PDA

View Full Version : Baggio! APPI! EIIII!

Lasnaman
05.02.02, 13:58
Sellele legendile oleks pidanud see MM viimaseks jääma ja ei tea mida ta kõike oleks veel teind seal. Mul nii kahju tast, et tahaks talle kohe kirjutada, oleks see võimalik kuidagi või?

Maarek
05.02.02, 14:06
Njah, Baggio on nüüdseks juba ka avaldanud mõtteid oma jalgpallikarjääri lõpetamise kohta, kuna äsjane vigastus ja sellele järgenenud operatsioon viib ta palliplatsilt eemale selle hooaja lõpuni ja kuna mees järgmisel hooajal juba 36 aastane, siis pole jätkamisel enam suurem asi mõtet.
Teema vaateid ei jaga aga Sacchi ja Trappatoni, kes arvavad, et Baggio peaks siiski oma pallurikarjääri jätkama.

Lasnaman
05.02.02, 16:10
Parem oleks küll vist, et lõpetada kui oled ikka veel tipus, vähemalt nii alati soovitakse, aga ma soovin ikka, et ta jätkaks. Vähemalt ei usu, et ta skillid on ära kadund ja ta võiks ikka vähemalt üks hooaeg Bresciat aidata.

Aquilotta
05.02.02, 16:21
Orginally posted by Lasnaman

Vähemalt ei usu, et ta skillid on ära kadund ja ta võiks ikka vähemalt üks hooaeg Bresciat aidata.

Bresciat jääb Baggio ka loobumise puhul aitama (kui ta seda vaid ise tahab)...Igatähes loodab Brescia president Corioni, et Baggio jätkab mängijana (nagu ka paljud teised), kuid kui ta siiski peaks mängimise lõpetama, siis on tal töökoht Brescias olemas.

Paistab, et Brescial oli selle kariklamänguga nagu mingi needus kaelas...kõigepealt lükati ju mäng edasi (üks mängija hukkus autoõnnetuses). Nüüd veel see Baggio vigastus...

jkes
05.02.02, 16:39
No see veel puudus, et Baggio MM-ile pääs nüüd ära jääb.Lootsin väga, et ta seal mängib.Suures masenduses otsustas mees, et lõpetab karjääri sootuks.Saan temast väga hästi aru- näha palju vaeva eimillegi nimel (tasuks vigastus).Loodetavasti näeme teda veel kunagi mängimas...

coco
05.02.02, 16:54
kurb lõpp ta karjäärile jah, kuigi arvan et teda niikuinii ei oleks valitud koondisesse, aga mees ikka veel vaikselt lootis:(

Aquilotta
05.02.02, 17:12
Orginally posted by coco

kurb lõpp ta karjäärile jah, kuigi arvan et teda niikuinii ei oleks valitud koondisesse, aga mees ikka veel vaikselt lootis:(

Eks ta oleks jah kahtlane olnud, kas Trapattoni Baggio koondisesse kutsunud oleks. Vähemalt mees ise (st. Trapattoni) just nii väitis: " Kahju küll, et Baggioga nii läks aga kes ütles, et ma ta koondisesse oleks kutsunud?"

Lasnaman
05.02.02, 17:32
ikkagi hooaja algus oli suurt lubav, nii et ma usun, et oleks natukene asi teisiti läind oleks võind ta koondisse ka saada.

Edson
05.02.02, 17:40
Selline see jalgpalluri elu kord on. Ega ta pole esimene ega viimane kellega nii läheb. Meenutagem või van Bastenit, Ronaldogi läheb vist sama teed. Need mehed said õige vähe mängida, kuigi olid täielikud tipud.
Kahju muidugi.

sicmic
07.02.02, 20:10
Tundub, et seda siiski ei juhtu, et Baggio tippjalgpalli jätab...nii on ta ise öelnud...MM jääb siiski ära.

Artur
07.02.02, 20:32
Kes on üldse öelnud, et mehe karjäär on lõppenud? Baggio ise pole seda kunagi väitnud. Itaalia kõigi aegade parim mängija teatas täna, et ta ei loobu ja kriipsustas nendele loobumisspekulatsioonidele lõplikult joone peale. Hetkel pidavat mees hoopis oma paranemisele mõtlema, mitte MM-ist eelmalejäämisele. Ründaja paranemine võtab aga aega vähemalt 6 kuud.

Edson: Baggio on saanud vähe mängida? Võin sulle öelda, et mees alustas oma pikka ja edukat karjääri 1983. aastal Vicenzas, 86. aastal liitus mees Fiorentinaga, 91. aga lahkus ja siirdus Juventusesse, aastatel 95-97 mängis ta mõni aeg Milanis, 98. aastal tegi oma tagasituleku, kui lõi Bologna eest hooajal 22 väravat, sellele järgnesid 2 täiesti ebaõnnestunud hooaega Interis, peamiselt sellepärast, et mees ei saanud piisavalt mänguaega. Eelmisel aastal ühines jalgpallilegend Bresciaga ja lõi hooajal 10 väravat, paljude arust vääris mees juba siis kutset koondisse, seda hooaega alustas mees suurepäraselt, kuid 2 vigastust tapsid lõplikult mehe MM-unelmad. Baggio oli just vigastusest paranenud, kui jälle uus kallale tuli, see siis selles saatuslikus Parma ja Brescia vahelises kohtumises. Eelnevalt oli ta aidanud võtta võõrsil 1-3 võit vägagi emotsionaalses mängus (klubi kaitsja Vittorio Mero huku tõttu) Lecce üle. Kust otsast on mees vähe mängida saanud?

Aquilotta
18.02.02, 23:22
Sünnipäev, mis pidi Baggiole kurb olema, on täis lootust...
Tänaseks paistab Baggio loobumismõtted mahamatnud olema (kui ta niisuguseid mõtteid avaldanud on, võib-olla oli kõik vaid meedia kära).
Igatähes loodab Baggio oma kiirele paranemisele ning pole isegi MM-ile pääsemise mõtet maha matnud, kuigi tõele au andes tundub see veidi ebareaalne...Enne teda on sarnasest operatsioonist kiiremini väljakule saanud Nervo 100 päevaga, Baggio loodab hakkama saada 80-90 päevaga...

Lasnaman
19.02.02, 00:17
Kuulsin ka, et sisemiseslt loodab ta mängida ka MM-l, kuigi lootus on väike, soovin talle paremat ja head sünnipäeva ka!

eston maravilha
21.02.02, 20:12
baggio liitub võibolla villaga hooaja lõpus. kuid see on hetkel aint kõmu tasemel

Maarek
22.02.02, 12:04
Orginally posted by eston

baggio liitub võibolla villaga hooaja lõpus. kuid see on hetkel aint kõmu tasemel

Vägev kõmu, arvestades seda, et Baggiole on Brescias päris kõrgeid ametikohti pakutud.

