PDA

View Full Version : Jalgpallihaigla kodulehekülg

Poborsky
06.02.02, 15:54
Mul on sisuline struktuur välja töötatud, ent pole väga head kujundajat, kes selle arvutisse valaks.

Kui Soccerneti külastajate hulgas on tõsine koondise toetaja, kes on ühtlasi hea kujundaja, tõstku käsi püsti, nüüd langetagu alla ning toksigu aadress pob.orsky@mail.ee, teemaks Kodukas ning "send".

Kosk
06.02.02, 16:04
Orginally posted by Poborsky

Mul on sisuline struktuur välja töötatud, ent pole väga head kujundajat, kes selle arvutisse valaks.

Kui Soccerneti külastajate hulgas on tõsine koondise toetaja, kes on ühtlasi hea kujundaja, tõstku käsi püsti, nüüd langetagu alla ning toksigu aadress pob.orsky@mail.ee, teemaks Kodukas ning "send".

Ma miski nime registreerisin portaalis ära ja üks tore võll põhimõtteliselt lubas aidata.
Esialgne aadress oleks www.zone.ee/Jalgpallihaigla...või sa tahad kohe jalgpallihaigla.ee teha? Ütlen nii palju, et esimene variant oleks nagu tasuta.

aiFo
06.02.02, 16:58
hmmm... kas zone.ee mitte see koht pole, kust hästi palju aknaid avaneb, kui midagi putud...? :(

Kosk
06.02.02, 17:17
Orginally posted by aiFo

hmmm... kas zone.ee mitte see koht pole, kust hästi palju aknaid avaneb, kui midagi putud...? :(

Ma ei tea, sest ma ei käi sellistel lehtedel. Kuulsin lihtsalt, et seal pidi kõige enam vaba kettaruumi saama (25M).

Ega see on lihtsalt üks variant, sinna ei pea seda tegema.

Ertai
06.02.02, 19:20
Mina kui tavakodanik soovitaks (neutraalsest) aspektist( v siis vaatenurgast) teha Jalgpallihaigla.ee nii eesti, inglise ning hiljem ka saksa , vene keelne +teised keeled nt. Holland(mul on sõpru webitegijaid, kes on TFD...v nii)
oleks palju normim tavakasutajale ning tõstaks mainet ka avalikkuse suhtes ning lisaks ametlikku poolt...

---------------------------------------------------------------
Peksab segast täna....kuigi haigushood on üle:P

Kosk
06.02.02, 19:33
Orginally posted by Ertai

Mina kui tavakodanik soovitaks (neutraalsest) aspektist( v siis vaatenurgast) teha Jalgpallihaigla.ee nii eesti, inglise ning hiljem ka saksa , vene keelne +teised keeled nt. Holland(mul on sõpru webitegijaid, kes on TFD...v nii)
oleks palju normim tavakasutajale ning tõstaks mainet ka avalikkuse suhtes ning lisaks ametlikku poolt...

---------------------------------------------------------------
Peksab segast täna....kuigi haigushood on üle:P

Eriti asjalik oleks jalgpallihaigla hollandikeelne versioon:P

Ertai
06.02.02, 19:36
Orginally posted by Kosk

Eriti asjalik oleks jalgpallihaigla hollandikeelne versioon:P[/i]

Kusjuures 90% võimalik:)
aga jah, pidev täiustamine maybe:) pole ullu:)

kojamees
10.02.02, 20:52
Andke tuld munadele Elvis tuleb.
Ehk lahtiseletatult kõik teed viivad Rooma.Mis üleval see üleval.:õlu:

ROOTSI KUNN
28.02.02, 19:44
Eilsel JH -koosolekul seda teemat justkui puudutati aga miks siis asi paigast ei liigu? Shmutov Martin pakub oma abi
Poborski on samuti vaeva näinud. Mida veel oodatakse?
Inimesed tahavad meist teada ja meiega võimaluse korral ühineda.

