320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsin klubi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otsin klubi!

    Otsin klubi Paide või Türi juures. Olen 16 aastane 93sünd Meeldib endast vanematega võistelda olen mängunud saalihokit Eesti meistriliigas meestes ja meeldis jõuline mäng

    #2
    Mis sul seal siis valida oleks. Kumake, Linnameeskond, sinna sa vast kohe ei saaks, ja Ganvix. Teisi klubisi nagu sealkandis ei tea.

    Kommentaar


      #3
      Ganvix jah ainuke reaalne variant algul. Siin võetakse kõiki vastu, kuid jah.. trennid on nagu nad on..

      Kommentaar


        #4
        ganvix meeskonda oleks siis võimalik jah? lähen kooli siis lähen küsin kohe või teab keegi Ganvixi teami Emaili

        Kommentaar


          #5
          ganviximiisud@gmail.com peaks olema

          Kommentaar


            #6
            kui ma pole elu sees jalka trennis käind, ainult oma lõbuks kõksind kas siis on mõttet minna ntx tallinna kalevi trenni? sünd 92

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
              kui ma pole elu sees jalka trennis käind, ainult oma lõbuks kõksind kas siis on mõttet minna ntx tallinna kalevi trenni? sünd 92
              Muidugi mine ja proovi järele.. kunagi peab ka ju esimene kord olema ?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas taavimann Vaata postitust
                Otsin klubi Paide või Türi juures. Olen 16 aastane 93sünd Meeldib endast vanematega võistelda olen mängunud saalihokit Eesti meistriliigas meestes ja meeldis jõuline mäng

                Ei noh.... se on raske otsus sest kõik head meeskonnad on mujal aga kahju ma ei oska sulle midagi sovitada.

                Ma käin ka jalkas juba 6 aastat Tallinna Levadias norm tiim vanuse grupp 98.
                Ma olen ju 11 aastane
                Aga nojah kahju aga sa pead siis sealt üle tulema aga kui sa leiad mingi hea tiimi siis on sul vedanud.
                Iv seen better days

                Kommentaar


                  #9
                  mängin ise ka saalihokit, meistris ka. ei no miks ära tuled hokist ?

                  Kommentaar


                    #10
                    kus mängisid ?

                    Kommentaar


                      #11
                      küsimus jah, et kus mängisid?
                      VB ta ei tule ära, ning samuti saab saalihokit paides ka edasi mängida, nad praegu ju esiliigas ???

                      Kommentaar


                        #12
                        Tere!
                        Samuti otsin klubi, olen 16 aastane 93 sünd, mänginud paar aastat noorte Levadias, aga nüüd tuli paus sisse. Trennid võiksid toimudu Tallinnas

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Dano Vaata postitust
                          Tere!
                          Samuti otsin klubi, olen 16 aastane 93 sünd, mänginud paar aastat noorte Levadias, aga nüüd tuli paus sisse. Trennid võiksid toimudu Tallinnas
                          tallinna kalevisse

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas kurb Vaata postitust
                            Ei noh.... se on raske otsus sest kõik head meeskonnad on mujal aga kahju ma ei oska sulle midagi sovitada.

                            Ma käin ka jalkas juba 6 aastat Tallinna Levadias norm tiim vanuse grupp 98.
                            Ma olen ju 11 aastane
                            Aga nojah kahju aga sa pead siis sealt üle tulema aga kui sa leiad mingi hea tiimi siis on sul vedanud.
                            Tule PJkasse

                            Kommentaar


                              #15
                              kas keegi väravavahti vajab? olen mänginud kolmandat ja neljandat liigat

                              Kommentaar

                              Working...
                              X