320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim foorumlane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    jah vihata on kerge aga armastada raske...

    ühinen nendega kellele just pinnuks on silmas need ühekordsed (lu)userid, nt seene*ikkuja, või mis ta oligi.

    ignonreerida on kerge

    Kommentaar


      #17
      Miks peaksin kedagi siin vihkama? Naljakas küsimus Põhimõtteliselt kohe ei vihka!
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Panen ka siis enda poolt kolm nime, kuigi otseselt ma ei vihka neist kedagi.
        1. Eston - kuidagi ilgelt ebasümpaatne tüüp, kes ajab suht lolli juttu ja kellel on minust kardinaalselt erinev maailmavaade. Aga samas on päris pull ju vaielda sellise inimesega ka, nii et siiski maailmale mingil määral vajalik mees.
        2. Marka - oli vist selline nimi. Selle mehe klaviatuurist pole vist veel ühtgi normaalse sisuga posti näinud. Ei vihka teda, aga esmapilgul tundub suht loll tegelane.
        3. Kolmanda koha peale on pretendente mitu -
        Berg (pole absoluutselt mehe enda vastu midagi, lihtsalt kahju, et haigus nimega bergi sündroom poisi ära on rikkunud),
        Vaikiv mees (pole ka midagi eriti geniaalset kirjutanud, aga kõige rohkem ajab närvi see, et mees on Manu logoga, aga ajab sellevastast juttu)
        Lell (ei teagi täpselt, lihtsalt ebasümpaatne, peamiselt tänu Poola jutukas tehtud vägitegudele)

        Oh, siin on tegelikult veel neid, kes ebasümpaatsed on, näiteks Jyrkale annaks vitsa ja veidi aega tagasi oleks eestieestki nimekirjas suht ees olnud, aga on ennast tõsiselt parandanud viimasel ajal. Tubli!

        Ärge nüüd need solvuge, kes ennast siit leidsid, lihsalt, elu on selline! Piiss!
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #19
          Mina vihkan foorumi liikmete seas kõige rohkem iseennast.
          Tänan tähelepanu eest.
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            #20
            Lell, ütle oma arve nummer, ma kannan sulle 5 eeku üle ja sa saad endale uue elu osta.

            Kommentaar


              #21
              Orginally posted by eestieest

              1. mingi glory poiss - allesandro del piero
              2. hmmm....
              3. veel 1 hmmm....

              ma panin vaid esimese nime mis meelde tuli ja krt nagu rohkem pole keda vihata................... ma ei vihka inimesi
              Kas ma olen nii kuulus? Vaadates veel LuaLua,erxx,Jaani

              Kommentaar


                #22
                Krt!!!

                Kallid soccernetlased ,
                Kirjutage lell väikse tähega, sest suure tähega algab ühe teise inimese nimi, kes ei ole selle väikse tähega algava lellega kuidagi seotud.
                Pealegi, lell Sa võiks oma nime üldse ära upgrade-ida.

                Soccerneti rahvale ütleks lihtsalt, et tore sait teil. Andke minna.

                Kommentaar


                  #23
                  Jajah, mis siin ikka pikalt seletada. Kahju küll, kui see nii on.
                  Samas ma ei saa aru, milline minu niigi vähestest postidest siis nii vastukäiv on, et kohe vihatuimaks foorumlaseks tituleeritakse

                  Ja Miq, mis juttu sina meil räägid ???

                  Lell (ei teagi täpselt, lihtsalt ebasümpaatne, peamiselt tänu Poola jutukas tehtud vägitegudele)
                  Poola jutukas ?? Kas ajad mind kellegiga segamini või milles asi ??


                  Mina ei vihka absoluutselt kedagi. Tegelt vihkan küll - oma naabrit ja ülemust. Aga kedagi keda sa ei tunne ja ei ole kunagi näinud, mingi foorumi põhjal vihata - hmmm....no ma ei tea. Olgu siis nii.