Poborsky
01.03.02, 10:40
Liiguvad. See on vana arutelu.

kojamees
01.03.02, 10:47
Poborsky pane enda meile aadress siia kuhu saa ootad kaastöid ja fotosid või mida iganes.:õlu:

Poborsky
01.03.02, 17:35
pob.orsky@mail.ee

Kas keegi saab mulle saata nimekirja KÕIKIDE Eesti koondise enne- ja pärastsõjaaegsete mängudega kujul:
1. 24.02.1343 Eesti-Soome 2:1 (1:0) Tallinn MM kv
2. ...

Tore oleks, kui oleks ka kõik Eesti koondise mängijad, kohtunikud ja väravalööjad-minutid.

kojamees
01.03.02, 17:42
Hulluks oled läinud või kas sa tahad teha Suurt Jalgpalli piiblit??Kuhu see kõik ära mahub?:õlu:

Poborsky
01.03.02, 20:14
Jalgpallihaigla kodulehele.

Martin
03.04.02, 23:40
NO KAUA VÕIB???

Mina isiklikult ei saa endiselt aru, kuidas on võimalik, et Hollandi - Eesti mängul hakati kodulehe kava koostama ning praeguseks hetkeks pole vist ikkagi lillegi liigutatud. Krooniline laiskus?

Igatahes. Tean nii palju, et tegija ON olemas (meie oma wiinu), kuid temaga on räägitud vaid üks kord ning siis lubatud tagasi helistada, kuid seda lubadust EI peetud. Krooniline laiskus?

Kui disainer ja tegija iseenesest on olemas, siis on küsimus ju vaid mingis sümboolses hinnas ning materjalides ning soovides. Nende kahe kasvõi kirja panek oli ka juba Hollandi reisi ajal tehtud ning üldiselt ei tohiks selline asi ikka mõttemaailmas üle aasta võtta. Kaahtlustan muide endiselt kroonilist laiskust...

Korda enda arvamuse uuesti üle: JPH-le on kodulehekülg (ingokanalina) sama vajalik, kui ükskõik millisele teisele organisatsioonile siin maailmas. Internetiseeritud riigis on kõige kergem viis infoni jõuda siiski by Internet (noh, telefon ka muidugi). Kui kodulehete pole on üldisest kommunikatsioonist vähe abi.

Foorumi alajaotus, mis teil siin on, on hea asjade arutamiseks, kuid kui tahate LIIKMETELE ning just UUTELE liikmetele muljet avaldada, siis kodulehekülg peaks olema ESIMENE prioriteet järgnevates toimingutes.

Just my 2 cents....

Martin
03.04.02, 23:44
Pakun välja ka lahenduse omalt poolt.

Soccernet.ee teeb teile selle lehekülje valmis ning tegijale tasus lepime kokku kasvõi hiljem - kui olete asja üle vaadanud ning kätte saanud.

Mida tahame:
1) Põhikirja
2) Kõikide liikmete ankeete + pilte
3) Kõiki jalgpallihaigla juhatuse koosoleku protokolle
4) JPH kontaktandmed
5) edasi võtame ühendust vastavalt vajadusele ning vastavate iskkutega

Kõik.

Kas olete võimelised need andmed minuni toimetama? Eesti Post peaks olema töökorras ning saab saata tähitud kirju, mis maksab vist umbes 10-20 krooni vastavalt paki raskusele.

Kui saata hakkama, siis 1. maiks on teil lehekülg olemas.

Punkt.

greenday
04.04.02, 04:03
Smutoviga 100% nõus. Liikmena oleks ma hea meelega nõus ka kaasa aitama kodulehe funktsioneerimisele, näiteks uudiste riputamine jne...

ROOTSI KUNN
04.04.02, 12:28
Täna on JH koosolek,kus pannakse edsine tegevus paika. Loodan ,et tulemuslik.
Väga paljud asjad on seisma jäänd ja kuhjunud ning ka arusaamatusi tekitanud.

vandersell
04.04.02, 12:35
kas see on JH koosolek, või JH juhatuse koosolek?

kojamees
04.04.02, 13:38
Kunn peab silmas Juhatuse koosolekut.:õlu:

kyps
04.04.02, 13:58
Kui jutt juba kodulehele ja selle eest maksmise juurde läks siis küsimus teadjamatele, et palju võiks maksta Eesti koondise väravate arvutiseerimine, et siis VHS-i mpegi või avi vormi valamine ja kui keerulise tehnika olemasolu üldse selle tegevuse juures vajalik on?