Oll
27.02.02, 18:23
Au mehele, kes 35aastasena suudab ikka proffi jalgpalliga leiba teenida ja seda veel Serie A-s. Tõepoolest on ta kõige parem ja kindlasti kõige sümpaatsem. Kahju, et MM aiataha läheb(eriti moraalselt oleks tast suur abi olnud) eriti, kui arvestada 1998aasta MMi, kus treener Maldini mängitas Roberto asemel täielikus alavormis olevat Del Pierot.

Lasnaman
27.02.02, 18:54
MM pole veel metsa läind!!!

Maarek
04.03.02, 12:20
Jah, MM ei pruugi veel tõesti metsa minna, kuna Baggio pidi üritama mingit megakiiret paranemist ja on loodetavasti platsil 3-ks viimaseks liigamänguks Brescia eest. Igaljuhul loodan, et mees sellega hakkama saab ja saab koha MM-koondises, mida ta vääriks.

Aquilotta
17.03.02, 03:29
Igatähes praeguse seisuga on Baggio kiirelt paranemas ning tegi üleeile st.15-ndal esimese jooksutreeningu :).

Lasnaman
20.03.02, 01:15
Kuulge, aga mis parim Baggio kodukas on??? Ma olen ise vaadanud http://www.pro-paul.net/baggio/english/, aga see viimasel ajal kuidagi empty olnud. Ma tean, et tal ka official kodukas, aga see aint itaalia keeles ju.

Artur
20.03.02, 01:40
Orginally posted by Lasnaman

Kuulge, aga mis parim Baggio kodukas on??? Ma olen ise vaadanud http://www.pro-paul.net/baggio/english/, aga see viimasel ajal kuidagi empty olnud. Ma tean, et tal ka official kodukas, aga see aint itaalia keeles ju.

Vaata:

www.robertobaggio.tv

Üldiselt olen mina leidnud, et parim võimalus mingi mängija, klubi või muu sellise kohta infot saada on kõikvõimalikud foorumid, tutvused ja jutukad. Tuleb lihtsalt teada, kust otsida ja vaadata. Kahjuks peab tõdema, et Itaalia jalgpalli koha üht sellist korraliku portaali polegi. Kunagi oli mõte ise koos paari tegelasega selle tegemine käsile võtta, kuid nüüd on asi unarusse vajunud. Mis konkreetselt Baggiosse puutub, siis info liigub inimeselt inimesele, ametlikud lehed on üpris sageli suhteliselt mõttetud. Mingit erilist informatsiooni sealt sageli ei saa, heaks näiteks on näiteks kas või AC Milani koduleht.

Lasnaman
20.03.02, 02:48
Heh, siis tuleks hakata (tegelt juba ongi) siiin foorumis Baggio kohta jutte levitama, et kuskilt kaugelt otsima ei peaks.

Aquilotta
20.03.02, 14:17
Orginally posted by Artur

Vaata:

www.robertobaggio.tv

Üldiselt olen mina leidnud, et parim võimalus mingi mängija, klubi või muu sellise kohta infot saada on kõikvõimalikud foorumid, tutvused ja jutukad. Tuleb lihtsalt teada, kust otsida ja vaadata. Kahjuks peab tõdema, et Itaalia jalgpalli koha üht sellist korraliku portaali polegi. Kunagi oli mõte ise koos paari tegelasega selle tegemine käsile võtta, kuid nüüd on asi unarusse vajunud. Mis konkreetselt Baggiosse puutub, siis info liigub inimeselt inimesele, ametlikud lehed on üpris sageli suhteliselt mõttetud. Mingit erilist informatsiooni sealt sageli ei saa, heaks näiteks on näiteks kas või AC Milani koduleht.

Eks ta ole jah, infi saamine pole eriti lihtne, eriti kui Itaalia keelt ei valda :( . Õnneks mina itaalia keelt oskan :) , nii et natuke infot on ikka kättesaadav. Kui keegi tahab infot itaaliakeelsete lehekülgede kohta, siis võin teada anda, praegu siin ei viitsi neid üles lugeda.

Luban, et kui midagi Baggiost kuulda on, siis panen siia kirja :lahe:.

Veel üks Baggio kodukas:
http://www.robertobaggio.com tegelikult ega see leht eriti informatiivne ei ole, aga see oli leht, millele viitas Gazzetta dello Sport online oma Baggiot puudutavas viimases artiklis (see, et ta paraneb). Leht on itaalia ja inglise keelne.

Aquilotta
20.03.02, 20:52
Nagu lubasin, edastan siis uudiseid Baggio kohta.
Uudist on niipalju, et Trap on valmis juhul kui Baggio paraneb, ta MM-le võtma. Trap-i sõnad olid umbes nii : olen valmis ootama, sõltub arstide otsusest, praegu on raske midagi otsustada.

Lasnaman
24.03.02, 02:23
No jah, viimane uudis on nüüd nati sitt, kui just mitte hullim, et Trappatoni on ametlikult teadand, et ta ei võta Baggiot MM-le.:( :suurnutt:

mcnamara
09.04.02, 21:26
Baggio-fännid ahoi! :)
http://football.guardian.co.uk/continental/story/0,8018,681425,00.html

Edson
09.04.02, 23:10
Originally posted by Artur

Edson: Baggio on saanud vähe mängida? Võin sulle öelda, et mees alustas oma pikka ja edukat karjääri 1983. aastal Vicenzas, 86. aastal liitus mees Fiorentinaga, 91. aga lahkus ja siirdus Juventusesse, aastatel 95-97 mängis ta mõni aeg Milanis, 98. aastal tegi oma tagasituleku, kui lõi Bologna eest hooajal 22 väravat, sellele järgnesid 2 täiesti ebaõnnestunud hooaega Interis, peamiselt sellepärast, et mees ei saanud piisavalt mänguaega. Eelmisel aastal ühines jalgpallilegend Bresciaga ja lõi hooajal 10 väravat, paljude arust vääris mees juba siis kutset koondisse, seda hooaega alustas mees suurepäraselt, kuid 2 vigastust tapsid lõplikult mehe MM-unelmad. Baggio oli just vigastusest paranenud, kui jälle uus kallale tuli, see siis selles saatuslikus Parma ja Brescia vahelises kohtumises. Eelnevalt oli ta aidanud võtta võõrsil 1-3 võit vägagi emotsionaalses mängus(Klubi kaitsja Vittorio Mero huku tõttu) Lecce üle. Kust otsast on mees vähe mängida saanud?

