320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes teab, see teab!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes teab, see teab!

    "Kes teab, see teab!" ©ballack

    Kui keegi teab midagi, mida teab veel keegi teine, aga üldiselt keegi nagu ei tea, aga kõik tahaksid teada, aga sina ei taha et kõik teaksid, aga samas nagu tahaksid ka aga ei taha rääkida, samas nagu tahad kellegile nagu midagi öelda ja ikkagi rääkida, aga see on suur saladus, siis selline jutt palun siia teemasse!

    #2
    Lause kasutamise eest 1 külm A. Le Coq Premium (mulle)

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Lause kasutamise eest 1 külm A. Le Coq Premium (mulle)
      vabalt ja on igati kohane, et esimene vastus sult siia teemasse tuli

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Lause kasutamise eest 1 külm A. Le Coq Premium (mulle)
        Prem sulle, Special Red mulle





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          #5
          Üks parimaid.

          Algselt postitas ballack Vaata postitust

          Nähes kossupedede käitumist täna...palun andke abi neile. Isegi täis peaga ei suudaks seda teha. Kes nägi see teab (ei taha eestlasi nii halvas valguses kirjeldada kui oli).

          Igatahes kui näete nelja kossupede kes on ülekaalulised (umbes 165-175cm pikad ja 110-130kg), ümarate näojoontega, heledate juustega (riideid ei ole vist mõtet kirjeldada), siis võite sõimata. See oli jube mis nad linnapeal korraldasid. Ausõna ei oska selliseid sõnu välja mõelda ja tegusid teha mis nad tegid.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas flameas Vaata postitust
            Prem sulle, Special Red mulle
            Kes teab, see teab, mis hinnaga Special Red'i konsumitest ja maksimarketitest saab.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
              Kes teab, see teab, mis hinnaga Special Red'i konsumitest ja maksimarketitest saab.
              7,90 + pant
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                #8
                Nägin täna ühte tuntud foorumikasutajat mustamäel tegelemas väga seadusevastase asjaga......ei tahakski kohe kirjeldada mida ta tegi ja kes see oli.
                Kes teab,see teab.
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  #9
                  Midagi juhtus suvepäevadel eika telgis. Kes teab, see teab

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                    7,90 + pant
                    Kuna antud jook läheb tootmisest maha, siis nelipakk ka kohati 33 kulli koos pandiga.





                    Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                    Parim laul

                    Kommentaar


                      #11
                      Jess...lõpuks on minu kohta tehtud teema ja siin postitatakse (L):P

                      Kommentaar


                        #12
                        Keegi tegi täna midagi Jürvi emaga, kes teab, see teab.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                          Nägin täna ühte tuntud foorumikasutajat mustamäel tegelemas väga seadusevastase asjaga......ei tahakski kohe kirjeldada mida ta tegi ja kes see oli.
                          Kes teab,see teab.
                          Mis asi on väga seadusevastane ja mis natuke seadusevastane?
                          Et kui jood 1 õlle ära avalikus kohas siis on natuke seadusevastane, aga kui jood ära kasti avalikus kohas siis on juba väga seadusevastane?

                          Kommentaar


                            #14
                            Mehhanisaator kuses Magistrali ees?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mehhakas sõitis Liivaku peatuse kandis trolliliinid maha ja kakles naismentidega.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X