Igati lahe oleks, kui ühe hiireklõpsu kaugusel oleks sinust N: Eesti-Rootsi 3:2 värav või siis Eesti-Vene 1:0 tabamus.

Kui see summa miljonitesse ei küüni siis võiks ju ka selle ürituse nimel väikse korjanduse avada. Ise toetaks kindlasti:)

Poborsky
04.04.02, 18:19
Jalgpallihaigla kodulehekülje valmimise venimises olen süüdi mina ainuisikuliselt. Aga see ei jää nii.

kojamees
04.04.02, 18:43
Luban et saadan Sulle meie kõikide koostööpartnerite aadressid.Ka mina olen venimises süüdi(ma ei jaga sellest asjast Muchvigi)..!!.:õlu:

greenday
04.04.02, 18:47
Originally posted by kyps

Kui jutt juba kodulehele ja selle eest maksmise juurde läks siis küsimus teadjamatele, et palju võiks maksta Eesti koondise väravate arvutiseerimine, et siis VHS-i mpegi või avi vormi valamine ja kui keerulise tehnika olemasolu üldse selle tegevuse juures vajalik on?

Igati lahe oleks, kui ühe hiireklõpsu kaugusel oleks sinust N: Eesti-Rootsi 3:2 värav või siis Eesti-Vene 1:0 tabamus.

Kui see summa miljonitesse ei küüni siis võiks ju ka selle ürituse nimel väikse korjanduse avada. Ise toetaks kindlasti:)Vot see on juba mehe jutt! Kui arvutil on tv-kaart, siis peaks vist saama ka videomakki sinna ühendada? Tv kaart maksab mingi tonn...

Repserto LuaLua
04.04.02, 19:26
Originally posted by Poborsky

Jalgpallihaigla kodulehekülje valmimise venimises olen süüdi mina ainuisikuliselt. Aga see ei jää nii.

Kuna see nii ei jää, siis kaks varianti:

a) kodulehekülge hakatakse tegema ja enam ei veni see tegemine.
b) sa otsid mõne teise patuoina kah ja enam pole ainuisikuliselt süüdi. :D

kumb variant käiku läheb? :lahe:

Jyrka
04.04.02, 20:02
Originally posted by Martin

Pakun välja ka lahenduse omalt poolt.

Soccernet.ee teeb teile selle lehekülje valmis ning tegijale tasus lepime kokku kasvõi hiljem - kui olete asja üle vaadanud ning kätte saanud.

Mida tahame:
1) Põhikirja
2) Kõikide liikmete ankeete + pilte
3) Kõiki jalgpallihaigla juhatuse koosoleku protokolle
4) JPH kontaktandmed
5) edasi võtame ühendust vastavalt vajadusele ning vastavate iskkutega

Kõik.

Kas olete võimelised need andmed minuni toimetama? Eesti Post peaks olema töökorras ning saab saata tähitud kirju, mis maksab vist umbes 10-20 krooni vastavalt paki raskusele.

Kui saata hakkama, siis 1. maiks on teil lehekülg olemas.

Punkt.
bla bla bla Martin sa tee parem soccernet korda

airmike
16.04.02, 23:27
kurat,see väravate asi oleks jõle tore,mul on endal mõned amatöörvõtted,kui asi susisema hakkab otsin need arhiivist välja.

wiiner
23.04.02, 03:23
Poborsky lubas muga jutukas kokku saada (esmaspäeval, 22. aprillil), kuid ei ilmunud välja!
Saatke mulle mail või ma ei tea... kirjutage siia samasse mida te sinna lehele siis tahate.. rääkige soovidest jms. Samas, andke ka materjal kätte... teen asja valmis siis..