Artur, nüüd murdsid lahtisest uksest sisse, ma polegi väitnud, et Baggio on saanud vähe mängida. Väitsin seda van Basteni kohta kelle karjäär lõppes õige varakult.

Maarek
10.04.02, 19:51
Originally posted by Edson
Artur, nüüd murdsid lahtisest uksest sisse, ma polegi väitnud, et Baggio on saanud vähe mängida. Väitsin seda van Basteni kohta kelle karjäär lõppes õige varakult.

Edson

Sinu lause oli: Ega ta pole esimene ega viimane kellega nii läheb. Meenutagem või van Bastenit, Ronaldogi läheb vist sama teed.

Minu arust vägagi selge viide sellele, et Baggio ja van Basteni vahele võib võrdusmärgi tõmmata.

c.lopez
18.04.02, 21:30
praegu on Baggiol väljavaated head,sest Itaalias saab ta koondisesse rahva surve tõttu Trappatonile,MM-iks saab ta kindlasti heasse vormi...:kaval:

Aquilotta
21.04.02, 21:28
:) Baggio jälle platsil ning kohe värav :õnnelik:

Lasnaman
22.04.02, 00:45
See on ju vist päris väike ime, mul lausa pisar silmas. 2 väravat vahetusest tulles, peale nii ohtlikku vigastust. SUPER.
Trappatoni krt, sa ei saand seda tähele panematta jätta!!!

Artur
22.04.02, 01:42
Itaalia jalgpallilegend Roberto Baggio paranes imepäraselt kiiresti oma raskest põlvevigastusest ja aitas oma kodumeeskonnal Brescial võtta Mario Rigamontil 15 000 pealtvaataja ees võit juba väljalangemise kindlustanud Fiorentina üle. Üks maailma kõigi aegade parimaid ründajaid sekkus platsile Federico Giunti vahetusmehena 70. mänguminutil ja tabas oma mänguaja jooksul kahel korral. Esimene Baggio värav sündis 74. mänguminutil, kui mees Luca Toni ebaõnnestunud löögi üle pea ülemisse nurka tõstis. Teist korda oli ründaja täpne kohtumise lõpuminutitel, kui ta palli lähipositsioonilt väravasse kobistas. Koos Luca Toni esimese poolaja värava abiga vormistas Roberto Baggio Brescia võidunumbriteks 3-0. Sellega tõestas oma generatsiooni üks talendikamaid mängijaid veelkord, et kuulub veel oma vanusele vaatamata maailma absoluutsesse tippu. Kuigi Baggio on hetkel suurepärases vormis, keeldub Itaalia jalgpallikoondise peatreener Giovanni Trapattoni mehele endiselt mehele koondisekutset broneerimast. Nii Itaalia meedia kui ka fännid aga usuvad, et Roberto Baggio vääriks veelt üht võimalust tõestamaks oma oskusi.

Kas tõesti on ime veel võimalik. Baggio sõnul teeb ta kõik selleks, et Trapattonile muljet avaldada. Peatreener aga ise Baggio vormi ja tervislikku seisukorda eriti kõrgelt ei hinda, viimastes intervjuudes on mees väitnud, et Roberto Baggio maailmameistrivõistlustel Jaapanis ja Lõuna-Koreas ei mängi. Andke mehele veel üks võimalus! Juba Baggio nime poolest vääriks mees kutset MM-ile. Muuseas, mul on hästi meeles, kui Trap ühes intervjuus Baggio vigastust kommenteeris: "Mul on kahju, et ta vigastada sai, Baggio oleks kindlasti olnud absoluutselt kindel koondisekandidaat."
Ah siis selline mees? Räägib, et oleks arvatavasti koondisse võtnud küll ja nüüd teeb Baggio võimalused katgooriliselt maha. Olid need tõesti ainult ilusad sõnad?

Baggio on legend. Baggio on kõigi aegade parim jalgpallur. Baggio on jumal. Baggio mängib MM-il.

Aamen.

financier
22.04.02, 13:01
Rahva surve Baggio koondisesse arvamiseks saab otsustavaks, et teda koondisesse ei võeta... Enam-vähem analoogne jama on Brasiilias, kus Romario taob koduliigas pidevalt väravaid ja terve Brasiilia rahvas nõuab teda koondisesse, aga peatreener Scolari kinnitab kindlalt, et Romariol sinna asja ei ole. Mida kõvem surve väljast, seda suuremaks läheb treenerite eneseuhkus...

Andy
22.04.02, 21:35
Baggio&Romario on mõlemad koos Klinsmanniga mu lemmikmängijad. Ja kui krt Trap ja Scolari keelduvad kahte esimest (viimane kahjuks juba karjääri lõpetanud :( koondisse võtmast, siis on küll kuri karjas. Sellises vanuses sellisel tasemel hiilata, nagu B&R seda teevad, on täielik ime.
Jääme lootma parimat.
Jääme lootma et kaks legendi saavad veel kogu maailmale näidata suvel, milleks nad veel võimelised on.

Maarek
24.04.02, 15:13
:oih: , ületasin postitust tehes smiley limiidi :D . Proovin siis seekord vähemaga hakkama saada.

:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:
Trapi kohta ei tahagi kohe enam midagi kosta. Tekib küsimus, et kas ta oma elu pärast ei karda või?

Maarek
24.04.02, 17:48
Lõik ühest artiklist, mille leidsin lehelt www.worldcuptimes.com

Italy gripped by "miracle" of Roberto Baggio.

'Baggiomania' is gripping the country with everyone from politicians and celebrities to current and former players and coaches expounding their views on whether the 'Divine Ponytail' should be given a chance to play in his fourth successive World Cup finals.

In the 48 hours since his stunning return to action, Baggio's popularity has been compared to Nelson Mandela and words such as "miracle", "resurrection" and "messiah" have been used to describe his rapid and successful recovery from a cruciate knee ligament injury.

The weekly magazine Guerin Sportivo featured a front cover on Tuesday with Baggio pictured in the shirts of the other 31 nations who will compete at the World Cup finals in South Korea and Japan.

"Trap, are we really sure that Italy still doesn't need him?" read the cover headline.

A group of conservative parliamentarians have asked Italy's minister of sport to put pressure on Trapattoni to take Baggio to the World Cup which starts on May 31.

financier
24.04.02, 20:43
Ei noh kui enne olid Baggio ja Romario lood enam-vähem sarnased siis pärast Maareki eelnevalt toodud artikli lugemist on juhtumid täiesti identsed. Täpselt analoogse surve all Romario koondisesse kaasamiseks (alates kõiksugu endistest kuni suurte asjapulkadeni välja) on ka Brasiilias Scolari. Ja ka loo lõpp on selge - täpselt samuti nagu ei mahu Romario Brasiilia koondisesse ei mahu ka Baggio Trapattoni plaanidesse. Mida suurem surve seda väiksem tõenäosus...