                  Aga keep them coming. Lahe on lugeda.

                  Lisaksin aga et aegamööda on tekkinud omad lemmikud. Kuumad eesti poisid nagu ander, coco, cornwall ja veel mõni näiteks.

                  Vastupidise näitena tooks välja wiineri ja Arturi - alati abivalmis adminnid kui foorumiga seoses mõni probleem on. Tänud.
                  Vänn

                  Kommentaar


                    #24
                    lell, millal oma kontonumbri annad?
                    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Miq
                      Vaikiv mees (pole ka midagi eriti geniaalset kirjutanud, aga kõige rohkem ajab närvi see, et mees on Manu logoga, aga ajab sellevastast juttu)

                      Ärge nüüd need solvuge, kes ennast siit leidsid, lihsalt, elu on selline! Piiss!

                      Kavatsen ka edaspidi kritiseerida ManU, Eesti, Flora jt meeskondade (kes vähegi korda lähevad) rumalaid otsuseid. (Seevastu So'ton näit. jätab suht külmaks)
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #26
                        njaa, nüüd kus mina ka siia segatud olen... njah.
                        Vihkama pole ma kedagi hakanud, aga väga idiootse mulje on jätnud endast lell

                        Pole mitte midagi öelnud ega teinud, kui järsku hakkab lelleke tooma võrdlusi mingi kuradi jyrkaga... einoh! OK, jätab veel külmaks see pagana saatan lell seal jututoas. Aga siis tuleb foorumi ja kirjutab minu nime ning kukub ärplema... no kurat mida ma sulle teinud olen, lollpeakene?

                        Kuidas sa küll siia sattusid?!

                        Kommentaar


                          #27
                          Teema ise on väga provokatiivse iseloomuga. Ise ma ei vihka kedagi, ebasümpaatseid muidugi on.

                          Miq - seleta, kuda ma sulle nii närvidel käin ning mis on Bergi sündroom?

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastused:
                            1. Lell - minu andmete põhjal olid sa poola jutukas mingit idiootset juttu ajanud. Kui nii ei olnud, siis suured vabandused.
                            2. Berg - sa oled muidu täiesti normaalne mees, SENI kuni puuduvad teemad Newcastle ja Shearer. Bergi sündroomi ma olen sulle juba seletanud (arvatasti kaasnevad sellega ka siis mälulüngad ), aga üritan siis uuesti definitsiooni anda - bergi sündroom on haigus, mille peamisteks nähtudeks on Newcastle'i ja Sheareri praisimine ka ilma mõjuva põhjuseta sealjuures üritades kõiki teisi meeskondi ja mängijaid lolli juttu kasutades maha materdada. Haigus on ravile üldiselt allumatu, nendel, kes viibivad haigega ühes ruumis, nakatumisohtu täheldatud pole ja enda närvide säästmiseks on soovitav kasutada ohtras koguses alkohoolseid jooke.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by Miq

                              2. Berg - sa oled muidu täiesti normaalne mees, SENI kuni puuduvad teemad Newcastle ja Shearer. Bergi sündroomi ma olen sulle juba seletanud (arvatasti kaasnevad sellega ka siis mälulüngad ), aga üritan siis uuesti definitsiooni anda - bergi sündroom on haigus, mille peamisteks nähtudeks on Newcastle'i ja Sheareri praisimine ka ilma mõjuva põhjuseta sealjuures üritades kõiki teisi meeskondi ja mängijaid lolli juttu kasutades maha materdada. Haigus on ravile üldiselt allumatu, nendel, kes viibivad haigega ühes ruumis, nakatumisohtu täheldatud pole ja enda närvide säästmiseks on soovitav kasutada ohtras koguses alkohoolseid jooke.
                              Sounds like a personal problem...
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #30
                                Ma ei vihka kedagi
                                Foorumis aga ajab Jyrka konkurentsitumalt kõige rumalamat juttu
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X