320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

no putsi küll...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no putsi küll...

    Kas see leht saab veel mõttetum olla, kui ta praegu on??
    See küll minu isiklik arvamus, kuid mis asi see nagu on....
    Portaal????

    Absoluutselt puudub igasugune normaalsele inimesele kohane informatsioon. Kontakt ???????
    Kelle poole pöörduda, kui mulle miski väga meeldib või nagu antud mõttetu lehe puhul mitte üldse ei meeldi?

    Andke andeks... on teil ikka kõik korras, kallid sõbrad...
    0
    Olen poolt, et see on ilgelt pask!
    0%
    0
    Nooh suhteliselt sitt, a eriti ei koti...
    0%
    0
    Ah mul pohhui
    0%
    0
    Arvan, et see on mega tegija värk!! A ise olen ka
    0%
    0

    #2
    lgp. seenesi**uja!
    kui inimene ikka nii rumal on, et oma keha mustusest kasvama hakanud seeni sööma hakkab, siis on ju täiesti loomulik, et tal tekivad kõrgest palavikust tingitud sonimishood.

    räägitakse, et üks korralik masturbeerimine vähendab tunduvalt pingeid, stressi ja viha. võib-olla teed proovi?

    kuidas muidu läheb?

    mul on hea meel, et eestis leidub veel uljaid noormehi, kes oskavad NII HÄSTI põhjendatud ja edasiviivat kriitikat teha.
    piis!

    Kommentaar


      #3
      millised jõud küll sundisid seda vaest hinge siia leheküljele tulema ...

      Kommentaar


        #4
        Noh, arvamusi on ju alati mitmeid, kuid nö. destruktiivse kriitika asemel võiks olla ka seletus mis on nii halvasti ja mida muuta tuleks.

        Eksole? Seetõttu on n.t avatud praegu ka soovikanal, kus saab esitada oma soove, mida uue protaali ja foorumi tegemise puhul 100% arvesse võtame.

        Peale selle, lugupeetud seen, teame me sinu IP'd ning tänu selle oleme uurinud välja ka kust sa sisse logisind ning kuna küberruumis jätab siia saidile tulek ka jälje, siis teame ka su nime...
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by seene_sittuja

          Kas see leht saab veel mõttetum olla, kui ta praegu on??
          See küll minu isiklik arvamus, kuid mis asi see nagu on....
          Portaal????

          Absoluutselt puudub igasugune normaalsele inimesele kohane informatsioon. Kontakt ???????
          Kelle poole pöörduda, kui mulle miski väga meeldib või nagu antud mõttetu lehe puhul mitte üldse ei meeldi?

          Andke andeks... on teil ikka kõik korras, kallid sõbrad...
          böäää...asjalik mees oled, kallis sittur. Loomulikult ei saagi kõik kõigile meeldida aga näita parem jalkaportaal eestis meile ette, palun
          MIs on normaalsele inimesele kohane info?
          Kontkat-väga lihtne: klikid info peal

          ee...ma ei suuda midagi mõislikku sellise jutu peale öelda, magandun parem..

          hehe...ja martins, mis sa vaesest hingest ikka hirmutad, kui läbustas siis läbustas, saab bänni, asi vask...mida see nimi sulle annab? teeme kambaka?

          Kommentaar


            #6
            kulla seene sittuja, oled sa üldse aru saanud et tegemist ei ole portaali vaid selle ühe osa - foorumiga?
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              Martin, kuna selle sittuja kiri puudutas otseselt /kaudselt kõik tublisid soccernetlasi, siis palun sinult tungivalt avalikustada selle objekti nimetus. Saame kasvõigi moraalse rahulduse, erinevalt seenest, kes tõenäoliselt antud paska ajades sai ka füüsilise rahulduse

              Kasutades seenemiku sõnu, putsi iga üks ikka ei ütle meile putsi

              vabandan roppuste eest, aga mõni nooks võib ikka endast ära viia küll

              Kommentaar


                #8
                hahahaha martin hakka nutma kaa täitsa lõpp ja mis sa selle nimega peale hakkad?

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by willane

                  millised jõud küll sundisid seda vaest hinge siia leheküljele tulema ...
                  Korvpallur

                  Kommentaar


                    #10
                    Mõtlesin praegu,et kes ja millistel põhjustel pani pasa maha. Normaalne inimene ei hakka ju heast peast midagi
                    sellist kirjutama.
                    Tegelt on sellistest debiilsetest kahju ,kui inimene ainult nii saabki rõõmu tunda.
                    Martin ,pane palun see nimi üles ehk saan talle mõnda head arsti soovitada.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Elusees ei suuda martin seda nime valja otsida ta niisama vehib siin klaviatuuriga

                      Kommentaar

                      Working...
                      X