Nüüd puudub veel kui Inglismaal puhkeb hüsteeria Sheareri kaasamiseks MM-le. Esimesed märgid sellest on juba õhus...

PS Minu arust peaksid MM-l mängima kõik kolm :õnnelik:

mcnamara
25.04.02, 13:45
Originally posted by financier
Ja ka loo lõpp on selge - täpselt samuti nagu ei mahu Romario Brasiilia koondisesse ei mahu ka Baggio Trapattoni plaanidesse. Mida suurem surve seda väiksem tõenäosus...

Nüüd puudub veel kui Inglismaal puhkeb hüsteeria Sheareri kaasamiseks MM-le. Esimesed märgid sellest on juba õhus...

PS Minu arust peaksid MM-l mängima kõik kolm :õnnelik:

Enamasti on siiski õigus peatreeneril ja mitte "asjatundjateśt" fännidel. Peatreener peab koostama koondise nii, et seal oleks võimalikult vähe sisemisi vastuolusid, et meeskond mängiks ühtsena. Vastupidiseid näiteid on küllaga. Näiteks Maradona 94.aasta MM-il - hüsteerilise surve tõttu võeti ta kaasa, aga tulemus oli katastroof. Vastupidi, Aime Jacquet 98. aasta MM-il Prantsuse pressi sõimust välja ei teinud ning viis oma ühtse tervikuna toiminud tiimi maailmameistritiitlini. Ei taha Shearerit, Baggiot ja Romariot ühte patta panna. Iga juhtum on erinev. Las treenerid otsustavad, nemad ju ka vastutavad.

Maarek
25.04.02, 14:39
Originally posted by mcnamara

Näiteks Maradona 94.aasta MM-il - hüsteerilise surve tõttu võeti ta kaasa, aga tulemus oli katastroof

Katastroofi põhjuseks oli tema nõrkus kokaiin vastu, mispärast ta MM-lt minema kihutati. Arvan, et kui poleks seda jama olnud, poleks ka Rumeeniale kaotatud, kuna viimased kasutasid täiel määral ära Maradona kaotusest tingitud löögi, millest Argentiina kuidagi ei suutnud toibuda.

Samas pole mul andmeid, et siinne seltskond millegi pahelisega silma oleks paistnud, mistõttu ei saa nende juhtumite vahel paralleeli a'la ega see fännidepoolne surve head kaasa too. Olen täiesti kindel, et need mehed annaksid meeskonnale kõvasti juurde.

Päris huvitav oleks tegelt teada, et kes siis Brasiilia eest väravaid hakkab lööma. Ega ometi Ronaldo:doh: :doh:. Ei suudetud väravaid lüüa valikturniiril, ei ole suudetud ka sõprusmängudes, mis siis veel finaalturniirist rääkida.

mcnamara
25.04.02, 15:09
Originally posted by Maarek
Samas pole mul andmeid, et siinne seltskond millegi pahelisega silma oleks paistnud, mistõttu ei saa nende juhtumite vahel paralleeli a'la ega see fännidepoolne surve head kaasa too. Olen täiesti kindel, et need mehed annaksid meeskonnale kõvasti juurde.

Päris huvitav oleks tegelt teada, et kes siis Brasiilia eest väravaid hakkab lööma. Ega ometi Ronaldo:doh: :doh:. Ei suudetud väravaid lüüa valikturniiril, ei ole suudetud ka sõprusmängudes, mis siis veel finaalturniirist rääkida.

Pahelisega ehk mitte - aga seesama Maradona näide nõuab paratamatult küsimuse esitamist: kas supertäht või meeskond? Alan Sheareri puhul näiteks meenub mulle ikka ja jälle EM2000. Shearer oli koondise kapten, kes tänu peatreener Keeganiga semutsemisele suutis mõjutada taktikalisi otsuseid. Vähemalt nii on väidetud. Tulemus on teada.
Mul ei ole midagi nende meeste kaasamise vastu, aga ilmselt on see võimalik ainult juhul, kui nad on MM-il valmis üksnes meeskonna heaks tegutsema. Ja kui nad peatreeneritega mingil põhjusel läbi ei saa, võib see otustaval hetkel koondise mängu halvata.
Brasiilia puhul ma aga arvan, et põlatud Ronaldo võib nii mõndagi meist üllatada. Igatahes on ta praegu päris heas vormis.

Maarek
25.04.02, 15:38
Originally posted by mcnamara
Igatahes on ta praegu päris heas vormis.

Ja lahkus viimases liigamängus järjekordselt väljakult vigastuse tõttu. Tõsidus pole veel teada, aga ta on sellel aastal sisuliselt üle ühe mängu mingi jamaga kimpus olnud, seega ei usu, et MM-l ka mingit erilist tulemust tuleb, kuigi mul oleks hea meel küll, kui vend jälle säraks.

financier
25.04.02, 15:44
Kipub juba omaette teemaks minema, aga konkreetsetel juhtudel ei ole selgelt probleemiks ka läbisaamine peatreeneriga. Romario korraldas näituseks mõni aeg tagasi pressikonverentsi, kus poetas pisaraid ning kinnitas, et temaga ei tule probleeme ei Scolaril ega meeskonnakaaslastel. Lasku tal ainult rahus jalgpalli mängida... Pole kuulnud ka Baggio ja Trapattoni vahelisest vastuseisust.

Jään ikkagi oma juurde - põhjused on nii öelda psühholoogilist laadi. Peatreener tõepoolest koostab meeskonna ja vastutab ainuisikuliselt. Ja kõiksugu tühikargajate arvamus tekitab ainult trotsi... Nii võib juhtuda, et treeneri liiga suur ego saab ka meeskonnale hukatuseks. Näiteid sellisest suhtumisest võib tuua väga palju. Newcastle pooldajana on hea näide onu Bobby eelne meeskond, kus eelmine treener Gullit :viha: jättis kõigest hoolimata Sheareri pingile... Lõpp on muidugi teada - Newcastle langes tabelis viimaseks ja Gullit sai kinga :D Võib juhtuda ka vastupidi - kasvõi mcnamara poolt mainitud prantsuse võit MM-l.

