320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Teine liiga 2009/2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA Teine liiga 2009/2010

    Tere! Teeks siis algust ka teise liiga asjadega...

    Kes on commish? Uueks on jazzjansa
    Kes jätkavad ja kes kukuvad esiliigast??
    Kas on ka uusi soovijaid??

    Mida teha eelmise hooaja niisama olijatega?? ( bc hoops, monna united bc, tartu kõmuorjad)

    Kui veel mingeid teemasi siis laske tulla!!

    #2
    tean meest, kes ka tahab alustada, nii et lisan ühe liikme siia juba juurde. Loodetavasti saate ikka liiga püsti...

    Kommentaar


      #3
      liverpool pub on käpp ikka
      JK Liverpool Pub nr 8

      Kommentaar


        #4
        Mad Korns kolib arvatavasti siia teemasse
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          #5
          little bustards osaleks ka endiselt meeleldi

          Kommentaar


            #6
            Külatanuma Dünamo samuti. Tean ka ühte uut mänguhuvilist, kui kohti on.

            Kommentaar


              #7
              Tere ! kas keegi saaks mulle se´lle lehekülje anda kus regada saab tahaks ka proovida

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                Tere ! kas keegi saaks mulle se´lle lehekülje anda kus regada saab tahaks ka proovida
                See ongi õige koht, kus endast teada anda.

                P.S.Soovitasin eelmisel aastal werty`t ja toetan sel aastal tema poolt soovitatavat uut meeskonda.Tore oleks liigad varakult valmis saada.

                Kommentaar


                  #9
                  Muiduolijatele mingied privileege ei tehta. Kui kolm paremat selgusid, siis nad soovi korral võiks tõusta esiliigasse ja kui seal loobujad ei ole, siis kolm viimast kukuks siia liigasse. Nii, et lähinädalad on soovitavad enda teada andmiseks, et inimesed soovivad jätkata.

                  Kommentaar


                    #10
                    Hommik!

                    Kuhu kukuvad kolm viimast c-liigast?

                    Käpp igatahes!

                    Lugupidamisega,
                    Teie Sel Aastal Võidan Mina
                    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
                      Kuhu kukuvad kolm viimast c-liigast?
                      Mudaliigasse, koos kossukoondisega! Arvestades seda, kuidas kokkutulekul kolmest panid, oleks koondisele ani kindlasti

                      Kommentaar


                        #12
                        Hommik!

                        Andke ainult pall kätte! Raul Suurorg on mu Teine Isa!


                        " Ja korstnast tuli valget suitsu ... " .. Ametlik teadaanne saabub õige pea!
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          #13
                          commish on leitud, jazzjansa võtab asjad üle!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas veixveix Vaata postitust
                            commish on leitud, jazzjansa võtab asjad üle!!!

                            Hommik!

                            Tere, mina olen Teie uus commish! Kõigepealt teeme ühe asja selgeks! Kuna ma eelmisel aastal rohke ebaõnne toel millegipärast esiliigasse viivat kohta ei suutnud püüda , siis sel aastal parandanm vigu ning võtan mäekõrguselt esikoha ära. Vajadusel kasutan kevadel kasvõi veto õigust! Kui kellegil on selle koha pealt vasturääkimisi , siis tehku seda kohe, hilisemaid "arvamusavaldusi" võtan kui ülesastumisi commishi vastu ning selle tulemuseks on see, et ükshetk nt. võite jõululaupäeva hommikul fantasy keskkonda sisse logides avastada , et keegi tarkpea on Teie kulla-kalli LeBron Jamesi kellegi Kevin Lyde suguse vastu välja vahetanud . Ja siis ärge tulge mulle oma muret kurtma! PUNKT!

                            Nii teine teema, millest tahtsin rääkida! RAHAD! Kas teeme ja kui teeme, siis mis summas teema! Ise pooldaks seda varianti, et kuna Teie ei tunne mind ja mina ei tunne teid, siis jätkaks vanaviisi. Ilma rahadeta. Siis mängus vähem tundeid ja jääb rohkem aega lobale.

                            Kolmas asi. Fantasy melu! Esimeseks kirjutamata reegliks saab olema, et iga II liiga mängur peab fantasylehel kuus vähemalt ühe pressiteate avaldama. Mida pressiteade endas sisaldab, jäägu igaühe enda otsustada. Võib ka lihtsalt öelda, tere ja ma siis lähen vms. Iga kuu üks pressiteada . DIIL! Sanktsioonid rikkumise eest. Küll ma midagi ilusat välja nuputan!

                            Neljandaks. Kui on mure, siis anda teada, mitte ükski kuskil nurgas omaette nokitsedes pihku kiruda, et küll too või teine manager on ikka värdjas küll. Eksju. Me oleme siin ikkagi kõik sõbrad ja esimesel korral kohe näkku ei löö. Näkkulöömine, siis see on teine kirjutamata reegel muideks kusjuures.

                            Esialgu kõik!

                            Info liiga loomise kohta ilmub siia jooksvalt . Drafti kellaaeg kattub Meistriliigas ning Esiliigas oleva kellajaga.

                            Kui küsimusi, siis tuld!

                            ps.. panen smiley ka lõppu igaks juhuks
                            Karev
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              #15
                              tra ma tahaks juba praegu draftida
                              eelmise aasta ebaedu vaja selja taha jätta
                              aga jah, minagi nõus, et Teine e. C-Liiga jääks tasuta liigaks
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X