greenday
23.04.02, 04:22
Originally posted by wiiner

Poborsky lubas muga jutukas kokku saada (esmaspäeval, 22. aprillil), kuid ei ilmunud välja!
Saatke mulle mail või ma ei tea... kirjutage siia samasse mida te sinna lehele siis tahate.. rääkige soovidest jms. Samas, andke ka materjal kätte... teen asja valmis siis..Mu meelest oleks ka juba aeg.:deemon:

Poborsky
23.04.02, 15:12
Olid lahendamatud probleemid ehk kogu firma paarisaja inimese meilid kadusid koos serveriga igaveseks. Täna olen kohal.

greenday
18.07.02, 23:29
\"Tõstatan\" teema

pastakanovic
21.07.02, 20:12
Mingi krempel on teil juba yleval, ma vaatan...
http://jalgpallihaigla.soccernet.ee/

Silver
28.07.02, 19:04
ma kah seda vaatasin, päris soliidne, aga eriti pole asja reklaamitud kah p6hi on olemas, aga palju 0n veel tehad ( pooled lingid ei t66ta) tundub, et wiinu t66 kui ma ei eksi? :D vähemalt yx mees v6ttis asja käsile....

wiiner
20.08.02, 01:37
njah... oleks materjali (logo, sisumaterjal jms), siis lõpetaks lehe ära kah...

-madis-
06.10.02, 12:54
Originally posted by EricCantona
paremat nime ei taha võtta endale või JALGPALLI HAIGLA noo kamoon :oih:

Mida sa selle nime kallal õiendad? :deemon: Nimi on hää küll ning ega nimi meest ei riku!

aiFo
06.10.02, 17:31
Originally posted by madman666

Mida sa selle nime kallal õiendad? :deemon: Nimi on hää küll ning ega nimi meest ei riku!

tjah, kyll aga rikub m6ni mees nime, eriti kui see veel kellelegi teisele kuulub....:viha:

vandersell
07.10.02, 12:21
Kõigepealt toetan aiFo avaldust ja teiseks... JH nimi on juba pikemat aega olemas, sina Cantona oled siin foorumis alates 18-05-02... alles nüüd taipasid arvamust avaldada??

Hellik
07.10.02, 13:27

\"Laps räägib siis, kui kana p***ib\" ;)

Stinger
08.10.02, 15:29
Mis jama selle kodukaga on, vana aadress enam ei toimi ja uus veel ei toimi.
Üks neist võiks ikka ülal olla.

Poborsky
08.10.02, 21:07
Kodulehekülg siirdub aadressile www.jalgpallihaigla.ee, praegu pole seda aadressi veel mõtet otsida. Töö käib.

Seoses sellega küsimused kõikidele:

a) mida soovite kindlasti kodukal näha ehk mida ootate kodukalt?

b) kas leidub veel inimesi, kellel on aega ja tahtmist tasuta koduka heaks vahetevahel end liigutada nagu praegune pisike tiim? Saatke e-mail: pob.orsky@mail.ee

greenday
09.10.02, 04:30
Originally posted by Poborsky

Kodulehekülg siirdub aadressile www.jalgpallihaigla.ee, praegu pole seda aadressi veel mõtet otsida. Töö käib.

Seoses sellega küsimused kõikidele:

a) mida soovite kindlasti kodukal näha ehk mida ootate kodukalt?

b) kas leidub veel inimesi, kellel on aega ja tahtmist tasuta koduka heaks vahetevahel end liigutada nagu praegune pisike tiim? Saatke e-mail: pob.orsky@mail.eeMa võiks küll jõu kohaselt aidata!

b0xter
13.10.02, 18:09
nu ma ka miski kodukatega tegelenud :) võix ka miskit moodi aidata kui vaja

jansa
14.10.02, 13:11
..paistab et JH kodulehekülg on kui Tallinna linn, mida tehahkse ja tehakse aga valmis ei saa... Mina näiteks ei saa aru kas koduka tegemine tõesti nii raske ja pikalt aega nõudev asi on kui seda juba pea aasta tehakse..