Lõppkokkuvõttes pole jalgpallkoondis mitte üksikute mängijate summa vaid sünergiline kombinatsioon, mis peaks kokku andma parema tulemuse kui lihtne liitmine. Nii et las treenerid ise otsustavad... ;)

Artur
25.04.02, 18:13
Baggiole koondisekutse jagamine poleks mitte üksnes vägagi emotsionaalne ja auväärt tegevus, kuigi ka seda, vaid ka suurepärane otsus pidades silmas Itaalia jalgpallikoondise üldist mängu maailmameistrivõistlustel Jaapanis ja Lõuna-Koreas.

Võite te seda eitada ja mind lolliks sõimata, kuid fakt on see, et Baggio on veel nüüdki üks maailma parimaid ründemängijaid. Oskused pole kuskile kadunud, suurepärane väljakunägemine, fantastilised söödud, täpsed pealelöögid - need kõik on tal alles. Ei usu, et Trapattoni kui Itaalia koondise peatreener hiilgaks oma üliväheste teadmistega Itaalia jalgpallist ja leiaks, et Roby ei vääriks oma tehnika-, oskuste- ja hetkevormipagasi poolest kandma koondise helesinist särki. Ta teab Baggiot väga hästi, ametlikuks vabanduseks on mees seni välja toonud, et ei ole ründaja füüsilises vormis kindel ja kardab uut võimalikku vigastust. See on ju jama! Baggio on hetkel üks parimaid, kõik see jutt, et mees on vana ja oma parimate päevade tasemest kaugel maas on üks paras crap. Need tühikargajad, nagu siin juba nimetatud sai, on fännid, kes hoolivad koondisest sama palju kui peatreener. Ma jään igavesti Trapattonit vihkama, kui ta nüüd Baggiot MM-koondisse ei vali.

Kuidas te saate rääkida Baggiost kui supertähest ja mitte meeskonnamängijast? Baggio on rohkem meeskonnamängija kui Figo, Rivaldo või Ryan Giggs. Ometi ei kahtle keegi nende meeste väärtuses ja ei sea kahtluse alla nende oskusi ja võimet meeskonda aidata.

Kõigele vaatamata on Trapattoni koondise juhtimisega suhteliselt edukalt hakkama saanud. On toonud sisse mitmeid ulatuslikke uuendusi mänguskeemis. Üle ei tea kui pika aja on itaallastel taaskord kasutada playmaker...ütleme nii, et ilma playmakeri positsioonita oleks Francesco Totti suhteliselt kasutu mees. Igati kiitust väärib ka mehe kolme kaitsja süsteem, ma ei oleks suutnud seal enam Mark Iulianot näha, või siis Pessottot.

Lasnaman
27.04.02, 19:20
Artur, geniaalselt öeldud, olen sinuga 100% samal arvamusel!
:õlu:

Lasnaman
29.04.02, 04:18
No jah, tänane päev muidugi midagi head Bresciale ja Baggiole ei toonud, sest kaotati tiitlit ihkavale Juvele 5-0. Nagu ma aru olen saand, siis mängis Baggio ainult paarkümmend minutit ja ei saand õieti palli puutudagi selle ajaga. Aga üks ja VIIMANE mäng, mis otsustab ka Baggio saatuse arvatavasti, on ees. Kui Baggio teeb imet ja ta jääb silma kõigile 90 minutiga, siis rahva, manageride ja mängijate surve tõttu peaks ikka Trappatoni temaga arvestama. Ise usun, et see võimalus on väike, aga ma palvetan täiega, et nii juhtuks.

Lasnaman
29.04.02, 22:12
Liiga super, et trappattoni nüüd nädalavahetus seda ütles, et hoiab Baggiol silma peal viimases mängus.

Artur
01.05.02, 17:18
Originally posted by Lasnaman

Liiga super, et trappattoni nüüd nädalavahetus seda ütles, et hoiab Baggiol silma peal viimases mängus.

See võib tunduda kergelt öeldes natuke naljakas, sest seda on mees juba terve aasta lubanud.

Nüüd, kui Baggiol vähemalt mingisugunegi võimalus MM-koondisse jõudmiseks on, võib aga ainult spekuleerida sellel teemal, et kui see ime tõesti juhtub, siis milline roll saab sellel legendil Jaapanis ja Lõuna-Koreas olema? Kui palju saaks ta mänguaega? Keda ta vahetama hakkaks? Ise arvan, et Baggiost kujuneks eelkõige praeguse Itaalia kuldpoisi Francesco Totti vahetusmees, ei midagi enamat, see mulle aga enim peavalu valmistabki - kui sageli leiab itaallaste peatreener Trapattoni, et Totti vääriks väljavahetmist. Suure tõenäosusega on Totti ikkagi Azzurri esistaar ja võtmemängija, tänapäeva Itaalia jalgpalli suurim nimi ja täht. Kui Trap teeb aga sellise sammu, et kaasab koondisse Cristiano Doni, Atalana vasak- ja keskpooliku, siis jääks Baggio rolliks olla siis itaallaste viimane vahetusründemängija. Vaatame tõele näkku: algkoosseisus alustavad ründes Del Piero ja Vieri. Esimene vahetusmees on Pippo Inzaghi, ka Montella peaks peale käimasolevat hooaega suhteliselt palju mänguaega saama. Kui koondisse haaratakse veel Marco "never score" Delvecchio või Marco Di Vaio, siis tuleb tahes-tahtmata tõdeda, et Itaalia kõigi aegade parimal ründajal saab platsilesaamisega olema suuri raskusi.

Jääb ainult loota, et Roberto Baggiol õnnestub kordki suurvõistlustel realiseerida oma tohutu potentsiaal ja tuua 36-aastasena Itaaliale 20-aastase vaheaja järel taaskord MM-tiitel.

Lasnaman
01.05.02, 17:55
Kahjuks see nii on jah, et Itaalial on hetkel palju häid ründajaid. Vieri ja Totti on kohe 199% Itaalia eesotsas. Arvatavasti jääb Totti ründajate taha ja siis Vieri kõrval koha vist tõesti hõivab Del Piero. Kui Totti puutub asendamatuks mängijaks, siis leian, et Del piero vahetus võiks Baggio küll olla, sest mäletavasti MM 98 sõi Baggio Del Piero välja esi 11-sest. Ja kui etteasted on head, siis miks mitte, et Del Piero pingile jääbki. Vieri asendus võib olla siis, kas imeväravavaistuga Montella või halvim olukordade ära situja Inzaghi. Kuigi Trappattoni ütles, et Delvecchio on kindlalt koondises, siis sellel sitakotil mina küll kohta ei näeks, no lõi EM finaalis värava, aga see hooaeg on ta ikka väga sitt olnud. Aga jah see väga suur spekulatsioon alles, kõigepealt peab Baggio koondisesse saama ja eks see pühapäev selle ka otsustab.

