revolucioni juhib nüüd võistlust päris soliidse edumaaga.

1. Revolucion (4)45p
2. Eeri (1)41p
3.-4. Tofoa (1)40p, Lauw (1)40p
5. daywalker (2)38p
6. lorenzo (3)37p
7. Ev0luti0n (4)36p
8. norsk (3)35p
9.-10. wal 33p, karl54 (2)33p
11. Lambiahv (3)32p
12.-13. thibramar (1)31p, dannar (2)31p
14. Karla (2)29p
15. 17 (1)27p
16. Vapor IV (1)26p
17. KeRRt (2)22p
18. SiimFace 10p

lorenzo
26.11.09, 20:48
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica x
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões x
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 1
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 2
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Mõnuagent 007
27.11.09, 12:04
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 1
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal x
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Lauw
27.11.09, 19:23
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 1
28-11 17:00 Nacional - Naval x
28-11 21:15 Sporting - Benfica 2
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 1
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo x
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Horatio
27.11.09, 19:26
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães 2
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 2
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 2
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal 2
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Tofoa
27.11.09, 19:28
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimarães x
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 1
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões x
29-11 16:00 Académica - V. Setúbal x
29-11 18:00 Belenenses - Marítimo 1
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Eeri
27.11.09, 20:46
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimar?es x
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica x
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 1
29-11 16:00 Académica - V. Set?bal 1
29-11 18:00 Belenenses - Mar?timo 2
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

2mSööt3mMööda
27.11.09, 22:52
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimar?es x
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 1
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões x
29-11 16:00 Académica - V. Set?bal 1
29-11 18:00 Belenenses - Mar?timo 2
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

Karla
28.11.09, 12:25
11. voor

27-11 20:15 Olhanense - V. Guimar?es -
28-11 17:00 Nacional - Naval 1
28-11 21:15 Sporting - Benfica 2
29-11 16:00 P. Ferreira - Leixões 2
29-11 16:00 Académica - V. Set?bal x
29-11 18:00 Belenenses - Mar?timo 2
29-11 20:15 F.C. Porto - Rio Ave 1
30-11 20:15 Sp. Braga - U. Leiria 1

lorenzo
30.11.09, 15:43
uus voor üles!

12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense
06-12 20:15 Benfica - Académica
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting

17
30.11.09, 19:02
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 2
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses x
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional 2
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

karl54
01.12.09, 00:02
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses x
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga x
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional 1
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting x

Ev0luti0n
02.12.09, 00:30
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 2
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional 2
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

Mõnuagent 007
02.12.09, 13:28
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto x
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses x
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional x
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

Lambiahv
03.12.09, 22:40
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional x
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

Eeri
04.12.09, 13:10
12. voor

04-12 20:15 V. Guimar?es - F.C. Porto x
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira x
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Mar?timo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional x
07-12 20:15 V. Set?bal - Sporting 2

lorenzo
04.12.09, 14:11
04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira x
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional x
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

wal
04.12.09, 14:55
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira X
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional X
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

norsk
04.12.09, 16:35
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses x
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 1
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional 2
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

Revolucion
04.12.09, 18:10
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira x
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 1
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional 2
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

lorenzo
04.12.09, 19:16
11. vooru tabel. Vooru võitis seekord 6 tabamusega lorenzo. dannar ennustas 2 korda ja kaotas sellega punkti. Ülekaaluka liidrina jätkab Revolucion.

1. Revolucion (5)50p
2.-3. Eeri (4)45p, Lauw (5)45p
4.-5. Tofoa (3)43p, lorenzo (6)43p
6. daywalker (4)42p
7. norsk (5)40p
8. Ev0luti0n (3)39p
9.-11. wal (3)36p, karl54 (3)36p, Lambiahv (4)36p
12. dannar (3)34p
13.-14. thibramar 31p, Karla (2)31p
15. 17 (3)30p
16. Vapor IV (3)29p
17. KeRRt (5)27p
18. SiimFace 10p

Karla
04.12.09, 19:16
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 1
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 2
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional x
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

2mSööt3mMööda
04.12.09, 20:16
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses x
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 2
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional 1
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

Tofoa
04.12.09, 21:32
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional x
07-12 20:15 V. Setúbal - Sporting 2

Horatio
04.12.09, 23:14
12. voor

04-12 20:15 V. Guimarães - F.C. Porto 2
05-12 17:00 Naval - P. Ferreira 1
05-12 19:15 Rio Ave - Belenenses 1
05-12 21:15 Leixões - Sp. Braga 2
06-12 16:00 Marítimo - Olhanense 1
06-12 20:15 Benfica - Académica 1
07-12 20:15 U. Leiria - Nacional 2

lorenzo
07.12.09, 03:11
uus voor üles!