Poborsky
14.10.02, 17:07
Paraleel Tallinna linnaga on hea:)

Praegu sisestame kõikide koondise mängude statistikat: tulemused, koosseisud jne ning mängu kirjeldus. Mänge on kokku üle 240 ning ennesõjaaegsed nõuavad arhiivitööd.

b0xter, palun saada mulle meil

Hellik
14.10.02, 17:23
Lühidalt sellest, mida tahaks näha JH kodukal:

a)Liikmete nimekiri (võimalusel ka muud andmed)
b)ülevaade liikmetele pakutavatest soodustustest
c)VÄRSKE info reisidest ja muudest üritustest
d)JH põhikiri, kontaktandmed jne.

See oleks põhiline, koondise mängude ajalugu esimene prioriteet küll olema ei peaks.

b0xter
14.10.02, 20:18
Poborsky kle mu mail on b0xter@solo.ee :) niiet maila kui abi vaja

Poborsky
14.10.02, 20:18
Mayhem, asjalik jutt. Need kõik asjad tulevad, osa juba on.

pepe
16.10.02, 17:48
Miks \"vana\" kodukas http://jalgpallihaigla.soccernet.ee maha on võetud? Seniks kuni uus ja uhkem valmis, võiks vana ikka püsti olla...

b0xter
17.10.02, 16:12
njah ka võimalus...aga kaugel uus on yldse??

Poborsky
17.10.02, 18:59
Täna registreeriti ametlikult aadress www.jalgpallihaigla.ee MTÜ Jalgpallihaigla nimele. Veidi bürokraatiat ja saame serverit kasutama hakata.

b0xter
17.10.02, 22:42
nu see postitus yleliigne :P

b0xter
17.10.02, 22:42
nu siis on hia... :) sa teed seda kodukat ise ka w?? vai keegi teine teep

Stinger
22.11.02, 10:18
Nüüd on see uuendatud kodukas ka üles pandud:

http://www.jalgpallihaigla.ee/index.php

:õnnelik:

LootusFan
04.12.02, 01:52
www.antiflora.cjb.net - jalgpallihaigla...xa-xa-xa

santehnik
04.12.02, 08:57
Täitsa huvitavalt tehtud see www.antiflora.cjb.net sait;) Siit küsimus Flora-fännidele - kus on teie sait?Ma väga loodan, et selleks ei ole lgp.Soccernet.ee sait....Või äkki ma eksin?

greenday
04.12.02, 13:07
Originally posted by LootusFan

www.antiflora.cjb.net - jalgpallihaigla...xa-xa-xaKui mul väga lõbus on, siis ma naeran ka ksa-ksa-ksa!:D :P

PHILIPZ
07.12.02, 17:46
o~petan vene keelt (tasuta!)
xa-xa-xa on sama mis ha-ha-ha

:D :D :D :D :D :D :D :D

kojamees
22.01.03, 01:05
Härrased Philips ja Lootusfänn,te pole ilmselt asjale külge saand kui üritate enda vigast pruuti kõigile kaelamäärida.Proovige O.K. jutukat.
Ükskord prahvatab vimm,mis kogunend salaja .....:õlu: :õlu: :õlu:

Stinger
22.01.03, 01:55
.. jaa jaa jaaa:õnnelik:

Stinger
08.04.03, 15:32
Kodulehel on nüüd uus kujundus:õnnelik:

kojamees
09.04.03, 14:34
Esileht on jah nüüd tibens-tobens.:? :? :?

smith
22.04.03, 22:29
www.antiflora.cjb.net - tundub väga kahtlane lehekülg. esiteks on vene keeles, mida mitteeestlased väga fännivad. eitia miks? ja oma kaktuste jutt jne. on ikka väga mööda, et kuulutada mingid poolehoidjad kaktusteks - selles pole ju iseenesest midagi halba, kuid et seda igal pool \"promoda\" jääb kuidagi kahtlane mulje. väga hea näitena võib tuua aga lehe http://www.fctrans.ee peaaegu täiesti venekeelne klubi on ka endale eesti keelse webi teinud mis on väga tervitatav nähtus.