Chiller
02.05.02, 05:40
Ma ennustan, et tuleval MM-il löövad Baggio ja Suker
ühepalju väravaid.;) ;)

jkes
02.05.02, 19:01
Esmalt peab Baggio jah koondisse saama ning kui ta juba sinna on pääsenud, läheb jälle väljakule pääsemisega raskeks. Arvan, et algkoosseisus on ründajate poole pealt kindlasti Del Piero, sest sel hooajal on ta tõesti Juventuse särgis häid mänge teinud ja rohkelt ka väravaid löönud. On veel F. Inzaghi ( kui ta nii palju kogu aeg suluseisus ei istuks, oleks ok), Delvecchio, Montella ( on tõesti praegu AS Roma särgis supervormi tõusnud), Vieri. Nende hulgast selgub minu arvates teine mees Juve staari kõrvale.
Loodetavasti pääseb Baggio ikka esmalt koondisse...

Artur
04.05.02, 20:19
Niiviisi, üks päris tore uudis teine, see ei puutu küll otseselt Baggiosse, kuid...paistab, et Romario võib ikkagi MM-koondisse pääseda. Peatreener Luiz Felipe Scolari on ka ise öelnud, et ta ei ole just 36-aastase ründetähe suurim fänn, kuid meedia surve olevat nii suur, et ta on lihtsalt sunnitud mehe koondisse kutsuma. Ka Brasiilia jalgpallijuhid soovitavad Scolaril legendaarne ründaja koondisse kaasata. Loomulikult on kõik alles spekulatsioonide tasemel, kuid asi seegi :)

Lasnaman
05.05.02, 04:00
Tegelikult on see päris hea, sest kui vaadata ka Baggio kohta igasuguseid neti ja muid küsitlusi, siis vähemalt 90 % rahvast tahab teda koondisesse. Ma olen paar kohta leidnud(CNN 90%) ja Itaalias kindlasti neid sadu, aga kõik on ühel meelel. Eks homme näeb siis, mis meie imepoiss suudab.

Lasnaman
06.05.02, 00:00
No nii Itaalias liiga läbi ja Baggio suutis jälle ennast näidata. Värav oli küll õnnega pooleks ja tema eneseeksitud penalti parandus, aga siiski värav. Lugesin välja ka, et Baggio mängis geniaalselt, nii et nüüd peab Trappatoni ta MM eelsele mängule võtma ja ma usun, et ta mängiks koha endale kätte Itaalia koondisesse.:jump1: :r66m7: :naer4:

Lasnaman
08.05.02, 19:25
Ahh minge te kõik persse nüüd, pole sellel MM-il ega ka elul mingit mõtet enam, Jätame kindlalt ühe andekama jalgpalluri koju ja võtame asemele mingid vennad, kes ei tea mis se jalgpall ongi. Tore pole sõnu, tubli Trappattoni. Kuradi haige värdjas. Ma loodan, et keegi saaks nii vigastada, et baggio koondisesse saaks, aga mis võimalus sellel juhtuda on, arvestades mis päev üldse minul olnud on.

Oll
04.06.02, 18:09
Käivad jutud, et järmine hooaeg jääb Baggiole ka viimaseks.:(
Minu jaoks oli, on ja jääb Baggio maailma parimaks aga kunagi tuleb ju ka lõpetada.

Rebu
18.06.02, 02:38
Galatasaray tahab baggiot!!

05/11/2002.

Turkish record-champions Galatasaray are said to be planning an audacious move for Italian footballing legend Roberto Baggio.

The Istanbul giants are reportedly prepared to offer $2 million for the silky-skilled Brescia veteran, who just recently admitted that he might have already played his last match as a professional.

Baggio, 35, has spent his entire career in Italy, and could very well be intrigued by the prospect of a rich cultural experience, frenzied full-houses at every home game and a final shot at Champions League football before he bows out.

:)

Rebu
18.06.02, 02:51
www.soccerage.com/en/04/00023.html

Seal saab kõike Serie -A kolle näha liikuvalt

Siin on screenshot

Artur
18.06.02, 06:20
Algselt tegi selle postituse Lasnaman

Ahh minge te kõik persse nüüd, pole sellel MM-il ega ka elul mingit mõtet enam, Jätame kindlalt ühe andekama jalgpalluri koju ja võtame asemele mingid vennad, kes ei tea mis se jalgpall ongi. Tore pole sõnu, tubli Trappattoni. Kuradi haige värdjas. Ma loodan, et keegi saaks nii vigastada, et baggio koondisesse saaks, aga mis võimalus sellel juhtuda on, arvestades mis päev üldse minul olnud on.

Mees, see oli sul nüüd väga räigelt öeldud. Saan aru, et sinu ja miks mitte ka minu arvates võib Trapattoni olla üks suur jobu, kuid nimetada Itaalia koondislasi mängijateks, kellel pole aimu, mis jalgpall on, on üks suur lollus.

Aga kui sa tõesti arvad, et nii Del Piero, Delvecchio, Vieri kui ka Montella ei tea, mis jalgpall on, siis võid ausalt öeldes ise persse minna...niipalju austust võiks ühe maailma parima jalgpallikoondise mängija olla ikka ära teeninud, et teda jalgpalli mitte tundvaks inimeseks ei kutsuta. Eks mine mängi Del Pieroga mees mehe vastu, kuigi seda jalgpallis väga sageli ei tehta, ja tahaks näha, kumb teist peale jääb.

Lasnaman
19.06.02, 01:52
Noniiiiiii AHHHAAAAAAAAAAA Itaalia on väljas ja mu sõnad polnud asjata. Ma küll olin ikkagi Itaalia poolt, aga see mäng mida Itaalia näitas ei väärind enamat kui 16 hulgas olemist ja nii läks. Hakkame siis rääkima meestest, kes võeti koondisesse Baggio asemel või???? Mida tegi Del Piero, mida tegi Inzaghi ja muidugi ei teinud mitte midagi ka Totti. Rääkimatta veel Montellast ja Delvecciost. Siis Baggio koha saanud Di Livio oli ka saast. Oi mulle meeldib see. Tõestus jälle, et Baggio oleks pidanud koondisse saama ja ajakirjandus ja ülde kõik hakkavad seda kiruma veel aastaid, et ja välja jäeti.