13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria
12-12 21:15 Olhanense - Benfica
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave
13-12 16:00 Académica - Leixões
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães

Horatio
07.12.09, 14:07
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria x
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 2
13-12 16:00 Académica - Leixões 2
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 2

karl54
07.12.09, 16:52
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional x
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica x
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 2
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 1

Lambiahv
09.12.09, 18:42
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 2
13-12 16:00 Académica - Leixões x
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 1

Ev0luti0n
10.12.09, 01:24
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval x
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 1

norsk
10.12.09, 13:49
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional x
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães x

lorenzo
10.12.09, 15:02
12. vooru tabel. Päris hea vooru võitis 7 tabamusega norsk. Liidrina jätkab endiselt Revolucion, kes suurendas oma edu veelgi.

1. Revolucion (5)55p
2.-3. Eeri (3)48p, Tofoa (5)48p
4.-6. lorenzo (4)47p, daywalker (5)47p, norsk (7)47p
7. Lauw 45p
8. Ev0luti0n (5)44p
9. karl54 (6)42p
10. Lambiahv (5)41p
11. wal (4)40p
12. dannar (5)39p
13. 17 (6)36p
14. Karla (4)35p
15. Vapor IV (5)34p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. SiimFace 10p

wal
11.12.09, 14:42
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave X
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 2

lorenzo
11.12.09, 14:45
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões x
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 2

Karla
11.12.09, 17:47
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 2
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães x

Revolucion
11.12.09, 19:21
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 2
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães x

Tofoa
11.12.09, 20:13
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 1
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões 2
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 1

Eeri
11.12.09, 21:48
13. voor

11-12 20:15 P. Ferreira - Nacional 2
12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Mar?timo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Set?bal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimar?es x

2mSööt3mMööda
12.12.09, 01:49
13. voor


12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave x
13-12 16:00 Académica - Leixões 2
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães x

Mõnuagent 007
12.12.09, 11:09
13. voor


12-12 17:00 Sporting - U. Leiria 1
12-12 21:15 Olhanense - Benfica 2
13-12 16:00 Marítimo - Rio Ave 1
13-12 16:00 Académica - Leixões 1
13-12 18:00 Sp. Braga - Naval 1
13-12 20:15 F.C. Porto - V. Setúbal 1
14-12 20:15 Belenenses - V. Guimarães 2

lorenzo
14.12.09, 14:42
uus voor üles!

14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga
19-12 19:15 V. Guimarães - Rio Ave
19-12 21:15 Naval - Sporting
20-12 16:00 Nacional - Académica
20-12 16:00 V. Setúbal - Marítimo
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto
21-12 20:15 Leixões - Olhanense

karl54
14.12.09, 17:57
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimarães - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 1
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setúbal - Marítimo 1
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses x
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 1
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

Horatio
16.12.09, 07:32
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimarães - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 1
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setúbal - Marítimo 1
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 1
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

Lambiahv
18.12.09, 00:02
8-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimarães - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setúbal - Marítimo x
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto x
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

Ev0luti0n
18.12.09, 00:04
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimarães - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setúbal - Marítimo 1
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 2
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

lorenzo
18.12.09, 00:08
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimarães - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setúbal - Marítimo 2
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 2
21-12 20:15 Leixões - Olhanense x

Eeri
18.12.09, 16:06
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimar?es - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Set?bal - Mar?timo 2
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 1
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

Revolucion
18.12.09, 16:20
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimaraes - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica x
20-12 16:00 V. Setubal - Maritimo x
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 2
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

2mSööt3mMööda
18.12.09, 17:49
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimaraes - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setubal - Maritimo 1
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 2
21-12 20:15 Leixões - Olhanense x

Tofoa
18.12.09, 19:48
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimaraes - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setubal - Maritimo 1
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses 1
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 2
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

Mõnuagent 007
18.12.09, 21:01
14. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga x
19-12 19:15 V. Guimaraes - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setubal - Maritimo x
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses x
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto x
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1

lorenzo
18.12.09, 21:20
13. vooru tabel. Äärmiselt kesise vooru võitis 4 tabamusega karl54. Liidrina jätkab endiselt uhkes üksinduses Revolucion

1. Revolucion (2)57p
2.-3. Eeri (2)50p, Tofoa (2)50p
4.-5. lorenzo (2)49p, norsk (2)49p
6. daywalker (1)48p
7. Ev0luti0n (3)47p
8. karl54 (4)46p
9. Lauw 45p
10.-11. Lambiahv (2)43p, wal (3)43p
12. dannar (3)42p
13-14. Karla (2)37p, Vapor IV (3)37p
15. 17 36p
16. thibramar 31p
17. KeRRt 27p
18. SiimFace 10p

Karla
19.12.09, 12:22
15. voor

18-12 20:15 P. Ferreira - Sp. Braga 2
19-12 19:15 V. Guimaraes - Rio Ave 1
19-12 21:15 Naval - Sporting 2
20-12 16:00 Nacional - Académica 1
20-12 16:00 V. Setubal - Maritimo 1
20-12 16:00 U. Leiria - Belenenses x
20-12 20:15 Benfica - F.C. Porto 2
21-12 20:15 Leixões - Olhanense 1