bianconeri
24.04.03, 21:07
Originally posted by smith

www.antiflora.cjb.net - tundub väga kahtlane lehekülg. esiteks on vene keeles, mida mitteeestlased väga fännivad. eitia miks? ja oma kaktuste jutt jne. on ikka väga mööda, et kuulutada mingid poolehoidjad kaktusteks - selles pole ju iseenesest midagi halba, kuid et seda igal pool \"promoda\" jääb kuidagi kahtlane mulje. väga hea näitena võib tuua aga lehe http://www.fctrans.ee peaaegu täiesti venekeelne klubi on ka endale eesti keelse webi teinud mis on väga tervitatav nähtus.Kuule, Sa ei pane küll matsule pihta;) Vaata seda saiti ikka läbi huumori prisma ja saad eneserahu tagasi:D

smith
27.04.03, 11:22
huumori prisma? hmm... ja eneserahuga on mul kõik korras :P

bianconeri
27.04.03, 16:25
Originally posted by smith

huumori prisma? hmm... ja eneserahuga on mul kõik korras :P
Aaaah...selge.....(ütles ta ja muigas;) )

Stinger
02.04.04, 15:56
Vaatasin kodukat ja uued kevadtuuled on vist puhuma hakanud :õnnelik:

Undi
02.04.04, 18:07
Et nagu tehti koledamaks?

eston maravilha
03.04.04, 02:34
selliseid saite tehit aastal 1996

Silver
03.04.04, 14:11
Masendav. Vabandust, kuid see lehekülg on õudne! Vigane, kole ning maitsetu. Kui tõesti probleem on korralikku kujundust teha, siis väikese summa eest saab igal pool vastava teemakohalise välimuse tellida.

Samas on positiivne, et taas hakkavad tuuled puhuma. Viimane aeg. Eesti lippu tuleb kõrgel hoida!:õnnelik:

simmo
03.04.04, 16:09
masendav tõesti,
kes keegi tõesti ei tahaks korralikumat saiti kujundada? isegi tunnikesega teeb parema kujunduse ;)

Mis eelmisel viga oli, et maha võeti?

tegin ka midagi kiiresti: http://www.jktammeka.ee/jalgpallihaigla_kavand1.gif

17
12.04.04, 22:48
Kas see selliseks jääbki nüüd?See on sõna otseses mõttes, ärge pange pahaks röve:S

Jux
13.04.04, 00:14
Respect, Simmo! Vot sellise kujundusega sait on ikka hoopis teine tera! Loomulikult on Tammeka koduka mõjutused sees, kuid samas pean isiklikult Tammeka kodukat ka üheks Eesti parimaks vutiklubi esinduseks netis.

Äkki oleksid nii hea ja saadaksid selle pakkumise JH esiotsale ka -> jalgpallihaigla@hot.ee

priitf
26.04.04, 15:50
Nii lugupeetud inimesed
JPH kodukas taas avatud! mõned üksikud asjad vajavad veel tegemist, aga üldiselt peaks korras olema. ka inglise keelne variant.
Eelmise koduka kujunduse kohta ütlen, et see oli vahepealne ning mõnes mõttes teie pahameel õigustatud, kuid, kõigile anti võimalus osa saada sellest, miks te siis nüüd tõrelete kui keegi asja käsile võttis.
Kuid loomulikult igasugune kriitika, ideed, mida lisada/muuta on teretulnud!
Keegi ei tea mida te mõtlete kui te oma mõtet avaldanud pole!

Parimat!;)

Martin
26.04.04, 16:33
Originally posted by priitf
Eelmise koduka kujunduse kohta ütlen, et see oli vahepealne ning mõnes mõttes teie pahameel õigustatud, kuid, kõigile anti võimalus osa saada sellest, miks te siis nüüd tõrelete kui keegi asja käsile võttis.

Paluks kodumaises (Eesti) keeles subtiitreid.

priitf
26.04.04, 23:04
millest sa aru ei saanud? :õnnelik:

Stinger
18.04.06, 14:52
uus leht
http://www.jalgpallihaigla.ee/