Rebu
20.06.02, 03:30

Noniiiiiii AHHHAAAAAAAAAAA Itaalia on väljas ja mu sõnad polnud asjata. Ma küll olin ikkagi Itaalia poolt, aga see mäng mida Itaalia näitas ei väärind enamat kui 16 hulgas olemist ja nii läks. Hakkame siis rääkima meestest, kes võeti koondisesse Baggio asemel või???? Mida tegi Del Piero, mida tegi Inzaghi ja muidugi ei teinud mitte midagi ka Totti. Rääkimatta veel Montellast ja Delvecciost. Siis Baggio koha saanud Di Livio oli ka saast. Oi mulle meeldib see. Tõestus jälle, et Baggio oleks pidanud koondisse saama ja ajakirjandus ja ülde kõik hakkavad seda kiruma veel aastaid, et ja välja jäeti.

Kle Del Piero viis Itaalia alagruppist edasi kui sa mäletad!!!
Aga ikkagi ta oleks võinud koondises olla!!:kaval:

Oll
20.06.02, 08:08

Mis kuradi asi sulle meeldib???
Sa, nilbik, sa kuradi tühikargaja tuled rääkima, et Itaalia ei väärinud kõrgemat kohta kui kaheksandikfinaal ja siis seletad ,et olid Itaalia poolt.Kui sa oleksid oma räämas silmad puhtaks nühkind siis oleksid näinud, et ega kohtunike roll kaotustes polnudki nii väike.
Aga eks ole sul, ajukääbikul, ikka õigus-Itaalia jättis "õiged mehed"(need, kes mõne arvates ikka teavad ,mis see jalgpall on) koju ja mängisid meelega kehva jalgpalli ,et sina saaksid veel midagi tõestada.
Eriline analüütik tuli välja.:viha: :viha: :viha:
Ptüi!!!

Lasnaman
20.06.02, 08:56
Oot oot, mis nüüd sinu probleem. Mida sa munn tuled mind sõimama. Ma sulle dibla rääkisin midagi või. Kui sa sitapea jalgpallis midagi teaksid, siis ma usun, et sa nägid kui kehv itaallaste mäng oli. Jah loomulikult ma olin itaallaste poolt, aga sellise mänguga oli näha ju, et nad ei jõua kaugele. Kui otsida põhjuseid, siis ei pea just eriti kaugele minema, kui öelda, et keskväli oli tühi ja ründajate toitmine oli väike ja kui välja Vieri välja arvata, olid ründajad ise ka sitad. Sellest ka järeldus, et puudusid võistkonnas õiged mehed ja meeste motivatsioon oli väga sitt. Kuna kõik on ikka profesionaalid ja tasemel mängijad, siis jäi neid motiveerida Trappatoni ülesandeks. Ta alustas sellega, et ei võtnud koondisse Baggiot, kes oleks tahtnud ennast väga näidata ja kes oli kurbusest lõhkemas kui kuulis, et teda ei ole kaasa arvatud. Kui nati oled Itaalia jalkaga kursis, siis tead väga hästi, mis kõik toimus ja milline surve tegelikult nõudis teda kaasa võtmast. Siit ka edasi, et itaalased langesid nii vara välja, on meedial ja muudel inimestel arutamist küllaga, nagu kasvõi meil siin, et kuida ja miks nii läks. Ok võib öelda ju, et kohtunikud panid sitta, seda ei saa ütlematta jätta, aga mida see enam aitab, Lõuna-Koreale ei oleks pidanud ka siis kaotama. Meeskonnast jäi puudu mees, kes oleks mängu üles ehtanud ja võidelnud selle nimel. Selleks oleks pidanud olema Baggio, mitte mingi Totti või kes iganes. Muidugi siin annab jälle pikalt edasi vaielda, sest totti on ikka sama kuulus ja tegia vend itaalaste arvates, aga tulemus näitas, et ju siis ei ole.
Sa munapea jäta sõimamine järele, kui midagi ei meeldi, siis hoia oma suu lihtsalt lukus.:viha:

Artur
20.06.02, 18:19
Nii...:õnnelik: Inimesed, ütlen teile vaid seda, et ei ole vaja üksteise kallal sõimelda...eksole, saan aru, et igalühel meist on oma arvamus, kuid no kurat, ega seepärast siis seda foorumit roppude sõnadega veel rikkuma ei tasu hakata ;) Tahate, et asi muutuks Delfi-taoliseks läbuks? Vaevalt..;)

Ise leian, et teil mõlemal on mingitmoodi õigus. Punkt üks: Roberto Baggio oleks pidanud Itaalia MM-koondisse pääsema, täiesti nõus sinuga, Lasnaman, siinkohal. Samas, anna andeks, võid siukese arvamusega, nagu itaallaste teised jalgpallurid oleksid sitad, küll per*e minna, kuigi ma olen üsna-üsna kindel, et see oli öeldud sul vast, kuidas öelda, hetkelise tundepuhangu :D käigus ja sa seda väga tõsiselt ei mõtle...

Ollile aga seesugune käitumismaneer ei meeldinudki :( ja seepärast ta otsustaski vinguda, ja see tõesti ei olnud võib-olla just kõige ilusamas stiilis.

Ah-jah, ja punkt kolm on see, et Itaalia ründajad olid tõesti MM-il suht kahvatud, Vieri oli loomulikult oma tavapärasest klassist, kuid Del Piero... Totti kohta ütleks niipalju, et kohati oli mees ikka päris aktiivne ja võitles kõvasti, ei saa tema kohta midagi väga paha öelda, no aga mis Inzaghisse puutub, siis jah...mees ei teinud mitte kui midagi ära...

Aitab kah...olgem ikka sõbrad edasi ja ärgem allugem provokatsioonidele..
Tsau :õnnelik:

Lasnaman
20.06.02, 20:01
Ok, minupoolt vabandused ropendamiste eest. Ei ütlegi, et need ründajad päris elus halvad mängijad on, lihtsalt ütleme nii, et MM vedas viltu.:õlu:

Oll
20.06.02, 21:48

Ok, minupoolt vabandused ropendamiste eest. Ei ütlegi, et need ründajad päris elus halvad mängijad on, lihtsalt ütleme nii, et MM vedas viltu.:õlu:

Jah, ütleme, et vedas viltu. Muide Baggio kohta nii palju,et ta oli, on ja jääb kõigi aegade kõige kõvemaks palluriks aga no üksinda poleks ta ka Itaaliast meistrit teinud.
:kurb8: Sellegipoolest Itaalia mäng(kuigi mitte, et hiilgeaeg oleks olnud) väärinuks kohta poolfinaalis vähemalt.Kohtunike roll oli VÄGA SUUR.Kõik peale Inzaghi mängisid oma koha välja kuigi mõni mees oleks võinud ja ka pidanud hiilgama(peale Vieri).
Tõesti kahju, et ńii läks.
Minugi poolsed vabandused-läksin tõesti nats liiale.Ja loodame, et nelja aasta pärast pole põhjust üldse vaielda vaid kuulata Queeni-We Are The Championsi.
:õlu:

Lasnaman
21.06.02, 04:22
Irw täpselt, ja Baggio ka maailma meister! Ainult siis juba treeneri rollis:D
Muide FIFA nimetatud läbiaegade esi XI on Baggio sees. See oli kokkupandud rahva poolt. No see näitab tõesti veel korda milline legend ta on. Kahju mul hakkab sellest, et kui tulevikus räägitakse Baggiost kui MM rollis, siis tuletatakse ikka meelde seda ebaõnnestunud penalti rohkem kui ta tegusi. Ise usun kogust südamest, et see MM oleks tal olnd viimane võimalus pesta seda kõike maha, aga jah kahju, et nii läks.
Tegelikult kui vaadata seda veel Trappatoni nurga alt, siis on ju Baggio ka Trappatoni üks lemmik mängijatest ja tema sõnad tõid üldse õhku sellise võimaluse, et äkki võtaks Baggio ka kaasa. Ta seda ei teinud ja ma usun, et nüüd ka seda kahetseb.

Lasnaman
21.06.02, 04:24
Nüüd kui pöörduda natuke Baggio tuleviku poole, siis tegelikult loodan, et ta lahkuks Bresciast näiteks kasvõi galatasaray'se. See annaks veel ideaalse võimaluse näidata ennast Euroopas. Pole ju tal mingit stiimulit enam Itaalias mängida või loodab ta EM 2004 peale?:sega10:

Artur
27.06.02, 20:59

Nüüd kui pöörduda natuke Baggio tuleviku poole, siis tegelikult loodan, et ta lahkuks Bresciast näiteks kasvõi galatasaray'se. See annaks veel ideaalse võimaluse näidata ennast Euroopas. Pole ju tal mingit stiimulit enam Itaalias mängida või loodab ta EM 2004 peale?:sega10:

Ei, Lasnaman, ei. Baggio on selgelt öelnud, et peale MM-i, kuhu ta ei pääsenudki, loobub ta rahvuskoondise eest mängimast, samas on kinnitanud ka seda, et jätkab mängimist igal juhul ja kõik need spekulatsioonid tema loobumisest on alusetud :)

Oll
28.06.02, 05:43

Ühinen arvamusega, et Baggio peaks klubi vahetama ja aastaks-kaheks vähemalt Türgimaale kolima. Mitte, et klubi, mille üle spekuleeritakse oleks mõni mu lemmikutest, aga siiski jääb võimalus, et vanameistrit on võimalik ka TV 3e vahendusel näha.Samas arvan, et nii suurel tähel ja eeskujul pole vaja "näidata ennast Euroopas", aga klubi peaks ta vahetama küll.

Lasnaman
05.07.02, 03:06
Midagi Baggio fännidele! Leidsin ühelt Baggio leheküljelt sellise faili nagu tribute to Baggio. See on ilusa muusika saatel kokku mixitud ilusamad Baggio väravad. Mul võttis silma märjaks:doh: nii et soovitan ka teil seda vaadata.
http://www.pro-paul.net/baggio/english/

Artur
10.07.02, 13:29
Baggio jätkab Brescias...

Jah, sedamoodi asi siis läkski, või vähemalt nii teatas Brescia president Luigi Corioni. Mees olevat uuele lepingule alla kirjutanud, mis jätab ta Mario Rigamontile veel üheks hooajaks.

Mis Bresciasse puutub, siis muuseas, vahepeal levisid kuuldused, nagu oleks klubiga ühinemas ka teine jalgpallilegend Romario. Brasiillaste legend olevat aga pakkumisest ära öelnud...

Veel üks uudis teine: nimelt on Bresciaga laenulepingu alusel ühinenud Ipswichi väravavaht Matteo Sereni. Sereni näol on tegemist endise Itaalia U21-koondislasega. Sereni tulek tähendab aga seda, et arvatavasti müüakse maha siis kas Pavel Srnicek või Luca Castellazzi. Uusi oste ei pidavat Brescia rivistuses enam tulema..

Rebu
13.07.02, 22:50
Roberto Baggio (35) ei kavatse veel buutsasid varna riputada. Baggio praeguse koduklubi Brescia president Gino Corioni ütles reedel, et omal ajal Euroopa aasta jalgpalluriks valitud mees mängib veel vähemalt kaks hooaega. Praegu Baggiol küll kehtivat lepingut pole, kuid Corioni sõnul sõlmib ta peatselt veteraniga uue töösuhte, kaheks aastaks.
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Lasnaman
19.07.02, 19:39
Kuulge liiga hull teema ju, ma ju üli mäel!
Baggio teatas täna ühele ajakirjale, et kavatseb mängida oma neljandal MM-il seega, et mängib aastani 2006, et saaks MM-ile. Siis ta 39, aga teda ei paistnud see ümber veenvat, sest ta usub oma võimetesse ja arvab, et suudab ka siis veel tipp jalkat mängida. Tal lihtsalt pettumus nii suur, et ta sellel MM-il mängida ei saanud ja see ajab omakorda teda uute püüdluste poole. Ma ütlen et GO GO GO ROBY ja löögu nüüd liiga mängudes palju väravaid!

M6iss
02.12.02, 20:24

Ma ütlen et GO GO GO ROBY ja löögu nüüd liiga mängudes palju väravaid!

Oleks ju uhke kui karjäär lõppeks ühe särava hooajaga. Eks näis, mis Baggiol veel öelda on.

Lasnaman
12.06.03, 19:13
Kuulge kas keegi üldse teab, mis Baggio plaanid on ja kus ta jätkab ja kas jätkab üldse, sest Mazzone lõpetas ära ju. Ma olen nagu kaua ära olnd, ei tea sittagi, nii et keegi võiks nati valgustada mind kui teab midagi temast.

fitti
12.06.03, 20:11

Ma olen nagu kaua ära olnd, ei tea sittagi, nii et keegi võiks nati valgustada mind kui teab midagi temast.

palju said ja mille eest?:P

Lasnaman
13.06.03, 16:06
150 kr. kuus, Eesti vabariigi teenimise eest.

Silver
13.06.03, 16:12
Päris hästi saadud ma vaatan ;)

Lasnaman
20.06.03, 01:17
Igastahes on Baggio teadand, et kavatseb jätkata Brescias ja jõuda oma 200 liiga väravani. See on aint hea uudis, ma ütlen, et Baggio MM-ile 2006!!!:doh: